Yıldızlar SSS Holding AŞ. 

Şirket Bilgileri

http://www.sogutsenseramik.com.tr

Söğütsen Seramik A.Ş.

Seramik yer ve duvar karoları sanayi, ihracatta sağladığı yüksek döviz katma değeri ve yüksek düzeyli istihdamı ile ülkeyi geleceğe taşıyacak stratejik potansiyele sahip sektörlerden birisidir. Bu özelliği nedeniyle seramik sektörü, diğer toprak sanayi sektörleri ile birlikte ihracat açısından özel önem taşıyan sektörle anılmaktadır.

Türkiye ve Dünya dinamiğine ayak uydurmak ve pazarda etkili olabilmek için ihracata yönelik bir orta vadeli plan çerçevesinde, tevsii ve modernizasyon projesini devreye koyarak bugün; merkez dahil 45 i yönetici olmak üzere toplam 791 çalışanıyla, 73.537 m2 kapalı alanda, sektör için optimal büyüklük olarak sayılan sınıra yaklaşmış  ve yılda 17 milyon m² lik kapasiteye erişmiş bulunmaktadır.

Söğütsen Seramik Sanayi A.Ş., günümüzde; kapasitesi, yöneldiği pazarlar ve hedefleri ile uluslararası pazarda faaliyet gösteren, ulusal ölçek açısından da önemli bir şirkettir.

Söğütsen Seramik Sanayi A.Ş., tüketici taleplerinin tam olarak karşılanmasına dayanan üretim ve pazarlama politikası gereği şirket performansının geliştirilmesi için;

·       Çeşit zenginliği,

·       Müşteri beklentilerinin üzerinde kalite,

·       Çağdaş motif,

·       Desen ve renklerde moda unsurunun mamulde birleştirilmesi gibi faktörleri temel üretim stratejilerinden saymaktadır.

Söğütsen Seramik ve tüm çalışanlar için temel rehber, mevcut ve muhtemel müşteri TALEPLERİNİN ETKİLİ OLARAK KARŞILANMASIDIR.Yıldızlar SSS Holding AŞ. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Çevre Mühendisi Kütahya Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Çevre MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı, Kütahya / Gümüşköy ’ de faaliyet gösteren Eti Gümüş A.Ş. işletmemizde görevlendirilmek üzere ;  Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, Maden sektöründe en az 5 yıl aktif iş tecrübesine sahip, Çevre Görevlisi belgesi olan, ÇED, Çevre Denetimi ve diğer Çevre Mevzuatları konusunda bilgi sahibi, Çevre ile ilgili konularda ulusal ve uluslararası standartlara, yönetmelik ve saha uygulamalarına hakim, MS Office uygulamalarını kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Kütahya’da ikamet eden ya da edebilecek olan, Bay         Çevre Mühendisi alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Arge Mühendisi Kütahya Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Arge MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı, Kütahya / Gümüşköy ’ de faaliyet gösteren Eti Gümüş A.Ş. Cevher Zenginleştirme Tesisimizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Cevher zenginleştirme konusunda en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, Analitik düşünebilen, inisiyatif kullanabilen, takipçi ve çözüm odaklı, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Kütahya’da ikamet eden veya edebilecek olan           AR-GE Mühendisi alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Maden Mühendisi Giresun, Ordu, ... Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Maden MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı, Giresun / Şebinkarahisar'da faaliyet gösteren Nesko Maden Tic. Ve San. A.Ş. ; Yozgat / Akdağmadeni’nde faaliyet gösteren Rasih ve İhsan Maden Ltd. Şti. ; Ordu / Kabadüz’de faaliyet gösteren Zamantı Madencilik ve Tic.Ltd.Şti. işletmelerimizde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun, Cevher zenginleştirme ( Kurşun – Çinko – Bakır ) alanında en az 2 yıl deneyimli, Analitik düşünebilen, Vardiyalı çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay Zamantı Madencilik ve Tic. Ltd. Şti. Ordu /Kabadüz işletmesi için (1 kişi Flotasyon Tesisi) Nesko Maden Tic. ve San. A.Ş. Giresun / Şebinkarahisar işletmesi için (1 kişi Flotasyon Tesisi, 1 kişi Yer Altı) Rasih ve İhsan Madencilik Ltd. Şti. Yozgat / Akdağmadeni işletmesi için ( 2 kişi Yer Altı )        Maden Mühendisleri alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambar Şefi Kütahya Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Ambar ŞefiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı, Kütahya / Gümüşköy ’ de faaliyet gösteren Eti Gümüş A.Ş. işletmemizde görevlendirilmek üzere;  Yedek malzeme ambarlarında en az 5 yıl deneyimli, 40 yaşını aşmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, Kütahya’da ikamet eden veya edebilecek olan, Bay      Ambar Şefi alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Satınalma UzmanıYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı Nesko Madencilik Tic. ve San. A.Ş. bünyesi , Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Maden şirketlerinde satınalma tecrübesi olan, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, Tercihen İngilizce bilen, Raporlama ve analiz yeteneği olan, MS Office uygulamalarını iyi kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek olan Bay     Satınalma Uzmanı alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Müdürü Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Üretim MüdürüYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı Nesko Madencilik Tic. ve San. A.Ş. bünyesindeki işletmelerimizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun, Kurşun – Çinko – Bakır  üretim tesis faaliyetleri konusunda en az 5 yıl tecrübe sahibi, Yüksek temsil gücüne ve iletişim becerisine sahip, Sevk ve idare bilgi ve becerisine sahip, Analitik düşünebilen, inisiyatif kullanabilen, takipçi ve çözüm odaklı Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Askerlikle ilişiği bulunmayan, Bay        Flotasyon Tesis Üretim Müdürü / Sorumlusu alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Personeli Bilecik Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Muhasebe PersoneliYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holding bünyemizde faaliyet gösteren 3S Nakliyat Madencilik San. ve Tic. A.Ş. Bilecik / Söğüt’te bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Muhasebe mevzuatı, vergi mevzuatı gibi genel mevzuat ve süreçlere hakim, Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, Raporlama ve analiz yeteneği olan, Ekip çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bilecik / Söğüt’te ikamet eden veya edebilecek olan          Muhasebe Personeli alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Personeli Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Muhasebe PersoneliYıldızlar SSS Holding AŞ.
         Holdingimize bağlı Nesko Madencilik Tic. ve San. A.Ş. bünyesi , Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Tek düzen hesap planı ve vergi mevzuatı konularına hakim, Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, Raporlama ve analiz yeteneği olan, Ekip çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek olanMuhasebe Personeli alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Müdürü İstanbul(Asya) Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Muhasebe MüdürüYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimiz bünyesinde bulunan Granito Rino Satış ve Pazarlama A.Ş.’de görevlendirilmek üzere ;   Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun, Alanında en az 10 yıl tecrübesi olan, Genel Muhasebe , Tek Düzen Hesap Planı , TFRS/UFRS vergi mevzuatları vb. yasal konulara hakim, SMMM belgesine sahip, Muhasebe paket programlarını bilen, ERP tecrübesi bulunan, MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, Raporlama yapabilecek, Sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Analitik düşünce yapısına sahip, inisiyatif kullanabilen, takipçi ve çözüm odaklı, Etkin yöneticilik ve liderlik özelliklerine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan           Muhasebe Müdürü alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı