Yıldızlar SSS Holding AŞ. 

Şirket Bilgileri

http://www.sogutsenseramik.com.tr

Söğütsen Seramik A.Ş.

Seramik yer ve duvar karoları sanayi, ihracatta sağladığı yüksek döviz katma değeri ve yüksek düzeyli istihdamı ile ülkeyi geleceğe taşıyacak stratejik potansiyele sahip sektörlerden birisidir. Bu özelliği nedeniyle seramik sektörü, diğer toprak sanayi sektörleri ile birlikte ihracat açısından özel önem taşıyan sektörle anılmaktadır.

Türkiye ve Dünya dinamiğine ayak uydurmak ve pazarda etkili olabilmek için ihracata yönelik bir orta vadeli plan çerçevesinde, tevsii ve modernizasyon projesini devreye koyarak bugün; merkez dahil 45 i yönetici olmak üzere toplam 791 çalışanıyla, 73.537 m2 kapalı alanda, sektör için optimal büyüklük olarak sayılan sınıra yaklaşmış  ve yılda 17 milyon m² lik kapasiteye erişmiş bulunmaktadır.

Söğütsen Seramik Sanayi A.Ş., günümüzde; kapasitesi, yöneldiği pazarlar ve hedefleri ile uluslararası pazarda faaliyet gösteren, ulusal ölçek açısından da önemli bir şirkettir.

Söğütsen Seramik Sanayi A.Ş., tüketici taleplerinin tam olarak karşılanmasına dayanan üretim ve pazarlama politikası gereği şirket performansının geliştirilmesi için;

·       Çeşit zenginliği,

·       Müşteri beklentilerinin üzerinde kalite,

·       Çağdaş motif,

·       Desen ve renklerde moda unsurunun mamulde birleştirilmesi gibi faktörleri temel üretim stratejilerinden saymaktadır.

Söğütsen Seramik ve tüm çalışanlar için temel rehber, mevcut ve muhtemel müşteri TALEPLERİNİN ETKİLİ OLARAK KARŞILANMASIDIR.Yıldızlar SSS Holding AŞ. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sistem Destek Uzmanı Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Sistem Destek UzmanıYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holding Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyimli, Windows işletim sistemleri, Active Directory uygulamalarında uzman, Genel network terminolojisi hakkında bilgi sahibi, DHCP, DNS ve TCP/IP konularında deneyimli, Terminal Server, Citrix Server, IIS ve Sql Server konularında bilgili, Backup, Firewall, VPN konularında bilgi sahibi, Tercihen MCSE ve CCNP sertifikalarına sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankar’da ikamet eden veya edebilecek olan, Bay        Sistem Destek Uzmanı alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Personeli İzmir, İstanbul(Asya) Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Saha Satış PersoneliYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimiz bünyesinde bulunan Granito Rino Satış ve Pazarlama A.Ş. İstanbul ve İzmir bölge müdürlüklerinde görevlendirilmek üzere ;  En az lise, tercihen üniversite mezunu, Seramik,Granit ürünlerinin satışı konusunda sektör deneyimi bulunan, Sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sonuç odaklı çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul veya İzmir’de ikamet eden veya edebilecek olan        Satış Personelleri alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Mühendisi Gümüşhane Yıldızlar SSS Holding AŞ.
İnşaat MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı Gümüşhane ili Midi bölgesinde faaliyet gösteren Yıldız Bakır Madencilik A.Ş. İşletmesinde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Baraj şantiyelerinde en az 5 yıl deneyimli, MS Office, AutoCad programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı düşünebilen, Sevk ve idare kabiliyeti kuvvetli, ekip yönetebilecek, Keşif, metraj ve kontrol alanlarında çalışmış, İş güvenliği normlarına ve çalışma prensibine sahip, Sorunlara çözüm getirebilen, sorumluluk alabilen, özverili, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Gümüşhane’de ikamet eden veya edebilecek olan, Bayİnşaat Mühendisi alınacaktır. Not: Fabrika içerisinde misafirhane ve lokalimiz mevcuttur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Yönetici AsistanıYıldızlar SSS Holding AŞ.
Ataşehir ’de bulunan holding bölge müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere ;   En az lise veya dengi okul mezunu, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Üst düzey yönetici asistanlığı ve sekreterya alanında çalışabilecek, İngilizce bilen, Planlama,organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Ms Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Diksiyonu düzgün,prezantabl, Telefon,faks,e-mail vb. iş trafiğini yönetebilecek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek Yönetici Asistanı / Sekreter alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Formen Kütahya Yıldızlar SSS Holding AŞ.
FormenYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı, Kütahya / Gümüşköy ’ de faaliyet gösteren Eti Gümüş A.Ş. işletmemizde görevlendirilmek üzere;  Tercihen Altın, Gümüş, Çinko cevherlerinin flotasyonla zenginleştirme işlerinde fiilen en az 3 yıl çalışmış           Elemanlar alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşçi Ordu Yıldızlar SSS Holding AŞ.
İşçiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimiz bünyesinde bulunan, Ordu ili Kabadüz ilçesinde faaliyet gösteren Zamantı Madencilik ve Tic. Ltd. Şti. Yeraltı Maden Tesisimizde görevlendirilmek üzere ;  Vasıflı veya Vasıfsız, Tercihen Madencilik sektöründe deneyimli, Erkek           İşçiler alınacaktır.  Not: Tesisimizde konaklama ve servis imkanı bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Müdürü Kütahya Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Araştırma Geliştirme / AR-GE MüdürüYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı, Kütahya / Gümüşköy ’ de faaliyet gösteren Eti Gümüş A.Ş. işletmemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Gümüş veya Altın Madenciliği konusunda en az 10 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, Analitik düşünebilen, inisiyatif kullanabilen, takipçi ve çözüm odaklı, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Kütahya’da ikamet eden veya edebilecek olan        AR-GE Müdürü alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita ve Kadastro Mühendisi Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Harita ve Kadastro MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holding bünyemizde Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere ;  Üniversitelerin Harita ve Kadastro Mühendisliği bölümünden mezun, Seyahat engeli olmayan, İnisiyatif kullanabilen, takipçi ve çözüm odaklı, Sürücü belgesi olup , aktif araç kullanabilen , Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara' da ikamet eden veya edebilecek olan       Harita ve Kadastro Mühendisi alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çevre Mühendisi Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Çevre MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holding bünyemizde Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere ;  Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, Yeni mezun veya ÇED raporu hazırlama, çevre izin ve lisanslandırma konusunda en az 2 yıl deneyimli, Seyahat engeli olmayan, İnisiyatif kullanabilen, takipçi ve çözüm odaklı, Sürücü belgesi olup , aktif araç kullanabilen , Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara' da ikamet eden veya edebilecek olanÇevre Mühendisi alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Elemanı İstanbul(Asya) Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Muhasebe ElemanıYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimiz bünyesinde bulunan Granito Rino Satış ve Pazarlama A.Ş.’de görevlendirilmek üzere ;  En az Ticaret Lisesi veya Meslek Yüksekokul mezunu, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Cari hesap mutabakatı, fatura kontrolü, genel muhasebe konularına hakim, Muhasebe alanında kariyer yapmak isteyen, MS Office programlarını kullanabilen, Planlama, takip, raporlama yapabilecek, Dikkatli, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan         Muhasebe Elemanı alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetçi Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
İç DenetçiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holding Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere ;  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku konularına hakim, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Raporlama ve analiz yeteneği olan, Detaylara önem veren ve sonuç odaklı çalışabilen, Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek olan        İç Denetçi alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşçi Çanakkale Yıldızlar SSS Holding AŞ.
İşçiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimiz bünyesinde bulunan, Çanakkale ili Yenice ilçesinde faaliyet gösteren Nesko Maden Tic. San. A.Ş. Yeraltı Maden Tesisimizde görevlendirilmek üzere ;  Vasıflı veya Vasıfsız, Erkek, Çanakkale Yenice’de ikamet eden veya edebilecek olan  İşçiler alınacaktır.  Not: Tesisimizde konaklama imkanı bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Zooteknist Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
ZooteknistYıldızlar SSS Holding AŞ.
Ankara Bala’da bulunan çiftliğimizde görevlendirilmek üzere ;  Üniversitelerin Zootekni bülümünden mezun, Büyükbaş ve küçükbaş hayvan yetiştiriciliği konusunda en az 3 yıl deneyimli, Çiftlik tecrübesi bulunan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay   Zooteknist alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı