Kazancı Holding  

Şirket Bilgileri

http://www.aksa.com.tr 
Kazancı Holding 

Jeneratör üretimi ve enerji santralleri kurulum-işletim faaliyetleri ile sektörün lider kurumlarından biri olan Kazancı Holding, enerji sektöründeki çalışmalarını 1984 yılından beri sürdürmektedir.

Son yıllarda doğal gaz dağıtım, turizm ve tarım sektörlerine de girerek yatırımlarına devam eden Kazancı Holding, bünyesinde bulundurduğu şirketleriyle, Türkiye’nin önde gelen holdingleri arasında yer almaktadır.

Aksa şirketler grubu, Jeneratör,Kiralama, Servis ve Yedek Parça, Enerji Üretim, Satış ve Pazarlama, , Makina Sanayii, Turizm, Doğal Gaz Dağıtım ve Tarım şirketlerinden oluşmaktadır.

 

Aksa Jeneratör, uzun yıllardır Türkiye'de pazarın lideri olmayı sürdürmekte ve son 5 yıl içerisinde genişleyen faaliyetleri ile toplam yıllık satışının, yarısını yurt dışına ihraç ederek dünya pazarında da önemli bir başarı elde etmektedir.Teknoloji yatırımlarını sürekli artıran Aksa Jeneratör, Türkiye’deki ilk doğal gazlı jeneratörü üreterek bir ilki daha gerçekleştirmiştir. Bunun yanında kojenerasyon projeleri de ağırlıklı olarak devam etmektedir.

Aksa’nın öncelikleri; tüm faaliyetlerinde "insan" faktörüne her zaman öncelik vermek ve verimli hizmet anlayışına inanmak; kaliteye ve sisteme önem vererek tüm müşterilerimizin ve çalışanlarımızın dünyalarını aydınlatmaya devam etmek, vizyonu ise jeneratör ve enerji sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olmaktır.

 

Aksa Jeneratör, biri İngiltere’de olmak üzere toplam 3 adet üretim tesisiyle dünyadaki önemli jeneratör üreticisi firmaların arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır jeneratör pazarının en güçlü firması olan Aksa Jeneratör, yaygın satış ve servis ağıyla da müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Aksa Jeneratör, yurt dışında 10 ofisi ve yurt içinde ise 20 APC (Aksa Power Center) ile müşterileriyle buluşmaktadır.

Türkiye’deki tartışmasız üstünlüğünün yanı sıra, dünyanın her noktasına ihracat yaparak ülke ekonomisine de önemli katkılarda bulunan Aksa Jeneratör’ün yurt dışı ofisleri:

·           Cezayir

·           Çin

·           Dubai

·           Irak

·           İngiltere

·           İran

·           Kazakistan

·           Kırgızistan

·           Nijerya

·           Singapur

 

Aksa Enerji Üretim A.Ş. elektrik ve ısı santralleri kurulması işletilmesi ile enerji dağıtımı ve satışı konularında faaliyet göstermektedir.

Aksa Enerji Üretim A.Ş. Türkiye ve yurt dışında kurmuş ve işletmekte olduğu toplam 369 MW güçteki 9 adet enerji santrali ile elektrik üretimi ve satışını gerçekleştirmektedir.

Doğal gaz ve petrol türevleri ile çalışan Türkiye’de 150 MW’lık yurt dışında ise 95 MW’lık santral yatırımlarına devam eden Aksa Enerji; yenilenebilir enerji kaynakları konusunda Türkiye’ nin değişik bölgelerinde rüzgar ve hidroelektrik santralleri kurulmasına yönelik ölçüm ve fizibilite çalışmalarını da yürütmektedir. Rüzgar enerjisi konusunda 40 MW’lık 2 adet santral için üretim lisansı alarak yatırıma geçmiştir. Hidroelektrik santralleri için 365 MW’lık 5 projede fizibilite ve proje çalışmalarına devam etmekte olup, toplam 77 MW’lık 3 adet santral için lisans almış ve yatırıma geçmiştir. Linyite dayalı elektrik santralleri konusunda proje çalışmalarına da devam eden Aksa Enerji, toptan ve perakende elektrik satışı, elektrik dağıtımı, elektrik enerjisi ithal ve ihracatı için gerekli lisanslarını almış ve faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de ve yurt dışında 1995 yılından beri müşterilerinin ekonomik ve güvenilir elektrik ve ısı ihtiyaçlarını karşılayan Aksa Enerji, elektrik üretimi dağıtımı ve satışı konularında yatırım ve faaliyetlerini arttırarak sürdürmektedir.

 

Turizm sektöründe en iyiyi hedefleyen Aksa Şirketler Grubu, Antalya’nın Kemer ilçesinin Göynük beldesinde Toros dağlarının Akdeniz’in masmavi suları ile birleştiği çam ormanları içinde yer alan Mirada Del Mar Oteli ile ilk turizm yatırımını gerçekleştirmiştir.

Sıra dışı mimarisi ve çevre düzenlemesi ile dikkat çeken otel, tamamen restore edilip yenilenmiş, yepyeni bir hizmet ve kalite anlayışıyla sektörde yerini almıştır. Yaklaşık 109.000 m2 alana sahip, 1.220 yatak kapasiteli, 5 yıldızlı ve çağlar boyu birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Kemer’de misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir biçimde özel olarak tasarlanan Mirada del mar Oteli, 1990 yılından bu yana, kusursuz doğa güzelliği ile eşsiz konforu bir araya getirmektedir. Son olarak, Erciyes bölgesinde 650 yatak kapasiteli 3 yeni dağ otelini de bünyesine katan grubun bu sektördeki hedefi, yatırımlarına devam ederek, 2007 yılının sonunda 4000 yatak kapasitesine ulaşmaktır.

 

AKSA 2003 yılının sonlarından itibaren T.C. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (E.P.D.K.) düzenlemeleri çerçevesinde lisans hakkını elde ettiği bölgelerde çalışmalarına başlamış ve öngörülen sürelerden önce gaz dağıtımına geçmiştir. Grubumuzun sahip olduğu doğalgaz dağıtım lisansları ve sorumluluk bölgeleri; BALIKESİR DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BALGAZ) olarak Balıkesir şehrini; BİLECİK - BOLU DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BEYGAZ) olarak Bolu, Bilecik, Bozüyük, Söğüt, İnönü, Çukurhisar, Pazaryeri bölgelerini; DÜZCE - EREĞLİ DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (DERGAZ) olarak Düzce, Karadeniz Ereğli, Gülüç, Alaplı, Kaynaşlı ve Konuralp bölgelerini; MANİSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (MANİSAGAZ) olarak Manisa, Akhisar, Turgutlu bölgelerini; ÇANAKKALE DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (ÇANAKKALEGAZ) olarak Çanakkale, Çan, Biga, Kepez, Gönen, Ezine, Bayramiç bölgelerini kapsamaktadır.

 

Aksa Tarım, toplamları 25.000 dönüme varan TİGEM’den (Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü) 30 yıllığına kiraladığı Samsun-Gelemen ve Tekirdağ-İnanlı çiftlikleri ile AB Standartlarında süt ve et üretimi tesisleri yatırımı yapmaktadır.

2004 yılında özelleştirmeye açılan İnanlı Tarım İşletmesi (Tekirdağ) ve Gelemen Tarım İşletmesi'ni (Samsun) kiralayan kuruluşuKazancı Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 35
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SAP FI/CO Modül Yöneticisi İstanbul Kazancı Holding
SAP FI/CO Modül YöneticisiKazancı Holding

Üniversitelerin Endüstri, Bilgisayar, Matematik veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun
En az 5 yıl SAP uygulama deneyimi olan
Tercihen ABAP tecrübesi olan
SAP FI/CO Modülü'nde tecrübe sahibi
Tercihen TRM tecrübesi olan
İyi derecede İngilizce bilen
Takım çalışmasına yatkın
Analitik düşünme yeteneğine sahip, iletişim becerisi gelişmiş
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Yazılım Geliştirme UzmanıKazancı Holding

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
Alanında minimum 3 yıl deneyimli
Sharepoint Administration bilgisi olan
Tercihen MS SharePoint 2013 mimarisi hakkında bilgili, bu platformda geliştirilen  projelerde görev yapmış
Visual Studio ve Sharepoint Designer kullanarak intranet/internet siteleri geliştirebilen
Tercihen MS Dynamics CRM ile uygulama geliştirmiş olan
ASP.net / C# ile uygulama geliştirme konusunda uzman
Web servis entegrasyonu (SOAP, REST, JSON, XML) deneyimi olan
Ajax, CSS, Javascript, HTML, XHTML gibi Web Teknolojilerine hakim
Veritabanı tasarımı ve programlaması konusunda deneyimli (SQL Server)
Güncel teknolojileri takip eden, ARGE faaliyetlerinde bulunan ve farklı sistemler arasında entegrasyon çalışmalarında bulunmuş
Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilincine sahip
İletişim becerileri kuvvetli
Araştırmacı, problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Muhasebe UzmanıKazancı Holding
Kavacık'ta bulunan Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere "Muhasebe Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. 
Üniversitelerin tercihen işletme, muhasebe bölümlerinden mezun
Mali mevzuata hakim
SMMM ruhsatına sahip
Tercihen SAP kullanabilen
Sürücü belgesine sahip
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bütçe ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Bütçe ve Raporlama UzmanıKazancı Holding
4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
Tercihen IFRS raporlama standartlarına hakim
Muhasebe konusunda bilgisi olan
Mali mevzuata hakim
Sunum teknikleri konusunda bilgi sahibi, sunum yapabilecek
Ekip çalışmasına yatkın
Seyahat engeli olmayan
Sürücü belgesi olan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çağrı Merkezi Inbound Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Kazancı Holding
Çağrı Merkezi Inbound Müşteri TemsilcisiKazancı Holding
En az lise mezunu
İstanbul Avrupa Yakası'nda (Bahçelievler, Bayrampaşa, Bakırköy, Zeytinburnu, Başakşehir, Kayaşehir, İkitelli) ikamet eden
Telefonda iletişim alanında başarılı ve diksiyonu düzgün
İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın
Yoğun çalışma temposunda, vardiyalı çalışabilecek
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
STRATEJİK PLANLAMA VE RAPORLAMA YÖNETMENİ/UZMANI Adana, Afyon, Amasya... Aksa Doğalgaz
STRATEJİK PLANLAMA VE RAPORLAMA YÖNETMENİ/UZMANIAksa Doğalgaz

Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, Matematik, İstatistik Bölümlerinden mezun tercihen Yüksek Lisans veya MBA yapmış,
Enerji sektöründe benzer pozisyonda deneyim sahibi,
Mali Mevzuatlara ve EPDK Mevzuatlarına hakim,
Planlama, raporlama, koordinasyon ve organizasyon becerileri gelişmiş,
İş konusunda takipçi, dikkatli, disiplinli, detaylara önem veren, enerjisi yüksek, araştırmacı,
Analitik düşünebilme, bütünü görebilme, problem çözebilme, eşzamanlı çalışabilme, engellerle başa çıkabilme, analiz ve sentez yeteneklerine sahip,
Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü,
Ekip çalışmasına yatkın, 
MS Office programlarının tamamını ileri seviyede kullanabilen,
Tercihen yabancı dil bilgisi olan,
Seyahat engeli olmayan,
Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,
30 yaşını aşmamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Denetim Uzmanı İstanbul KAZANCI HOLDİNG
Denetim UzmanıKAZANCI HOLDİNG
Kazancı Holding bünyesinde, yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren şirketlerimizde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Denetim Uzmanı' aramaktayız. 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
Denetim firmalarında veya kurumsal yapılarda iç denetim konusunda en az 3 yıl deneyimli
Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku konularına hakim
Yasal mevzuat konusunda bilgi sahibi
Tercihen CIA veya SMM belgesi olan
İyi derecede İngilizce bilen 
Seyahat engeli olmayan
Yoğun çalışma programına uyum sağlayabilecek
MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen
Analitik düşünme, detaylara inme ve problem çözme yönleri güçlü
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Forklift Operatörü İstanbul(Avr.) Kazancı Holding
Forklift OperatörüKazancı Holding

Lise ya da MYO mezunu,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Yetkili kurumlardan alınmış İş Makinesi Operatör Belgesi olan,
En az 2 yıl deneyimi olan,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Bakım Teknikeri Giresun, Gümüşhane Kazancı Holding
Elektrik Bakım TeknikeriKazancı Holding

Üniversitelerin Önlisans Elektrik Mezunu ya da Endüsrti Meslek Lisesi Elektrik Mezunu
 Giresun ve Gümüşhane de ikamet eden (Her i için adaylar ayrı değerlendirilecektir)
Alanında en az 1 yıl deneyimli
B grubu sürücü belgesine sahip
Askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Proje Mühendisi Adana Kazancı Holding
Üretim Proje MühendisiKazancı Holding

Üniversitelerin Elektrik / Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Tercihen E-Plan programını bilen,
Tercihen SAP, PP ve MM Modüllerini bilen,
Tercihen MS Office programlarına hakim,
İyi derecede İngilizce bilen,
Seyahat engeli olmayan,
İş için belirli süre İstanbul Avrupa yakasında ikamet edip, sonrasında daimi olarak Adana'da ikamet edebilecek olan,
Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış,
Tercihen sigara kullanmayan,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Mühendisi Adana Kazancı Holding
Üretim MühendisiKazancı Holding

Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümü'nden mezun,
İleri derecede İngilizce bilgisine sahip,
Autocad veya Autodesk Inventor programına hakim,
Tercihen SAP, PP ve MM modüllerini bilen,
MS Office programlarını etkin derecede kullanabilen,
Erkek adaylar için askerik görevini tamamlamış,
Tercihen sigara kullanmayan,
İş için belirli süre İstanbul Avrupa yakasında ikamet edip, sonrasında daimi olarak Adana'da ikamet edebilecek olan,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Mühendisi Adana Kazancı Holding
Üretim MühendisiKazancı Holding
•Üniversitelerin Elektrik / Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
•E-Plan programını bilen,
•Tercihen SAP, PP ve MM Modüllerini bilen,
•MS Office programlarına hakim,
•İyi derecede İngilizce bilen,
•Seyahat engeli olmayan,
•İş için belirli süre İstanbul Avrupa yakasında ikamet edip, sonrasında daimi olarak Adana'da ikamet edebilecek olan,
•Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış,
•Tercihen sigara kullanmayan,
 
İş tanımı:
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Destek Yetkilisi İstanbul(Avr.) Kazancı Holding
Satış Destek YetkilisiKazancı Holding

İstanbul Avrupa Yakası'nda; Yenibosna ile Çatalca bölgesinde ikamet eden,
MS Office uygulamalarına hakim,
İletişim ve sunum becerileri olan,
Analitik düşünebilen ve iş takibi konusunda yetkin,
Tercihen aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Kazancı Holding
Elektrik TeknisyeniKazancı Holding

MYO ya da Meslek Liselerinin Elektrik / Elektronik veya Makine Bölümlerinden mezun,
Tercihen Jeneratör konusunda deneyimli,
E Sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
İstanbul Avrupa Yakası'nda Çatalca ile Yenibosna bölgesinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Planlama Mühendisi Adana Kazancı Holding
Üretim Planlama MühendisiKazancı Holding

Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Endüstri veya İşletme Mühendisliği mezunu),
İleri derecede İngilizce bilgisine sahip,
ERP / MRP sistem bilgisine sahip (Tercihen SAP, PP ve MM modülleri kullanımında tecrübeli),
MS Office programlarını etkin derecede kullanabilen,
Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Tercihen sigara kullanmayan,
Adana'da ikamet eden / edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Metod Mühendisi Adana Kazancı Holding
Metod MühendisiKazancı Holding

Üniversitelerin; Endüstri ya da Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
İyi derecede İngilizce bilen,
Autocad ve MS Office programlarına hakim,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Seyahat engeli olmayan,
Aktif araç kullanabilen,
Adana'da ikamet eden / ikamet edebilecek olan (İstanbul'da çalışmaya başlayıp, Adana'da devam edebilecek),
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Malzeme Planlama Mühendisi Adana Kazancı Holding
Malzeme Planlama MühendisiKazancı Holding

Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, (tercihen Endüstri veya İşletme bölümlerinden mezun),
İleri derecede İngilizce bilgisine sahip,
ERP/MRP sistem bilgisine sahip, (tercihen SAP, PP ve MM modülleri kullanımında tecrübeli),
MS Office programlarını etkili derecede kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Tercihen sigara kullanmayan,
Adana'da ikamet eden / edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Stok Kontrol Mühendisi Adana Kazancı Holding
Stok Kontrol MühendisiKazancı Holding

Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun ( Tercihen Endüstri veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun),
İleri derecede İngilizce bilgisine sahip,
ERP / MRP sistem bilgisine sahip, tercihen SAP, PP ve MM modülleri kullanımında tecrübeli,
MS Office programlarını etkin derecede kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Tercihen sigara kullanmayan,
Adana'da ikamet eden / edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Yetkilisi Batman, Siirt AKSA DOĞALGAZ
Muhasebe YetkilisiAKSA DOĞALGAZ

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya MYO mezunu
Genel muhasebe ve raporlama konusunda bilgi sahibi
Alanında en az 1-3 yıl deneyim sahibi
Ekip çalışmasına yatkın
Tercihen Siirt'de ikamet eden veya ikamet edebilecek
Seyahat engeli olmayan
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
B sınıfı sürücü belgesine sahip
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Teknisyeni Trabzon Kazancı Holding
Servis TeknisyeniKazancı Holding
*Lise ya da Meslek Yüksek Okulları'nın Elektrik ya da Motor bölümünden mezun olan,
*Minimum 2 yıl Jeneratör iş kolunda tecrübesi olan,
*Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
*Trabzon'da ikamet eden ya da ikamet edebilecek olan,
*Seyahat engeli olmayan,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Yönetim Uzmanı Trabzon Kazancı Holding
Kalite Yönetim UzmanıKazancı Holding

Üniversitelerin Endüstri , Jeoloji ,Jeofizik , Maden Mühendisliği bölümlerinden veya 4 yıllk İstatistik Bölümü Mezunu,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Trabzon da ikamet eden,
Seyahat engeli olmayan,
Grup çalışmasına uyumlu.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Rezervasyon Elemanı Kayseri Kazancı Holding
Rezervasyon ElemanıKazancı Holding
Mirada Del Mar Otel'de görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Rezervasyon Elemanı” aramaktayız.
Lise veya üniversite mezunu (Tercihen Turizm Otelcilik bölümü)
Benzer otellerde en az 3 yıl aynı görevde çalışmış olan
Sektörde çok tercih edilen bir yabancı dile hakim olan
Kendini ifade edebilen 
Hızlı karar verebilen ve çözüm üretebilen
İletişimi kuvvetli ve insan psikolojisinden anlayan
Satış ve pazarlama konusunda bilgi birikimine sahip olan
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Elemanı Kayseri Kazancı Holding
Satış ElemanıKazancı Holding
Mirada Del Mar Otel'de görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Satış Elemanı” aramaktayız.
Lise veya üniversite mezunu (Tercihen Turizm Otelcilik bölümü)
Benzer otellerde en az 3 yıl aynı görevde çalışmış olan
Sektörde çok tercih edilen bir yabancı dile hakim olan
Kendini ifade edebilen 
Hızlı karar verebilen ve çözüm üretebilen
İletişimi kuvvetli ve insan psikolojisinden anlayan
Satış ve pazarlama konusunda bilgi birikimine sahip olan
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ziraat Mühendisi (Üretim ve Satış Sorumlusu) Samsun Kazancı Holding
Ziraat Mühendisi (Üretim ve Satış Sorumlusu)Kazancı Holding
Aksa Tarım Gelemen (Samsun) Tarım İşletmesinde 1000 dekar bodur elma bahçesinde üretim ve satış sorumlulukları ile görevlendirilmek üzere Ziraat mühendisi alınacaktır.
Daha önce meyve satışında çalışmış, modern satış tekniklerine sahip
Müşteri ziyareti yapabilecek,
Elmanın expertiz çalışmasını yaparak, değer biçerek satış politikası oluşturabilecek,
Oluşacak satış politikasını yazılı hale getirerek  sistem kurabilecek
Tercihen bahçe bitkileri bölümünden mezun,
Bodur elma yetiştiriciliğinde tecrübesi olan,
Budama,meyve seyretme,ilaçlama,sulama,gübreleme,hasat,çeşit yenileme konularına hakim ve danışman desteği ile kendini geliştirebilecek,
Kendisine bağlı çalışacak teknisyen/teknikerleri sevk ve idare edebilecek,
Traktör kullanabilme, traktör ile kültürel işlemlerin yapıldığı alet ve ekipmanı kullanabilme (ehliyet sahibi); kumpas,terazi gibi basit ölçü aletlerini kullanabilen
Süreçleri bilgisayar üzerinden raporlayacak şekilde MS programlarına hakim,
Dönemsel yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
İşletme içinde (evli olanlar lojmanda/bekar olanlar misafirhanede) kalabilecek,
7/24 telefon aracılığla iletişiminde olabilecek,
İşletmenin yazılı prosedür ve talimatlarına uyarak çalışabilecek,
Erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmayan (yapılmış/muaf)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknisyen Samsun Kazancı Holding
TeknisyenKazancı Holding
Aksa Tarım Gelemen (Samsun) Tarım İşletmesinde 1000 dekar bodur elma bahçesinde görevlendirilmek üzere belirtilen niteliklerde teknisyen/tekniker alınacaktır.
Bodur elma yetiştiriciliğinde tecrübesi olan, 
Budama,meyve seyretme,ilaçlama,sulama,gübreleme,hasat,çeşit yenileme konularına hakim ve danışman desteği ile kendini geliştirebilecek
Traktör kullanabilen, traktör ile kültürel işlemlerin yapıldığı alet ve ekipmanı kullanabilen
Traktörle ilaçlama yapabilen, B sınıf ehliyetli
Dönemsel yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Kendine bağlı personelin sevk ve idarisini yapabilecek,
Dönemsel yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek
7/24 telefon aracılığla iletişiminde olabilecek,
Süreçleri bilgisayar üzerinden raporlayacak şekilde basit şekilde MS programlarını bilen,
İşletmenin yazılı prosedür ve talimatlarına uyarak çalışabilecek,
Erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmayan (yapılmış/muaf)
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Raporlama Uzmanı İstanbul Kazancı Holding
Raporlama UzmanıKazancı Holding

Üniversitelerin İşletme , İktisat , Matematik ,Bilgisayar bölümlerinden mezun,
Ms Office uygulamaları ile iyi derecede excell ve SQL bilgisi olan ve aktif kullanabilen,
SQL tabanlı raporlamalarda en az 2 yıl deneyimi olan ,
İngilizce bilen,
Askerliğini yapmış,
İstanbulda ikamet eden,
Seyahat engeli olmayan,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
IT System Administrator İstanbul Kazancı Holding
IT System AdministratorKazancı Holding

University degree from a reputable university
Minimum 4-6 years of IT Backoffice operations  experience
Hands on experience in configuring and managing IT Backoffice systems and applications
Strong knowledge of Service Management and related frameworks ITIL, COBIT etc
Having related certifications will be an asset
A good command of written and spoken English
Military service completed for male candidates
Result oriented and analytical approach
Problem solving capability
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
IT Technology Services Manager İstanbul Kazancı Holding
IT Technology Services ManagerKazancı Holding

University degree from a reputable university
Minimum 8-10 years of IT Backoffice, Network and Security operations  experience
Hands on experience in configuring and managing IT Backoffice systems and applications
Hands on experience in configuring and managing enterprise security devices and applications
Strong knowledge of Service Management and related frameworks ITIL, COBIT etc
Strong knowledge of network security, operating systems security and database security
Having related certifications will be an asset
A good command of written and spoken English
Military service completed for male candidates
Result oriented and analytical approach
Problem solving capability
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Genel Başvuru-Engelli Personel İstanbul(Asya) Kazancı Holding
Genel Başvuru-Engelli PersonelKazancı Holding
Kavacık'ta bulunan Genel Müdürlük binamızda görevlendirilmek üzere,
Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan,
Türkiye İş Kurumuna kayıtlı;
En az lise mezunu,
İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen,
Ekip çalışmasına yatkın,
Sorumluluk bilinci yüksek,
Tercihen MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ziraat Mühendisi Samsun AKSA TARIM
Ziraat MühendisiAKSA TARIM
Samsun Gelemen’de bulunan tarım işletmemizde görev yapacak, aşağıdaki özelliklere sahip Ziraat Mühendisi aranmaktadır.
Ziraat fakültelerinin tercihen  tarımsal yapılar ve sulama bölümünden mezun
Tercihen tarla bitkileri (serin iklim tahılları, soya fasulyesi, patetes v.b.) üretimi konusunda deneyimli 
Arazide çalışmanın gerektirdiği dönemsel yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek
Planlama, organizasyon, ekip yönetimi, raporlama konularında tecrübeli
Takım çalışmasına yatkın
MS Ofiice programlarına hakim
B sınıfı sürücü belgesine sahip
Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek 
Samsun’da ikamet eden veya edebilecek
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ziraat Mühendisi Tekirdağ AKSA TARIM
Ziraat MühendisiAKSA TARIM
Tekirdağ İnanlı'da bulunan tarım işletmemizde görev yapacak, aşağıdaki özelliklere sahip Ziraat Mühendisi aranmaktadır.
Ziraat fakültelerinin tercihen  tarla bitkileri bölümünden mezun
Tercihen yem bitkileri (baklagil -buğdaygil  silajlık mısır) üretimi  konusunda deneyimli 
Arazide çalışmanın gerektirdiği dönemsel yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek
Planlama, organizasyon, ekip yönetimi, raporlama konularında tecrübeli
Takım çalışmasına yatkın
MS Ofiice programlarına hakim
B sınıfı sürücü belgesine sahip
Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek 
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Destek Uzmanı Adana, İstanbul AKSA ELEKTRİK TOPTAN SATIŞ
Satış Destek UzmanıAKSA ELEKTRİK TOPTAN SATIŞ

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
Satış destek süreçlerinde deneyim sahibi
Perakende, Finans, Telekomünikasyon veya Üretim  sektöründe proje deneyimi olan
Hedef odaklı çalışabilen, girişimci, dışa dönük, insan ilişkileri kuvvetli
İletişim ve müzakere becerileri güçlü, sistematik çözüm üretebilen, iş sonuçlarının titiz takipçisi
Seyahat engeli olmayan
Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık
Veri analizinde konusunda deneyimli
Analitik düşünce yapısına sahip, çözüm odaklı, inisiyatif alabilen
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Cankurtaran Antalya AKSA TURİZM
CankurtaranAKSA TURİZM
Mirada Del Mar Otel'de görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Cankurtaran” aramaktayız. 
En az Lise veya dengi okul mezunu
İnsan ilişkilerinde başarılı, pozitif ve dinamik
Cankurtaran Gümüş, Bronz Bröve sahibi
İyi derecede yüzme bilen
Tercihen mesleki düzeyde en az bir yabancı dil bilen (İngilizce/Rusça)
Gözlem becerisi gelişmiş, sorumluluk sahibi
Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli
Misafir memnuniyeti odaklı
Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Güvenlik Görevlisi Antalya AKSA TURİZM
Güvenlik GörevlisiAKSA TURİZM
Mirada Del Mar Otel'de görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Güvenlik Görevlisi” aramaktayız.
 
En az lise veya dengi okul mezunu
Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip
En az 1 yıl benzeri otellerde aynı görevde çalışmış
Tercihen mesleki düzeyde en az bir yabancı dil bilen (İngilizce/Rusça)
Göreve uygun fiziki görünüme sahip
İyi seviyede bilgisayar kullanabilen
Tercihen E-B sınıfı  ehliyet sahibi
İletişim yönü kuvvetli ve diksiyonu düzgün
Takım çalışmasına yatkın
Kişi teşhis ve tanıma yeteneğine sahip
Güvenlik işini meslek edinmiş
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek
Minimum 1.70 cm boyunda olan
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Otomasyon Mühendisi İstanbul(Asya) AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Otomasyon MühendisiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.

Üniversitelerin Elektrik, Elektrik&Elektronik veya Kontrol Mühendisliği Bölümlerinden mezun
İleri seviye İngilizce bilen
Otomasyon haberleşme alanındaa minimum 2 yıl deneyimli
PLC programlama dilini bilen
MS Office programlarına hakim
Seyahat engeli olmayan
Sürücü belgesine sahip
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2014 Kariyer.net