Yıldızlar SSS Holding AŞ. 

Şirket Bilgileri

http://www.sogutsenseramik.com.tr

Söğütsen Seramik A.Ş.

Seramik yer ve duvar karoları sanayi, ihracatta sağladığı yüksek döviz katma değeri ve yüksek düzeyli istihdamı ile ülkeyi geleceğe taşıyacak stratejik potansiyele sahip sektörlerden birisidir. Bu özelliği nedeniyle seramik sektörü, diğer toprak sanayi sektörleri ile birlikte ihracat açısından özel önem taşıyan sektörle anılmaktadır.

Türkiye ve Dünya dinamiğine ayak uydurmak ve pazarda etkili olabilmek için ihracata yönelik bir orta vadeli plan çerçevesinde, tevsii ve modernizasyon projesini devreye koyarak bugün; merkez dahil 45 i yönetici olmak üzere toplam 791 çalışanıyla, 73.537 m2 kapalı alanda, sektör için optimal büyüklük olarak sayılan sınıra yaklaşmış  ve yılda 17 milyon m² lik kapasiteye erişmiş bulunmaktadır.

Söğütsen Seramik Sanayi A.Ş., günümüzde; kapasitesi, yöneldiği pazarlar ve hedefleri ile uluslararası pazarda faaliyet gösteren, ulusal ölçek açısından da önemli bir şirkettir.

Söğütsen Seramik Sanayi A.Ş., tüketici taleplerinin tam olarak karşılanmasına dayanan üretim ve pazarlama politikası gereği şirket performansının geliştirilmesi için;

·       Çeşit zenginliği,

·       Müşteri beklentilerinin üzerinde kalite,

·       Çağdaş motif,

·       Desen ve renklerde moda unsurunun mamulde birleştirilmesi gibi faktörleri temel üretim stratejilerinden saymaktadır.

Söğütsen Seramik ve tüm çalışanlar için temel rehber, mevcut ve muhtemel müşteri TALEPLERİNİN ETKİLİ OLARAK KARŞILANMASIDIR.Yıldızlar SSS Holding AŞ. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satınalma Uzmanı Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Satınalma UzmanıYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı Nesko Madencilik Tic. ve San. A.Ş. bünyesi , Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Maden şirketlerinde satınalma tecrübesi olan, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, Tercihen İngilizce bilen, Raporlama ve analiz yeteneği olan, MS Office uygulamalarını iyi kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek olan Bay     Satınalma Uzmanı alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Müdürü Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Üretim MüdürüYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı Nesko Madencilik Tic. ve San. A.Ş. bünyesindeki işletmelerimizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun, Kurşun – Çinko – Bakır  üretim tesis faaliyetleri konusunda en az 5 yıl tecrübe sahibi, Yüksek temsil gücüne ve iletişim becerisine sahip, Sevk ve idare bilgi ve becerisine sahip, Analitik düşünebilen, inisiyatif kullanabilen, takipçi ve çözüm odaklı Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Askerlikle ilişiği bulunmayan, Bay        Flotasyon Tesis Üretim Müdürü / Sorumlusu alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Personeli Bilecik Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Muhasebe PersoneliYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holding bünyemizde faaliyet gösteren 3S Nakliyat Madencilik San. ve Tic. A.Ş. Bilecik / Söğüt’te bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Muhasebe mevzuatı, vergi mevzuatı gibi genel mevzuat ve süreçlere hakim, Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, Raporlama ve analiz yeteneği olan, Ekip çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bilecik / Söğüt’te ikamet eden veya edebilecek olan          Muhasebe Personeli alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Personeli Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Muhasebe PersoneliYıldızlar SSS Holding AŞ.
         Holdingimize bağlı Nesko Madencilik Tic. ve San. A.Ş. bünyesi , Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Tek düzen hesap planı ve vergi mevzuatı konularına hakim, Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, Raporlama ve analiz yeteneği olan, Ekip çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek olanMuhasebe Personeli alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Müdürü İstanbul(Asya) Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Muhasebe MüdürüYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimiz bünyesinde bulunan Granito Rino Satış ve Pazarlama A.Ş.’de görevlendirilmek üzere ;   Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun, Alanında en az 10 yıl tecrübesi olan, Genel Muhasebe , Tek Düzen Hesap Planı , TFRS/UFRS vergi mevzuatları vb. yasal konulara hakim, SMMM belgesine sahip, Muhasebe paket programlarını bilen, ERP tecrübesi bulunan, MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, Raporlama yapabilecek, Sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Analitik düşünce yapısına sahip, inisiyatif kullanabilen, takipçi ve çözüm odaklı, Etkin yöneticilik ve liderlik özelliklerine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan           Muhasebe Müdürü alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Mühendisi Gümüşhane Yıldızlar SSS Holding AŞ.
İnşaat MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı Gümüşhane ili Midi bölgesinde faaliyet gösteren Yıldız Bakır Madencilik A.Ş. İşletmesinde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Baraj şantiyelerinde en az 5 yıl deneyimli, MS Office, AutoCad programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı düşünebilen, Sevk ve idare kabiliyeti kuvvetli, ekip yönetebilecek, Keşif, metraj ve kontrol alanlarında çalışmış, İş güvenliği normlarına ve çalışma prensibine sahip, Sorunlara çözüm getirebilen, sorumluluk alabilen, özverili, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Gümüşhane’de ikamet eden veya edebilecek olan, Bayİnşaat Mühendisi alınacaktır. Not: Fabrika içerisinde misafirhane ve lokalimiz mevcuttur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Destek Uzmanı Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Sistem Destek UzmanıYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holding Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyimli, Windows işletim sistemleri, Active Directory uygulamalarında uzman, Genel network terminolojisi hakkında bilgi sahibi, DHCP, DNS ve TCP/IP konularında deneyimli, Terminal Server, Citrix Server, IIS ve Sql Server konularında bilgili, Backup, Firewall, VPN konularında bilgi sahibi, Tercihen MCSE ve CCNP sertifikalarına sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankar’da ikamet eden veya edebilecek olan, Bay        Sistem Destek Uzmanı alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Personeli İzmir, İstanbul(Asya) Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Saha Satış PersoneliYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimiz bünyesinde bulunan Granito Rino Satış ve Pazarlama A.Ş. İstanbul ve İzmir bölge müdürlüklerinde görevlendirilmek üzere ;  En az lise, tercihen üniversite mezunu, Seramik,Granit ürünlerinin satışı konusunda sektör deneyimi bulunan, Sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sonuç odaklı çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul veya İzmir’de ikamet eden veya edebilecek olan        Satış Personelleri alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Yönetici AsistanıYıldızlar SSS Holding AŞ.
Ataşehir ’de bulunan holding bölge müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere ;   En az lise veya dengi okul mezunu, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Üst düzey yönetici asistanlığı ve sekreterya alanında çalışabilecek, İngilizce bilen, Planlama,organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Ms Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Diksiyonu düzgün,prezantabl, Telefon,faks,e-mail vb. iş trafiğini yönetebilecek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek Yönetici Asistanı / Sekreter alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Formen Kütahya Yıldızlar SSS Holding AŞ.
FormenYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı, Kütahya / Gümüşköy ’ de faaliyet gösteren Eti Gümüş A.Ş. işletmemizde görevlendirilmek üzere;  Tercihen Altın, Gümüş, Çinko cevherlerinin flotasyonla zenginleştirme işlerinde fiilen en az 3 yıl çalışmış           Elemanlar alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşçi Ordu Yıldızlar SSS Holding AŞ.
İşçiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimiz bünyesinde bulunan, Ordu ili Kabadüz ilçesinde faaliyet gösteren Zamantı Madencilik ve Tic. Ltd. Şti. Yeraltı Maden Tesisimizde görevlendirilmek üzere ;  Vasıflı veya Vasıfsız, Tercihen Madencilik sektöründe deneyimli, Erkek           İşçiler alınacaktır.  Not: Tesisimizde konaklama ve servis imkanı bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Müdürü Kütahya Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Araştırma Geliştirme / AR-GE MüdürüYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı, Kütahya / Gümüşköy ’ de faaliyet gösteren Eti Gümüş A.Ş. işletmemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Gümüş veya Altın Madenciliği konusunda en az 10 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, Analitik düşünebilen, inisiyatif kullanabilen, takipçi ve çözüm odaklı, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Kütahya’da ikamet eden veya edebilecek olan        AR-GE Müdürü alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı