Kazancı Holding  

Şirket Bilgileri

http://www.aksa.com.tr 
Kazancı Holding 

Jeneratör üretimi ve enerji santralleri kurulum-işletim faaliyetleri ile sektörün lider kurumlarından biri olan Kazancı Holding, enerji sektöründeki çalışmalarını 1984 yılından beri sürdürmektedir.

Son yıllarda doğal gaz dağıtım, turizm ve tarım sektörlerine de girerek yatırımlarına devam eden Kazancı Holding, bünyesinde bulundurduğu şirketleriyle, Türkiye’nin önde gelen holdingleri arasında yer almaktadır.

Aksa şirketler grubu, Jeneratör,Kiralama, Servis ve Yedek Parça, Enerji Üretim, Satış ve Pazarlama, , Makina Sanayii, Turizm, Doğal Gaz Dağıtım ve Tarım şirketlerinden oluşmaktadır.

 

Aksa Jeneratör, uzun yıllardır Türkiye'de pazarın lideri olmayı sürdürmekte ve son 5 yıl içerisinde genişleyen faaliyetleri ile toplam yıllık satışının, yarısını yurt dışına ihraç ederek dünya pazarında da önemli bir başarı elde etmektedir.Teknoloji yatırımlarını sürekli artıran Aksa Jeneratör, Türkiye’deki ilk doğal gazlı jeneratörü üreterek bir ilki daha gerçekleştirmiştir. Bunun yanında kojenerasyon projeleri de ağırlıklı olarak devam etmektedir.

Aksa’nın öncelikleri; tüm faaliyetlerinde "insan" faktörüne her zaman öncelik vermek ve verimli hizmet anlayışına inanmak; kaliteye ve sisteme önem vererek tüm müşterilerimizin ve çalışanlarımızın dünyalarını aydınlatmaya devam etmek, vizyonu ise jeneratör ve enerji sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olmaktır.

 

Aksa Jeneratör, biri İngiltere’de olmak üzere toplam 3 adet üretim tesisiyle dünyadaki önemli jeneratör üreticisi firmaların arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır jeneratör pazarının en güçlü firması olan Aksa Jeneratör, yaygın satış ve servis ağıyla da müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Aksa Jeneratör, yurt dışında 10 ofisi ve yurt içinde ise 20 APC (Aksa Power Center) ile müşterileriyle buluşmaktadır.

Türkiye’deki tartışmasız üstünlüğünün yanı sıra, dünyanın her noktasına ihracat yaparak ülke ekonomisine de önemli katkılarda bulunan Aksa Jeneratör’ün yurt dışı ofisleri:

·           Cezayir

·           Çin

·           Dubai

·           Irak

·           İngiltere

·           İran

·           Kazakistan

·           Kırgızistan

·           Nijerya

·           Singapur

 

Aksa Enerji Üretim A.Ş. elektrik ve ısı santralleri kurulması işletilmesi ile enerji dağıtımı ve satışı konularında faaliyet göstermektedir.

Aksa Enerji Üretim A.Ş. Türkiye ve yurt dışında kurmuş ve işletmekte olduğu toplam 369 MW güçteki 9 adet enerji santrali ile elektrik üretimi ve satışını gerçekleştirmektedir.

Doğal gaz ve petrol türevleri ile çalışan Türkiye’de 150 MW’lık yurt dışında ise 95 MW’lık santral yatırımlarına devam eden Aksa Enerji; yenilenebilir enerji kaynakları konusunda Türkiye’ nin değişik bölgelerinde rüzgar ve hidroelektrik santralleri kurulmasına yönelik ölçüm ve fizibilite çalışmalarını da yürütmektedir. Rüzgar enerjisi konusunda 40 MW’lık 2 adet santral için üretim lisansı alarak yatırıma geçmiştir. Hidroelektrik santralleri için 365 MW’lık 5 projede fizibilite ve proje çalışmalarına devam etmekte olup, toplam 77 MW’lık 3 adet santral için lisans almış ve yatırıma geçmiştir. Linyite dayalı elektrik santralleri konusunda proje çalışmalarına da devam eden Aksa Enerji, toptan ve perakende elektrik satışı, elektrik dağıtımı, elektrik enerjisi ithal ve ihracatı için gerekli lisanslarını almış ve faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de ve yurt dışında 1995 yılından beri müşterilerinin ekonomik ve güvenilir elektrik ve ısı ihtiyaçlarını karşılayan Aksa Enerji, elektrik üretimi dağıtımı ve satışı konularında yatırım ve faaliyetlerini arttırarak sürdürmektedir.

 

Turizm sektöründe en iyiyi hedefleyen Aksa Şirketler Grubu, Antalya’nın Kemer ilçesinin Göynük beldesinde Toros dağlarının Akdeniz’in masmavi suları ile birleştiği çam ormanları içinde yer alan Mirada Del Mar Oteli ile ilk turizm yatırımını gerçekleştirmiştir.

Sıra dışı mimarisi ve çevre düzenlemesi ile dikkat çeken otel, tamamen restore edilip yenilenmiş, yepyeni bir hizmet ve kalite anlayışıyla sektörde yerini almıştır. Yaklaşık 109.000 m2 alana sahip, 1.220 yatak kapasiteli, 5 yıldızlı ve çağlar boyu birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Kemer’de misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir biçimde özel olarak tasarlanan Mirada del mar Oteli, 1990 yılından bu yana, kusursuz doğa güzelliği ile eşsiz konforu bir araya getirmektedir. Son olarak, Erciyes bölgesinde 650 yatak kapasiteli 3 yeni dağ otelini de bünyesine katan grubun bu sektördeki hedefi, yatırımlarına devam ederek, 2007 yılının sonunda 4000 yatak kapasitesine ulaşmaktır.

 

AKSA 2003 yılının sonlarından itibaren T.C. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (E.P.D.K.) düzenlemeleri çerçevesinde lisans hakkını elde ettiği bölgelerde çalışmalarına başlamış ve öngörülen sürelerden önce gaz dağıtımına geçmiştir. Grubumuzun sahip olduğu doğalgaz dağıtım lisansları ve sorumluluk bölgeleri; BALIKESİR DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BALGAZ) olarak Balıkesir şehrini; BİLECİK - BOLU DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BEYGAZ) olarak Bolu, Bilecik, Bozüyük, Söğüt, İnönü, Çukurhisar, Pazaryeri bölgelerini; DÜZCE - EREĞLİ DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (DERGAZ) olarak Düzce, Karadeniz Ereğli, Gülüç, Alaplı, Kaynaşlı ve Konuralp bölgelerini; MANİSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (MANİSAGAZ) olarak Manisa, Akhisar, Turgutlu bölgelerini; ÇANAKKALE DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (ÇANAKKALEGAZ) olarak Çanakkale, Çan, Biga, Kepez, Gönen, Ezine, Bayramiç bölgelerini kapsamaktadır.

 

Aksa Tarım, toplamları 25.000 dönüme varan TİGEM’den (Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü) 30 yıllığına kiraladığı Samsun-Gelemen ve Tekirdağ-İnanlı çiftlikleri ile AB Standartlarında süt ve et üretimi tesisleri yatırımı yapmaktadır.

2004 yılında özelleştirmeye açılan İnanlı Tarım İşletmesi (Tekirdağ) ve Gelemen Tarım İşletmesi'ni (Samsun) kiralayan kuruluşuKazancı Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 19
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Mühendisi İstanbul(Avr.) Kazancı Holding
Satış MühendisiKazancı Holding
?Bir MAN grubu kuruluşu olan RENK AG 140 yılı aşkın tecrübesiyle orta ve ağır zırhlı araçlar, askeri gemiler, yatlar, feribotlar, endüstriyel uygulamalar için çok geniş ürün ve güç yelpazesinde güç aktarım sistemleri üretip geliştirmektedir.
RENK Transmisyon Sanayi A.Ş. 1999 yılında merkezi Almanya’da bulunan RENK AG firmasının kardeş kuruluşu olarak Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır.
Üniversitelerin Makina Mühendisliği, Gemi İnşa veya Gemi Makinaları bölümlerinden mezun,
İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilgisi,
Marine uygulamaları konusunda bilgi sahibi olmak,
Microsoft Office programlarına hakim,
AutoCAD programını kullanabilen,
Satış yeteneğine sahip ve kendine güvenen,
Etkili sorun çözme yeteneği olan,
İnsanlarla iletişimi ve ilişkileri güçlü,
Planlama ve organize etme yeteneği gelişmiş,
B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
Seyahat engeli olmayan (yurtiçi ve yurtdışı),
Askerlik görevini yerine getirmiş,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Elektronik Mühendisi Artvin Kazancı Holding
Elektrik Elektronik MühendisiKazancı Holding
Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 2 yıl tecrübeli,
Seyahat engeli olmayan,
Aktif araç kullanabilen,
25 -30 yaş aralığında olan,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Artvinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Elektronik Mühendisi Rize Kazancı Holding
Elektrik Elektronik MühendisiKazancı Holding

Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun
Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Alanında en az 2 yıl tecrübeli
Seyehat engeli olmayan
Aktif araç kullanabilen
Rizede ikamet eden
25-30 yaş aralığı
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Satış Temsilcisi Adana AKSA ELEKTRİK SATIŞ A.Ş.
Elektrik Satış TemsilcisiAKSA ELEKTRİK SATIŞ A.Ş.

En az meslek yüksekokulu mezunu
Satış alanında en az 1 yıl deneyimli, tercihen elektrik satış deneyimi olan
MS Ofis programlarını kullanabilen
İkna ve iletişim becerileri yüksek, müşteri odaklı çalışan
Seyahat engeli olmayan
B sınıfı sürücü belgesine sahip
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Elektronik Mühendisi İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Elektrik Elektronik MühendisiKazancı Holding

Üniversitilerin 4 yıllık Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
Seyehat engeli olmayan,
İstanbulda ikamet eden,
Autocad , Netcad,Proje Programlarını aktif kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Muhasebe UzmanıKazancı Holding

Üniversitelerin Maliye, İşletme, İktisat vb. bölümlerinden mezun,
Muhasebe alanında en az 3 yıl tecrübeli,
ERP programlarını kullanabilen (Tercihen SAP kullanmayı bilen),
MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen,
Tercihen SMMM belgesine sahip ve SMMM stajı devam eden,
Yasal mevzuat çerçevesinde muhasebe kayıtlarını doğru ve zamanında yapabilecek,
KDV, Muhtasar, Geçici Vergi vb beyannameleri düzenleyebilecek,
Yönetim, grup içi ve dış denetime sunulan raporları hazırlayabilecek,
Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Tercihen İngilizce bilen,
Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Gemi Makine Mühendisi Mersin AKSA ENERJİ
Gemi Makine MühendisiAKSA ENERJİ

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
En az 5 yıl yakıt tankerlerinde deneyim kazanmış
Gemi tahliye, yakıt miktarı belirleme, yakıt kalitesi konularında deneyimli
Santrallerdeki yakıt operasyonlarını yönetebilecek
İyi düzeyde İngilizce bilen
Yurtiçi ve yurtdışı seyehat engeli olmayan
B sınıfı sürücü belgesine sahip
Askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kimya Mühendisi Mersin AKSA ENERJİ
Kimya MühendisiAKSA ENERJİ

Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun
İyi düzeyde İngilizce bilen
Enerji santralleri proje ve işletme konusunda en az 5 yıl deneyimli
Seyahat engeli bulunmayan
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik İmalat ve Montaj Mühendisi Ordu Kazancı Holding
Mekanik İmalat ve Montaj MühendisiKazancı Holding

Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
HES Hidromekanik İmalat, test  ve Elektromekanik Montaj konusunda en az 3 yıl tecrübeli,
İmalat ve Test prosüdür ve standartlarına hakim,
Askerliğini tamamlamış,
Takım çalışmasına yatkın, 
İyi derecede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kurumsal İletişim ve Sosyal Medya Uzmanı İstanbul Kazancı Holding
Kurumsal İletişim ve Sosyal Medya UzmanıKazancı Holding

Üniversitelerin İletişim Fakültelerinden mezun,
Kurumsal iletişim alanında en az 3 yıl deneyimli,
Tercihen enerji alanında bilgi ve editöryal deneyim sahibi,
Türkçe - İngilizce, sözlü ve yazılı iletişim diline hakim,
Kurumsal Sosyal Sorumluluk projelerinin geliştirilmesi ve uygulanması süreçlerinde tecrübeli,
Medya İlişkileri konusunda tecrübeli,
Sosyal medya hesaplarının içerik yönetimi konularına hakim,
MS Office (Word, Excel, Powerpoint) programını iyi derecede bilen,
İletişim, planlama ve organizasyon becerileri güçlü,
İş takibi konusunda titiz,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Harita Mühendisi Sivas, Şanlıurfa AKSA DOĞALGAZ
Harita MühendisiAKSA DOĞALGAZ
 
Üniversitelerin harita mühendisliği veya harita ve kadastro bölümünden mezun
Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyim sahibi
Seyahat engeli olmayan
Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen
MS Windows ve MS Office uygulamalarına hakim
MicroStation Powermap, Arcis ve NetCad programlarına kullanabilen
SQL ve Visual Basic programlama dillerini bilen
Tercihen CBS ve Veri tabanı projelerinde daha önce görev almış
Hem ofiste hem de sahada görev alabilecek
Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Biyolog Balıkesir Kazancı Holding
BiyologKazancı Holding

Üniversitelerin Biyoloji bölümlerinden mezun,
Ornitoloji alanında bilgi ve deneyim sahibi,
Kuş Halkalama sertifikası olan,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Mühendisi Antalya AKSA ENERJİ
Elektrik MühendisiAKSA ENERJİ

Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun
Tercihen doğalgaz çevrim veya dizel motorlu enerji santrallerinde 2 yıl deneyim sahibi
MS office programlarını etkin kullanabilen
Proje okuma ve uygulama bilgisi olan
SCADA kontrol sistemlerine hakim
İyi düzeyde İngilizce bilen
Orta gerilim ve yüksek gerilim şalt tecrübesi olan
Seyahat engeli bulunmayan
Sürücü belgesine sahip
Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Müdürü Batman, Siirt AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Muhasebe MüdürüAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.

Üniversitelerin İşletme, Maliye veya İktisat bölümlerinden mezun
Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli
Tercihen SMMM belgesi olan
Tercihen SAP bilgisi olan
MS Office programlarına hakim
Takipçi, raporlama yönü kuvvetli ve planlama konusunda kendine güvenen
Seyahat engeli olmayan
Sürücü belgesine sahip
Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Mühendisi Gaziantep Kazancı Holding
Satış MühendisiKazancı Holding

Gaziantep'de ikamet eden,
Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan,
Üniversitelerin Elektrik ve Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
İngilizce bilen,
Askerliğini tamamlamış,
Yetiştirilmek üzere,
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Yöneticisi/Yönetmeni Kayseri Kazancı Holding
Muhasebe Yöneticisi/YönetmeniKazancı Holding

Üniversitelerin Maliye, İşletme, İktisat vb bölümlerinden mezun,
Muhasebe alanında en az 5 yıl tecrübeli,
ERP programlarını kullanabilen (Tercihen SAP bilen),
MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen, raporlama yönü kuvvetli,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen,
Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çağrı Merkezi Inbound Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Kazancı Holding
Çağrı Merkezi Inbound Müşteri TemsilcisiKazancı Holding
En az lise mezunu
İstanbul Avrupa Yakası'nda (Bahçelievler, Bağcılar, Küçükçekmece ve Başakşehir) ikamet eden
Telefonda iletişim alanında başarılı ve diksiyonu düzgün
İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın
Yoğun çalışma temposunda, vardiyalı çalışabilecek
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ölçüm Kontrol Mühendisi İstanbul Kazancı Holding
Ölçüm Kontrol MühendisiKazancı Holding

Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun
Ofis programlarını kullanabilen
Takım çalışmasına uyumlu
Askerlik görevini tamamlamış
Seyahat engeli olmayan
Aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Genel Başvuru-Engelli Personel İstanbul Kazancı Holding
Genel Başvuru-Engelli PersonelKazancı Holding
Kazancı Holding Grup şirketlerinin İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunan lokasyonlarda değerlendirilmek üzere;
Engelli raporu %40 ve üzerinde,
Türkiye İş Kurumuna kayıtlı,
En az lise mezunu,
İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen,
Ekip çalışmasına yatkın,
Sorumluluk bilinci yüksek çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net