Kazancı Holding  

Şirket Bilgileri

http://www.aksa.com.tr 
Kazancı Holding 

Jeneratör üretimi ve enerji santralleri kurulum-işletim faaliyetleri ile sektörün lider kurumlarından biri olan Kazancı Holding, enerji sektöründeki çalışmalarını 1984 yılından beri sürdürmektedir.

Son yıllarda doğal gaz dağıtım, turizm ve tarım sektörlerine de girerek yatırımlarına devam eden Kazancı Holding, bünyesinde bulundurduğu şirketleriyle, Türkiye’nin önde gelen holdingleri arasında yer almaktadır.

Aksa şirketler grubu, Jeneratör,Kiralama, Servis ve Yedek Parça, Enerji Üretim, Satış ve Pazarlama, , Makina Sanayii, Turizm, Doğal Gaz Dağıtım ve Tarım şirketlerinden oluşmaktadır.

 

Aksa Jeneratör, uzun yıllardır Türkiye'de pazarın lideri olmayı sürdürmekte ve son 5 yıl içerisinde genişleyen faaliyetleri ile toplam yıllık satışının, yarısını yurt dışına ihraç ederek dünya pazarında da önemli bir başarı elde etmektedir.Teknoloji yatırımlarını sürekli artıran Aksa Jeneratör, Türkiye’deki ilk doğal gazlı jeneratörü üreterek bir ilki daha gerçekleştirmiştir. Bunun yanında kojenerasyon projeleri de ağırlıklı olarak devam etmektedir.

Aksa’nın öncelikleri; tüm faaliyetlerinde "insan" faktörüne her zaman öncelik vermek ve verimli hizmet anlayışına inanmak; kaliteye ve sisteme önem vererek tüm müşterilerimizin ve çalışanlarımızın dünyalarını aydınlatmaya devam etmek, vizyonu ise jeneratör ve enerji sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olmaktır.

 

Aksa Jeneratör, biri İngiltere’de olmak üzere toplam 3 adet üretim tesisiyle dünyadaki önemli jeneratör üreticisi firmaların arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır jeneratör pazarının en güçlü firması olan Aksa Jeneratör, yaygın satış ve servis ağıyla da müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Aksa Jeneratör, yurt dışında 10 ofisi ve yurt içinde ise 20 APC (Aksa Power Center) ile müşterileriyle buluşmaktadır.

Türkiye’deki tartışmasız üstünlüğünün yanı sıra, dünyanın her noktasına ihracat yaparak ülke ekonomisine de önemli katkılarda bulunan Aksa Jeneratör’ün yurt dışı ofisleri:

·           Cezayir

·           Çin

·           Dubai

·           Irak

·           İngiltere

·           İran

·           Kazakistan

·           Kırgızistan

·           Nijerya

·           Singapur

 

Aksa Enerji Üretim A.Ş. elektrik ve ısı santralleri kurulması işletilmesi ile enerji dağıtımı ve satışı konularında faaliyet göstermektedir.

Aksa Enerji Üretim A.Ş. Türkiye ve yurt dışında kurmuş ve işletmekte olduğu toplam 369 MW güçteki 9 adet enerji santrali ile elektrik üretimi ve satışını gerçekleştirmektedir.

Doğal gaz ve petrol türevleri ile çalışan Türkiye’de 150 MW’lık yurt dışında ise 95 MW’lık santral yatırımlarına devam eden Aksa Enerji; yenilenebilir enerji kaynakları konusunda Türkiye’ nin değişik bölgelerinde rüzgar ve hidroelektrik santralleri kurulmasına yönelik ölçüm ve fizibilite çalışmalarını da yürütmektedir. Rüzgar enerjisi konusunda 40 MW’lık 2 adet santral için üretim lisansı alarak yatırıma geçmiştir. Hidroelektrik santralleri için 365 MW’lık 5 projede fizibilite ve proje çalışmalarına devam etmekte olup, toplam 77 MW’lık 3 adet santral için lisans almış ve yatırıma geçmiştir. Linyite dayalı elektrik santralleri konusunda proje çalışmalarına da devam eden Aksa Enerji, toptan ve perakende elektrik satışı, elektrik dağıtımı, elektrik enerjisi ithal ve ihracatı için gerekli lisanslarını almış ve faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de ve yurt dışında 1995 yılından beri müşterilerinin ekonomik ve güvenilir elektrik ve ısı ihtiyaçlarını karşılayan Aksa Enerji, elektrik üretimi dağıtımı ve satışı konularında yatırım ve faaliyetlerini arttırarak sürdürmektedir.

 

Turizm sektöründe en iyiyi hedefleyen Aksa Şirketler Grubu, Antalya’nın Kemer ilçesinin Göynük beldesinde Toros dağlarının Akdeniz’in masmavi suları ile birleştiği çam ormanları içinde yer alan Mirada Del Mar Oteli ile ilk turizm yatırımını gerçekleştirmiştir.

Sıra dışı mimarisi ve çevre düzenlemesi ile dikkat çeken otel, tamamen restore edilip yenilenmiş, yepyeni bir hizmet ve kalite anlayışıyla sektörde yerini almıştır. Yaklaşık 109.000 m2 alana sahip, 1.220 yatak kapasiteli, 5 yıldızlı ve çağlar boyu birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Kemer’de misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir biçimde özel olarak tasarlanan Mirada del mar Oteli, 1990 yılından bu yana, kusursuz doğa güzelliği ile eşsiz konforu bir araya getirmektedir. Son olarak, Erciyes bölgesinde 650 yatak kapasiteli 3 yeni dağ otelini de bünyesine katan grubun bu sektördeki hedefi, yatırımlarına devam ederek, 2007 yılının sonunda 4000 yatak kapasitesine ulaşmaktır.

 

AKSA 2003 yılının sonlarından itibaren T.C. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (E.P.D.K.) düzenlemeleri çerçevesinde lisans hakkını elde ettiği bölgelerde çalışmalarına başlamış ve öngörülen sürelerden önce gaz dağıtımına geçmiştir. Grubumuzun sahip olduğu doğalgaz dağıtım lisansları ve sorumluluk bölgeleri; BALIKESİR DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BALGAZ) olarak Balıkesir şehrini; BİLECİK - BOLU DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BEYGAZ) olarak Bolu, Bilecik, Bozüyük, Söğüt, İnönü, Çukurhisar, Pazaryeri bölgelerini; DÜZCE - EREĞLİ DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (DERGAZ) olarak Düzce, Karadeniz Ereğli, Gülüç, Alaplı, Kaynaşlı ve Konuralp bölgelerini; MANİSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (MANİSAGAZ) olarak Manisa, Akhisar, Turgutlu bölgelerini; ÇANAKKALE DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (ÇANAKKALEGAZ) olarak Çanakkale, Çan, Biga, Kepez, Gönen, Ezine, Bayramiç bölgelerini kapsamaktadır.

 

Aksa Tarım, toplamları 25.000 dönüme varan TİGEM’den (Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü) 30 yıllığına kiraladığı Samsun-Gelemen ve Tekirdağ-İnanlı çiftlikleri ile AB Standartlarında süt ve et üretimi tesisleri yatırımı yapmaktadır.

2004 yılında özelleştirmeye açılan İnanlı Tarım İşletmesi (Tekirdağ) ve Gelemen Tarım İşletmesi'ni (Samsun) kiralayan kuruluşuKazancı Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 33
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Muhasebe UzmanıKazancı Holding

Örgün öğretim veren 4 yıllık üniversitelerin işletme/iktisat bölümü mezunu
En az 5 yıllık mesleki tecrübe
SMMM belgesine sahip
Microsoft Office uygulamalarını etkin kullanabilen
Tercihen SAP kullanmış
Erkek adaylar için askerlik ilişkisi olmayan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Hakediş ve Kesin Hesap Kontrol Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Hakediş ve Kesin Hesap Kontrol UzmanıKazancı Holding
Kazancı Holding - Aksa Genel Müdürlük ofisine bağlı olarak görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip 'Hakediş ve Kesin Hesap Kontrol Uzmanı' aramaktayız.
- Üniversitelerin Elektrik, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun
- Elektrik dağıtım şirketleri yatırım ve işletme konularında tecrübeli 
- AG-OG şehir şebekeleri ENH yapım ve kontrolü tecrübesine sahip
- Denetim görevini icra edebilecek
- Hakediş, teklif, iş programı, Kesin Hesap, metraj konularına vakıf
- Yurt içi seyahat engeli olmayan
- Tercihen sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen
- Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Mühendisi Kayseri Kazancı Holding
Satış MühendisiKazancı Holding
*Kayseri'de ikamet eden,
*Üniversitelerin Elektrik, Makine ve Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
*M/S programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen SAP programına hakim,
*Satış mesleğini seven, kariyerini satış üzerine planlayan,
*Ekip çalışmasına yatkın, planlama yeteneği yüksek,
*İletişim becerisi kuvvetli,
*Kendini geliştirmeyi seven, yeniliğe açık,
*Seyahat engeli olmayan,
*Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bilgi Güvenliği Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Bilgi Güvenliği UzmanıKazancı Holding
Bachelor’s degree in Computer Engineering, Electronical Engineering or related fields from a reputable university,
Min 5 years of experience in information risk management and information security
Understanding of complex corporate networks and security infrastructure,
Hands-on experience in IT security and network is a plus
Familarity with IT & Information security frameworks and standards such as  ISO 27001, Cobit, BS 25999, ITIL
Preferably holding a CISA, CISM, CEH, OSO 27001 LA  certification
Knowledge of network security & endpoint security solutions
Knowledge of information security governance and business continuity
Knowledge of penetration testing
Ability to communicate effectively with all levels of staff and management
Excellent written and verbal communication skills
A good team player,
No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Satınalma UzmanıKazancı Holding
 
Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun
Endüstriyel satınalma konusunda en az 3 yıl deneyimli
İngilizce bilen
MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, tercihen SAP sistemi konusunda bilgili
Seyahat engeli olmayan
B sınıfı sürücü belgesine sahip
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Endüstri Mühendisi Tekirdağ Kazancı Holding
Endüstri MühendisiKazancı Holding
Tarımsal Üretim ve Hayvancılık yapan işletmemizin, tarım bölümünde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı arıyoruz.
Üniversitelerin Endüstri mühendisliği bölümünden mezun,
Kurum ve organizasyon yönetimini yapabilecek,
Üretim planlama, üretim verimliliği, personel yönetimi, süreç yönetimi, planlama ve zaman yönetimi konularına hâkim,
Takım çalışmasına yatkın,
Liderlik becerileri güçlü, yönetim ve denetleme konularında yetenekli,
Dinamik, sorumluluk sahibi, sabırlı, iletişim ve organizasyon becerisi yüksek,
Hızlı, doğru karar alabilme ve problem çözme becerisine sahip,
Yeniliklere, gelişmeye ve geliştirmeye açık,
Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
MS Office programlarını çok iyi kullanabilen ve raporlama kabiliyeti yüksek,
Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,
Tercihen tarımsal üretim konusunda tecrübeli,
Arazi şartlarında çalışabilecek,
TEKİRDAĞ ilinde ikamet eden/edebilecek,
Bay, askerlikle ilişiği olmayan, 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Teknisyeni Şanlıurfa AKSA ENERJİ
Elektrik TeknisyeniAKSA ENERJİ

Meslek lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu
Gemilerde,tersanelerde veya enerji santrallerinde görev almış (BUHAR TÜRBİNİ-DIESEL veya Doğalgaz enerji santrali tecrübeli) en az 1 yıl deneyim sahibi,
Orta gerilim ve Yüksek gerilim şalt sahası tecrübesi olan,
SCADA tecrübeli ve 154 KV EKAT BELGESİ sahibi,
Temel İş güvenliği bilgisine sahip ve uygulamada iş güvenliği kurallarına uyumu alışkanlık haline getirebilmiş,
Trafolar, alternatörler ve elektrik motorları konularında bilgili,
Takım çalışmasına yatkın,
Seyahat engeli olmayan
Askerlik görevini tamamlamış
Şanlıurfa'da ikamet eden veya ikamet edebilecek
En az B sınıfı ehliyet sahibi,
35 yaşını aşmamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Müdürü Batman AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Muhasebe MüdürüAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.

Üniversitelerin İşletme, Maliye veya İktisat bölümlerinden mezun
Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli
Tercihen SMMM belgesi olan
Tercihen SAP bilgisi olan
MS Office programlarına hakim
Takipçi, raporlama yönü kuvvetli ve planlama konusunda kendine güvenen
Seyahat engeli olmayan
Sürücü belgesine sahip
Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
IT Technology Services Manager İstanbul Kazancı Holding
IT Technology Services ManagerKazancı Holding

University degree from a reputable university
Minimum 8-10 years of IT Backoffice, Network and Security operations  experience
Hands on experience in configuring and managing IT Backoffice systems and applications
Hands on experience in configuring and managing enterprise security devices and applications
Strong knowledge of Service Management and related frameworks ITIL, COBIT etc
Strong knowledge of network security, operating systems security and database security
Having related certifications will be an asset
A good command of written and spoken English
Military service completed for male candidates
Result oriented and analytical approach
Problem solving capability
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Teknisyeni Şanlıurfa AKSA ENERJİ
Mekanik TeknisyeniAKSA ENERJİ

Minimum Teknik Lise veya MYO mezunu(tercihen MOTOR-MAKİNA-GEMİ MAKİNALARI bölümlerinden mezun)
Gemilerde veya enerji santrallerinde en az 2 yıl görev almış (DIESEL veya Doğalgaz enerji santrali tecrübeli)
Tercihen WARTSILA Gemi Makinalarının işletme bakım ve arızalarının giderilmesi konusunda tecrübesi sahibi
Planlı ve plansız bakımlarda görev alacak
Çabuk öğrenebilen
Temel İş güvenliği bilgisine sahip ve uygulamada iş güvenliği kurallarına uyumu alışkanlık haline getirebilmiş
Seyahat engeli olmayan
Tercihen en az B sınıfı ehliyeti olan
Vardiya düzeninde çalışabilecek
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Takım çalışmasına yatkın
Askerlik hizmetini tamamlamış
Tercihen orta seviye İngilizce bilen
Gerektiğinde geçici görevle diğer santrallerimizde görev alabilecek
ŞANLIURFA’da ikamet etmekte olan veya ikamet edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Satış Uzman YardımcısıKazancı Holding

Üniversitelerin Pazarlama, İşletme ve İktisat bölümlerinden mezun,
Kariyerine satış alanında ilerlemeyi hedefleyen,
Etkili iletişim ve zaman yönetimi konusunda eğitimi olan,
İyi derecede SAP bilen,
Seyahat engeli olmayan,
B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Mühendisi Şanlıurfa AKSA ENERJİ
Elektrik MühendisiAKSA ENERJİ

Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun
Tercihen gemilerde, tersanelerde veya Buhar türbini- Diesel- Doğalgaz enerji santrallerinde tecrübeli
MS office programlarını etkin kullanabilen
Proje okuma ve uygulama bilgisi olan
SCADA kontrol sistemlerine hakim
İyi düzeyde İngilizce bilen
Orta gerilim ve yüksek gerilim şalt tecrübesi olan
Seyahat engeli bulunmayan
Sürücü belgesine sahip
Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Resepsiyonist Kayseri Kazancı Holding
ResepsiyonistKazancı Holding
Mirada Del Lago otelimizde Resepsiyonist olarak görevlendirmek üzere çalışma arkadaşı arıyoruz. 
 
1 ya da 2 yıl Resepsiyonist pozisyonunda çalışmış,
Takım çalışmasına yatkın,
Misafir memnuniyeti öncelikli çalışabilecek, çözüm odaklı pozitif bakış açısına sahip,
Prezantabl, diksiyonu düzgün
Üniversitelerin tercihen Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümlerinden ön lisans/lisans derecesine sahip
Seyahat acentaları, Kurumsal firmalar ve tur operatörleri ile bağlantıları kuvvetli
Tercihen İyi derecede İngilizce bilen,
İletişim becerileri yüksek,
Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek adaylar için),
Vardiyalı/gece çalışabilecek bay ve/veya bayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Rezervasyon Elemanı Kayseri Kazancı Holding
Rezervasyon ElemanıKazancı Holding
Mirada Del Lago otelimizde Rezervasyon Elemanı olarak görevlendirmek üzere çalışma arkadaşı arıyoruz. 
Ön Büro , rezervasyon ve concierge alanında deneyimli
Tercihen MYO veya Üniversitelerin Turizm otelcilik bölümlerinden mezun
İyi derecede İngilizce bilen
İletişim becerisi yüksek, güler yüzlü
Elektra programına hakim
MS Office programlarına hakim, Outlook kullanabilen
Sorun çözebilen,sorumluluk alabilen,pratik
Dış görünümüne özen gösteren,diksiyonu düzgün
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Stok Kontrol Mühendisi Adana Kazancı Holding
Stok Kontrol MühendisiKazancı Holding

Yaklaşık 1,5 - 2 yıl İstanbul'da görevlendirilip sonrasında daimi olarak Adana'da ikamet edebilecek olan,
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun ( Tercihen Endüstri veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun),
İleri derecede İngilizce bilgisine sahip,
ERP / MRP sistem bilgisine sahip, tercihen SAP, PP ve MM modülleri kullanımında tecrübeli,
MS Office programlarını etkin derecede kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Tercihen sigara kullanmayan,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Teknisyeni Muğla Kazancı Holding
Servis TeknisyeniKazancı Holding
Aksa Jeneratör Bodrum Şubesi'nde görevlendirmek üzere; Jeneratör gruplarının periyodik bakımları ve arıza çözümlerinin yapılması konusunda tecrübeli "Servis Teknisyeni" takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
Meslek Lisesi ya da MYO Elektrik Bölümü'nden mezun,
Muğla'nın Bodrum ya da Milas ilçelerinde ikamet eden,
Askerlik görevini tamamlamış,
Aktif araç kullanabilen,
Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Uzmanı Bursa Kazancı Holding
Satış UzmanıKazancı Holding
*Üniversitelerin Elektrik, Makine ve Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
*Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen Sap programına hakim,
*Takım çalışmasına yatkın, planlama yeteneği yüksek,
*İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti kuvvetli,
*Kendisini geliştirmeyi seven, yeniliğe açık,
*Seyahat engeli olmayan,
*Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
*B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen,
*Tercihen satış alanında en az 2 yıl deneyime sahip,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Teknisyeni Bursa Kazancı Holding
Servis TeknisyeniKazancı Holding
*Meslek lisesi yada MYO Elektrik bölümünden mezun,
*Aktif olarak araç kullanabilen (B sınıfı ehliyetli),
*Seyahat engeli olmayan,
*Askerlikle ilişkisi olmayan,
*Bursa’da ikamet eden,
*Tercihen servis alanında 2 yıl deneyime sahip,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Pazarlama UzmanıKazancı Holding

Üniversitelerin Pazarlama üzerine Yüksek Lisans bölümlerinden mezun,
Database ve CRM tabanlı yazılımlarda etkin takip ve geliştirme konusunda deneyimli,
Pazar araştırmaları ve Marka Yönetimi konularında tecrübe sahibi,
MS Office ve CRM - SAP programlarını ileri derecede kullanabilen,
İleri derecede İngilizce bilgisine sahip ve akıcı konuşabilen,
B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen,
Yurt içi - yurt dışı seyahat engeli olmayan,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Elazığ KAZANCI HOLDİNG
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıKAZANCI HOLDİNG

Tercihen Elektrik Dağıtım İş Kolunda daha önce çalışmış,
Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun
A veya B grubu İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikasına Sahip Uzman,
En az 1 yıl deneyimi olan,
B grubu sürücü belgesine sahip,
Aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Ekip çalışmasına uygun,
Seyahat Engeli olmayan,
Elazığ da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Financial Controller İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Financial ControllerKazancı Holding

University degree in Business Administration, Economics or related fields,
Minimum 3 years of experience in Big4 Audit companies,
Knowledge of IFRS and reporting standards,
Preferably,budget planning and management reporting knowledge,
Experience in production companies is a plus
Excellent command of written and spoken English,
Excellent knowledge of MS Office applications,
Strong analytical approach and team player,
Ability to work up, down, across an organization, process oriented.
Excellent communication skills
No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Yönetmeni Muğla Kazancı Holding
Muhasebe YönetmeniKazancı Holding

Muğla'nın Bodrum ilçesinde ikamet eden,
Üniversitelerin Muhasebe, Maliye, İşletme ve İktisat bölümlerinden mezun,
MS Office ve SAP iyi derecede kullanabilen,
İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan,
Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde ve iletişimde başarılı,   
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Resepsiyonist Antalya Kazancı Holding
ResepsiyonistKazancı Holding
Mirada Del Mar Antalya otelde görevlendirmek üzere resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır. 
Lise veya Meslek Yüksek Okul mezunu
Almanca veya Rusça dillerinden birine hakim (ikinci dil bilgisi tercih sebebidir)
Elektra otel program bilgisi olan
Kişisel bakımına ve görünüşüne dikkat eden, prezentabl
30 yaşını aşmamış
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Lojmanda konaklayabilmesi tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik ve Katodik Koruma Muhendisi İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Elektrik ve Katodik Koruma MuhendisiKazancı Holding

Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
İngilizce dil bilgisine sahip,
Enerji Elektrik tesisleri, Topraklama, Elektronik konularaında en az bir yıl deneyimli,
Autocad ve Ms Office programlarını kullanabilen,
Seyahat engeli bulunmayan,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Destek Yetkilisi Antalya Kazancı Holding
Satış Destek YetkilisiKazancı Holding

En az meslek yüksek okulu mezunu
Satış destek konusunda deneyimli
MS Office programlarını kullanabilen
Antalya'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Giriş Kalite Kontrol Elemanı İstanbul(Avr.) Kazancı Holding
Giriş Kalite Kontrol ElemanıKazancı Holding

İstanbul / Bağcılar bölgesinde ikamet eden,
Teknik lise veya MYO, Makine ya da Elektrik bölümü mezunu,
İyi derecede bilgisayar ve MS Office paket programlarını bilen,
SAP ve diğer ERP sistemlerinin kullanımında tecrübeli,
Kalite, Çevre ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri ile çalışma konusunda deneyimli,
B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
Askerlik ile ilişiği olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Uygulama Destek Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Uygulama Destek UzmanıKazancı Holding

Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun
İyi derecede SQL ve PL/SQL bilen
Web arayüzlerinde ve raporlama araçlarında geliştirme tecrübesine sahip ve raporlama ürünleri kullanmış
Tercihen faturalandırma ve ücretlendirme süreçlerinde hakim
Tercihen Java bilgisine sahip
Konusunda 3-5 yıl tecrübeli
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Teknisyeni Gümüşhane Kazancı Holding
Elektrik TeknisyeniKazancı Holding

Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik Bölümü Mezunu
Tercihen aktif araç kullanabilen
Tercihen Ekat belgesine sahip
Ekip çalışmasına uyumlu
Vardiya çalışma düzenine uyumlu
Gümüşhane Merkez ve İlçelerinde uyumlu
Askerliğini tamamlamış
Tercihen en az yıl tecrübeli
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Teknisyeni İzmir Kazancı Holding
Servis TeknisyeniKazancı Holding

İzmir - Bornova'da ikamet eden,
Meslek Lisesi veya MYO mekanik-motor-elektrik-elektronik bölümlerinden mezun,
Tercihen Jeneratör, Otomotiv, İş Makineleri alanında tamir bakımında deneyimli,
Motor, elektrik, elektro-mekanik aksamların arıza tespit, tamir ve bakımını yapabilecek,
Sorumluluk bilincine ve teknik işlemler koordinasyonuna sahip,
Müşteri odaklı ve planlı çalışan,
Aktif araç kullanan, B sınıfı ehliyeti olan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzman yardımcısı İzmir Kazancı Holding
Muhasebe Uzman yardımcısıKazancı Holding

İzmir'in Bornova ilçesinde ikamet eden,
Üniversitelerin Muhasebe, Maliye, İşletme ve İktisat bölümlerinden mezun,
Tercihen MS Office, SAP ve LINK programlarını kullanabilen,
Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı,   
Muhasebe alanında kariyer yapmayı hedefleyen,
İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan,
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) AKSA ELEKTRİK SATIŞ A.Ş.
Elektrik Satış TemsilcisiAKSA ELEKTRİK SATIŞ A.Ş.

En az meslek yüksekokulu mezunu
Satış alanında en az 1 yıl deneyimli, tercihen elektrik satış deneyimi olan
MS Ofis programlarını kullanabilen
İkna ve iletişim becerileri yüksek, müşteri odaklı çalışan
Seyahat engeli olmayan
B sınıfı sürücü belgesine sahip
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnşaat Mühendisi İstanbul Kazancı Holding
İnşaat MühendisiKazancı Holding
Yurtdışı projelerimizde  Proje Müdürünü'ne bağlı olarak görev yapacak aşağıdaki özelliklere sahip "İnşaat Mühendisi" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul AKSA ENERJİ
İnsan Kaynakları UzmanıAKSA ENERJİ

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Bordro ve özlük işlemleri konusunda en az 3 yıl deneyimli,
Tercihen diğer İK fonksiyonlarında deneyim sahibi, 
Asgari orta düzeyde İngilizce bilgisi olan,
İş Kanunu ve SGK mevzuatına hakim,
Tercihen Humanist İK yazılımını aktif kullanabilen,
MS Office uygulamalarına hakim, iyi derecede Excel bilgisine sahip,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme