MAKRO A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1991www.makromarket.com 

MAKRO MARKET A.Ş.                                                        

        Makro Market ulusal bir perakende markası olarak, organize ve modern bir anlayışla, üretici ve müşterilere kaliteli hizmet vermek için 1991 yılında, Songör ailesi tarafından kuruldu. Zaman içinde gelişime açık, yenilikçi yaklaşımıyla nitelikli insan, yeni teknoloji, yönetim stratejileri ve planlı büyük hedefleri ile büyüdü. Makro, ulusal bir marka kimliği ile, ülkemizin tarım ve sanayi üretim planlamasında, müşteri taleplerini olgunlaştırmak adına bilirkişi rolünü 25 yıldır üstlenmiş modern bir perakende markası haline geldi.

       Organize perakendenin gelişmesi, kayıtlı ve kurallı çalışması için Makro Market hep öncü oldu. Aynı zamanda kurucusu Şeref Songör, Türkiye Perakendeciler Federasyonu’nu da kurarak ülkemiz perakendeciliğinin güçlü ve etkin bir şekilde yapılanması çalışmalarında bulundu. Böylece sektörde toplam kalitenin gelişmesine de katkı sağladı.

       Merkezi Ankara’da bulunan Makro, bir aile şirketi olup 6 ortaklı bir yapıdan oluşmaktadır. %100 Türk sermayesiyle, bugün 6 ayrı Bölge Müdürlüğü’ne bağlı 13 ilde, 193 mağazaya sahip olan Makro Market, 169.216 metrekare müşteri alanıyla hizmet veriyor. Yılda 70 milyonun üzerinde müşteriye satış hizmeti veren Makro Market, tek başına Fortune Türkiye’nin en büyük 500 şirket araştırmasında  ciro sıralamasında 126.sırada, perakende sektöründe ise 10.sırada yer alıyor.

        Makro Market, kurulduğu ilk günden itibaren örnek sosyal sorumluluk çalışmaları gerçekleştirmektedir. Eğitime ve öğrencilere verilen destekler, çevre duyarlılığı, sağlıklı yaşam ve ülke sporunun gelişmesi için yapılan katkılar, kurumsal sosyal sorumluluğa örnek teşkil etmektedir. Makro Market, hizmet verdiği bölgelerde tespit edilen toplumsal ihtiyaçlar doğrultusunda kurguladığı sosyal sorumluluk projelerini sonuçlanana kadar takip etmektedir. Müşteri memnuniyetine odaklanan Makro Market, belirlediği sosyal sorumluluk çalışmaları ile beraber tüm projelerinde yenilikçilik, verimlilik, liderlik, duyarlılık ve güvenilirlik ilkelerine son derece önem vererek marka algısını yönetmektedir.

 

 


 

 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Perakende

Firma web sitesi: www.makromarket.com.trMAKRO A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 31
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
E-ticaret Sorumlusu Ankara MAKRO A.Ş.
E-ticaret SorumlusuMAKRO A.Ş.
Genel Müdürlük E-Ticaret birimimizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,E-ticaret projelerinde yönetici olarak görev almış,Web tabanlı pazarlama ve iletişim uygulamaları ve tasarımları konularında deneyimli,Sosyal medyanın günümüzün en önemli iletişim alanlarından biri olduğuna inanan, tüm mecralarda sosyal medyayı mükemmel derecede kullanabilen,Detaylara önem veren, görsel analiz yeteneği kuvvetli,Sonuç odaklı, stratejik ve yaratıcı düşünebilen,Ekip çalışmasına yatkın ve gelişime açık,Problemler karşısında çözüm alternatifleri geliştirebilecek,Planlama, takip ve organizasyon becerileri gelişmiş,MS Office programlarını etkin kullanabilen,Ankara'da ikamet eden ya da edebilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"E-Ticaret Sorumlusu" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Market Görevlisi (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Engelli Market Görevlisi (İstanbul)MAKRO A.Ş.
Tercihen en az lise mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, 35 yaşını aşmamış, Engellik derecesi %40 ve üzerinde olan, İstanbul (Anadolu ve Avrupa Yakası) ve Tekirdağ'da ikamet eden, Market Görevlisi olarak çalışacak Engelli personel aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Avukat (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Avukat (Ankara)MAKRO A.Ş.
Hukuk Fakültesi mezunu, Borçlar Hukuku, Kıymetli Evrak Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuku, Ticaret Hukuku ve İş Hukuku alanlarında bilgi ve deneyim sahibi,Resmi ve özel kurumlarla yazışmalar yapabilecek özelliğe sahip,Kira ve tedarikçi firma sözleşmesi hazırlama konusunda deneyimli,Etkin iletişim becerilerine sahip, yazılı ve sözlü ifade yeteneği güçlü,Problem çözme, analiz, planlama ve takip yönü gelişmiş, sorumluluk sahibi,MS Office uygulamalarına hakim, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,Erkekler için askerlik hizmetini tamamlamış,      'ŞİRKET AVUKATI' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Teknikeri (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Gıda Teknikeri (Ankara)MAKRO A.Ş.
·         Meslek Yüksek Okullarının Gıda Teknolojisi, Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun,·         Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli·         Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen,·         Seyahat engeli olmayan,         Gece vardiyasında çalışabilecek,·         Aktif olarak araç kullanabilen,·         Askerlik hizmetini tamamlamış,·         Ankara'da ikamet eden,       Unlu Mamuller Tesisimizde gece vardiyasında (saat 22.00-07.00) görev alacak "Gıda Teknikeri " arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasap (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Kasap (İstanbul)MAKRO A.Ş.
Kasap ürün grupları satışında tecrübeli, Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, 23 yaş ve üzerinde olan,         “ İstanbul ve Tekirdağ Mağazalarımızda çalışacak Kasap Personeli ”  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Manav (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Manav (İstanbul)MAKRO A.Ş.
Manav tezgahı konusunda deneyimi olan, Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden, Ürün takip, teşhir ve satışını yapabilecek, Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, 'Manav Personeli' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Market Görevlisi (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Market Görevlisi (İstanbul)MAKRO A.Ş.
Lise mezunu (tercih nedenidir),·Başvurduğu alanda iş deneyimi olan (tercih nedenidir),·İnsan ilişkilerinde başarılı,·Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,·Hizmet sektöründe çalışacağının farkında olan,·Güler yüzlü,·Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilen,·Ekip çalışmasına uyumlu,·İstanbul'da ikamet eden,Market Görevlisi alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Satış Temsilcisi (İstanbul)MAKRO A.Ş.
İstanbul'daki mağazalarımızda görevlendirilmek üzere;İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Hizmet sektöründe çalışacağının farkında olan, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilen, Güler yüzlü, Ekip çalışmasına uyumlu, İstanbul'da ikamet eden, Bay,bayan          " Satış Temsilcisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şarküteri Görevlisi (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Şarküteri Görevlisi (İstanbul)MAKRO A.Ş.
Tercihen konusunda deneyimli, mesleki bilgiye sahip, Ürün takip, teşhir ve satışını yapabilecek, Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,  “İstanbul Mağazalarımızda görevlendirmek üzere Şarküteri Görevlisi ” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Yöneticileri (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Mağaza Yöneticileri (İstanbul)MAKRO A.Ş.
İstanbul  Anadolu, Avrupa Yakası ve Tekirdağ Çorlu'da bulunan mağazalarımıza; En az lise mezunu (tercihen üniversite mezunu),  Organize Perakende Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl yöneticilik deneyimine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı; problemler karşısında çözüm üretebilen,  Değişime ve gelişime açık; sabırlı, güleryüzlü ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip,  Etkin iletişim becerilerine ve liderlik özelliğine sahip,  Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış,  İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ve Tekirdağ'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Kasiyer (İstanbul)MAKRO A.Ş.
İnsan ilişkilerinde başarılı, İşlemlerde dikkatli ve sorumluluğunun bilincinde olan, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve müşteri ile iletişim kurmaktan hoşlanan, Tercihen deneyimli, En az lise mezunu, Ekip çalışmasına uyumlu, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Bay / Bayan, İstanbul'da  ikamet eden         " Kasiyerler "aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Manav Ankara, Antalya... MAKRO A.Ş.
ManavMAKRO A.Ş.
Manav tezgahı konusunda deneyimi olan, Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden, Ürün takip, teşhir ve satışını yapabilecek, Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, 'Manav Personeli' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bekçi (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Bekçi (Ankara)MAKRO A.Ş.
Bina içi ve bina dışı güvenliği salayabilecek, Dönüşümlü olarak vardiyalı çalışabilecek, 35-45 yaş aralığında olan En az ortaokul mezunu Daha önce bekçilik görevinde 1-3 yıl deneyimi olan Atik, cesur ve dinamik olan Dikkatli ve titiz olan, Askerlik hizmetini tamamlamış,       Bekçi aranıyor.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Market Görevlisi Ankara, Antalya... MAKRO A.Ş.
Engelli Market GörevlisiMAKRO A.Ş.
Tercihen en az lise mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, 35 yaşını aşmamış, Engellik derecesi %40 ve üzerinde olan, Ankara, Konya, Kayseri ve Antalya'da ikamet eden, Ankara, Konya, Kayseri  ve Antalya'da bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere, Market Görevlisi olarak çalışacak Engelli personel aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Market Görevlisi (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Market Görevlisi (Ankara)MAKRO A.Ş.
Ankara Mağazalarımızda görevlendirmek üzere,·Lise mezunu (tercih nedenidir),·Başvurduğu alanda iş deneyimi olan (tercih nedenidir),·İnsan ilişkilerinde başarılı,·Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,·Hizmet sektöründe çalışacağının farkında olan,·Güler yüzlü,·Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilen,·Ekip çalışmasına uyumlu,Market Görevlisi alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Reyon Elemanı (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Reyon Elemanı (Ankara)MAKRO A.Ş.
Ankara Mağazalarımızda görev alacakLise mezunu (tercih nedenidir), İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Hizmet sektöründe çalışacağının farkında olan, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilen, Güler yüzlü, Ekip çalışmasına uyumlu, Ankara'da ikamet eden,          "Reyon Elemanları" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aşçı Yardımcısı (Kayseri) Kayseri MAKRO A.Ş.
Aşçı Yardımcısı (Kayseri)MAKRO A.Ş.
Aşçılık konusunda tecrübesi bulunan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli olan, Hijyen kurallarına ve temizliğe önem veren, Askerlik hizmetini tamamlanmış, Kayseri'de ikamet eden, Bay,  “Aşçı Yardımcısı” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
E-Ticaret UI&UX Designer Ankara MAKRO A.Ş.
E-Ticaret UI&UX DesignerMAKRO A.Ş.
Genel Müdürlük E-Ticaret birimimizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, E-ticaret sektörü veya benzer çalışmalarda görev almış, Tasarım programlarını iyi derecede kullanabilen (Adobe Photoshop ve ıllustrator vb.),MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen Responsive tasarım Html ve Css konusunda bilgi sahibi, HTML, CSS ve XML gibi web teknolojilerinin çalışma prensiplerini bilen, Web/Mobil arayüz tasarımlarında global trendleri takip eden, Grafik tasarım, renk seçimi ve kullanıcı ara yüzü ergonomisi gibi konularda bilgi sahibi,UX & UI konularında bilgi sahibi, Tasarım gelişmelerini ve trendlerini takip eden, Yaratıcı görsel çalışmalar yapan, kreatif yönünü geliştirmiş,  Ekip çalışmasına yatkın, İş disiplinine sahip, Ankara'da ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasap Ankara, Antalya... MAKRO A.Ş.
KasapMAKRO A.Ş.
Kasap ürün grupları satışında tecrübeli, Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, 23 yaş ve üzerinde olan,         “ Ankara, Antalya, Malatya ve Kayseri Mağazalarımızda çalışacak Kasap Personeli ”  arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzman Yardımcısı (İstanbul) İstanbul(Avr.) MAKRO A.Ş.
İç Denetim Uzman Yardımcısı (İstanbul)MAKRO A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinde mezun, İç Denetim konusunda kariyer hedefi olan veya denetim konusunda en az 1 yıllık deneyime sahip,Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Askerlik görevini tamamlamış, Bay
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat İşçisi (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
İnşaat İşçisi (Ankara)MAKRO A.Ş.
Batıkent'in merkezinde bulunan Best Point konut projemizde (inşaatta) görevlendirmek üzere;En az ilkokul mezunu,Tecrübeli ya da tecrübesiz,Ekip çalışmasına yatkın,Askerlik hizmetini tamamlamış,İnşaatta çalışabilecek Vasıfsız eleman\ İşçi arıyoruz.ADRES: Cengiz Aytmatov Cad. No:19  Ergazi Batıkent \ ANKARA
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Yöneticileri (Konya Bölge) Konya MAKRO A.Ş.
Mağaza Yöneticileri (Konya Bölge)MAKRO A.Ş.
Konya Bölge Karkent, Gödene ve Cihanbeyli Mağazalarımızda görev alacak "Mağaza Yöneticileri" arıyoruz. En az lise mezunu (tercihen üniversite mezunu),  Organize Perakende Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl yöneticilik deneyimine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı; problemler karşısında çözüm üretebilen,  Değişime ve gelişime açık; sabırlı, güleryüzlü ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip,  Etkin iletişim becerilerine ve liderlik özelliğine sahip,  Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış,  Konya ve Konya Cihanbeyli'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Yöneticileri (Kayseri- Develi) Kayseri MAKRO A.Ş.
Mağaza Yöneticileri (Kayseri- Develi)MAKRO A.Ş.
Kayseri Bölge Merkez Mağazaları ve Develi Mağazalarımızda görev alacak "Mağaza Yöneticileri" arıyoruz. En az lise mezunu (tercihen üniversite mezunu),  Organize Perakende Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl yöneticilik deneyimine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı; problemler karşısında çözüm üretebilen,  Değişime ve gelişime açık; sabırlı, güleryüzlü ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip,  Etkin iletişim becerilerine ve liderlik özelliğine sahip,  Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış, Kayseri'de ve Kayseri Develi'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Ankara, Malatya MAKRO A.Ş.
Forklift OperatörüMAKRO A.Ş.
Lojistik,  depolama, nakliye ve sevk  konularında deneyimli, Forklift ehliyeti olan ve aktif olarak kullanabilen, Gelen ürün kontrolü, mal kabulü ve teslimatı konularında en az 2 yıl tecrübeli,Ekip çalışmasına yatkın, planlama ve iletişim becerileri kuvvetli, Askerliğini tamamlamış, Ankara ve Malatya da ikamet eden , “Forklift Operatörü” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Aşçı Çırak (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Aşçı Çırak (Ankara)MAKRO A.Ş.
En az lise mezunu, Aşçılık konusunda tecrübe edinmek isteyen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli olan, Hijyen kurallarına ve temizliğe önem veren, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da ikamet eden, Bay,         Usta aşçıların yanında çırak olarak görevlendirmek üzere personel alınacaktır.Eryaman, Sincan, Etimesgut, Batıkent, Demetevler, Şentepe, Keçiören, Etlik ve Ulus semtleri servis güzergahımızdır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mutfak Personeli (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Mutfak Personeli (Ankara)MAKRO A.Ş.
Tercihen lise mezunu, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, İşinde titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, Sigara kullanmayan, Ankara'da ikamet eden, Çay servisi, yemek servisi ve mutfak temizliği yapabilecek, Bayan,        "Mutfak Personeli" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şarküteri Görevlisi Ankara, Antalya... MAKRO A.Ş.
Şarküteri GörevlisiMAKRO A.Ş.
Tercihen konusunda deneyimli, mesleki bilgiye sahip, Ürün takip, teşhir ve satışını yapabilecek, Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,  “Şarküteri Görevlisi ” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü (İstanbul) İstanbul(Avr.) MAKRO A.Ş.
Forklift Operatörü (İstanbul)MAKRO A.Ş.
Güneşli Bölge Müdürlüğümüzün Lojistik Depo'sunda görevlendirmek üzere Forklift Operatörü aranmaktadır.  En az İlkokul mezunu, Forklift kullanım ehliyetine sahip Forklift kullanımı konusunda tecrübeli, Analitik yönü kuvvetli, sonuç odaklı çalışmaya yatkın,Takım çalışmasına uyumlu, iletişim ve ilişki yönetimi konusunda başarılı,Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan,Depo Adresi: Evren mahallesi, koçman caddesi no:32 GÜNEŞLİ-İSTANBULServis Güzergahı:  Güneşli, Bağcılar, Esenyurt bölgelerinden servisimiz bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Personeli (Malatya) Malatya MAKRO A.Ş.
Satış Personeli (Malatya)MAKRO A.Ş.
Malatya Mağazalarımızda ayakkabı, züccaciye, iç giyim, giyim, elektronik, kırtasiye-oyuncak, ev tekstil reyonlarımızda görevlendirilmek  üzere;     İnsan ilişkilerinde başarılı; problemler karşısında çözüm üretebilen,      Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip,      Değişime ve gelişime açık; sabırlı, güler yüzlü ve kişisel bakımına özen     gösteren,      Gıda dışı ürün bilgisine sahip,      Satış tecrübesi olan,      Yoğun iş temposunda ve esnek saatlerde çalışabilen,      Malatya'da ikamet eden,   "Satış Personeli " aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Personeli Ankara MAKRO A.Ş.
İnsan Kaynakları PersoneliMAKRO A.Ş.
Genel Müdürlük İnsan Kaynakları Departman'ında  görevlendirilmek üzere;Lisans mezunu (tercihen üniversitelerin İktisat, İşletme, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Psikoloji, Eğitim Bilimleri vb. bölümlerinden mezun)Perakende sektöründe en az 2 yıl seçme ve yerleştirme deneyimi olan, Sonuç odaklı, problem çözme becerileri gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli,  Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü, pozitif düşünebilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Ms Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden, 24 - 35 yaş aralığında, Bay       "İnsan Kaynakları Görevlisi'  aramaktayız.Genel Müdürlük Adresimiz: İstanbulyolu 26.km Saray Mah. Gıdacılar Cad. Kazan/AnkaraNot: Eryaman, Sincan, Etimesgut, Batıkent, Demetevler, Şentepe, Keçiören, Ulus semtlerine servisimiz bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tekstil Ürünleri Satınalma Uzman Yardımcısı Ankara MAKRO A.Ş.
Tekstil Ürünleri Satınalma Uzman YardımcısıMAKRO A.Ş.
Ankara Genel Müdürlük Satınalma Departmanı için " Tekstil Ürünleri Satınalma Uzman Yardımcısı" arıyoruz.Ön lisans ya da lisans mezunuTekstil ürünleri satn alması konusunda en az 3 yıl deneyimi olanSatın alma prosesleri, tedarikçi ilişkileri ve süreç yönetimi konusunda bilgi ve deneyim sahibi,Piyasa araştırması ve fiyat analizi süreçlerine hakim,Analitik düşünebilen, raporlama yapabilen ve sorumluluk sahibi,Matematiksel zekaya sahip,İletişim becerileri güçlü, değişime ve gelişime açık,Ticari farkındalığı yüksek,Disiplinli, düzenli, takipçi ve ekip çalışmasına yatkın,Karar verme ve problem çözme yetenekleri olan,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Planlama ve organizasyon becerisine sahip,MS Ofis uygulamalarına etkin kullanabilen,Seyahat engeli olmayan,Ankara’da ikamet eden,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adaylar aranmaktadır.Adresimiz: İstanbulyolu 26.km Saray Mah. Gıdacılar Cad. Kazan/AnkaraNot: Eryaman, Sincan, Etimesgut, Demetevler, Şentepe, Keçiören, Abidinpaşa, Ulus,  Kazan semtlerine servisimiz bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı