Tiryaki Holding A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1980


http://www.tiryaki.net
Tiryaki Agro Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

30 yıldır tarımsal emtialar sektöründe faaliyet gösteren Tiryaki; tedarik zincirini verimli yöneten, tarım ürünlerine işleyerek değer katan, Türkiye’nin en büyük tarım ticaret şirketidir.
 
Ticaret ve üretim şirketi olarak faaliyet gösteren Tiryaki Agro’nun iş alanları BAKLİYAT, TAHIL, KURUYEMİŞ, ORGANİK, YAĞLI TOHUMLAR VE YEM’dir.  Dünyanın en büyük sertifikalı buğday üreticisi ve pazarın en önemli oyuncularından biri olan Tiryaki, yerel ve uluslararası endüstriyel dağıtım ağına sahiptir. Bakliyat ihracatında Türkiye lideri olup, Türkiye’nin tek organik tahıl ve bakliyat üretimi ve ihracatı yapan şirketidir. Kuruyemiş sektöründe ise Türkiye’nin en büyük fıstık üreticisi ve ihracatçısı olan Tiryaki, en önemli çikolata, dondurma ve kuruyemiş markalarının ürün sağlayıcısıdır.
 
Kurumsallaşma süreçleri doğrultusunda ulusal ve global pazarlarda operasyonel açıdan güçlenen Tiryaki, başarılarının kanıtı olarak, uluslararası portföy yönetim şirketi Investcorp Türkiye'ye ilk yatırımını Tiryaki ile yaparak 2010 yılında şirket ortağı olmuştur. Bunun yanında 2012 yılının başında Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ile ilave ortaklık yapılmıştır.
 
Yurtiçi ve yurtdışında örnek teşkil edecek pek çok yatırımları olan Tiryaki Agro Gıda,  başta Ortadoğu, Avrupa, Kuzey Amerika, Afrika ve Uzakdoğu olmak üzere 5 kıtada, 80 ülke ile ticari ilişki içindedir. 2,5 milyon tonun üzerinde iş hacmiyle, 2014 Capital 500 listesinde Türkiye’nin en büyük 50. Şirketi, Anadolu 500 sıralamasında ise 1. şirketi olma başarısını göstermiştir.
 
Yönetim ofisi Istanbul’da olan Tiryaki 750 çalışanıyla Gaziantep, Trabzon, Mersin, Bandırma, Izmir, Derince, Iskenderun, Samsun and Corum’da üretim ve depolama faaliyetlerini sürdürmektedir.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda

Firma web sitesi: www.tiryaki.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30

Açıklama: Holding firmalarında farklılık göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Yemekhane
Hayat SigortasıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 200-249

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 450-549


Tiryaki Holding A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İhracat Sorumlusu İstanbul(Asya) Orvital Organik Gıda Ürünleri ve Danışmanlık
İhracat SorumlusuOrvital Organik Gıda Ürünleri ve Danışmanlık
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen organik ihracat pazarlarında min 5 yıl tecrübeli, Çok iyi seviyede  İngilizce dil bilgisine sahip, Uluslararası fuar takibi, katılımı ve müşteri portföyü geliştirilmesinde deneyimli, hracat prosedürlerine ve yasal mevzuata hâkim, gelişmeleri ve yenilikleri takip eden,  Dış ticaretteki ödeme ve teslim şekillerine vakıf, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim ve ikna yeteneği gelişmiş, öğrenmeye gelişime açık,  Müşteri ve hedef odaklı çalışabilen, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış"İhracat Sorumlusu" takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Mühendisi Gaziantep Tiryaki Gıda Grubu
Üretim Planlama MühendisiTiryaki Gıda Grubu
Üniversitelerin Gıda / Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Microsoft Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, ERP süreçleri hakkında bilgi sahibi, tercihen Microsoft Dynamics Axapta yazılımını kullanmış, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Benzer pozisyonda, tercihen gıda sektöründe min 2 yıl tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yönü kuvvetli, dinamik, çözüm odaklı ve gelişime açık, Sorumluluk sahibi, planlama, koordinasyon ve analitik düşünme yetkinlikleri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Gaziantep’de ikamet eden /edebilecek,"Planlama Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Müdürü İstanbul(Asya) Tiryaki Gıda Grubu
Planlama MüdürüTiryaki Gıda Grubu
Üniversitelerin Endüstri / İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Microsoft Office uygulamalarını etkin olarak kullanan, raporlama yönü kuvvetli,  ERP süreçleri hakkında bilgi sahibi, tercihen Microsoft Dynamics Axapta yazılımını kullanan, Benzer pozisyonda, tercihen gıda sektöründe min 5 yıl tecrübeli 5S,yalın üretim teknikleri ile üretimde kalite, iyileştirme, süreç geliştirme, maliyet azaltma, verimlilik artırma çalışmalarında alt yapısı olan,    İş Analizi, kaynak yönetimi, optimizasyon yaklaşımı, malzeme bilgisi yetkinliklerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yönü kuvvetli, dinamik, çözüm odaklı ve gelişime açık, Sorumluluk sahibi, planlama, koordinasyon ve analitik düşünme yetkinlikleri gelişmiş, Tercihen kalite kontrolü ve kalite yönetim sistemi konusunda bilgili ve deneyimli,   Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul’da ikamet eden /edebilecek,"Planlama Müdürü" arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Tekniker Balıkesir Tiryaki Gıda Grubu
TeknikerTiryaki Gıda Grubu
Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okullarının Elektrik ve Makine bölümlerinden mezun, Bandırma'da ikamet eden / edebilecek, Vardiyalı çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Analitik, pratik ve çözüm odaklı, Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Veteriner Hekim Samsun Yeşil Küre Organik Ürünler Tarım Hayvancılık
Veteriner HekimYeşil Küre Organik Ürünler Tarım Hayvancılık
Büyükbaş hayvan kapasiteli çiftliğimizde çalışacak, hayvan besleme ve sağlığında en az 5 yıl deneyimli, Aynı zamanda besi danası, damızlık inek beslenmesi ve sağlığının korunması konusunda çiftlik deneyimine sahip, Sürü takibi ve Ms Office programlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Eğitime açık, kendini sürekli geliştirmeye istekli ve sonuç odaklı, "Veteriner Hekim" arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Merchandiser İstanbul(Avr.), ... Orvital Organik Gıda Ürünleri ve Danışmanlık
MerchandiserOrvital Organik Gıda Ürünleri ve Danışmanlık
En az lise mezunu, Tercihen FMCG sektöründe satış ve/veya tanzim-teşhir konularında en az 1 yıl deneyimli, Tercihen raf düzeni konusunda deneyimli, Dikkatli, iş takibi ve sorumluluk duygusu gelişmiş, Sözlü ve yazılı iletişim, planlama-organizasyon, koordinasyon becerileri gelişmiş, Takipçi, hedef ve sonuç odaklı, Esnek çalışma saatleri konusunda uyumlu, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,"Merchandiser" arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı