Kazancı Holding  

Şirket Bilgileri

http://www.aksa.com.tr 
Kazancı Holding 

Jeneratör üretimi ve enerji santralleri kurulum-işletim faaliyetleri ile sektörün lider kurumlarından biri olan Kazancı Holding, enerji sektöründeki çalışmalarını 1984 yılından beri sürdürmektedir.

Son yıllarda doğal gaz dağıtım, turizm ve tarım sektörlerine de girerek yatırımlarına devam eden Kazancı Holding, bünyesinde bulundurduğu şirketleriyle, Türkiye’nin önde gelen holdingleri arasında yer almaktadır.

Aksa şirketler grubu, Jeneratör,Kiralama, Servis ve Yedek Parça, Enerji Üretim, Satış ve Pazarlama, , Makina Sanayii, Turizm, Doğal Gaz Dağıtım ve Tarım şirketlerinden oluşmaktadır.

 

Aksa Jeneratör, uzun yıllardır Türkiye'de pazarın lideri olmayı sürdürmekte ve son 5 yıl içerisinde genişleyen faaliyetleri ile toplam yıllık satışının, yarısını yurt dışına ihraç ederek dünya pazarında da önemli bir başarı elde etmektedir.Teknoloji yatırımlarını sürekli artıran Aksa Jeneratör, Türkiye’deki ilk doğal gazlı jeneratörü üreterek bir ilki daha gerçekleştirmiştir. Bunun yanında kojenerasyon projeleri de ağırlıklı olarak devam etmektedir.

Aksa’nın öncelikleri; tüm faaliyetlerinde "insan" faktörüne her zaman öncelik vermek ve verimli hizmet anlayışına inanmak; kaliteye ve sisteme önem vererek tüm müşterilerimizin ve çalışanlarımızın dünyalarını aydınlatmaya devam etmek, vizyonu ise jeneratör ve enerji sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olmaktır.

 

Aksa Jeneratör, biri İngiltere’de olmak üzere toplam 3 adet üretim tesisiyle dünyadaki önemli jeneratör üreticisi firmaların arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır jeneratör pazarının en güçlü firması olan Aksa Jeneratör, yaygın satış ve servis ağıyla da müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Aksa Jeneratör, yurt dışında 10 ofisi ve yurt içinde ise 20 APC (Aksa Power Center) ile müşterileriyle buluşmaktadır.

Türkiye’deki tartışmasız üstünlüğünün yanı sıra, dünyanın her noktasına ihracat yaparak ülke ekonomisine de önemli katkılarda bulunan Aksa Jeneratör’ün yurt dışı ofisleri:

·           Cezayir

·           Çin

·           Dubai

·           Irak

·           İngiltere

·           İran

·           Kazakistan

·           Kırgızistan

·           Nijerya

·           Singapur

 

Aksa Enerji Üretim A.Ş. elektrik ve ısı santralleri kurulması işletilmesi ile enerji dağıtımı ve satışı konularında faaliyet göstermektedir.

Aksa Enerji Üretim A.Ş. Türkiye ve yurt dışında kurmuş ve işletmekte olduğu toplam 369 MW güçteki 9 adet enerji santrali ile elektrik üretimi ve satışını gerçekleştirmektedir.

Doğal gaz ve petrol türevleri ile çalışan Türkiye’de 150 MW’lık yurt dışında ise 95 MW’lık santral yatırımlarına devam eden Aksa Enerji; yenilenebilir enerji kaynakları konusunda Türkiye’ nin değişik bölgelerinde rüzgar ve hidroelektrik santralleri kurulmasına yönelik ölçüm ve fizibilite çalışmalarını da yürütmektedir. Rüzgar enerjisi konusunda 40 MW’lık 2 adet santral için üretim lisansı alarak yatırıma geçmiştir. Hidroelektrik santralleri için 365 MW’lık 5 projede fizibilite ve proje çalışmalarına devam etmekte olup, toplam 77 MW’lık 3 adet santral için lisans almış ve yatırıma geçmiştir. Linyite dayalı elektrik santralleri konusunda proje çalışmalarına da devam eden Aksa Enerji, toptan ve perakende elektrik satışı, elektrik dağıtımı, elektrik enerjisi ithal ve ihracatı için gerekli lisanslarını almış ve faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de ve yurt dışında 1995 yılından beri müşterilerinin ekonomik ve güvenilir elektrik ve ısı ihtiyaçlarını karşılayan Aksa Enerji, elektrik üretimi dağıtımı ve satışı konularında yatırım ve faaliyetlerini arttırarak sürdürmektedir.

 

Turizm sektöründe en iyiyi hedefleyen Aksa Şirketler Grubu, Antalya’nın Kemer ilçesinin Göynük beldesinde Toros dağlarının Akdeniz’in masmavi suları ile birleştiği çam ormanları içinde yer alan Mirada Del Mar Oteli ile ilk turizm yatırımını gerçekleştirmiştir.

Sıra dışı mimarisi ve çevre düzenlemesi ile dikkat çeken otel, tamamen restore edilip yenilenmiş, yepyeni bir hizmet ve kalite anlayışıyla sektörde yerini almıştır. Yaklaşık 109.000 m2 alana sahip, 1.220 yatak kapasiteli, 5 yıldızlı ve çağlar boyu birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Kemer’de misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir biçimde özel olarak tasarlanan Mirada del mar Oteli, 1990 yılından bu yana, kusursuz doğa güzelliği ile eşsiz konforu bir araya getirmektedir. Son olarak, Erciyes bölgesinde 650 yatak kapasiteli 3 yeni dağ otelini de bünyesine katan grubun bu sektördeki hedefi, yatırımlarına devam ederek, 2007 yılının sonunda 4000 yatak kapasitesine ulaşmaktır.

 

AKSA 2003 yılının sonlarından itibaren T.C. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (E.P.D.K.) düzenlemeleri çerçevesinde lisans hakkını elde ettiği bölgelerde çalışmalarına başlamış ve öngörülen sürelerden önce gaz dağıtımına geçmiştir. Grubumuzun sahip olduğu doğalgaz dağıtım lisansları ve sorumluluk bölgeleri; BALIKESİR DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BALGAZ) olarak Balıkesir şehrini; BİLECİK - BOLU DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BEYGAZ) olarak Bolu, Bilecik, Bozüyük, Söğüt, İnönü, Çukurhisar, Pazaryeri bölgelerini; DÜZCE - EREĞLİ DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (DERGAZ) olarak Düzce, Karadeniz Ereğli, Gülüç, Alaplı, Kaynaşlı ve Konuralp bölgelerini; MANİSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (MANİSAGAZ) olarak Manisa, Akhisar, Turgutlu bölgelerini; ÇANAKKALE DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (ÇANAKKALEGAZ) olarak Çanakkale, Çan, Biga, Kepez, Gönen, Ezine, Bayramiç bölgelerini kapsamaktadır.

 

Aksa Tarım, toplamları 25.000 dönüme varan TİGEM’den (Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü) 30 yıllığına kiraladığı Samsun-Gelemen ve Tekirdağ-İnanlı çiftlikleri ile AB Standartlarında süt ve et üretimi tesisleri yatırımı yapmaktadır.

2004 yılında özelleştirmeye açılan İnanlı Tarım İşletmesi (Tekirdağ) ve Gelemen Tarım İşletmesi'ni (Samsun) kiralayan kuruluşuKazancı Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 42
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bilgi Güvenliği Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Bilgi Güvenliği UzmanıKazancı Holding
Bachelor’s degree in Computer Engineering, Electronical Engineering or related fields from a reputable university,
Min 5 years of experience in information risk management and information security
Understanding of complex corporate networks and security infrastructure,
Hands-on experience in IT security and network is a plus
Familarity with IT & Information security frameworks and standards such as  ISO 27001, Cobit, BS 25999, ITIL
Preferably holding a CISA, CISM, CEH, OSO 27001 LA  certification
Knowledge of network security & endpoint security solutions
Knowledge of information security governance and business continuity
Knowledge of penetration testing
Ability to communicate effectively with all levels of staff and management
Excellent written and verbal communication skills
A good team player,
No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
IT Technology Services Manager İstanbul Kazancı Holding
IT Technology Services ManagerKazancı Holding

University degree from a reputable university
Minimum 8-10 years of IT Backoffice, Network and Security operations  experience
Hands on experience in configuring and managing IT Backoffice systems and applications
Hands on experience in configuring and managing enterprise security devices and applications
Strong knowledge of Service Management and related frameworks ITIL, COBIT etc
Strong knowledge of network security, operating systems security and database security
Having related certifications will be an asset
A good command of written and spoken English
Military service completed for male candidates
Result oriented and analytical approach
Problem solving capability
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çağrı Merkezi Inbound Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Kazancı Holding
Çağrı Merkezi Inbound Müşteri TemsilcisiKazancı Holding
En az lise mezunu
İstanbul Avrupa Yakası'nda (Bahçelievler, Bağcılar, Küçükçekmece ve Başakşehir) ikamet eden
Telefonda iletişim alanında başarılı ve diksiyonu düzgün
İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın
Yoğun çalışma temposunda, vardiyalı çalışabilecek
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Hakediş ve Kesin Hesap Kontrol Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Hakediş ve Kesin Hesap Kontrol UzmanıKazancı Holding
Kazancı Holding - Aksa Genel Müdürlük ofisine bağlı olarak görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip 'Hakediş ve Kesin Hesap Kontrol Uzmanı' aramaktayız.
- Üniversitelerin Elektrik, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun
- Elektrik dağıtım şirketleri yatırım ve işletme konularında tecrübeli 
- AG-OG şehir şebekeleri ENH yapım ve kontrolü tecrübesine sahip
- Denetim görevini icra edebilecek
- Hakediş, teklif, iş programı, Kesin Hesap, metraj konularına vakıf
- Yurt içi seyahat engeli olmayan
- Tercihen sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen
- Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Satınalma UzmanıKazancı Holding
 
Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun
Endüstriyel satınalma konusunda en az 3 yıl deneyimli
İngilizce bilen
MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, tercihen SAP sistemi konusunda bilgili
Seyahat engeli olmayan
B sınıfı sürücü belgesine sahip
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Resepsiyonist Kayseri Kazancı Holding
ResepsiyonistKazancı Holding
Mirada Del Lago otelimizde Resepsiyonist olarak görevlendirmek üzere çalışma arkadaşı arıyoruz. 
 
1 ya da 2 yıl Resepsiyonist pozisyonunda çalışmış,
Takım çalışmasına yatkın,
Misafir memnuniyeti öncelikli çalışabilecek, çözüm odaklı pozitif bakış açısına sahip,
Prezantabl, diksiyonu düzgün
Üniversitelerin tercihen Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümlerinden ön lisans/lisans derecesine sahip
Seyahat acentaları, Kurumsal firmalar ve tur operatörleri ile bağlantıları kuvvetli
Tercihen İyi derecede İngilizce bilen,
İletişim becerileri yüksek,
Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek adaylar için),
Vardiyalı/gece çalışabilecek bay ve/veya bayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Rezervasyon Elemanı Kayseri Kazancı Holding
Rezervasyon ElemanıKazancı Holding
Mirada Del Lago otelimizde Rezervasyon Elemanı olarak görevlendirmek üzere çalışma arkadaşı arıyoruz. 
Ön Büro , rezervasyon ve concierge alanında deneyimli
Tercihen MYO veya Üniversitelerin Turizm otelcilik bölümlerinden mezun
İyi derecede İngilizce bilen
İletişim becerisi yüksek, güler yüzlü
Elektra programına hakim
MS Office programlarına hakim, Outlook kullanabilen
Sorun çözebilen,sorumluluk alabilen,pratik
Dış görünümüne özen gösteren,diksiyonu düzgün
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Mühendisi Şanlıurfa AKSA ENERJİ
Elektrik MühendisiAKSA ENERJİ

Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun
Tercihen gemilerde, tersanelerde veya Buhar türbini- Diesel- Doğalgaz enerji santrallerinde tecrübeli
MS office programlarını etkin kullanabilen
Proje okuma ve uygulama bilgisi olan
SCADA kontrol sistemlerine hakim
İyi düzeyde İngilizce bilen
Orta gerilim ve yüksek gerilim şalt tecrübesi olan
Seyahat engeli bulunmayan
Sürücü belgesine sahip
Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İstatistiksel Analiz ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
İstatistiksel Analiz ve Raporlama UzmanıKazancı Holding

Üniversitelerin İstatistik, Ekonometri, Matematik Bölümlerinden mezun, Tercihen Yüksek Lisans yapmış,
İngilizce ve alternatif bir yabancı dil bilgisi olan,
MS Office programlarının tamamını ileri seviyede kullanabilen,
Veri Madenciliği ve Analizi, İstatistiksel Modelleme gibi konularda en az 3 yıl deneyimi olan,
SPSS, SQL, WinDeap, DEA,  MS Access programlarına hâkim,
Planlama, Raporlama, Koordinasyon ve Organizasyon becerileri gelişmiş,
Çözüm odaklı, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Financial Controller İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Financial ControllerKazancı Holding

University degree in Business Administration, Economics or related fields,
Minimum 3 years of experience in Big4 Audit companies,
Knowledge of IFRS and reporting standards,
Preferably,budget planning and management reporting knowledge,
Experience in production companies is a plus
Excellent command of written and spoken English,
Excellent knowledge of MS Office applications,
Strong analytical approach and team player,
Ability to work up, down, across an organization, process oriented.
Excellent communication skills
No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Satış Uzman YardımcısıKazancı Holding

Üniversitelerin Pazarlama, İşletme ve İktisat bölümlerinden mezun,
Kariyerine satış alanında ilerlemeyi hedefleyen,
Etkili iletişim ve zaman yönetimi konusunda eğitimi olan,
İyi derecede SAP bilen,
Seyahat engeli olmayan,
B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Garanti Şefi İstanbul(Avr.) Kazancı Holding
Garanti ŞefiKazancı Holding

İstanbul - Çatalca bölgesinde ikamet eden,
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office ve SAP programlarına hakim,
B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
Seyahat engeli olmayan,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finans Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Finans UzmanıKazancı Holding

Üniversitelerin İşletme, İktisat ve Maliye bölümlerinden mezun,
İyi derecede İngilizce bilen,
SAP ve MS Office programlarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Endüstri Mühendisi Tekirdağ Kazancı Holding
Endüstri MühendisiKazancı Holding
Tarımsal Üretim ve Hayvancılık yapan işletmemizin, tarım bölümünde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı arıyoruz.
Üniversitelerin Endüstri mühendisliği bölümünden mezun,
Kurum ve organizasyon yönetimini yapabilecek,
Üretim planlama, üretim verimliliği, personel yönetimi, süreç yönetimi, planlama ve zaman yönetimi konularına hâkim,
Takım çalışmasına yatkın,
Liderlik becerileri güçlü, yönetim ve denetleme konularında yetenekli,
Dinamik, sorumluluk sahibi, sabırlı, iletişim ve organizasyon becerisi yüksek,
Hızlı, doğru karar alabilme ve problem çözme becerisine sahip,
Yeniliklere, gelişmeye ve geliştirmeye açık,
Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
MS Office programlarını çok iyi kullanabilen ve raporlama kabiliyeti yüksek,
Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,
Tercihen tarımsal üretim konusunda tecrübeli,
Arazi şartlarında çalışabilecek,
TEKİRDAĞ ilinde ikamet eden/edebilecek,
Bay, askerlikle ilişiği olmayan, 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Elazığ, Malatya KAZANCI HOLDİNG
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıKAZANCI HOLDİNG

Tercihen Elektrik Dağıtım İş Kolunda daha önce çalışmış,
Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun
A veya B grubu İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikasına Sahip Uzman,
En az 1 yıl deneyimi olan,
B grubu sürücü belgesine sahip,
Aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Ekip çalışmasına uygun,
Seyahat Engeli olmayan,
Elazığ veya Malatyada ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Teknisyeni Şanlıurfa AKSA ENERJİ
Elektrik TeknisyeniAKSA ENERJİ

Meslek lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu
Gemilerde,tersanelerde veya enerji santrallerinde görev almış (BUHAR TÜRBİNİ-DIESEL veya Doğalgaz enerji santrali tecrübeli) en az 1 yıl deneyim sahibi,
Orta gerilim ve Yüksek gerilim şalt sahası tecrübesi olan,
SCADA tecrübeli ve 154 KV EKAT BELGESİ sahibi,
Temel İş güvenliği bilgisine sahip ve uygulamada iş güvenliği kurallarına uyumu alışkanlık haline getirebilmiş,
Trafolar, alternatörler ve elektrik motorları konularında bilgili,
Takım çalışmasına yatkın,
Seyahat engeli olmayan
Askerlik görevini tamamlamış
Şanlıurfa'da ikamet eden veya ikamet edebilecek
En az B sınıfı ehliyet sahibi,
35 yaşını aşmamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Teknisyeni Şanlıurfa AKSA ENERJİ
Mekanik TeknisyeniAKSA ENERJİ

Minimum Teknik Lise veya MYO mezunu(tercihen MOTOR-MAKİNA-GEMİ MAKİNALARI bölümlerinden mezun)
Gemilerde veya enerji santrallerinde en az 2 yıl görev almış (DIESEL veya Doğalgaz enerji santrali tecrübeli)
Tercihen WARTSILA Gemi Makinalarının işletme bakım ve arızalarının giderilmesi konusunda tecrübesi sahibi
Planlı ve plansız bakımlarda görev alacak
Çabuk öğrenebilen
Temel İş güvenliği bilgisine sahip ve uygulamada iş güvenliği kurallarına uyumu alışkanlık haline getirebilmiş
Seyahat engeli olmayan
Tercihen en az B sınıfı ehliyeti olan
Vardiya düzeninde çalışabilecek
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Takım çalışmasına yatkın
Askerlik hizmetini tamamlamış
Tercihen orta seviye İngilizce bilen
Gerektiğinde geçici görevle diğer santrallerimizde görev alabilecek
ŞANLIURFA’da ikamet etmekte olan veya ikamet edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Malzeme ve Stok Yetkilisi İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Malzeme ve Stok YetkilisiKazancı Holding

Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun
Tercihen ERP yazılımlarına hakim tercihen SAP bilen
Seyehat engeli olmayan
B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Dizayn Mühendisi İstanbul(Avr.) Kazancı Holding
Mekanik Dizayn MühendisiKazancı Holding

Makine mühendisliği bölümü mezunu,
Mekanik dizayn ve saç işleme konularında tecrübeli,
Tercihen Punch, otomatik / yarı otomatik kıvırma ve lazer makinelerinde programlama / nesting tecrübesi olan,
En az 3 yıl tecrübesi bulunan,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Autocad, Inventor, Solidworks (Tercihen), Cosmos (Tercihen), Ansys Fluent (Tercihen), Sysnoise (Tercihen), Catia (Tercihen) ve MS Office uygulamalarına hakim,
Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli,
Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
Yurtdışı seyahat engeli olmayan,
Proje ekibi ile uyumlu çalışabilecek, takım çalışmasına yatkın,
Çok iyi seviyede İngilizce bilen.
ISO9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi konusunda bilgili.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Mühendisi Kayseri Kazancı Holding
Satış MühendisiKazancı Holding
*Üniversitelerin Elektrik, Makine ve Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
*M/S programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen SAP programına hakim,
*Satış mesleğini seven, kariyerini satış üzerine planlayan,
*Ekip çalışmasına yatkın, planlama yeteneği yüksek,
*İletişim becerisi kuvvetli,
*Kendini geliştirmeyi seven, yeniliğe açık,
*Seyahat engeli olmayan,
*Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Yönetmeni Muğla Kazancı Holding
Muhasebe YönetmeniKazancı Holding

Üniversitelerin Muhasebe, Maliye, İşletme ve İktisat bölümlerinden mezun,
MS Office ve SAP iyi derecede kullanabilen,
İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan,
Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde ve iletişimde başarılı,   
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Pazarlama UzmanıKazancı Holding

Üniversitelerin Pazarlama üzerine Yüksek Lisans bölümlerinden mezun,
Database ve CRM tabanlı yazılımlarda etkin takip ve geliştirme konusunda deneyimli,
Pazar araştırmaları ve Marka Yönetimi konularında tecrübe sahibi,
MS Office ve CRM - SAP programlarını ileri derecede kullanabilen,
İleri derecede İngilizce bilgisine sahip ve akıcı konuşabilen,
B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen,
Yurt içi - yurt dışı seyahat engeli olmayan,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ziraat Mühendisi Tekirdağ Kazancı Holding
Ziraat MühendisiKazancı Holding
Tarımsal Üretim ve Hayvancılık yapan işletmemizin, tarım bölümünde çalıştırılmak üzere,
Ziraat fakültesi TARLA BİTKİLERİ bölümü mezunu,
Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Takım çalışmasına yatkın,
Üretim planlama, üretim verimliliği, personel yönetimi, süreç yönetimi, planlama ve zaman yönetimi konularına hâkim,
Dinamik, sorumluluk sahibi, sabırlı, iletişim ve organizasyon becerisi yüksek,
MS Office programlarını çok iyi kullanabilen ve raporlama kabiliyeti yüksek,
Liderlik becerileri güçlü, yönetim ve denetleme konularında yetenekli,
Hızlı, doğru karar alabilme ve problem çözme becerisine sahip,
Yeniliklere, gelişmeye ve geliştirmeye açık
Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,
Arazi şartlarında çalışabilecek,
TEKİRDAĞ ilinde ikamet eden/edebilecek,
Bay, askerlikle ilişiği olmayanÇalışma arkadaşları alınacaktır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Abone Bilgi Yönetim Sistemi Destek Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Abone Bilgi Yönetim Sistemi Destek UzmanıKazancı Holding

Üniversitelerin tercihen Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun,
Abone Yönetim Bilgi Sistemleri projelerinde en az 3 yıl görev almış,
El terminalleri ile sayaç okuma sistemlerine hakim,
MS Office programlarına hakim,
Seyahat engeli bulunmayan,
B sınıfı sürücü belgesine sahip,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bakım Mühendisi İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Bakım MühendisiKazancı Holding

Üniversitelerin  Makina Mühendisliği bölümünden mezun,
İngilizce dil bilgisine sahip,
Bakım onarım çalışmalarında bulunmuş,
Autocad, MS Office programlarını kullanabilen,
ERP programları hakkında bilgi sahibi,
Seyahat engeli bulunmayan,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Tahmin ve Raporlama Uzman Yrd. İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Tahmin ve Raporlama Uzman Yrd.Kazancı Holding
Aksa Doğalgaz A.Ş Merkez ofisinde görevlendiirlmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip "Tahmin ve Raporlama Uzman Yardımcısı " aramaktayız.
Üniversitelerin Mühendislik veya İstatistik bölümlerinden mezun
Doğal Gaz ticaretinde, alım-satım ve talep-tahmin operasyonlarını yürütecek
Sektördeki ulusal ve uluslararası gelişmeleri takip edecek
Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen
MS Office uygulamalarına hakim, bilgisayar bilgisi iyi olan
Analitik düşünen ve takım çalışmasına uyumlu
Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Makine Teknik Ressamı İstanbul(Avr.) Kazancı Holding
Makine Teknik RessamıKazancı Holding
*Mekanik proje ve saç tasarım konusunda çalışacak,
*Tercihen autocad inventor ve catia program bilgisi olan,
*Tercihen İngilizce bilen,
*B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
*Yurt içi ve yurt dışı seyehat engeli olmayan,
*Askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Mühendisi İstanbul(Avr.) Kazancı Holding
Satış MühendisiKazancı Holding

Üniversitelerin Elektrik, Makine ve Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Kariyerine satış alanında yön vermek isteyen,
İletişim yönü güçlü, prezentabl,
Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Kazancı Holding
Elektrik TeknisyeniKazancı Holding
*Elektrik proje dizayn bölümünde çalışacak,
*Elektrik kumanda konusunda tecrübeli,
*Tercihen İngilizce bilen,
*B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen,
*Tercihan E-plan program bilgisi olan,
*Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan,
*Tercihen autocad bilen,
*Askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Mühendisi Ankara Kazancı Holding
Satış MühendisiKazancı Holding

Ankara'da ikamet eden,
Üniversitelerin Elektrik, Makine ve Mekatronik bölümlerinden mezun,
Proje satış konularında min 3 yıl tecrübesi olan,
İletişim becerisi iyi olan, prezentabl,
Seyahat engeli olmayan,
Aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yedek Parça Depo Sorumlusu Ankara Kazancı Holding
Yedek Parça Depo SorumlusuKazancı Holding

Ankara'da ikamet eden,
Meslek Lisesi ya da MYO (Motor / Otomotiv) bölümlerinden mezun,
MS Office paket programlarını ve tercihen SAP bilen,
Yedek parça satış ve depo takibi konularında tecrübeli,
B Sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Teknisyeni Muğla Kazancı Holding
Servis TeknisyeniKazancı Holding

Muğla'nın Marmaris ve yakın ilçelerinde ikamet eden,
Lise ya da MYO Elektrik veya Makine bölümlerinden mezun,
B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Tesisat Teknisyeni Antalya Kazancı Holding
Mekanik Tesisat TeknisyeniKazancı Holding
Meslek lisesi/Meslek Yüksek Okulu, Tesisat teknolojileri , Mekanik bölüm mezunu
Mekanik ve Sıhhı tesisatların imalat, montaj, kaynak ve bunlara ait sistemlerin bakım, onarım ve işletmeleri konusunda tecrübeli
Askerliğini tamamlamış
Mekanik tesisatların kaynak ve elektrik konularında tecrübeli
Vardiyalı çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Muhasebe UzmanıKazancı Holding

Örgün öğretim veren 4 yıllık üniversitelerin işletme/iktisat bölümü mezunu
En az 5 yıllık mesleki tecrübe
SMMM belgesine sahip
Microsoft Office uygulamalarını etkin kullanabilen
Tercihen SAP kullanmış
Erkek adaylar için askerlik ilişkisi olmayan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sap Lojistik Modüller Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Sap Lojistik Modüller UzmanıKazancı Holding
• Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik veya Yönetim Bilişim Sistemleri  bölümlerinden mezun,
• SAP Lojistik (MM,SD,PM,PP) modüllerinde en az 3 yıl deneyimli, özellikle  MM ve SD  modülleriyle ilgili entegrasyon konularına ve diğer SAP modülleri bağlantılarına hakim,
• ABAP yazılım diline hâkim (debug yapma ve kod okuma),
• İyi düzeyde İngilizce bilen,
• Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,
• Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek, zaman yönetiminde başarılı,
• Analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip, çözüm odaklı,
• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sekreter Muğla Kazancı Holding
SekreterKazancı Holding

Muğla'nın Marmaris ilçesinde ikamet eden,
MYO ya da Üniversitelerin Büro - Ofis yönetimi bölümlerinden mezun,
Takım çalışmasına uyum sağlayabilen,
İletişim konusunda başarılı,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Genel Başvuru - Engelli Personel İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Genel Başvuru - Engelli PersonelKazancı Holding
Genel nitelikler:
Kazancı Holding Grup şirketlerinin İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunan lokasyonlarda değerlendirilmek üzere;
Engelli raporu %40 ve üzerinde,
Türkiye İş Kurumuna kayıtlı,
En az lise mezunu,
İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen,
Ekip çalışmasına yatkın,
Sorumluluk bilinci yüksek çalışma arkadaşları arıyoruz.
.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Mühendisi Trabzon Kazancı Holding
Satış MühendisiKazancı Holding

Trabzon'da ikamet eden,
Üniversitelerin Elektrik ve Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
MS Office ve SAP paket programlarını bilen,
B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen,
Satış alanında min 2 yıl tecrübesi olan,
İletişim becerisi yüksek,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Teknisyeni Trabzon Kazancı Holding
Servis TeknisyeniKazancı Holding

Trabzon'da ikamet eden,
Meslek Lisesi ya da MYO Elektrik bölümünden mezun,
B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen,
Seyahat engeli olmayan,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Mühendisi Antalya Kazancı Holding
Satış MühendisiKazancı Holding

Antalya'da ikamet eden,
Üniversitelerin Elektrik ya da Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Endüstriyel ürün satışı konusunda min 2 yıl satış tecrübesi olan,
MS Office ve SAP paket programlarına hakim,
B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Teknisyeni Gaziantep Kazancı Holding
Servis TeknisyeniKazancı Holding

Gaziantep ilinin Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerinde ikamet eden,
Meslek Lisesi ya da MYO Elektrik bölümünden mezun,
B sınıfı ehliyeti olan (aktif araç kullanabilen),
Seyahat engeli olmayan,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çevre Mühendisi İstanbul Kazancı Holding
Çevre MühendisiKazancı Holding

Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerden mezun,
En az 3 yıl benzer iş deneyimine sahip,
Mevzuatlarda belirlenen gerekli izin ve süreçlere hakim,
Çevre ve EPDK (elektrik & petrol piyasası) ile ilgili mevzuatlara & yönetmeliklere hakim,
Tehlikeli atık yönetimi konusunda bilgi sahibi,
MS Office programlarını iyi derece kullanan,
Veri analizi ve raporlama yapabilecek
İyi derecede İngilizce bilen      
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme