Yıldızlar SSS Holding AŞ. 

Şirket Bilgileri

http://www.sogutsenseramik.com.tr

Söğütsen Seramik A.Ş.

Seramik yer ve duvar karoları sanayi, ihracatta sağladığı yüksek döviz katma değeri ve yüksek düzeyli istihdamı ile ülkeyi geleceğe taşıyacak stratejik potansiyele sahip sektörlerden birisidir. Bu özelliği nedeniyle seramik sektörü, diğer toprak sanayi sektörleri ile birlikte ihracat açısından özel önem taşıyan sektörle anılmaktadır.

Türkiye ve Dünya dinamiğine ayak uydurmak ve pazarda etkili olabilmek için ihracata yönelik bir orta vadeli plan çerçevesinde, tevsii ve modernizasyon projesini devreye koyarak bugün; merkez dahil 45 i yönetici olmak üzere toplam 791 çalışanıyla, 73.537 m2 kapalı alanda, sektör için optimal büyüklük olarak sayılan sınıra yaklaşmış  ve yılda 17 milyon m² lik kapasiteye erişmiş bulunmaktadır.

Söğütsen Seramik Sanayi A.Ş., günümüzde; kapasitesi, yöneldiği pazarlar ve hedefleri ile uluslararası pazarda faaliyet gösteren, ulusal ölçek açısından da önemli bir şirkettir.

Söğütsen Seramik Sanayi A.Ş., tüketici taleplerinin tam olarak karşılanmasına dayanan üretim ve pazarlama politikası gereği şirket performansının geliştirilmesi için;

·       Çeşit zenginliği,

·       Müşteri beklentilerinin üzerinde kalite,

·       Çağdaş motif,

·       Desen ve renklerde moda unsurunun mamulde birleştirilmesi gibi faktörleri temel üretim stratejilerinden saymaktadır.

Söğütsen Seramik ve tüm çalışanlar için temel rehber, mevcut ve muhtemel müşteri TALEPLERİNİN ETKİLİ OLARAK KARŞILANMASIDIR.Yıldızlar SSS Holding AŞ. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Maden Mühendisi Kırşehir Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Maden MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimizin, Kütahya / Gümüşköy ’ de faaliyet gösteren Eti Gümüş A.Ş.’ne bağlı, Kırşehir ili Kaman ilçesinde faaliyette bulunan Altın Madeni İşletmesinde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun,Kıymetli Metal Madenciliğinde en az 2 yıl deneyimli,Madencilikle ilgili Kanun ve Yönetmeliklere hakim, Micromine ve MS Office programlarını etkin kullanabilen,Ekip çalışmasına yatkın, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Kırşehir ili Kaman ilçesinde ikamet eden veya edebilecek olan,Bay          Maden Mühendisialınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Destek Sorumlusu Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Sistem Destek SorumlusuYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holding Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere ;Üniversitelerin bilgisayar mühendisliği ve/veya ilgili bölümlerinden mezun,Sistem ve ağ konularında en az 5 yıl deneyimli, Windows işletim sistemleri, Active Directory uygulamalarında uzman,Genel network terminolojisi hakkında bilgi sahibi, DHCP, DNS ve TCP/IP,Group Policy yönetimi, LAN/WAN, Switching, Routing konularında uzman,Terminal Server, Citrix Server, IIS ve Sql Server konularında uzman,Backup(Acronis, NetBackup), Emc Storage ,Firewall , VPN konularında bilgi sahibi,Tercihen MCSE,CCNP ve CCNA sertifikalarına sahip, Sanallaştırma ( Vmware ) konusunda bilgi sahibi, Tercihen Cisco ürün ailesi hakkında bilgi sahibi, Tercihen Bilgi Teknolojileri Standartları hakkında bilgi sahibi,Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Teknik takip yapabilecek seviyede İngilizce dil bilgisine sahip,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek olan, Bay        Sistem Destek Birim Şefi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Güvenlik GörevlisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Ümitköy’de bulunan villamızda görevlendirilmek üzere ; 5188 sayılı kanun kapsamında güncel geçerliliği olan özel güvenlik kimlik kartına (silahlı) sahip,Güvenlikle ilgili her türlü önlemi alabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, 30-45 yaş arasında, En az 1.70 cm boyunda, Sürücü belgesi olup, otomatik ve manuel vitesli araçları kullanabilen,Bay Özel Güvenlik Görevlisi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Jeoloji Mühendisi Elazığ, Sivas Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Jeoloji MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı Nesko Madencilik Tic. ve San. A.Ş. bünyesindeki Elazığ ve Sivas Krom işletmelerimizde görevlendirilmek üzere ;Üniversitelerin Maden ya da Jeoloji Mühendisliği bölümlerinden mezun,Krom İşletme ve tesislerinde, aramalarda tercihen 5 yıl deneyim sahibi,Raporlama becerisi yüksek, Planlama ve organizasyon becerisi kuvvetli, Analitik düşünce yapısına sahip, araştırmacı, yeniliklere açık ve sonuç odaklı,Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Askerlikle ilişiği bulunmayan, Bay         Maden veya Jeoloji Mühendisi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Müdürü Elazığ, Sivas Yıldızlar SSS Holding AŞ.
İşletme MüdürüYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı Nesko Madencilik Tic. ve San. A.Ş. bünyesindeki Elazığ ve Sivas Krom işletmelerimizde görevlendirilmek üzere ;Üniversitelerin Maden ya da Jeoloji Mühendisliği bölümlerinden mezun,Alanında 10 yıl deneyimli, Krom üretim tesislerinde, üretim ve maden arama konularında tecrübeli, yöneticilik yapmış,Yüksek temsil gücüne ve iletişim becerisine sahip, Analitik düşünebilen, inisiyatif kullanabilen, takipçi ve çözüm odaklıYoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Askerlikle ilişiği bulunmayan, Bay         İşletme Müdürü alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Arıcılık Teknisyeni Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Arıcılık TeknisyeniYıldızlar SSS Holding AŞ.
Ankara Bala’da bulunan çiftliğimizde görevlendirilmek üzere ; Ziraat Teknikeri veya Teknisyeni, Arı yetiştiriciliği konusunda en az 3 yıl tecrübeli,Sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen, Çiftlikte yatılı olarak kalabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay         Arı Yetiştiricisi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ERP Danışmanı Çankırı Yıldızlar SSS Holding AŞ.
ERP DanışmanıYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı Çankırı ili Kurşunlu bölgesinde faaliyet gösteren Granito Girarto A.Ş.seramik ve granit fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Endüstri, Sistem veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun Canias Troia ve SQL sorgulama dilini bilen, Erp projelerinde en az 2 yıl aktif görev almış, Esnek çalışma saatlerinde ve yoğun tempoda çalışabilecek, Gelişmiş iletişim ve sunum becerilerine sahip, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Literatürü İngilizce izleyebilecek, yazılı ve sözlü iletişim kurabilecek,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Çankırı’da ikamet eden veya edebilecek olan         Deneyimli ERP Danışmanı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ERP Danışmanı Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
ERP DanışmanıYıldızlar SSS Holding AŞ.
Artan iş hacmimiz ve büyüme hedeflerimiz doğrultusunda holding Ankara Bilgi İşlem bölümü bünyesinde tam zamanlı olarak görevlendirilmek üzere;Endüstri, Sistem veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,Canias Troia ve SQL sorgulama dilini bilen, Erp projelerinde en az 2 yıl aktif görev almış, Esnek çalışma saatlerinde ve yoğun tempoda çalışabilecek,Gelişmiş iletişim ve sunum becerilerine sahip, insan ilişkilerinde başarılı,Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş,Literatürü İngilizce izleyebilecek, yazılı ve sözlü iletişim kurabilecek,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Seyahat engeli olmayan, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek olan  Deneyimli ERP Danışmanı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Şefi Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Muhasebe ŞefiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı Nesko Madencilik Tic. ve San. A.Ş. bünyesi ,Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere ;Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun,Alanında en az 6 yıl tecrübeli, MS Office programlarını ileri seviyede bilen, Zaman yönetimi becerisi gelişmiş, titiz, takipçi ve detaylara önem veren,Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, Raporlama ve analiz yeteneği olan, Ekip çalışmasına yatkın, Ekibine örnek bir çalışma disiplini ile liderlik yapabilecek, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek olan, Bay         Muhasebe Şefi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Maden Mühendisi Kırşehir Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Maden MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimizin, Kütahya / Gümüşköy ’ de faaliyet gösteren Eti Gümüş A.Ş.’ne bağlı, Kırşehir ili Kaman ilçesinde faaliyette bulunan Altın Madeni İşletmesinde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun,Kırma Eleme tesislerinde ve Yığın Liçi konusunda en az 2 yıl deneyimli,Tercihen İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Kırşehir ili Kaman ilçesinde ikamet eden veya edebilecek olan,Bay          Maden Mühendisialınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Yöneticisi/Yönetmeni Bilecik, Çankırı Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Finans Yöneticisi/YönetmeniYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı, Çankırı / Kurşunlu ve Bilecik / Söğüt ilçelerinde faaliyet gösterenGranito Girarto A.Ş. İşletmelerimizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun,Finansal planlama, bankacılık işlemleri,  mali kontrol, bütçe konularında en az 5 yıl deneyimli,Tercihen seramik sektöründe tecrübesi bulunan, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Planlama ve raporlama becerileri gelişmiş, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği kuvvetli, Analitik düşünce yapısına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay          Finans Yöneticisi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Maden Mühendisi Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Maden MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holding bünyemizde Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere tam zamanlı veya sözleşmeli;Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun,Kamu veya Özel sektörde yer altı kömür madeninde alanında en az 5 yıl deneyimli (Bu durumu SGK ve Migem nezaretçilik dökümleri ile belgeleyebilecek),Tercihen YTK eğitimi almış, Madencilikle ilgili Kanun ve Yönetmeliklere hakim, Arama Faaliyet Raporu, İşletme ve Temdit İşletme Projeleri ile Maden Kanununun 29. Madde evraklarını hazırlayabilen,Autocad, Netcad ve Mapinfo programlarını kullanabilen,Projelerde açık ve kapalı termin çizimi ve yorumunu yapabilen,Seyahat engeli olmayan, İnisiyatif kullanabilen, takipçi ve çözüm odaklı, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara' da ikamet eden veya edebilecek olan         Maden Mühendisi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı