Garanti Emeklilik 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1992


 

1992 yılında kurulan Şirketimiz, 2002 yılında emeklilik şirketine dönüşme iznini alarak, hayat sigortacılığı faaliyetlerine bireysel emeklilik faaliyetlerini de ekledi.

Üyesi olduğumuz Doğuş Grubu ve ana hissedarımız Garanti Bankası ile yarattığımız sinerjik iş birliğinin de gücüyle çok kısa sürede sektörün öncü şirketi olduk.

Avrupa'nın en güçlü sigorta şirketlerinden Achmea ile 2007 yılında yaptığımız ortaklık anlaşmasıyla birlikte Avrupa'daki ürün çeşitliliğini ülkemizde de sunmaya başladık.

Banka sigortacılığını en etkin kullanan şirket olarak; 18 Bölge Müdürlüğümüz ve 1.000'e yakın Garanti Bankası şubesinde, müşterilerimize en hızlı ve yaygın şekilde hizmet veriyoruz.

Müşteri memnuniyetini tüm faaliyetlerinin merkezine koyan bir kurum olarak; ürünlerimizle müşterilerimize finansal getiri sağlamanın yanı sıra, sunduğumuz hizmetlerle onların bugünlerinde de yanlarında oluyor, mutlu bir hayata sahip olmaları konusunda onlara yol gösterip, değer katıyoruz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sigortacılık,Hayat ve Emeklilik

Firma web sitesi: www.garantiemeklilik.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
Hayat Sigortası

Diğer: Kurum katkılı bireysel emeklilik sözleşmesi, yabancı dil ek ödemesi, Genel Müdürlük birimlerimiz için servis imkanı, Bölge Müdürlüklerimiz için yol ek ödemesi.


Garanti Emeklilik İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
MERKEZİ SATIŞ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... Garanti Emeklilik
MERKEZİ SATIŞ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİGaranti Emeklilik
Üniversite mezunu, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli durumda,İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı anlayışa sahip çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ ANALİTİĞİ VE SEGMENTASYON YETKİLİSİ İstanbul(Avr.) Garanti Emeklilik
MÜŞTERİ ANALİTİĞİ VE SEGMENTASYON YETKİLİSİGaranti Emeklilik
Üniversitelerin lisans veya yüksek lisans bölümlerinden mezun (Tercihen İstatistik, Bilgisayar Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Matematik, Matematik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği),MS Office programlarını (özellikle Excel ve Access) kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen (tercihen TOEFL / IELTS belgesine sahip), Analitik düşünce yeteneğine sahip, Veri Madenciliği, Analitik CRM, Segmentasyon, veri kalitesi/tutarlılığıgibi analitik konulara ilgili,Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Sorumluluk alabilen, takipçi, çözüm odaklı, Sürekli öğrenerek kendini yenileyen, araştırmacı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş durumda çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MERKEZİ SATIŞ İŞ GELİŞTİRME VE RAPORLAMA YETKİLİSİ İstanbul(Avr.), ... Garanti Emeklilik
MERKEZİ SATIŞ İŞ GELİŞTİRME VE RAPORLAMA YETKİLİSİGaranti Emeklilik
Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden veya Matematik/İstatistik Bölümlerinden mezunolmak,MS Excel ve Access uygulamalarına çok iyi derecede hakim, Çok iyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş, Veri analizi ve yönetimi alnında çalışmaya istekli, Birim süreçleriyle ilgili yeni projeler üretmeye ve iş geliştirme üzerine çalışmaya istekli,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞ GELİŞTİRME VE PROJE YÖNETİMİ YETKİLİSİ İstanbul(Avr.) Garanti Emeklilik
İŞ GELİŞTİRME VE PROJE YÖNETİMİ YETKİLİSİGaranti Emeklilik
İstanbul Güneşlide bulunan Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi birimimizde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili lisans veya yüksek lisans bölümlerinden mezun,MS Office uygulamalarına çok iyi derecede hakim, Sözlü ve yazılı iletişimde ileri düzey İngilizce bilgisine sahip (Tercihen IELTS veya TOEFL başarı belgeli),Yeni projeler üretme ve iş geliştirme konularında istekli,Raporlama ve sunum becerileri konusunda yetkin, Analitik düşünme ve problem çözme becerileri gelişmiş,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış durumda çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİRİKİM VE GÜVENCE UZMANI - DENEYİMLİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Garanti Emeklilik
BİRİKİM VE GÜVENCE UZMANI - DENEYİMLİ (İSTANBUL)Garanti Emeklilik
Üniversite (Lisans / Ön lisans / MYO) mezunu olmak,Tercihen sektörde Bireysel Emeklilik satış deneyimine sahip olmak,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli durumda olmak,İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.) Garanti Emeklilik
GENEL BAŞVURUGaranti Emeklilik
Garanti Emeklilik ailesinin tüm birimlerinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ön lisans, lisans  veya yüksek lisans programlarından mezun,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip,İletişimi güçlü, takım çalışmasından keyif alan,Öğrenmeye açık çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı