Yıldızlar SSS Holding AŞ. 

Şirket Bilgileri

http://www.sogutsenseramik.com.tr

Söğütsen Seramik A.Ş.

Seramik yer ve duvar karoları sanayi, ihracatta sağladığı yüksek döviz katma değeri ve yüksek düzeyli istihdamı ile ülkeyi geleceğe taşıyacak stratejik potansiyele sahip sektörlerden birisidir. Bu özelliği nedeniyle seramik sektörü, diğer toprak sanayi sektörleri ile birlikte ihracat açısından özel önem taşıyan sektörle anılmaktadır.

Türkiye ve Dünya dinamiğine ayak uydurmak ve pazarda etkili olabilmek için ihracata yönelik bir orta vadeli plan çerçevesinde, tevsii ve modernizasyon projesini devreye koyarak bugün; merkez dahil 45 i yönetici olmak üzere toplam 791 çalışanıyla, 73.537 m2 kapalı alanda, sektör için optimal büyüklük olarak sayılan sınıra yaklaşmış  ve yılda 17 milyon m² lik kapasiteye erişmiş bulunmaktadır.

Söğütsen Seramik Sanayi A.Ş., günümüzde; kapasitesi, yöneldiği pazarlar ve hedefleri ile uluslararası pazarda faaliyet gösteren, ulusal ölçek açısından da önemli bir şirkettir.

Söğütsen Seramik Sanayi A.Ş., tüketici taleplerinin tam olarak karşılanmasına dayanan üretim ve pazarlama politikası gereği şirket performansının geliştirilmesi için;

·       Çeşit zenginliği,

·       Müşteri beklentilerinin üzerinde kalite,

·       Çağdaş motif,

·       Desen ve renklerde moda unsurunun mamulde birleştirilmesi gibi faktörleri temel üretim stratejilerinden saymaktadır.

Söğütsen Seramik ve tüm çalışanlar için temel rehber, mevcut ve muhtemel müşteri TALEPLERİNİN ETKİLİ OLARAK KARŞILANMASIDIR.Yıldızlar SSS Holding AŞ. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 17
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Güvenlik Görevlisi Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Güvenlik GörevlisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holding bünyemizde Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere ;  5188 sayılı kanun kapsamında Silahlı Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip, En az lise mezunu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Vardiya sisteminde çalışma engeli olmayan, En az 1,75 cm boyunda, 35 yaşını aşmamış, Ehliyeti olup aktif araç kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sözlü iletişim kabiliyeti yüksek , diksiyonu düzgün, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek olan, Bay        Özel Güvenlik Görevlisi alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sondör Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
SondörYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holding bünyemizdeki Sondaj Şantiyelerinde görevlendirilmek üzere;  Wireline karotlu maden arama sondajlarında deneyimli, Hidrolik sondaj makinelerinde tecrübesi bulunan, Şantiyede kalabilecek, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış        Sondör alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Bilecik Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Forklift OperatörüYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimiz bünyesinde bulunan, Bilecik ili Söğüt ilçesinde faaliyet gösteren Granito Girarto A.Ş. seramik fabrikamızda görevlendirilmek üzere ;  Forklift Operatörü belgesine sahip, 20-45 yaşları arasında, Vardiyalı çalışabilecek, Bay         Forklift Operatörü alınacaktır.  Not: Bozüyük ve Eskişehir’den servis imkanı bulunmaktadır. Bozüyük ve Eskişehir dışından gelecek personel için konaklama imkanı tarafımızca sağlanacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnşaat Mühendisi Ordu Yıldızlar SSS Holding AŞ.
İnşaat MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimizin Baraj Şantiyelerinde, İnşaat Genel Müdür Yardımcılığı’na bağlı olarak görevlendirilmek üzere ;  Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Ordu’da bulunan Zamantı Madencilik A.Ş.’mize bağlı beton gövdeli A.D.T Barajında fiili olarak görev yapabilecek ve Trabzon,Gümüşhane,Giresun ve Yozgat illerindeki tesislerimizin A.D.T Baraj ve inşaai işlerinin de sevk ve idaresinden sorumlu olacak, Özellikle maden atıkları depolama barajları (katı atık ve su barajı) konusunda en az 4 yıl deneyimli, Proje müellifi, SYDF, DSİ ve Çevre Bakanlığı mevzuatlarına hakim ve onay makamları arasındaki koordinasyonu sağlayabilecek, süreci hızlandırabilecek, Mesleği ile ilgili bilgisayar programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı düşünebilen, Sevk ve idare kabiliyeti kuvvetli, ekip yönetebilecek, Şantiye hak edişlerini hazırlayarak üst yönetime sunabilecek, Keşif, metraj ve kontrol alanlarında çalışmış, Raporlama ve sözleşme yapabilme becerisine sahip, Sahadaki inşaatı takip edecek ve bu işlerin raporlarını merkez ofisle paylaşacak, İş güvenliği normlarına ve çalışma prensibine sahip, Sorunlara çözüm getirebilen, sorumluluk alabilen, özverili, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Bay        İnşaat Mühendisi alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Çiftlik Müdürü Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Çiftlik MüdürüYıldızlar SSS Holding AŞ.
Ankara ili Bala ilçesinde 22.000 dönüm arazi üzerinde kurulmuş olan, aşağıda yazılı alanlarda faaliyet gösteren çiftliğimizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği veya Veterinerlik bölümlerinden mezun, Sevk ve idarecilik özelliklerine vakıf, Teşvik uygulamaları konusunda bilgi sahibi, Zorlu koşullarda çalışmaya hazır, esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, En az 5 yıl deneyimli, Dikkatli, istekli, sorumluluk sahibi ve mesleğinde uzmanlaşma hedefi olan, Sonuç odaklı çalışan, ekip çalışmasına yatkın, Problemleri doğru teşhis edip, çözüm için alternatif geliştirebilen, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek olan         Çiftlik Yöneticisi alınacaktır.           Faaliyet Alanlarımız; Yaklaşık 500 büyük 2500 küçük baş hayvan yetiştiriciliği, Süt ve süt ürünlerinin üretimi, Seracılık, Sebze ve meyve yetiştiriciliği, Arıcılık
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Muhasebe SorumlusuYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holding bünyemizde faaliyet gösteren 3S Madencilik Seramik San. İnş. A.Ş. satış ve pazarlama ofisimizde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Muhasebe mevzuatı, vergi mevzuatı gibi genel mevzuat ve süreçlere hakim, Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, Raporlama ve analiz yeteneği olan, Ekip çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara ilinde ikamet eden veya edebilecek olanMuhasebe Sorumlusu alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sondaj Mühendisi Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Sondaj MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holding Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Jeoloji Mühendisliği veya Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun, Wireline karotlu maden arama sondajlarında en az 5 yıl deneyimli, Hidrolik sondaj makinelerinde tecrübesi bulunan, Koordinasyon, organizasyon, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Problem çözme yeteneği güçlü, sorumluluk sahibi, Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay        Sondaj Şefi alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Seramik Mühendisi Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Seramik MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimiz bünyesinde faaliyet gösteren işletmelerimizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Seramik Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış        Seramik Mühendisleri alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Maden Mühendisi Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Maden MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimiz bünyesinde faaliyet gösteren maden işletmelerimizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun, Madencilik sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Günlük , haftalık ve aylık raporlama yapabilecek, MS Office programlarını kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay        Maden Mühendisleri alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Jeoloji Mühendisi Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Jeoloji MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimiz bünyesinde faaliyet gösteren maden işletmelerimizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Günlük , haftalık ve aylık raporlama yapabilecek, MS Office programlarını kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay        Jeoloji Mühendisleri alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Bilecik Yıldızlar SSS Holding AŞ.
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı Bilecik ili Söğüt ilçesinde faaliyet gösteren Granito Girarto A.Ş. seramik fabrikamızda görevlendirilmek üzere ;  Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, İSG mevzuatını ve saha uygulamalarını bilen, İSG eğitimleri konusunda deneyimli, MS Office programlarına hakim, Personel sevk ve idare bilgi ve becerisine sahip, İnisiyatif kullanabilen, takipçi ve çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bilecik Söğüt veya Bozüyük’te ikamet eden veya edebilecek olan         İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanları (A ve C sınıfı) alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Takım Lideri Bilecik, Çankırı Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Bakım Onarım Takım LideriYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı Çankırı ve Bilecik’te bulunan seramik fabrikalarımızda  görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, İş makineleri bakım - onarımı, arıza tespiti konusunda deneyimi olan, Maden sektöründe en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Makine Bakım-Onarım süreciyle ilgili problemlerin teşhisinde kalıcı çözüm üretme becerisine sahip, Saha koordinasyonu yapabilecek, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, Problem çözme yeteneği güçlü, sorumluluk sahibi, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, İnisiyatif kullanabilen, takipçi ve çözüm odaklı, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay        İş Makineleri ve İş Araçları Takım Lideri alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Arıcılık Teknisyeni Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Arıcılık TeknisyeniYıldızlar SSS Holding AŞ.
           Ankara Bala’da bulunan çiftliğimizde görevlendirilmek üzere ;  Ziraat Teknikeri veya Teknisyeni, Arı yetiştiriciliği konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen, Çiftlikte yatılı olarak kalabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, BayArı Yetiştiricisi alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Mühendisi Gümüşhane Yıldızlar SSS Holding AŞ.
İnşaat MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı Gümüşhane ili Midi bölgesinde faaliyet gösteren Yıldız Bakır Madencilik A.Ş. İşletmesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyimli, Saha deneyimi ve uygulama bilgisi olan, Alanı ile ilgili iş ve süreçlerin yönetiminde başarılı, Tercihen Maden sektöründe tecrübesi bulunan, Kendisine bağlı ekibi etkin yönetebilecek, Analitik düşünme yeteneği yüksek, çözüm odaklı, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, MS Office, AutoCad programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış, Gümüşhane'de ikamet eden veya edebilecek olan        İnşaat Mühendisi alınacaktır.  Not: Fabrika içerisinde misafirhane ve lokalimiz mevcuttur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çay Servis ve Temizlik Elemanı Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Çay Servis ve Temizlik ElemanıYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimiz bünyesinde bulunan, Ankara İncek Mahallesinde faaliyet gösteren GYMBOOM Spor Salonumuzda görevlendirilmek üzere ;  Benzer pozisyonda tecrübeli, Hijyen kurallarına önem veren, Sağlık problemi olmayan, Düzenli ve sistemli çalışan, Güleryüzlü, Bayan         Çay Servis ve Temizlik Görevlisi alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Şantiye ŞefiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimizin Ankara / İncek’te yeni açılacak villa şantiyesinde İnşaat Genel Müdür Yardımcılığı’na bağlı olarak görevlendirilmek üzere ;  Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen şantiye konusunda en az 5 yıllık deneyimi olan, Tercihen  AutoCAD vb. programları kullanabilen ve proje okuyabilen,   Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, müzakere yeteneği gelişmiş, Koordinasyon, organizasyon, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek olan        Şantiye Şefi alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali ve İdari İşler Müdürü Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Mali ve İdari İşler MüdürüYıldızlar SSS Holding AŞ.
Ankara Bala’da bulunan çiftliğimizde görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu, Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli, Ön Muhasebe bilgisine sahip, Tarım Teşvik uygulamaları konusunda deneyim sahibi, Ambar ve Stok takibi konularına hakim, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay                       Mali ve İdari İşler Müdürü alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı