Kazancı Holding  

Şirket Bilgileri

http://www.aksa.com.tr 
Kazancı Holding 

Jeneratör üretimi ve enerji santralleri kurulum-işletim faaliyetleri ile sektörün lider kurumlarından biri olan Kazancı Holding, enerji sektöründeki çalışmalarını 1984 yılından beri sürdürmektedir.

Son yıllarda doğal gaz dağıtım, turizm ve tarım sektörlerine de girerek yatırımlarına devam eden Kazancı Holding, bünyesinde bulundurduğu şirketleriyle, Türkiye’nin önde gelen holdingleri arasında yer almaktadır.

Aksa şirketler grubu, Jeneratör,Kiralama, Servis ve Yedek Parça, Enerji Üretim, Satış ve Pazarlama, , Makina Sanayii, Turizm, Doğal Gaz Dağıtım ve Tarım şirketlerinden oluşmaktadır.

 

Aksa Jeneratör, uzun yıllardır Türkiye'de pazarın lideri olmayı sürdürmekte ve son 5 yıl içerisinde genişleyen faaliyetleri ile toplam yıllık satışının, yarısını yurt dışına ihraç ederek dünya pazarında da önemli bir başarı elde etmektedir.Teknoloji yatırımlarını sürekli artıran Aksa Jeneratör, Türkiye’deki ilk doğal gazlı jeneratörü üreterek bir ilki daha gerçekleştirmiştir. Bunun yanında kojenerasyon projeleri de ağırlıklı olarak devam etmektedir.

Aksa’nın öncelikleri; tüm faaliyetlerinde "insan" faktörüne her zaman öncelik vermek ve verimli hizmet anlayışına inanmak; kaliteye ve sisteme önem vererek tüm müşterilerimizin ve çalışanlarımızın dünyalarını aydınlatmaya devam etmek, vizyonu ise jeneratör ve enerji sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olmaktır.

 

Aksa Jeneratör, biri İngiltere’de olmak üzere toplam 3 adet üretim tesisiyle dünyadaki önemli jeneratör üreticisi firmaların arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır jeneratör pazarının en güçlü firması olan Aksa Jeneratör, yaygın satış ve servis ağıyla da müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Aksa Jeneratör, yurt dışında 10 ofisi ve yurt içinde ise 20 APC (Aksa Power Center) ile müşterileriyle buluşmaktadır.

Türkiye’deki tartışmasız üstünlüğünün yanı sıra, dünyanın her noktasına ihracat yaparak ülke ekonomisine de önemli katkılarda bulunan Aksa Jeneratör’ün yurt dışı ofisleri:

·           Cezayir

·           Çin

·           Dubai

·           Irak

·           İngiltere

·           İran

·           Kazakistan

·           Kırgızistan

·           Nijerya

·           Singapur

 

Aksa Enerji Üretim A.Ş. elektrik ve ısı santralleri kurulması işletilmesi ile enerji dağıtımı ve satışı konularında faaliyet göstermektedir.

Aksa Enerji Üretim A.Ş. Türkiye ve yurt dışında kurmuş ve işletmekte olduğu toplam 369 MW güçteki 9 adet enerji santrali ile elektrik üretimi ve satışını gerçekleştirmektedir.

Doğal gaz ve petrol türevleri ile çalışan Türkiye’de 150 MW’lık yurt dışında ise 95 MW’lık santral yatırımlarına devam eden Aksa Enerji; yenilenebilir enerji kaynakları konusunda Türkiye’ nin değişik bölgelerinde rüzgar ve hidroelektrik santralleri kurulmasına yönelik ölçüm ve fizibilite çalışmalarını da yürütmektedir. Rüzgar enerjisi konusunda 40 MW’lık 2 adet santral için üretim lisansı alarak yatırıma geçmiştir. Hidroelektrik santralleri için 365 MW’lık 5 projede fizibilite ve proje çalışmalarına devam etmekte olup, toplam 77 MW’lık 3 adet santral için lisans almış ve yatırıma geçmiştir. Linyite dayalı elektrik santralleri konusunda proje çalışmalarına da devam eden Aksa Enerji, toptan ve perakende elektrik satışı, elektrik dağıtımı, elektrik enerjisi ithal ve ihracatı için gerekli lisanslarını almış ve faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de ve yurt dışında 1995 yılından beri müşterilerinin ekonomik ve güvenilir elektrik ve ısı ihtiyaçlarını karşılayan Aksa Enerji, elektrik üretimi dağıtımı ve satışı konularında yatırım ve faaliyetlerini arttırarak sürdürmektedir.

 

Turizm sektöründe en iyiyi hedefleyen Aksa Şirketler Grubu, Antalya’nın Kemer ilçesinin Göynük beldesinde Toros dağlarının Akdeniz’in masmavi suları ile birleştiği çam ormanları içinde yer alan Mirada Del Mar Oteli ile ilk turizm yatırımını gerçekleştirmiştir.

Sıra dışı mimarisi ve çevre düzenlemesi ile dikkat çeken otel, tamamen restore edilip yenilenmiş, yepyeni bir hizmet ve kalite anlayışıyla sektörde yerini almıştır. Yaklaşık 109.000 m2 alana sahip, 1.220 yatak kapasiteli, 5 yıldızlı ve çağlar boyu birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Kemer’de misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir biçimde özel olarak tasarlanan Mirada del mar Oteli, 1990 yılından bu yana, kusursuz doğa güzelliği ile eşsiz konforu bir araya getirmektedir. Son olarak, Erciyes bölgesinde 650 yatak kapasiteli 3 yeni dağ otelini de bünyesine katan grubun bu sektördeki hedefi, yatırımlarına devam ederek, 2007 yılının sonunda 4000 yatak kapasitesine ulaşmaktır.

 

AKSA 2003 yılının sonlarından itibaren T.C. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (E.P.D.K.) düzenlemeleri çerçevesinde lisans hakkını elde ettiği bölgelerde çalışmalarına başlamış ve öngörülen sürelerden önce gaz dağıtımına geçmiştir. Grubumuzun sahip olduğu doğalgaz dağıtım lisansları ve sorumluluk bölgeleri; BALIKESİR DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BALGAZ) olarak Balıkesir şehrini; BİLECİK - BOLU DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BEYGAZ) olarak Bolu, Bilecik, Bozüyük, Söğüt, İnönü, Çukurhisar, Pazaryeri bölgelerini; DÜZCE - EREĞLİ DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (DERGAZ) olarak Düzce, Karadeniz Ereğli, Gülüç, Alaplı, Kaynaşlı ve Konuralp bölgelerini; MANİSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (MANİSAGAZ) olarak Manisa, Akhisar, Turgutlu bölgelerini; ÇANAKKALE DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (ÇANAKKALEGAZ) olarak Çanakkale, Çan, Biga, Kepez, Gönen, Ezine, Bayramiç bölgelerini kapsamaktadır.

 

Aksa Tarım, toplamları 25.000 dönüme varan TİGEM’den (Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü) 30 yıllığına kiraladığı Samsun-Gelemen ve Tekirdağ-İnanlı çiftlikleri ile AB Standartlarında süt ve et üretimi tesisleri yatırımı yapmaktadır.

2004 yılında özelleştirmeye açılan İnanlı Tarım İşletmesi (Tekirdağ) ve Gelemen Tarım İşletmesi'ni (Samsun) kiralayan kuruluşuKazancı Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 31
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Harita Mühendisi Sivas, Şanlıurfa AKSA DOĞALGAZ
Harita MühendisiAKSA DOĞALGAZ
 
Üniversitelerin harita mühendisliği veya harita ve kadastro bölümünden mezun
Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyim sahibi
Seyahat engeli olmayan
Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen
MS Windows ve MS Office uygulamalarına hakim
MicroStation Powermap, Arcis ve NetCad programlarına kullanabilen
SQL ve Visual Basic programlama dillerini bilen
Tercihen CBS ve Veri tabanı projelerinde daha önce görev almış
Hem ofiste hem de sahada görev alabilecek
Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Biyolog Balıkesir Kazancı Holding
BiyologKazancı Holding

Üniversitelerin Biyoloji bölümlerinden mezun,
Ornitoloji alanında bilgi ve deneyim sahibi,
Kuş Halkalama sertifikası olan,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Mühendisi Antalya AKSA ENERJİ
Elektrik MühendisiAKSA ENERJİ

Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun
Tercihen doğalgaz çevrim veya dizel motorlu enerji santrallerinde 2 yıl deneyim sahibi
MS office programlarını etkin kullanabilen
Proje okuma ve uygulama bilgisi olan
SCADA kontrol sistemlerine hakim
İyi düzeyde İngilizce bilen
Orta gerilim ve yüksek gerilim şalt tecrübesi olan
Seyahat engeli bulunmayan
Sürücü belgesine sahip
Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çağrı Merkezi Inbound Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Kazancı Holding
Çağrı Merkezi Inbound Müşteri TemsilcisiKazancı Holding
En az lise mezunu
İstanbul Avrupa Yakası'nda (Bahçelievler, Bağcılar, Küçükçekmece ve Başakşehir) ikamet eden
Telefonda iletişim alanında başarılı ve diksiyonu düzgün
İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın
Yoğun çalışma temposunda, vardiyalı çalışabilecek
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Elektronik Mühendisi Artvin Kazancı Holding
Elektrik Elektronik MühendisiKazancı Holding
Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 2 yıl tecrübeli,
Seyahat engeli olmayan,
Aktif araç kullanabilen,
25 -30 yaş aralığında olan,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Artvinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Elektronik Mühendisi Rize Kazancı Holding
Elektrik Elektronik MühendisiKazancı Holding

Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun
Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Alanında en az 2 yıl tecrübeli
Seyehat engeli olmayan
Aktif araç kullanabilen
Rizede ikamet eden
25-30 yaş aralığı
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Mühendisi İstanbul(Avr.) Kazancı Holding
Satış MühendisiKazancı Holding
?Bir MAN grubu kuruluşu olan RENK AG 140 yılı aşkın tecrübesiyle orta ve ağır zırhlı araçlar, askeri gemiler, yatlar, feribotlar, endüstriyel uygulamalar için çok geniş ürün ve güç yelpazesinde güç aktarım sistemleri üretip geliştirmektedir.
RENK Transmisyon Sanayi A.Ş. 1999 yılında merkezi Almanya’da bulunan RENK AG firmasının kardeş kuruluşu olarak Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır.
Üniversitelerin Makina Mühendisliği, Gemi İnşa veya Gemi Makinaları bölümlerinden mezun,
İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilgisi,
Marine uygulamaları konusunda bilgi sahibi olmak,
Microsoft Office programlarına hakim,
AutoCAD programını kullanabilen,
Satış yeteneğine sahip ve kendine güvenen,
Etkili sorun çözme yeteneği olan,
İnsanlarla iletişimi ve ilişkileri güçlü,
Planlama ve organize etme yeteneği gelişmiş,
B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
Seyahat engeli olmayan (yurtiçi ve yurtdışı),
Askerlik görevini yerine getirmiş,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Gemi Makine Mühendisi Mersin AKSA ENERJİ
Gemi Makine MühendisiAKSA ENERJİ

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
En az 5 yıl yakıt tankerlerinde deneyim kazanmış
Gemi tahliye, yakıt miktarı belirleme, yakıt kalitesi konularında deneyimli
Santrallerdeki yakıt operasyonlarını yönetebilecek
İyi düzeyde İngilizce bilen
Yurtiçi ve yurtdışı seyehat engeli olmayan
B sınıfı sürücü belgesine sahip
Askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kimya Mühendisi Mersin AKSA ENERJİ
Kimya MühendisiAKSA ENERJİ

Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun
İyi düzeyde İngilizce bilen
Enerji santralleri proje ve işletme konusunda en az 5 yıl deneyimli
Seyahat engeli bulunmayan
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik İmalat ve Montaj Mühendisi Ordu Kazancı Holding
Mekanik İmalat ve Montaj MühendisiKazancı Holding

Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
HES Hidromekanik İmalat, test  ve Elektromekanik Montaj konusunda en az 3 yıl tecrübeli,
İmalat ve Test prosüdür ve standartlarına hakim,
Askerliğini tamamlamış,
Takım çalışmasına yatkın, 
İyi derecede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kurumsal İletişim ve Sosyal Medya Uzmanı İstanbul Kazancı Holding
Kurumsal İletişim ve Sosyal Medya UzmanıKazancı Holding

Üniversitelerin İletişim Fakültelerinden mezun,
Kurumsal iletişim alanında en az 3 yıl deneyimli,
Tercihen enerji alanında bilgi ve editöryal deneyim sahibi,
Türkçe - İngilizce, sözlü ve yazılı iletişim diline hakim,
Kurumsal Sosyal Sorumluluk projelerinin geliştirilmesi ve uygulanması süreçlerinde tecrübeli,
Medya İlişkileri konusunda tecrübeli,
Sosyal medya hesaplarının içerik yönetimi konularına hakim,
MS Office (Word, Excel, Powerpoint) programını iyi derecede bilen,
İletişim, planlama ve organizasyon becerileri güçlü,
İş takibi konusunda titiz,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Web İçerik Yönetimi ve Mobil Uygulamalar Uzmanı İstanbul Kazancı Holding
Web İçerik Yönetimi ve Mobil Uygulamalar UzmanıKazancı Holding

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Kurumsal Web sitesinin içerik ve iş akış süreçlerini yönetecek,
Dijital Pazarlama ile ilgili dünyadaki tüm gelişmeler takip eden,
Mobil uygulamalar, E-mail ve mobil pazarlama konularında deneyimli,
Tercihen tasarım dengesi, tasarım bütünlüğü, tipografi, menü/navigasyon mantığı, renk teorisi, animasyon, sayfa düzeni, sayfa yerleşimi vb görsel tasarım prensiplerinde derinlemesine bilgi sahibi olan,
Analitik düşünebilen; dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen,
Dijital Pazarlama ve Sosyal  Medya alanında tecrübeli,
Sosyal medya içerik arama ve ölçümlemeleri konusunda bilgi sahibi
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Muhasebe UzmanıKazancı Holding

Üniversitelerin Maliye, İşletme, İktisat vb. bölümlerinden mezun,
Muhasebe alanında en az 3 yıl tecrübeli,
ERP programlarını kullanabilen (Tercihen SAP kullanmayı bilen),
MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen,
Tercihen SMMM belgesine sahip ve SMMM stajı devam eden,
Yasal mevzuat çerçevesinde muhasebe kayıtlarını doğru ve zamanında yapabilecek,
KDV, Muhtasar, Geçici Vergi vb beyannameleri düzenleyebilecek,
Yönetim, grup içi ve dış denetime sunulan raporları hazırlayabilecek,
Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Tercihen İngilizce bilen,
Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Elektronik Mühendisi İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Elektrik Elektronik MühendisiKazancı Holding

Üniversitilerin 4 yıllık Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
Seyehat engeli olmayan,
İstanbulda ikamet eden,
Autocad , Netcad,Proje Programlarını aktif kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
STRATEJİK PLANLAMA VE RAPORLAMA UZMANI Adana, Afyon, Amasya... Aksa Doğalgaz
STRATEJİK PLANLAMA VE RAPORLAMA UZMANIAksa Doğalgaz

Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, Matematik, İstatistik Bölümlerinden mezun tercihen Yüksek Lisans veya MBA yapmış,
Enerji sektöründe benzer pozisyonda deneyim sahibi,
Mali Mevzuatlara ve EPDK Mevzuatlarına hakim,
Planlama, raporlama, koordinasyon ve organizasyon becerileri gelişmiş,
İş konusunda takipçi, dikkatli, disiplinli, detaylara önem veren, enerjisi yüksek, araştırmacı,
Analitik düşünebilme, bütünü görebilme, problem çözebilme, eşzamanlı çalışabilme, engellerle başa çıkabilme, analiz ve sentez yeteneklerine sahip,
Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü,
Ekip çalışmasına yatkın, 
MS Office programlarının tamamını ileri seviyede kullanabilen,
Tercihen yabancı dil bilgisi olan,
Seyahat engeli olmayan,
Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,
30 yaşını aşmamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Mühendisi (Fransızca) İstanbul AKSA JENERATÖR
Satış Mühendisi (Fransızca)AKSA JENERATÖR
Aksa Jeneratör yurt içi ve yurt dışı ofislerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Satış Mühendisi" aranmaktadır.
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümünden mezun
Tercihen konusunda yüksek lisans yapmış
İyi düzeyde Fransızca bilen
Tercihen 2. yabancı dil olarak İngilizce bilen
MS Office ve Autocad uygulamalarına hakim
B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan
Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Satış Temsilcisi Adana AKSA ELEKTRİK SATIŞ A.Ş.
Elektrik Satış TemsilcisiAKSA ELEKTRİK SATIŞ A.Ş.

En az meslek yüksekokulu mezunu
Satış alanında en az 1 yıl deneyimli, tercihen elektrik satış deneyimi olan
MS Ofis programlarını kullanabilen
İkna ve iletişim becerileri yüksek, müşteri odaklı çalışan
Seyahat engeli olmayan
B sınıfı sürücü belgesine sahip
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Financial Analyst İstanbul Kazancı Holding
Financial AnalystKazancı Holding

University degree in Business Administration, Economics, Engineering or other relevant departments
2 years’ experience project finance / corporate finance area or experience in audit companies especially big four,
Having excellent command of both written and spoken English,
Very good knowledge of MS Office Applications
Team- working, analytical thinking, interpersonal and communication skills
No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Teknisyeni İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Servis TeknisyeniKazancı Holding
*Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümünden mezun,
*Erkek adaylar için askelik görevini tamamlamış,
*İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden,
*Aktif araç kullanabilen,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Güvence Mühendisi Adana Kazancı Holding
Kalite Güvence MühendisiKazancı Holding
*En az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip olan,
*İyi derecede İngilizce bilen,
*Makine - Elektrik - Elektronik - Endüstri Mühendisliği mezunu olan,
*Kalite, Çevre ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri ile çalışma konusunda deneyimli olan,
*İleri derecede bilgisayar bilgisine sahip,
*SAP / ERP sistemlerinin kullanımına hâkim olan,
*Tercihen ISO 16949 Kalite Yönetim sistemi ile çalışma konusunda deneyimli olan,
*Tercihen ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ile çalışma deneyimi olan,
*Tercihen ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim sistemi ile çalışma konusunda deneyimli olan,
*Tercihen sigara kullanmayan,
*Adana'da ikamet eden / edebilecek olan,
*Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Stok Kontrol Mühendisi Adana Kazancı Holding
Stok Kontrol MühendisiKazancı Holding

Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun ( Tercihen Endüstri veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun),
İleri derecede İngilizce bilgisine sahip,
ERP / MRP sistem bilgisine sahip, tercihen SAP, PP ve MM modülleri kullanımında tecrübeli,
MS Office programlarını etkin derecede kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Tercihen sigara kullanmayan,
Yaklaşık 1,5 - 2 yıl İstanbul'da görevlendirilip sonrasında daimi olarak Adana'da ikamet edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Planlama Mühendisi Adana Kazancı Holding
Üretim Planlama MühendisiKazancı Holding

Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Endüstri veya İşletme Mühendisliği mezunu),
İleri derecede İngilizce bilgisine sahip,
ERP / MRP sistem bilgisine sahip (Tercihen SAP, PP ve MM modülleri kullanımında tecrübeli),
MS Office programlarını etkin derecede kullanabilen,
Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Tercihen sigara kullanmayan,
Yaklaşık 1,5 - 2 yıl İstanbul'da görevlendirilip sonrasında daimi olarak Adana'da ikamet edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Mühendisi Kayseri Kazancı Holding
Satış MühendisiKazancı Holding
*Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Makine bölümlerinden mezun,
*M/S programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen SAP programına hakim,
*Satış mesleğini seven, kariyerini satış üzerine planlayan,
*Ekip çalışmasına yatkın, planlama yeteneği yüksek,
*İletişim becerisi kuvvetli,
*Kendini geliştirmeyi seven, yeniliğe açık,
*Seyahat engeli olmayan,
*Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Yetkilisi Çanakkale AKSA DOĞALGAZ
Muhasebe YetkilisiAKSA DOĞALGAZ

Üniversitelerin İşletme, İktisat, Muhasebe bölümlerinden veya Meslek Yüksekokulu mezunu
Muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli
MS Office ve muhasebe programlarını iyi düzeyde kullanabilen
Seyahat engeli bulunmayan
B sınıfı sürücü belgesine sahip
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Sorumlusu Giresun AKSA DOĞALGAZ
Muhasebe SorumlusuAKSA DOĞALGAZ

Üniversitelerin İşletme, İktisat, Muhasebe bölümlerinden veya Meslek Yüksekokulu mezunu,
Muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli,
MS Office ve muhasebe programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
Seyahat engeli bulunmayan,
B sınıfı sürücü belgesine sahip,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Destek Uzmanı Adana, İstanbul AKSA ELEKTRİK TOPTAN SATIŞ
Satış Destek UzmanıAKSA ELEKTRİK TOPTAN SATIŞ

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
Satış destek süreçlerinde deneyim sahibi
Perakende, Finans, Telekomünikasyon veya Üretim  sektöründe proje deneyimi olan
Hedef odaklı çalışabilen, girişimci, dışa dönük, insan ilişkileri kuvvetli
İletişim ve müzakere becerileri güçlü, sistematik çözüm üretebilen, iş sonuçlarının titiz takipçisi
Seyahat engeli olmayan
Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık
Veri analizinde konusunda deneyimli
Analitik düşünce yapısına sahip, çözüm odaklı, inisiyatif alabilen
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Yöneticisi/Yönetmeni Kayseri Kazancı Holding
Muhasebe Yöneticisi/YönetmeniKazancı Holding

Üniversitelerin Maliye, İşletme, İktisat vb bölümlerinden mezun,
Muhasebe alanında en az 5 yıl tecrübeli,
ERP programlarını kullanabilen (Tercihen SAP bilen),
MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen, raporlama yönü kuvvetli,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen,
Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzmanı İstanbul AKSA ENERJİ
Muhasebe UzmanıAKSA ENERJİ

Üniversitelerin Maliye, İşletme veya İktisat bölümlerinden mezun
Genel muhasebe ve raporlama konusunda bilgi sahibi
Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi
Ekip çalışmasına yatkın
Gelişime açık, araştırmacı ve vizyon sahibi
Tercihen SAP kullanabilen
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Genel Başvuru-Engelli Personel İstanbul Kazancı Holding
Genel Başvuru-Engelli PersonelKazancı Holding
Kazancı Holding Grup şirketlerinin İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunan lokasyonlarda değerlendirilmek üzere;
Engelli raporu %40 ve üzerinde,
Türkiye İş Kurumuna kayıtlı,
En az lise mezunu,
İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen,
Ekip çalışmasına yatkın,
Sorumluluk bilinci yüksek çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Elektronik Mühendisi Trabzon Kazancı Holding
Elektrik Elektronik MühendisiKazancı Holding

Üniversitelerin Elektrik veya  Elektrik -Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Yatırım, İhale, Hakediş hazırlama konularında en az 2 yıl tecrübeli,
Seyahat engeli bulunmayan,
Trabzon da ikamet eden
B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,
MS Office programlarını etkin derecede kullanabilen,
Autcad ve SAP programlarını etkin olarak kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Avukat Trabzon Kazancı Holding
AvukatKazancı Holding

En az 5 yıl deneyimli,
MS Office uygulamalarına hakim,
Ticaret Hukuku, İcra-İflas Hukuku, Borçlar Hukuku, İdare Hukuku ve tercihen EPDK ve SGK Mevzuatı alanlarında uygulama deneyimine ve bilgi birikimine sahip,
Ekip çalışmasına yatkın,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Trabzon'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2014 Kariyer.net