Yıldızlar SSS Holding AŞ. 

Şirket Bilgileri

http://www.sogutsenseramik.com.tr

Söğütsen Seramik A.Ş.

Seramik yer ve duvar karoları sanayi, ihracatta sağladığı yüksek döviz katma değeri ve yüksek düzeyli istihdamı ile ülkeyi geleceğe taşıyacak stratejik potansiyele sahip sektörlerden birisidir. Bu özelliği nedeniyle seramik sektörü, diğer toprak sanayi sektörleri ile birlikte ihracat açısından özel önem taşıyan sektörle anılmaktadır.

Türkiye ve Dünya dinamiğine ayak uydurmak ve pazarda etkili olabilmek için ihracata yönelik bir orta vadeli plan çerçevesinde, tevsii ve modernizasyon projesini devreye koyarak bugün; merkez dahil 45 i yönetici olmak üzere toplam 791 çalışanıyla, 73.537 m2 kapalı alanda, sektör için optimal büyüklük olarak sayılan sınıra yaklaşmış  ve yılda 17 milyon m² lik kapasiteye erişmiş bulunmaktadır.

Söğütsen Seramik Sanayi A.Ş., günümüzde; kapasitesi, yöneldiği pazarlar ve hedefleri ile uluslararası pazarda faaliyet gösteren, ulusal ölçek açısından da önemli bir şirkettir.

Söğütsen Seramik Sanayi A.Ş., tüketici taleplerinin tam olarak karşılanmasına dayanan üretim ve pazarlama politikası gereği şirket performansının geliştirilmesi için;

·       Çeşit zenginliği,

·       Müşteri beklentilerinin üzerinde kalite,

·       Çağdaş motif,

·       Desen ve renklerde moda unsurunun mamulde birleştirilmesi gibi faktörleri temel üretim stratejilerinden saymaktadır.

Söğütsen Seramik ve tüm çalışanlar için temel rehber, mevcut ve muhtemel müşteri TALEPLERİNİN ETKİLİ OLARAK KARŞILANMASIDIR.Yıldızlar SSS Holding AŞ. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 17
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Personeli Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Muhasebe PersoneliYıldızlar SSS Holding AŞ.
         Holdingimize bağlı Nesko Madencilik Tic. ve San. A.Ş. bünyesi , Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Tek düzen hesap planı ve vergi mevzuatı konularına hakim, Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, Raporlama ve analiz yeteneği olan, Ekip çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek olanMuhasebe Personeli alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tır Şoförü Bilecik Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Tır ŞoförüYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holding bünyemizde faaliyet gösteren 3S Nakliyat Madencilik San. ve Tic. A.Ş. Bilecik / Söğüt’te bulunan nakliye biriminde görevlendirilmek üzere;  Alanında en az 2 yıl tecrübeli, SRC ve Psikoteknik belgesine sahip, E sınıfı ehliyeti olan, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Disiplinli, müşteri memnuniyetine önem veren, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bilecik / Söğüt’te ikamet eden veya edebilecek olan        Tır Şoförü alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Destek Uzmanı Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Yazılım Destek UzmanıYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holding Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl tecrübe sahibi, İngilizce bilen, Tercihen sertifikasyon eğitimleri almış, Web yazılımı, tasarımı ve internet teknolojileri konusunda tecrübeli, MS-SQL konusunda bilgili, Yazılım son kullanıcı doküman eğitimlerini hazırlayabilecek, Yazılım son kullanıcı eğitimlerini verebilecek, MRP ve ERP yazılımlarında bilgi sahibi, Yazılım geliştirme test ve debugging süreçlerine destek verebilecek, En az 1 yıllık program eğitim destek deneyimine sahip, Takım çalışmasını iş prensipleri arasında benimsemiş, Analitik düşünce yapısına sahip, Problem çözme yeteneğine sahip, Analiz ve modelleme kabiliyeti yüksek, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek olan         Yazılım Destek Uzmanı alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Güvenlik GörevlisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holding bünyemizde Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere ;  5188 sayılı kanun kapsamında Silahlı Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip, En az lise mezunu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Vardiya sisteminde çalışma engeli olmayan, En az 1,75 cm boyunda, 35 yaşını aşmamış, Ehliyeti olup aktif araç kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sözlü iletişim kabiliyeti yüksek , diksiyonu düzgün, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek olan, Bay         Özel Güvenlik Görevlisi alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetçi Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
İç DenetçiYıldızlar SSS Holding AŞ.
                      Seramik, Maden ve Enerji sektöründe yaklaşık altmış (60) şirket ile faaliyet gösteren Yıldızlar SSS Holding A.Ş.; Granito Girarto A.Ş. ünvanı ile Seramik sektöründe; Çankırı ili Kurşunlu ilçesinde ve Bilecik ili Söğüt ilçesinde, üretim kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük, Dünyanın ise sayılı fabrikaları arasında yer alan tesislerimiz; Madencilik sektöründe, Eti Gümüş A.Ş., Yıldız Bakır A.Ş., Nesko Maden A.Ş. ve Zamantı Madencilik A.Ş. başta olmak üzere, Trabzon, Ordu ve Elazığ illerimizde BAKIR, Giresun, Yozgat, Çanakkale ve Balıkesir’de ÇİNKO-KURŞUN, Sivas ve Kayseri’de KROM, Gümüşhane’de ALTIN ve Kütahya’da GÜMÜŞ üretim tesislerimiz; Enerji sektöründe ise Bilecik, Eskişehir, Kütahya, Afyon ve Uşak illerimizin elektrik dağıtım ve satış faaliyetleri bulunmaktadır.Yukarıda ana faaliyet alanları kısaca özetlenmiş olan Holding grup şirketlerimizde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip İÇ DENETÇİ ( MAKİNE MÜHENDİSİ ) alınacaktır.   Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, İş Makineleri, Bakım – Onarım ve Yatırım konularında en az 5 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Raporlama ve analiz yeteneği olan, Detaylara önem veren ve sonuç odaklı çalışabilen, Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetçi Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
İç DenetçiYıldızlar SSS Holding AŞ.
                                   Seramik, Maden ve Enerji sektöründe yaklaşık altmış (60) şirket ile faaliyet gösteren  Yıldızlar SSS Holding A.Ş.;  Granito Girarto A.Ş. ünvanı ile Seramik sektöründe; Çankırı ili Kurşunlu ilçesinde ve Bilecik ili Söğüt ilçesinde, üretim kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük, Dünyanın ise sayılı fabrikaları arasında yer alan tesislerimiz;  Madencilik sektöründe, Eti Gümüş A.Ş., Yıldız Bakır A.Ş., Nesko Maden A.Ş. ve Zamantı Madencilik A.Ş. başta olmak üzere, Trabzon, Ordu ve Elazığ illerimizde BAKIR, Giresun, Yozgat, Çanakkale ve Balıkesir’de ÇİNKO-KURŞUN, Sivas ve Kayseri’de KROM, Gümüşhane’de ALTIN ve Kütahya’da GÜMÜŞ üretim tesislerimiz;  Enerji sektöründe ise Bilecik, Eskişehir, Kütahya, Afyon ve Uşak illerimizin elektrik dağıtım ve satış faaliyetleri bulunmaktadır.       Yukarıda ana faaliyet alanları kısaca özetlenmiş olan Holding grup şirketlerimizde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip İÇ DENETÇİ ( MADEN MÜHENDİSİ ) alınacaktır.     Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun, Yer altı, Açık İşletme ve Flotasyon alanlarında en az 5 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Raporlama ve analiz yeteneği olan, Detaylara önem veren ve sonuç odaklı çalışabilen, Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine İkmal Mühendisi Bilecik, Çankırı Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Makine İkmal MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı Çankırı ve Bilecik’te illerinde bulunan seramik fabrikalarımızda  ve Ankara Holding binamızda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, İş makineleri bakım - onarımı, arıza tespiti konusunda deneyimi olan, Maden veya seramik sektörlerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Makine Bakım-Onarım süreciyle ilgili problemlerin teşhisinde kalıcı çözüm üretme becerisine sahip, ?Holding genelinde bulunan iş makinelerinin sicil takibini yapabilecek, Saha koordinasyon becerisine sahip, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, Problem çözme yeteneği güçlü, sorumluluk sahibi, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, İnisiyatif kullanabilen, takipçi ve çözüm odaklı, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay        İş Makineleri ve İş Araçları Mühendisleri alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ziraat Mühendisi Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Ziraat MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Ankara ili Bala ilçesinde 30.000 dönüm arazi üzerinde kurulmuş olan, aşağıda yazılı alanlarda faaliyet gösteren çiftliğimizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Sevk ve idarecilik özelliklerine vakıf, Teşvik uygulamaları konusunda bilgi sahibi, Zorlu koşullarda çalışmaya hazır, esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, En az 5 yıl deneyimli, Dikkatli, istekli, sorumluluk sahibi ve mesleğinde uzmanlaşma hedefi olan, Sonuç odaklı çalışan, ekip çalışmasına yatkın, Problemleri doğru teşhis edip, çözüm için alternatif geliştirebilen, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek olan         Çiftlik Yöneticisi alınacaktır.           Faaliyet Alanlarımız; Yaklaşık 100 büyük 2000 küçük baş hayvan yetiştiriciliği, Süt ve süt ürünlerinin üretimi, Seracılık, Sebze ve meyve yetiştiriciliği, Arıcılık
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Arşivleme ve Dokümantasyon Elemanı Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Arşivleme ve Dokümantasyon ElemanıYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holding Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere ;  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (Bilgi ve Belge Yönetimi, Dokümantasyon ve Enformasyon vb.) mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Ms Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Diksiyonu düzgün, prezantabl, Telefon, faks ,e-mail vb. iş trafiğini yönetebilecek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek olan         Arşiv ve Dokümantasyon Personeli alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Peynir Ustası Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Peynir UstasıYıldızlar SSS Holding AŞ.
Ankara Bala’da bulunan çiftliğimizde görevlendirilmek üzere ;  Erzincan Tulum Peyniri imalatı konusunda en az 10 yıl deneyimli, Tercihen Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Süt ve Süt Ürünleri alanında faaliyet gösteren firmalarda çalışmış, Askerlik hizmetini tamamlamış, Çiftlikte yatılı olarak kalabilecek, Bay           Erzincan Tulum Peyniri Ustası alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre Mühendisi Bilecik Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Çevre MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimiz bünyesinde bulunan, Bilecik ili Söğüt ilçesinde faaliyet gösteren Granito Girarto A.Ş. seramik fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, Çevre Görevlisi belgesine sahip, İnisiyatif kullanabilen, takipçi ve çözüm odaklı, Analitik düşünce yapısına sahip, Sonuç odaklı çalışan, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bilecik Söğüt' te ikamet eden veya edebilecek olan         Çevre Mühendisi alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dekapaj Sorumlusu Kütahya Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Dekapaj SorumlusuYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı, Kütahya / Gümüşköy ’ de faaliyet gösteren Eti Gümüş A.Ş. işletmemizde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin Maden, Jeoloji veya İnşaat mühendisliği bölümlerinden mezun, Madencilik sektörü, açık ocak işletmelerinde dekapaj işinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Günlük iş planlamasını ile birlikte maliyet analizlerini yapabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay       Dekapaj Sorumlusu alınacaktır.  Not: Fabrika içerisinde misafirhanemiz mevcuttur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat Çankırı Yıldızlar SSS Holding AŞ.
AvukatYıldızlar SSS Holding AŞ.
 Holdingimize bağlı Çankırı ili Kurşunlu bölgesinde faaliyet gösteren Granito Girarto A.Ş. seramik ve granit fabrikamızda görevlendirilmek üzere ;  Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, En az 2 yıl mesleki tecrübeye sahip, İcra İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Sözleşmeler Hukuku ve İş Hukuku konularında deneyimli, Resmi ve özel kurumlarla adli içerikli yazışmaları yapabilecek, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, inisiyatif alabilen, Analitik düşünce yapısına sahip, çözüm odaklı ve detaylara önem veren, Pozitif, proaktif, planlama, ve takip yeteneği güçlü, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Çankırı Kurşunlu’da ikamet eden veya edebilecek olan Bay         Avukat alınacaktır. Not: Fabrika içerisinde misafirhanemiz mevcuttur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre Mühendisi Kütahya Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Çevre MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı, Kütahya / Gümüşköy ’ de faaliyet gösteren Eti Gümüş A.Ş. işletmemizde görevlendirilmek üzere ;  Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, Maden sektöründe en az 5 yıl aktif iş tecrübesine sahip, Çevre Görevlisi belgesi olan, ÇED, Çevre Denetimi ve diğer Çevre Mevzuatları konusunda bilgi sahibi, Çevre ile ilgili konularda ulusal ve uluslararası standartlara, yönetmelik ve saha uygulamalarına hakim, MS Office uygulamalarını kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Kütahya’da ikamet eden ya da edebilecek olan, Bay         Çevre Mühendisi alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Arge Mühendisi Kütahya Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Arge MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı, Kütahya / Gümüşköy ’ de faaliyet gösteren Eti Gümüş A.Ş. Cevher Zenginleştirme Tesisimizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Cevher zenginleştirme konusunda en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, Analitik düşünebilen, inisiyatif kullanabilen, takipçi ve çözüm odaklı, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Kütahya’da ikamet eden veya edebilecek olan           AR-GE Mühendisi alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Maden Mühendisi Giresun, Ordu, ... Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Maden MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı, Giresun / Şebinkarahisar'da faaliyet gösteren Nesko Maden Tic. Ve San. A.Ş. ; Yozgat / Akdağmadeni’nde faaliyet gösteren Rasih ve İhsan Maden Ltd. Şti. ; Ordu / Kabadüz’de faaliyet gösteren Zamantı Madencilik ve Tic.Ltd.Şti. işletmelerimizde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun, Cevher zenginleştirme ( Kurşun – Çinko – Bakır ) alanında en az 2 yıl deneyimli, Analitik düşünebilen, Vardiyalı çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay Zamantı Madencilik ve Tic. Ltd. Şti. Ordu /Kabadüz işletmesi için (1 kişi Flotasyon Tesisi) Nesko Maden Tic. ve San. A.Ş. Giresun / Şebinkarahisar işletmesi için (1 kişi Flotasyon Tesisi, 1 kişi Yer Altı) Rasih ve İhsan Madencilik Ltd. Şti. Yozgat / Akdağmadeni işletmesi için ( 2 kişi Yer Altı )        Maden Mühendisleri alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambar Şefi Kütahya Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Ambar ŞefiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı, Kütahya / Gümüşköy ’ de faaliyet gösteren Eti Gümüş A.Ş. işletmemizde görevlendirilmek üzere;  Yedek malzeme ambarlarında en az 5 yıl deneyimli, 40 yaşını aşmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, Kütahya’da ikamet eden veya edebilecek olan, Bay      Ambar Şefi alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı