Tiryaki Holding A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1980


http://www.tiryaki.net
Tiryaki Agro Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

30 yıldır tarımsal emtialar sektöründe faaliyet gösteren Tiryaki; tedarik zincirini verimli yöneten, tarım ürünlerine işleyerek değer katan, Türkiye’nin en büyük tarım ticaret şirketidir.
 
Ticaret ve üretim şirketi olarak faaliyet gösteren Tiryaki Agro’nun iş alanları BAKLİYAT, TAHIL, KURUYEMİŞ, ORGANİK, YAĞLI TOHUMLAR VE YEM’dir.  Dünyanın en büyük sertifikalı buğday üreticisi ve pazarın en önemli oyuncularından biri olan Tiryaki, yerel ve uluslararası endüstriyel dağıtım ağına sahiptir. Bakliyat ihracatında Türkiye lideri olup, Türkiye’nin tek organik tahıl ve bakliyat üretimi ve ihracatı yapan şirketidir. Kuruyemiş sektöründe ise Türkiye’nin en büyük fıstık üreticisi ve ihracatçısı olan Tiryaki, en önemli çikolata, dondurma ve kuruyemiş markalarının ürün sağlayıcısıdır.
 
Kurumsallaşma süreçleri doğrultusunda ulusal ve global pazarlarda operasyonel açıdan güçlenen Tiryaki, başarılarının kanıtı olarak, uluslararası portföy yönetim şirketi Investcorp Türkiye'ye ilk yatırımını Tiryaki ile yaparak 2010 yılında şirket ortağı olmuştur. Bunun yanında 2012 yılının başında Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ile ilave ortaklık yapılmıştır.
 
Yurtiçi ve yurtdışında örnek teşkil edecek pek çok yatırımları olan Tiryaki Agro Gıda,  başta Ortadoğu, Avrupa, Kuzey Amerika, Afrika ve Uzakdoğu olmak üzere 5 kıtada, 80 ülke ile ticari ilişki içindedir. 2,5 milyon tonun üzerinde iş hacmiyle, 2014 Capital 500 listesinde Türkiye’nin en büyük 50. Şirketi, Anadolu 500 sıralamasında ise 1. şirketi olma başarısını göstermiştir.
 
Yönetim ofisi Istanbul’da olan Tiryaki 750 çalışanıyla Gaziantep, Trabzon, Mersin, Bandırma, Izmir, Derince, Iskenderun, Samsun and Corum’da üretim ve depolama faaliyetlerini sürdürmektedir.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda

Firma web sitesi: www.tiryaki.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30

Açıklama: Holding firmalarında farklılık göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Yemekhane
Hayat SigortasıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 200-249

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 450-549


Tiryaki Holding A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Financial Controller İstanbul(Avr.), ... Tiryaki Gıda Grubu
Financial ControllerTiryaki Gıda Grubu
Bachelor’s degree preferably in Business Administration, Economics, Finance, or related areas, 3-4 years of work experience in one of the big four audit firms (Consolidation experience is a must). Proven ability to meet deadlines and targets, All male candidates must have completed their military service, High interpersonal, communication and presentation skills, Proficiency in English, Ability to interpret financial data, Enthusiastic, self-motivated and eager to learn, Analytical skills, advanced user of Excel and PowerPoint, General ERP understanding is preferred,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Sorumlusu İstanbul(Asya) Orvital Organik Gıda Ürünleri ve Danışmanlık
İhracat SorumlusuOrvital Organik Gıda Ürünleri ve Danışmanlık
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen organik ihracat pazarlarında min 5 yıl tecrübeli, Çok iyi seviyede  İngilizce dil bilgisine sahip, Uluslararası fuar takibi, katılımı ve müşteri portföyü geliştirilmesinde deneyimli, hracat prosedürlerine ve yasal mevzuata hâkim, gelişmeleri ve yenilikleri takip eden,  Dış ticaretteki ödeme ve teslim şekillerine vakıf, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim ve ikna yeteneği gelişmiş, öğrenmeye gelişime açık,  Müşteri ve hedef odaklı çalışabilen, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış"İhracat Sorumlusu" takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Merchandiser İstanbul(Avr.), ... Orvital Organik Gıda Ürünleri ve Danışmanlık
MerchandiserOrvital Organik Gıda Ürünleri ve Danışmanlık
En az lise mezunu, Tercihen FMCG sektöründe satış ve/veya tanzim-teşhir konularında en az 1 yıl deneyimli, Tercihen raf düzeni konusunda deneyimli, Aktif olarak araç kullanabilen, tercihen SRC - 4  ve psikoteknik belgeleri sahibi, Dikkatli, iş takibi ve sorumluluk duygusu gelişmiş, Sözlü ve yazılı iletişim, planlama-organizasyon, koordinasyon becerileri gelişmiş, Takipçi, hedef ve sonuç odaklı, Esnek çalışma saatleri konusunda uyumlu, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,"Merchandiser" arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı