Tiryaki Holding A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1980


http://www.tiryaki.net
Tiryaki Agro Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

30 yıldır tarımsal emtialar sektöründe faaliyet gösteren Tiryaki; tedarik zincirini verimli yöneten, tarım ürünlerine işleyerek değer katan, Türkiye’nin en büyük tarım ticaret şirketidir.
 
Ticaret ve üretim şirketi olarak faaliyet gösteren Tiryaki Agro’nun iş alanları BAKLİYAT, TAHIL, KURUYEMİŞ, ORGANİK, YAĞLI TOHUMLAR VE YEM’dir.  Dünyanın en büyük sertifikalı buğday üreticisi ve pazarın en önemli oyuncularından biri olan Tiryaki, yerel ve uluslararası endüstriyel dağıtım ağına sahiptir. Bakliyat ihracatında Türkiye lideri olup, Türkiye’nin tek organik tahıl ve bakliyat üretimi ve ihracatı yapan şirketidir. Kuruyemiş sektöründe ise Türkiye’nin en büyük fıstık üreticisi ve ihracatçısı olan Tiryaki, en önemli çikolata, dondurma ve kuruyemiş markalarının ürün sağlayıcısıdır.
 
Kurumsallaşma süreçleri doğrultusunda ulusal ve global pazarlarda operasyonel açıdan güçlenen Tiryaki, başarılarının kanıtı olarak, uluslararası portföy yönetim şirketi Investcorp Türkiye'ye ilk yatırımını Tiryaki ile yaparak 2010 yılında şirket ortağı olmuştur. Bunun yanında 2012 yılının başında Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ile ilave ortaklık yapılmıştır.
 
Yurtiçi ve yurtdışında örnek teşkil edecek pek çok yatırımları olan Tiryaki Agro Gıda,  başta Ortadoğu, Avrupa, Kuzey Amerika, Afrika ve Uzakdoğu olmak üzere 5 kıtada, 80 ülke ile ticari ilişki içindedir. 2,5 milyon tonun üzerinde iş hacmiyle, 2014 Capital 500 listesinde Türkiye’nin en büyük 50. Şirketi, Anadolu 500 sıralamasında ise 1. şirketi olma başarısını göstermiştir.
 
Yönetim ofisi Istanbul’da olan Tiryaki 750 çalışanıyla Gaziantep, Trabzon, Mersin, Bandırma, Izmir, Derince, Iskenderun, Samsun and Corum’da üretim ve depolama faaliyetlerini sürdürmektedir.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda

Firma web sitesi: www.tiryaki.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30

Açıklama: Holding firmalarında farklılık göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Yemekhane
Hayat SigortasıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 200-249

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 450-549


Tiryaki Holding A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mekanik Bakım Ustası Mersin Tiryaki Gıda Grubu
Mekanik Bakım UstasıTiryaki Gıda Grubu
Elektrot ve gaz altı kaynağı yapabilen, kaynakçı belgesi olan, Borulama, ölçüye göre flanş kaynatma, ölçülere göre sac bükme, klape yapım konularında tecrübeli,Makine sistemlerini, motor bağlantı, rulman, tambur, reduktör vs.. tip-model, bakım, arıza ve montajlarına hakim,Tercihen pinomatik sistemler konusunda tecrübeli, Tercihen gıda sektöründe çalışmış, Minimum 5 yıl tecrübesi olan, Yoğun iş çalışmasına uygun,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı Gaziantep Tiryaki Gıda Grubu
Yönetici AsistanıTiryaki Gıda Grubu
Tercihen üniversite mezunu, Konusunda en az 5 yıl deneyim sahibi, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, İleri seviyede MS Office bilgisine sahip, Gaziantep' te ikamet eden ya da edebilecek, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Analitik, pratik ve çözüm odaklı, Sorgulama ve analiz etme becerileri gelişmiş, ' Yönetici Asistanı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
GES Proje Mühendisi Mersin Tiryaki Gıda Grubu
GES Proje MühendisiTiryaki Gıda Grubu
Güneş Enerjisi Santralleri (GES) Proje bölümünde görevlendirilmek üzere;- Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,- İyi derecede Autocad program ve proje çizim bilgisine sahip,- İyi derecede İngilizce bilen (ayrıca Almanca bilmesi tercih sebebidir),- Yüksek Gerilim Tesisleri İşletme Sorumluluğu belgesine sahip,- Tercihen PVsyst programı kullanabilen,- En az 2 yıl sektörel deneyimi olan,- Inverterlar ve otomasyon süreçleri üzerinde deneyim sahibi,- Enerji üretim tesislerinde test ve devreye alma süreçlerinde çalışmış ve ilgili mevzuata hakim,- MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,- İletişimi kuvvetli, sonuç odaklı, analitik, planlama, organizasyon yeteneği gelişmiş,- B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan,- Erkek adaylar için askerlik engeli bulunmayan,- Mersin’de ikamet eden veya edebilecek  “GES Proje Mühendisi” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Teknikeri Mersin Tiryaki Gıda Grubu
Bakım Onarım TeknikeriTiryaki Gıda Grubu
·         Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okullarının Elektrik ve Makine bölümlerinden mezun,·         Tercihen tahıl ve bakliyat üretim makinaları ile silo otomasyon sistemleri konusunda bilgi sahibi,·         Mersin’ de ikamet eden / edebilecek,·         Vardiyalı çalışabilecek,·         Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,·         Analitik, pratik ve çözüm odaklı,·         Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı