Tiryaki Holding A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1980


http://www.tiryaki.net
Tiryaki Agro Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

30 yıldır tarımsal emtialar sektöründe faaliyet gösteren Tiryaki; tedarik zincirini verimli yöneten, tarım ürünlerine işleyerek değer katan, Türkiye’nin en büyük tarım ticaret şirketidir.
 
Ticaret ve üretim şirketi olarak faaliyet gösteren Tiryaki Agro’nun iş alanları BAKLİYAT, TAHIL, KURUYEMİŞ, ORGANİK, YAĞLI TOHUMLAR VE YEM’dir.  Dünyanın en büyük sertifikalı buğday üreticisi ve pazarın en önemli oyuncularından biri olan Tiryaki, yerel ve uluslararası endüstriyel dağıtım ağına sahiptir. Bakliyat ihracatında Türkiye lideri olup, Türkiye’nin tek organik tahıl ve bakliyat üretimi ve ihracatı yapan şirketidir. Kuruyemiş sektöründe ise Türkiye’nin en büyük fıstık üreticisi ve ihracatçısı olan Tiryaki, en önemli çikolata, dondurma ve kuruyemiş markalarının ürün sağlayıcısıdır.
 
Kurumsallaşma süreçleri doğrultusunda ulusal ve global pazarlarda operasyonel açıdan güçlenen Tiryaki, başarılarının kanıtı olarak, uluslararası portföy yönetim şirketi Investcorp Türkiye'ye ilk yatırımını Tiryaki ile yaparak 2010 yılında şirket ortağı olmuştur. Bunun yanında 2012 yılının başında Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ile ilave ortaklık yapılmıştır.
 
Yurtiçi ve yurtdışında örnek teşkil edecek pek çok yatırımları olan Tiryaki Agro Gıda,  başta Ortadoğu, Avrupa, Kuzey Amerika, Afrika ve Uzakdoğu olmak üzere 5 kıtada, 80 ülke ile ticari ilişki içindedir. 2,5 milyon tonun üzerinde iş hacmiyle, 2014 Capital 500 listesinde Türkiye’nin en büyük 50. Şirketi, Anadolu 500 sıralamasında ise 1. şirketi olma başarısını göstermiştir.
 
Yönetim ofisi Istanbul’da olan Tiryaki 750 çalışanıyla Gaziantep, Trabzon, Mersin, Bandırma, Izmir, Derince, Iskenderun, Samsun and Corum’da üretim ve depolama faaliyetlerini sürdürmektedir.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda

Firma web sitesi: www.tiryaki.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
Yemekhane
Hayat SigortasıTiryaki Holding A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Depo Sevkiyat Sorumlusu Gaziantep Tiryaki Gıda Grubu
Depo Sevkiyat SorumlusuTiryaki Gıda Grubu
Üniversite mezunu, Tercihen İngilizce bilen, Konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Gaziantep’ te ikamet eden / edebilecek, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, problem çözme becerisi gelişmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, “Depo Sevkiyat Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Müdürü İstanbul(Asya) Tiryaki Gıda Grubu
Planlama MüdürüTiryaki Gıda Grubu
Üniversitelerin Endüstri / İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Microsoft Office uygulamalarını etkin olarak kullanan, raporlama yönü kuvvetli,  ERP süreçleri hakkında bilgi sahibi, tercihen Microsoft Dynamics Axapta yazılımını kullanan, Benzer pozisyonda, tercihen gıda sektöründe min 5 yıl tecrübeli 5S,yalın üretim teknikleri ile üretimde kalite, iyileştirme, süreç geliştirme, maliyet azaltma, verimlilik artırma çalışmalarında alt yapısı olan,    İş Analizi, kaynak yönetimi, optimizasyon yaklaşımı, malzeme bilgisi yetkinliklerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yönü kuvvetli, dinamik, çözüm odaklı ve gelişime açık, Sorumluluk sahibi, planlama, koordinasyon ve analitik düşünme yetkinlikleri gelişmiş, Tercihen kalite kontrolü ve kalite yönetim sistemi konusunda bilgili ve deneyimli,   Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul’da ikamet eden /edebilecek,"Planlama Müdürü" arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Arapça Bilen Operasyon Uzmanı İstanbul(Asya) Tiryaki Gıda Grubu
Arapça Bilen Operasyon UzmanıTiryaki Gıda Grubu
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İstanbul'da ikamet eden, Çok iyi derece Arapça dil bilgisine sahip, Dış Ticaret Operasyon alanında min 2 yıl tecrübe sahibi,  Seyahat engeli olmayıp ağırlıklı Irak operasyonlarında görev alabilecek,  Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Analitik, pratik, çözüm ve sonuç odaklı, Bay adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış,"Operasyon Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dış Ticaret Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tiryaki Gıda Grubu
Dış Ticaret Operasyon UzmanıTiryaki Gıda Grubu
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Dış Ticaret konusunda minimum 2 yıl deneyim sahibi, Gümrük mevzuatına ve günlük işleyişine hakim, Uluslararası ödeme koşullarını (LC, CAD, Draft) bilen, Çok iyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Analitik, pratik, çözüm ve sonuç odaklı, İstanbul’da ikamet eden, Bay adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Junior Trader İstanbul(Avr.), ... Tiryaki Gıda Grubu
Junior TraderTiryaki Gıda Grubu
Bachelor’s degree preferably in Business Administration, Economics or related areas, Excellent command of English  Highly competent with MS Excel, Analytical view and result oriented, Ability to multi-task, work under pressure and meet dealines required Good communication skills, No traveling restriction, No military obligation for male candidates,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı