Yıldızlar SSS Holding AŞ. 

Şirket Bilgileri

http://www.sogutsenseramik.com.tr

Söğütsen Seramik A.Ş.

Seramik yer ve duvar karoları sanayi, ihracatta sağladığı yüksek döviz katma değeri ve yüksek düzeyli istihdamı ile ülkeyi geleceğe taşıyacak stratejik potansiyele sahip sektörlerden birisidir. Bu özelliği nedeniyle seramik sektörü, diğer toprak sanayi sektörleri ile birlikte ihracat açısından özel önem taşıyan sektörle anılmaktadır.

Türkiye ve Dünya dinamiğine ayak uydurmak ve pazarda etkili olabilmek için ihracata yönelik bir orta vadeli plan çerçevesinde, tevsii ve modernizasyon projesini devreye koyarak bugün; merkez dahil 45 i yönetici olmak üzere toplam 791 çalışanıyla, 73.537 m2 kapalı alanda, sektör için optimal büyüklük olarak sayılan sınıra yaklaşmış  ve yılda 17 milyon m² lik kapasiteye erişmiş bulunmaktadır.

Söğütsen Seramik Sanayi A.Ş., günümüzde; kapasitesi, yöneldiği pazarlar ve hedefleri ile uluslararası pazarda faaliyet gösteren, ulusal ölçek açısından da önemli bir şirkettir.

Söğütsen Seramik Sanayi A.Ş., tüketici taleplerinin tam olarak karşılanmasına dayanan üretim ve pazarlama politikası gereği şirket performansının geliştirilmesi için;

·       Çeşit zenginliği,

·       Müşteri beklentilerinin üzerinde kalite,

·       Çağdaş motif,

·       Desen ve renklerde moda unsurunun mamulde birleştirilmesi gibi faktörleri temel üretim stratejilerinden saymaktadır.

Söğütsen Seramik ve tüm çalışanlar için temel rehber, mevcut ve muhtemel müşteri TALEPLERİNİN ETKİLİ OLARAK KARŞILANMASIDIR.Yıldızlar SSS Holding AŞ. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Makine Bakım Şefi Gümüşhane Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Makine Bakım ŞefiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı Gümüşhane ili Midi bölgesinde faaliyet gösteren Yıldız Bakır Madencilik A.Ş. İşletmesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,İş makineleri bakım - onarımı, arıza tespiti konusunda deneyimi olan,Maden sektöründe en az 3 yıl tecrübesi bulunan, Makine Bakım-Onarım süreciyle ilgili problemlerin teşhisinde kalıcı çözüm üretme becerisine sahip, saha koordinasyonu yapabilecek,Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, ekip yönetebilecek,Problem çözme yeteneği güçlü, sorumluluk sahibi, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, İnisiyatif kullanabilen, takipçi ve çözüm odaklı, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Gümüşhane' de ikamet eden veya edebilecek olan Makine Bakım Şefi alınacaktır.  Not: Fabrika içerisinde misafirhane ve lokalimiz mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ERP Danışmanı İstanbul(Asya) Yıldızlar SSS Holding AŞ.
ERP DanışmanıYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holding İstanbul Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere ;Endüstri, Sistem veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,Canias Troia ve SQL sorgulama dilini bilen, Erp projelerinde en az 2 yıl aktif görev almış, Esnek çalışma saatlerinde ve yoğun tempoda çalışabilecek,Gelişmiş iletişim ve sunum becerilerine sahip, insan ilişkilerinde başarılı,Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş,Literatürü İngilizce izleyebilecek, yazılı ve sözlü iletişim kurabilecek,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek olan         Deneyimli ERP Danışmanı/Yazılım Geliştirme Uzmanı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Gümüşhane Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Satınalma UzmanıYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı Gümüşhane ili Midi bölgesinde faaliyet gösteren Yıldız Bakır Madencilik A.Ş. İşletmesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Makine Teknikerliği bölümlerinden mezun,Satınalma süreçlerinde en az 3 yıl deneyimli, Tercihen Maden sektöründe çalışmış, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Sonuç odaklı çalışan, problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahipMüzakere becerisi yüksek, Raporlama ve analiz yeteneği olan, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,Veri analizleri yapabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Girişimci, ısrarcı, dışadönük, takip yeteneği güçlü,İnisiyatif kullanabilen ve hızlı karar verebilen,Disiplinli çalışmayı prensip edinmiş ve sorumluluk sahibi,Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Gümüşhane' de ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,          Satınalma Uzmanı alınacaktır. Not: Fabrika içerisinde misafirhane ve lokalimiz mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Güvenlik GörevlisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Ümitköy’de bulunan villamızda görevlendirilmek üzere ; 5188 sayılı kanun kapsamında güncel geçerliliği olan özel güvenlik kimlik kartına (silahlı) sahip,Güvenlikle ilgili her türlü önlemi alabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, 30-45 yaş arasında, En az 1.70 cm boyunda, Sürücü belgesi olup, otomatik ve manuel vitesli araçları kullanabilen,Bay Özel Güvenlik Görevlisi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi Kütahya Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Makine MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı, Kütahya / Gümüşköy ’ de faaliyet gösteren Eti Gümüş A.Ş.işletmemizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,Proses bakım - onarım konusunda en az 2 yıl deneyimli,MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen,Vardiyalı çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Kütahya’da ikamet eden veya edebilecek olan, Bay         Makine Mühendisialınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre Mühendisi Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Çevre MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holding bünyemizde Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, Yeni mezun veya ÇED raporu hazırlama, çevre izin ve lisanslandırma konusunda en az 2 yıl deneyimli,Seyahat engeli olmayan, İnisiyatif kullanabilen, takipçi ve çözüm odaklı, Sürücü belgesi olup , aktif araç kullanabilen , Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara' da ikamet eden veya edebilecek olan         Çevre Mühendisi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Maden Mühendisi Kırşehir Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Maden MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimizin, Kütahya / Gümüşköy ’ de faaliyet gösteren Eti Gümüş A.Ş.’ne bağlı, Kırşehir ili Kaman ilçesinde faaliyette bulunan Altın Madeni İşletmesinde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun,Kıymetli Metal Madenciliğinde en az 2 yıl deneyimli,Madencilikle ilgili Kanun ve Yönetmeliklere hakim, Micromine ve MS Office programlarını etkin kullanabilen,Ekip çalışmasına yatkın, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Kırşehir ili Kaman ilçesinde ikamet eden veya edebilecek olan,Bay          Maden Mühendisialınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Destek Sorumlusu Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Sistem Destek SorumlusuYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holding Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere ;Üniversitelerin bilgisayar mühendisliği ve/veya ilgili bölümlerinden mezun,Sistem ve ağ konularında en az 5 yıl deneyimli, Windows işletim sistemleri, Active Directory uygulamalarında uzman,Genel network terminolojisi hakkında bilgi sahibi, DHCP, DNS ve TCP/IP,Group Policy yönetimi, LAN/WAN, Switching, Routing konularında uzman,Terminal Server, Citrix Server, IIS ve Sql Server konularında uzman,Backup(Acronis, NetBackup), Emc Storage ,Firewall , VPN konularında bilgi sahibi,Tercihen MCSE,CCNP ve CCNA sertifikalarına sahip, Sanallaştırma ( Vmware ) konusunda bilgi sahibi, Tercihen Cisco ürün ailesi hakkında bilgi sahibi, Tercihen Bilgi Teknolojileri Standartları hakkında bilgi sahibi,Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Teknik takip yapabilecek seviyede İngilizce dil bilgisine sahip,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek olan, Bay        Sistem Destek Birim Şefi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Jeoloji Mühendisi Elazığ, Sivas Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Jeoloji MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı Nesko Madencilik Tic. ve San. A.Ş. bünyesindeki Elazığ ve Sivas Krom işletmelerimizde görevlendirilmek üzere ;Üniversitelerin Maden ya da Jeoloji Mühendisliği bölümlerinden mezun,Krom İşletme ve tesislerinde, aramalarda tercihen 5 yıl deneyim sahibi,Raporlama becerisi yüksek, Planlama ve organizasyon becerisi kuvvetli, Analitik düşünce yapısına sahip, araştırmacı, yeniliklere açık ve sonuç odaklı,Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Askerlikle ilişiği bulunmayan, Bay         Maden veya Jeoloji Mühendisi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Müdürü Elazığ, Sivas Yıldızlar SSS Holding AŞ.
İşletme MüdürüYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı Nesko Madencilik Tic. ve San. A.Ş. bünyesindeki Elazığ ve Sivas Krom işletmelerimizde görevlendirilmek üzere ;Üniversitelerin Maden ya da Jeoloji Mühendisliği bölümlerinden mezun,Alanında 10 yıl deneyimli, Krom üretim tesislerinde, üretim ve maden arama konularında tecrübeli, yöneticilik yapmış,Yüksek temsil gücüne ve iletişim becerisine sahip, Analitik düşünebilen, inisiyatif kullanabilen, takipçi ve çözüm odaklıYoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Askerlikle ilişiği bulunmayan, Bay         İşletme Müdürü alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı