Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2000


http://www.teknosa.com.tr 
 

TeknoSA Hakkında
   ‘Herkes için Teknoloji’ felsefesi ile Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji ürünlerini uygun fiyat ve üstün hizmet kalitesi ile tüketicilere sunmayı amaçlayan lider teknoloji perakende zinciridir.
   “Yenilikçi” ve “Fark Yaratan” ürün ve hizmetleriyle faaliyet gösterdiği coğrafyalarda liderliğini sürdürmek vizyonuyla hareket eden TeknoSA’nın birincil misyonu, yaygın satış kanalları, sunduğu zengin ve kaliteli teknolojik ürün gamı ve kaliteli hizmetleri ile müşterilerinin her zaman yanında olmaktır.
2000 yılında 5 mağaza ile faaliyete başlayan şirket, bugün Türkiye’nin 81 ilinde 300’e yakın mağazasıyla hizmet vermektedir. TeknoSA, kısa bir zamanda istikrarlı bir şekilde büyümüş; yaygınlığı, hizmet kalitesi, güvenilirliği, hızı ve ürün çeşitliliği sayesinde Türkiye’nin en yaygın teknoloji perakendecisi konumuna ulaşmıştır. 163 kişilik bir ekiple faaliyete başlayan TeknoSA bugün, konusunda uzman 3500 çalışanıyla hizmet kalitesini ve ürün çeşitliliğini artırmakta; 170 bin metrekareye yakın toplam satış alanı ve teknosa.com internet mağazası ile tüketicilere kesintisiz bir alışveriş ortamı yaratmaktadır. Tüketicilerin teknoloji ürünlerinde aradıkları her şeyi bulabildikleri TeknoSA mağazaları ve teknosa.com web sitesini yılda 200 milyon kişi ziyaret etmektedir.
TeknoSA, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO:27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO:10002 Müşteri Memnuniyeti-Şikayet Yönetim Standardı Belgesi’ni alarak sektöründe ilke imza atmıştır.
Türkiye’nin dört bir yanında, teknolojiyi tüketicilerle buluşturan Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi TeknoSA, Mayıs 2012’de halka arz edilmiştir. Hisseleri, Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.
     Sektördeki ilkleri, yenilikleri ve güçlü performansı ile her alanda farklı ödüllerle başarılarını perçinleyen TeknoSA, 2012 yılında perakendecilik sektörünün ‘Oscar’ı olarak bilinen ‘Dünya Perakende Ödülleri ‘Gelişen Pazar’ kategorisinde birinci olmuş ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiştir. 2014 yılında da finans dünyasının en saygın yayınlarından Euromoney Dergisi tarafından, Tüketici Ürünleri/Perakende kategorisinde tüm Orta ve Doğu Avrupa’nın en iyi yönetilen şirketi seçilerek uluslararası platformda başarısını taçlandırmıştır. Aynı yıl teknoloji perakendeciliği sektörünün ilk ve tek MEB sertifikalı eğitim merkezi TeknoSA Akademi, dünyanın işyerinde öğrenme ve performans konusunda en büyük organizasyonu olan ASTD (American Society for Training & Development) tarafından Best Ödül’e layık görülmüş, ayrıca eğitim ve gelişim alanında dünyanın en prestijli yarışmalarından biri olan “Brandon Hall Group Excellence Awards 2014” kapsamında “Best Use of Blended Learning” (En İyi Karma Öğrenme Uygulaması) kategorisinde “Mağazacılıkta Kariyer Yolu” programı ile Altın Ödül’ü kazanan ilk Türk firması olmuştur.
 
TeknoSA, Dr. Teknolog markası altında, müşterilerin sadece satış anında değil, satış sonrasındaki her türlü isteklerinde de yanında olacağının garantisini vermektedir. Dr. Teknolog’un önerdiği garanti ürünleri ile müşteriler daha uzun süre sorunsuz ürün kullanımının tadını çıkarırken, Teknoloji Destek Paketi ile Çağrı Merkezi üzerinden Dr. Teknolog’a uzaktan erişim sağlayarak her türlü teknoloji sorularına yanıt bulabilmektedir. Aynı zamanda, son teknoloji ürünlerle yeni tanışan müşterilere ürün kullanımında yol göstermek ve gerekli kurulum işlemlerini tamamlamak üzere, mağazalarda destek de verilmektedir. TeknoSA Çağrı Merkezi, 444 55 99 numaralı telefonu ile müşterilerin her türlü bilgi ihtiyacını sağlamak üzere, tüm süreci büyük bir titizlikle analiz ederek, müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Müşteriler, turuncu puan miktarlarını ya da alacakları bir ürünün stokta olup olmadığını Çağrı Merkezi üzerinden sıra beklemeden otomatik sesli yanıt sistemi ile anında öğrenebilmektedir. 
Türkiye’nin ilk ve en yaygın teknoloji perakendecisi olmanın getirdiği sorumluluk ve bilimsel perakendecilik ilkesiyle, nitelikli işgücü yetiştirmeye öncelik veren TeknoSA, Ekim 2005’te sektörde ilk ve tek MEB sertifikalı Akademi’yi kurmuştur. Teknoloji perakendesinde kariyer yapmak isteyen gençleri eğitmeyi ve hızla artan nitelikli işgücü ihtiyacını karşılamayı amaçlayan TeknoSA Akademi, bugüne kadar 10 binin üzerinde mezun vermiştir.
TeknoSA, insanların kültürel ve sosyal yaşamına katkıda bulunmak ve teknoloji konusunda daha bilinçli nesiller yetiştirmek amacıyla; eğitim, bilim, sanat ve teknoloji alanında birçok proje gerçekleştirmektedir. Türkiye Futbol Federasyonu  ile gerçekleştirdiği işbirliği sonucunda ‘Milli Takım Teknoloji Tedarikçisi’dir. TeknoSA “Kadın için Teknoloji” sosyal sorumluluk projesiyle de, Türkiye’nin çeşitli illerinde kadınlara sürekli ücretsiz bilgisayar kursu vererek kadınları teknolojiyle yakınlaştırmaktadır. Ayrıca, 2009 yılından itibaren Darüşşafakalı öğrencilerin tasarladığı ambalaj kâğıtları ve hediye kartları Türkiye’nin her yerindeki TeknoSA mağazalarında satışa sunulmaktadır. Satılan ambalaj kâğıtlarından elde edilen gelirin tümü, hediye kartlarından elde edilen gelirin ise bir kısmı Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlanmaktadır.
Türkiye’de teknoloji perakendeciliği sektöründe çevreye yönelik en kapsamlı çalışmalara imza atan TeknoSA; elektronik atık toplama, çevre dostu poşet kullanımı, enerji verimliliği konularında yaptığı çalışmalarla da sektörüne örnek teşkil etmektedir.
TeknoSA, paydaşları için yarattığı değeri daha da ileri taşımak adına, müşteri odaklı yenilikçi çalışmalara öncelik vermeye devam edecek; satış kanallarına, insan kaynağına ve teknolojik altyapıya yatırımlarını sürdürecektir.
 
 
İklimSA Hakkında
 
Teknolojinin adresi TeknoSA çatısı altında faaliyet gösteren İklimSA, 1986 yılından bu yana kesintisiz olarak iklimlendirme sektörüne öncülük ediyor. İklimSA, klima sektöründe kendini ispatlamış dünya markaları Mitsubishi Heavy Industries, General, kendi markası Sigma ile müşterilerine hizmet veriyor. Genel Müdürlük’e bağlı 191 İklimSA merkezi ve 222 yetkili servisi bulunan İklimSA, sektöre yön veren çalışmalarına devam ediyor.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Perakende


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
ServisTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 34
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL AVRUPA İstanbul(Avr.) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL AVRUPATeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu, Teknolojik ürünler konusunda bilgili veya araştırmaya meraklı,Tercihen perakendecilik ve teknolojik ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - ANKARA Ankara Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - ANKARATeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu, Teknolojik ürünler konusunda bilgili veya araştırmaya meraklı,Tercihen perakendecilik ve teknolojik ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).ANKARA'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI -MERSİN Mersin Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI -MERSİNTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI - HATAY ANTAKYA Hatay Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI - HATAY ANTAKYATeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI İST-AVRUPA İstanbul(Avr.) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI İST-AVRUPATeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
VRF ÜRÜN UZMANI İstanbul(Asya) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
VRF ÜRÜN UZMANITeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden  mezun, VRF sistemleri konusunda bilgi sahibi,Marka, ürün ve stok yönetimi yapabilecek,Kampanya yönetimi yapabilecek,Çok iyi derecede İngilizce bilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın,Analitik düşünce yapısı, problem çözme ve raporlama becerisine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
GENEL BAŞVURUTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI - İZMİT Kocaeli Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI - İZMİTTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNO ASİSTAN /KONYA Konya Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
TEKNO ASİSTAN /KONYATeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - ENGELLİ(ANTALYA) Antalya Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI - ENGELLİ(ANTALYA)Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az Lise veya Üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, ortopedik veya diabetik engeli bulunan,İyi derecede Bilgisayar bilen (Word, Excel, Internet),Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi,İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın.Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; Engellerini net olarak ifade etmelerini, Uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - ENGELLİ (İZMİR) İzmir Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - ENGELLİ (İZMİR)Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az Lise veya Üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, ortopedik veya diabetik engeli bulunan,İyi derecede Bilgisayar bilen (Word, Excel, Internet),Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi,İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın.Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; Engellerini net olarak ifade etmelerini, Uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
STOK PLANLAMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
STOK PLANLAMA UZMAN YARDIMCISITeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik, İktisat, İşletme, İstatistik fakültelerinden mezun,İyi seviyede ingilizce bilen, Excel özelinde MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünce yapısı, problem çözme ve raporlama becerisine sahip, Dinamik ve stresli iş temposuna ayak uydurabilen, Proaktif, hızlı, düzenli ve programlı çalışma disiplinini içselleştirmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI -DİYARBAKIR Diyarbakır Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI -DİYARBAKIRTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI-ADANA Adana Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI-ADANATeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için),Adana ilinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - ENGELLİ (ADANA) Adana Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - ENGELLİ (ADANA)Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az Lise veya Üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, ortopedik veya diabetik engeli bulunan,İyi derecede Bilgisayar bilen (Word, Excel vb.), Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı,                                                                                                                             Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engellerini net olarak ifade etmelerini, uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI-ANKARA Ankara Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI-ANKARATeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI-MUĞLA Muğla Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI-MUĞLATeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için),Muğla ilinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI -İZMİR İzmir Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI -İZMİRTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için),İzmir ilinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DISNEY SATIŞ DANIŞMAN-KÜTAHYA Kütahya Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
DISNEY SATIŞ DANIŞMAN-KÜTAHYATeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI -ANTALYA Antalya Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI -ANTALYATeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için),Antalya ilinde ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - ENGELLİ (MERSİN) Mersin Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - ENGELLİ (MERSİN)Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az Lise veya Üniversite mezunu,Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, ortopedik veya diabetik engeli bulunan,İyi derecede Bilgisayar bilen (Word, Excel, Internet),Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı,Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın.Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; Engellerini net olarak ifade etmelerini, uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KATEGORİ - ÜNİVERSİTE STAJYERİ İstanbul(Asya) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
KATEGORİ - ÜNİVERSİTE STAJYERİTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Üniversite öğrencisi (Tercihen 3. veya 4. sınıf), Staj süresi boyunca sigortası üniversite tarafından karşılanabilen, En az 6 ay süre ile haftanın 3 günü staj yapabilecek, MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, İyi seviyede İngilizce bilen, İletişim yeteneği kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın.
Stajyer        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - ENGELLİ (HATAY) Hatay Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - ENGELLİ (HATAY)Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az Lise veya Üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, ortopedik veya diabetik engeli bulunan, İyi derecede Bilgisayar bilen (Word, Excel vb.), Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi,İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın.Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engellerini net olarak ifade etmelerini, uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - ENGELLİ (ANKARA) Ankara Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - ENGELLİ (ANKARA)Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az Lise veya Üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, ortopedik veya diabetik engeli bulunan, İyi derecede Bilgisayar bilen (Word, Excel vb.), Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi,İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın.Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engellerini net olarak ifade etmelerini, uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI-İZMİT Kocaeli Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI-İZMİTTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
GENEL NİTELİKLER·         En az lise mezunu veya üniversite mezunu,·         Teknolojik ürünler konusunda bilgili veya araştırmaya meraklı,·         Tercihen perakendecilik ve teknolojik ürün satışı konusunda deneyimli,·         Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,·         MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,·         Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,·         Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - ENGELLİ(MUĞLA) Muğla Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - ENGELLİ(MUĞLA)Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az Lise veya Üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, ortopedik veya diabetik engeli bulunan, İyi derecede Bilgisayar bilen (Word, Excel, Internet), Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi,İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın. Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; Engellerini net olarak ifade etmelerini, Uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNOSA MOBİL SATIŞ SORUMLUSU-TÜM İLLER Adana, Adıyaman... Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
TEKNOSA MOBİL SATIŞ SORUMLUSU-TÜM İLLERTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu, Satış konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü, Tercihen GSM Operatörü merkez veya bayilerinde çalışmış, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI -IST ASYA İstanbul(Asya) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI -IST ASYATeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - ENGELLİ(İSTANBUL ANADOLU) İstanbul(Asya) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - ENGELLİ(İSTANBUL ANADOLU)Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az Lise veya Üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, ortopedik veya diabetik engeli bulunan, İyi derecede Bilgisayar bilen (Word, Excel vb.), Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi,İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın.Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engellerini net olarak ifade etmelerini, uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI İSTANBUL AVRUPA - ENGELLİ İstanbul(Avr.) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI İSTANBUL AVRUPA - ENGELLİTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az Lise veya Üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, ortopedik veya diabetik engeli bulunan, İyi derecede Bilgisayar bilen (Word, Excel vb.), Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi,İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın.Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engellerini net olarak ifade etmelerini, uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI - HATAY İSKENDERUN Hatay Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI - HATAY İSKENDERUNTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI-KAYSERİ Kayseri Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI-KAYSERİTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI-MALATYA Malatya Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI-MALATYATeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI/ BURSA Bursa Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI/ BURSATeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
·         En az lise mezunu veya üniversite mezunu,·         Teknolojik ürünler konusunda bilgili veya araştırmaya meraklı,·         Tercihen perakendecilik ve teknolojik ürün satışı konusunda deneyimli,·         Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,·         MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,·         Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.·         Bursa 'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı