Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2000


http://www.teknosa.com.tr 
 

TeknoSA Hakkında
   ‘Herkes için Teknoloji’ felsefesi ile Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji ürünlerini uygun fiyat ve üstün hizmet kalitesi ile tüketicilere sunmayı amaçlayan lider teknoloji perakende zinciridir.
   “Yenilikçi” ve “Fark Yaratan” ürün ve hizmetleriyle faaliyet gösterdiği coğrafyalarda liderliğini sürdürmek vizyonuyla hareket eden TeknoSA’nın birincil misyonu, yaygın satış kanalları, sunduğu zengin ve kaliteli teknolojik ürün gamı ve kaliteli hizmetleri ile müşterilerinin her zaman yanında olmaktır.
2000 yılında 5 mağaza ile faaliyete başlayan şirket, bugün Türkiye’nin 81 ilinde 300’e yakın mağazasıyla hizmet vermektedir. TeknoSA, kısa bir zamanda istikrarlı bir şekilde büyümüş; yaygınlığı, hizmet kalitesi, güvenilirliği, hızı ve ürün çeşitliliği sayesinde Türkiye’nin en yaygın teknoloji perakendecisi konumuna ulaşmıştır. 163 kişilik bir ekiple faaliyete başlayan TeknoSA bugün, konusunda uzman 3500 çalışanıyla hizmet kalitesini ve ürün çeşitliliğini artırmakta; 170 bin metrekareye yakın toplam satış alanı ve teknosa.com internet mağazası ile tüketicilere kesintisiz bir alışveriş ortamı yaratmaktadır. Tüketicilerin teknoloji ürünlerinde aradıkları her şeyi bulabildikleri TeknoSA mağazaları ve teknosa.com web sitesini yılda 200 milyon kişi ziyaret etmektedir.
TeknoSA, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO:27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO:10002 Müşteri Memnuniyeti-Şikayet Yönetim Standardı Belgesi’ni alarak sektöründe ilke imza atmıştır.
Türkiye’nin dört bir yanında, teknolojiyi tüketicilerle buluşturan Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi TeknoSA, Mayıs 2012’de halka arz edilmiştir. Hisseleri, Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.
     Sektördeki ilkleri, yenilikleri ve güçlü performansı ile her alanda farklı ödüllerle başarılarını perçinleyen TeknoSA, 2012 yılında perakendecilik sektörünün ‘Oscar’ı olarak bilinen ‘Dünya Perakende Ödülleri ‘Gelişen Pazar’ kategorisinde birinci olmuş ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiştir. 2014 yılında da finans dünyasının en saygın yayınlarından Euromoney Dergisi tarafından, Tüketici Ürünleri/Perakende kategorisinde tüm Orta ve Doğu Avrupa’nın en iyi yönetilen şirketi seçilerek uluslararası platformda başarısını taçlandırmıştır. Aynı yıl teknoloji perakendeciliği sektörünün ilk ve tek MEB sertifikalı eğitim merkezi TeknoSA Akademi, dünyanın işyerinde öğrenme ve performans konusunda en büyük organizasyonu olan ASTD (American Society for Training & Development) tarafından Best Ödül’e layık görülmüş, ayrıca eğitim ve gelişim alanında dünyanın en prestijli yarışmalarından biri olan “Brandon Hall Group Excellence Awards 2014” kapsamında “Best Use of Blended Learning” (En İyi Karma Öğrenme Uygulaması) kategorisinde “Mağazacılıkta Kariyer Yolu” programı ile Altın Ödül’ü kazanan ilk Türk firması olmuştur.
 
TeknoSA, Dr. Teknolog markası altında, müşterilerin sadece satış anında değil, satış sonrasındaki her türlü isteklerinde de yanında olacağının garantisini vermektedir. Dr. Teknolog’un önerdiği garanti ürünleri ile müşteriler daha uzun süre sorunsuz ürün kullanımının tadını çıkarırken, Teknoloji Destek Paketi ile Çağrı Merkezi üzerinden Dr. Teknolog’a uzaktan erişim sağlayarak her türlü teknoloji sorularına yanıt bulabilmektedir. Aynı zamanda, son teknoloji ürünlerle yeni tanışan müşterilere ürün kullanımında yol göstermek ve gerekli kurulum işlemlerini tamamlamak üzere, mağazalarda destek de verilmektedir. TeknoSA Çağrı Merkezi, 444 55 99 numaralı telefonu ile müşterilerin her türlü bilgi ihtiyacını sağlamak üzere, tüm süreci büyük bir titizlikle analiz ederek, müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Müşteriler, turuncu puan miktarlarını ya da alacakları bir ürünün stokta olup olmadığını Çağrı Merkezi üzerinden sıra beklemeden otomatik sesli yanıt sistemi ile anında öğrenebilmektedir. 
Türkiye’nin ilk ve en yaygın teknoloji perakendecisi olmanın getirdiği sorumluluk ve bilimsel perakendecilik ilkesiyle, nitelikli işgücü yetiştirmeye öncelik veren TeknoSA, Ekim 2005’te sektörde ilk ve tek MEB sertifikalı Akademi’yi kurmuştur. Teknoloji perakendesinde kariyer yapmak isteyen gençleri eğitmeyi ve hızla artan nitelikli işgücü ihtiyacını karşılamayı amaçlayan TeknoSA Akademi, bugüne kadar 10 binin üzerinde mezun vermiştir.
TeknoSA, insanların kültürel ve sosyal yaşamına katkıda bulunmak ve teknoloji konusunda daha bilinçli nesiller yetiştirmek amacıyla; eğitim, bilim, sanat ve teknoloji alanında birçok proje gerçekleştirmektedir. Türkiye Futbol Federasyonu  ile gerçekleştirdiği işbirliği sonucunda ‘Milli Takım Teknoloji Tedarikçisi’dir. TeknoSA “Kadın için Teknoloji” sosyal sorumluluk projesiyle de, Türkiye’nin çeşitli illerinde kadınlara sürekli ücretsiz bilgisayar kursu vererek kadınları teknolojiyle yakınlaştırmaktadır. Ayrıca, 2009 yılından itibaren Darüşşafakalı öğrencilerin tasarladığı ambalaj kâğıtları ve hediye kartları Türkiye’nin her yerindeki TeknoSA mağazalarında satışa sunulmaktadır. Satılan ambalaj kâğıtlarından elde edilen gelirin tümü, hediye kartlarından elde edilen gelirin ise bir kısmı Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlanmaktadır.
Türkiye’de teknoloji perakendeciliği sektöründe çevreye yönelik en kapsamlı çalışmalara imza atan TeknoSA; elektronik atık toplama, çevre dostu poşet kullanımı, enerji verimliliği konularında yaptığı çalışmalarla da sektörüne örnek teşkil etmektedir.
TeknoSA, paydaşları için yarattığı değeri daha da ileri taşımak adına, müşteri odaklı yenilikçi çalışmalara öncelik vermeye devam edecek; satış kanallarına, insan kaynağına ve teknolojik altyapıya yatırımlarını sürdürecektir.
 
 
İklimSA Hakkında
 
Teknolojinin adresi TeknoSA çatısı altında faaliyet gösteren İklimSA, 1986 yılından bu yana kesintisiz olarak iklimlendirme sektörüne öncülük ediyor. İklimSA, klima sektöründe kendini ispatlamış dünya markaları Mitsubishi Heavy Industries, General, kendi markası Sigma ile müşterilerine hizmet veriyor. Genel Müdürlük’e bağlı 191 İklimSA merkezi ve 222 yetkili servisi bulunan İklimSA, sektöre yön veren çalışmalarına devam ediyor.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Perakende


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
ServisTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 70
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
DİSNEY SATIŞ DANIŞMANI DİYARBAKIR Diyarbakır Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
DİSNEY SATIŞ DANIŞMANI DİYARBAKIRTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BÖLGE SORUMLUSU (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
BÖLGE SORUMLUSU (İSTANBUL)Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
• Üniversite mezunu,• Perakendecilik alanında 3 yıllık yöneticilik tecrübesi olan,• Tercihen İngilizce bilen,• MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,• Liderlik vasıflarına sahip,• İletişim yeteneği kuvvetli , analitik düşünen ve insiyatif alabilen,• Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),• Seyahat engeli olmayan,• B Sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
E - TİCARET ÜRÜN VE PROJE GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Avr.), ... Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
E - TİCARET ÜRÜN VE PROJE GELİŞTİRME UZMANITeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
·         Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, ·         E – ticaret sektöründe benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyimli, ·         İş birimleri ve IT ekipleri arasında koordinasyonu sağlayabilecek, ·         Yazılım süreçleri analiz ve test metodolojileri konularında bilgi sahibi, ·         Tercihen Jira ve  Confluence ürünlerini kullanmış, ·         Sonuç odaklı ve yaratıcı, ·         Analitik düşünme ve sistem kurma yeteneğine sahip, ·         Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, ·         Müşteri odaklı çalışabilecek, ·         İyi düzeyde İngilizce bilen, ·         Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, ·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - BODRUM Muğla Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - BODRUMTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu, Teknolojik ürünler konusunda bilgili veya araştırmaya meraklı, Tercihen perakendecilik ve teknolojik ürün satışı konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). Bodrum ilçemizde ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İKLİMSA SATIŞ YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.), ... Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
İKLİMSA SATIŞ YÖNETİCİSİTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin tercihen Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Satış konusunda deneyimli, tercihen klima sektöründe deneyimli, Bayi ve satış hedefleri yönetimi konusunda tecrübeli, Süreç yönetimi konusunda planlı ve disiplinli Tercihen, VRF sistem konusunda deneyimli, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, Analitik düşünce yapısı, problem çözme ve raporlama becerisine sahip, İkna kabiliyeti yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, takipçi, hedef ve sonuç odaklı, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNOSA AKADEMİ DESTEK ELEMANI - DÖNEMSEL İstanbul(Asya) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
TEKNOSA AKADEMİ DESTEK ELEMANI - DÖNEMSELTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Tercihen Üniversite mezunu, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Web tasarımında deneyimli, HTML CSS bilen, Tasarım programlarını (Adobe Photoshop, Illustrator) orta düzeyde kullanmayı bilen, Kullanıcı deneyimi ve kullanıcı ara yüzü üzerinde çalışma deneyimi olan, Dikkatli ve özenli, araştırmacı, hızlı ve yoğun tempoda çalışabilen,  Zamanı etkin kullanabilen.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI İSTANBUL AVRUPA - ENGELLİ İstanbul(Avr.) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI İSTANBUL AVRUPA - ENGELLİTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az Lise veya Üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, ortopedik veya diabetik engeli bulunan, İyi derecede Bilgisayar bilen (Word, Excel vb.), Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi,İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın.Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engellerini net olarak ifade etmelerini, uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI -SİLİVRİ İstanbul(Avr.) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI -SİLİVRİTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
·         En az lise mezunu veya üniversite mezunu,·         Teknolojik ürünler konusunda bilgili veya araştırmaya meraklı,·         Tercihen perakendecilik ve teknolojik ürün satışı konusunda deneyimli,·         Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,·         MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,·         Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,·         Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için)·         Silivri’de ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI-ENGELLİ(ANKARA) Ankara Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI-ENGELLİ(ANKARA)Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az Lise veya Üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, ortopedik veya diabetik engeli bulunan, İyi derecede Bilgisayar bilen (Word, Excel, Internet), Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi,İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın. Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; Engellerini net olarak ifade etmelerini, Uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LOJİSTİK UZMANI - GEBZE Kocaeli Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
LOJİSTİK UZMANI - GEBZETeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik, İktisat ve İşletme Fakültelerinden mezun, Tercihen Endüstri Mühendisliği bölümü mezunu olma, Yeni mezun ya da maximum 2 yıl tecrübeli olma, Nakliye ve depolama faaliyetlerinin yönetiminde deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, ERP ve depo yönetim uygulamalarına hâkim, Tercihen SQL ve proje yönetimi programlarında deneyim sahibi, Analitik düşünebilen, sunum ve raporlama becerileri gelişmiş, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Anadolu Yakasın ya da Gebze lokasyonunda ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI-KOCAELİ Kocaeli Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI-KOCAELİTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
·         En az lise mezunu veya üniversite mezunu,·         Teknolojik ürünler konusunda bilgili veya araştırmaya meraklı,·         Tercihen perakendecilik ve teknolojik ürün satışı konusunda deneyimli,·         Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,·         MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,·         Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,·         Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DIŞ TİCARET VE OPERASYON UZMANI İstanbul(Asya) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
DIŞ TİCARET VE OPERASYON UZMANITeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Uluslararası Ticaret vb. bölümlerinden mezun, Tekstil, Kırtasiye, Oyuncak vb. kategorilerde en az 4 yıl deneyimli, Dış ticaret ve yurtiçi perakende operasyonel süreçlerinde deneyimli, İthalat ve İhracat mevzuatlarında deneyimli, transit ticaret işlemleri konusunda bilgili, Yurt dışı ve yurtiçi nakliye operasyonları konusunda tecrübe sahibi, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim yetkinliği yüksek, Planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Analitik düşünebilen, dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, Mevzuat, Gümrük ve TSE İşlemleri konusunda bilgili, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KASİYER/KONYA Konya Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
KASİYER/KONYATeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
·         En az Lise mezunu,·         Tercihen NCR kasa ve POS cihazları kullanımında deneyimli,·         Elektronik, bilişim, iletişim konularına meraklı ve ilgili,·         Tercihen perakende sektöründe deneyimli,·         MS Office progranlarını iyi seviyede kullanabilen,·         Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli ( erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI- MARDİN Mardin Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI- MARDİNTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu, Teknolojik ürünler konusunda bilgili veya araştırmaya meraklı, Tercihen perakendecilik ve teknolojik ürün satışı konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için), MARDİN'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI- KARS Kars Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI- KARSTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu, Teknolojik ürünler konusunda bilgili veya araştırmaya meraklı, Tercihen perakendecilik ve teknolojik ürün satışı konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için), Kars'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SONRASI HİZMETLER DESTEK ELEMANI-DÖNEMSEL İstanbul(Asya) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ SONRASI HİZMETLER DESTEK ELEMANI-DÖNEMSELTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, İktisat bölümünden, tercihen Endüstri Mühendisliği bölümü mezunu,Tercihen Satış Sonrası Hizmetler alanında deneyime sahip,Analitik düşünce yapısına sahip, takım çalışmasına uygun,İyi derecede İngilizce bilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.  
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI TOKAT TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR Tokat Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI TOKAT TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI MERSİN TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR Mersin Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI MERSİN TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI MALATYA TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR Malatya Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI MALATYA TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI-KAYSERİ TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR Kayseri Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI-KAYSERİ TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI HATAY TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR Hatay Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI HATAY TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI GAZİANTEP TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR Gaziantep Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI GAZİANTEP TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI ADANA TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR Adana Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI ADANA TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI UŞAK TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR Uşak Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI UŞAK TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI MUĞLA TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR Muğla Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI MUĞLA TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI İZMİR TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR İzmir Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI İZMİR TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI TRABZON – TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR Trabzon Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI TRABZON – TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI DENİZLİ TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR Denizli Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI DENİZLİ TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI SAMSUN– TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR Samsun Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI SAMSUN– TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMAN BALIKESİR TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR Balıkesir Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMAN BALIKESİR TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI KÜTAHYA– TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR Kütahya Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI KÜTAHYA– TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI AYDIN TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR Aydın Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI AYDIN TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI KONYA – TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR Konya Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI KONYA – TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI KIRIKKALE–TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR Kırıkkale Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI KIRIKKALE–TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI ESKİŞEHİR–TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR Eskişehir Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI ESKİŞEHİR–TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI ERZURUM – TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR Erzurum Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI ERZURUM – TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI ANKARA – TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR Ankara Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI ANKARA – TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI TEKİRDAĞ –TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR Tekirdağ Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI TEKİRDAĞ –TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI EDİRNE– TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR Edirne Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI EDİRNE– TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI ÇANAKKALE–TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR Çanakkale Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI ÇANAKKALE–TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI İST-AVR TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR İstanbul(Avr.) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI İST-AVR TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI İZMİT – TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR Kocaeli Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI İZMİT – TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI ANTALYA TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR Antalya Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI ANTALYA TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - AFYON TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR Afyon Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI - AFYON TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
 En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI IST ASYA -TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR İstanbul(Asya) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI IST ASYA -TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI BURSA–TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR Bursa Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI BURSA–TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI ADAPAZARI–TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUAR Sakarya Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI ADAPAZARI–TEKSTİL/OYUNCAK/AKSESUARTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
STRATEJİ VE İŞ GELİŞTİRME DESTEK ELEMANI -DÖNEMSEL İstanbul(Asya) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
STRATEJİ VE İŞ GELİŞTİRME DESTEK ELEMANI -DÖNEMSELTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, İktisat bölümünden, tercihen Endüstri Mühendisliği bölümü mezunu,Tercihen perakende sektöründe deneyimi olan,Analitik düşünce yapısına sahip, takım çalışmasına uygun,İyi derecede İngilizce bilen,Seyahat engeli olmayan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ PROGRAMLARI & CRM UZMANI İstanbul(Asya) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MÜŞTERİ PROGRAMLARI & CRM UZMANITeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Pazarlama, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, bölümlerinden mezun, CRM konusunda en az 2 yıl deneyimli, (perakende, online, bankacılık sektörleri tercih edilir) Analitik düşünce yapısına sahip, Çok iyi seviyede MS Office programlarını kullanabilen (Özellikle; Excel, Powerpoint), İkna kabiliyeti yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE DESTEK ELEMANI / MAĞAZACILIK - DÖNEMSEL İstanbul(Asya) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MUHASEBE DESTEK ELEMANI / MAĞAZACILIK - DÖNEMSELTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
·         Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden mezun,·         Tercihen muhasebe konusunda deneyimli,·         Takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve motivasyonu yüksek,·         İnsan ilişkilerinde başarılı, takipçi ve sonuç odaklı,·         MS Office Programları konusunda bilgi sahibi,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
MUHASEBE DESTEK ELEMANI - DÖNEMSEL İstanbul(Asya) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MUHASEBE DESTEK ELEMANI - DÖNEMSELTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
·         Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden mezun,·         Tercihen muhasebe konusunda deneyimli,·         Takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve motivasyonu yüksek,·         İnsan ilişkilerinde başarılı, takipçi ve sonuç odaklı,·         MS Office Programları konusunda bilgi sahibi,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
FİNANSAL KONTROL DESTEK ELEMANI - DÖNEMSEL İstanbul(Asya) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
FİNANSAL KONTROL DESTEK ELEMANI - DÖNEMSELTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Üniversite mezunu, (tercihen Finans veya İşletme bölümlerinden mezun)Tercihen finansal kontrol konusunda deneyimli,MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen,Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen.Takım çalışmasına uyumlu,Analitik düşünebilen,Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için). 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
KURUMSAL SATIŞ DESTEK ELEMANI /DÖNEMSEL İstanbul(Avr.), ... Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
KURUMSAL SATIŞ DESTEK ELEMANI /DÖNEMSELTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
  Üniversite mezunu , MS Office programlarını kullanabilen, Analitik düşünce yapısı, problem çözme ve raporlama becerisine sahip, İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına uyumlu, Motivasyonu yüksek, yoğun ve dinamik iş temposuna ayak uydurabilecek. Takipçi ve sonuç odaklı, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
KATEGORİ DESTEK ELEMANI - DÖNEMSEL İstanbul(Avr.), ... Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
KATEGORİ DESTEK ELEMANI - DÖNEMSELTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, İktisat bölümünden, tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Perakende sektöründe 1 yıl deneyimi olan (Özellikle elektronik ve bilgisayar ürün gruplarında deneyimli), Analitik düşünce yapısına sahip, Takım çalışmasına uygun, İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
SİSTEM DESTEK ELEMANI - DÖNEMSEL İstanbul(Asya) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SİSTEM DESTEK ELEMANI - DÖNEMSELTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az Meslek Yüksek Okulu mezunu (Tercihen Bilgisayar, Elektronik veya Teknik Bölümlerden mezun), Tercihen 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için).
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL AVRUPA İstanbul(Avr.) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL AVRUPATeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu, Teknolojik ürünler konusunda bilgili veya araştırmaya meraklı, Tercihen perakendecilik ve teknolojik ürün satışı konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
GENEL BAŞVURUTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LİSE STAJYERİ İstanbul(Asya) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
LİSE STAJYERİTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
·         Lise öğrencisi,·         Kış dönemi boyunca staj zorunluluğu olan,·         Haftanın 3 günü devam edebilecek,·         MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen,·         İletişim yeteneği kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın. 
Stajyer        İlan Detayı
LOJİSTİK UZMANI Kocaeli Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
LOJİSTİK UZMANITeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
·         Üniversitelerin Mühendislik, İktisat ve İşletme Fakültelerinden mezun,·         Tekstil, Kırtasiye, Oyuncak vb. kategorilerde en az 2 yıl deneyimli·         Nakliye,depolama ve saha operasyon faaliyetlerinin yönetiminde deneyimli,·         MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen,·         ERP ve WMS uygulamalarına hâkim,·         Analitik düşünebilen, sunum ve raporlama becerileri gelişmiş,·         Seyahat engeli olmayan,·         Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,·         Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)·         Anadolu Yakasında ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL ANADOLU İstanbul(Asya) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL ANADOLUTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu, Teknolojik ürünler konusunda bilgili veya araştırmaya meraklı, Tercihen perakendecilik ve teknolojik ürün satışı konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için), İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI / İŞKUR - ANKARA Ankara Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI / İŞKUR - ANKARATeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
·         En az lise mezunu veya üniversite mezunu,·         Teknolojik ürünler konusunda bilgili veya araştırmaya meraklı,·         Tercihen perakendecilik ve teknolojik ürün satışı konusunda deneyimli,·         Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,·         MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,·         Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,·         Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).·         Ankara’da ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI / İŞKUR - ANTALYA Antalya Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI / İŞKUR - ANTALYATeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu, Teknolojik ürünler konusunda bilgili veya araştırmaya meraklı, Tercihen perakendecilik ve teknolojik ürün satışı konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). Antalya'da ikamet eden.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI / İŞKUR - İZMİR İzmir Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI / İŞKUR - İZMİRTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu, Teknolojik ürünler konusunda bilgili veya araştırmaya meraklı, Tercihen perakendecilik ve teknolojik ürün satışı konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). İzmir'de ikamet eden.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI / İŞKUR - İSTANBUL ANADOLU İstanbul(Asya) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI / İŞKUR - İSTANBUL ANADOLUTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu, Teknolojik ürünler konusunda bilgili veya araştırmaya meraklı, Tercihen perakendecilik ve teknolojik ürün satışı konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI / İŞKUR - İSTANBUL AVRUPA İstanbul(Avr.) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI / İŞKUR - İSTANBUL AVRUPATeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu, Teknolojik ürünler konusunda bilgili veya araştırmaya meraklı, Tercihen perakendecilik ve teknolojik ürün satışı konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜCRETLENDİRME DESTEK ELEMANI - DÖNEMSEL İstanbul(Asya) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
ÜCRETLENDİRME DESTEK ELEMANI - DÖNEMSELTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Üniversite mezunu ya da tam zamanlı çalışabilecek üniversite öğrencisi, Personel Özlük işleri, uygulamaları konusunda çalışmak isteyen, Takipçi, sonuç odaklı ve detayları kaçırmayan, Sözlü / yazılı raporlama ve iletişim becerisi gelişmiş, MS Office uygulamalarına  iyi derecede hakim.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI DESTEK ELEMANI - DÖNEMSEL İstanbul(Asya) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI DESTEK ELEMANI - DÖNEMSELTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Üniversite mezunu ya da tam zamanlı çalışabilecek üniversite öğrencisi, İnsan kaynakları operasyon süreçlerinde tercihen deneyimli veya staj tecrübesi olan, İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına uyumlu, Planlama ve organizasyon yeteneği olan, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - BEYAZ EŞYA İstanbul(Avr.), ... Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI - BEYAZ EŞYATeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
* En az lise mezunu veya üniversite mezunu,* Beyaz Eşya satışı konusunda en az 2 yıl deneyimli,* Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,* MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,* Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - ENGELLİ (İZMİR) İzmir Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI - ENGELLİ (İZMİR)Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az Lise veya Üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, ortopedik veya diabetik engeli bulunan, İyi derecede Bilgisayar bilen (Word, Excel, Internet), Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi,İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın. Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; Engellerini net olarak ifade etmelerini, Uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNOSA FUTURE TALENT STAJ PROGRAMI İstanbul(Asya) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
TEKNOSA FUTURE TALENT STAJ PROGRAMITeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Teknosa Future Talent staj programına katılan stajyerlerimiz, Teknosa Akademi üzerinden çeşitli eğitimlere ulaşmak, Turuncu seminerlere katılmak, Mağaza ve Lojistik merkezi ziyaretleri gerçekleştirmek, Öz gelecek eğitimi, Vaka çalışmaları ve Üst Yönetim ile sohbet organizasyonları gibi birçok etkinliğe katılma fırsatı yakalayacaklardır. Staj programımızın sonunda üniversite öğrencilerine TFT Mezuniyet Belgesi verilecektir.
Stajyer        İlan Detayı