Garanti Emeklilik 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1992


 

1992 yılında kurulan Şirketimiz, 2002 yılında emeklilik şirketine dönüşme iznini alarak, hayat sigortacılığı faaliyetlerine bireysel emeklilik faaliyetlerini de ekledi.

Üyesi olduğumuz Doğuş Grubu ve ana hissedarımız Garanti Bankası ile yarattığımız sinerjik iş birliğinin de gücüyle çok kısa sürede sektörün öncü şirketi olduk.

Avrupa'nın en güçlü sigorta şirketlerinden Achmea ile 2007 yılında yaptığımız ortaklık anlaşmasıyla birlikte Avrupa'daki ürün çeşitliliğini ülkemizde de sunmaya başladık.

Banka sigortacılığını en etkin kullanan şirket olarak; 18 Bölge Müdürlüğümüz ve 1.000'e yakın Garanti Bankası şubesinde, müşterilerimize en hızlı ve yaygın şekilde hizmet veriyoruz.

Müşteri memnuniyetini tüm faaliyetlerinin merkezine koyan bir kurum olarak; ürünlerimizle müşterilerimize finansal getiri sağlamanın yanı sıra, sunduğumuz hizmetlerle onların bugünlerinde de yanlarında oluyor, mutlu bir hayata sahip olmaları konusunda onlara yol gösterip, değer katıyoruz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sigortacılık,Hayat ve Emeklilik

Firma web sitesi: www.garantiemeklilik.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Prim
Hayat Sigortası

Diğer: Kurum katkılı bireysel emeklilik sözleşmesi, yabancı dil ek ödemesi, Genel Müdürlük birimlerimiz için servis imkanı, Bölge Müdürlüklerimiz için yol ek ödemesi.


Garanti Emeklilik İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
BİRİKİM VE GÜVENCE UZMANI - DENEYİMLİ (İZMİT) İstanbul(Avr.), ... Garanti Emeklilik
BİRİKİM VE GÜVENCE UZMANI - DENEYİMLİ (İZMİT)Garanti Emeklilik
Üniversite (Lisans / Ön lisans / MYO) mezunu olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli durumda olmak,İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı olmak,Tercihen BES lisans belgesine sahip olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ DENEYİMİ YETKİLİSİ / YÖNETMENİ İstanbul(Avr.) Garanti Emeklilik
MÜŞTERİ DENEYİMİ YETKİLİSİ / YÖNETMENİGaranti Emeklilik
Üniversitelerin lisans veya lisansüstü bölümlerinden mezun, MS Office programlarını (özellikle Excel ve Access) iyi derecede kullanabilen,İyi derecede İngilizce bilen (Tercihen TOEFL/IELTS belgelerine sahip), Sözel (metin yazabilme) ve analitik becerileri güçlü, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye açık ve istekli, Tercihen Müşteri Deneyimi, Müşteri Yolculukları alanında tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli durumda çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİRİKİM VE GÜVENCE UZMANI - DENEYİMLİ (MANAVGAT) Antalya Garanti Emeklilik
BİRİKİM VE GÜVENCE UZMANI - DENEYİMLİ (MANAVGAT)Garanti Emeklilik
Üniversite mezunu olmak, Bireysel Emeklilik Aracılık Sertifikasına sahip olmak,Tercihen sektörde Bireysel Emeklilik satış deneyimine sahip olmak,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli durumda olmak,İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BİRİKİM VE GÜVENCE UZMANI - DENEYİMLİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Garanti Emeklilik
BİRİKİM VE GÜVENCE UZMANI - DENEYİMLİ (İSTANBUL)Garanti Emeklilik
Üniversite (Lisans / Ön lisans / MYO) mezunu olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli durumda olmak,Tercihen sektörde Bireysel Emeklilik satış deneyimine sahip olmak, İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.) Garanti Emeklilik
GENEL BAŞVURUGaranti Emeklilik
Garanti Emeklilik ailesinin tüm birimlerinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ön lisans, lisans  veya yüksek lisans programlarından mezun, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İngilizce bilgisine sahip, İletişimi güçlü, takım çalışmasından keyif alan, Öğrenmeye açık çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı