Tiryaki Holding A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1980


http://www.tiryaki.net
Tiryaki Agro Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

30 yıldır tarımsal emtialar sektöründe faaliyet gösteren Tiryaki; tedarik zincirini verimli yöneten, tarım ürünlerine işleyerek değer katan, Türkiye’nin en büyük tarım ticaret şirketidir.
 
Ticaret ve üretim şirketi olarak faaliyet gösteren Tiryaki Agro’nun iş alanları BAKLİYAT, TAHIL, KURUYEMİŞ, ORGANİK, YAĞLI TOHUMLAR VE YEM’dir.  Dünyanın en büyük sertifikalı buğday üreticisi ve pazarın en önemli oyuncularından biri olan Tiryaki, yerel ve uluslararası endüstriyel dağıtım ağına sahiptir. Bakliyat ihracatında Türkiye lideri olup, Türkiye’nin tek organik tahıl ve bakliyat üretimi ve ihracatı yapan şirketidir. Kuruyemiş sektöründe ise Türkiye’nin en büyük fıstık üreticisi ve ihracatçısı olan Tiryaki, en önemli çikolata, dondurma ve kuruyemiş markalarının ürün sağlayıcısıdır.
 
Kurumsallaşma süreçleri doğrultusunda ulusal ve global pazarlarda operasyonel açıdan güçlenen Tiryaki, başarılarının kanıtı olarak, uluslararası portföy yönetim şirketi Investcorp Türkiye'ye ilk yatırımını Tiryaki ile yaparak 2010 yılında şirket ortağı olmuştur. Bunun yanında 2012 yılının başında Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ile ilave ortaklık yapılmıştır.
 
Yurtiçi ve yurtdışında örnek teşkil edecek pek çok yatırımları olan Tiryaki Agro Gıda,  başta Ortadoğu, Avrupa, Kuzey Amerika, Afrika ve Uzakdoğu olmak üzere 5 kıtada, 80 ülke ile ticari ilişki içindedir. 2,5 milyon tonun üzerinde iş hacmiyle, 2014 Capital 500 listesinde Türkiye’nin en büyük 50. Şirketi, Anadolu 500 sıralamasında ise 1. şirketi olma başarısını göstermiştir.
 
Yönetim ofisi Istanbul’da olan Tiryaki 750 çalışanıyla Gaziantep, Trabzon, Mersin, Bandırma, Izmir, Derince, Iskenderun, Samsun and Corum’da üretim ve depolama faaliyetlerini sürdürmektedir.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda

Firma web sitesi: www.tiryaki.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30

Açıklama: Holding firmalarında farklılık göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Yemekhane
Hayat SigortasıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 200-249

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 450-549


Tiryaki Holding A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Destek Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tiryaki Gıda Grubu
Satış Destek Uzman YardımcısıTiryaki Gıda Grubu
MYO veya üniversite mezunu, Konusunda maksimum 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen,Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,Organize etme ve iletişim becerileri gelişmiş, Analitik, pratik ve çözüm odaklı, Bay adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış 'Satış Destek Uzman Yardımcısı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Financial Controller İstanbul(Avr.), ... Tiryaki Gıda Grubu
Financial ControllerTiryaki Gıda Grubu
Bachelor’s degree preferably in Business Administration, Economics, Finance, or related areas,3-4 years of work experience in one of the big four audit firms (Consolidation experience is a must).Proven ability to meet deadlines and targets, All male candidates must have completed their military service, High interpersonal, communication and presentation skills, Proficiency in English, Ability to interpret financial data, Enthusiastic, self-motivated and eager to learn, Analytical skills, advanced user of Excel and PowerPoint, General ERP understanding is preferred,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
HR Organizational Development Specialist İstanbul(Asya) Tiryaki Gıda Grubu
HR Organizational Development SpecialistTiryaki Gıda Grubu
We are looking for a HR Organizational Development Specialist  for our head office in İstanbul/Beylerbeyi who will be reporting to HR Manager and assigned to the following tasks; ·         University degree in a related department·         At least 3 years of experience in core Human Resources areas·         Excellent communication skills in English·         Good knowledge of MS Office applications·         Self-motivated, detail & result oriented with strong planning and organizational skills·         Proficient in prioritizing and managing multiple tasks·         Positive attitude and strong interpersonal communication skills·         No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Ustası Mersin Tiryaki Gıda Grubu
Mekanik Bakım UstasıTiryaki Gıda Grubu
Elektrot ve gaz altı kaynağı yapabilen, kaynakçı belgesi olan, Borulama, ölçüye göre flanş kaynatma, ölçülere göre sac bükme, klape yapım konularında tecrübeli,Makine sistemlerini, motor bağlantı, rulman, tambur, reduktör vs.. tip-model, bakım, arıza ve montajlarına hakim,Tercihen pinomatik sistemler konusunda tecrübeli, Tercihen gıda sektöründe çalışmış, Minimum 5 yıl tecrübesi olan, Yoğun iş çalışmasına uygun,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı