Bavet İlaç Sanayi ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.bavet.com.tr

Bavet İlaç Sanayi ve Tic. A.Ş.

 

Misyon:
Hayvan sağlığı ve çevre sağlığı pazarında ihtiyaçları doğru tespit ederek, uluslar arası kalitede geniş seçenekli ürünleri, uygun fiyatlarla hayvan sağlığının hizmetine sunmayı hedeflemektedir.

 

Merkez:

Bavet İlaç San ve Tic A.Ş.
İTOSB (İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi)
12. cad no:8 34959 Tepeören Tuzla İstanbul

www.bavet.com.tr

 

 

 

Şirketimiz hakkında:

Bavet 2000 yılında faaliyete geçmiş yeni bir firma olmakla beraber, kurucularının hayvan sağlığı alanında özel ve kamu sektörlerinde hizmet süreleri toplam 80 yılı aşmaktadır.

Bavet hayvan sağlığı ve çevre sağlığı alanında faaliyet göstermektedir. Hayvan sağlığında büyükbaş, küçükbaş, kanatlı ürünleri, atçılık ürünleri, pet ürünleri, çevre sağlığı alanında ise haşere mücadelesinde kullanılan insektisit, larvasit ve rodentisit ürünleri müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Gerek insan ve gerekse  hayvan sağlığında üretim ve kontrol standartları her geçen gün yükselmekte, ilaç sektöründe GMP ve GLP giderek bir standart halini almaktadır. Bu standartlar ürün kalitesinin belirlenmesinde önemli rol oynayarak klinik başarıyı doğrudan etkilemektedir. Bu çerçevede Bavet bu yüksek standartları hedeflemiş, teknik servis ve hizmete odaklanarak ürünlerimizin tamamına yakınının imalatı gerek ülke içinde, gerekse yurtdışında  olmak üzere GMP ve GLP sertifikalı tesislerde gerçekleştirilmektedir.

 

 

İnsan Kaynakları Uygulamaları

Maaş Tipi:

Brüt

Maaş Para Birimi:

Türk Lirası

Yıllık Maaş Sayısı:

12

Enflasyon Ayarlaması:

12 ayda bir

Prim Uygulaması:

Performansa dayalı 3 ayda bir satış primi sistemi

 
Bavet İlaç Sanayi ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bilgi İşlem Sorumlusu İstanbul(Asya) Bavet İlaç Sanayi ve Tic. A.Ş.
Bilgi İşlem SorumlusuBavet İlaç Sanayi ve Tic. A.Ş.
Erp sistemleri konusunda yazılım desteği verebilecek bilgi ve deneyime sahipMeslek Yüksek Okulu veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,İşletim sistemlerinde, server bakım, yedekleme,PC kurulumu konularında deneyimli,Son kullanıcılara  teknik destek hizmetlerinin verebilecekPC donanım bilgisine sahip,MS Office programlarına hakim,SQL server raporlama ve sorgulama konularına hakim,Tercihen Netsis Programı konusunda deneyimliProblem çözme ve karar verme becerilerine sahip,Tuzla,Pendik,Kartal,Maltepe sahil & E-5 ve Şekerpınar Güzergahlarında ikamet eden 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı