MAKRO A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1991www.makromarket.com 

MAKRO MARKET A.Ş.                                                        

        Makro Market ulusal bir perakende markası olarak, organize ve modern bir anlayışla, üretici ve müşterilere kaliteli hizmet vermek için 1991 yılında, Songör ailesi tarafından kuruldu. Zaman içinde gelişime açık, yenilikçi yaklaşımıyla nitelikli insan, yeni teknoloji, yönetim stratejileri ve planlı büyük hedefleri ile büyüdü. Makro, ulusal bir marka kimliği ile, ülkemizin tarım ve sanayi üretim planlamasında, müşteri taleplerini olgunlaştırmak adına bilirkişi rolünü 25 yıldır üstlenmiş modern bir perakende markası haline geldi.

       Organize perakendenin gelişmesi, kayıtlı ve kurallı çalışması için Makro Market hep öncü oldu. Aynı zamanda kurucusu Şeref Songör, Türkiye Perakendeciler Federasyonu’nu da kurarak ülkemiz perakendeciliğinin güçlü ve etkin bir şekilde yapılanması çalışmalarında bulundu. Böylece sektörde toplam kalitenin gelişmesine de katkı sağladı.

       Merkezi Ankara’da bulunan Makro, bir aile şirketi olup 6 ortaklı bir yapıdan oluşmaktadır. %100 Türk sermayesiyle, bugün 6 ayrı Bölge Müdürlüğü’ne bağlı 13 ilde, 193 mağazaya sahip olan Makro Market, 169.216 metrekare müşteri alanıyla hizmet veriyor. Yılda 70 milyonun üzerinde müşteriye satış hizmeti veren Makro Market, tek başına Fortune Türkiye’nin en büyük 500 şirket araştırmasında  ciro sıralamasında 126.sırada, perakende sektöründe ise 10.sırada yer alıyor.

        Makro Market, kurulduğu ilk günden itibaren örnek sosyal sorumluluk çalışmaları gerçekleştirmektedir. Eğitime ve öğrencilere verilen destekler, çevre duyarlılığı, sağlıklı yaşam ve ülke sporunun gelişmesi için yapılan katkılar, kurumsal sosyal sorumluluğa örnek teşkil etmektedir. Makro Market, hizmet verdiği bölgelerde tespit edilen toplumsal ihtiyaçlar doğrultusunda kurguladığı sosyal sorumluluk projelerini sonuçlanana kadar takip etmektedir. Müşteri memnuniyetine odaklanan Makro Market, belirlediği sosyal sorumluluk çalışmaları ile beraber tüm projelerinde yenilikçilik, verimlilik, liderlik, duyarlılık ve güvenilirlik ilkelerine son derece önem vererek marka algısını yönetmektedir.

 

 


 

 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Perakende

Firma web sitesi: www.makromarket.com.trMAKRO A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 23
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Gıda / Gıda Dışı Satınalma Uzmanı Ankara MAKRO A.Ş.
Gıda / Gıda Dışı Satınalma UzmanıMAKRO A.Ş.
Lisans mezunu, Gıda ve gıda dışı satın alması konusunda en az 3 yıl, satın alma süreçleriyle ilgili en az 4 yıl deneyim sahibi,Satın alma prosesleri, tedarikçi ilişkileri ve süreç yönetimi konusunda bilgi ve deneyim sahibi,Piyasa araştırması ve fiyat analizi süreçlerine hakim, Analitik düşünebilen, raporlama yapabilen ve sorumluluk sahibi, Matematiksel zekaya sahip, İletişim becerileri güçlü, değişime ve gelişime açık, Ticari farkındalığı yüksek, Disiplinli, düzenli, takipçi ve ekip çalışmasına yatkın, Karar verme ve problem çözme yetenekleri olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, MS Ofis uygulamalarına etkin kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Ankara’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Reyon Elemanı (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Reyon Elemanı (Ankara)MAKRO A.Ş.
Ankara Mağazalarımızda görev alacakLise mezunu (tercih nedenidir), İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Hizmet sektöründe çalışacağının farkında olan, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilen, Güler yüzlü, Ekip çalışmasına uyumlu, Ankara'da ikamet eden,          "Reyon Elemanları" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Kasiyer (Ankara)MAKRO A.Ş.
İnsan ilişkilerinde başarılı, İşlemlerde dikkatli ve sorumluluğunun bilincinde olan, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve müşteri ile iletişim kurmaktan hoşlanan, Tercihen deneyimli, En az lise mezunu, Ekip çalışmasına uyumlu, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Bay / Bayan, Ankara'da  ikamet eden         " Kasiyerler "aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasap ( Et Entegre/ Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Kasap ( Et Entegre/ Ankara)MAKRO A.Ş.
Et Entegre Tesisi'mizde beyaz ve kırmızı et ürünlerinin işlenmesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Kasap Ustası aranmaktadır. Kasaplık mesleğinde tecrübeli, Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, 25 yaş ve üzerinde olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden. Not: Tesisimiz İstanbul Yolu 26. km Sarayköy'de bulunmaktadır. Etlik, Keçiören, Demetevler, Batıkent, Sincan, Eryaman, Etimesgut ve Ulus Bölgelerinden servisimiz vardır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Şoförü (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Sevkiyat Şoförü (Ankara)MAKRO A.Ş.
Tercihen lise mezunu, E sınıfı ehliyeti olan, SRC ve Psikoteknik belgesine sahip, Sevkiyat şoförlüğü konusunda en az 2 yıl deneyimli, İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Kullandığı aracın sorumluluğunu alabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, 28-45 yaş aralığında, Dış görünüşüne özen gösteren, güler yüzlü ve diksiyonu düzgün Dinamik ve enerjik, Ankara’da ikamet eden sevkiyat şoförü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Halka Tatlı Ustası Ankara MAKRO A.Ş.
Halka Tatlı UstasıMAKRO A.Ş.
Ankara Unlu Mamüller Üretim Tesisimizde görevlendirilmek üzere; “Tulumba, Halka ve Lokma Tatlısı“ üretiminde deneyimli, İşinde titiz, pratik, gıda güvenliği ve hijyen konusunda duyarlı, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dinamik ve sorumluluk sahibi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Gece üretiminde çalışabilcek, Ankara’da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yaş Pasta Ustası (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Yaş Pasta Ustası (Ankara)MAKRO A.Ş.
Ankara'daki Unlu Mamuller İmalathanemizde görevlendirmek üzere; '' Yaş Pasta '' üretiminde deneyimli, İşinde titiz, pratik, gıda güvenliği ve hijyen konusunda duyarlı, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dinamik ve sorumluluk sahibi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da ikamet eden.  “ Pasta Ustası ” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Şarküteri Görevlisi( Kayseri) Kayseri MAKRO A.Ş.
Şarküteri Görevlisi( Kayseri)MAKRO A.Ş.
Şarküteri mesleğinde en az 2 yıl deneyimi olan, Ürün takip, teşhir ve satışını yapabilecek, Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Kayseri'de ikamet eden “ Şarküteri personeli” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Yöneticileri (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Mağaza Yöneticileri (Ankara)MAKRO A.Ş.
En az lise mezunu (tercihen üniversite mezunu),  Organize perakende mağazacılık sektöründe en az 3 yıl yöneticilik deneyimine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı; problemler karşısında çözüm üretebilen,  Değişime ve gelişime açık; sabırlı, güleryüzlü ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip,  Etkin iletişim becerilerine ve liderlik özelliğine sahip,  Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış, 40 yaşını aşmamış,  Ankara'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Şarküteri Görevlisi (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Şarküteri Görevlisi (İstanbul)MAKRO A.Ş.
Tercihen konusunda deneyimli, mesleki bilgiye sahip, Ürün takip, teşhir ve satışını yapabilecek, Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,  “İstanbul Mağazalarımızda görevlendirmek üzere Şarküteri Görevlisi ” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Kasiyer (İstanbul)MAKRO A.Ş.
İnsan ilişkilerinde başarılı, İşlemlerde dikkatli ve sorumluluğunun bilincinde olan, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve müşteri ile iletişim kurmaktan hoşlanan, Tercihen deneyimli, En az lise mezunu, Ekip çalışmasına uyumlu, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İstanbul'da  ikamet eden         " Kasiyerler "aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Market Görevlisi (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Market Görevlisi (İstanbul)MAKRO A.Ş.
Lise mezunu (tercih nedenidir),·Başvurduğu alanda iş deneyimi olan (tercih nedenidir),·İnsan ilişkilerinde başarılı,·Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,·Hizmet sektöründe çalışacağının farkında olan,·Güler yüzlü,·Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilen,·Ekip çalışmasına uyumlu,·İstanbul'da ikamet eden,Market Görevlisi alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Market Görevlisi Bolu, Kayseri, ... MAKRO A.Ş.
Market GörevlisiMAKRO A.Ş.
Bolu, Antalya,Malatya, Kayseri ve Konya mağazalarımızda görevlendirmek üzere,·Lise mezunu (tercih nedenidir),·Başvurduğu alanda iş deneyimi olan (tercih nedenidir),·İnsan ilişkilerinde başarılı,·Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,·Hizmet sektöründe çalışacağının farkında olan,·Güler yüzlü,·Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilen,·Ekip çalışmasına uyumlu,Market Görevlisi alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Manav (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Manav (İstanbul)MAKRO A.Ş.
Manav tezgahı konusunda deneyimi olan, Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden, Ürün takip, teşhir ve satışını yapabilecek, Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, 'Manav Personeli' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Market Görevlisi (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Engelli Market Görevlisi (İstanbul)MAKRO A.Ş.
Tercihen en az lise mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, 35 yaşını aşmamış, Engellik derecesi %40 ve üzerinde olan, İstanbul (Anadolu ve Avrupa Yakası) ve Tekirdağ'da ikamet eden, Market Görevlisi olarak çalışacak Engelli personel aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Yöneticileri (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Mağaza Yöneticileri (İstanbul)MAKRO A.Ş.
İstanbul  Anadolu, Avrupa Yakası ve Tekirdağ Çorlu'da bulunan mağazalarımıza; En az lise mezunu (tercihen üniversite mezunu),  Organize Perakende Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl yöneticilik deneyimine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı; problemler karşısında çözüm üretebilen,  Değişime ve gelişime açık; sabırlı, güleryüzlü ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip,  Etkin iletişim becerilerine ve liderlik özelliğine sahip,  Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış,  İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ve Tekirdağ'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasap (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Kasap (İstanbul)MAKRO A.Ş.
Kasap ürün grupları satışında tecrübeli, Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, 23 yaş ve üzerinde olan,         “ İstanbul ve Tekirdağ Mağazalarımızda çalışacak Kasap Personeli ”  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Yöneticileri (Kayseri Mağazalarımızda) Kayseri MAKRO A.Ş.
Mağaza Yöneticileri (Kayseri Mağazalarımızda)MAKRO A.Ş.
En az lise mezunu (tercihen üniversite mezunu),  Organize Perakende Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl yöneticilik deneyimine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı; problemler karşısında çözüm üretebilen, Değişime ve gelişime açık; sabırlı, güleryüzlü ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip,  Etkin iletişim becerilerine ve liderlik özelliğine sahip, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış, Kayseri'de ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Market Görevlisi (Kayseri) Kayseri MAKRO A.Ş.
Market Görevlisi (Kayseri)MAKRO A.Ş.
·            Lise mezunu (tercih nedenidir),·            Başvurduğu alanda iş deneyimi olan (tercih nedenidir),·            İnsan ilişkilerinde başarılı,·            Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,·            Hizmet sektöründe çalışacağının farkında olan,·            Güler yüzlü,·            Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilen,·            Ekip çalışmasına uyumlu,Kayseri Mağazalarımızda; kasiyer, gözetim, temizlik, reyon, danışma personeli ile gıda (kasap, manav, şarküteri, kuruyemiş-pasta, unlu mamüller, balık) reyonlarında değerlendirmek üzere market elemanları arayışımız bulunmaktadır. Başvurularınızda ilgilendiğiniz alanı bir “ön yazı” ile belirtmenizi rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Manav (Kayseri) Kayseri MAKRO A.Ş.
Manav (Kayseri)MAKRO A.Ş.
Manav mesleğinde en az 1 yıl deneyimi olan,Ürün takip, teşhir ve satışını yapabilecek,Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli,İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,23 yaş ve üzerinde olan, Kayseri’de ikamet eden “Manav Personeli” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasap/Kasap Yardımcısı (Kayseri) Kayseri MAKRO A.Ş.
Kasap/Kasap Yardımcısı (Kayseri)MAKRO A.Ş.
Kasap ürün grupları satışında tecrübeli,Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, 23 yaş ve üzerinde olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Kayseri'de ikamet eden  “Kasap” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AVM Kiralama Personeli (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
AVM Kiralama Personeli (Ankara)MAKRO A.Ş.
Ankara Genel Müdürlüğümüzde görevlendirmek üzere;En az lise mezunu, MS Office programlarını bilen, En az 2 yıl AVM kiralama ve kira ilişkileri yürütme konusunda deneyimi olan, Çözüm odaklı ve analitik düşünebilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış, " AVM Kiralama Personeli" arıyoruz.Adresimiz: İstanbulyolu 26.km Saray Mah. Gıdacılar Cad. No:11 Kazan/Ankara
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Market Görevlisi-Engelli Personel (Antalya) Antalya MAKRO A.Ş.
Market Görevlisi-Engelli Personel (Antalya)MAKRO A.Ş.
En az lise mezunu, 35 yaşını aşmamış, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, diksiyonu düzgün Engellik derecesi %40 ve üzerinde olan Antalya'da ikamet eden, Antalya'da bulunan Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere, Market Görevlisi olarak çalışacak Engelli Personel arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı