Yıldızlar SSS Holding AŞ. 

Şirket Bilgileri

http://www.sogutsenseramik.com.tr

Söğütsen Seramik A.Ş.

Seramik yer ve duvar karoları sanayi, ihracatta sağladığı yüksek döviz katma değeri ve yüksek düzeyli istihdamı ile ülkeyi geleceğe taşıyacak stratejik potansiyele sahip sektörlerden birisidir. Bu özelliği nedeniyle seramik sektörü, diğer toprak sanayi sektörleri ile birlikte ihracat açısından özel önem taşıyan sektörle anılmaktadır.

Türkiye ve Dünya dinamiğine ayak uydurmak ve pazarda etkili olabilmek için ihracata yönelik bir orta vadeli plan çerçevesinde, tevsii ve modernizasyon projesini devreye koyarak bugün; merkez dahil 45 i yönetici olmak üzere toplam 791 çalışanıyla, 73.537 m2 kapalı alanda, sektör için optimal büyüklük olarak sayılan sınıra yaklaşmış  ve yılda 17 milyon m² lik kapasiteye erişmiş bulunmaktadır.

Söğütsen Seramik Sanayi A.Ş., günümüzde; kapasitesi, yöneldiği pazarlar ve hedefleri ile uluslararası pazarda faaliyet gösteren, ulusal ölçek açısından da önemli bir şirkettir.

Söğütsen Seramik Sanayi A.Ş., tüketici taleplerinin tam olarak karşılanmasına dayanan üretim ve pazarlama politikası gereği şirket performansının geliştirilmesi için;

·       Çeşit zenginliği,

·       Müşteri beklentilerinin üzerinde kalite,

·       Çağdaş motif,

·       Desen ve renklerde moda unsurunun mamulde birleştirilmesi gibi faktörleri temel üretim stratejilerinden saymaktadır.

Söğütsen Seramik ve tüm çalışanlar için temel rehber, mevcut ve muhtemel müşteri TALEPLERİNİN ETKİLİ OLARAK KARŞILANMASIDIR.Yıldızlar SSS Holding AŞ. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Arıcılık Teknisyeni Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Arıcılık TeknisyeniYıldızlar SSS Holding AŞ.
Ankara Bala’da bulunan çiftliğimizde görevlendirilmek üzere ; Ziraat Teknikeri veya Teknisyeni, Arı yetiştiriciliği konusunda en az 3 yıl tecrübeli,Sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen, Çiftlikte yatılı olarak kalabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay         Arı Yetiştiricisi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ERP Danışmanı Çankırı Yıldızlar SSS Holding AŞ.
ERP DanışmanıYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı Çankırı ili Kurşunlu bölgesinde faaliyet gösteren Granito Girarto A.Ş.seramik ve granit fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Endüstri, Sistem veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun Canias Troia ve SQL sorgulama dilini bilen, Erp projelerinde en az 2 yıl aktif görev almış, Esnek çalışma saatlerinde ve yoğun tempoda çalışabilecek, Gelişmiş iletişim ve sunum becerilerine sahip, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Literatürü İngilizce izleyebilecek, yazılı ve sözlü iletişim kurabilecek,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Çankırı’da ikamet eden veya edebilecek olan         Deneyimli ERP Danışmanı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ERP Danışmanı Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
ERP DanışmanıYıldızlar SSS Holding AŞ.
Artan iş hacmimiz ve büyüme hedeflerimiz doğrultusunda holding Ankara Bilgi İşlem bölümü bünyesinde tam zamanlı olarak görevlendirilmek üzere;Endüstri, Sistem veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,Canias Troia ve SQL sorgulama dilini bilen, Erp projelerinde en az 2 yıl aktif görev almış, Esnek çalışma saatlerinde ve yoğun tempoda çalışabilecek,Gelişmiş iletişim ve sunum becerilerine sahip, insan ilişkilerinde başarılı,Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş,Literatürü İngilizce izleyebilecek, yazılı ve sözlü iletişim kurabilecek,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Seyahat engeli olmayan, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek olan  Deneyimli ERP Danışmanı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Şefi Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Muhasebe ŞefiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı Nesko Madencilik Tic. ve San. A.Ş. bünyesi ,Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere ;Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun,Alanında en az 6 yıl tecrübeli, MS Office programlarını ileri seviyede bilen, Zaman yönetimi becerisi gelişmiş, titiz, takipçi ve detaylara önem veren,Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, Raporlama ve analiz yeteneği olan, Ekip çalışmasına yatkın, Ekibine örnek bir çalışma disiplini ile liderlik yapabilecek, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek olan, Bay         Muhasebe Şefi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Maden Mühendisi Kırşehir Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Maden MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimizin, Kütahya / Gümüşköy ’ de faaliyet gösteren Eti Gümüş A.Ş.’ne bağlı, Kırşehir ili Kaman ilçesinde faaliyette bulunan Altın Madeni İşletmesinde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun,Kırma Eleme tesislerinde ve Yığın Liçi konusunda en az 2 yıl deneyimli,Tercihen İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Kırşehir ili Kaman ilçesinde ikamet eden veya edebilecek olan,Bay          Maden Mühendisialınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Yöneticisi/Yönetmeni Bilecik, Çankırı Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Finans Yöneticisi/YönetmeniYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı, Çankırı / Kurşunlu ve Bilecik / Söğüt ilçelerinde faaliyet gösterenGranito Girarto A.Ş. İşletmelerimizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun,Finansal planlama, bankacılık işlemleri,  mali kontrol, bütçe konularında en az 5 yıl deneyimli,Tercihen seramik sektöründe tecrübesi bulunan, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Planlama ve raporlama becerileri gelişmiş, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği kuvvetli, Analitik düşünce yapısına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay          Finans Yöneticisi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Maden Mühendisi Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Maden MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holding bünyemizde Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere tam zamanlı veya sözleşmeli;Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun,Kamu veya Özel sektörde yer altı kömür madeninde alanında en az 5 yıl deneyimli (Bu durumu SGK ve Migem nezaretçilik dökümleri ile belgeleyebilecek),Tercihen YTK eğitimi almış, Madencilikle ilgili Kanun ve Yönetmeliklere hakim, Arama Faaliyet Raporu, İşletme ve Temdit İşletme Projeleri ile Maden Kanununun 29. Madde evraklarını hazırlayabilen,Autocad, Netcad ve Mapinfo programlarını kullanabilen,Projelerde açık ve kapalı termin çizimi ve yorumunu yapabilen,Seyahat engeli olmayan, İnisiyatif kullanabilen, takipçi ve çözüm odaklı, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara' da ikamet eden veya edebilecek olan         Maden Mühendisi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Sorumlusu Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Pazarlama SorumlusuYıldızlar SSS Holding AŞ.
Ankara Bala’da bulunan çiftliğimizde görevlendirilmek üzere ;  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Gıda pazarlaması alanında en az 4 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Organik Tarım ürünlerinin paketleme ve teşhiri konusunda yönlendirme yapabilecek, WEB sayfası ve Dergi / Gazete Reklam çalışmalarında tecrübeli, Sektörü ve potansiyel pazarları analiz edebilen, MS Office uygulamalarına hakim, İkna ve problem çözme kabiliyeti yüksek,  Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, temsil yeteneğine sahip, Raporlama yeteneği gelişmiş, analitik düşünebilen, Prezantabl, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen, Bayan        Pazarlama Sorumlusu alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat Çankırı Yıldızlar SSS Holding AŞ.
AvukatYıldızlar SSS Holding AŞ.
 Holdingimize bağlı Çankırı ili Kurşunlu bölgesinde faaliyet gösteren Granito Girarto A.Ş. seramik ve granit fabrikamızda görevlendirilmek üzere ;  Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, En az 2 yıl mesleki tecrübeye sahip, İcra İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Sözleşmeler Hukuku ve İş Hukuku konularında deneyimli, Resmi ve özel kurumlarla adli içerikli yazışmaları yapabilecek, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, inisiyatif alabilen, Analitik düşünce yapısına sahip, çözüm odaklı ve detaylara önem veren, Pozitif, proaktif, planlama, ve takip yeteneği güçlü, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Çankırı Kurşunlu’da ikamet eden veya edebilecek olan Bay         Avukat alınacaktır. Not: Fabrika içerisinde misafirhanemiz mevcuttur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Topoğraf Kütahya Yıldızlar SSS Holding AŞ.
TopoğrafYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı, Kütahya / Gümüşköy ’ de faaliyet gösteren Eti Gümüş A.Ş. işletmemizde görevlendirilmek üzere ;  Meslek Yüksek Okullarının Harita – Kadastro bölümünden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyimli, GPS, Total Station ve Nivo gibi ölçüm cihazlarını iyi kullanabilen, Hakediş hazırlama ölçü alma konusunda deneyimli, Röleve, metraj, keşif, mukayeseli keşif hazırlama deneyimi olan, Autocad, Netcad ve MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı düşünebilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen, Kütahya’da ikamet eden veya edebilecek olan, Bay          Topoğraf alınacaktır.Not: Fabrika içerisinde misafirhanemiz  mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı