Kazancı Holding  

Şirket Bilgileri

http://www.aksa.com.tr 
Kazancı Holding 

Jeneratör üretimi ve enerji santralleri kurulum-işletim faaliyetleri ile sektörün lider kurumlarından biri olan Kazancı Holding, enerji sektöründeki çalışmalarını 1984 yılından beri sürdürmektedir.

Son yıllarda doğal gaz dağıtım, turizm ve tarım sektörlerine de girerek yatırımlarına devam eden Kazancı Holding, bünyesinde bulundurduğu şirketleriyle, Türkiye’nin önde gelen holdingleri arasında yer almaktadır.

Aksa şirketler grubu, Jeneratör,Kiralama, Servis ve Yedek Parça, Enerji Üretim, Satış ve Pazarlama, , Makina Sanayii, Turizm, Doğal Gaz Dağıtım ve Tarım şirketlerinden oluşmaktadır.

 

Aksa Jeneratör, uzun yıllardır Türkiye'de pazarın lideri olmayı sürdürmekte ve son 5 yıl içerisinde genişleyen faaliyetleri ile toplam yıllık satışının, yarısını yurt dışına ihraç ederek dünya pazarında da önemli bir başarı elde etmektedir.Teknoloji yatırımlarını sürekli artıran Aksa Jeneratör, Türkiye’deki ilk doğal gazlı jeneratörü üreterek bir ilki daha gerçekleştirmiştir. Bunun yanında kojenerasyon projeleri de ağırlıklı olarak devam etmektedir.

Aksa’nın öncelikleri; tüm faaliyetlerinde "insan" faktörüne her zaman öncelik vermek ve verimli hizmet anlayışına inanmak; kaliteye ve sisteme önem vererek tüm müşterilerimizin ve çalışanlarımızın dünyalarını aydınlatmaya devam etmek, vizyonu ise jeneratör ve enerji sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olmaktır.

 

Aksa Jeneratör, biri İngiltere’de olmak üzere toplam 3 adet üretim tesisiyle dünyadaki önemli jeneratör üreticisi firmaların arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır jeneratör pazarının en güçlü firması olan Aksa Jeneratör, yaygın satış ve servis ağıyla da müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Aksa Jeneratör, yurt dışında 10 ofisi ve yurt içinde ise 20 APC (Aksa Power Center) ile müşterileriyle buluşmaktadır.

Türkiye’deki tartışmasız üstünlüğünün yanı sıra, dünyanın her noktasına ihracat yaparak ülke ekonomisine de önemli katkılarda bulunan Aksa Jeneratör’ün yurt dışı ofisleri:

·           Cezayir

·           Çin

·           Dubai

·           Irak

·           İngiltere

·           İran

·           Kazakistan

·           Kırgızistan

·           Nijerya

·           Singapur

 

Aksa Enerji Üretim A.Ş. elektrik ve ısı santralleri kurulması işletilmesi ile enerji dağıtımı ve satışı konularında faaliyet göstermektedir.

Aksa Enerji Üretim A.Ş. Türkiye ve yurt dışında kurmuş ve işletmekte olduğu toplam 369 MW güçteki 9 adet enerji santrali ile elektrik üretimi ve satışını gerçekleştirmektedir.

Doğal gaz ve petrol türevleri ile çalışan Türkiye’de 150 MW’lık yurt dışında ise 95 MW’lık santral yatırımlarına devam eden Aksa Enerji; yenilenebilir enerji kaynakları konusunda Türkiye’ nin değişik bölgelerinde rüzgar ve hidroelektrik santralleri kurulmasına yönelik ölçüm ve fizibilite çalışmalarını da yürütmektedir. Rüzgar enerjisi konusunda 40 MW’lık 2 adet santral için üretim lisansı alarak yatırıma geçmiştir. Hidroelektrik santralleri için 365 MW’lık 5 projede fizibilite ve proje çalışmalarına devam etmekte olup, toplam 77 MW’lık 3 adet santral için lisans almış ve yatırıma geçmiştir. Linyite dayalı elektrik santralleri konusunda proje çalışmalarına da devam eden Aksa Enerji, toptan ve perakende elektrik satışı, elektrik dağıtımı, elektrik enerjisi ithal ve ihracatı için gerekli lisanslarını almış ve faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de ve yurt dışında 1995 yılından beri müşterilerinin ekonomik ve güvenilir elektrik ve ısı ihtiyaçlarını karşılayan Aksa Enerji, elektrik üretimi dağıtımı ve satışı konularında yatırım ve faaliyetlerini arttırarak sürdürmektedir.

 

Turizm sektöründe en iyiyi hedefleyen Aksa Şirketler Grubu, Antalya’nın Kemer ilçesinin Göynük beldesinde Toros dağlarının Akdeniz’in masmavi suları ile birleştiği çam ormanları içinde yer alan Mirada Del Mar Oteli ile ilk turizm yatırımını gerçekleştirmiştir.

Sıra dışı mimarisi ve çevre düzenlemesi ile dikkat çeken otel, tamamen restore edilip yenilenmiş, yepyeni bir hizmet ve kalite anlayışıyla sektörde yerini almıştır. Yaklaşık 109.000 m2 alana sahip, 1.220 yatak kapasiteli, 5 yıldızlı ve çağlar boyu birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Kemer’de misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir biçimde özel olarak tasarlanan Mirada del mar Oteli, 1990 yılından bu yana, kusursuz doğa güzelliği ile eşsiz konforu bir araya getirmektedir. Son olarak, Erciyes bölgesinde 650 yatak kapasiteli 3 yeni dağ otelini de bünyesine katan grubun bu sektördeki hedefi, yatırımlarına devam ederek, 2007 yılının sonunda 4000 yatak kapasitesine ulaşmaktır.

 

AKSA 2003 yılının sonlarından itibaren T.C. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (E.P.D.K.) düzenlemeleri çerçevesinde lisans hakkını elde ettiği bölgelerde çalışmalarına başlamış ve öngörülen sürelerden önce gaz dağıtımına geçmiştir. Grubumuzun sahip olduğu doğalgaz dağıtım lisansları ve sorumluluk bölgeleri; BALIKESİR DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BALGAZ) olarak Balıkesir şehrini; BİLECİK - BOLU DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BEYGAZ) olarak Bolu, Bilecik, Bozüyük, Söğüt, İnönü, Çukurhisar, Pazaryeri bölgelerini; DÜZCE - EREĞLİ DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (DERGAZ) olarak Düzce, Karadeniz Ereğli, Gülüç, Alaplı, Kaynaşlı ve Konuralp bölgelerini; MANİSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (MANİSAGAZ) olarak Manisa, Akhisar, Turgutlu bölgelerini; ÇANAKKALE DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (ÇANAKKALEGAZ) olarak Çanakkale, Çan, Biga, Kepez, Gönen, Ezine, Bayramiç bölgelerini kapsamaktadır.

 

Aksa Tarım, toplamları 25.000 dönüme varan TİGEM’den (Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü) 30 yıllığına kiraladığı Samsun-Gelemen ve Tekirdağ-İnanlı çiftlikleri ile AB Standartlarında süt ve et üretimi tesisleri yatırımı yapmaktadır.

2004 yılında özelleştirmeye açılan İnanlı Tarım İşletmesi (Tekirdağ) ve Gelemen Tarım İşletmesi'ni (Samsun) kiralayan kuruluşuKazancı Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 48
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Yetkilisi Çanakkale, Osmaniye AKSA DOĞALGAZ
Muhasebe YetkilisiAKSA DOĞALGAZ

Üniversitelerin İşletme, İktisat, Muhasebe bölümlerinden veya Meslek Yüksekokulu mezunu
Muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli
MS Office ve muhasebe programlarını iyi düzeyde kullanabilen
Seyahat engeli bulunmayan
B sınıfı sürücü belgesine sahip
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Müfettiş İstanbul KAZANCI HOLDİNG
MüfettişKAZANCI HOLDİNG
Kazancı Holding bünyesinde, yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren şirketlerimizde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Müfettiş' aramaktayız. 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
Denetim firmalarında veya kurumsal yapılarda iç denetim konusunda en az 3 yıl deneyimli
Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku konularına hakim
Yasal mevzuat konusunda bilgi sahibi
Tercihen CIA veya SMM belgesi olan
İyi derecede İngilizce bilen (özellikle yurt dışı denetimleri için)
MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen
Analitik düşünme, detaylara inme ve problem çözme yönleri güçlü
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Teknisyeni Antalya, Manisa... AKSA ENERJİ
Mekanik TeknisyeniAKSA ENERJİ

Minimum Teknik Lise veya MYO mezunu(tercihen MOTOR-MAKİNA-GEMİ MAKİNALARI bölümlerinden mezun)
Gemilerde veya enerji santrallerinde en az 2 yıl görev almış (DIESEL veya Doğalgaz enerji santrali tecrübeli)
Tercihen WARTSILA Gemi Makinalarının işletme bakım ve arızalarının giderilmesi konusunda tecrübesi sahibi
Planlı ve plansız bakımlarda görev alacak
Çabuk öğrenebilen
Temel İş güvenliği bilgisine sahip ve uygulamada iş güvenliği kurallarına uyumu alışkanlık haline getirebilmiş
Seyahat engeli olmayan
Tercihen en az B sınıfı ehliyeti olan
Vardiya düzeninde çalışabilecek
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Takım çalışmasına yatkın
Askerlik hizmetini tamamlamış
Tercihen orta seviye İngilizce bilen
Gerektiğinde geçici görevle diğer santrallerimizde görev alabilecek
ŞANLIURFA’da ikamet etmekte olan veya ikamet edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Marin Satış Mühendisi İstanbul AKSA JENERATÖR
Marin Satış MühendisiAKSA JENERATÖR

Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden, tercihen Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği bölümünden mezun
Yeni mezun veya marin sektöründe maksimum 2 yıl deneyimli
Tercihen konusunda yüksek lisans yapmış
İyi düzeyde İngilizce bilen
MS Office programlarını etkin kullanabilen
B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen
Seyahat engeli bulunmayan
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Destek Uzmanı Adana, İstanbul AKSA ELEKTRİK TOPTAN SATIŞ
Satış Destek UzmanıAKSA ELEKTRİK TOPTAN SATIŞ
·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
·         Satış destek süreçlerinde deneyim sahibi
·         Perakende, Finans, Telekomünikasyon veya Üretim  sektöründe proje deneyimi olan
·         Hedef odaklı çalışabilen, girişimci, dışa dönük, insan ilişkileri kuvvetli
·         İletişim ve müzakere becerileri güçlü, sistematik çözüm üretebilen, iş sonuçlarının titiz takipçisi
·         Seyahat engeli olmayan
·         Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık
·         Veri analizinde konusunda deneyimli
·         Analitik düşünce yapısına sahip, çözüm odaklı, inisiyatif alabilen
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İhracat Operasyon Uzmanı İstanbul AKSA JENERATÖR
İhracat Operasyon UzmanıAKSA JENERATÖR

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
İhracat operasyonlarında, tercihen endüstriyel ekipman–makine sektöründe en az 5 yıl tecrübeli
Gümrük ve dış ticaret mevzuatına hakim, uluslararası nakliye, gümrükleme ve ihracat teslim şekilleri konusunda tecrübeli
Exim Bank ihracat Sigortasi, Cari Hesap Takibi, Ihracat kayıtlı satış mevzuatı ve geçici kabul kapsamindaki teşvikler hakkında bilgi sahibi
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip
Ms Office programlarına hakim, tercihen SAP (veya benzer ERP sistemleri) konusunda tecrübeli
Akreditifli ödemenin tüm süreçlerine hakim ve ilgili müşteri ve banka ilişkilerini, evrak akışlarını yürütebilecek
Dinamik, takipçi, müşteri odaklı çalışabilen, takım çalışmasına uyumlu
Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Destek Yetkilisi Muğla AKSA JENERATÖR
Muhasebe Destek YetkilisiAKSA JENERATÖR

Meslek Yüksek okullarının ticari bölümlerinden mezun
Tercihen SAP programı konusunda deneyimli
B sınıfı ehliyeti olan (aktif sürücü)
Disiplinli, sistemli, dikkatli çalışan
Takım çalışmasına yatkın
İletişim becerileri yüksek
Esnek çalışmaya saatlerine uyum sağlayabilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Maden Mühendisi Bolu AKSA ENERJİ
Maden MühendisiAKSA ENERJİ

Üniversitelerin maden mühendisi bölümlerinden mezun
Minimum 2 yıl madencilikle ilgili işlerde görev almış
İyi seviyede İngilizce bilen
Teknik nezaretçilik sertifikasına sahip
Maden mevzuatına hakim, kanun ve yönetmelikler dahilindeki projeleri hazırlayabilecek bilgi ve beceriye sahip
Aktif olarak araç kullanabilen
Seyahat engeli bulunmayan
MS Office programlarına hakim
Ekip çalışmasına yatkın
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Faturalama ve Mutabakat Yetkilisi İstanbul AKSA ELEKTRİK TOPTAN SATIŞ
Faturalama ve Mutabakat YetkilisiAKSA ELEKTRİK TOPTAN SATIŞ

Asgari Lise mezunu tercihen, Ticaret Meslek Lisesi mezunu
Ms Office bilgisine sahip
Faturalama ve müşteri tahsilatı konusunda bilgi sahibi
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzmanı İstanbul AKSA ENERJİ
Muhasebe UzmanıAKSA ENERJİ

Üniversitelerin Maliye, İşletme veya İktisat bölümlerinden mezun
Genel muhasebe ve raporlama konusunda bilgi sahibi
Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi
Ekip çalışmasına yatkın
Gelişime açık, araştırmacı ve vizyon sahibi
Tercihen SAP kullanabilen
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Yetkilisi Batman, Siirt AKSA DOĞALGAZ
Muhasebe YetkilisiAKSA DOĞALGAZ

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya MYO mezunu
Genel muhasebe ve raporlama konusunda bilgi sahibi
Alanında en az 1-3 yıl deneyim sahibi
Ekip çalışmasına yatkın
Tercihen Siirt'de ikamet eden veya ikamet edebilecek
Seyahat engeli olmayan
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
B sınıfı sürücü belgesine sahip
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çağrı Merkezi Inbound Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) AKSA ELEKTRİK
Çağrı Merkezi Inbound Müşteri TemsilcisiAKSA ELEKTRİK
Holdingimiz bünyesindeki Çağrı Merkezi'nde görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip "Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri" aramaktayız.
En az lise mezunu
İstanbul ili, Bahçelievler, Bayrampaşa, Bakırköy, Zeytinburnu, Başakşehir, Küçükçekmece ilçelerinde ikamet eden
Telefonda iletişim alanında başarılı ve diksiyonu düzgün
İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın
Yoğun çalışma temposuna ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Askerliğini tamamlamış(erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Resepsiyonist İstanbul(Avr.) AKSA ELEKTRİK TOPTAN SATIŞ
ResepsiyonistAKSA ELEKTRİK TOPTAN SATIŞ
Kazancı Holding / Aksa Şirketler Grubu'nun Beşiktaş ofisinde görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip 'Ofis Asistanı' aramaktayız.
Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun
Tercihen Çağrı Merkezi alanında deneyimli
İletişim becerisi, planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek
Planlama, organizasyon ve takip yeteneği güçlü
Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, etkin iletişim becerilerine sahip
Çözüm odaklı, profesyonel görünümüne önem veren
MS Office Programlarına hakim
Tercihen Beşiktaş ve çevresinde ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SAP FI/CO Modül Yöneticisi İstanbul Kazancı Holding
SAP FI/CO Modül YöneticisiKazancı Holding

Üniversitelerin Endüstri, Bilgisayar, Matematik veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun
En az 5 yıl SAP uygulama deneyimi olan
Tercihen ABAP tecrübesi olan
SAP FI/CO Modülü'nde tecrübe sahibi
Tercihen TRM tecrübesi olan
İyi derecede İngilizce bilen
Takım çalışmasına yatkın
Analitik düşünme yeteneğine sahip, iletişim becerisi gelişmiş
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Ustabaşı Şanlıurfa AKSA ENERJİ
Mekanik UstabaşıAKSA ENERJİ

En az Teknik Lise veya MYO mezunu (tercihen MOTOR-MAKİNA-GEMİ MAKİNALARI bölümlerinden mezun)
Minimum 5 yıl gemilerde veya enerji santrallerinde görev almış (DIESEL veya Doğalgaz enerji santrali tecrübeli)
Bilhassa WARTSILA Gemi Makinalarının işletme bakım ve arızalarının giderilmesinde tecrübesi sahibi
İşletme bakım ve arızalarının giderilmesinde tecrübesi sahibi
Planlı ve plansız bakımlarda görev alacak
Santral ekipmanlarının işletme/bakım konularına hakim
Yataklar, pompalar, borular, fittingsler ve malzeme konularına hakim, elektrik kaynağında uzman
Atölye çalışmalarına hakim, el aletleri kullanımı etkin
Teknik konuları yorumlama becerisine sahip
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ve gerektiğinde vardiya düzeninde çalışabilecek
Takım çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş
Tercihen orta seviye İngilizce bilen
Çabuk öğrenebilen ve yoğun iş temposuna adapte olabilecek
Temel İş güvenliği bilgisine sahip ve uygulamada iş güvenliği kurallarına uyumu alışkanlık haline getirebilmiş
Gerektiğinde geçici görevle diğer santrallerimizde görev alabilecek
En az B sınıfı ehliyetli
Askerlik hizmetini tamamlamış
ŞANLIURFA’da ikamet etmekte olan veya ikamet edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Garson Antalya AKSA TURİZM
GarsonAKSA TURİZM
Mirada Del Mar Otel'de görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Garson” aramaktayız.
 
Lise mezunu
Tercihen Otelcilik sektöründe çalışmış
Restaurant tecrübesi olan
Ekip çalışmasına uyumlu
Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Operatörü Manisa, Samsun, ... AKSA ENERJİ
Elektrik OperatörüAKSA ENERJİ

MYO veya Üniversitelerin, Elektrik-Elektronik bölümlerinden veya Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun
Doğal gaz çevrim veya dizel motorlu enerji santrallerinde en az 1 yıl deneyim sahibi
Mesleki bilgi ve yeterliliğe sahip olan
Orta gerilim ve Yüksek gerilim şalt sahası tecrübesi olan
Yüksek gerilim EKAT belgesi olan
Askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kimya Mühendisi İstanbul AKSA ENERJİ
Kimya MühendisiAKSA ENERJİ

Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun
Enerji santralleri proje ve işletme konusunda en az 5 yıl deneyimli
İyi düzeyde İngilizce bilen
MS Office uygulamalarına hakim
Seyahat engeli olmayan
B sınıfı sürücü belgesine sahip
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Mühendisi Samsun, Siirt AKSA ENERJİ
Elektrik MühendisiAKSA ENERJİ

Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun
Tercihen doğalgaz çevrim veya dizel motorlu enerji santrallerinde 2 yıl deneyim sahibi
MS office programlarını etkin kullanabilen
Proje okuma ve uygulama bilgisi olan
SCADA kontrol sistemlerine hakim
İyi düzeyde İngilizce bilen
Orta gerilim ve yüksek gerilim şalt tecrübesi olan
Seyahat engeli bulunmayan
Sürücü belgesine sahip
Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Mühendisi İstanbul AKSA ENERJİ
Proje MühendisiAKSA ENERJİ

Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, tercihen Elektrik veya Makine Mühendisliği bölümünden mezun
Enerji projelerinde minimum 3 yıl deneyimli
Mekanik, elektrik veya otomasyon konusunda tecrübeli
İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip
MS Office programlarına hakim
Analitik düşünebilen
Autocad çizim programını etkin kullanabilen
Isı proses tasarımına meraklı ve yatkın
B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen
Seyahat engeli bulunmayan
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Eğitim Uzmanı İstanbul AKSA ENERJİ
Teknik Eğitim UzmanıAKSA ENERJİ

Üniversitelerin mühendislik veya teknik öğretmenlik bölümlerinden mezun
Teknik eğitim konusunda minimum 5 yıl deneyimli ve enerji santralleri işletme deneyimine sahip
İyi düzeyde İngilizce bilen
MS Office uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen
Seyahat engeli olmayan
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Harita Mühendisi Bolu AKSA ENERJİ
Harita MühendisiAKSA ENERJİ

Üniversitelerin Harita Mühendisi bölümlerinden mezun
Minimum 1 yıl benzer görevde çalışmış
Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen
MS Office programlarına hakim
NetCAD ve AutoCAD programlarını kullanabilen
Aktif olarak araç kullanabilen
Seyahat engeli bulunmayan
Ekip çalışmasına yatkın
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Teknikeri Balıkesir AKSA ENERJİ
Elektrik TeknikeriAKSA ENERJİ

Meslek Yüksek Okullarının, Elektrik veya Elektrik Elektronik Bölümlerinden mezun
A.G. ve O.G. şalt sistemleri konusunda en az 2 yıl deneyimli
EKAT belgesi olan
MS Office programlarını aktif kullanabilen
Tercihen PLC, Elektrk, Mekanik bakım konusunda deneyimli
Balıkesir'de ikamet edebilecek
B sınıfı sürücü belgesine sahip
Askerlik hizmetini tamamlamışAksa Enerji'nin Balıkesir’de bulunan Rüzgar Enerjisi Santralinde görevlendirilmek üzere yukarıdaki niteliklere sahip 'Elektrik Teknikeri/Teknisyeni' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Cankurtaran Antalya AKSA TURİZM
CankurtaranAKSA TURİZM
Mirada Del Mar Otel'de görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Cankurtaran” aramaktayız. 
En az Lise veya dengi okul mezunu
İnsan ilişkilerinde başarılı, pozitif ve dinamik
Cankurtaran Gümüş, Bronz Bröve sahibi
İyi derecede yüzme bilen
Tercihen mesleki düzeyde en az bir yabancı dil bilen (İngilizce/Rusça)
Gözlem becerisi gelişmiş, sorumluluk sahibi
Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli
Misafir memnuniyeti odaklı
Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Güvenlik Görevlisi Antalya AKSA TURİZM
Güvenlik GörevlisiAKSA TURİZM
Mirada Del Mar Otel'de görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Güvenlik Görevlisi” aramaktayız.
 
En az lise veya dengi okul mezunu
Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip
En az 1 yıl benzeri otellerde aynı görevde çalışmış
Tercihen mesleki düzeyde en az bir yabancı dil bilen (İngilizce/Rusça)
Göreve uygun fiziki görünüme sahip
İyi seviyede bilgisayar kullanabilen
Tercihen E-B sınıfı  ehliyet sahibi
İletişim yönü kuvvetli ve diksiyonu düzgün
Takım çalışmasına yatkın
Kişi teşhis ve tanıma yeteneğine sahip
Güvenlik işini meslek edinmiş
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek
Minimum 1.70 cm boyunda olan
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İklimlendirme Soğutma Teknikeri Antalya AKSA TURİZM
İklimlendirme Soğutma TeknikeriAKSA TURİZM
Mirada Del Mar Otel'de görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "İklimlendirme ve Soğutma Teknikeri” aramaktayız.
Minimum Lise veya dengi okul mezunu
En az 3 yıl benzeri otellerde aynı görevde çalışmış
İletişim yönü kuvvetli
Alanıyla ilgili tüm ekipmanları ve malzemeleri tanıyan
Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Yönetmeni İstanbul(Asya) KAZANCI HOLDİNG
Muhasebe YönetmeniKAZANCI HOLDİNG

Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakültelerinden mezun
Genel muhasebe alanında ez az 5 yıl deneyimli
Tercihen S.M.M.M. ruhsatı olan
ERP programlarını kullanabilen (tercihen SAP kullanmayı bilen)
MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen
Yoğun çalışma temposuna ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Teknikeri İstanbul(Asya) AKSA DOĞALGAZ
Elektrik TeknikeriAKSA DOĞALGAZ

MYO’ların Elektrik, Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun
Tercihen alanında minimum 2 yıl deneyimli
Güç elektroniği, UPS, akü, jeneratör, elektrik pano, alçak ve orta gerilim, elektrik  tesisatı, topraklama konularına hakim
B sınıfı sürücü belgesine sahip
Sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın
Temel seviye Autocad kullanabilen
MS Office Programlarını kullanabilen
Seyahat engeli olmayan
Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Enerji Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) AKSA ELEKTRİK TOPTAN SATIŞ A.Ş.
Enerji Satış TemsilcisiAKSA ELEKTRİK TOPTAN SATIŞ A.Ş.

Üniversite mezunu
Tercihen aktif satış konusunda deneyimli
MS Office uygulamalarına hakim
Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen
Seyahat engeli olmayan
İkna, müşteri odaklılık ve iletişim becerileri yüksek
Öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın
Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ölçüm Hizmetleri Mühendisi Trabzon AKSA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
Ölçüm Hizmetleri MühendisiAKSA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümlerinden mezun
Elektrik Dağıtım Sektöründe en az 1 yıl deneyimli
Elektrik Piyasası Mevzuatına hakim
Ölçü ve ölçü aletleri konusunda bilgi sahibi
Seyahat engeli olmayan
Tercihen aktif araç kullanabilen
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Bakım Teknisyeni Giresun AKSA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
Elektrik Bakım TeknisyeniAKSA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Meslek Liselerinin veya MYO'ların Elektrik Bölümlerinden mezun
Alanında en az 1 yıl deneyim sahibi
EKAT Belgesi olan
MS Office programlarına hakim
Seyahat engeli olmayan
B sınıfı sürücü belgesine sahip
Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İşletme Bakım Mühendisi Giresun AKSA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
İşletme Bakım MühendisiAKSA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun
Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen
İşletme bakım konusunda en az 3 yıl deneyimli
Autocad ve MS Office Programlarını etkin kullanabilen
Seyahat engeli bulunmayan
Sürücü belgesine sahip
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bağlantı ve Ölçüm Hizmetleri Grup Şefi Giresun AKSA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
Bağlantı ve Ölçüm Hizmetleri Grup ŞefiAKSA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Üniversitelerin Elektrik Elektronik bölümlerinden mezun
Konusunda en az 3 yıl deneyimli
MS Office programlarını kullanabilen
B sınıfı sürücü belgesine sahip
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Enerji Satış Temsilcisi Antalya AKSA ELEKTRİK TOPTAN SATIŞ A.Ş.
Enerji Satış TemsilcisiAKSA ELEKTRİK TOPTAN SATIŞ A.Ş.

En az önlisans mezunu
Aktif satış konusunda en az 1 yıl deneyimli
MS Office uygulamalarına hakim
Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen
Seyahat engeli olmayan
İkna, müşteri odaklılık ve iletişim becerileri yüksek
Öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın
Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Mühendisi (Rusça) İstanbul AKSA JENERATÖR
Satış Mühendisi (Rusça)AKSA JENERATÖR
Aksa Jeneratör yurt içi ve yurt dışı ofislerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Satış Mühendisi" aranmaktadır.
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümünden mezun
Tercihen konusunda yüksek lisans yapmış
İyi düzeyde Rusça bilen
Tercihen 2. yabancı dil olarak İngilizce bilen
MS Office ve Autocad uygulamalarına hakim
B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan
Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Mühendisi (Arapça) İstanbul AKSA JENERATÖR
Satış Mühendisi (Arapça)AKSA JENERATÖR
Aksa Jeneratör yurt içi ve yurt dışı ofislerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Satış Mühendisi" aranmaktadır.
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümünden mezun
Tercihen konusunda yüksek lisans yapmış
İyi düzeyde Arapça bilen
Tercihen 2. yabancı dil olarak İngilizce bilen
MS Office ve Autocad uygulamalarına hakim
B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan
Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Güvenliği Uzmanı Elazığ, Malatya AKSA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
İş Güvenliği UzmanıAKSA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Üniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden mezun
A sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip
İş Güvenliği konusu ile ilgili mevzuata hakim
İSG Uzmanı olarak en az 3 yıl deneyimli
Düzenli risk değerlendirmesini yaparak alınacak tedbirler konusunda önerilerde bulunacak
Seyahat engeli olmayan
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnşaat Teknikeri İstanbul KAZANCI HOLDİNG A.Ş.
İnşaat TeknikeriKAZANCI HOLDİNG A.Ş.

MYO’ların İnşaat bölümlerinden mezun
Alanında en az 2 yıl saha deneyimi olan
Hakediş ve Kesin Hesap konusunda tecrübeli
Autocad ve MS Office programlarına hakim
Takım çalışmasına yatkın
Yurtiçi seyahat engeli olmayan
Aktif araç kullanabilen
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Tahakkuk Yetkilisi Adana AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Tahakkuk YetkilisiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.

MYO’ların Bilgisayar Programcılığı veya ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında en az 2 yıl deneyimli,
Abone bilgi sistemleri projelerinde görev almış,
Abone bilgi ve sayaç okuma sistemlerine hakim,
MS Office programlarına hakim,
Takım çalışmasına yatkın,
Seyahat engeli olmayan,
Aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İç Tesisat Proje Onay Mühendisi İstanbul(Asya) AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
İç Tesisat Proje Onay MühendisiAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.

Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümlerinden mezun
İç tesisat proje hazırlama konusunda en az 1 yıl deneyimli
Doğalgaz iç tesisat mühendis yeterlilik belgesine sahip
Endüstriyel ve büyük tüketimli tesislerin doğalgaza dönüşümü mühendis yeterlilik belgesine sahip
Seyahat engeli olmayan
Aktif araç kullanabilen
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Stajyer (Zorunlu Staj) İstanbul(Asya) AKSA ENERJİ
Stajyer (Zorunlu Staj)AKSA ENERJİ

Üniversitelerin ilgili bölümlerinde 3. veya 4.sınıf öğrencisi
Zorunlu staj kapsamında staj yapabilecek          
MS Office uygulamalarına hakim
Öğrenmeye açık ve istekli
Sorumluluk sahibi ve iş takibi güçlü
Stajyer    Üniversite (Öğrenci), Yüksek Lisans (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İkram Görevlisi İstanbul(Asya) KAZANCI HOLDİNG A.Ş.
İkram GörevlisiKAZANCI HOLDİNG A.Ş.
Kazancı Holding Yönetim Kurulu Üyeleri ve misafirlerine çay/kahve/ikram servisinin yapılmasından sorumlu olacak aşağıdaki niteliklere sahip “İkram Görevlisi” arayışımız bulunmaktadır.
Lise mezunu
Çay / kahve/ ikram servisinde deneyimli
Prezentabl, dinamik, güleryüzlü, diksiyonu düzgün
Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek
Kişilerarası iletişim becerileri kuvvetli
Hijyen kurallarına özen gösteren
Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Teknikeri İstanbul(Asya) AKSA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
Elektrik TeknikeriAKSA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

MYO’ların Elektrik, Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun
Elektrik Dağıtım Hizmetleri alanında en az 2 yıl deneyim sahibi
MS Office Programlarını kullanabilen
Seyahat engeli olmayan
Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Mühendisi İstanbul(Asya) AKSA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
Elektrik MühendisiAKSA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümlerinden mezun
Elektrik Dağıtım Hizmetleri konusunda en az 2 yıl deneyimli
Autocad ve MS Office Programlarına hakim
AG ve OG Elektrik şalt malzemelerini tanıyan
Seyahat engeli olmayan
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Abone Bilgi Yönetim Sistemi Destek Uzmanı İstanbul AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Abone Bilgi Yönetim Sistemi Destek UzmanıAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.

Üniversitelerin tercihen Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun
Abone Yönetim Bilgi Sistemleri projelerinde en az 3 yıl görev almış
El terminalleri ile sayaç okuma sistemlerine hakim
MS Office programlarına hakim
Seyahat engeli bulunmayan
B sınıfı sürücü belgesine sahip
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Temsilcisi Muğla AKSA JENERATÖR A.Ş.
Satış TemsilcisiAKSA JENERATÖR A.Ş.
Aksa Jeneratör Bodrum Şubesinde görevlendirecek Satış Temsilcisi aranmaktadır. 
Üniversitelerin tercihen Makine veya Elektrik Mühendisi bölümlerinden mezun
Satış konusunda tecrübeli
İngilizce bilgisine sahip
B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen
MS Office uygulamalarına hakim
Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli
Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek
Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Teknikeri Muğla AKSA JENERATÖR A.Ş.
Servis TeknikeriAKSA JENERATÖR A.Ş.

Meslek Yüksek Okulu -  motor bölümü yada elektrik/elektronik vb. bölümlerinden mezun
Tercihen jeneratör servisi ya da marin sektörü konusunda deneyimli
B sınıfı ehliyeti olan (aktif sürücü)
Seyehat engeli olmayan
Disiplinli, sistemli, dikkatli çalışan
Takım çalışmasına yatkın
İletişim becerileri yüksek
Esnek çalışmaya saatlerine uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Müdürü Bilecik AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
Muhasebe MüdürüAKSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.

Üniversitelerin İşletme, Maliye veya İktisat bölümlerinden mezun
Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli
SMMM belgesi olan
Tercihen SAP bilgisi olan
MS Office programlarına hakim
Takipçi, raporlama yönü kuvvetli ve planlama konusunda kendine güvenen
Seyahat engeli olmayan
Sürücü belgesine sahip
Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2014 Kariyer.net