TERRALABS İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2010


TerraLabs hayatına, Türkiye’nin en çok takdir edilen lojisitik ve kurye şirketi olan TeleKurye’nin AR-GE departmanı olarak başladı. “Adreste güvenli evrak basımı” çözümü üzerinde çalışılırken, zaman içinde birikmiş know-how bilgi,becerisi ve geliştirilmiş sistemlerin, TeleKurye’nin ürün yelpazesinin de dışında kullanılabileceği ve farklı çözümler sunulabileceği açık bir şekilde görülmüştü. Bu vesileyle, 2010 yılının sonlarına doğru, TeleKurye’nin AR-GE departmanı bağımsızlaştı ve yeni bir şirket oluşturuldu: TerraLabs.

TerraLabs, yüzünü yeniliğe çevirmiş, araştırmacı ve geliştirmeci ruha sahip, profesyonel ve atik bir ekiple yola çıkmış, çevreye ve insana değer veren bir şirkettir.

TerraLabs, adaletli ve etik çalışma ortamı sağlayarak teknolojik çözümler ve icatlar sunan bir takımdır.

Prensiplerimiz:
Adalet: Biz tüm insanlara, pozisyon, sınıf ve çevre farkı gözetmeksizin, haklarına saygı duyarak eşit muamele ediyoruz.
Bireye ve Çevreye Değer Vermek: Biz her bir bireyin bir değerinin olduğuna ve bu değerlerin yükselmesinin habitatlarımızı korumaktan ibaret olduğuna inanıyoruz.
Yenilik Peşinde Olmak: Biz tamamen AR-GE mantığını odak noktamıza yerleştirip, sürekli yenilik peşinde koşan bir ekibiz. Tüm insanlığın yaşam kalitesini arttıracak teknolojik icat ve çözümler sunmak, en önemli misyonumuzdur.
Mükemmelliğe Adanmak: Geliştirme süreci, sürekli devam eden geliştirici etkinlik ve verimliliğe dayanır. Mükemmeliyetçiliğe yolculuğumuz hiçbir zaman sona ermeyecektir.
Ömürboyu Ortaklık: Biz satış yapmayı değil, partnerlerimize değer katacak ve ömürboyu sürecek çözüm ortaklıklarını hedefleyen bir şirketiz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Yazılım

Firma web sitesi: www.terralabs.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 12.30


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneTERRALABS İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
GIS/CBS Uzmanı Erzurum, Trabzon... TERRALABS İLETİŞİM HİZ. A. Ş
GIS/CBS UzmanıTERRALABS İLETİŞİM HİZ. A. Ş
Tercihen üniversitelerin Harita Mühendisliği, Coğrafya, Şehir ve Bölge Planlama ve ilgili önlisans ve üstü bölümlerinden mezun, En az 1 yıl coğrafi sayısallaştırma veya benzeri coğrafi projelerde yer almış, CBS temel yazılımlarının kullanımı konusunda tecrübeli, Coğrafi verilerin toplanması, işlenmesi, analizi ve sayısallaştırma yöntemleri konusunda tecrübeli, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Bay adaylar için askerlikle ilişiği kalmamış, Trabzon, Erzurum, Aksaray, Karaman illerinin herhangi birinde ikamet eden/edebilecek.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı