warning
İlan yayından kaldırılmıştır
Bursa

İş Yerinde

İş Yerinde

Job Type

Full-Time

Position Level

Specialist

Department

Research and Development (R&...

Research and Development...

Application Count

354 application

Job Type

Full-Time

Specialist

Department

Research and Development (R&D)

QUALIFICATIONS AND JOB DESCRIPTION

  • University degree in Mechanical Engineering
  • Experience at least 2 years in automotive industry
  • Fluency in English and Italian
  • No military obligation
  • No restriction of travel within and out of country
  • Teamworker

İŞ TANIMI

Coordination of the development team and responsibility of the program in terms of

  • Customer satisfaction; product specifications, quality/reliability
  • Time to market, to reach the scheduled milestones of development timing plan
  • Product profitability

Preferred Candidate

More than 2 years of experience
Bachelor’s(Graduate), Master’s(Graduate), Doctorate(Graduate)

Proje Lideri pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Proje Lideri Proje Lideri Maaşları Proje Lideri Nasıl Olunur? Proje Lideri Nedir? Proje Lideri İş İlanları
Hakkımızda

Magneti Marelli Mako Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş

Şirket Sayfasına Git