Yıldızlar SSS Holding AŞ. 

Şirket Bilgileri

http://www.sogutsenseramik.com.tr

Söğütsen Seramik A.Ş.

Seramik yer ve duvar karoları sanayi, ihracatta sağladığı yüksek döviz katma değeri ve yüksek düzeyli istihdamı ile ülkeyi geleceğe taşıyacak stratejik potansiyele sahip sektörlerden birisidir. Bu özelliği nedeniyle seramik sektörü, diğer toprak sanayi sektörleri ile birlikte ihracat açısından özel önem taşıyan sektörle anılmaktadır.

Türkiye ve Dünya dinamiğine ayak uydurmak ve pazarda etkili olabilmek için ihracata yönelik bir orta vadeli plan çerçevesinde, tevsii ve modernizasyon projesini devreye koyarak bugün; merkez dahil 45 i yönetici olmak üzere toplam 791 çalışanıyla, 73.537 m2 kapalı alanda, sektör için optimal büyüklük olarak sayılan sınıra yaklaşmış  ve yılda 17 milyon m² lik kapasiteye erişmiş bulunmaktadır.

Söğütsen Seramik Sanayi A.Ş., günümüzde; kapasitesi, yöneldiği pazarlar ve hedefleri ile uluslararası pazarda faaliyet gösteren, ulusal ölçek açısından da önemli bir şirkettir.

Söğütsen Seramik Sanayi A.Ş., tüketici taleplerinin tam olarak karşılanmasına dayanan üretim ve pazarlama politikası gereği şirket performansının geliştirilmesi için;

·       Çeşit zenginliği,

·       Müşteri beklentilerinin üzerinde kalite,

·       Çağdaş motif,

·       Desen ve renklerde moda unsurunun mamulde birleştirilmesi gibi faktörleri temel üretim stratejilerinden saymaktadır.

Söğütsen Seramik ve tüm çalışanlar için temel rehber, mevcut ve muhtemel müşteri TALEPLERİNİN ETKİLİ OLARAK KARŞILANMASIDIR.Yıldızlar SSS Holding AŞ. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satınalma Uzmanı Gümüşhane Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Satınalma UzmanıYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı Gümüşhane ili Midi bölgesinde faaliyet gösteren Yıldız Bakır Madencilik A.Ş. İşletmesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Makine Teknikerliği bölümlerinden mezun,Satınalma süreçlerinde en az 3 yıl deneyimli, Tercihen Maden sektöründe çalışmış, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sonuç odaklı çalışan, problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip Müzakere becerisi yüksek, Raporlama ve analiz yeteneği olan, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Veri analizleri yapabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek,  Girişimci, ısrarcı, dışadönük, takip yeteneği güçlü, İnisiyatif kullanabilen ve hızlı karar verebilen, Disiplinli çalışmayı prensip edinmiş ve sorumluluk sahibi, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Gümüşhane' de ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,          Satınalma Uzmanı alınacaktır. Not: Fabrika içerisinde misafirhane ve lokalimiz mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Santral Görevlisi Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Santral GörevlisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holding Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere ;  En az Lise veya Yüksekokul mezunu ( Tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik ) Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Diksiyonu düzgün, akıcı ve anlaşılır konuşabilen, Ms Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Telefon, faks ,e-mail vb. iş trafiğini yönetebilecek, Uçak ve otel rezervasyonlarını yapabilecek, Şirket içi gelen – giden kargoların takibini yapabilecek, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek olan            Santral Personeli alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Maden Mühendisi Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Maden MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holding bünyemizde Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin Maden Mühendisliği veya Jeoloji Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen YTK eğitimi almış, Madencilikle ilgili kanun ve yönetmeliklere vakıf, Arama Faaliyet Raporu, İşletme Projesi ve Temdit İşletme Projeleri hazırlayabilen,Maden Kanununun 29. Madde evraklarını hazırlayabilen,Autocad, Netcad ve Mapinfo bilen, Projelerde açık ve kapalı termin – çevre ile uyum planı çizimi ve yorumu yapabilen,İnisiyatif kullanabilen, takipçi ve çözüm odaklı, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara' da ikamet eden veya edebilecek olan           Maden veya Jeoloji Mühendisi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kayıt İşleri Görevlisi Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Kayıt İşleri GörevlisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimiz bünyesinde bulunan, Ankara İncek Mahallesinde faaliyet gösterenGYMBOOM Spor Salonumuzda görevlendirilmek üzere ; En az Lise veya dengi okul mezunu, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Ön Muhasebe bilgisi bulunan, Spor salonuna yeni üye kazandırma konusunda deneyimli,Üye işlemlerini gerçekleştirebilecek, Telefon, faks, e-mail vb. iş trafiğini yönetebilecek,Diksiyonu düzgün, Prezantabl, İletişim yeteneği kuvvetli, Bayan           Ön Kayıt Personeli alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ziraat Teknikeri Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Ziraat TeknikeriYıldızlar SSS Holding AŞ.
Ankara Bala’da bulunan çiftliğimizde görevlendirilmek üzere ;  Üniversitelerin Ziraat Teknikerliği bölümünden mezun,Özellikle Ceviz Yetiştiriciliği konusunda tecrübeli,Ekip çalışmasına yatkın, Problemleri doğru teşhis edip çözüm için alternatif geliştirebilen,Sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen, Bay          Ziraat Teknikeri alınacaktır.  Not: Çiftliğimizde misafirhanemiz mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardımcı Bayan Personel İstanbul(Asya) Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Yardımcı Bayan PersonelYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimiz bünyesindeki, Ataşehir Varyap Meridian’da bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere ; Ofis mutfağından ve ofis temizliğinden sorumlu olacak,Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Hijyen kurallarına önem veren, 35 yaşını aşmamış, İstanbul - Ataşehir civarında ikamet eden           Yardımcı Bayan Personelalınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tır Şoförü Bilecik Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Tır ŞoförüYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holding bünyemizde faaliyet gösteren 3S Nakliyat Madencilik San. ve Tic. A.Ş.Bilecik / Söğüt’te bulunan nakliye birimindegörevlendirilmek üzere; Alanında en az 1 yıl tecrübeli, SRC ve Psikoteknik belgesine sahip, C sınıfı ehliyeti olan, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Disiplinli, müşteri memnuniyetine önem veren, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bilecik / Söğüt’te ikamet eden veya edebilecek olan         Tır Şoförü alınacaktır.   Not   : Misafirhane ve lokalimiz bulunmakta olup konaklama imkanı verilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Maden Mühendisi Kütahya Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Maden MühendisiYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı, Kütahya / Gümüşköy ’ de faaliyet gösteren Eti Gümüş A.Ş. işletmemizde görevlendirilmek üzere; ·         Üniversitelerin Cevher Hazırlama Mühendisliği veya Maden Mühendisliği bölümünden mezun,·         MS Office programlarını kullanabilen,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         Flotasyon konusunda en az 3 yıl deneyimli,·         Konusu ile ilgili her türlü faaliyet ve düzenlemelerden sorumlu olacak,·         Üretim planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, üretim raporlamalarını gerçekleştirebilecek,·         Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,·         Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Kütahya’da ikamet eden veya edebilecek olan,         Maden veya Cevher Hazırlama Mühendisi alınacaktır. Not: Fabrika içerisinde misafirhanemiz  mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat Elazığ Yıldızlar SSS Holding AŞ.
AvukatYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı Elazığ ili Maden ilçesinde faaliyet gösteren Eti Gümüş A.Ş.işletmemizde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, En az 2 yıl mesleki tecrübeye sahip, İcra İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Sözleşmeler Hukuku ve İş Hukuku konularında deneyimli,Resmi ve özel kurumlarla adli içerikli yazışmaları yapabilecek, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, inisiyatif alabilen, Analitik düşünce yapısına sahip, çözüm odaklı ve detaylara önem veren, Pozitif, proaktif, planlama, ve takip yeteneği güçlü, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Elazığ İli Maden İlçesinde ikamet eden veya edebilecek olan Bay          Avukat alınacaktır. Not: İşletme içerisinde misafirhanemiz mevcut olup, konaklama imkanı sağlanabilmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Spor Eğitmeni Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Spor EğitmeniYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimiz bünyesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan, GYMBOOM Spor Salonumuzun yeni açılacak şubelerinde görevlendirilmek üzere ; Tercihen Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu mezunu, Pilates Eğitmenlik Sertifikası sahibi, Fitness alanında uzmanlığı olan, Grup dersleri ve kişiye yönelik özel ders verebilme konularında deneyimli,Sorumluluk bilinci yüksek, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerisi kuvvetli, Üye ihtiyaçları konusunda duyarlı, Güleryüzlü ve dinamik, Dış görünümüne özen gösteren, Kadın          Spor Eğitmenleri alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Pilates Eğitmeni Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Pilates EğitmeniYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimiz bünyesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan, GYMBOOM Spor Salonumuzun yeni açılacak şubelerinde görevlendirilmek üzere ; Tercihen Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu mezunu, Pilates Eğitmenlik Sertifikası sahibi, Grup dersleri konusunda deneyimli, Sorumluluk bilinci yüksek, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerisi kuvvetli, Üye ihtiyaçları konusunda duyarlı, Güleryüzlü ve dinamik, Dış görünümüne özen gösteren, Kadın          Pilates Eğitmenleri alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimar Ankara Yıldızlar SSS Holding AŞ.
MimarYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holding bünyemizde faaliyet gösteren satış ve pazarlama ofisimizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Satış alanında en az 5 yıl tecrübeli, Tercihen seramik sektöründe çalışmış, Proje takibi yapabilecek, İkna yeteneği gelişmiş, Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, Raporlama ve analiz yeteneği olan, Ekip çalışmasına yatkın, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek olan           Mimar alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Müdürü Bilecik Yıldızlar SSS Holding AŞ.
Satınalma MüdürüYıldızlar SSS Holding AŞ.
Holdingimize bağlı , Bilecik / Söğüt’te faaliyet gösteren  Granito Girarto A.Ş. İşletmemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,Seramik sektöründe satın alma konusunda en az 5 yıl tecrübesi bulunan,Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, Tercihen İngilizce bilen, Raporlama ve analiz yeteneği olan, MS Office uygulamalarını kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Bilecik / Söğüt’te ikamet eden veya edebilecek olan,Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay             Satınalma Müdürü alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı