Tiryaki Holding A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1980


http://www.tiryaki.net
Tiryaki Agro Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

30 yıldır tarımsal emtialar sektöründe faaliyet gösteren Tiryaki; tedarik zincirini verimli yöneten, tarım ürünlerine işleyerek değer katan, Türkiye’nin en büyük tarım ticaret şirketidir.
 
Ticaret ve üretim şirketi olarak faaliyet gösteren Tiryaki Agro’nun iş alanları BAKLİYAT, TAHIL, KURUYEMİŞ, ORGANİK, YAĞLI TOHUMLAR VE YEM’dir.  Dünyanın en büyük sertifikalı buğday üreticisi ve pazarın en önemli oyuncularından biri olan Tiryaki, yerel ve uluslararası endüstriyel dağıtım ağına sahiptir. Bakliyat ihracatında Türkiye lideri olup, Türkiye’nin tek organik tahıl ve bakliyat üretimi ve ihracatı yapan şirketidir. Kuruyemiş sektöründe ise Türkiye’nin en büyük fıstık üreticisi ve ihracatçısı olan Tiryaki, en önemli çikolata, dondurma ve kuruyemiş markalarının ürün sağlayıcısıdır.
 
Kurumsallaşma süreçleri doğrultusunda ulusal ve global pazarlarda operasyonel açıdan güçlenen Tiryaki, başarılarının kanıtı olarak, uluslararası portföy yönetim şirketi Investcorp Türkiye'ye ilk yatırımını Tiryaki ile yaparak 2010 yılında şirket ortağı olmuştur. Bunun yanında 2012 yılının başında Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ile ilave ortaklık yapılmıştır.
 
Yurtiçi ve yurtdışında örnek teşkil edecek pek çok yatırımları olan Tiryaki Agro Gıda,  başta Ortadoğu, Avrupa, Kuzey Amerika, Afrika ve Uzakdoğu olmak üzere 5 kıtada, 80 ülke ile ticari ilişki içindedir. 2,5 milyon tonun üzerinde iş hacmiyle, 2014 Capital 500 listesinde Türkiye’nin en büyük 50. Şirketi, Anadolu 500 sıralamasında ise 1. şirketi olma başarısını göstermiştir.
 
Yönetim ofisi Istanbul’da olan Tiryaki 750 çalışanıyla Gaziantep, Trabzon, Mersin, Bandırma, Izmir, Derince, Iskenderun, Samsun and Corum’da üretim ve depolama faaliyetlerini sürdürmektedir.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda

Firma web sitesi: www.tiryaki.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30

Açıklama: Holding firmalarında farklılık göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Yemekhane
Hayat SigortasıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 200-249

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 450-549


Tiryaki Holding A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Bakım Teknikeri Trabzon Tiryaki Gıda Grubu
Elektrik Bakım TeknikeriTiryaki Gıda Grubu
Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okullarının Elektrik / Elektronik / Endüstriyel Elektronik bölümlerinden mezun,PLC kumanda sistemleri ve Güç elektroniği konularına hakim,Tercihen mekanik bakım konularında deneyimli  üretim makinaları ve konveyör sistemleri konusunda bilgi sahibi,Trabzon’da ikamet eden / edebilecek,Vardiyalı çalışabilecek,Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,Analitik, pratik ve çözüm odaklı,Askerlik hizmetini tamamlamış,"Elektrik Bakım Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tesis Sorumlusu Gaziantep Tiryaki Gıda Grubu
Tesis SorumlusuTiryaki Gıda Grubu
Üniversitelerin mühendislik fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, Gıda firmalarında üretim alanında min. 5 yıl deneyimli, Kalite yönetim kavramlarına sahip, kalite standartları ve prosesleri hakkında bilgi sahibiÜretim prosesleri ve teknolojileri hakkında deneyimli Üretim planlama, stok kayıt ve raporlama konusunda deneyimli Süreç analizi ve iyileştirme çalışmaları konusunda deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Analitik, pratik ve çözüm odaklı, İnsan ilişkileri ve yönetiminde başarılı Planlama ve Organizasyon yeteneği gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik görevini tamamlamış, Bay, "Tesis Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ücret ve Çalışma İlişkileri Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Tiryaki Gıda Grubu
Ücret ve Çalışma İlişkileri Uzman YardımcısıTiryaki Gıda Grubu
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Personel Özlük İşleri ve Bordrolama alanında en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Planlama ve raporlama becerilerine sahip, Analitik,  takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Seyahat engeli olmayan, Erkek adayar için askerliğini yapmış,'İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı' arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi Mersin Tiryaki Gıda Grubu
Elektrik Elektronik MühendisiTiryaki Gıda Grubu
Üniversitelerin Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Üretim yapılan işletmelerde en az 4 yıl deneyim sahibi, Tercihen tahıl ve bakliyat üretim makinaları ile silo otomasyon sistemleri konusunda bilgi sahibi, MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, Mersin’de ikamet eden / edebilecek, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Analiz etme ve sorgulama becerileri gelişmiş, Bay adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Teknikeri Mersin Tiryaki Gıda Grubu
Bakım Onarım TeknikeriTiryaki Gıda Grubu
·         Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okullarının Elektrik ve Makine bölümlerinden mezun,·         Tercihen tahıl ve bakliyat üretim makinaları ile silo otomasyon sistemleri konusunda bilgi sahibi,·         Mersin’ de ikamet eden / edebilecek,·         Vardiyalı çalışabilecek,·         Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,·         Analitik, pratik ve çözüm odaklı,·         Askerlik hizmetini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞKUR - Santral Elemanı İstanbul(Asya) Tiryaki Gıda Grubu
İŞKUR - Santral ElemanıTiryaki Gıda Grubu
İŞKUR İş Başı Eğitim Programı kapsamında çalışabilecek, Son 6 ay içerisinde sigorta  giriş olmayan, Lise, MYO, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Tercihen İngilizce bilgisine sahip, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Dış görünümüne özen gösteren Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden Bayan"Santral Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.  
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı