Tiryaki Holding A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1980


http://www.tiryaki.net
Tiryaki Agro Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

30 yıldır tarımsal emtialar sektöründe faaliyet gösteren Tiryaki; tedarik zincirini verimli yöneten, tarım ürünlerine işleyerek değer katan, Türkiye’nin en büyük tarım ticaret şirketidir.
 
Ticaret ve üretim şirketi olarak faaliyet gösteren Tiryaki Agro’nun iş alanları BAKLİYAT, TAHIL, KURUYEMİŞ, ORGANİK, YAĞLI TOHUMLAR VE YEM’dir.  Dünyanın en büyük sertifikalı buğday üreticisi ve pazarın en önemli oyuncularından biri olan Tiryaki, yerel ve uluslararası endüstriyel dağıtım ağına sahiptir. Bakliyat ihracatında Türkiye lideri olup, Türkiye’nin tek organik tahıl ve bakliyat üretimi ve ihracatı yapan şirketidir. Kuruyemiş sektöründe ise Türkiye’nin en büyük fıstık üreticisi ve ihracatçısı olan Tiryaki, en önemli çikolata, dondurma ve kuruyemiş markalarının ürün sağlayıcısıdır.
 
Kurumsallaşma süreçleri doğrultusunda ulusal ve global pazarlarda operasyonel açıdan güçlenen Tiryaki, başarılarının kanıtı olarak, uluslararası portföy yönetim şirketi Investcorp Türkiye'ye ilk yatırımını Tiryaki ile yaparak 2010 yılında şirket ortağı olmuştur. Bunun yanında 2012 yılının başında Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ile ilave ortaklık yapılmıştır.
 
Yurtiçi ve yurtdışında örnek teşkil edecek pek çok yatırımları olan Tiryaki Agro Gıda,  başta Ortadoğu, Avrupa, Kuzey Amerika, Afrika ve Uzakdoğu olmak üzere 5 kıtada, 80 ülke ile ticari ilişki içindedir. 2,5 milyon tonun üzerinde iş hacmiyle, 2014 Capital 500 listesinde Türkiye’nin en büyük 50. Şirketi, Anadolu 500 sıralamasında ise 1. şirketi olma başarısını göstermiştir.
 
Yönetim ofisi Istanbul’da olan Tiryaki 750 çalışanıyla Gaziantep, Trabzon, Mersin, Bandırma, Izmir, Derince, Iskenderun, Samsun and Corum’da üretim ve depolama faaliyetlerini sürdürmektedir.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda

Firma web sitesi: www.tiryaki.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30

Açıklama: Holding firmalarında farklılık göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Yemekhane
Hayat SigortasıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 200-249

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 450-549


Tiryaki Holding A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İdari İşler Personeli / Engelli İstanbul(Asya) Tiryaki Gıda Grubu
İdari İşler Personeli / EngelliTiryaki Gıda Grubu
En az lise mezunu, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikâmet eden, ( Çalışma yeri Beylerbeyi'dir. ) Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az %40 oranında engel raporu bulunan, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyumlu, Takım çalışmasına uygun, İletişim becerileri güçlü, Aktif araç kullanabilen, 'Engelli İdari İşler Personeli' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Tiryaki Gıda Grubu
Muhasebe UzmanıTiryaki Gıda Grubu
Üniversitelerin İşletme, İktisat ve Maliye bölümlerinden mezun,  İyi seviyede İngilizce bilen, Genel muhasebe ve vergi muhasebesi alanında bilgi sahibi, Konusunda en az 4 yıl deneyim sahibi, Türk Vergi Sistemi ve Muhasebe uygulamaları, Türk Ticaret Kanunu konusunda yeterli bilgi sahibi,SMMM belgesine sahip olan, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, ERP kullanım (tercihen MS Dynamics Axapta) tecrübesi olan, Analitik, dinamik ve takipçi, Problem çözme becerisine sahip, detay odaklı ve sorumluluk sahibi,Seyahat engeli olmayan, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  "Muhasebe Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı