Tiryaki Holding A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1980


http://www.tiryaki.net
Tiryaki Agro Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

30 yıldır tarımsal emtialar sektöründe faaliyet gösteren Tiryaki; tedarik zincirini verimli yöneten, tarım ürünlerine işleyerek değer katan, Türkiye’nin en büyük tarım ticaret şirketidir.
 
Ticaret ve üretim şirketi olarak faaliyet gösteren Tiryaki Agro’nun iş alanları BAKLİYAT, TAHIL, KURUYEMİŞ, ORGANİK, YAĞLI TOHUMLAR VE YEM’dir.  Dünyanın en büyük sertifikalı buğday üreticisi ve pazarın en önemli oyuncularından biri olan Tiryaki, yerel ve uluslararası endüstriyel dağıtım ağına sahiptir. Bakliyat ihracatında Türkiye lideri olup, Türkiye’nin tek organik tahıl ve bakliyat üretimi ve ihracatı yapan şirketidir. Kuruyemiş sektöründe ise Türkiye’nin en büyük fıstık üreticisi ve ihracatçısı olan Tiryaki, en önemli çikolata, dondurma ve kuruyemiş markalarının ürün sağlayıcısıdır.
 
Kurumsallaşma süreçleri doğrultusunda ulusal ve global pazarlarda operasyonel açıdan güçlenen Tiryaki, başarılarının kanıtı olarak, uluslararası portföy yönetim şirketi Investcorp Türkiye'ye ilk yatırımını Tiryaki ile yaparak 2010 yılında şirket ortağı olmuştur. Bunun yanında 2012 yılının başında Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ile ilave ortaklık yapılmıştır.
 
Yurtiçi ve yurtdışında örnek teşkil edecek pek çok yatırımları olan Tiryaki Agro Gıda,  başta Ortadoğu, Avrupa, Kuzey Amerika, Afrika ve Uzakdoğu olmak üzere 5 kıtada, 80 ülke ile ticari ilişki içindedir. 2,5 milyon tonun üzerinde iş hacmiyle, 2014 Capital 500 listesinde Türkiye’nin en büyük 50. Şirketi, Anadolu 500 sıralamasında ise 1. şirketi olma başarısını göstermiştir.
 
Yönetim ofisi Istanbul’da olan Tiryaki 750 çalışanıyla Gaziantep, Trabzon, Mersin, Bandırma, Izmir, Derince, Iskenderun, Samsun and Corum’da üretim ve depolama faaliyetlerini sürdürmektedir.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda

Firma web sitesi: www.tiryaki.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30

Açıklama: Holding firmalarında farklılık göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Yemekhane
Hayat SigortasıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 200-249

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 450-549


Tiryaki Holding A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Elektronik Mühendisi Mersin Tiryaki Gıda Grubu
Elektrik Elektronik MühendisiTiryaki Gıda Grubu
Üniversitelerin Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Üretim yapılan işletmelerde en az 4 yıl deneyim sahibi, Tercihen tahıl ve bakliyat üretim makinaları ile silo otomasyon sistemleri konusunda bilgi sahibi, MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, Mersin’de ikamet eden / edebilecek, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Analiz etme ve sorgulama becerileri gelişmiş, Bay adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞKUR - Santral Elemanı İstanbul(Asya) Tiryaki Gıda Grubu
İŞKUR - Santral ElemanıTiryaki Gıda Grubu
İŞKUR İş Başı Eğitim Programı kapsamında çalışabilecek, Son 6 ay içerisinde sigorta  giriş olmayan, Lise, MYO, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Tercihen İngilizce bilgisine sahip, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Dış görünümüne özen gösteren Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden Bayan"Santral Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.  
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Teknikeri Mersin Tiryaki Gıda Grubu
Bakım Onarım TeknikeriTiryaki Gıda Grubu
·         Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okullarının Elektrik ve Makine bölümlerinden mezun,·         Tercihen tahıl ve bakliyat üretim makinaları ile silo otomasyon sistemleri konusunda bilgi sahibi,·         Mersin’ de ikamet eden / edebilecek,·         Vardiyalı çalışabilecek,·         Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,·         Analitik, pratik ve çözüm odaklı,·         Askerlik hizmetini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Dağıtım Elemanı İstanbul(Asya) Orvital Organik Gıda Ürünleri ve Danışmanlık
Dağıtım ElemanıOrvital Organik Gıda Ürünleri ve Danışmanlık
- Konusunda minimum iki yıl tecrübeli,- Lise / Yüksek Okul mezunu- İstanbul / Anadolu yakasında ikamet eden (Ataşehir-Ümraniye ve yakın civarı tercih sebebi)- B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullabilen, - Src ve Psikoteknik belgesine sahip, - Askerlik hizmetini tamamlamış,'Dağıtım Elemanı'  pozisyonunda bizlerle çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Controller İstanbul(Avr.), ... Tiryaki Gıda Grubu
Financial ControllerTiryaki Gıda Grubu
Bachelor’s degree preferably in Business Administration, Economics, Finance, or related areas, 3-4 years of work experience in one of the big four audit firms (Consolidation experience is a must). Proven ability to meet deadlines and targets, All male candidates must have completed their military service, High interpersonal, communication and presentation skills, Proficiency in English, Ability to interpret financial data, Enthusiastic, self-motivated and eager to learn, Analytical skills, advanced user of Excel and PowerPoint, General ERP understanding is preferred,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı Çorum Tiryaki Gıda Grubu
Muhasebe UzmanıTiryaki Gıda Grubu
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, Mali mevzuata hakim, İleri seviyede MS Office bilgisine sahip, Muhasebe programı kullanım tecrübesi olan, Çorum’da ikamet eden / edebilecek, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İletişimi kuvvetli, analiz etme ve sorgulama becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Analitik, pratik ve çözüm odaklı, Tercihen İngilizce bilen, Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen Bay adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış,     'Muhasebe Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Sorumlusu İstanbul(Asya) Tiryaki Gıda Grubu
İç Denetim SorumlusuTiryaki Gıda Grubu
·         Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun (tercihen İşletme, İktisat, Ekonomi veya Finans),·         Denetim alanında en az 5 yıl iş tecrübesi olan,·         Tercihen reel sektör iç denetim tecrübesi bulunan (tarım, dış ticaret, üretim),·         Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip (raporlama yapabilecek),·         MS Office uygulamalarına hakim,·         Tercihen UFRS bilgisi olan,·         Yasal mevzuata hakim,·         Objektif raporlama yapabilecek,·         Analitik düşünce yapısına sahip, araştırma ve geliştirmeye istekli,·         Takipçi, analizci ve ekip çalışmasına önem veren,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Yurt içi ve Yurt dışı seyahat engeli olmayan,·         Bay adaylar için, askerlik görevini tamamlamış, "İç Denetim Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Sorumlusu İstanbul(Asya) Orvital Organik Gıda Ürünleri ve Danışmanlık
İhracat SorumlusuOrvital Organik Gıda Ürünleri ve Danışmanlık
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen organik ihracat pazarlarında min 2 yıl tecrübeli, Çok iyi seviyede  İngilizce dil bilgisine sahip, Uluslararası fuar takibi, katılımı ve müşteri portföyü geliştirilmesinde deneyimli, hracat prosedürlerine ve yasal mevzuata hâkim, gelişmeleri ve yenilikleri takip eden,  Dış ticaretteki ödeme ve teslim şekillerine vakıf, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim ve ikna yeteneği gelişmiş, öğrenmeye gelişime açık,  Müşteri ve hedef odaklı çalışabilen, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış"İhracat Sorumlusu" takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tekniker Balıkesir Tiryaki Gıda Grubu
TeknikerTiryaki Gıda Grubu
Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okullarının Elektrik ve Makine bölümlerinden mezun, Bandırma'da ikamet eden / edebilecek, Vardiyalı çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Analitik, pratik ve çözüm odaklı, Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı