MAKRO A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1991www.makromarket.com 

MAKRO MARKET A.Ş.                                                        

        Makro Market ulusal bir perakende markası olarak, organize ve modern bir anlayışla, üretici ve müşterilere kaliteli hizmet vermek için 1991 yılında, Songör ailesi tarafından kuruldu. Zaman içinde gelişime açık, yenilikçi yaklaşımıyla nitelikli insan, yeni teknoloji, yönetim stratejileri ve planlı büyük hedefleri ile büyüdü. Makro, ulusal bir marka kimliği ile, ülkemizin tarım ve sanayi üretim planlamasında, müşteri taleplerini olgunlaştırmak adına bilirkişi rolünü 25 yıldır üstlenmiş modern bir perakende markası haline geldi.

       Organize perakendenin gelişmesi, kayıtlı ve kurallı çalışması için Makro Market hep öncü oldu. Aynı zamanda kurucusu Şeref Songör, Türkiye Perakendeciler Federasyonu’nu da kurarak ülkemiz perakendeciliğinin güçlü ve etkin bir şekilde yapılanması çalışmalarında bulundu. Böylece sektörde toplam kalitenin gelişmesine de katkı sağladı.

       Merkezi Ankara’da bulunan Makro, bir aile şirketi olup 6 ortaklı bir yapıdan oluşmaktadır. %100 Türk sermayesiyle, bugün 6 ayrı Bölge Müdürlüğü’ne bağlı 13 ilde, 193 mağazaya sahip olan Makro Market, 169.216 metrekare müşteri alanıyla hizmet veriyor. Yılda 70 milyonun üzerinde müşteriye satış hizmeti veren Makro Market, tek başına Fortune Türkiye’nin en büyük 500 şirket araştırmasında  ciro sıralamasında 126.sırada, perakende sektöründe ise 10.sırada yer alıyor.

        Makro Market, kurulduğu ilk günden itibaren örnek sosyal sorumluluk çalışmaları gerçekleştirmektedir. Eğitime ve öğrencilere verilen destekler, çevre duyarlılığı, sağlıklı yaşam ve ülke sporunun gelişmesi için yapılan katkılar, kurumsal sosyal sorumluluğa örnek teşkil etmektedir. Makro Market, hizmet verdiği bölgelerde tespit edilen toplumsal ihtiyaçlar doğrultusunda kurguladığı sosyal sorumluluk projelerini sonuçlanana kadar takip etmektedir. Müşteri memnuniyetine odaklanan Makro Market, belirlediği sosyal sorumluluk çalışmaları ile beraber tüm projelerinde yenilikçilik, verimlilik, liderlik, duyarlılık ve güvenilirlik ilkelerine son derece önem vererek marka algısını yönetmektedir.

 

 


 

 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Perakende

Firma web sitesi: www.makromarket.com.trMAKRO A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 24
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Reyon Personeli (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Reyon Personeli (Ankara)MAKRO A.Ş.
Ankara'daki mağazalarımızda görevlendirilmek üzere;Lise mezunu (tercih nedenidir), İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,Hizmet sektöründe çalışacağının farkında olan,Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilen,Güler yüzlü, Ekip çalışmasına uyumlu, Ankara'da ikamet eden,          "Reyon Personeli" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Kasiyer (Ankara)MAKRO A.Ş.
İnsan ilişkilerinde başarılı, İşlemlerde dikkatli ve sorumluluğunun bilincinde olan,Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve müşteri ile iletişim kurmaktan hoşlanan,Tercihen deneyimli, En az lise mezunu, Ekip çalışmasına uyumlu, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Ankara'da  ikamet eden         " Kasiyerler "aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eğitim Personeli (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Eğitim Personeli (Ankara)MAKRO A.Ş.
Ankara, Genel Müdürlüğümüzde bulunan İnsan Kaynakları Departmanı için “Eğitim Personeli” arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (tercihen Eğitim Bilimleri, Psikoloji vb.)  mezun ,Perakende alanında eğitim içeriği hazırlama, eğitim verme, değerlendirme ve raporlama konusunda en az 1 yıl deneyime sahip,İletişim becerileri kuvvetli, Sonuç odaklı çalışma prensibine sahip, sorumluluk duygusu gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Dış görünüşüne özen gösteren, pozitif ve güler yüzlü, Araştırmacı, yaratıcı, ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına uyumlu, Seyahat engeli bulunmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, 26-32 yaş aralığında, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Ankara'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu Ankara MAKRO A.Ş.
Muhasebe SorumlusuMAKRO A.Ş.
·         Üniversitelerin  İşletme, İktisat ve Maliye Bölümlerinden mezun,·         Konusunda en az 5 yıl deneyimli,·         Genel muhasebe işlemlerini yasal gerekliliklerine uygun olarak gerçekleştirecek,·         Cari hesap mutabakatlarında deneyimli,·         Evrak ve fatura girişlerini yapabilecek,·         Muhtasar, KDV, Kurumlar Vergisi beyannamelerini düzenleyecek,·         Sonuç odaklı, analitik düşünebilen,·         Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Ankara’da ikamet eden “Muhasebe Sorumlusu” aranmaktadır.Adresimiz: İstanbulyolu 26.km Saray Mah. Gıdacılar Cad. No:11 Kazan/Ankara
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları İşe Alım Personeli (İstanbul) İstanbul(Avr.) MAKRO A.Ş.
İnsan Kaynakları İşe Alım Personeli (İstanbul)MAKRO A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen Çalışma Ekonomisi mezunu),İnsan kaynakları İşe Alım süreçleri alanında en az 1 yıl deneyimli, Ms Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sorumluluk almayı seven, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı,Analitik düşünme ve problem çözme becerileri gelişmiş, Gelişime ve yeniliklere açık, sonuç odaklı çalışabilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış( Erkek adaylar için) 24-30 yaş aralığında, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,             “İnsan Kaynakları İşe Alım Personeli ”  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Bilgi İşlem Personeli (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Depo Bilgi İşlem Personeli (Ankara)MAKRO A.Ş.
Ankara Genel  Müdürlüğümüz'deki  Lojistik Depomuzda görevlendirilmek üzere;Tercihen meslek lisesi ya da  meslek yüksek okullarının “Bilgisayarlı Muhasebe Bölümü”nden mezun,Fatura veri kaydı yapma ve irsaliye düzenleme gibi konularda tecrübeli, MS Office Programları’nı iyi derecede kullanabilen, Hızlı, düzenli ve planlı çalışmayı disiplin edinmiş, İletişim becerisi kuvvetli ve problem çözme yeteneğine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden, Gece vardiyasında çalışabilecek,  "Depo Bilgi İşlem Personeli" aranmaktadır. Not: Tesisimiz İstanbul Yolu 26. km Sarayköy'de bulunmaktadır. Etlik, Keçiören, Demetevler, Batıkent, Sincan, Eryaman, Etimesgut ve Ulus Bölgelerinden servisimiz vardır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Kasiyer (Ankara)MAKRO A.Ş.
İnsan ilişkilerinde başarılı, İşlemlerde dikkatli ve sorumluluğunun bilincinde olan, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve müşteri ile iletişim kurmaktan hoşlanan, Tercihen deneyimli, En az lise mezunu, Ekip çalışmasına uyumlu, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Bay / Bayan, Ankara'da  ikamet eden         " Kasiyerler "aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Reyon Elemanı (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Reyon Elemanı (Ankara)MAKRO A.Ş.
Ankara Mağazalarımızda görev alacakLise mezunu (tercih nedenidir), İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Hizmet sektöründe çalışacağının farkında olan, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilen, Güler yüzlü, Ekip çalışmasına uyumlu, Ankara'da ikamet eden,          "Reyon Elemanları" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Market Görevlisi (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Market Görevlisi (Ankara)MAKRO A.Ş.
Ankara Mağazalarımızda görevlendirmek üzere,·Lise mezunu (tercih nedenidir),·Başvurduğu alanda iş deneyimi olan (tercih nedenidir),·İnsan ilişkilerinde başarılı,·Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,·Hizmet sektöründe çalışacağının farkında olan,·Güler yüzlü,·Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilen,·Ekip çalışmasına uyumlu,Market Görevlisi alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Personeli (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Muhasebe Personeli (Ankara)MAKRO A.Ş.
Tercihen üniversite mezunu, Cari hesap mutabakatlarında deneyimli, Evrak ve fatura girişlerini yapabilecek, Evrakların tasnif edilmesi ve dosyalanarak arşivlenmesini sağlayacak,Sonuç odaklı, analitik düşünebilen, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, 20-35 yaş aralığında, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da ikamet eden  “Muhasebe Personeli” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Stok Kontrol Personeli (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Stok Kontrol Personeli (Ankara)MAKRO A.Ş.
Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere; Perakende gıda sektöründe “Stok”, “Stok Kontrol”, “Stok Denetim” konularında deneyimi olan,Tercihen lisans ya da ön lisans mezunu,Bilgisayar yazılım uygulamalarını kullanabilen, Excel bilgisi iyi seviyede olan,Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,B sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan,35 yaşını aşmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara'da’ ikamet eden, Bay, Bayan        “Stok Kontrol Personeli” alınacaktır.Not: Keçiören, Etlik, Demetevler, Yenimahalle, Batıkent, Sincan, Eryaman, Etimesgut, Kazan ve Ulus Bölgelerinden servisimiz vardır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekmek Ustası (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Ekmek Ustası (Ankara)MAKRO A.Ş.
Market sektöründe ekmek ve unlu mamüller üretiminde çalışacak,Alanında tecrübeli, Gıda ve hijyen kurallarını bilen, En az ortaokul mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik ve sorumluluk sahibi olan, İletişim becerisi gelişmiş, Ankara’da ikamet eden  “Ekmek ve Unlu Mamüller Ustası”  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tulumba Tatlısı Ustası (Antalya) Antalya MAKRO A.Ş.
Tulumba Tatlısı Ustası (Antalya)MAKRO A.Ş.
Unlu Mamüller Üretim Tesisimizde görevlendirilmek üzere; “ Tulumba, Halka ve Lokma Tatlısı“ üretiminde deneyimli, İşinde titiz, pratik, gıda güvenliği ve hijyen konusunda duyarlı, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dinamik ve sorumluluk sahibi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Antalya’da ikamet eden.  “ Tulumba Tatlısı Ustası ” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sevkiyat Şoförü (Kayseri) Kayseri MAKRO A.Ş.
Sevkiyat Şoförü (Kayseri)MAKRO A.Ş.
Tercihen lise mezunu, E sınıfı ehliyeti olan, SRC ve Psikoteknik belgesine sahip,Sevkiyat şoförlüğü konusunda en az 2 yıl deneyimli, İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Kullandığı aracın sorumluluğunu alabilecek,Askerlik görevini tamamlamış, Dış görünüşüne özen gösteren, güler yüzlü ve diksiyonu düzgünDinamik ve enerjik, Kayseri'de ikamet eden "sevkiyat şoförü" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Şoförü (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Sevkiyat Şoförü (Ankara)MAKRO A.Ş.
Tercihen lise mezunu, E sınıfı ehliyeti olan, SRC ve Psikoteknik belgesine sahip, Sevkiyat şoförlüğü konusunda en az 2 yıl deneyimli, İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Kullandığı aracın sorumluluğunu alabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, 28-45 yaş aralığında, Dış görünüşüne özen gösteren, güler yüzlü ve diksiyonu düzgün Dinamik ve enerjik, Ankara’da ikamet eden sevkiyat şoförü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şarküteri Görevlisi Ankara, Antalya... MAKRO A.Ş.
Şarküteri GörevlisiMAKRO A.Ş.
Tercihen konusunda deneyimli, mesleki bilgiye sahip, Ürün takip, teşhir ve satışını yapabilecek, Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,  “Şarküteri Görevlisi ” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Balıkçı (Antalya) Antalya MAKRO A.Ş.
Balıkçı (Antalya)MAKRO A.Ş.
Antalya Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere;Balık işleme, temizleme ve satış konusunda deneyimli, Ürün çeşitliliği konusunda deneyimli, Ürün takip, teşhir ve satışını yapabilecek, Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, 20 yaş ve üzerinde olan, Antalya'da ikamet eden, Balık tezgahı düzeni, temizliği ve satış süreçlerinde aktif rol alacak"Balıkçı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Manav Ankara, Antalya... MAKRO A.Ş.
ManavMAKRO A.Ş.
Manav tezgahı konusunda deneyimi olan, Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden, Ürün takip, teşhir ve satışını yapabilecek, Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, 'Manav Personeli' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Yöneticileri (Antalya) Antalya MAKRO A.Ş.
Mağaza Yöneticileri (Antalya)MAKRO A.Ş.
Antalya Bölgemizde mevcut olan mağazalarımızda  ve yeni açılacak olan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, (Tercihen üniversite mezunu),  Organize Perakende Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl yöneticilik deneyimine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı; problemler karşısında çözüm üretebilen,  Değişime ve gelişime açık; sabırlı, güleryüzlü ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip,  Etkin iletişim becerilerine ve liderlik özelliğine sahip,  Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış,  Antalya'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Elektrik Mühendisi (Ankara)MAKRO A.Ş.
.         Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun,·         Mesleğinde en az 2 yıl deneyimi bulunan, (İnşaat deneyimi olan)·         Autocad, Ms Ofis ve diğer ofis programlarını kullanabilen,·         Analiz etme ve raporlama konusunda tecrübeli,·         Analitik düşünebilen, sorumluluk sahibi, iletişim ve organizasyon becerisi yüksek,·         Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen,·         Zamanı iyi yönetip kaliteyi hedefleyen,·         İş güvenliği kriterlerine uygun çalışmayı benimsemiş,·         Ankara'da ikamet eden ve/veya edebilecek olan,·         Askerlik hizmetini tamamlamış,·         Bay,Batıkent'te bulunan yaklaşık 2000 bağımsız bölümden oluşan konut projemizde görevlendirmek üzere Elektrik Mühendisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasap Ankara, Antalya... MAKRO A.Ş.
KasapMAKRO A.Ş.
Kasap ürün grupları satışında tecrübeli, Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, 23 yaş ve üzerinde olan,         “ Ankara, Antalya, Malatya ve Kayseri Mağazalarımızda çalışacak Kasap Personeli ”  arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Balıkçı Ankara, İstanbul(Avr.) MAKRO A.Ş.
BalıkçıMAKRO A.Ş.
Ankara Bölge Mağazalarımız ve İstanbul Esenyurt ve Bağcılar Bölge Mağazalarımızda görev alacak;Balık işleme, temizleme ve satış konusunda deneyimli, Ürün çeşitliliği konusunda deneyimli, Ürün takip, teşhir ve satışını yapabilecek, Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Ankara'da, İstanbul'da ikamet eden, Balık tezgahı düzeni, temizliği ve satış süreçlerinde aktif rol alacak Bay         'Balıkçı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Market Görevlisi Bolu, Kayseri, ... MAKRO A.Ş.
Market GörevlisiMAKRO A.Ş.
Bolu, Antalya,Malatya, Kayseri ve Konya mağazalarımızda görevlendirmek üzere,·Lise mezunu (tercih nedenidir),·Başvurduğu alanda iş deneyimi olan (tercih nedenidir),·İnsan ilişkilerinde başarılı,·Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,·Hizmet sektöründe çalışacağının farkında olan,·Güler yüzlü,·Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilen,·Ekip çalışmasına uyumlu,Market Görevlisi alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Yöneticileri (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Mağaza Yöneticileri (Ankara)MAKRO A.Ş.
En az lise mezunu (tercihen üniversite mezunu),  Organize Perakende Mağazacılık sektöründe en az 3 yıl yöneticilik deneyimine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı; problemler karşısında çözüm üretebilen, Değişime ve gelişime açık; sabırlı, güleryüzlü ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip,  Etkin iletişim becerilerine ve liderlik özelliğine sahip, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı