RÖNESANS HOLDİNG 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1993


http://www.rencons.ru/

Rönesans Holding A.Ş. inşaat, gayrimenkul yatırım, enerji üretim, sağlık ve eğitim faaliyetlerine odaklanmış; Türkiye, Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu ve MENA Bölgesi’ni (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) içeren coğrafyada çalışmalarını sürdüren  şirketler topluluğudur.

Rönesans’ın temelleri 1993 yılında, Dr. Erman Ilıcak tarafından kurulan ve bugün Rönesans Holding’in lokomotif şirketi olan Rönesans İnşaat ile atılmıştır. Rusya’nın St. Petersburg kentinde kurulan Rönesans İnşaat, etkin yönetim anlayışı ve doğru stratejilerle kısa zamanda yeni pazarlara açılmayı başarmış ve bugün REC Uluslararası inşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanıyla anılan uluslararası bir müteahhitlik firması niteliği kazanmıştır.

Rönesans Holding Başkanı Dr. Erman Ilıcak’ın sürekli gelişime inanarak, kaliteden ödün vermeksizin yarattığı üstün başarı öyküsünün simgesi olan Rönesans Holding, bugün ana müteahhit ve yatırımcı olarak 16 farklı ülkede alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, karma yapılar, ağır sanayi tesisleri (çimento fabrikaları, Petro-Kimya tesisleri, gübre fabrikaları, metalürji tesisleri, enerji üretim tesisleri vb.), altyapı tesisleri (havaalanları, marinalar vb.), hafif üretim tesisleri, kimyasal ve ilaç üretim tesisleri, yiyecek ve içecek işleme tesisleri, araba ve makine fabrikaları, devlet binaları ve enerji santralleri inşa etmektedir.

Türkiye, Rusya, Türkmenistan, Kazakistan, Belarus, Gabon, Almanya, Finlandiya, İsveç, İsviçre, Nijerya, Avusturya, Azerbaycan, Libya, Irak, ve Katar’da faaliyetlerini sürdüren Rönesans İnşaat, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kendine hedef pazarlar olarak belirlemiştir.

Rönesans Holding, yeni pazarlarda daha emin adımlarla ilerleyebilmek için Avusturya’nın ikinci büyük inşaat şirketi olan PORR AG’nin bir kısım hissesini sermaye artışına katılmak suretiyle satın almış ve mevcut/büyüyen pazarlarda altyapı inşaatları konusunda faaliyet göstermek üzere %50-50 oranında hissesini paylaştığı bir ortak şirket kurmuştur. Böylece üstyapı inşaatlarının yanı sıra altyapı projelerini de portföyüne katarak faaliyet alanını genişletmiştir.

2001 yılında gayrimenkul yatırımlarına başlayan Rönesans Holding, 2006 yılında Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’yi  kurarak tüm gayrimenkul yatırımlarını tek bir çatı altında toplamıştır. Rönesans Gayrimenkul, Türkiye ve Rusya’da çoğunlukla ticari gayrimenkul projelerini geliştirmekte ve yatırım yapmaktadır. Türkiye ve Rusya’da en büyük AVM, ofis ve karma iş merkezi portföylerinden birine sahip olan ve geliştirme aşamasındaki arsaları hariç 11’i Türkiye’de, 9’u Rusya’da olmak üzere 20’si faaliyette, 18’i geliştirme aşamasında toplam 38 gayrimenkul projesi bulunan Rönesans Gayrimenkul, kurulduğundan bu yana yaklaşık 3.7. Milyar TL tutarında bir aktif büyüklüğe(gayrimenkul portföyüne) ulaşmıştır.

Rönesans Holding, büyüme planları doğrultusunda 2007 yılında enerji yatırım kolunu kurmuştur. Bu doğrultuda Rönesans Enerji Üretim A.Ş. “Rönesans Enerji” ile yenilenebilir enerji projelerine yatırım yapmaya başlamıştır. Rönesans Enerji yapımı tamamlanan beş hidroelektrik santral ile 2014 yılında hidroelektrik santrallerinden elde ettiği gücü 94 MW'a çıkarmayı başarmıştır. Ayrıca 1 adet toplam 843 MW kurulu güce sahip doğalgaz çevrim santrali ve 1 adet toplam 660 MW kapasiteli ithal kömür yakıtlı termik santrali de geliştirme aşamasındadır. Rönesans Enerji bünyesinde 2012 yılında kurulan Rönesans Elektrik Enerji Toptan Satış A.Ş. firması da elektrik ticareti konusundaki faaliyetlerini, portföyünü genişleterek sürdürmektedir.
 
Rönesans Yönetim A.Ş. hem Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’ nin Türkiye’ de sahip olduğu büyük AVM’ lerin her türlü yönetim faaliyetini sağlamak, hem de yönetim sektöründe söz ve pay sahibi olmak amacıyla 2010 yılında kurulmuştur. Kuruluş misyonuna ve Rönesans Holding’ in sahip olduğu genel vizyona uygun olarak; kurulduğu günden beri bünyesinde barındırdığı ve yetiştirdiği profesyonel kadrosu ile çağın, Türkiye perakende sektörünün, AVM’ ler içerisindeki kiracıların ve AVM ziyaretçilerinin ihtiyaçlarındaki değişim ve gelişimi zamanından önce öngörerek her türlü ihtiyaca cevap vermek sureti ile halen bünyesinde çoğunluğu Türkiye’ nin sektöründe öncü ve lider firmaları olan 1200 kiracı ve yıllık 80 milyon ziyaretçiyi barındıran ve ağırlayan, Türkiye genelinde marka haline gelmiş 8 büyük AVM’ nin reklam ve pazarlama da dahil olmak üzere teknik ve idari tüm yönetim faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.
2011 yılında, Grup bağımsız bir sanayi bölümü olan Rönesans Endüstri Tesisleri A.Ş.’yi kurmak için stratejik bir karar vermiştir. Rönesans Endüstri Tesisleri A.Ş. projelerine Türkmenistan'da büyük ölçekli bir gübre fabrikasının inşasıyla başlamıştır. Şirkete, çekirdek pazarlarımızın tamamında, yani Rusya, Türkmenistan, Türkiye ve Irak'ta hidrokarbonlar, enerji, metalürji, madencilik ve işleme tesisleri sektörlerinde projeler verilmiştir. Rönesans Endüstri Tesisleri, Kawasaki Heavy Industries LTD ile konsorsiyum olarak müteahhitlik işlerini üstleneceği, toplam büyüklüğü yaklaşık 1,5 milyar dolar olacak ve Dünyada bu büyüklükte ‘ilk’ olma özelliğini taşıyan Gas to Gasoline (GTG) projesinin temelini de Türkmenistan’da atmıştır.  

Rönesans, 2013 yılında “Rönesans Sağlık Yatırım A.Ş.” şirketi ile devlet tarafından ihale edilen 15 şehir hastanesinden Adana, Elazığ, Bursa ve Yozgat şehir hastaneleri ihalelerini kazanmıştır. Adana, Elazığ, Bursa, Yozgat Şehir Hastaneleri ve Sağlık Kampüsleri ile Afyon, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul, Malatya, Samsun, Trabzon, Van’da hayata geçirilecek olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneleri, Psikiyatri Hastaneleri ve Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastaneleri toplamda 6.800 yatak kapasitesine, yaklaşık 1.800.000 m² inşaat alanına sahip olup 25 yıllık süre boyunca Sağlık Bakanlığı'yla birlikte işletilecektir. 

Dünyanın 53’üncü en büyük uluslararası müteahhitlik firmasını bünyesinde barındıran Rönesans Holding’in sıra dışı başarı öyküsünün ardında yatan temel unsur doğruluk, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeksizin koruduğu kurumsal itibarıdır.

Genel merkezi Ankara, Türkiye’de bulunan Rönesans Holding’in bugün 37 bin çalışanı bulunmaktadır.
 
 
Grubun tüm şirketleri için geniş bilgi www.ronesans.com web site adresinden alınabilir.               
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler Grubu

Firma web sitesi: www.ronesans.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 13.30


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneRÖNESANS HOLDİNG İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 132
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kaba İşler Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans İnşaat
Kaba İşler MühendisiRönesans İnşaat
Firmamızın İstanbul'da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Kaba işler mühendisliği konusunda 3 yıl deneyimli,
MS Office ve Autocad programlarına hakim,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Kaba İşler Mühendisi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sekreter İstanbul(Asya) Rönesans İnşaat
SekreterRönesans İnşaat
Firmamızın İstanbul Anadolu yakasında bulunan şantiyesinde görevlendirilmek üzere;
Tercihen üniversitelerin büro yönetimi ve sekreterlik bölümünden mezun,
Benzer pozisyonlarda minimum 3 yıl tecrübesi bulunan,
Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli,
Diksiyonu düzgün,
Ms Office Uygulamarına hakim,
Planlama ve raporlama yapabilme becerisine sahip,
Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
İnsan ilişkilerinde başarılı,
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Sekreter '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kaba İşler Formeni İstanbul(Asya) Rönesans İnşaat
Kaba İşler FormeniRönesans İnşaat
İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul'da yapımını üstlendiği Maltepe AVM projesinde değerlendirilmek üzere;
Meslek Yüksek Okulları'nın veya Meslek Liseleri'nin 'İnşaat-Yapı' bölümünden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinin (tercihen AVM projeleri) kaba inşaatlarında  en az 5 yıl deneyimli,
Tercihen Excel programına iyi seviyede hakim,
Vardiyalı çalışmaya engeli olmayan,
İstanbul’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Kaba İşler Formeni aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Tesisat Saha Şefi İstanbul(Asya) Rönesans İnşaat
Mekanik Tesisat Saha ŞefiRönesans İnşaat
Firmamızın İstanbul' da yapımını üstlendiği AVM projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 7 yıl tecrübesi bulunan,
Tercihen Otel, AVM gibi üst yapı projelerinde deneyimli,
MsOffice ve AutoCAD programlarına hakim,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Takım çalışmasına yatkın,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
İletişim becerileri güçlü,
İstanbul' da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Mekanik tesisat şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Tesisat Grup Şefi İstanbul(Asya) Rönesans İnşaat
Mekanik Tesisat Grup ŞefiRönesans İnşaat
Firmamızın İstanbul' da yapımını üstlendiği AVM projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 10 yıl deneyimli,
Tercihen Otel, AVM gibi üst yapı projelerinde deneyimli,
İyi derecede İngilizce bilen,
İyi derecede MsOffice ve AutoCAD kullanabilen,
Takım çalışmasına uyumlu,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
İletişim becerileri güçlü,
İstanbul' da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Mekanik Tesisat Grup Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Personel Şefi İstanbul(Asya) Rönesans İnşaat
Personel ŞefiRönesans İnşaat
Şirketimizin İstanbul' da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Ünivers2itelerin/Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
İnşaat sektörüne yönelik Personel uygulamaları konusunda şantiyede en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Planlama, takip ve organizasyon yetkinliklerine sahip,
Takım çalışmasına yatkın, problem çözme becerisi gelişmiş,
Sorumluluk bilinci yüksek, öğrenme ve gelişmeye açık,
Yazılı ve sözlü iletişimi gelişmiş,
Araştırmacı ve takipçi,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Personel Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Hakediş Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans İnşaat
Hakediş MühendisiRönesans İnşaat
İstanbul' da yapımını üstlendiğimiz üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Büyük ölçekli Otel/AVM projelerinde en az 5 yıl deneyimli,
Bayındırlık ve iskan bakanlığı fiyat tariflerine hakim,
İyi seviyede İngilizce bilen,
MS Office, Autocad programlarını çok iyi derecede kullanabilen,
Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
İstnabul'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Hakediş Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Back Office Uzman Yardımcısı Ankara Rönesans Enerji
Back Office Uzman YardımcısıRönesans Enerji
Şirketimizin Ankara merkez ofisinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İstatistik, Matematik, Enformatik  vb.),
Alanında en az 2 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına ve Excel programına hakim,
Analiz ve Raporlama yapabilme yetkinliğine sahip,
Analitik düşünebilen, sayısal analiz yeteneği gelişmiş,
Sorumluluk bilinci yüksek, öğrenme ve gelişmeye açık,
İnsan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın,
Ankara’da ikamet eden edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Back Office Uzman Yardımcısı aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları Uzmanı Ankara Rönesans Holding
İnsan Kaynakları UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli şirketlerin insan kaynakları bölümlerinde en az 2 yıl tecrübesi bulunan,
Tercihen inşaat sektöründe deneyimi bulunan,
Seçme ve yerleştirme süreçlerine hakim,
MS Ofis uygulamalarına hakim,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Takım çalışmasına yatkın,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
İnsan ilişkilerinde başarılı,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İnsan Kaynakları Uzmanı” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans İnşaat
Teknik Ofis MühendisiRönesans İnşaat
Firmamızın İstanbul’da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Teknik Ofis Mühendisi olarak en az 5 yıl çalışmış,
Büyük ölçekli İş merkezi, Alışveriş Merkezi veya Otel projelerinde görev almış,
Metraj, hakediş, günlük rapor hazırlanması konularında tecrübeli,
MS Office ve Autocad programlarına hakim,
İstanbul’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Teknik Ofis Mühendisi aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans İnşaat
Kalite Kontrol MühendisiRönesans İnşaat
İstanbul'da yapımını üstlendiğimiz üst yapı projemizde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde kalite kontrol mühendisi olarak en az 8 yıl deneyimli,
İyi derecede İngilizce bilen,
Ms Office ve AutoCad programlarına hakim,
Uluslararası teknik standartlara hakim,
Çelik, altyapı, kaba yapı malzeme bilgisine hakim,
İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Kalite Kontrol Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Saha Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Saha MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul' da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinin saha mühendisi pozisyonunda en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
En az 1 tane Otel/AVM projesi bitirmiş olan,
MS Office ve Autocad programlarına hakim,
Sistemli, ekip çalışmasına yatkın, disiplinli ve dinamik,
Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Saha Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Şefi İstanbul(Asya) Rönesans İnşaat
Teknik Ofis ŞefiRönesans İnşaat
Şirketimizin İstanbul' da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
AVM, Otel gibi büyük ölçekli üst yapı projelerinde 12 yıl tecrübesi bulunan,
Benzer pozisyonlarda min. 5 yıl tecrübesi bulunan
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office, Autocad ve Primavera programlarına hakim,
Sözleşme hazırlama ve yürütme konusunda tecrübesi bulunan,
Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Teknik Ofis Şefi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 12 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Şantiye Şefi İstanbul(Asya) Rönesans İnşaat
Şantiye ŞefiRönesans İnşaat
Şirketimizin İstanbul' da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Benzer projelerde şantiye şefi pozisyonunda en az 15 yıl tecrübesi bulunan,
AVM/Otel projelerinde en az 10 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office ve Autocad programlarına hakim,
İnce işler, elektrik, mekanik disiplinlerinin, imalat ve organizasyon becerilerine sahip,
Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Şantiye Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Elektrik Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans İnşaat
Teknik Ofis Elektrik MühendisiRönesans İnşaat
Şirketimizin İstanbul' da bulunan üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun,
Tercihen lise eğitimini Teknik Lise veya Meslek Lisesinde tamamlamış olan,
Alışveriş Merkezi, Ofis,  gibi üst yapı inşaat işlerinde 5 yıl şantiye deneyimli, tercihen firmaların teklif hazırlık bölümünde çalışmış,
MS Ofis ve Autocad programlarına hâkim,
Kısa süreli seyahat engeli olmayan,
Aktif ve uyumlu çalışabilecek,
İyi derecede İngilizce bilen,
Dizayn Ofis, proje uygulama ve şantiye uygulama kontrolü konularında tecrübeli,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,Elektrik Mühendisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mimari Teknik Ressam İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul
Mimari Teknik RessamRönesans Gayrimenkul

Meslek Liselerinin Yapı, Meslek Yüksek Okulları’nın İnşaat veya Yapı Öğretmenliği bölümlerinden mezun olmuş,
Proje ofislerinde ve tercihen büyük ölçekli karma kullanımlı projelerin şantiye dizayn ofisinde çalışmış,
Mimari proje konsept, uygulama ve detay projelerinde en az 5 yıl deneyimli,
İleri seviyede Auto CAD, Photoshop, Sketch Up ve Office uygulamalarını kullanabilen, tercihen Archicad kullanabilen,
Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen,
Tercihen İngilizce bilen,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Şefi Adana, Yozgat Rönesans Holding
Satınalma ŞefiRönesans Holding
Şirketimizin Adana ve Yozgat'da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Satınalma konusunda 5 yıl tecrübesi bulunan,
Orta düzeyde İngilizce bilen,
İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan,
MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
 “Satınalma Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Satınalma Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Teknik Satınalma UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
- Üniversitelerin Mimarlık, İç Mimarlık ya da İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
- Üst yapı projelerinde 5-10 yıl tecrübesi bulunan (kısmi satınalma tecrübesi tercih sebebi olacaktır), 
- Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
- MS Office uygulamalarına hakim,
- AutoCAD programına hakim,
- İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan,
- Geniş malzeme tedarikçi ve taşeron firma portföyü bulunan,
- Ankara'da ikamet eden / edebilcek,
- Analitik düşünce yapısına sahip, güçlü planlama ve zaman yönetimi becerisi olan, iletişim yeteneği kuvvetli,
- Seyahat engeli bulunmayan,
- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Teknik Satınalma Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sözleşme Uzmanı Ankara Rönesans Medikal
Sözleşme UzmanıRönesans Medikal
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl  tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MsOffice uygulamalarına ileri seviyede kullanabilen,
Kamu İhalesi İşlerinde tecrübesi olan,
Kamu Özel İş Ortaklığı projelerinde görev almış,
EPC sözleşmesi ile yürütülen projelerde Sözleşme biriminde görev almış,
Taşeron sözleşmeleri hazırlanması, sözleşme yönetimi ve talep yönetimi konularında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
İdare ve taşeron yazışmaları konusunda tecrübeli,
Temel düzeyde inşaat finans ve muhasebesine hakim,
Şirket içi ERP iş süreçleri ve iş programı okuma konusunda deneyimli,
Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış
Ankara’ da ikamet eden/edebilecek,Sözleşme Uzmanı aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sözleşme Sorumlusu Ankara Rönesans Medikal
Sözleşme SorumlusuRönesans Medikal
 
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl  tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MsOffice uygulamalarına ileri seviyede kullanabilen,
Kamu İhalesi İşlerinde tecrübesi olan,
Kamu Özel İş Ortaklığı projelerinde görev almış,
EPC sözleşmesi ile yürütülen projelerde Sözleşme biriminde görev almış,
Taşeron sözleşmeleri hazırlanması, sözleşme yönetimi ve talep yönetimi konularında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
İdare ve taşeron yazışmaları konusunda tecrübeli,
Temel düzeyde inşaat finans ve muhasebesine hakim,
Şirket içi ERP iş süreçleri ve iş programı okuma konusunda deneyimli,
Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış
Ankara’ da ikamet eden/edebilecek,Sözleşme Sorumlusu aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik İşleri Proje Müdür Yardımcısı Adana Rönesans Medikal
Elektrik İşleri Proje Müdür YardımcısıRönesans Medikal
Firmamızın Adana’da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde (tercihen hastane inşaatı projelerinde)  en az 12 yıl  tecrübesi bulunan,
Tercihen İleri düzeyde İngilizce bilen,
AutoCAD ve Microsoft Office uygulamalarına ve mesleki programlara hakim.
Çalışmış olduğu projelerde (tercihen hastane inşaatı projelerinde) Elektrik İşleri Proje Müdürlüğü ve/veya Proje Müdür Yardımcılığı görevini yürütmüş,
Adana’da  ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Elektrik İşleri Proje Müdür Yardımcısı aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 12 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik İşler Proje Müdür Yardımcısı Adana, Elazığ Rönesans Medikal
Mekanik İşler Proje Müdür YardımcısıRönesans Medikal
Firmamızın Elazığ ve Adana’da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde (tercihen hastane inşaatı projelerinde)  en az 12 yıl  tecrübesi bulunan,
AutoCAD ve Microsoft Office uygulamalarına ve Primavera programına hakim,
Yöneticilik vizyonuna sahip,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde (tercihen hastane inşaatı projelerinde) Mekanik İşler Proje Müdürlüğü ve/veya Proje Müdürü Yardımcısı pozisyonunda görev almış,
Ekip ve taşeron yönetimi konusunda deneyimi olan,
Malzeme, uygulama, test ve devreye alma konularında tecrübe sahibi, detay çözüm bilgisi yüksek,
Planlama, hakkediş ve bütçe konularında deneyimli,
Türkiye yapı ve imar mevzuatlarına, ilgili yönetmeliklere ve standartlara hakim,
Elazığ/Adana’da  ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Mekanik İşler Proje Müdür Yardımcısı aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 12 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finans Uzman Yardımcısı Ankara Rönesans Holding
Finans Uzman YardımcısıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Finans alanında 1 – 3 yıl tecrübesi bulunan,
Çok İyi düzeyde İngilizce bilen,
Ms Office uygulamalarına hakim, tercihen Access programını bilen,
Takım çalışmasına yatkın,
Analitik düşünebilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Finans Uzman Yardımcısı '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mimari Koordinatör Ankara, İstanbul(Avr.) Rönesans Gayrimenkul
Mimari KoordinatörRönesans Gayrimenkul
İstanbul Anadolu Yakası’nda başlayacak olan karma kullanımlı birden fazla projenin tüm disiplinlerinin koordinasyonunu ve proje yöneticileriyle birlikte, çalışılan proje ofislerinin yönetimini gerçekleştirecek “Mimari Koordinatör” alınacaktır.
 
Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli ve karma kullanımlı (AVM, otel, ofis, konut) ve özellikle AVM projelerini yönetmiş, tercihen 5 yıldızlı otel deneyimli,
Mesleğinde 15 – 25 yıl, tercihen şantiye deneyimi olan, uluslararası proje firmalarıyla çalışmış,
İleri seviyede İngilizce bilen,
AutoCAD, Office uygulamalarını çok iyi derecede kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya) RENAISSANCE CONSTRUCTION
Pazarlama UzmanıRENAISSANCE CONSTRUCTION
Şirketimizin İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 
Pazarlama konusunda en az 4 yıl tecrübesi bulunan,
Çok iyi düzeyde Rusça bilen, tercihen ana dili Rusça olan,
İyi seviyede İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
İnsan ilişkilerinde başarılı,
İkna kabileyeti yüksek,
Takım çalışmasına yatkın,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
Seyahat engeli bulunmayan,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
“Pazarlama Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finance Manager İstanbul(Avr.) Rönesans Gayrimenkul
Finance ManagerRönesans Gayrimenkul
About Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.
Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. (RGY) is a leading commercial real estate development and investment company. RGY has a portfolio value of 3 billion dollars and currently holds 23 properties in Turkey. RGY has asset based partnerships with both international and local players.
RGY is a subsidiary of Rönesans Holding and GIC (Government of Singapore Investment).
RGY is looking for a Finance Manager to lead current Project & Corporate Finance team which directly reports to CFO.   
General requirements and qualifications:
Undergraduate degree in business administration, economics or finance from a reputable university
Minimum 5-7 years of work experience
Corporate finance experience is an asset
Project finance knowledge and experience is an asset
CFA is a plus
Proficiency in written and spoken English
Excellent command of Excel
Very good financial knowledge and reporting skills
Very strong analytical skills
Self-motivated, self-disciplined and good team player
Experience in team management
No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Leasing Specialist İstanbul Rönesans Gayrimenkul
Leasing SpecialistRönesans Gayrimenkul
RGY is looking for a Leasing Specialist to join its Leasing team.
Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. (RGY) is a leading commercial real estate development and investment arm of Rönesans Holding.
RGY, which has gross asset value of 2.4 billion dollar, currently holds 38 properties in both Turkey and Russia.
General requirements and qualifications:
Undergraduate degree in business administration, economics, management or marketing from a reputable university
Minimum 2-3 years of work experience
Previous experience in Real Estate leasing or retail expansion is preferred
Strong analytical skills and commercial minded approach
Good team player with strong reporting skills
Excellent command of MS Office. Especially Excel and Power Point
Fluent in English
Military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik - Elektrik Satınalma Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Mekanik - Elektrik Satınalma UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis Satınalma Departmanı'nın Mekanik – Elektrik Grubu'nda görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (tercihen makine mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektrik/elektronik mühendisliği bölümlerinden)  mezun,
Mekanik - Elektrik malzemeleri satınalma konusunda 3 – 5 yıl tecrübesi bulunan, tercihen şantiye deneyimli
İyi düzeyde İngilizce bilen,
İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan,
MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen,
Autocad programını kullanabilen,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Ankara’da ikamet eden veya edebilecek, “Mekanik Elektrik Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İç Mimari Tasarım Müdürü İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul
İç Mimari Tasarım MüdürüRönesans Gayrimenkul
Şirketimizin İstanbul Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin İç Mimarlık veya Mimarlık bölümlerinden mezun,
Mesleğinde en az 8 yıl deneyimli
Şantiyelerde ince işler ve saha koordinasyon konularında çalışmış,
Mimari malzeme bilgisine ve detay çözme yeteneğine sahip,
AutoCAD ve Sketch-Up programlarını ileri düzeyde kullanabilen,
MS Office programlarına hakim,
Yurt içi ve yurt dışı seyehat engeli olmayan,
İyi derecede İngilizce bilen,
İç Mimari Tasarım Müdürü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Elektrik TeknisyeniRönesans Yönetim
Firmamızın İstanbul Anadolu yakasında bulunan iş merkezlerinde görevlendirilmek üzere;
 
En az meslek lisesi mezunu veya MYO larının elektrik / elektronik bölümünden mezun,
İşletme ve taahhüt alanında minimum 3 yıl deneyimli,
Plaza, hastane, konut projelerinde deneyimi bulunan,
Projeye göre saha kontrolü yapabilen,
Orta seviyede Ms office programlarını kullanabilen,
Vardiyalı çalışma engeli bulunmayan,
30 yaş altı,
Bay,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, 
‘’ Elektrik Teknisyeni ‘’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Otomasyon Teknisyeni İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Otomasyon TeknisyeniRönesans Yönetim
Firmamızın İstanbul Anadolu yakasında bulunan iş merkezlerinde görevlendirilmek üzere;
En az meslek lisesi mezunu veya MYO larının elektrik / elektronik bölümünden mezun,
İşletme ve taahhüt alanında minimum 3 yıl deneyimli,
Plaza, hastane, konut projelerinde deneyimi bulunan,
Projeye göre saha kontrolü yapabilen
İyi seviyede Ms office programlarını kullanabilen,
 Vardiyalı çalışma engeli bulunmayan,
30 yaş altı,
Bay,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, 
‘’ Otomasyon Teknisyeni’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Cephe İşleri Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Cephe İşleri UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis’inde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mimarlık ya da İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
İnşaat firmalarında, tercihen Alüminyum Cephe firmalarında aşağıda yer alan görev tanımına uygun 5-10 yıl tecrübesi bulunan,
Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office programlarına hakim,
Autocad programına hakim, tercihen Revit kullanabilen,
İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan,
Geniş malzeme tedarikçi ve taşeron firma portföyü bulunan,
Analitik düşünce yapısına sahip, güçlü planlama ve zaman yönetimi becerisi olan, iletişim yeteneği kuvvetli,
Seyahat engeli bulunmayan,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Ankara’da ikamet eden / edebilecek durumda olan,“Cephe İşleri Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Financial Reporting Specialist İstanbul(Avr.) Rönesans Gayrimenkul
Financial Reporting SpecialistRönesans Gayrimenkul
About RGY
Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. (RGY) is a leading commercial real estate development and investment company with a worth of  1.5 billion euro. RGY is one of the Rönesans group of companies which currently operate in 13 countires in various sectors such as construction, real estate, infrastructure and energy.  
Bachelor degree in Business Administration, Economics, Finance or other Administrative Science departments from a reputable university,
Minimum 3-4 years of experience in one of the big four audit firms,,
Consolidation experience is a must,
Advanced knowledge in MS Office Applications,
SAP experience is a plus,
CFA is a plus,
Ability of analytical thinking, team work and powerful interaction skills,
Excellent command of English, both written and spoken,
Ability to handle multiple tasks in a deadline oriented environment,
No military obligation for male candidates,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnşaat Malzemeleri Satınalma Uzmanı Ankara Rönesans Holding
İnşaat Malzemeleri Satınalma UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis Satınalma Departmanı'nın İnşaat Grubu'nda görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mühendislik, Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun,
Satınalma konusunda 3 – 5 yıl tecrübesi bulunan, tercihen şantiye deneyimli,
İyi Düzeyde İngilizce bilen,
İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan,
MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen,
Tercihen Autocad programını kullanabilen,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Ankara’da ikamet eden / edebilecek durumda olan,“İnşaat Malzemeleri Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Holding
Satınalma UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasındaki Maltepe ve Küçükyalı şantiyelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Satınalma konusunda 3 – 5 yıl tecrübesi bulunan,
Orta düzeyde İngilizce bilen,
İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan,
MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, “Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Müdürü Adana Rönesans Medikal
Proje MüdürüRönesans Medikal
Şirketimizin Adana' da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
MS Office, Primavera ve AutoCAD programlarına hakim,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde minimum 12-15 yıl yöneticilik tecrübesi bulunan,
Organizasyon ve iletişim becerileri yüksek,
Sistemli ve disiplinli çalışan, ekip çalışmasını organize edebilen, dinamik,
Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı,
Malzeme, uygulama ve detay çözüm bilgisi yüksek,
İş disiplinlerinin (kaba inşaat, mekanik, elektrik, mimari, altyapı, vb.) iş programının oluşturulması ve bu programın uygulanması için gerekli şartları oluşturabilecek,
Türkiye yapı ve imar mevzuatına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Adana' da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 
Proje Müdürü aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 12 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Yöneticisi Ankara Rönesans Holding
Satınalma YöneticisiRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
- Tercihen üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
- Üstyapı projelerinde toplam 10 yıl olmak üzere kısmen satınalma tecrübesi de bulunan,
- Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
- MS Office uygulamalarına hakim,
- AutoCAD programına hakim,
- İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan,
- Geniş malzeme tedarikçi ve taşeron firma portföyü bulunan,
- Ankara'da ikamet eden / edebilcek,
- Analitik düşünce yapısına sahip, güçlü planlama ve zaman yönetimi becerisi olan, iletişim yeteneği kuvvetli,
- Seyahat engeli bulunmayan,
- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Teknik Satınalma Yöneticisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kasa ve Ödemeler Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Kasa ve Ödemeler Uzman YardımcısıRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun,
Alanında en az 1 yıl tecrübesi bulunan,
Temel muhasebe bilgisine sahip,
Orta düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Tercihen SAP programlarına hakim,
Takım çalışmasına yatkın,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
İstanbul'da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Kasa ve Ödemeler Uzman Yardımcısı aramaktayız
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dizayn Ofis Şefi Türkmenistan Renaissance Heavy Industries
Dizayn Ofis ŞefiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Türkmenistan'da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili lisans bölümünden mezun,
Alanında 8 - 10 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce, Tercihen orta düzeyde Rusça bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
İlgili bilgisayar programına hakim,
Tercihen Uluslararası Endüstri proje deneyimi olan,
Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Türkmenisatan'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,Dizayn Ofis Şefi aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Doktor Türkmenistan Renaissance Heavy Industries
DoktorRenaissance Heavy Industries
Firmamızın Türkmenistan'da yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında en az 10 yıl deneyimi bulunan,
Esnek mesai saatlerine uyabilecek,
Sorumluluk sahibi ve disiplinli,
Güler yüzlü, dış görünümüne özen gösteren ,
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,
Mecburi hizmetini tamamlamış, 
“Doktor” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mali İşler Uzman Yardımcısı Irak Renaissance Construction
Mali İşler Uzman YardımcısıRenaissance Construction
Firmamızın Irak' ta yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında en az 2 yıl tecrübe sahibi olan, en az 1 yılını yurt dışı şantiyelerinde geçirmiş,
Tercihen İngilizce veya Arapça bilen,
İyi düzeyde Ms Office programlarını, tercihen SAP kullanabilen,Mali İşler Uzman Yardımcısı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mali İşler Şefi Irak Renaissance Construction
Mali İşler ŞefiRenaissance Construction
Firmamızın Irak' ta yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında 4-6 yıl deneyimi bulunan,
İyi seviyede İngilizce tercihen Arapça bilen,
SAP kullanabilen,Mali İşler Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Dizayn Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal
Mekanik Dizayn YöneticisiRönesans Medikal
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 6 yıl  tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Binaların HVAC, Sıhhi Tesisat ve Yangın Tesisatı projelerinin tasarlanmasında en az 6 yıl deneyimi olan,
Mekanik Tesisat Proje Programlarını iyi derecede bilen ve aktif kullanan, (Carrier HAP, Elite Chvac ve benzeri)
AutoCAD ve Microsoft Office programlarına hakim,
Analitik düşünebilen ve problem çözmeye odaklı,
Takım çalışmasına yatkın ve koordinasyon yeteneği yüksek,
Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Mekanik Dizayn Yöneticisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Satınalma UzmanıRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Endüstri Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,  
En az 3 yıl deneyimli,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP Satın alma modülünü bilen,
Tercihen Uluslararası Müteahhitlik firmalarında endüstriyel projeler için satınalma departmanında çalışmış,
Yurtdışı ve Yurtiçi seyahat engeli olmayan,
İstanbul' da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Satınalma Uzmanı aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Mühendisi İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Kalite Kontrol MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Endüstriyel Tesis Projelerinde Kalite Kontrol alanlarında en az 4 yıl tecrübesi bulunan,
Çok iyi düzeyde İngilizce tercihen Rusça bilen,
MS Office programlarına hakim,
ISO 9001:2008 kalite yönetimi Sistemi uygulamalarına hakim,
ISO 9001:2008 iç denetçi sertifikasına sahip,
Tedarikçi ve proje denetimlerinde tecrübeli,
Endüstriyel tesis projelerinde İngilizce kalite planı, prosedür, ITP hazırlayabilecek,
İş teslimatı ve dokümantasyon konularında deneyimli,
Takım çalışmasına yatkın,
Yurt dışı seyahat engeli olmayan,
İstanbul’da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Kalite Kontrol Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Elektrik TeknisyeniRönesans Yönetim
 İstanbul Optimum AVM teknik hizmetler biriminde görevlendirilmek üzere;
En az EML mezunu,
Alanında en az 3-5 yıl deneyimli,
AVM, Hastane, Plaza bina işletme deneyimi bulunan,
Vardiyalı çalışma engeli bulunmayan,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
35 yaşını aşmamış,
Ankara veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,'' Elektrik Teknisyeni'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Dizayn Müdürü Ankara Rönesans Sağlık Yatırım
Mekanik Dizayn MüdürüRönesans Sağlık Yatırım
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 15 yıl, benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Tercihen hastane projelerinde görev almış,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Mekanik Dizayn Müdürü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dizayn Ofis Şefi Elazığ Rönesans Medikal
Dizayn Ofis ŞefiRönesans Medikal
Elazığ'da yapımını üstlendiğimiz büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 15 yıl  tecrübesi bulunan,
İnce işler ve saha tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına, AutoCad ve mesleki programlara hakim
Planlama ve koordinasyon yetkinliklerine sahip,
Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,
Elazığ'da ikamet eden/edebilecek
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Dizayn Ofis Şefi aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Dizayn Müdürü Ankara Rönesans Sağlık Yatırım
Elektrik Dizayn MüdürüRönesans Sağlık Yatırım
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 15 yıl, benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizcesi bilen,
Tercihen hastane projelerinde görev almış,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Elektrik Dizayn Müdürü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Dizayn Mühendisi Ankara Rönesans Sağlık Yatırım
Elektrik Dizayn MühendisiRönesans Sağlık Yatırım
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 8 yıl, benzer pozisyonda en az 4 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizcesi bilen,
Tercihen hastane projelerinde görev almış,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Elektrik Dizayn Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Dizayn Mühendisi Ankara Rönesans Sağlık Yatırım
Mekanik Dizayn MühendisiRönesans Sağlık Yatırım
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 8 yıl, benzer pozisyonda en az 4 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizcesi bilen,
Tercihen hastane projelerinde görev almış,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Mekanik Dizayn Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kaba İşler Şefi Elazığ Rönesans Medikal
Kaba İşler ŞefiRönesans Medikal
 Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında en az 7 yıl deneyimli,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde tercihen Şantiye Şefi pozisyonunda tecrübesi bulunan,
MS Office ve AutocCad programlarına hakim,
Elazığ'da ikamet eden/edebilecek
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
  Kaba İşler Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Müdürü Nijerya Renaissance Construction
Proje MüdürüRenaissance Construction
Şirketimizin Nijerya' da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde minimum 10-12 yıl yöneticilik tecrübesi bulunan,
Organizasyon ve iletişim becerileri yüksek,
Sistemli ve disiplinli çalışan, ekip çalışmasını organize edebilen, dinamik,
Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı,
Malzeme, uygulama ve detay çözüm bilgisi yüksek,
İş disiplinlerinin (kaba inşaat, mekanik, elektrik, mimari, altyapı, vb.) iş programının oluşturulması ve bu programın uygulanması için gerekli şartları oluşturabilecek,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Proje Müdürü aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Müdür Yardımcısı Nijerya Renaissance Construction
Proje Müdür YardımcısıRenaissance Construction
Şirketimizin Nijerya' da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde minimum 10 yıl yöneticilik tecrübesi bulunan,
Organizasyon ve iletişim becerileri yüksek,
Sistemli ve disiplinli çalışan, ekip çalışmasını organize edebilen, dinamik,
Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı,
Malzeme, uygulama ve detay çözüm bilgisi yüksek,
İş disiplinlerinin (kaba inşaat, mekanik, elektrik, mimari, altyapı, vb.) iş programının oluşturulması ve bu programın uygulanması için gerekli şartları oluşturabilecek,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Proje Müdür Yardımcısı aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dizayn Ofis Mimarı Nijerya Renaissance Construction
Dizayn Ofis MimarıRenaissance Construction
Firmamızın Nijerya'da yapımını üstlendiği otel projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl deneyimli,
Tercihen daha önce otel projesinde çalışmış,
İyi seviyede İngilizce bilen,
MS Ofice uygulamalarına hakim,
Autocad, 3DMax programlarına hakim,Dizayn Ofis Mimarı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kaba İşler Şefi Nijerya Renaissance Construction
Kaba İşler ŞefiRenaissance Construction
Firmamızın Nijerya'da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Büyük ölçekli projelerde en az 5 yıl deneyimli,
İyi seviyede İngilizce  bilen,
MS Office programına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyumlu, 
Kaba İşler Şefi aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Saha İnşaat Mühendisi Nijerya Renaissance Construction
Saha İnşaat MühendisiRenaissance Construction
Firmamızın Nijerya'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Tercihen teknik üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Tercihen yüksek lisans yapmış olan,
Alanında 2-5 yıl deneyimi bulunan,
İyi derecede İngilizce bilgisi bulunan,
İyi seviyede MS Office bilgisi bulunan,
Tercihen otel deneyimi bulunan,
Nijerya'da çalışma engeli bulunmayan,
Saha İnşaat Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Grup Şefi Nijerya Renaissance Construction
Mekanik Grup ŞefiRenaissance Construction
Firmamızın Nijerya'da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
Büyük ölçekli projelerde en az 10 yıl deneyimli,
Tercihen otel projesi deneyimi bulunan,
İyi seviyede İngilizce  bilen,
MS Office programına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
 Mekanik Grup Şefi aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Grup Şefi Nijerya Renaissance Construction
Elektrik Grup ŞefiRenaissance Construction
Firmamızın Nijerya'da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun,
Büyük ölçekli projelerde en az 10 yıl deneyimli,
Tercihen otel projesi deneyimi bulunan,
İyi seviyede İngilizce  bilen,
MS Office programına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyumlu, 
Elektrik Grup Şefi aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İdari İşler Şefi Nijerya Renaissance Construction
İdari İşler ŞefiRenaissance Construction
Firmamızın Nijerya' da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
Yurtdışında en az 3 yıl alanında deneyimi olan,
Ez az Orta seviyede İngilizce bilgisi bulunan,
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
Tercihen Afrika ülkelerinde çalışma tecrübesi bulunan,
Yoğun çalışma temposuna alışkın,
Nijerya' da çalışma engeli bulunmayan,
İdari İşler Şefi aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Müdür Yardımcısı Yozgat Rönesans Medikal
Proje Müdür YardımcısıRönesans Medikal
  Şirketimizin Yozgat' ta yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
AVM, Konut, Hastane gibi üst yapı projelerinde en az 10 yıl tecrübesi bulunan,
Daha önce Teknik Ofis Şefi olarak çalışmış,
Bütçe, planlama, satınalma, mali ve idari işler süreçlerine hakim,
MS Office uygulamalarına, AutoCAD  programına hakim,
İşveren saha temsilcisi ile ilişkilerde tecrübeli,
Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
Takım çalışmasına uyumlu,
Yozgat’ta ikamet eden/edebilecek.
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Proje Müdür Yardımcısı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finansal Raporlama Uzmanı Türkmenistan Renaissance Construction
Finansal Raporlama UzmanıRenaissance Construction
Şirketimizin Türkmenistan Merkez Ofisi'nde ve projelerinde değerlendirilmek üzere;
Üniversitelerin işletme, ekonomi, iktisat vb. bölümlerinden mezun,
Bağımsız denetim / iç denetim, SPK / UFRS raporlama, konsolidasyon ve mali kontrol konularında en az 3 -4 yıl deneyimli,
İyi derecede İngilizce tercihen Rusça bilen,
Microsoft Office programlarını bilen ve özellikle exceli ileri derecede kullanabilen,
Mali tabloların analizini yapabilen,                            
Genel Muhasebe mevzuatlarına ve uygulamalarına hakim,
Vergi ve mali mevzuat hakkında bilgi sahibi
Tercihen SPK ileri düzey lisansı sahibi
Analitik düşünme becerisi gelişmiş, sayısal verilerle çalışma konusunda yetenekli,
Enerjisi ve motivasyonu yüksekFinansal Raporlama Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları Uzmanı Türkmenistan Renaissance Construction
İnsan Kaynakları UzmanıRenaissance Construction
Şirketimizin Türkmenistan projelerinde değerlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Tercihen İnşaat sektöründe şirket hedefleri doğrultusunda İnsan Kaynakları süreçlerinin uygulanması ve geliştirilmesi konularında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
İngilizce bilgisi bulunan ve tercihen Rusça bilen,
Microsoft Office programlarını bilen ve tercihen SAP kullanabilen,
İnsan Kaynakları süreçlerine hakim,
İş Kanunu ve SGK bilgisine hakim,
Güçlü analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip,
Ekip çalışmasına yatkın ve şirketimizin dinamik yapısına uyum sağlayabilecek,
Sonuç odaklı çalışan, iletişim ve ikna kabiliyeti güçlü,
Öğrenme ve gelişime açık
Seyahat engeli olmayan,İnsan Kaynakları Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mali İşler Müdürü Türkmenistan Renaissance Construction
Mali İşler MüdürüRenaissance Construction
Şirketimizin Türkmenistan ‘da ki projelerinde değerlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Muhasebe süreçleri ve yöneticilik konusunda en az 5 yıl deneyimli
İyi düzeyde İngilizce bilen, tercihen Rusça bilen,
MS Office, SAP ve diğer muhasebe program ve uygulamalarında tecrübeli,
UFRS, TTK, VUK konularına hakim,
Uluslararası Finansal Raporlama Standartları, UFRS( IAS) konusunda bilgili,
Mali analiz ve raporlama konularında tecrübeli,
Ekip çalışmasına yatkın ve şirketimizin dinamik yapısına uyum sağlayabilecek,
Sonuç odaklı çalışan, iletişim ve ikna kabiliyeti güçlü,
Seyahat engeli olmayan,
Yoğun ve esnek mesai saatlerine uyabilecek,
Türkmenistan’da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,“Mali İşler Müdürü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Teknikeri Türkmenistan Renaissance Heavy Industries
Kalite Kontrol TeknikeriRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Türkmenistan' da yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat teknikerliği bölümlerinden mezun,
İnşaat Kalite konularında en az 2 yıl tecrübesi bulunan,
Orta derecede İngilizce tercihen Rusça bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Analitik düşünebilen,
Takım çalışmasına yatkın,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,Kalite Kontrol Teknikeri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Alışveriş Merkezi - AVM Müdür Yardımcısı Şanlıurfa Rönesans Yönetim
Alışveriş Merkezi - AVM Müdür YardımcısıRönesans Yönetim
Firmamızın Şanlıurfa'da bulunan Piazza Alışveriş Merkezinde görevlendirilmek üzere;
Üniversite mezunu,
En az 4 yıl deneyimli,
İyi seviyede İngilizce bilen,
İyi seviyede Ms Office ve ilgili bilgisayar programlarını kullanabilen,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Şanlıurfa'da ikamet eden/edebilecek,
Askerlik görevini tamamlamış,'' AVM Müdür Yardımcısı '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İşletme Sorumlusu Şanlıurfa Rönesans Yönetim
İşletme SorumlusuRönesans Yönetim
Firmamızın Şanlıurfa Piazza Outlet Alış Veriş Merkezi'nde görevlendirmek üzere;
Üniversite mezunu,
Tercihen Alış Veriş Merkezi, Plaza, Hastane gibi büyük yapılarda benzer pozisyonlarda en az 2 yıl tecrübeli,
İyi seviyede İngilizce bilen,
Ms Office programlarına hakim,
İletişim kabiliyeti güçlü,
Sözlü ve yazılı iletişim kabiliyeti ileri seviyede,
Ekip çalışmasına yatkın,
Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
B sınıfı sürücü ehliyeti bulunan,
Şanlıurfa'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' İşletme Sorumlusu '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Avukat İstanbul(Asya) Renaissance Construction
AvukatRenaissance Construction
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri'nden mezun,
Avukatlık stajını tamamlamış,
Uluslararası bir şirkette ya da hukuk bürosunda satınalma sözleşmeleri ve alt yüklenici sözleşmeleri konularında 3-5 yıl tecrübesi bulunan,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office Programlarına hakim,
Grup çalışmasına yatkın, çalışkan, hızlı, güçlü sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü,
Kanun ve düzenleme bilgisi kuvvetli, araştırmacı, 
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, karar verme ve planlama yapma yeteneğine sahip,
Seyahat engeli bulunmayan,
Projelerle ilgili olarak ulusal ya da uluslararası düzeyde Holding içi/dışı birimlerle koordinasyon sağlama becerisine sahip,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Anadolu yakasında ikamet eden,Avukat aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Avukat İstanbul(Asya) RENAISSANCE HEAVY INDUSTRIES
AvukatRENAISSANCE HEAVY INDUSTRIES
Şirketimizin Endüstri İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri'nden mezun,
Avukatlık stajını tamamlamış,
Uluslararası bir şirkette ya da hukuk bürosunda satınalma sözleşmeleri ve alt yüklenici sözleşmeleri konularında 3-5 yıl tecrübesi bulunan,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office Programlarına hakim,
Grup çalışmasına yatkın, çalışkan, hızlı, güçlü sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü,
Kanun ve düzenleme bilgisi kuvvetli, araştırmacı, 
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, karar verme ve planlama yapma yeteneğine sahip,
Seyahat engeli bulunmayan,
Projelerle ilgili olarak ulusal ya da uluslararası düzeyde Holding içi/dışı birimlerle koordinasyon sağlama becerisine sahip,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Anadolu yakasında ikamet eden,Avukat aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal
Proje YöneticisiRönesans Medikal
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans yapmış,
Alanında 10-15 yıl tecrübesi bulunan
AVM, Otel, Hastane gibi üst yapı projelerinde proje ve koordinasyon tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına ve Autocad, Photoshop,Sketch-Up programlarına hâkim,
İletişim becerisi yüksek,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Proje Yöneticisi aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Mimarı Ankara Rönesans Medikal
Proje MimarıRönesans Medikal
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans yapmış,
AVM, Otel, Hastane gibi üst yapı projelerinde proje ve koordinasyon tecrübesi bulunan,
Alanında 5-8 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına ve Autocad, Photoshop ve Sketch-Up programlarına hâkim,
Proje koordinasyonu konusunda deneyimli,
Proje bürosu deneyimi bulunan,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Proje Mimarı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Arşivleme ve Dokümantasyon Görevlisi Ankara Rönesans Medikal
Arşivleme ve Dokümantasyon GörevlisiRönesans Medikal
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Lisans bölümlerinden/Meslek Yüksek okullarının teknik resim bölümlerinden mezun,
Alanında 3-5 yıl tecrübesi bulunan,
Orta düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Autocad programına hakim,
Proje okuma ve anlama yetkinliğine sahip,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Dokümantasyon/Arşiv görevlisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Yönetici Samsun Rönesans Yönetim
Teknik YöneticiRönesans Yönetim
Şirketimizin Samsun'da bulunan Piazza AVM'sinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun,
AVM, otel, hastane, vb. yerlerde teknik yönetimi konusunda tecrübesi bulunan,
Bina otomasyonu, mekanik ve elektrik ekipmanlar konusunda tecrübeli,
HVAC cihazları konusunda 5-10 yıl tecrübesi bulunan,
Teknik dokümanları anlayabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Ekip yönetme tecrübesi bulunan,
Yoğun mesai saatlerine uyumlu,
Ekip yönetimi konusunda deneyimli,
Samsun'da ikamet eden,
Seyahat engeli bulunmayan,'' Teknik Yönetici '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnce İşler Şefi Irak Renaissance Construction
İnce İşler ŞefiRenaissance Construction
Firmamızın Irak'ta yapımını üstlendiği stadyum projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun,
Alanında en az 5 yıl deneyimli,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinin ince işlerinde tecrübe sahibi,
İyi seviyede İngilizce ve tercihen Arapça bilgisi bulunan,
Çok iyi düzeyde MS Office programlarını kullanabilen,
Irak'ta çalışma engeli bulunmayan,İnce İşler Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Teknik Ressamı İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Elektrik Teknik RessamıRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Meslek  Yüksek Okullarının, Meslek Liselerinin Elektrik bölümlerinden mezun,
Endüstriyel Tesis Projelerinin Enstrümantasyon alanında 4 - 5 yıl tecrübeli,
Orta seviyede İngilizce bilen,
AutoCad, Eplan-Dialux, Windows ve MS Office programlarına hakim,
ISA, KKS ve IEC gibi standart sistemleri konularına hakim,
İstanbul'da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Elektrik Teknik Ressam arayışımız bulunmaktadır
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Şehir Planlama Uzmanı Ankara Rönesans Medikal
Şehir Planlama UzmanıRönesans Medikal
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Şehir ve Bölge Planlamacılığı bölümlerinden mezun,
Hastane projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
İmar planlamalarına ve raporlamalarına hakim,
İyi derecede İngilizce bilen,
NetCAD ve AutoCAD programlarına hakim,
Analitik düşünme, koordinasyon ve planlama yeteneği yüksek,
Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Şehir Planlama Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finans Uzmanı Ankara Rönesans Yönetim
Finans UzmanıRönesans Yönetim
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen İşletme, İktisat ya da Endüstri Mühendisliği),
Alanında 1-2 yıl deneyimli,
Tercihen bankaların Teftiş, Proje Finansmanı veya Mali Tahlil Departmanlarında veya uluslararası denetim firmalarında çalışmış,
İyi derecede İngilizce bilen,
Ms Office programlarına hakim ve SAP kullanabilen,
İletişim becerileri kuvvetli,
Analitik düşünebilen ve zamanı iyi yönetebilen,
Takım çalışmasına uyumlu,
Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Ankara'da ikamet eden / edebilecek,Finans Uzmanı arıyoruz.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Şefi Yozgat Rönesans Medikal
Kalite Kontrol ŞefiRönesans Medikal
Şirketimizin Yozgat'ta yapımını üstlenmiş olduğu hastane projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,
Konusunda en az 5 yıl deneyimli,
MS Ofis programlarına hakim,
Yozgat'ta ikamet eden edebilecek.
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışKalite Kontrol Şefi aramaktayız.
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Yönetici İzmir Rönesans Yönetim
Teknik YöneticiRönesans Yönetim
Şirketimizin İzmir'de bulunan Optimum AVM'sinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun,
AVM, otel, hastane, vb. yerlerde teknik yönetimi konusunda tecrübesi bulunan,
Bina otomasyonu, mekanik ve elektrik ekipmanlar konusunda tecrübeli,
HVAC cihazları konusunda 5-10 yıl tecrübesi bulunan,
Teknik dokümanları anlayabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Ekip yönetme tecrübesi bulunan,
Yoğun mesai saatlerine uyumlu,
Ekip yönetimi konusunda deneyimli,
İzmir'de ikamet eden,
Seyahat engeli bulunmayan,'' Teknik Yönetici '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finansal Raporlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Renaissance Construction
Finansal Raporlama Uzman YardımcısıRenaissance Construction
Şirketimizin Endüstri İstanbul Ofisi'nde değerlendirilmek üzere;
Üniversitelerin işletme, ekonomi, iktisat vb. bölümlerinden mezun,
Alanında en az  2 yıl deneyimli,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Microsoft Office uygulamalarına hakim,
Tercihen SAP programına hakim,
Tercihen UFRS bilgisi bulunan,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Seyahat engeli olmayan,“Finansal Raporlama Uzman Yardımcısı” aramaktayız. 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Teknisyeni Samsun Rönesans Yönetim
Elektrik TeknisyeniRönesans Yönetim
Şirketimizin Samsun Piazza AVM'sinde görevlendirilmek üzere;
En az EML mezunu,
Alanında en az 3-5 yıl deneyimli,
AVM, Hastane, Plaza bina işletme deneyimi bulunan,
Vardiyalı çalışma engeli bulunmayan,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
40 yaşını aşmamış,
Samsun'da ikamet eden,'' Elektrik Teknisyeni'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Teknisyeni Samsun Rönesans Yönetim
Mekanik TeknisyeniRönesans Yönetim
Şirketimizin Samsun Piazza AVM'sinde görevlendirilmek üzere;
En az Endüstri Meslek Lisesi mezunu,
Alanında en az 3-5 yıl deneyimli,
Mesleğinin gerektirdiği bligisayar ve ofis programlarına hakim,
Isıtma soğutma iklimlendirme sistem ve ekipmanları konusunda deneyimli
Tercihen AVM, Hastane veya plaza gibi üst yapı projelerinde görev almış,
Samsun'da ikamet eden,'' Mekanik Teknisyeni '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sınıf Öğretmeni (2014-2015 Akademik Yılı) İstanbul(Asya) Rönesans Özel Okullar
Sınıf Öğretmeni (2014-2015 Akademik Yılı)Rönesans Özel Okullar
İstanbul Anadolu Yakası' nda bulunan TED Rönesans Koleji' nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, pedagojik formasyona sahip,
Sınıf öğretmeni olarak en az 5 yıl deneyimli,
Öğrenci odaklı eğitim anlayışına sahip,
Çağdaş eğitim yöntemlerini takip eden ve uygulayan,
Eğitim teknolojilerine hakim,
Sürekli öğrenmeye inanan,
Tercihen İngilizce bilgisine sahip, 
“Sınıf Öğretmeni” aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Şantiye Şefi Adana, Elazığ Rönesans Medikal
Şantiye ŞefiRönesans Medikal
Şirketimizin Elazığ ve Adana' da yapımını üstlendiği Hastane projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Benzer projelerde şantiye şefi pozisyonunda en az 10 yıl deneyimli,
MS Office ve Autocad programlarına hakim,
Organizasyon ve iletişim becerileri gelişkin,
Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
Elazığ/Adana'da ikamet eden/edebielcek,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Şantiye Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Mühendisi Yozgat Rönesans Medikal
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal
Şirketimizin Yozgat'da yapımını üstlendiği hastane projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Hastane, AVM, Otel ve Konut  projelerinde Teknik Ofiste en az 10 yıl tecrübesi bulunan,
En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan,
Ms Office uygulamalarına hakim, AutoCad ve Primavera programlarını bilen,
Sözleşme hazırlama ve yürütme konusunda tecrübesi bulunan,
Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik,
Yozgat'da ikamet eden/edebilecek.
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Teknik Ofis Mühendisi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ölçme İşleri Şefi Adana Rönesans Medikal
Ölçme İşleri ŞefiRönesans Medikal
Şirketimizin Adana'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Harita Mühendisliği ve ilgili bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinin ölçme bölümünde 7 yıl tecrübesi bulunan,
Çok iyi düzeyde NetCad kullanabilen,
Sistemli, ekip çalışmasına yatkın ve dinamik,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Adana'da ikamet eden/edebilecek
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' Ölçme İşleri Şefi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Altyapı Şefi Adana Rönesans Medikal
Altyapı ŞefiRönesans Medikal
Şirketimizin Adana' da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
AVM, Konut, Hastane gibi üst yapı projelerinde sahada altyapı konularında en az 7 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
AutoCad ve mesleki bilgisayar programlarına  hakim,
Adana’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Altyapı Şefi aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Enstrüman ve Otomasyon Mühendisi İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Enstrüman ve Otomasyon MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Endüstri İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin Elektrik- Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Endüstriyel Tesis Projelerinde Enstrümantasyon alanında en az 2 yıl tecrübeli,
İyi seviyede İngilizce bilen,
AutoCad, Eplan ve MS Office programlarına hakim,
Takım çalışmasına yatkın
İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Enstrüman ve Otomasyon Mühendisi” aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik İşler Şefi Adana, Elazığ Rönesans Medikal
Mekanik İşler ŞefiRönesans Medikal
Şirketimizin Adana ve Elazığ'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
AVM, Konut, Hastane gibi üst yapı  projelerinde en az 10 yıl tecrübesi bulunan,
Büyük ölçekli en az 2 projeyi başından sonuna tamamlamış,
Sıhhi tesisat, havalandırma, yangın, ısıtma-soğutma sistemlerine hakim,
Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen,
Ms Office uygulamalarına ve Autocad programına hakim,
Taşeron ve ekip yönetim becerisi gelişmiş,
Projelerin uygulanabilmesi için gerekli planlama, organizasyon ve koordinasyonu sağlayabilecek,
Adana /Elazığ'da ikamet eden/edebilecek,
Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Mekanik İşler Şefleri arıyoruz.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mali İşler Uzman yardımcısı Türkmenistan Renaissance Construction
Mali İşler Uzman yardımcısıRenaissance Construction
Şirketimizin Türkmenistan Merkez Ofisi'nde değerlendirilmek üzere;
Üniversitelerin işletme, ekonomi, iktisat vb. bölümlerinden mezun,
Alanında en az 1 - 2 yıl deneyimli,
İyi derecede İngilizce tercihen Rusça bilen,
Microsoft Office programlarını bilen ve özellikle exceli ileri derecede kullanabilen,
Analiz ve yorumlama becerisi gelişmiş
Veri ve rakamlarla uğraşmayı seven,    
Analitik düşünme ve analiz yapma yeteneklerine sahip,
Detaylarla uğraşmayı seven,
İnsan ilişkilerinde başarılı
Enerjisi ve motivasyonu yüksek
Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış,Mali İşler Uzman Yardımcısı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finansal Raporlama Stajyeri Ankara Rönesans Holding
Finansal Raporlama StajyeriRönesans Holding
Rönesans Holding Finansal Raporlama biriminde görevlendirmek üzere;
 
Üniversitelerin İktisadi ve idari bilimler ve endüsti mühendisliği bölümünde eğitim alan,
Üniversite 4. sınıfta eğitim alan,
İyi seviyede İngilizce dil bilgisi bulunan,
Ms office programlarına hakim, tercihen muhasebe paket programlarını kullanabilen,
Dikkatli, detaylara önem veren, sistemli ve düzenli çalışabilen, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Ekip çalışmasına yatkın,
Analitik düşünebilen,
Uzun dönem staj yapabilecek olan,'' Finansal Raporlama Stajyeri '' aramaktayız.
 
Stajyer    Üniversite (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çevresel Sistemler Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Holding
Çevresel Sistemler UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin İstanbul Anadolu Yakası Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
Meslek yüksek okullarının bilgisayar bölümlerinden mezun,
Kullanıcı destek konusunda en az 2 yıl tecrübeli,
Doküman okuyacak seviyede teknik İngilizce bilgisi bulunan,
Windows ve Linux işletim sistemlerini bilen,
Yapısal kablolama konusunda bilgi sahibi,
Takım çalışmasına yatkın,
Esnek mesai saatlerine ayak uydurabilecek,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Çevresel Sistemler Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Sorumlusu Irak Renaissance Construction
Satınalma SorumlusuRenaissance Construction
Şirketimizin Irak'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen Yüksek Lisans mezunu,
Alanında en az 3-5 yıl deneyimli,
Çok İyi seviyede Rusça ve İngilizce bilgisine sahip,
Tercihen büyük inşaat firmalarında Irak veya Rusya tecrübesi bulunan,
Irak'da çalışma engeli bulunmayan,Satınalma Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik / Enstrümantasyon Grup Şefi Rusya Renaissance Heavy Industries
Elektrik / Enstrümantasyon Grup ŞefiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya’da ki projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili elektrik bölümlerinden mezun,
Endüstriyel Tesis Projelerinde Enstrümantasyon alanında en az 5 yıl tecrübeli,
İyi seviyede İngilizce, tercihen Rusça bilen,
AutoCad ve MS Office programlarına hakim,
Takım çalışmasına yatkın
Rusya’da çalışma engeli bulunmayan,“Elektrik / Enstrümantasyon Grup Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik İşleri Şefi Adana, Elazığ Rönesans Medikal
Elektrik İşleri ŞefiRönesans Medikal
Şirketimizin Adana ve Elazığ'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
AVM, Konut, Hastane gibi üst yapı  projelerinde en az 7 yıl tecrübesi bulunan,
Büyük ölçekli en az 2 projeyi başından sonuna tamamlamış,
Ms Office uygulamalarına ve Autocad programına hakim,
Taşeron ve ekip yönetim becerisi gelişmiş,
Projelerin uygulanabilmesi için gerekli planlama, organizasyon ve koordinasyonu sağlayabilecek,
Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Adana/Elazığ'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Elektrik İşleri Şefi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çevresel Sistemler Uzmanı/Uzman Yardımcısı Adana, Elazığ, Yozgat Rönesans Medikal
Çevresel Sistemler Uzmanı/Uzman YardımcısıRönesans Medikal
Şirketimizin Adana, Elazığ ve Yozgat' da yapımını üstlendiği hastane projelerinde görevlendirilmek üzere;
Meslek Yüksek Okullarının "Bilgisayar" bölümlerinden mezun,
Kullanıcı destek konusunda en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
Doküman takibi yapabilecek seviyede teknik İngilizce bilen,
Kullanıcılara teknik destek verebilecek seviyede aşağıdaki süreçlere hakim;
Bilgisayar, ağ donanımları ve kurulumları,
Windows ve Mac işletim sistemleri,
Ofis uygulamaları,
Mimari ve dizayn programları,
Takım çalışmasına yatkın,
Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Adana/Elazığ/Yozgat' ta ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Çevresel Sistemler Uzmanı/Uzman Yardımcısı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kamp Amiri Adana, Yozgat Rönesans Medikal
Kamp AmiriRönesans Medikal
Şirketimizin Adana'da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
En az ön lisans (tercihen üniversite) mezunu,
İnşaat sektöründe en az 3 yıl “Kamp Amiri” olarak tecrübesi bulunan,
Kamp organizasyonu konusunda tecrübesi bulunan,
Adana'da ikamet eden ve edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
   Kamp Amiri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Mühendisi Adana, Elazığ, Yozgat Rönesans Medikal
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal
Şirketimizin Elazığ, Yozgat ve Adana’da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
AVM, Otel, Hastane gibi büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Primavera ve Autocad programlarına hakim,
Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın,
Elazığ, Yozgat ve Adana’da ikamet eden/edebilecek.
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Teknik Ofis Mühendisi aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sözleşme Mühendisi Adana Rönesans Medikal
Sözleşme MühendisiRönesans Medikal
Adana' da yapımını üstlendiğimiz üst yapı projemizde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde 5 yıl tecrübesi bulunan,
Sözleşme hazırlama ve uygulama tecrübesi bulunan,
Tercihen FDIC ve Claim Management konularında deneyimli,
Primavera programlarına ve MS Ofis uygulamalarına hakim,
Organizasyon ve iletişim becerileri kuvvetli,
Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
Seyahat engeli olmayan,
Adana’da ikamet eden/edebilecek
Askerlik görevini tamamlamış,Sözleşme Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik İşleri Şefi Muğla Rönesans Holding
Elektrik İşleri ŞefiRönesans Holding
   Şirketimizin Bodrum' da yapımını üstlendiği otel projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
İnşaat sektöründe 10 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office ve AutoCad programlarına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Bodrum’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Elektrik İşleri Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kıdemli Avukat Ankara Rönesans Medikal
Kıdemli AvukatRönesans Medikal
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri'nden mezun, tercihen yüksek lisans yapmış,
Avukatlık stajını tamamlamış,
Uluslararası bir şirkette ya da hukuk bürosunda en az 7-8 yıl tecrübesi bulunan,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office Programlarına hakim,
Ticaret Hukuku (özellikle Şirketler Hukuku), Borçlar (Sözleşmeler) Hukuku, İş Hukuku, Birleşmeler ve Devralmalar konusunda deneyimli,
Grup çalışmasına yatkın, çalışkan, hızlı, güçlü sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü,
Dava deneyimi ve yorum yeteneği olan, kanun ve düzenleme bilgisi kuvvetli, araştırmacı, 
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, karar verme ve planlama yapma yeteneğine sahip,
Seyahat engeli bulunmayan,
Projelerle ilgili olarak ulusal ya da uluslararası düzeyde Holding içi/dışı birimlerle koordinasyon sağlama becerisine sahip,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Kıdemli Avukat aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Avukat Ankara Rönesans Medikal
AvukatRönesans Medikal
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri'nden mezun, tercihen yüksek lisans yapmış,
Avukatlık stajını tamamlamış,
Uluslararası bir şirkette ya da hukuk bürosunda en az 3-4 yıl tecrübesi bulunan,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office Programlarına hakim,
Ticaret Hukuku (özellikle Şirketler Hukuku), Borçlar (Sözleşmeler) Hukuku, İş Hukuku, Birleşmeler ve Devralmalar konusunda deneyimli,
Grup çalışmasına yatkın, çalışkan, hızlı, güçlü sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü,
Dava deneyimi ve yorum yeteneği olan, kanun ve düzenleme bilgisi kuvvetli, araştırmacı, 
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, karar verme ve planlama yapma yeteneğine sahip,
Seyahat engeli bulunmayan,
Projelerle ilgili olarak ulusal ya da uluslararası düzeyde Holding içi/dışı birimlerle koordinasyon sağlama becerisine sahip,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Avukat aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Teknikeri Yozgat Rönesans Medikal
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Medikal
Şirketimizin Yozgat’ta yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere;
Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun,
AVM, Otel, Hastane gibi büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 3-5 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Primavera ve Autocad programlarına hakim,
Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın,
Yozgat’ta ikamet eden/edebilecek.
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Teknik Ofis Teknikerleri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dizayn Ofis Mimarı Yozgat Rönesans Medikal
Dizayn Ofis MimarıRönesans Medikal
   Şirketimizin Yozgat' ta yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun,
Alanında en az 5-7 yıl deneyimi bulunan, hastane projelerinde çalışmış,
MS Office, Autocad programlarına hâkim ve mesleki programları çok iyi düzeyde kullanabilen,
Planlama, koordinasyon becerilerine sahip,
Sorumlu olduğu birimi yönetebilecek,
Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,
Yozgat'ta ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,    Dizayn Ofis Mimarları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendisi Yozgat Rönesans Medikal
İş Sağlığı ve Güvenliği MühendisiRönesans Medikal
Şirketimizin Yozgat' da yapımını üstlendiğimiz hastane projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde ISG Mühendisi olarak en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
MS Ofis uygulamalarına hakim,
“C” Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı (B sınıfı uzman olması tercih sebebidir); yerel İSG Mevzuatını, İş Kanununu ve Sosyal Güvenlik mevzuatını bilen, diğer İSG eğitimlerini almış,
Seyahat engeli olmayan,
Yozgat’ da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendisi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sözleşme Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal
Sözleşme YöneticisiRönesans Medikal
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis’inde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
AutoCAD, MsOffice uygulamalarına hakim özellikle Excel ve Word programlarını ileri seviyede kullanabilen,
Excel’ de Pivot tablo, koşullu biçimlendirme, özelliklerini kullanabilen,
Veritabanı mantığında çalışma tecrübesi bulunan,
Büyük ölçekli üstyapı işlerinde tecrübesi bulunan,
Taşeron sözleşmeleri hazırlanmasında, sözleşme yönetiminde ve “claim management” (talep yönetimi) konusunda tecrübeli
İdare ve taşeron yazışmaları konusunda tecrübeli,
Temel düzeyde inşaat finans ve muhasebesine hakim,
Şirket içi ERP, ödeme prosedürleri, iş süreçleri konusunda  deneyimli,
Proje iş programını okuyabilen,
Şirketini temsil kabiliyetini gösterebilecek, yüksek ikna ve  iletişim kabiliyeti olan,
Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini yapmış
Ankara’ da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Sözleşme Yöneticisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Arşiv ve Dökümantasyon Uzmanı Ankara Rönesans Medikal
Arşiv ve Dökümantasyon UzmanıRönesans Medikal
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis’inde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili Lisans bölümünden / Meslek Yüksekokulundan mezun,
Alanında en az 3-5 yıl arasında tecrübesi bulunan,
Orta düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Tercihen inşaat sektöründe tecrübesi bulunan,
Şirket içi ERP, ödeme prosedürleri, iş süreçleri konusunda deneyimli,
Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış,
Ankara’ da ikamet eden/edebilecek,Arşivleme ve Dokümantasyon Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sözleşme Mühendisi Ankara Rönesans Medikal
Sözleşme MühendisiRönesans Medikal
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 1-3  yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
AutoCAD, MsOffice uygulamalarına hakim özellikle Excel ve Word programlarını ileri seviyede kullanabilen,
Excel’ de Pivot tablo, koşullu biçimlendirme, özelliklerini kullanabilen,
Veritabanı mantığında çalışma tecrübesi bulunan,
Büyük ölçekli üstyapı işlerinde tecrübesi bulunan,
Taşeron sözleşmeleri hazırlanmasında, sözleşme yönetiminde ve “claim management” (talep yönetimi) konusunda tecrübeli,
İdare ve taşeron yazışmaları konusunda tecrübeli,
Temel düzeyde inşaat finans ve muhasebesine hakim,
Şirket içi ERP, ödeme prosedürleri, iş süreçleri konusunda  deneyimli,
Proje iş programını okuyabilen,
Şirketini temsil kabiliyetini gösterebilecek, yüksek ikna ve  iletişim kabiliyeti olan,
Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini yapmış
Ankara’ da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Sözleşme Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Statik Teknik Ressam Ankara Rönesans Medikal
Statik Teknik RessamRönesans Medikal
Şirketiimizin Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Meslek Liselerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
Betonarme ve çelik yapıların teknik çizimleri konusunda tecrübeli,
Çok iyi derecede Autocad kullanabilen, tercihen 3d modelleme bilgisine sahip,
Tercihen Xsteel kullanabilen,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Statik Teknik Ressam aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Statik Dizayn Mühendisi Ankara Rönesans Medikal
Statik Dizayn MühendisiRönesans Medikal
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Tercihen Deprem veya Yapı mühendisliği bölümlerinde yüksek lisansını tamamlamış,
Alanında 5 yıl tecrübesi bulunan,
İleri düzeyde İngilizce bilen,
Betonarme ve çelik yapıların tasarımında en az 5 yıl tecrübeli
MsOffice Uygulamalarına, AutoCad,Sap2000 ve Etabs programlarına hakim,
Tercihen 100000 m2 ve üzeri üst yapı projelerinde proje mühendisi olarak çalışmış,
Analitik düşünen ve problem çözmeye odaklı,
Takım çalışmasına yatkın ve koordinasyon yeteneği yüksek
Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Statik Dizayn Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Statik Dizayn Mühendisi Adana, Yozgat Rönesans Medikal
Statik Dizayn MühendisiRönesans Medikal
Şirketimizin Adana ve Yozgat' ta yapımını üstlendiği hastane projelerinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Tercihen Deprem veya Yapı mühendisliği bölümlerinde yüksek lisansını tamamlamış,
Alanında 5 yıl tecrübesi bulunan,
İleri düzeyde İngilizce bilen,
Betonarme ve çelik yapıların tasarımında en az 5 yıl tecrübeli,
MS Office uygulamalarına, AutoCad,Sap2000 ve Etabs programlarına hakim,
Tercihen 100000 m2 ve üzeri üst yapı projelerinde dizayn mühendisi olarak çalışmış,
Analitik düşünen ve problem çözmeye odaklı,
Takım çalışmasına yatkın ve koordinasyon yeteneği yüksek,
Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
Adana/Yozgat' ta ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Statik Dizayn Mühendisi aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Doküman Kontrol Sorumlusu Rusya Renaissance Heavy Industries
Doküman Kontrol SorumlusuRenaissance Heavy Industries
We are looking for 'Document Control Officer' for our industrial project in Russia.
The requirements for the successful team members are:
 
Bachelor's degree from Information and Document Management Department of a reputable university,
Min 8 years of experience required,
Fluent written and spoken Russian is essential
Strong knowledge of MS Office, including Word, Excel, PowerPoint and Outlook,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mimari Dizayn Sorumlusu Ankara Rönesans Medikal
Mimari Dizayn SorumlusuRönesans Medikal
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans yapmış,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 8 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MsOffice uygulamalarına, AutoCad ve Photoshop programlarına hakim,
Mimari uygulama ve detay çizimlerine hakim,
Tercihen Hastane uygulama projelerinde deneyimli,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Seyahat engeli olmayan,
Ankara'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Mimari Dizayn Sorumluları aramaktayız.
               
                  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Saha Mühendisi Erzurum, Samsun Rönesans Medikal
Saha MühendisiRönesans Medikal
Firmamızın Samsun ve Erzurum'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinin saha mühendisi pozisyonunda en az 2 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office Uygulamalarına ve AutoCAD proramına hakim,
En az 1 üst yapı projesinde başından sonuna kadar bulunmuş,
Yazılı ve sözlü iletişimi ve insani ilişkileri başarılı,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Samsun/Erzurum'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,İnşaat Saha Mühendisİ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzman Yardımcısı Ankara Rönesans Holding
Muhasebe Uzman YardımcısıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin İktisat, İşletme ve benzeri bölümlerden mezun,
Muhasebe alanında 2 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
SMMM stajını başlatmış,
Tercihen SAP programının FI ve MM modüllerini kullanabilen,
Analitik ve metodik düşünen, takım çalışmasına yatkın,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,Muhasebe Uzman Yardımcısı aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Teknikeri Ankara Rönesans Medikal
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Medikal
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; 
Meslek Yüksek Okullarının inşaat bölümlerinden mezun,
Üst yapı projelerinde en az 5-7 yıl tecrübesi bulunan,
İleri düzeyde İngilizce bilen,
Ms Office Uygulamalarına, AutoCad(3D) programlarına hakim,
Metraj çıkarıp, hakediş hazırlayabilecek bilgi birikimine ve malzeme bilgisine sahip,
Daha önce sözleşme-ihale departmanında çalışmış olan,
Seyahat engeli bulunmayan,
Takım çalışmasına yatkın,
İletişim kabiliyeti yüksek,
B sınıfı ehliyeti olan,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Teknik Ofis Teknikeri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Mühendisi Ankara Rönesans Medikal
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği/Mimarlık bölümlerinden mezun,
Üst yapı projelerinde en az 5-7 yıl tecrübesi bulunan,
İleri düzeyde İngilizce bilen,
Ms Office Uygulamalarına, AutoCad(3D) programlarına, Ms Project ve Primevera (p6 veya üstü)  programlarına hakim,
Malzeme bilgisine sahip,
Teklif alma departmanında çalışmış, birim fiyat analizleri yapmış ve hakediş hazırlamış,
Santiye saha uygulama tecrubesi bulunan,
Seyahat engeli bulunmayan,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Teknik Ofis Mühendisi/Mimarı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Mühendisi (Planlama) Ankara Rönesans Medikal
Teknik Ofis Mühendisi (Planlama)Rönesans Medikal
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Üst yapı projelerinde en az 3 yıl Planlama tecrübesi bulunan,
İleri düzeyde İngilizce bilen,
Ms Office Uygulamalarına, AutoCad programlarına ve Primevera P6 programlarına hakim,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Teknik Ofis Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Mühendisi(Raporlama) Ankara Rönesans Medikal
Teknik Ofis Mühendisi(Raporlama)Rönesans Medikal
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Üst yapı projelerinde en az 3 yıl teknik ofis tecrübesi bulunan,
İleri düzeyde İngilizce bilen,
Ms Office Uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim,
Büyük ölçekli üstyapı işlerinde teknik ofis tecrübesi (ilerleme takip raporları (günlük, haftalık, aylık), üst yönetim raporları, sunumlar konularında) bulunan,
Planlama ve Maliyet Kontrol bölümleri raporlamalarını okuyabilen,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Teknik Ofis Mühendisi (Raporlama) aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Yöneticisi (Raporlama) Ankara Rönesans Medikal
Teknik Ofis Yöneticisi (Raporlama)Rönesans Medikal
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Üst yapı projelerinde en az 5 yıl teknik ofis tecrübesi bulunan,
İleri düzeyde İngilizce bilen,
Ms Office Uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim,
Büyük ölçekli üstyapı işlerinde teknik ofis tecrübesi (ilerleme takip raporları (günlük, haftalık, aylık), üst yönetim raporları, sunumlar konularında) bulunan,
Planlama ve Maliyet Kontrol bölümleri raporlamalarını okuyabilen,
Konsolide raporlar hazırlama konusunda tecrübeli,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Teknik Ofis Yöneticisi (Raporlama) aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bütçe ve Maliyet Kontrol Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal
Bütçe ve Maliyet Kontrol YöneticisiRönesans Medikal
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
Ms Office uygulamalarına, AutoCad ve Primevera P6 programlarına hakim,
Bütçe, CTC (Cost to Complete), Cash Flow (Nakit Akış), Kazanılmış Değer Analizi hazırlanmasında ve raporlanmasında tecrübesi bulunan,
Cost Control çalışmalarında veri toplama, veri girişi ve raporlama çalışmalarını yapabilecek,
Güncel piyasa rayiçlerine hakim, yorum ve öngörü yapabilecek,
Claim ve Change Order konularında tecrübeli,
Raporlama konusunda uzman,
Temel düzeyde inşaat finans ve muhasebe konularına hakim,
Şirket içi ERP, ödeme prosedürleri, iş süreçleri konusunda deneyimli
İletişim kabiliyeti olan, Analitik düşünebilen,
Kontrollü, detaycı ve sonuç odaklı,
Problem çözme yeteneği gelişmiş, çözüm üretebilen,
Seyahat engeli bulunmayan,
Takım çalışmasına yatkın,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bütçe ve Maliyet Kontrol Yöneticisi aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Saha Teknikeri Nijerya Renaissance Construction
Saha TeknikeriRenaissance Construction
Firmamızın Nijerya' da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Meslek Yüksek Okullarından mezun,
Tercihen alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilgisi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Yoğun çalışma temposuna alışkın,
Nijerya' da çalışma engeli bulunmayan,
Saha Teknikeri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Hakediş ve Metraj Teknikeri Ankara Rönesans Medikal
Teknik Ofis Hakediş ve Metraj TeknikeriRönesans Medikal
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; 
Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun,
Üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
Ms Office Uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim,
Şantiye deneyimi olan,
Hakediş, metraj hazırlanması konularında tecrübeli,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Teknik Ofis Hakediş ve Metraj Teknikerleri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Hakediş ve Metraj Mühendisi Ankara Rönesans Medikal
Teknik Ofis Hakediş ve Metraj MühendisiRönesans Medikal
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
İleri düzeyde İngilizce bilen,
Ms Office Uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim,
Excel’ de Pivot tablo, koşullu biçimlendirme, özelliklerini kullanabilen,
Şantiye deneyimi olan,
Hakediş, metraj hazırlanması konularında tecrübeli,
Temel düzeyde inşaat finans ve muhasebesine hakim,
Proje iş programını okuyabilen,
Şirketini temsil kabiliyetini gösterebilecek, yüksek ikna ve iletişim kabiliyeti olan,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Teknik Ofis Hakediş ve Metraj Mühendisleri aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dizayn Ofis Şefi Adana Rönesans Medikal
Dizayn Ofis ŞefiRönesans Medikal
Firmamızın Adana’da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10-12 yıl  tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim,
Tercihen;
 Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim,
 Hastane uygulama projelerinde deneyimli,
İnce işler ve saha şefliği bulunan,
Üç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip,
Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,
Adana’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Dizayn Ofis Şefleri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 12 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dizayn Ofis Mimarı Adana Rönesans Medikal
Dizayn Ofis MimarıRönesans Medikal
Firmamızın Adana’da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 4-6 yıl  tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim,
Tercihen;
 Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim,
 Hastane uygulama projelerinde deneyimli,
Üç boyutlu algıLama ve düşünme yeteneğine sahip,
Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,
Adana’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Dizayn Ofis Mimarları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik İşler Mühendisi Adana Rönesans Medikal
Mekanik İşler MühendisiRönesans Medikal
 
 
Firmamızın Adana’da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
·         Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
·         AVM, Konut, Hastane gibi üst yapı  projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
·         Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen,
·         Taşeron takibi ve yönlendirilmesi konusunda deneyimli,
·         Ms Office uygulamalarına ve Autocad programına hakim,
·         Adana’da  ikamet eden/edebilecek,
·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 
Mekanik İşler Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mimar Nijerya Renaissance Construction
MimarRenaissance Construction
Firmamızın Nijerya' da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun,
Tercihen alanında 4 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilgisi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Autocad programına hakim,
Yoğun çalışma temposuna alışkın,
Nijerya' da çalışma engeli bulunmayan,
Mimar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Şantiye Şefi Nijerya Renaissance Construction
Şantiye ŞefiRenaissance Construction
Firmamızın Nijerya' da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Tercihen alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
Yoğun çalışma temposuna alışkın,
Nijerya' da çalışma engeli bulunmayan,
Şantiye Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Makine Mühendisi Türkmenistan Renaissance Construction
Makine MühendisiRenaissance Construction
Şirketimizin Türkmenistan’da ki şantiyelerimizde değerlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
Alanında en az 1 - 2 yıl deneyimli,
İyi derecede İngilizce, tercihen Rusça bilen,
MS Office programlarına hakim,
Autocad programlarını kullanabilen,
Rotatik Statik Ekipman ve Izolasyon Montaj  işlerinde yetiştirilmek üzere istekli calismayi seven ve uyumlu,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
İnsan ilişkilerinde başarılı
Enerjisi ve motivasyonu yüksek
Türkmenistan’da uzun süre yaşayabilecek,Makine Mühendisi aramaktayız. 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Platform Asistanı İstanbul(Avr.) Rönesans Sağlık Yatırım
Platform AsistanıRönesans Sağlık Yatırım
Rönesans  ve Meridiam ortaklığında kurulmuş olan, Kamu Özel İşbirliği Modeli kapsamında geliştirilecek Türkiye’nin en büyük hastane yatırımlarının bir bölümünü yönetecek olan firmamızın İstanbul Avrupa yakasında bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İşletme, Uluslararası İlişkiler, Tercümanlık vb. bölümlerinden mezun,
Alanında en az 4 yıl tecrübesi bulunan,
Çok İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Planlama, organizasyon, koordinasyon ve iletişim becerileri güçlü,
Arşivleme, dosyalama ve evrak takibi konularında tecrübeli,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim kabiliyeti güçlü,
Ekip çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün,
Platform Asistanı görevlerinin yanısıra CEO, CFO ve CTO olmak üzere üst düzey yönetim kadromuzu da asiste edecek,
“Platform Asistanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnşaat Tadilat İşleri Yöneticisi Adana Rönesans Yönetim
İnşaat Tadilat İşleri YöneticisiRönesans Yönetim
Şirketimizin Adana Optimum AVM'sinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin mimarlık veya inşaat mühendisliği bölümlerinden mezun,
Tadilat işleri konusunda en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
Tercihen İngilizce bilgisi bulunan,
Autocad ve Ms Office uygulamalarına hakim,
Adana' da  ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Maraş ve Urfa'ya seyahat engeli olmayan,
Esnek mesai saatlerine uyumlu (gerektiğinde gece çalışabilecek)'' İnşaat Tadilat İşleri Sorumlusu '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net