Kazancı Holding  

Şirket Bilgileri

http://www.aksa.com.tr 
Kazancı Holding 

Jeneratör üretimi ve enerji santralleri kurulum-işletim faaliyetleri ile sektörün lider kurumlarından biri olan Kazancı Holding, enerji sektöründeki çalışmalarını 1984 yılından beri sürdürmektedir.

Son yıllarda doğal gaz dağıtım, turizm ve tarım sektörlerine de girerek yatırımlarına devam eden Kazancı Holding, bünyesinde bulundurduğu şirketleriyle, Türkiye’nin önde gelen holdingleri arasında yer almaktadır.

Aksa şirketler grubu, Jeneratör,Kiralama, Servis ve Yedek Parça, Enerji Üretim, Satış ve Pazarlama, , Makina Sanayii, Turizm, Doğal Gaz Dağıtım ve Tarım şirketlerinden oluşmaktadır.

 

Aksa Jeneratör, uzun yıllardır Türkiye'de pazarın lideri olmayı sürdürmekte ve son 5 yıl içerisinde genişleyen faaliyetleri ile toplam yıllık satışının, yarısını yurt dışına ihraç ederek dünya pazarında da önemli bir başarı elde etmektedir.Teknoloji yatırımlarını sürekli artıran Aksa Jeneratör, Türkiye’deki ilk doğal gazlı jeneratörü üreterek bir ilki daha gerçekleştirmiştir. Bunun yanında kojenerasyon projeleri de ağırlıklı olarak devam etmektedir.

Aksa’nın öncelikleri; tüm faaliyetlerinde "insan" faktörüne her zaman öncelik vermek ve verimli hizmet anlayışına inanmak; kaliteye ve sisteme önem vererek tüm müşterilerimizin ve çalışanlarımızın dünyalarını aydınlatmaya devam etmek, vizyonu ise jeneratör ve enerji sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olmaktır.

 

Aksa Jeneratör, biri İngiltere’de olmak üzere toplam 3 adet üretim tesisiyle dünyadaki önemli jeneratör üreticisi firmaların arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır jeneratör pazarının en güçlü firması olan Aksa Jeneratör, yaygın satış ve servis ağıyla da müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Aksa Jeneratör, yurt dışında 10 ofisi ve yurt içinde ise 20 APC (Aksa Power Center) ile müşterileriyle buluşmaktadır.

Türkiye’deki tartışmasız üstünlüğünün yanı sıra, dünyanın her noktasına ihracat yaparak ülke ekonomisine de önemli katkılarda bulunan Aksa Jeneratör’ün yurt dışı ofisleri:

·           Cezayir

·           Çin

·           Dubai

·           Irak

·           İngiltere

·           İran

·           Kazakistan

·           Kırgızistan

·           Nijerya

·           Singapur

 

Aksa Enerji Üretim A.Ş. elektrik ve ısı santralleri kurulması işletilmesi ile enerji dağıtımı ve satışı konularında faaliyet göstermektedir.

Aksa Enerji Üretim A.Ş. Türkiye ve yurt dışında kurmuş ve işletmekte olduğu toplam 369 MW güçteki 9 adet enerji santrali ile elektrik üretimi ve satışını gerçekleştirmektedir.

Doğal gaz ve petrol türevleri ile çalışan Türkiye’de 150 MW’lık yurt dışında ise 95 MW’lık santral yatırımlarına devam eden Aksa Enerji; yenilenebilir enerji kaynakları konusunda Türkiye’ nin değişik bölgelerinde rüzgar ve hidroelektrik santralleri kurulmasına yönelik ölçüm ve fizibilite çalışmalarını da yürütmektedir. Rüzgar enerjisi konusunda 40 MW’lık 2 adet santral için üretim lisansı alarak yatırıma geçmiştir. Hidroelektrik santralleri için 365 MW’lık 5 projede fizibilite ve proje çalışmalarına devam etmekte olup, toplam 77 MW’lık 3 adet santral için lisans almış ve yatırıma geçmiştir. Linyite dayalı elektrik santralleri konusunda proje çalışmalarına da devam eden Aksa Enerji, toptan ve perakende elektrik satışı, elektrik dağıtımı, elektrik enerjisi ithal ve ihracatı için gerekli lisanslarını almış ve faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de ve yurt dışında 1995 yılından beri müşterilerinin ekonomik ve güvenilir elektrik ve ısı ihtiyaçlarını karşılayan Aksa Enerji, elektrik üretimi dağıtımı ve satışı konularında yatırım ve faaliyetlerini arttırarak sürdürmektedir.

 

Turizm sektöründe en iyiyi hedefleyen Aksa Şirketler Grubu, Antalya’nın Kemer ilçesinin Göynük beldesinde Toros dağlarının Akdeniz’in masmavi suları ile birleştiği çam ormanları içinde yer alan Mirada Del Mar Oteli ile ilk turizm yatırımını gerçekleştirmiştir.

Sıra dışı mimarisi ve çevre düzenlemesi ile dikkat çeken otel, tamamen restore edilip yenilenmiş, yepyeni bir hizmet ve kalite anlayışıyla sektörde yerini almıştır. Yaklaşık 109.000 m2 alana sahip, 1.220 yatak kapasiteli, 5 yıldızlı ve çağlar boyu birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Kemer’de misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir biçimde özel olarak tasarlanan Mirada del mar Oteli, 1990 yılından bu yana, kusursuz doğa güzelliği ile eşsiz konforu bir araya getirmektedir. Son olarak, Erciyes bölgesinde 650 yatak kapasiteli 3 yeni dağ otelini de bünyesine katan grubun bu sektördeki hedefi, yatırımlarına devam ederek, 2007 yılının sonunda 4000 yatak kapasitesine ulaşmaktır.

 

AKSA 2003 yılının sonlarından itibaren T.C. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (E.P.D.K.) düzenlemeleri çerçevesinde lisans hakkını elde ettiği bölgelerde çalışmalarına başlamış ve öngörülen sürelerden önce gaz dağıtımına geçmiştir. Grubumuzun sahip olduğu doğalgaz dağıtım lisansları ve sorumluluk bölgeleri; BALIKESİR DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BALGAZ) olarak Balıkesir şehrini; BİLECİK - BOLU DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BEYGAZ) olarak Bolu, Bilecik, Bozüyük, Söğüt, İnönü, Çukurhisar, Pazaryeri bölgelerini; DÜZCE - EREĞLİ DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (DERGAZ) olarak Düzce, Karadeniz Ereğli, Gülüç, Alaplı, Kaynaşlı ve Konuralp bölgelerini; MANİSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (MANİSAGAZ) olarak Manisa, Akhisar, Turgutlu bölgelerini; ÇANAKKALE DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (ÇANAKKALEGAZ) olarak Çanakkale, Çan, Biga, Kepez, Gönen, Ezine, Bayramiç bölgelerini kapsamaktadır.

 

Aksa Tarım, toplamları 25.000 dönüme varan TİGEM’den (Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü) 30 yıllığına kiraladığı Samsun-Gelemen ve Tekirdağ-İnanlı çiftlikleri ile AB Standartlarında süt ve et üretimi tesisleri yatırımı yapmaktadır.

2004 yılında özelleştirmeye açılan İnanlı Tarım İşletmesi (Tekirdağ) ve Gelemen Tarım İşletmesi'ni (Samsun) kiralayan kuruluşuKazancı Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 16
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bilgi Güvenliği Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Bilgi Güvenliği UzmanıKazancı Holding
Bachelor’s degree in Computer Engineering, Electronical Engineering or related fields from a reputable university,
Min 5 years of experience in information risk management and information security
Understanding of complex corporate networks and security infrastructure,
Hands-on experience in IT security and network is a plus
Familarity with IT & Information security frameworks and standards such as  ISO 27001, Cobit, BS 25999, ITIL
Preferably holding a CISA, CISM, CEH, OSO 27001 LA  certification
Knowledge of network security & endpoint security solutions
Knowledge of information security governance and business continuity
Knowledge of penetration testing
Ability to communicate effectively with all levels of staff and management
Excellent written and verbal communication skills
A good team player,
No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Yönetmeni Kayseri Kazancı Holding
Muhasebe YönetmeniKazancı Holding

Üniversitelerin Muhasebe, Maliye, İşletme ve İktisat bölümlerinden mezun,
MS Office ve SAP iyi derecede kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sap Lojistik Modüller Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Sap Lojistik Modüller UzmanıKazancı Holding
• Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik veya Yönetim Bilişim Sistemleri  bölümlerinden mezun,
• SAP Lojistik (MM,SD,PM,PP) modüllerinde en az 3 yıl deneyimli, özellikle  MM ve SD  modülleriyle ilgili entegrasyon konularına ve diğer SAP modülleri bağlantılarına hakim,
• ABAP yazılım diline hâkim (debug yapma ve kod okuma),
• İyi düzeyde İngilizce bilen,
• Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,
• Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek, zaman yönetiminde başarılı,
• Analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip, çözüm odaklı,
• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çağrı Merkezi Inbound Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Kazancı Holding
Çağrı Merkezi Inbound Müşteri TemsilcisiKazancı Holding
En az lise mezunu
İstanbul Avrupa Yakası'nda (Bahçelievler, Bağcılar, Küçükçekmece ve Başakşehir) ikamet eden
Telefonda iletişim alanında başarılı ve diksiyonu düzgün
İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın
Yoğun çalışma temposunda, vardiyalı çalışabilecek
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Mühendisi İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Elektrik MühendisiKazancı Holding
Kazancı Holding - Aksa Genel Müdürlük ofisine bağlı olarak görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip 'Hakediş Mühendisi' aramaktayız.
- Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun
- Enerji Santralleri, yapımı ve işletmesi konusunda en az 3 yıl deneyimli
- AG-OG şehir şebekeleri yapım ve kontrolü tecrübesine sahip
- Denetim görevini icra edebilecek
- Hakediş, teklif, iş programı, Kesin Hesap, metraj konularına vakıf
- Yurt içi seyahat engeli olmayan
- Tercihen sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen
- Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Satınalma UzmanıKazancı Holding
SAP sisteminde oluşturulan malzeme ve hizmet taleplerinin ilgili iş birimleriyle koordineli olarak satınalınması ve depolara sevkinin sağlanmasından sorumlu olacak Satınalma Uzmanı aranmaktadır. 
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun
Satınalma konusunda en az 3 yıl deneyimli
İyi düzeyde İngilizce bilen
MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen
Tercihen SAP sistemi konusunda bilgili
Seyahat engeli olmayan
B sınıfı sürücü belgesine sahip
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Destek Görevlisi Bursa Kazancı Holding
Servis Destek GörevlisiKazancı Holding
•Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,
•MS Office ve SAP programlarına hakim,
•Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
•Takım çalışmasına uyumlu,
•Müşteri ile şirket prensipleri çerçevesinde iletişim kurabilecek yeteneğe sahip,
•B Sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Destek Yetkilisi Bursa Kazancı Holding
Satış Destek YetkilisiKazancı Holding

Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,
MS Office ve SAP programlarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
Takım çalışmasına uyumlu,
Müşteri ile şirket prensipleri çerçevesinde iletişim kurabilecek yeteneğe sahip,
B Sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Abone Bilgi Yönetim Sistemi Destek Uzmanı İstanbul AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Abone Bilgi Yönetim Sistemi Destek UzmanıAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.

Üniversitelerin tercihen Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun,
Abone Yönetim Bilgi Sistemleri projelerinde en az 3 yıl görev almış,
El terminalleri ile sayaç okuma sistemlerine hakim,
MS Office programlarına hakim,
Seyahat engeli bulunmayan,
B sınıfı sürücü belgesine sahip,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Satış Uzman YardımcısıKazancı Holding

Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
SAP ve MS Office paket programlarına hakim,
İyi derecede İngilizce bilen,
Seyahat engeli olmayan,
Aktif araç kullanabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Mühendisi Kayseri Kazancı Holding
Satış MühendisiKazancı Holding
•Kayseri'de ikamet eden,
•Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan,
•Üniversitelerin Elektrik / Makine ve Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
•Askerliğini tamamlamış,
•Yetiştirilmek üzere,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Toz Boya İşçisi İstanbul(Avr.) Kazancı Holding
Toz Boya İşçisiKazancı Holding

Toz boya ile boyanacak parçaları konveyöre asmak,
Boya öncesi yapılan kaplamanın banyo değerlerini istenilen şartlara göre ayarlamak,
Toz boya tabancası ile boyama işlemini gerçekleştirmek,
Fırından çıkan boyalı parçayı palete istifleyip ambalajlamak,
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Mühendisi İstanbul(Avr.) Kazancı Holding
Satış MühendisiKazancı Holding
?Bir MAN grubu kuruluşu olan RENK AG 140 yılı aşkın tecrübesiyle orta ve ağır zırhlı araçlar, askeri gemiler, yatlar, feribotlar, endüstriyel uygulamalar için çok geniş ürün ve güç yelpazesinde güç aktarım sistemleri üretip geliştirmektedir.
RENK Transmisyon Sanayi A.Ş. 1999 yılında merkezi Almanya’da bulunan RENK AG firmasının kardeş kuruluşu olarak Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır.
Üniversitelerin Makina Mühendisliği, Gemi İnşa veya Gemi Makinaları bölümlerinden mezun,
İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilgisi,
Marine uygulamaları konusunda bilgi sahibi olmak,
Microsoft Office programlarına hakim,
AutoCAD programını kullanabilen,
Satış yeteneğine sahip ve kendine güvenen,
Etkili sorun çözme yeteneği olan,
İnsanlarla iletişimi ve ilişkileri güçlü,
Planlama ve organize etme yeteneği gelişmiş,
B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
Seyahat engeli olmayan (yurtiçi ve yurtdışı),
Askerlik görevini yerine getirmiş,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finans Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Finans UzmanıKazancı Holding

Üniversitelerin İşletme, İktisat ve Maliye bölümlerinden mezun,
İyi derecede İngilizce bilen,
SAP ve MS Office programlarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ölçüm Kontrol Mühendisi İstanbul Kazancı Holding
Ölçüm Kontrol MühendisiKazancı Holding

Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun
Ofis programlarını kullanabilen
Takım çalışmasına uyumlu
Askerlik görevini tamamlamış
Seyahat engeli olmayan
Aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Genel Başvuru-Engelli Personel İstanbul Kazancı Holding
Genel Başvuru-Engelli PersonelKazancı Holding
Kazancı Holding Grup şirketlerinin İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunan lokasyonlarda değerlendirilmek üzere;
Engelli raporu %40 ve üzerinde,
Türkiye İş Kurumuna kayıtlı,
En az lise mezunu,
İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen,
Ekip çalışmasına yatkın,
Sorumluluk bilinci yüksek çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net