RÖNESANS HOLDİNG 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1993


http://www.rencons.ru/

Rönesans Holding A.Ş. inşaat, gayrimenkul yatırım, enerji üretim, sağlık ve eğitim faaliyetlerine odaklanmış; Türkiye, Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu ve MENA Bölgesi’ni (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) içeren coğrafyada çalışmalarını sürdüren  şirketler topluluğudur.

Rönesans’ın temelleri 1993 yılında, Dr. Erman Ilıcak tarafından kurulan ve bugün Rönesans Holding’in lokomotif şirketi olan Rönesans İnşaat ile atılmıştır. Rusya’nın St. Petersburg kentinde kurulan Rönesans İnşaat, etkin yönetim anlayışı ve doğru stratejilerle kısa zamanda yeni pazarlara açılmayı başarmış ve bugün REC Uluslararası inşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanıyla anılan uluslararası bir müteahhitlik firması niteliği kazanmıştır.

Rönesans Holding Başkanı Dr. Erman Ilıcak’ın sürekli gelişime inanarak, kaliteden ödün vermeksizin yarattığı üstün başarı öyküsünün simgesi olan Rönesans Holding, bugün ana müteahhit ve yatırımcı olarak 16 farklı ülkede alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, karma yapılar, ağır sanayi tesisleri (çimento fabrikaları, Petro-Kimya tesisleri, gübre fabrikaları, metalürji tesisleri, enerji üretim tesisleri vb.), altyapı tesisleri (havaalanları, marinalar vb.), hafif üretim tesisleri, kimyasal ve ilaç üretim tesisleri, yiyecek ve içecek işleme tesisleri, araba ve makine fabrikaları, devlet binaları ve enerji santralleri inşa etmektedir.

Türkiye, Rusya, Türkmenistan, Kazakistan, Belarus, Gabon, Almanya, Finlandiya, İsveç, İsviçre, Nijerya, Avusturya, Azerbaycan, Libya, Irak, ve Katar’da faaliyetlerini sürdüren Rönesans İnşaat, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kendine hedef pazarlar olarak belirlemiştir.

Rönesans Holding, yeni pazarlarda daha emin adımlarla ilerleyebilmek için Avusturya’nın ikinci büyük inşaat şirketi olan PORR AG’nin bir kısım hissesini sermaye artışına katılmak suretiyle satın almış ve mevcut/büyüyen pazarlarda altyapı inşaatları konusunda faaliyet göstermek üzere %50-50 oranında hissesini paylaştığı bir ortak şirket kurmuştur. Böylece üstyapı inşaatlarının yanı sıra altyapı projelerini de portföyüne katarak faaliyet alanını genişletmiştir.

2001 yılında gayrimenkul yatırımlarına başlayan Rönesans Holding, 2006 yılında Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’yi  kurarak tüm gayrimenkul yatırımlarını tek bir çatı altında toplamıştır. Rönesans Gayrimenkul, Türkiye ve Rusya’da çoğunlukla ticari gayrimenkul projelerini geliştirmekte ve yatırım yapmaktadır. Türkiye ve Rusya’da en büyük AVM, ofis ve karma iş merkezi portföylerinden birine sahip olan ve geliştirme aşamasındaki arsaları hariç 11’i Türkiye’de, 9’u Rusya’da olmak üzere 20’si faaliyette, 18’i geliştirme aşamasında toplam 38 gayrimenkul projesi bulunan Rönesans Gayrimenkul, kurulduğundan bu yana yaklaşık 3.7. Milyar TL tutarında bir aktif büyüklüğe(gayrimenkul portföyüne) ulaşmıştır.

Rönesans Holding, büyüme planları doğrultusunda 2007 yılında enerji yatırım kolunu kurmuştur. Bu doğrultuda Rönesans Enerji Üretim A.Ş. “Rönesans Enerji” ile yenilenebilir enerji projelerine yatırım yapmaya başlamıştır. Rönesans Enerji yapımı tamamlanan beş hidroelektrik santral ile 2014 yılında hidroelektrik santrallerinden elde ettiği gücü 94 MW'a çıkarmayı başarmıştır. Ayrıca 1 adet toplam 843 MW kurulu güce sahip doğalgaz çevrim santrali ve 1 adet toplam 660 MW kapasiteli ithal kömür yakıtlı termik santrali de geliştirme aşamasındadır. Rönesans Enerji bünyesinde 2012 yılında kurulan Rönesans Elektrik Enerji Toptan Satış A.Ş. firması da elektrik ticareti konusundaki faaliyetlerini, portföyünü genişleterek sürdürmektedir.
 
Rönesans Yönetim A.Ş. hem Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’ nin Türkiye’ de sahip olduğu büyük AVM’ lerin her türlü yönetim faaliyetini sağlamak, hem de yönetim sektöründe söz ve pay sahibi olmak amacıyla 2010 yılında kurulmuştur. Kuruluş misyonuna ve Rönesans Holding’ in sahip olduğu genel vizyona uygun olarak; kurulduğu günden beri bünyesinde barındırdığı ve yetiştirdiği profesyonel kadrosu ile çağın, Türkiye perakende sektörünün, AVM’ ler içerisindeki kiracıların ve AVM ziyaretçilerinin ihtiyaçlarındaki değişim ve gelişimi zamanından önce öngörerek her türlü ihtiyaca cevap vermek sureti ile halen bünyesinde çoğunluğu Türkiye’ nin sektöründe öncü ve lider firmaları olan 1200 kiracı ve yıllık 80 milyon ziyaretçiyi barındıran ve ağırlayan, Türkiye genelinde marka haline gelmiş 8 büyük AVM’ nin reklam ve pazarlama da dahil olmak üzere teknik ve idari tüm yönetim faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.
2011 yılında, Grup bağımsız bir sanayi bölümü olan Rönesans Endüstri Tesisleri A.Ş.’yi kurmak için stratejik bir karar vermiştir. Rönesans Endüstri Tesisleri A.Ş. projelerine Türkmenistan'da büyük ölçekli bir gübre fabrikasının inşasıyla başlamıştır. Şirkete, çekirdek pazarlarımızın tamamında, yani Rusya, Türkmenistan, Türkiye ve Irak'ta hidrokarbonlar, enerji, metalürji, madencilik ve işleme tesisleri sektörlerinde projeler verilmiştir. Rönesans Endüstri Tesisleri, Kawasaki Heavy Industries LTD ile konsorsiyum olarak müteahhitlik işlerini üstleneceği, toplam büyüklüğü yaklaşık 1,5 milyar dolar olacak ve Dünyada bu büyüklükte ‘ilk’ olma özelliğini taşıyan Gas to Gasoline (GTG) projesinin temelini de Türkmenistan’da atmıştır.  

Rönesans, 2013 yılında “Rönesans Sağlık Yatırım A.Ş.” şirketi ile devlet tarafından ihale edilen 15 şehir hastanesinden Adana, Elazığ, Bursa ve Yozgat şehir hastaneleri ihalelerini kazanmıştır. Adana, Elazığ, Bursa, Yozgat Şehir Hastaneleri ve Sağlık Kampüsleri ile Afyon, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul, Malatya, Samsun, Trabzon, Van’da hayata geçirilecek olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneleri, Psikiyatri Hastaneleri ve Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastaneleri toplamda 6.800 yatak kapasitesine, yaklaşık 1.800.000 m² inşaat alanına sahip olup 25 yıllık süre boyunca Sağlık Bakanlığı'yla birlikte işletilecektir. 

Dünyanın 53’üncü en büyük uluslararası müteahhitlik firmasını bünyesinde barındıran Rönesans Holding’in sıra dışı başarı öyküsünün ardında yatan temel unsur doğruluk, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeksizin koruduğu kurumsal itibarıdır.

Genel merkezi Ankara, Türkiye’de bulunan Rönesans Holding’in bugün 37 bin çalışanı bulunmaktadır.
 
 
Grubun tüm şirketleri için geniş bilgi www.ronesans.com web site adresinden alınabilir.               
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler Grubu

Firma web sitesi: www.ronesans.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 13.30


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneRÖNESANS HOLDİNG İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 130
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Muhasebe UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin İktisat, İşletme ve benzeri bölümlerinden mezun,
Muhasebe alanında 2 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
SMMM stajını başlatmış,
Tercihen SAP programının FI ve MM modüllerini kullanabilen,
Analitik ve metodik düşünen, takım çalışmasına yatkın,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Muhasebe Uzmanı" aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finans Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Finans UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (tercihen İşletme, İktisat ya da Endüstri Mühendisliği),
Finans alanında en az 2 yıl tecrübesi bulunan, tercihen denetim kökenli,
Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
Ms Office uygulamalarına hakim, tercihen Access programını bilen,
Tercihen SAP Programına hakim,
Takım çalışmasına yatkın,
Analitik düşünebilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Finans Uzmanı '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Financial Specialist Ankara Rönesans Sağlık Yatırım
Financial SpecialistRönesans Sağlık Yatırım
Rönesans Sağlık Yatırım (RSY) is the leading investor company of the healthcare division of Rönesans Holding. RSY is currently developing 5 Healthcare Investment projects within the framework of Public Private Partnership model.
We are looking for a Finance Specialist to join our Finance Team in Ankara.
 
Bachelor degree in Business Administration, Economics, Finance, Industrial Engineering or other Administrative Science departments,
Minimum 5 years of experience preferably in one of the Big Four Audit Companies, or Internal Control or Project Finance Departments of Banks,
Good command of English, both written and spoken
Good command of MS Office Applications, especially Excel, SAP experience is a plus,
Analytical minded, strong people skills,
Strong reporting skills and good team player,
Willingness and potential for learning and development,
Ability to handle multiple tasks in a deadline oriented environment,
No military obligation for male candidates,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik İşler Teknikeri Muğla Rönesans Holding
Mekanik İşler TeknikeriRönesans Holding
Şirketimizin Bodrum' da yapımını üstlendiği otel projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Mekanik İşler alanında en az 5-10 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Ms Office uygulamalarına hakim,
Sıhhi tesisat, ısıtma-soğutma, havalandırma tesisatı, pis su ve drenaj işleri konularına hakim,
Takım çalışmasına uyumlu,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Bodrum’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Mekanik İşler Teknikeri” aramaktayız.
  
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İç Denetçi Ankara Rönesans Holding
İç DenetçiRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden veya Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,
Bağımsız denetim firmalarında ya da çok uluslu şirketlerde en az 3-5 yıl deneyim sahibi,
Süreç denetimi, hile/suiistimal denetimi, vergi denetimi, UFRS konularında tecrübeli
MS Office programlarına hakim,
İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisini bulunan,
Tercihen yazılı ve sözlü Rusça bilgisine sahip,
Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip,
Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü,
Yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerle ilgili engeli bulunmayan,
Tercihen CIA, SMMM belgesine sahip,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
İç Denetçi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Platform Asistanı İstanbul(Asya) Rönesans Holding
Platform AsistanıRönesans Holding
Şirketimizin İstanbul Ofis'inde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İktisadi İdari bilimler, Tercümanlık vb. bölümlerinden mezun,
Alanında en az 4 yıl tecrübesi bulunan,
İleri düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Yurtdışı tecrübesi olan,
Planlama, organizasyon, koordinasyon ve iletişim becerileri güçlü,
Arşivleme, dosyalama ve evrak takibi konularında tecrübeli,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim kabiliyeti güçlü,
Temsil yeteneği güçlü,
Ekip çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün,
Platform Asistanı görevlerinin yanı sıra üst düzey yönetim kadromuzu asiste edebilecek,
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
“Platform Asistanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları Direktörü İstanbul(Asya) Rönesans Holding
İnsan Kaynakları DirektörüRönesans Holding
Holding bünyesinde İstanbul'da yer alan şirketlerin İnsan Kaynakları’nı aşağıda yer alan alanlarda yönlendirmekten sorumlu olacak “İnsan Kaynakları Direktörü” aramaktayız.
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinde mezun,
Yönetim pozisyonlarında 5 yıl ve İnsan Kaynakları alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan,
Tercihen daha önce Holding merkezlerinde çalışmış,
Değişim yönetimi projeleri yapmış,
En az 3 büyük İnsan Kaynakları Sistemleri geliştirme projesinde görev almış,
Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
Analitik düşünebilen, alternatif çözümler üretebilecek,
Etkileme gücüne sahip olan ve başkalarını ikna edebilecek,
Müşteri odaklı yaklaşımlarla farklı şirketlerin farklı ihtiyaçlarına cevap verebilecek,
Planlama ve hızlı önceliklendirme yapabilecek,
Seyahat engeli olmayan,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Vergi Sorumlusu Ankara Rönesans Holding
Vergi SorumlusuRönesans Holding
Uluslararası alanda faaliyet gösteren firmamızın Ankara Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin dört yıllık örgün lisans eğitimi veren fakültelerinin İktisat, İşletme veya Maliye bölümlerinden mezun,
Bağımsız denetim firmalarının vergi bölümünde 6 yıl deneyimi bulunan,
İleri düzeyde İngilizce bilen,
MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,
Tercihen SMMM sertifikası sahibi veya adayı,
Raporlama konusunda tecrübeli,
Yatırım Teşvik Mevzuatına hakim,
İnşaat/enerji ve yatırım sektöründeki şirketlerin vergi denetimi konusunda deneyimli,
Seyahat engeli olmayan, 
Dinamik, sorumluluk sahibi,
Ankara'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için akerlik görevini tamamlamış,"Vergi Sorumlusu" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İdari İşler Uzman Yardımcısı Ankara Rönesans Holding
İdari İşler Uzman YardımcısıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında en az 1 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
İyi derecede ingilizce bilen,
Planlama, takip ve organizasyon yetkinliklerine sahip,
Takım çalışmasına yatkın, problem çözme becerisi gelişmiş,
Sorumluluk bilinci yüksek, öğrenme ve gelişmeye açık,
Yazılı ve sözlü iletişimi gelişmiş,
Araştırmacı ve takipçi,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İdari İşler Uzman Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Saha Teknikeri İstanbul(Avr.) Rönesans Holding
Mekanik Saha TeknikeriRönesans Holding
Şirketimizin İstanbul' da yapımını üstlendiği projede görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Mekanik İşler alanında en az 7-10 yıl tecrübesi bulunan,
Ms Office uygulamalarına hakim,
Sıhhi tesisat, ısıtma-soğutma, havalandırma tesisatı, pis su ve drenaj işleri konularına hakim,
Takım çalışmasına uyumlu,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Mekanik Saha Teknikeri” aramaktayız.
  
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yetenek Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Holding
Yetenek Yönetimi UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin İstanbul'da bulunan Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Psikoloji, İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi vb. bölümlerinden mezun,
Yetenek yönetimi alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
Yetkinlik bazlı mülakat ve değerlendirme merkezi uygulamarı konularında tecrübeli,
İleri düzeyde İngilizce bilen,
Analitik düşünebilen, alternatif üretebilen,
İletişim becerisi kuvvetli,
Seyahat engeli olmayan,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Yetenek Yönetimi Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Merkezi Sistemler Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Merkezi Sistemler UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Büyük çaplı sistem yönetimi konusunda en az 5 yıl tecrübeli,
İyi derecede İngilizce bilgisi bulunan,
Wan-Lan, Switching, Routing, Vlan, Firewall, IDS-IPS, Packet Filtering,
Active Directory, Exchange, Lync, System Center, Virtualization, Security and Backup Systems, Storage and Server Hardware,
ITIL ve ISO27001 süreçlerine hakim,
Takım çalışmasına yatkın,
Esnek mesai saatlerine ayak uydurabilecek,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,"Merkezi Sistemler Uzmanı" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çevresel Sistemler Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Holding
Çevresel Sistemler UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin İstanbul Anadolu Yakası Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
Teknik Lise/ Meslek yüksek okulu mezunu,
Kullanıcı destek konusunda en az 2 yıl tecrübeli,
Doküman okuyacak seviyede teknik İngilizce bilgisi bulunan,
Windows ve MAC işletim sistemlerini bilen,
Sistem yönetimi konusunda bilgi sahibi,
Aktif ağ cihazları konusunda bilgi sahibi,
Takım çalışmasına yatkın,
Esnek mesai saatlerine ayak uydurabilecek,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
"Çevresel Sistemler Uzmanı" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Holding
Kalite Kontrol MühendisiRönesans Holding
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasında yer alan ofisinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Mühendislik bölümünden mezun (Tercihen İnşaat veya Mimarlık Bölümlerinden)
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi hakkında bilgili,
İç Tetkik, uygunsuzlukların yönetimi, düzeltici ve önleyici faaliyetlerin yönetimi konularında bilgili,
Büyük ölçekli üst yapı/ Endüstriyel yapı projeleri tecrübesi olan,
Uluslararası ve Türk standartları konusunda bilgili,
Çok iyi düzeyde ingilizce bilen,
İstanbul da ikamet eden/edebilecek, yurt dışı seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Kalite Kontrol Mühendisi" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı, Güvenliği ve Çevre Yöneticisi İstanbul(Asya) Rönesans Holding
İş Sağlığı, Güvenliği ve Çevre YöneticisiRönesans Holding
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasında yer alan ofisinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
4 yıl ve üzeri ISG-Ç tecrübesi bulunan,                          
Büyük çaplı proje deneyimi bulunan,
Uluslararası İSG sertifikalarından bir veya birkaçına sahip (NEBOSH, IOSH, OSHA vb ),
OHSAS 18001 ve ISO 14001 uygulamalarına hakim,
MS Ofis uygulamalarına hakim,
İyi derecede İngilizce bilen, tercihen iyi derecede Rusça bilen,
Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,
Yurtdışı ve yurtiçi seyahat engeli bulunmayan
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış"İş Sağlığı, Güvenliği ve Çevre Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ERP Sistemleri Uzmanı Ankara Rönesans Holding
ERP Sistemleri UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
ERP alanında en az 4 yıl tecrübesi bulunan,
SAP programına hakim,
En az bir modülde danışmanlık seviyesinde SAP bilgisi,
Access, portal ve sharepoint uygulamalarına hakim,
İleri seviyede İngilizce, tercihen Rusça bilen,
İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın,
Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan,"ERP Sistemleri Uzmanı" aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ücretlendirme ve Yan Haklar Yöneticisi İstanbul(Asya) Rönesans Holding
Ücretlendirme ve Yan Haklar YöneticisiRönesans Holding
Firmamızın İstanbul'da bulunan Ofisi’nde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin tercihen İktisat, İşletme, Çalışma Ekonomisi bölümlerinden mezun,
Ücretlendirme ve yan haklar konusunda en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
Ücretlendirme, iş değerleme, prim hesaplama, ücret araştırmaları ve karşılaştırma analizleri konusunda tecrübeli, 
Tercihen bu sistemlerin kurulması ve sistemlerinin geliştirilmesine yönelik projelerde görev almış,
Personel maliyetlerini bütçeleme ve analiz etme konusunda deneyimli,
MS Office uygulamalarına, özellikle Microsoft Excel programını çok iyi derecede bilen,
Tercihen İnsan Kaynakları ERP (özellikle SAP) uygulamalarına hâkim,
İleri düzeyde İngilizce bilen,
Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş
Analitik düşünebilen,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Ücretlendirme ve Yan Haklar Yöneticisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finans Uzman Yardımcısı Ankara Rönesans Holding
Finans Uzman YardımcısıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen İşletme, İktisat ya da Endüstri Mühendisliği),
Alanında 2 yıl tecrübesi bulunan,
Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
Ms Office uygulamalarına hakim,
SAP Programına hakim,
Finansal işlemlerin muhasebe kayıtlarını yapabilecek düzeyde genel muhasebe sistemine hakim,
İletişim becerileri kuvvetli,
Analitik düşünebilen,
Takım çalışmasına uyumlu,
Ankara'da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Finans Uzman Yardımcısı '' aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sigorta Yöneticisi Ankara, İstanbul(Asya) Rönesans Holding
Sigorta YöneticisiRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez ve/veya İstanbul ofisimizde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,
Sigorta ve yönetim konularında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygularına hakim,
Takım çalışmasına yatkın,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Seyahat engeli olmayan,
Ankara ya da İstanbul’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Sigorta Yöneticisi” aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Uygulama Geliştirme Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Uygulama Geliştirme UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği Bölümlerinden mezun,
Servis tabanlı ve çok katmanlı mimariler konusunda tecrübesi bulunan,
İlişkisel veri tabanları yönetim sistemi ( MSSQL ) konusunda tecrübesi bulunan,
Tercihen ; Opentext , Metastorm , Sharepoint, digital süreç yönetimi konularında tecrübesi bulunan,
Yazılım geliştirme süreçleri hakkında bilgi sahibi,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Raporlama yeteneğine sahip,
Takım çalışmasına yatkın, araştırmacı, analitik düşünebilen,
Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
"Uygulama Geliştirme Uzmanı" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ERP Yöneticisi Ankara Rönesans Holding
ERP YöneticisiRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
ERP Uygulamaları ve projeleri konusunda en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
En az bir modülde danışmanlık seviyesinde SAP bilgisi (tercihen HR modülü),
ERP Uygulamaları kapsamında İnsan Kaynakları ve Personel Özlük İşleri departmanlarının işlemleri hakkında bilgi sahibi olan,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
Problem çözme ve analitik düşünme becerisi yüksek,
Analiz, raporlama, organizasyon ve zaman yönetimi konularında deneyimli,
Yoğun çalışma temposunda görev alabilecek, 
Seyahat engeli bulunmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"ERP Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik - Elektrik Satınalma Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Mekanik - Elektrik Satınalma UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis Satınalma Departmanı'nın Mekanik – Elektrik Grubu'nda görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (tercihen makine mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektrik/elektronik mühendisliği bölümlerinden)  mezun,
Mekanik - Elektrik malzemeleri satınalma konusunda 3 – 5 yıl tecrübesi bulunan, tercihen şantiye deneyimli
İyi düzeyde İngilizce bilen,
İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan,
MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen,
Autocad programını kullanabilen,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Mekanik Elektrik Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ön Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Ön Muhasebe SorumlusuRönesans Yönetim
Firmamızın Küçükyalı Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Muhasebe, İktisat, İşletme ve benzeri bölümlerinden mezun,
Muhasebe alanında 2 yıl tecrübesi bulunan, 
Tercihen SAP program bilgisi olan,
Takipçi, dinamik, sorumluluk sahibi, detaylara önem veren,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış"Ön Muhasebe Sorumlusu" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Teknikeri/Teknisyeni İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Elektrik Teknikeri/TeknisyeniRönesans Yönetim
Şirketimizin İstanbul'da bulunan Kozzy Alışveriş Merkezinde görevlendirilmek üzere,
Endüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının elektrik bölümlerinden mezun,
Alanında en az 3-5 yıl tecrübesi bulunan,
Tercihen Avm, hastane, ofis binaları, havaalanı terminanl vb. binaların işletmelerinde ve yapımında çalışma deneyimi olan,
Elektrik projeleri okuyabilme ve sistemleri hakkında bilgi sahibi olan,
Özellikle kuvvetli akım sistemleri arıza, bakım-onarım konularında tecrübesi olan,
Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Elektrik teknikeri/teknisyeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Uzmanı Yozgat Rönesans Holding
Satınalma UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Yozgat'da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Satınalma konusunda 5 yıl tecrübesi bulunan,
Orta düzeyde İngilizce bilen,
İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan,
MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 “Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finansal Raporlama Stajyeri Ankara Rönesans Holding
Finansal Raporlama StajyeriRönesans Holding
Rönesans Holding Finansal Raporlama biriminde görevlendirmek üzere;
 
Üniversitelerin İktisadi ve idari bilimler ve endüsti mühendisliği bölümünde eğitim alan,
Üniversite 4. sınıfta eğitim alan,
İyi seviyede İngilizce dil bilgisi bulunan,
Ms office programlarına hakim, tercihen muhasebe paket programlarını kullanabilen,
Dikkatli, detaylara önem veren, sistemli ve düzenli çalışabilen, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Ekip çalışmasına yatkın,
Analitik düşünebilen,
Uzun dönem staj yapabilecek olan,'' Finansal Raporlama Stajyeri '' aramaktayız.
 
Stajyer    Üniversite (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Holding
Satınalma UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasındaki Maltepe şantiyesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Satınalma konusunda 3 – 5 yıl tecrübesi bulunan,
Orta düzeyde İngilizce bilen,
İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan,
MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Yöneticisi Ankara Rönesans Holding
Satınalma YöneticisiRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
 Tercihen üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Üstyapı projelerinde toplam 10 yıl olmak üzere, kısmen satınalma tecrübesi de bulunan,
 Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
 MS Office uygulamalarına hakim,
 AutoCAD programına hakim,
 İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan,
 Geniş malzeme tedarikçi ve taşeron firma portföyü bulunan,
 Analitik düşünce yapısına sahip, güçlü planlama ve zaman yönetimi becerisi olan, iletişim yeteneği kuvvetli,
Seyahat engeli bulunmayan,
 Ankara'da ikamet eden / edebilcek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Teknik Satınalma Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Satınalma Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Teknik Satınalma UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
 Üniversitelerin Mimarlık, İç Mimarlık ya da İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 Üst yapı projelerinde 5-10 yıl tecrübesi bulunan (kısmi satınalma tecrübesi tercih sebebi olacaktır), 
 Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
 MS Office uygulamalarına hakim,
 AutoCAD programına hakim,
 İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan,
 Geniş malzeme tedarikçi ve taşeron firma portföyü bulunan,
 Analitik düşünce yapısına sahip, güçlü planlama ve zaman yönetimi becerisi olan, iletişim yeteneği kuvvetli,
 Seyahat engeli bulunmayan,
 Ankara'da ikamet eden / edebilcek,
 Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
"Teknik Satınalma Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Şefi Şanlıurfa Rönesans Yönetim
Mekanik ŞefiRönesans Yönetim
Şirketimizin Şanlıurfa'da bulunan Piazza Alışveriş Merkezinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
En az 3-5 yıl deneyimli,
İyi seviyede bilgisayar kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Mekanik Şef '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Yönetici İzmir Rönesans Yönetim
Teknik YöneticiRönesans Yönetim
Şirketimizin İzmir'de bulunan Optimum AVM'sinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
AVM, otel, hastane, vb. yerlerin teknik yönetimi konusunda tecrübesi bulunan,
Bina otomasyonu, mekanik ve elektrik ekipmanlar konusunda tecrübeli,
HVAC cihazları konusunda 5-10 yıl tecrübesi bulunan,
Teknik dokümanları anlayabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Ekip yönetme tecrübesi bulunan,
Yoğun mesai saatlerine uyumlu,
Ekip yönetimi konusunda deneyimli,
Seyahat engeli bulunmayan,
İzmir'de ikamet eden/edebilecek,'' Teknik Yönetici '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik / Enstrümantasyon Grup Şefi Rusya Renaissance Heavy Industries
Elektrik / Enstrümantasyon Grup ŞefiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya’da ki projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili elektrik bölümlerinden mezun,
Endüstriyel Tesis Projelerinde, Enstrümantasyon alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen,
AutoCad ve MS Office programlarına hakim,
Takım çalışmasına yatkın,
Rusya’da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,“Elektrik / Enstrümantasyon Grup Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Enstrüman ve Otomasyon Mühendisi İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Enstrüman ve Otomasyon MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Endüstri İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin Elektrik- Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Endüstriyel Tesis Projelerinde Enstrümantasyon alanında en az 2 yıl tecrübeli,
İyi seviyede İngilizce bilen,
AutoCad, Eplan ve MS Office programlarına hakim,
Takım çalışmasına yatkın
İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Enstrüman ve Otomasyon Mühendisi” aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Mühendisi İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Kalite Kontrol MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Endüstriyel Tesis Projelerinde Kalite Kontrol alanlarında en az 4 yıl tecrübesi bulunan,
Çok iyi düzeyde İngilizce tercihen Rusça bilen,
MS Office programlarına hakim,
ISO 9001:2008 kalite yönetimi Sistemi uygulamalarına hakim,
ISO 9001:2008 iç denetçi sertifikasına sahip,
Tedarikçi ve proje denetimlerinde tecrübeli,
Endüstriyel tesis projelerinde İngilizce kalite planı, prosedür, ITP hazırlayabilecek,
İş teslimatı ve dokümantasyon konularında deneyimli,
Takım çalışmasına yatkın,
Yurt dışı seyahat engeli olmayan,
İstanbul’da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Kalite Kontrol Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Teknik Ressamı İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Elektrik Teknik RessamıRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Meslek  Yüksek Okullarının, Meslek Liselerinin Elektrik bölümlerinden mezun,
Endüstriyel Tesis Projelerinin Enstrümantasyon alanında 4 - 5 yıl tecrübeli,
Orta seviyede İngilizce bilen,
AutoCad, Eplan-Dialux, Windows ve MS Office programlarına hakim,
ISA, KKS ve IEC gibi standart sistemleri konularına hakim,
İstanbul'da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Elektrik Teknik Ressam arayışımız bulunmaktadır
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Dizayn Mühendisi İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Elektrik Dizayn MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Endüstri İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;
·         Teknik üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden yeni mezun,
·         Endüstriyel tesis projelerinin dizaynında yetiştirilmek üzere değerlendirilecek,
·         İyi düzeyde İngilizce bilen,
·         Dinamik çalışma koşullarına adapte olabilecek yapıda ve grup çalışmasını benimsemiş,
·         İstanbul'da ikamet eden / edebilecek,
·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Elektrik Dizayn Mühendisi arıyoruz.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Doküman Kontrol Uzmanı İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Doküman Kontrol UzmanıRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Endüstri Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
  - Teknik Lise yada tercihen MYO ilgili bölümlerinden mezun, 
  - Doküman kontrol alanında, sektörde en az 5 yıl deneyimli,
  - Toplam kalite yönetimi felsefesinin tüm detaylarına hakim,
  - Entegre Yönetim Sistemi(ISO 9001:2008, ISO 14001:2004,OHSAS 18001:2007) hakkında bilgi sahibi,
  - Sistem ve süreç yapılandırılmasında deneyimli,
  - Planlama ve organizasyon kabiliyeti gelişmiş,
  - Tercihen uluslararası bir endüstri projesinde Doküman Kontrol konusunda görev almış,
  - İyi düzeyde İngilizce , Tercihen Rusça bilen,
  - MS Office uygulamalarına hakim, tercihen Ms Project programını kullanabilen ,
  - Seyahat engeli olmayan,
  - İstanbul' da ikamet eden / edebilecek,
  - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Doküman Kontrol Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü Rusya Renaissance Heavy Industries
İş Sağlığı ve Güvenliği SüpervizörüRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya' da yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İş Sağlığı ve Güvenliği bölümlerinden mezun,
Endüstriyel projelerin İSG alanlarında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
Orta düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen,
MS Office programlarına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,İş Sağlığı ve Güvenliği Gözetmeni aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İSG-Ç Eğitmeni Rusya Renaissance Heavy Industries
İSG-Ç EğitmeniRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya' da yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun,
İş sağlığı Güvenliği alanında en az 5 yıl deneyimli,
İyi düzeyde İngilizce, tercihen Rusça ve Özbekçe bilen
MS Office uygulamalarına hakim,
OISH, Nebosh uluslararsı HSE sertifikaları olan,
Bilgisayar programlarına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Rusya’da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,
İSG Eğitim Süpervizörü aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Mühendisi Türkmenistan Renaissance Heavy Industries
Teknik Ofis MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Türkmenistan’da'  yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Makine, Elektrik veya İnşaat mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 2 yıl tecrübesi bulunan,
Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Takım çalışmasına yatkın,
Seyahat engeli olmayan,
Türkmenistan’da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,Teknik Ofis Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Satınalma UzmanıRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,  
Endüstri Satınalma alanında en az 2 yıl deneyimli,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP Satın alma modülünü bilen,
Tercihen Uluslararası Müteahhitlik firmalarında endüstriyel projeler için satınalma departmanında çalışmış,
Yurtdışı ve Yurtiçi seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek,
Satınalma Uzmanı aramaktayız.Satınalma Uzmanı aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
BORULAMA VE YERLEŞİM İŞLERİ YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Renaissance Hevay Industries
BORULAMA VE YERLEŞİM İŞLERİ YÖNETİCİSİRenaissance Hevay Industries
İstanbul Merkez Ofisimizde görevlendirmek üzere;
- Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
- Endüstriyel tesis projelerinde borulama ve yerleşim dizayn ekibi yönetme ve koordinasyon konusunda en az 10 yıl tecrübeli,
- Petrokimyasal tesis ve oil& gas projelerinde dizayn tecrübesi olan,
- İki boyut ve üç boyutlu  tasarım ve geliştirme yapabilen , isometri çıkarabilen,
- Borulama stres işlerinde tecrübeli,
- Üç boyutlu model sistemine MTO entegrasyonu konusunda bilgi sahibi,
- AutoCAD, AutoPlant 3D, Aveva PDMS, Caesar-II, ve MS Office is uygulamalarına hakim,
- Çok iyi derecece İngilizce bilen,
- Takım çalışmasına yatkın, titiz,yoğun çalışmaya açık,
- Diğer mühendislik disiplinleri ile koordineli ve sahanın isteklerine uygun borulama ve yerleşim işlerini yönetebilecek,
" Borulama ve Yerleşim işleri Tasarım Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
PDMS Admin İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
PDMS AdminRenaissance Heavy Industries
-  Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun ( Tercihen ODTÜ veya İTÜ mezunu )
-  Endüstriyel projelerde PDMS yönetim ve koordinasyonu konusunda 5-10 yıl deneyim sahibi,
-  Özellikle petrokimya tesisleri ve oil& gas sektöründe dizayn konusunda tecrübeli,
-  Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
-  PDMS  programı ile proje set-up ve yönetimi ; global set-up ve yönetimi; cats ve spek yönetimi konusunda uzman,
-  3 boyutlu modelleme ile MTO ( Material Take Off)  enstegrasyonu konusunu bilen,
-  Autocad, AutoPlant 3D, Aveva PDMS ve MS Projects programlarını çok iyi kullanabilen,
-  Autocad,Aveva PDMS, AutoPlant ve Smart Plant programlarından 3D modelleme konularında farydalanabilen,
-  2D ve 3D Dizayn  hazırlama ve geliştirme konusunda bilgi sahibi,
-  Programlar ile Borulama çizim ve izometri çıkarabilen,
-  Diğer mühendislik disiplinleri ile koordineli olarak çalışabilecek
" PDMS Admin aranmaktadır"
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
EKİPMAN MONTAJ TEKNİKERİ Rusya Renaissance Heavy Industries
EKİPMAN MONTAJ TEKNİKERİRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya şantiyelerinde görevlendirmek üzere;
- Üniversitelerin Ön lisans bölümlerinden mezun,
- Ekipman montajı konusunda en az 7 yıl tecrübeli,
- Statik ve döner ekipmanlar hakkında bilgi sahibi,
- Orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
- Takım çalışmasına yatkın
" Ekipman Montaj Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Mühendisi Rusya Renaissance Heavy Industries
Kalite Kontrol MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya şantiyelerinde görevlendirilmek üzere,
- Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
- Tercihen Kaynak Mühendisliği alanında sertifika sahibi,
- Endüstriyel projelerde  kalite kontrol konusunda en az 3 yıl deneyimli,
- Tercihen endüstriyel projelerin mekanik kalşte kontrolü konusunda tecrübe sahibi,
- İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
- MS Office ve Autocad programlarını kullanabilen,
- Takım çalışmasına yatkın
" Kalite Kontrol Mühendisi" aramaktayız.
 İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 24.09.2014 gün ve 1004 sayılı müsadeleri ile verilmiştir. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kaynak Mühendisi Rusya Renaissance Heavy Industries
Kaynak MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya' da yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden  ( Makine, Endüstri, Malzeme ve Metalurji Mühendisliği) mezun,
Alanında en az 2 yıl tecrübesi bulunan,
Çok iyi düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen,
Kaynak Mühendisliği eğitimini tamamlamış,
MS Office programlarına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,Kaynak Mühendisi aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni Rusya Renaissance Heavy Industries
İş Sağlığı ve Güvenliği DenetmeniRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya' da yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ön lisans bölümlerinden mezun,
Endüstriyel projelerin İSG alanlarında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
Orta düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen,
MS Office programlarına hakim,
Tercihen NEBOSH, IOSH, OSHA vb. Uluslar arası sertifikaları bulunan,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Gözetmeni Rusya Renaissance Heavy Industries
İş Sağlığı ve Güvenliği GözetmeniRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya' da yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere;
Lise mezunu,
Endüstriyel projelerin İSG alanlarında en az 2 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen,
MS Office programlarına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,İş Sağlığı ve Güvenliği Gözetmeni aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Rönesans Holding
İnsan Kaynakları Uzman YardımcısıRönesans Holding
Şirketimizin İstanbul Endüstri Ofisi'nde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli şirketlerin insan kaynakları bölümlerinde en az 1-2 yıl tecrübesi bulunan,
Çok İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Ofis uygulamalarına hakim
Tercihen seçme ve yerleştirme süreçlerinde deneyimli,
Takım çalışmasına yatkın,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,,
Seyahat engeli bulunmayan,
İnsan ilişkilerinde başarılı,
İstanbul’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü Rusya Renaissance Heavy Industries
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya' da yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Endüstriyel projelerin İSG alanlarında en az 8 - 10 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen,
MS Office programlarına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,İSG-Ç Müdürü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü Türkmenistan Renaissance Heavy Industries
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Türkmenistan' da yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Endüstriyel projelerin İSG alanlarında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen,
MS Office programlarına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Türkmenistan'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,İSG-Ç Müdürü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kayıt Kabul Pazarlama Sorumlusu İstanbul(Asya) Rönesans Özel Okullar
Kayıt Kabul Pazarlama SorumlusuRönesans Özel Okullar
İstanbul'da bulunan TED Rönesans Kolejinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
MS Office programlarına hakim,
İleri düzeyde İngilizce bilen,
Tercihen “eğitim sektöründe” en az 5 yıl kurumsal tanıtım/satış ve pazarlama deneyimi bulunan,
Satış ve pazarlama konusunda kendisine güvenen ve kariyer hedefleyen,
Temsil yeteneği yüksek,
İnsan ilişkilerinde başarılı, ilişki yönetimi ve iletişim becerisi yüksek,
Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip,
Sorumluluk duygusu ve ikna kabiliyeti olan,
Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip,
Diksiyonu düzgün,
Aktif, dinamik ve enerjisi yüksek,
Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ve uyum sağlayabilecek,
İstanbul’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Kayıt Kabul Pazarlama Sorumlusu” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Yöneticisi İstanbul(Asya) Rönesans Holding
Proje YöneticisiRönesans Holding
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasında yer alan ofisinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mühendislik bölümünden mezun (Tercihen İnşaat, Endüstri veya İşletme Mühendisliği Bölümlerinden)
Yüksek Lisansını Yapı İşletmesi veya Proje Yönetimi konusunda Yurt Dışında Yapmış,
Alanında min. 3 yıl tecrübesi bulunan,
Project Kontrol ve BIM programlarına hakim,
Çok iyi derecede ingilizce bilen,
Ekip yönetimi, iletişim ve liderlik becerileri yüksek
Planlama, organizasyon ve raporlama becerileri yüksek
İstanbul da ikamet eden/edebilecek, yurt dışı seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı    Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Danışma ve Santral Görevlisi İstanbul(Asya) Renaıssance Heavy Industrıes
Danışma ve Santral GörevlisiRenaıssance Heavy Industrıes
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin Büro Yönetimi ve Sekreterlik veya ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında en az 2 yıl deneyimli,
İyi seviyede İngilizce bilen,
MS Office programlarını bilen,
Danışmadaki telefon trafiğini yönetecek ve misafirleri karşılayacak,
Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği kuvvetli,
Dış görünümüne özen gösteren,Danışma ve santral görevlisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Alt Yapı Mühendisi Rusya Renaissance Heavy Industries
Alt Yapı MühendisiRenaissance Heavy Industries
 
Şirketimizin Rusya’daki şantiyelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Altyapı Projelerinde en az 2 yıl tecrübesi olan,
İyi düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen,
MS Office programlarına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Rusya’da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan, “Alt Yapı Mühendisi” arıyoruz.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Alt Yapı Şefi Rusya Renaissance Heavy Industries
Alt Yapı ŞefiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya’daki şantiyelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Altyapı alanında en az 5 yıl tecrübesi olan,
İyi düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen,
Ms Office programlarına hakim,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Rusya’da çalışma engeli bulunmayan, “Alt Yapı Şefi” arıyoruz.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Mühendisi İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Proje MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Endüstri İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
En az 2 yıl tecrübesi olan,
İyi düzeyde Fransızca, tercihen İngilizce bilen,
Ms Office programlarına hakim,
Seyahat Engeli olmayan,
Esnek Çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek,
Erkek adaylar için Askerlik görevini yerine getirmiş“Proje Mühendisi” arıyoruz.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finansal Raporlama Uzmanı İstanbul(Asya) Renaissance Construction
Finansal Raporlama UzmanıRenaissance Construction
Şirketimizin Endüstri İstanbul Ofisi'nde değerlendirilmek üzere;
Üniversitelerin işletme, ekonomi, iktisat vb. bölümlerinden mezun,
Alanında en az  2 yıl deneyimli,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Microsoft Office uygulamalarına ( Excel çok iyi seviyede ) hakim,
Tercihen SAP programına hakim,
Tercihen MIS, YES, 1C programlarına hakim,
UFRS bilgisi bulunan,
Raporlama tecrübesi, Konsolidasyon tecrübesi, Finansal tablolara hakimiyeti olan,
Denetim firması tecrübesi bulunan,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Seyahat engeli olmayan,“Finansal Raporlama Uzmanı” aramaktayız. 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Personel Şefi Adana, Ankara, Elazığ... Rönesans Holding
Personel ŞefiRönesans Holding
Holdingimiz bünyesindeki şirketlere bağlı projelerede görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Personel uygulamaları konusunda en az 10 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office ve mesleki bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
Ankara/İstanbul/İzmir/Adana/Elazığ/Yozgat'ta ikamet eden/edebilecek,
Temsil yeteneği kuvvetli,
İnsan ilişkileri ve iletişim beceriler kuvvetli,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Personel Şefleri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Puantör Adana, Ankara, Elazığ... Rönesans Holding
PuantörRönesans Holding
Holdingimiz bünyesindeki şirketlere bağlı projelerede görevlendirilmek üzere,
En az lise mezunu,
Puantör olarak en az 3 yıl deneyimli,
Ms Office programlarına hakim,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Ankara/İstanbul/İzmir/Adana/Elazığ/Yozgat'ta ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Puantör" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Financial Analyst İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Financial AnalystRönesans Gayrimenkul Yatırım

Undergraduate degree in business administration, economics or finance from a reputable university,
3-4 years of work experience,
Experience in international audit firms or investment banks is an asset,
CFA is a plus,
Very good financial knowledge and reporting skills,
Analytical minded and good team player,
Self-motivated,
Excellent command of English,
Excellent command of Excel,
No military obligation for male candidates,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mimarı Proje Sorumlusu İstanbul(Asya) Renaissance Construction
Mimarı Proje SorumlusuRenaissance Construction
 Rönesans Holding İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin, Mimarlık bölümlerinden mezun,
Alanında minimum 4 yıl deneyimli,
İyi derecede İngilizce ve tercihen Rusça yazıp konuşabilen,
Çok iyi düzeyde Word, Excel. AutoCad terchen Revit, 3DS Max programlarını kullanabilen,
Rus-Snip Normları hakkında bilgili,
Dinamik çalışma koşullarına adapte olabilecek yapıda ve grup çalışmasını benimsemiş,
Malzeme bilgisi olan,
Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek,
Tercihen sigara içmeyen,
Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için),Mimari Proje Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dizayn Müdürü İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul
Dizayn MüdürüRönesans Gayrimenkul
İstanbul Anadolu yakasında bulunan şirketimizde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun,
Alanında min. 8 yıl tecrübesi bulunan,
Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
Ms Office uygulamalarına ve Autocad, programına çok iyi düzeyde hakim,
Büyük ölçekli karma kullanımlı (AVM, otel, ofis, konut) ve özellikle AVM projelerinde deneyimli, tercihen 5 yıldızlı otel tecrübesi bulunan,
İmar yönetmeliğine hakim,
Uluslararası proje firmaları ile beraber çalışmış, tercihen şantiye tecrübesi bulunan,
İstanbul’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Dizayn Müdürü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Mimarı İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Proje MimarıRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi’nde görevlendirmek üzere; 
Üniversitelerin Mimarlık Bölümü’nden mezun,
Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyimli,
En az 2 yıl şantiye koordinasyonu ve en az 1 yıl proje ofisi deneyimine sahip,
Ofis, otel, konut gibi üst yapı projelerinde deneyimli,
İngilizce bilen,
MS Office, Autocad ve Adobe Photoshop programlarına hakim,
30 Yaşını aşmamış,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Proje Mimarı  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Elektrik MühendisiRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi’nde görevlendirmek üzere; 
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden mezun,
Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyimli,
Dizayn ve şantiye alanlarında çalışmış,
Ofis, otel, konut gibi üst yapı projelerinde deneyimli,
İngilizce bilen,
MS Office ve Autocad programlarına hakim,
30 yaşını aşmamış,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Elektrik Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Financial Reporting Specialist İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul
Financial Reporting SpecialistRönesans Gayrimenkul
We are looking for a Financial Reporting Specialist for our Head Office located in Atasehir/Istanbul
Bachelor degree in Business Administration, Economics, Finance or other Administrative Science departments from a reputable university,
Minimum 3-4 years of experience in one of the big four audit firms,
Consolidation experience is a must,
SAP experience is a plus,
CFA is a plus,
Ability of analytical thinking, team work and powerful interaction skills,
Excellent command of English, both written and spoken,
Advanced knowledge in MS Office Applications,
Ability to handle multiple tasks in a deadline oriented environment,
No military obligation for male candidates,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dizayn Direktörü İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul
Dizayn DirektörüRönesans Gayrimenkul
İstanbul Anadolu yakasında bulunan şirketimizde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun,
Alanında 15-25 yıl tecrübesi bulunan,
Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
Ms Office uygulamalarına ve Autocad, programına çok iyi düzeyde hakim,
Büyük ölçekli karma kullanımlı (AVM, otel, ofis, konut) ve özellikle AVM projelerinde deneyimli, tercihen 5 yıldızlı otel tecrübesi bulunan,
İmar yönetmeliğine hakim,
Uluslararası proje firmaları ile beraber çalışmış, tercihen şantiye tecrübesi bulunan
İstanbul’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Dizayn Direktörü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Güvenliği Uzmanı İstanbul(Avr.) Rönesans Gayrimenkul
İş Güvenliği UzmanıRönesans Gayrimenkul
Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.'nin Ofis Yönetimi’nde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,
Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Ms Office uygulamalarına hakim,
Minimum C sınıfı İSG uzmanı sertifikasına sahip,
İşletme halinde bulunan plaza, hastane, konut veya fabrikalarda İSG Uzmanı olarak çalışmış,
Sunum ve eğitim verme konularına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Anadolu Yakası’nda ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Leasing Specialist İstanbul Rönesans Gayrimenkul
Leasing SpecialistRönesans Gayrimenkul
RGY is looking for a Leasing Specialist to join its Leasing team.
Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. (RGY) is a leading commercial real estate development and investment arm of Rönesans Holding.
RGY, which has gross asset value of 2.4 billion dollar, currently holds 38 properties in both Turkey and Russia.
General requirements and qualifications:
Undergraduate degree in business administration, economics, management or marketing from a reputable university
Minimum 2-3 years of work experience
Previous experience in Real Estate leasing or retail expansion is preferred
Strong analytical skills and commercial minded approach
Good team player with strong reporting skills
Excellent command of MS Office. Especially Excel and Power Point
Fluent in English
Military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Planlama ve Maliyet Kontrol Mühendisi/ Mimarı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Planlama ve Maliyet Kontrol Mühendisi/ MimarıRönesans Teknik
Firmamızın İstanbul'da bulunan üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık Fakültelerinden mezun,
Üst yapı projelerinde en az 3 yıl deneyimi bulunan,
MS Office programlarına hakim,
İyi seviyede Primavera P6 kullanabilen, en az bir projede aktif olarak kullanmış olan,
İleri düzeyde İngilizce bilen,
İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, analitik düşünme yeteneğine sahip,
İstanbul’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Planlama ve Maliyet Kontrol Mühendisi/Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Planlama ve Maliyet Kontrol Mühendisi/ Mimarı İzmir Rönesans Teknik
Planlama ve Maliyet Kontrol Mühendisi/ MimarıRönesans Teknik
Firmamızın İzmir'de bulunan üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık Fakültelerinden mezun,
Üst yapı projelerinde en az 3 yıl deneyimi bulunan,
MS Office programlarına hakim,
İyi seviyede Primavera P6 kullanabilen, en az bir projede aktif olarak kullanmış olan,
İleri düzeyde İngilizce bilen,
İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, analitik düşünme yeteneğine sahip,
İzmir'de ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Planlama ve Maliyet Kontrol Mühendisi/Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Şefi Rusya Renaissance Construction
Kalite Kontrol ŞefiRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği çeşitli projelerde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında 7-10 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilen,
MS Office uygulamalarına ve AutoCad programına hakim,
Saha tecrübesi bulunan,
Rusya’da ikamet eden/edebilecek,“Kalite Kontrol Şefi” aramaktayız.
İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 24.09.2014 gün ve 1004 sayılı müsadeleri ile verilmiştir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya) RENAISSANCE CONSTRUCTION
Pazarlama UzmanıRENAISSANCE CONSTRUCTION
Şirketimizin İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 
Pazarlama konusunda en az 4 yıl tecrübesi bulunan,
Çok iyi düzeyde Rusça bilen, tercihen ana dili Rusça olan,
İyi seviyede İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
İnsan ilişkilerinde başarılı,
İkna kabileyeti yüksek,
Takım çalışmasına yatkın,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
Seyahat engeli bulunmayan,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
“Pazarlama Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çevresel Sistemler Uzmanı/Uzman Yardımcısı Adana Rönesans Medikal
Çevresel Sistemler Uzmanı/Uzman YardımcısıRönesans Medikal
Şirketimizin Adana' da yapımını üstlendiği hastane projelerinde görevlendirilmek üzere;
Meslek Yüksek Okullarının "Bilgisayar" bölümlerinden mezun,
Kullanıcı destek konusunda en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
Doküman takibi yapabilecek seviyede teknik İngilizce bilen,
Kullanıcılara teknik destek verebilecek seviyede aşağıdaki süreçlere hakim;
Bilgisayar, ağ donanımları ve kurulumları,
Windows ve Mac işletim sistemleri,
Ofis uygulamaları,
Mimari ve dizayn programları,
Takım çalışmasına yatkın,
Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Adana' da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Çevresel Sistemler Uzmanı/Uzman Yardımcısı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ambar Şefi Yozgat Renaissance Construction
Ambar ŞefiRenaissance Construction
Şirketimizin Yozgat Entegre Sağlık Kampüsü şantiyesinde görevlendirilmek üzere,
En az Lise mezunu,
Benzer pozisyonda 5-10 yıl tecrübesi bulunan,
Ms Office ( Excel, Word) uygulamalarına iyi düzeyde hakim,
Tercihen SAP programını kullanabilen,
Takım çalışmasına yatkın,
Yozgat’ta ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Ambar Şefi” aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Şefi Yozgat Rönesans Medikal
Kalite Kontrol ŞefiRönesans Medikal
Şirketimizin Yozgat'ta yapımını üstlenmiş olduğu hastane projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5-10 yıl deneyimli,
MS Ofis programlarına hakim,
Kalite mevzuatına hakim,
Teknik standartlara, malzeme ve imalat bilgisine hakim, beton, demir ve zemin testlerini konusunda bilgili,
Yöneticilik vasıfları gelişmiş,
Yozgat'ta ikamet eden edebilecek.
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışKalite Kontrol Şefi aramaktayız.
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendisi Adana, Elazığ, Yozgat Rönesans Medikal
İş Sağlığı ve Güvenliği MühendisiRönesans Medikal
Şirketimizin Elazığ/Adana/Yozgat' da yapımını üstlendiğimiz hastane projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde ISG Mühendisi olarak en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
MS Ofis uygulamalarına hakim,
“C” Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı (B sınıfı uzman olması tercih sebebidir); yerel İSG Mevzuatını, İş Kanununu ve Sosyal Güvenlik mevzuatını bilen, diğer İSG eğitimlerini almış,
Seyahat engeli olmayan,
Elazığ/Adana/Yozgat' da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendisi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mimari Dizayn Sorumlusu Ankara Rönesans Medikal
Mimari Dizayn SorumlusuRönesans Medikal
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans yapmış,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 8 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MsOffice uygulamalarına, AutoCad ve Photoshop programlarına hakim,
Mimari uygulama ve detay çizimlerine hakim,
Tercihen Hastane uygulama projelerinde deneyimli,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Seyahat engeli olmayan,
Ankara'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Mimari Dizayn Sorumluları aramaktayız.
               
                  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik İşleri Proje Müdür Yardımcısı Adana Rönesans Medikal
Elektrik İşleri Proje Müdür YardımcısıRönesans Medikal
Şirketimizin Adana’da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde (tercihen hastane inşaatı projelerinde)  en az 12 yıl  tecrübesi bulunan,
Tercihen İleri düzeyde İngilizce bilen,
AutoCAD ve Microsoft Office uygulamalarına ve mesleki programlara hakim,
Çalışmış olduğu projelerde (tercihen hastane inşaatı projelerinde) Elektrik İşleri Proje Müdürlüğü ve/veya Proje Müdür Yardımcılığı görevini yürütmüş,
Adana’da  ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Elektrik İşleri Proje Müdür Yardımcısı" aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 12 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi Adana, Elazığ, Yozgat Rönesans Medikal
İş Sağlığı ve Güvenliği ŞefiRönesans Medikal
Şirketimizin Elazığ/Yozgat/Adana' da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde ISG Şefi olarak en az 3 yıl toplamda 7-10 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
“C” Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı (A/B sınıfı uzman olması tercih sebebidir); yerel İSG Mevzuatını, İş Kanununu ve Sosyal Güvenlik mevzuatını bilen, diğer İSG eğitimlerini almış,
Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.)
Seyahat engeli olmayan,
Adana/Elazığ’ da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Gözetmeni Adana, Elazığ, Yozgat Rönesans Medikal
İş Sağlığı ve Güvenliği GözetmeniRönesans Medikal
Şirketimizin Elazığ/Adana/Yozgat' da yapımını üstlendiğimiz hastane projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden yada İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Takım Çalışmasına yatkın,
Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip,
Elazığ/Adana/Yozgat' da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Gözetmeni'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Engelli Personel Adana Rönesans Medikal
Engelli PersonelRönesans Medikal
Şirketimizin Adana’da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
En az Lise veya Meslek Yüksek Okul mezunu,
Alanında en az 2 yıl deneyimi bulunan,
MS Office programlarını kullanabilen
Detaylara önem veren, titiz ve düzenli,
Takım çalışmasına yatkın,
Gelişmeye açık, işlerini mesai saatleri içinde bitirmeye özen gösteren,
Adana’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek eleman için askerlik görevi tamamlamış,
Zihinsel / İşitsel / Görme Engeli olmayan,'' Engelli Personel'' aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mimari Dizayn Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal
Mimari Dizayn YöneticisiRönesans Medikal
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans yapmış,
Alanında 7-10 yıl tecrübesi bulunan,
AVM, Otel, Hastane gibi üst yapı projelerinde proje ve koordinasyon tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına ve Autocad, Photoshop,Sketch-Up programlarına hâkim,
İletişim becerisi yüksek,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mimari Dizayn Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ön Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Ön Muhasebe SorumlusuRönesans Yönetim
Firmamızın İstanbul Anadolu yakasında bulunan iş merkezlerinde görevlendirilmek üzere;
Ön lisans ya da lisans mezunu,
Tercihen İşletme, muhasebe, ofis yönetimi veya finans bölümlerinden mezun,
Alanında minimum 3 yıl deneyimli,
Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen,
Office programlarını iyi derece bilen, tercihen SAP kullanabilen,
'' Ön Muhasebe Sorumlusu'' aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dizayn Ofis Mimarı Adana, Yozgat Rönesans Medikal
Dizayn Ofis MimarıRönesans Medikal
Firmamızın Yozgat ve Adana’da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 4-6 yıl  tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim,
Tercihen;
 Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim,
 Hastane uygulama projelerinde deneyimli,
Üç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip,
Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Dizayn Ofis Mimarları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dizayn Ofis Şefi Adana Rönesans Medikal
Dizayn Ofis ŞefiRönesans Medikal
Firmamızın Elazığ ve Adana’da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10-12 yıl  tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim,
Tercihen;
 Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim,
 Hastane uygulama projelerinde deneyimli,
İnce işler ve saha şefliği bulunan,
Üç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip,
Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Dizayn Ofis Şefleri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 12 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Teknikeri Adana Rönesans Medikal
Kalite Kontrol TeknikeriRönesans Medikal
Firmamızın Adana’da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere;
Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu,
Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli,
Beton, demir, zemin testleri konularına hakim,
MS Office programlarına hakim,
Tercihen Kalite Yönetim Sistemleri konusunda tecrübe edinmiş,
Dinamik, iletişim becerileri yüksek,
Hedef ve çözüm odaklı,
Adana’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Kalite Kontrol Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Mühendisi Adana Rönesans Medikal
Kalite Kontrol MühendisiRönesans Medikal
 
Firmamızın Adana’da yapımı süren hastane projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl deneyimli,
MS Ofis programlarına hakim,
Kalite mevzuatına hakim,
Teknik standartlara, malzeme ve imalat bilgisine hakim, beton, demir ve zemin testlerini konusunda bilgili,
Adana’da ikamet eden / edebilecek.
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış"Kalite Kontrol Mühendisi" aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı Güvenliği Eğitmeni Adana, Yozgat Rönesans Sağlık
İş Sağlığı Güvenliği EğitmeniRönesans Sağlık
Şirketimizin Adana ve Yozgat’ta bulunan şantiyelerinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Fen Edebiyat, Eğitim, Mühendislik ve Mimarlık Fakültelerinden mezun,
Orta ve büyük ölçekli üst yapı projelerinde İSGÇ Eğitmeni olarak tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
İyi düzeyde Ms Office uygulamalarına hakim,
Yerel İSG Mevzuatını, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik Mevzuatını bilen,
İletişimi güçlü,
Takım çalışmasına yatkın,
İkna kabiliyeti yüksek,
Adana/Yozgat'ta ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İş Sağlığı Güvenliği Eğitmeni” aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mali İşler Şef Yardımcısı Adana Rönesans Sağlık
Mali İşler Şef YardımcısıRönesans Sağlık
Şirketimizin Adana Entegre Sağlık Kampüsü şantiyesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye bölümlerinden mezun,
Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
Ms Office uygulamalarına hakim,
Tercihen SAP programını kullanabilen veya daha önce düzenli muhasebe programı kullanmış olan,  
İnşaat/şantiye muhasebesi konularında tecrübesi bulunan,
Muhasebe işleyişi ve V.U.K.’ye hakim,
Tek düzen hesap planını bilen,
Takım çalışmasına yatkın,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Adana’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Mali İşler Şef Yardımcısı” aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çevresel Sistemler Uzmanı / Uzman Yardımcısı Ankara Rönesans Holding
Çevresel Sistemler Uzmanı / Uzman YardımcısıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
Meslek Yüksekokullarının bilgisayar bölümünden mezun,
Kullanıcı destek konusunda en az3  yıl tecrübeli,
Doküman okuyacak seviyede teknik İngilizce bilgisi bulunan,
Windows ve MAC işletim sistemlerini bilen,
Sistem yönetimi konusunda bilgi sahibi,
Aktif ağ cihazları konusunda bilgi sahibi,
Takım çalışmasına yatkın,
Esnek mesai saatlerine ayak uydurabilecek,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
'Çevresel Sistemler Uzmanı/Uzman Yardımcısı' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Elektrik Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans İnşaat
Teknik Ofis Elektrik MühendisiRönesans İnşaat
Şirketimizin İstanbul' da bulunan üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun,
Tercihen lise eğitimini Teknik Lise veya Meslek Lisesinde tamamlamış olan,
Alışveriş Merkezi, Ofis,  gibi üst yapı inşaat işlerinde 5 yıl şantiye deneyimli, tercihen firmaların teklif hazırlık bölümünde çalışmış,
MS Ofis ve Autocad programlarına hâkim,
Kısa süreli seyahat engeli olmayan,
Aktif ve uyumlu çalışabilecek,
İyi derecede İngilizce bilen,
Dizayn Ofis, proje uygulama ve şantiye uygulama kontrolü konularında tecrübeli,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,Elektrik Mühendisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Grup Şefi İstanbul(Asya) Renaissance Construction
Elektrik Grup ŞefiRenaissance Construction
İstanbul’da yapımını üstlendiğimiz üst yapı projemizde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Elektrik, Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen AVM, İş Merkezi,Konut projelerinde benzer pozisyonda en az 10 - 15 yıl deneyimli,
MS Office ve Autocad programlarına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi, Çözüm odaklı,
İstanbu Anadolu Yakasında ikamet eden/edebilecek,
B sınıfı sürücü ehliyetine sahip,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Elektrik Grup Şefi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Dizayn Kısım Şefi Rusya Renaissance Construction
Mekanik Dizayn Kısım ŞefiRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya’da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Mekanik Tesisat Projelendirme alanında 6 yıl deneyimli,
İyi düzeyde İngilizce ve tercihen Rusça bilen,
MS Ofis uygulamalarına ve Autocad programına hakim,
Mekanik Tesisat proje programları ( Carrier HAP, Elite Chvac, Trace 700)
Tercihen Rus Snip ve normlarını bile.
Dinamik çalışma koşullarına adapte olabilecek yapıda ve grup çalışmasını benimsemiş.
Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
Takım çalışmasına yatkın,
Rusya’da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,Mekanik Dizayn Ofis Kısım Şefi aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finansal Raporlama Uzmanı Rusya Renaissance Construction
Finansal Raporlama UzmanıRenaissance Construction
Şirketimizin St. Petersburg Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Bağımsız denetim şirketlerinde UFRS raporlama ve finansal kontrol alanında 2-4 yıl tecrübesi bulunan,
Çok iyi derecede İngilizce ve tercihen Rusça bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Yöneticilik vasıfları ve analitik düşünme yeteneğine sahip,
Seyahat engeli olmayan,
Rusya’da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,Finansal Raporlama Uzmanı aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Şefi Kazakistan Renaissance Construction
Kalite Kontrol ŞefiRenaissance Construction
Şirketimizin Kazakistan'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Alanında 5-10 yıl tecrübesi bulunan,
Kalite mevzuatına hakim,
Daha önce Kazakistan veya Rusya'da çalışmış, Rus Snip ve normlarına hakim,
Yöneticilik vasıfları gelişmiş,
İrade sahibi ve analitik,
Kazakistan'da çalışma engeli bulunmayan,
Kalite Kontrol Şefi aramaktayız.
İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 29.04.2014 gün ve 371 sayılı müsadeleri ile verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Mühendisi / İnşaat Rusya Renaissance Construction
Teknik Ofis Mühendisi / İnşaatRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Büyük ölçekli projelerin teknik ofis bölümlerinde minimum 3 yıl deneyimli,
Primavera, Ms Project ve Ms Office programlarına hakim,
Bütçeleme konusunda deneyim sahibi,
Planlama ve Maliyet Kontrol konularında deneyim sahibi,
İyi düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen,
Daha önce Rusya'da çalışmış,
Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,
28 yaşını aşmamış,
Teknik Ofis Mühendisi aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnşaat Saha Mühendisi Kazakistan Renaissance Construction
İnşaat Saha MühendisiRenaissance Construction
Şirketimizin Kazakistan’da başlayacak üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere ;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisli bölümlerinden mezun,
Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
En az bir Otel/AVM projesi bitirmiş olan,
Orta düzeyde Rusça bilen,
Orta düzeyde İngilizce bilen,
İyi düzeyde Ms Office ve AutoCad programlarını bilen ,
Sistemli, ekip çalışmasına yatkın, disiplinli ve dinamik,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Kazakistan’da  ikamet eden/edebilecek,“Saha İnşaat Mühendisi” aramaktayız.
İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 29.04.2014 gün ve 371 sayılı müsadeleri ile verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Mühendisi Kazakistan Renaissance Construction
Teknik Ofis MühendisiRenaissance Construction
Şirketimizin Kazakistan’da başlayacak üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Makine/Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun,
Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
Saha tecrübesi olan,
Orta düzeyde Rusça bilen,
Orta düzeyde İngilizce bilen,
İyi düzeyde AutoCad, Ms Office, Primavera, Ms Project programları bilen,
Alışveriş Merkezi uygulama projelerinde tecrübesi bulunan,
Bütçe hazırlanması, kontrolünün ve analizinin yapılması süreçlerinde deneyimli,
Birim fiyat, birim adam saat analizleri ve maliyet kontrol süreçlerine hakim,
Kazakistan’da  ikamet eden/edebilecek,"Teknik Ofis Mühendisi" aramaktayız.
İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 29.04.2014 gün ve 371 sayılı müsadeleri ile verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çelik Yapı Şefi Kazakistan Renaissance Construction
Çelik Yapı ŞefiRenaissance Construction
Şirketimizin Kazakistan’da başlayacak üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Alanında en az 5-7 yıl deneyimli,
İyi düzeyde Rusça bilen,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
İyi düzeyde AutoCad, Ms Office programlarını bilen,
Alışveriş Merkezi uygulama projelerinde deneyimli,
Çelik konstrüksiyon imalatı konusunda tecrübeli,
Kazakistan Snip ve normlarına hakim,
Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,
Kazakistan, Rusya vb. ülkelerde görev almış,
Kazakistan’da  ikamet eden/edebilecek,“Çelik Yapı Şefi” aramaktayız.

İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 29.04.2014 gün ve 371 sayılı müsadeleri ile verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Saha Mimarı Kazakistan Renaissance Construction
Saha MimarıRenaissance Construction
Şirketimizin Kazakistan’da başlayacak üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere ;
Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun,
Alanında en az 5-7 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde Rusça bilen,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
İyi düzeyde Ms Office, AutoCad, Revit, 3dsmax programlarını hakim,
AVM ince işler ve cephe uygulama projelerinde deneyimli,
3 boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip,
Mimari ince işler uygulamalarında detay çözümü yapabilen,
Statik, elektrik ve mekanik bölümleri ile koordineli çalışabilen,
Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Kazakistan, Rusya vb. ülkelerde görev almış,
Kazakistan’da  ikamet eden/edebilecek,“Saha Mimarı” aramaktayız.
İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 29.04.2014 gün ve 371 sayılı müsadeleri ile verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Teknikeri Rusya Renaissance Construction
Teknik Ofis TeknikeriRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında 6 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce, tercihen orta düzeyde Rusça bilen,
Ms Office, Autocad ve tercihen Revit programlarına hakim,
Tercihen Rusya’da çalışmış olan,“Teknik Ofis ve Planlama Teknikeri” aramaktayız.                                            
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Dizayn Ofis Şefi Rusya Renaissance Construction
Elektrik Dizayn Ofis ŞefiRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya’da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında 6 yıl deneyimli,
İyi düzeyde İngilizce ve tercihen Rusça bilen,
MS Ofis uygulamalarına ve Autocad programına hakim,
Tercihen Rus Snip ve normlarını bile.
Dinamik çalışma koşullarına adapte olabilecek yapıda ve grup çalışmasını benimsemiş.
Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
Takım çalışmasına yatkın,
Rusya’da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,"Elektrik Dizayn Ofis Şefi" aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Şantiye Şefi Kazakistan Renaissance Construction
Şantiye ŞefiRenaissance Construction
Şirketimizin Kazakistan’da başlayacak üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Alanında en az 3 yıl deneyimli,
İyi düzeyde Rusça bilen,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
İyi düzeyde AutoCad, Ms Office, programlarını bilen,
Kazakistan Snip ve Normalarina hakim,
Alışveriş Merkezi uygulama projelerinde deneyimli,
Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,
Kazakistan, Rusya vb. ülkelerde görev almış,
Kazakistan’da  ikamet eden/edebilecek,“Şantiye Şefi” aramaktayız.
İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 29.04.2014 gün ve 371 sayılı müsadeleri ile verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dizayn Ofis Şefi Kazakistan Renaissance Construction
Dizayn Ofis ŞefiRenaissance Construction
Şirketimizin Kazakistan’da başlayacak üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun,
Alanında en az 7 yıl deneyimli,
İyi düzeyde Rusça bilen,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
İyi düzeyde AutoCad, Ms Office, Revit, 3DSMax programlarını bilen,
Alışveriş Merkezi uygulama projelerinde deneyimli,
İnce işler ve saha şefliğinde bulunan,
Üç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip,
Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,
Statik, elektrik, mekanik, mimari ve çevre düzenlemesi gibi diğer disiplinlerin projeye entegrasyonunda deneyimli,
Kazakistan, Rusya vb. ülkelerde görev almış,
Kazakistan’da  ikamet eden/edebilecek,“Dizayn Ofis Şefi” aramaktayız.

İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 29.04.2014 gün ve 371 sayılı müsadeleri ile verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kaba İşler Şefi Ankara Rönesans Teknik
Kaba İşler ŞefiRönesans Teknik
 
Firmamızın Ankara’da yeni başlayan üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Alanında en az 7 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office ve AutoCad programlarına çok iyi derecede bilen,
Büyük ölçekli İş Merkezi, AVM veya Otel projelerinde deneyimi bulunan,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Kaba İşler Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kaba İşler Mühendisİ Ankara Rönesans Teknik
Kaba İşler MühendisİRönesans Teknik
 
Firmamızın Ankara’da yeni başlayan üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Alanında en az 4 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office ve AutoCad programlarına çok iyi derecede bilen,
Büyük ölçekli İş Merkezi, AVM veya Otel projelerinde deneyimi bulunan,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Kaba İşler Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ambar Şefi Ankara Rönesans Teknik
Ambar ŞefiRönesans Teknik
 
Firmamızın Ankara’da yeni başlayan üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,
Yüksekokulların/Liselerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan,
İnşaat/Elektrik/Mekanik Malzeme bilgisine sahip,
Büyük ölçekli İş Merkezi, AVM veya Otel projelerinde deneyimi bulunan,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Ambar Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği MühendisiRönesans Teknik
Firmamızın Ankara’da yeni başlayan üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde ISG Mühendisi olarak en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
MS Ofis uygulamalarına hakim,
“C” Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı (B sınıfı uzman olması tercih sebebidir); yerel İSG Mevzuatını, İş Kanununu ve Sosyal Güvenlik mevzuatını bilen, diğer İSG eğitimlerini almış,
Seyahat engeli olmayan,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendisi '' aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Şefi Ankara Rönesans Teknik
Kalite Kontrol ŞefiRönesans Teknik
 
Firmamızın Ankara’da yeni başlayan üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 7 yıl deneyimli,
MS Ofis programlarına hakim,
Kalite mevzuatına hakim,
Teknik standartlara, malzeme ve imalat bilgisine hakim, beton, demir ve zemin testlerini konusunda bilgili,
Ankara’da ikamet eden edebilecek.
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış"Kalite Kontrol Şefi" aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Tesisat Grup Şefi İstanbul(Asya) Rönesans İnşaat
Mekanik Tesisat Grup ŞefiRönesans İnşaat
Firmamızın İstanbul' da yapımını üstlendiği AVM projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 10 yıl deneyimli,
Tercihen Otel, AVM gibi üst yapı projelerinde deneyimli,
İyi derecede İngilizce bilen,
İyi derecede MsOffice ve AutoCAD kullanabilen,
Takım çalışmasına uyumlu,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
İletişim becerileri güçlü,
İstanbul' da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Mekanik Tesisat Grup Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Saha Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Saha MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul' da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinin saha mühendisi pozisyonunda en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
En az 1 tane Otel/AVM projesi bitirmiş olan,
MS Office ve Autocad programlarına hakim,
Sistemli, ekip çalışmasına yatkın, disiplinli ve dinamik,
Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Saha Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Şefi İstanbul(Asya) Rönesans İnşaat
Teknik Ofis ŞefiRönesans İnşaat
Şirketimizin İstanbul' da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
AVM, Otel gibi büyük ölçekli üst yapı projelerinde 12 yıl tecrübesi bulunan,
Benzer pozisyonlarda min. 5 yıl tecrübesi bulunan
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office, Autocad ve Primavera programlarına hakim,
Sözleşme hazırlama ve yürütme konusunda tecrübesi bulunan,
Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Teknik Ofis Şefi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 12 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Şantiye Şefi İstanbul(Asya) Rönesans İnşaat
Şantiye ŞefiRönesans İnşaat
Şirketimizin İstanbul' da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Benzer projelerde şantiye şefi pozisyonunda en az 15 yıl tecrübesi bulunan,
AVM/Otel projelerinde en az 10 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office ve Autocad programlarına hakim,
İnce işler, elektrik, mekanik disiplinlerinin, imalat ve organizasyon becerilerine sahip,
Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Şantiye Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Kalite Kontrol MühendisiRönesans Teknik
 
Firmamızın Ankara’da yeni başlayan üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl deneyimli,
MS Ofis programlarına hakim,
Kalite mevzuatına hakim,
Teknik standartlara, malzeme ve imalat bilgisine hakim, beton, demir ve zemin testlerini konusunda bilgili,
Ankara’da ikamet eden edebilecek.
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış"Kalite Kontrol Mühendisi" aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis MühendisiRönesans Teknik
  
Firmamızın Ankara’da yeni başlayan üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
AVM, Otel, Hastane gibi büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Primavera ve Autocad programlarına hakim,
Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek.
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Teknik Ofis Mühendisi” aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mali İşler Şefi Ankara Rönesans Teknik
Mali İşler ŞefiRönesans Teknik
 
Firmamızın Ankara’da yeni başlayan üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,
Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
İnşaat şantiye deneyimi bulunan,
MS Office Programlarına hakim,
Planlama becerisi yüksek, takipçi,
Ankara'da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mali İşler Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Topoğraf Ankara Rönesans Teknik
TopoğrafRönesans Teknik
Firmamızın Ankara’da yeni başlayan üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Harita Teknikerliği, Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, 
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, 
Netcad, Autocad, MS Office programlarına hakim, 
Total Station, Nivo kullanımında yetkin, 
Her türlü ölçümlendirmeleri ve aplikasyonları yürüterek harita verilerini oluşturabilecek,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Topograf '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Tesisat Saha Şefi İstanbul(Asya) Rönesans İnşaat
Mekanik Tesisat Saha ŞefiRönesans İnşaat
Firmamızın İstanbul' da yapımını üstlendiği AVM projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 7 yıl tecrübesi bulunan,
Tercihen Otel, AVM gibi üst yapı projelerinde deneyimli,
MsOffice ve AutoCAD programlarına hakim,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Takım çalışmasına yatkın,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
İletişim becerileri güçlü,
İstanbul' da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Mekanik tesisat şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Hakediş Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans İnşaat
Hakediş MühendisiRönesans İnşaat
İstanbul' da yapımını üstlendiğimiz üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Büyük ölçekli Otel/AVM projelerinde en az 5 yıl deneyimli,
İyi seviyede İngilizce bilen,
MS Office, Autocad programlarını çok iyi derecede kullanabilen,
Bayındırlık ve iskan bakanlığı fiyat tariflerine hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
İstnabul'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Hakediş Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans İnşaat
Kalite Kontrol MühendisiRönesans İnşaat
İstanbul'da yapımını üstlendiğimiz üst yapı projemizde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde kalite kontrol mühendisi olarak en az 8 yıl deneyimli,
İyi derecede İngilizce bilen,
Ms Office ve AutoCad programlarına hakim,
Uluslararası teknik standartlara hakim,
Çelik, altyapı, kaba yapı malzeme bilgisine hakim,
İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Kalite Kontrol Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Back Office Uzman Yardımcısı Ankara Rönesans Enerji
Back Office Uzman YardımcısıRönesans Enerji
Şirketimizin Ankara merkez ofisinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İstatistik, Matematik, Enformatik  vb.),
Alanında en az 2 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına ve Excel programına hakim,
Analiz ve Raporlama yapabilme yetkinliğine sahip,
Analitik düşünebilen, sayısal analiz yeteneği gelişmiş,
Sorumluluk bilinci yüksek, öğrenme ve gelişmeye açık,
İnsan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın,
Ankara’da ikamet eden edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Back Office Uzman Yardımcısı aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dizayn Ofis Şefi İzmir Rönesans Teknik
Dizayn Ofis ŞefiRönesans Teknik
Firmamızın İzmir‘de yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mimarlık Bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10-12 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde ingilizce bilen,
MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim,
Tercihen; Mimari Allphan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim ve AVM, konut vb. uygulama projelerinde deneyimli,
Şantiyelerde bulunmuş ve saha tecrübesi olan,
Üç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip,
Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerineuyum sağlayabilecek,
İzmir'de ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Dizayn Ofis Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dizayn Ofis Mimarı İzmir Rönesans Teknik
Dizayn Ofis MimarıRönesans Teknik
Firmamızın İzmir’de yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mimarlık Bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 4-6 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim,
Tercihen; Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim ve AVM, yüksek katlı bina uygulama projelerinde deneyimli,
Üç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip,
Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
İzmir'de ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
"Dizayn Ofis Mimarı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Şefi İzmir Rönesans Teknik
Kalite Kontrol ŞefiRönesans Teknik
Firmamızın İzmir’de yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Mimarlık Bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde toplam 10 yıl tecrübesi bulunan,
İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,
Kalite mevzuatına hakim,
İnce ve kaba inşaat işlerinde tecrübe sahibi,
Uluslararası teknik standartlara, malzeme ve imalat bilgisine hakim,
Yöneticilik vasıfları gelişmiş,
İzmir’de ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
"Kalite Kontrol Şefi" aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kaba İşler Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Kaba İşler MühendisiRönesans Teknik
Firmamızın İzmir’de yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Kaba işler mühendisliği konusunda en az 3 yıl tecrübeli,
MS Office ve AutoCad programlarına hakim,
İzmir’de ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
"Kaba İşler Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kaba İşler Şefi İzmir Rönesans Teknik
Kaba İşler ŞefiRönesans Teknik
Firmamızın İzmir’de yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Alanında en az 7 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office ve AutoCad programlarına çok iyi derecede bilen,
Büyük ölçekli İş Merkezi, AVM veya Otel projelerinde deneyimi bulunan,
İzmir’de ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 
"Kaba İşler Şefi" aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Güvenliği Şefi İzmir Rönesans Teknik
İş Güvenliği ŞefiRönesans Teknik
Firmamızın İzmir’de yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Tercihen üniversitelerin İş Sağlığı ve Güvenliği bölümünden veya mühendislik bölümlerinden mezun,
En az C sınıfı İş güvenliği uzmanlığı sertifikasına sahip,
Büyük ölçekli İş Merkezi, AVM veya Otel projelerinde tecrübeye sahip,
ISO 14001 ve OHSAS 18001 Yönetim Sistemlerine ve Çevre ve İş güvenliği ile ilgili mevzuat ve yönetmeliklerine hakim,
Risk analizi yapabilen, gerçekleşen ve gerçekleşmesi planlanan faaliyetler ile ilgili uygun analiz yöntemlerini geliştirilebilen,
İletişim ve yönetim becerileri gelişmiş,
Kendi ekibi ve alt yüklenici ekiplerini sevk ve idare edip, kontrolleri yapabilecek düzeyde becerisi olan,
Güçlü analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip,
Saha kontrolleri yapıp, detaylı performans ve faaliyet raporlamaları yapabilecek,
İzmir’de ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 
"İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik İşleri Teknik Ofis Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Elektrik İşleri Teknik Ofis MühendisiRönesans Teknik
Firmamızın İstanbul’da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Elektrik Mühendisi bölümünden mezun,
Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
AutoCad, Project programlarına ve Ms Office uygulamalarına hakim,
İstanbul’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Elektrik İşleri Teknik Ofis Mühendisi” aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
STATİK TEKNİK RESSAM İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
STATİK TEKNİK RESSAMRenaissance Heavy Industries
İstanbul merkez ofisimizde değerlendirmek  üzere,
- Endüstri Meslek lisesi veya Meslek Yüksek Okulu ilgili bölümlerinden mezun,
- Betonarme ve çelik yapıların tasarımından en az 5 yıl deneyimli,
- Teknik İngilizce bilgisi olan, tercihen Rusça bilen,
-  Çok iyi derecede Autocad kullanabilen, tercihen XSTEEL, Smart Plant ve AVEVA PDMS programları hakkında bilgi sahibi,
-  Endüstri tesisi tasarım işinde bilgi ve tecrübe sahibi olan,
-  Tasarımları ulusal ve uluslararası standartlarda müşteri gereksinimlerine uygun yapabilecek , standart ve norm bilgisine sahip,
- Ekip çalışmasına yatkın, titiz,dikkatli.
" Statik Teknik Ressam " aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net