Odeon Turizm İşletmeciliği A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1992


OTI Holding
Hakkımızda;
OTI bugüne kadar bulunduğu pazarlarda başarılı büyüme grafiğiyle dikkat çeken tecrübeli ve büyük bir aile. Bünyesinde 13 ülkedeki iştirak ve ana partnerleri ile, 6000’nin üzerinde profesyonel çalışanıyla 1992 yılından beri turizm sektöründe faaliyet gösteren OTI Şirketler Grubu, 2006 yılından bu yana iştiraklerini OTI Holding A.Ş çatısı altında topladı. 

Tur operatörlüğü, seyahat acenteliği, yer hizmetleri, destinasyonlar yönetim merkezi, havacılık, konaklama ve güvenlik faaliyet alanlarında hizmet veren OTI Holding; turizm sektörünün uluslararası platformdaki birçok lider markasını bünyesinde barındırıyor.

OTI Holding, Türkiye, Rusya, Ukrayna, Belarus, Polonya, Almanya, Gürcistan, Mısır, Tayland, İspanya, Yunanistan ve Birleşik Arap Emirlikleri'nde bulunan iştirak ve ana partnerleri ile faaliyet gösteriyor. Kalite ve mu¨şteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden atılımlar yapan OTI Holding yeni pazarlara ve destinasyonlara doğru yelken açıyor..
MARKA PORTFÖYÜ
OTI Holding bünyesindeki lider markalarla el ele...
Faaliyetleriyle birlikte yarattığı istihdamla da turizm sektörünü dinamik kılan, büyük bir aileyiz. Kendi markalarına olduğu kadar paydaşları için de değer yaratarak sektörün her alanında faaliyet gösteren grubumuz, bünyesindeki öncü markaları ve uzman insan kaynaklarıyla beş kıtada hizmet veriyor.
 
CORAL TRAVEL
                          OTI Holding’in global tur operatörü Coral Travel 
                    @ Rusya, Türkiye, Ukrayna, Polonya, Beyaz Rusya ve Gürcistan
 
1994 yılı itibarıyla Moskova’da faaliyete başlayan Coral Travel, sektör deneyimi ve kaliteli hizmet anlayışıyla Rusya, Ukrayna ve Beyaz Rusya pazarlarında en güvenilir markalar arasında yer almaktadır. OTI Holding’in Rusya’daki ana partneri Coral Travel’ın merkez ofisi Moskova’da olup, Rusya’nın 28 şehrinde; merkez ofisi Kiev’de olmak üzere Ukrayna’nın 5 şehrinde, merkez ofisi Varşova’da olmak üzere Polonya’nın 8 şehrinde, Beyaz Rusya/Minsk’te, Gürcistan/Tiflis’de ve Türkiye’de toplam 44 ofisi ile  faaliyet göstermektedir.
Bulunduğu ülkelerin lider tur operatörleri içerisinde yer alan Coral Travel, Rusya’nın 35, Ukrayna’nın 5, Polonya’nın 10 şehrinden, Beyaz Rusya (Minsk), Türkiye ve Gürcistan’dan 38 ülkedeki 65 destinasyona uçuşlar gerçekleştirmektedir. Coral Travel’ın turist gönderdiği ülkeler Türkiye, İspanya, Mısır, Tayland, Yunanistan, Tunus, Rusya, Fas, İsrail, Birleşik Arap Emirlikleri, Çin, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Endonezya (Bali), Maldiv Adaları, Vietnam, Seyşel Adaları, Sri Lanka, Singapur, Hindistan (Goa), Tanzanya (Zanzibar), Kamboçya, Mauritius, Ürdün, Meksika, Avusturya, Bulgaristan ve Andorra’dır.
 
                                        Coral Travel Satış Acenteleri Zinciri        
                                                    @ Rusya,  Ukrayna
 
Faaliyetlerine 2001 yılında Rusya’da başlayan Coral Travel Satış Acenteleri Zinciri, Rusya’da 30'u kendi bünyesinde ve 800'ü aşkın franchising satış ofisiyle faaliyet gösterirken, Ukrayna pazarında 250 franchising satış ofisiyle yer alıyor.
Coral Travel satış acenteleri zinciri, Rus ve Ukraynalı müşterilerine her bütçeye uygun paket turlar, balayı paketleri ve daha pek çok fırsat içeren tatil ürünleri ve hizmetleri sunuyor.
Kişiye özel seyahat danışmanlığı ile dünyanın pek çok farklı bölgesinden VIP ürünler sunan Coral Travel Elite Satış Acenteleri zinciri ise Rusya’da 24, Ukrayna’da 1 satış ofisiyle faaliyet gösteriyor.
 
 WEZYR HOLIDAYS
                     Polonya’nın 10 uçuş noktasından 15 ülkeye tatil paketleri  
                                                         @ Polonya
 
1999 yılında Polonya’da kurulan Coral Travel - Wezyr Holidays, bulunduğu pazarda Tu¨rkiye ve Mısır destinasyonunun lider markası. Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde bu¨yu¨meyi su¨rdu¨rdü; pazardaki bilinirliği onu en yu¨ksek ve itibarlı tur operatörlerinden biri durumuna yu¨kseltti. Yönetim merkezi Varşova’da olan Coral Travel - Wezyr Holidays, 17’si kendisine ait, 130’un üzerinde satış ofisine sahip.
Wezyr Holidays 2011’de Polonya’da yeni bir konsept olan yetkili acente sistemine geçmiş  ve markasını taşıyan 65 yetkili acenteye ve 2300 satış acentesine ulaşmıştır.
Polonya’nın 10 şehrinden 15 ülkeye uçuşları olan Wezyr Holidays, Türkiye, Yunanistan, İspanya, Bulgaristan, Mısır, Fas, Tunus, Tayland, Meksika, Birleşik Arap Emirlikleri, Maldiv Adaları, Seyşel Adaları, Sri Lanka ve Dominik Cumhuriyeti destinasyonlarıyla çalışıyor. Wezyr Holidays 2010 itibarı ile ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi akredite belgesine sahip ve akteditasyonunun sürekliliğini başarıyla sürdürüyor.
 
FERIEN TOURISTIK
                                                    FERIEN TOURISTIK
 
OTI Holding’in Avrupa bölümü olan ODEON Holding Avrupa, önceden Media Venture GmbH'nin sahibi olduğu ve Düsseldorf'ta bulunan FERIEN Touristik GmbH'nin yeni hissedarıdır. Hisselerin çoğunluğu Mart 2017 tarihinde Odeon Holding Europe Ltd. tarafından iktisap edildi. Ferien Touristik yılda yaklaşık 150.000 misafire hizmet vermektedir. 2000 yılında kurulan şirket, yaklaşık 100 destinasyona paket tatiller sunmaktadır.
FERIEN Touristik güncel olarak mevcut standart uçuşları, ekonomik uçuşları ve charter uçuşlarını, özel olarak seçilen otellerle en iyi fiyat prensibi uyarınca kombine etmektedir. Böylelikle FERIEN Touristik, mükemmel fiyat-hizmet oranına sahip olan bireysel ve esnek tatil paketleri sunabilmektedir. Otel portföyü; deniz, şehir veya uzak hedeflerden hangisi olursa olsun, 3 yıldızlı uygun fiyatlı barınma seçeneklerinden, 6 yıldızlı lüks otellere kadar dayanmaktadır. Cazip bir ürün portföyü, cazip fiyatlara sahip yüksek bir kalite, uzun yıllardır birlikte çalışılan ve iyi eğitim almış personel ile her zaman biraz daha iyi servis vermek hedefindedir.
 
ODEON Tours
                                                        ODEON Tours
                                                Yer üstünde, el üstünde...
• Karşılama • Transfer • Otele yerleştirme • Rehberlik • Ekstra tur hizmetleri • Geri transfer
         @ Türkiye, Mısır, Tayland, İspanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Yunanistan
 
ODEON Tours Yer Hizmetleri ve Destinasyonlar Yönetimi, Türkiye, Ukrayna, Gürcistan, Beyaz Rusya ve diğer BDT ülkeleri, Polonya, Balkan ülkeleri ve Almanya’dan tur operatörlerine Türkiye, Mısır, Tayland, İspanya, BAE ve Yunanistan’da bulunan kendisine ait yer hizmetleri şirketleri ile servis sunuyor. 
ODEON Tours, faaliyet gösterdiği ana ülkeler dışında, yoğun ve başarılı çalışmaları neticesinde 22 yeni destinasyonu daha bu¨nyesindeki operatörlerin ürün portföyüne ekledi.
ODEON Tours, kalite alanında birçok ilke imza attı, sektörde fark yarattı.
• 2001 yılında, Tu¨rkiye’de ilk kez seyahat acenteliği hizmetlerinin tamamını kapsayacak şekilde ISO 9001 Kalite Yönetim Standardı’nı aldı.
• Kalite Yönetimi anlayışının bir yaşam biçimine dönu¨şebilmesi ilkesinden yola çıkarak Ulusal Kalite Hareketi’ne katılmış ve 2008 yılında EFQM Kararlılık Belgesi, 2011 yılında EFQM Mükemmellik Modeli'nde Yetkinlik Sertifikası ve 2013 yılında da EFQM 5 Yıldız Yetkinlik Seviyesi belgesini almaya hak kazandı.
• 2009 yılı içerisinde ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Gu¨venliği Yönetim Sistemlerini kurmuş olup 2010 yılı içerisinde bunlarla birlikte ISO 10002 Kalite Yönetimi-Misafir Memnuniyeti Şikayetlerin Ele Alınması belgelendirmeleri yapılmıştır.
ODEON Tours, Tu¨rkiye, Rusya, Polonya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Gürcistan başta olmak u¨zere 15'in üzerinde u¨lkeden tur operatörlerine yer hizmetleri servisi sunuyor.
 
OTI HOTELS & RESORTS
                                            Xanadu Resort Hotel-Belek
                                 Bir düşten bir düşe uyanmanın tanımı
                                                         @ Türkiye
 
OTI Holding bünyesine 2014 yılında dahil olan ve Belek bölgesinde yer alan beş yıldızlı Xanadu Resort Hotel, high class konseptinde işletmesi, 420 odası ve 5500 metrekarelik Fancyland Çocuk Klübü ile hizmet veriyor.
Yüksek standartlarla donatılmış, titizlik ve incelikle biçilmiş, konfor ve zevk ile döşenmiş Xanadu Resort, sizin zamanınız, sizin yeriniz. Beklentilerinizi zirveye taşıyın! Burada değerli olduğunuzu ilk andan itibaren hissedersiniz. Her alanda, konusunda uzmanlaşmış profesyonel ve deneyimli Xanadu personeli “kişiye özel hizmet anlayışı”nı benimsemiştir. Uçsuz bucaksız doğanın yeni çağ ile dans ettiği, özenle planlanmış, özgün bir mimari ve sınırsız imkanlarla çevrelenmiş bu gerçekliğe sizi de bekleriz.
 
 
                                                    Otium Hotels
                                                  @ Türkiye, Mısır
                                  Akdeniz ve Kızıldeniz sahillerinin rüya tatilleri
 
OTI Holding'in 2005 yılında kurduğu Otium Hotels, Akdeniz ve Kızıldeniz sahillerinde yer alan ve 'her şey dahil' hizmeti sunan tesislerle hizmette. Grubun toplam oda sayısı, bünyesine 2014 yılında dahil olan Xanadu Resort Hotel (Belek) ile birlikte Türkiye’de 1797'ye, Mısır’da ise 856'ya ulaştı.
Otium Hotels markasının, grubun yer hizmetleri olarak faaliyet gösterdiği destinasyonlarda otelcilik alanında büyümesi planlanıyor. 
 
                                               Otium Eco Club – Side
                                        Çevreci, doğa ve aile dostu OTIUM
Titreyengöl Side’deki Otium Eco Club’da, enerji ve su tüketimi, temizlik ürünleri, atıklar ve yönetim felsefesi kriterleriyle ekolojik yaşam tümüyle destekleniyor.  
Aile ve çocuk konsepti altında, enerji ve su tüketiminin minimumda tutulduğu, temizlik ürünlerinin ve atıkların doğaya verdiği zararın azaltıldığı işletme 3350 metrekarelik bir alanla Akdeniz’in en büyük çocuk kulüplerinden birisine sahip.
 
                                  Otium Hotel Seven Seas – Side
                                          Mavi bayraklı OTIUM
Side, Titreyengöl mevkiinde bulunan Otium Hotel Seven Seas 2013 yılında OTI Holding bünyesine katıldı. 
Uluslararası çevre kriterleriyle Mavi Bayraklı geniş bir plaja sahip olan 366 odalı Otium Hotel Seven Seas Side, 2015 yaz sezonu itibarı ile OTIUM Hotels markası altında işletiliyor.  
 
                                   Otium Hotel Life – Kemer
                        Denizi, dağları ve ormanı buluşturan OTIUM
Kemer, Göynük’te bulunan 56 odalı Otium Hotel Life, denize sıfır 17.200 metrekare alan üzerine kurulu. 
 
                              Otium Hotel Amphoras – Sharm
                                  Kızıldeniz manzaralı OTIUM
Mısır Sharm El Sheikh’de bulunan, denize sıfır 110 dönüm arazi üzerine kurulu 5 yıldızlı Amphoras Hotel, 2014 yılında 6 yıllığına kiralanarak 2015 yaz sezonu itibarıyla OTIUM markası altında hizmet vermeye başladı.    
 
BLUE CONNECT
                              Turizmin konforlu kanatları
                                              @ İrlanda
OTI Holding, 2011 yılında Dublin’de kurduğu Blue Connect firması ile uçak kiralama alanında faaliyet gösteriyor.
Blue Connect bünyesindeki 8 adet uçak, Rusya bayraklı havayollarına kiralanmakta olup, 3 adet Airbus 321-200 Ural Airlines markasında, 5 adet Boeing 757-200 Royal Flight havayolu şirketince işletilmektedir.
 
ODEON GÜVENLİK VE DANIŞMANLIK
                              Konuklarımızla aramızdaki güven bağımız
                                                     @  Türkiye
 
Turizm sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı, yüksek kaliteli özel güvenlik ve danışmanlık hizmeti taleplerinin artmasıyla 2005 yılında faaliyetlerine başlayan OGD Güvenlik, Kalite Yönetimi (ISO 9001- 2000) ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi (OHSAS-18001) belgelerine sahip bir özel  güvenlik şirketi.
OGD, insan kaynakları ve eğitime verdiği önemle, personelini iş öncesi ve süresince düzenli eğitim programlarından geçirmektedir.
Faaliyet alanları ve hizmetler:
• Güvenlik projeleri ve danışmanlığı  •Turizm işletmeleri • Alışveriş merkezleri
• Ticaret merkezleri • Festivaller • Fuarlar • Konserler • Sergiler • Tatil köyleri • Oteller/moteller • Özel koruma ve benzeri organizasyonlar

Faaliyet gösterdiği sektörler: Güvenlik Hizmetleri,Turizm,Konaklama ve Otelcilik,Seyahat Acentaları,Havacılık

Firma web sitesi: www.otiholding.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: .


Odeon Turizm İşletmeciliği A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 35
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
MINI CLUB SORUMLUSU Antalya OTI HOTELS & RESORTS
MINI CLUB SORUMLUSUOTI HOTELS & RESORTS
Rusça, İngilizce Almanca ve Flemenkce dillerinden en az ikisini iyi derecede konuşabilen,Etkili iletişim kurabilen, Motivasyonu yüksek, Çocuklar ile kolay iletişim kurabilen, güler yüzlü,Dış görünümüne özen gösteren, Hareketli, dinamik bir ortama ayak uydurabilecek,Farklı milletlerden oluşan bir ekip içinde takım ruhu ile hareket edebilecek,Kişisel ve mesleki gelişime açık, Misafir merkezli ve pozitif düşünebilen,Pedagoji eğitimi almış (tercihen) Minumum 3 sene Şef pozisyonunda deneyime sahip
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
FITNESS TRAINER Antalya OTI HOTELS & RESORTS
FITNESS TRAINEROTI HOTELS & RESORTS
Fitness Trainer olarak görev alacak, Spor Akademisi mezunu yada alanında sertifika sahibi,Tercihen tecrubesi bulunan, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ANİMATÖR Antalya OTI HOTELS & RESORTS
ANİMATÖROTI HOTELS & RESORTS
Eğlence ve aktivite programlarında aktif yer alabilecek, En az lise mezunu, Başta Rusça olmak üzere; İngilizce ve/veya Almanca dillerinden en az bir yada birden fazla yabancı dili çok iyi derecede bilen (ikinci dil tercih sebebidir),Dans yeteneği olan ve eğlenmeyi seven, Dış görünümüne özen gösteren, Hareketli ve neşeli bir çalışma ortamında dinamizmi ile misafir memnuniyetini artırmayı hedef edinecek,Takım çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve pozitif adaylar
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
IT - BÜTÇE VE RAPORLAMA UZMANI Antalya OTI HOLDING
IT - BÜTÇE VE RAPORLAMA UZMANIOTI HOLDING
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen en az 3 yıl Bilgi Sistemleri Departman bütçesi hazırlamak konusunda deneyimli,Tercihen Bilgi Sistemleri kavramları konusunda bilgili ve deneyimli,MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş,Sunum becerileri yüksek, Analitik düşünce yapısına sahip, Sonuç odaklı, planlı ve organize çalışan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ACENTELER UZMANI İstanbul(Avr.) Coral Travel Turkiye
ACENTELER UZMANICoral Travel Turkiye
- Üniversite mezunu- Tercihen yazılı ve sözlü İngilizce yabancı dil bilgisinde yetkin,- İyi derecede MS OFFICE programları kullanabilen,- Seyahat acenteciliği sektöründe tecrübesi olan,- Pazarlama ve tanıtım konularında deneyimli, - Yurt içi ve yurt dışı tatil imkanları konusunda bilgili,- Tercihen seyahat acentelerinde satış temsilcisi olarak çalışmış,- Analitik düşünebilen, iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,- Takım çalışmasına yatkın,- Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,- Erkek adaylar için tercihen askerlikle ilişkisi bulunmayan adaylar,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MİSAFİR İLİŞKİLERİ ELEMANI Antalya XANADU RESORT HIGH CLASS
MİSAFİR İLİŞKİLERİ ELEMANIXANADU RESORT HIGH CLASS
Xanadu Resort Hotel High Class Belek İşletmemizde görevlendirilmek üzere, kurumsal değerlerimize bağlı, alanında kariyer hedefleyen, aşağıda yer alan niteliklere sahip Misafir İlişkileri Elemanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
EXECUTIVE ASSISTANT - İSTANBUL İstanbul(Avr.) OTI HOLDING
EXECUTIVE ASSISTANT - İSTANBULOTI HOLDING
University or Vocational School Degree (Secretary and Office Management Department is preferred)Effective use of MS Office applications Excellent command of English, preferablyRussian as a second language Ability to organize priorities, improved organizational skills Successful in relationship management, advanced communication skills, strong expressive abilityNo travel restrictions, Able to adapt to the intense pace of work, Minimum 4 years of experience, Candidates residing in İstanbul (European side) or having no problem about residing in İstanbul (European side),preferably close by Atatürk Airport.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
MİSAFİR İLİŞKİLERİ TEMSİLCİSİ (ALMANCA) Antalya ODEON Tours
MİSAFİR İLİŞKİLERİ TEMSİLCİSİ (ALMANCA)ODEON Tours
Anadili seviyesinde Almanca konuşabilen, ikinci dil olarak ileri düzeyde İngilizce bilen,Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimi olan ve turizm tecrübesine sahip (tercihen seyahat acentesi deneyimli),Üniversite ya da Yüksekokul mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, Sürekli müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Misafir memnuniyetini sağlayabilen, stres yönetimi konusunda kendisini geliştirmiş,Diksiyonu düzgün ve telefonda iyi iletişim becerisine sahip,İş takibi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek, Problem çözme yeteneği olan, empati kurabilen ve sonuç odaklı çalışabilecek,Ekip çalışmasına yatkın, Antalya'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK MÜDÜRÜ Antalya OGD
GÜVENLİK MÜDÜRÜOGD
Otel güvenliği konusunda güvenlik yöneticisi düzeyinde en az 5 yıl tecrübesi olan,En az Yüksekokul, tercihen Üniversite mezunu olan, İyi derecede İngilizce konuşabilen ve tercihen ikinci bir dil (Almanca veya Rusça) bilen,Silahlı veya silahsız özel güvenlik kimlik kartına sahip olan, bu işte çalışmasına engel hali olmayan,Askerlik hizmetini tamamlamış olan, Sabıkası ve hakkında devam eden adli bir dava ile icra takibi olmayan, Herhangi bir sağlık problemi ve engeli bulunmayan, Özel Güvenlik Kanunu, İş kanunu ve SGK kanunu gibi işle ilgili yasal mevzuatı bilen,Daha önce yöneticilik yapmış ve iletişim becerileri gelişmiş olan, Araç kullanabilen (en az B sınıfı ehliyeti olan), Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine ve iş düzenine uyum sağlayabilen, Tercihen Manavgat İlçesinde ikamet eden, il dışından gelecekler için lojmanda kalmaya müsait olan veya Manavgat’a ikametini taşıyabilecek olan,Bilgisayar ofis programlarını bilen ve ofis cihazlarını iyi derecede kullanabilen adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ ŞEFİ İstanbul(Avr.) Coral Travel Turkiye
ÇAĞRI MERKEZİ ŞEFİCoral Travel Turkiye
*Satış teknikleri konusunda tecrübeli,*Satış analizi yapabilecek teknik bilgi ve beceriye sahip,*Çağrı Merkezi yönetiminde tecrübesi olan,*Üniversite mezunu,*İnsan ilişkilerinde güçlü,*İletişime açık,*Seyahat engeli olmayan,*Raporlama ve sistemi yorumlayabilen,*CRM yönetimi konusunda bilgi sahibi*Yurt içi, yurt dışı otel ve turları konusunda uzman*En az 3 yıl aynı pozisyonda çalışmış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI VE İDARİ İŞLER UZMANI Antalya OGD
İNSAN KAYNAKLARI VE İDARİ İŞLER UZMANIOGD
- İnsan Kaynakları, Özlük İşleri  ve İdari İşler konusunda uzmanlık düzeyinde en az 5 yıl deneyime sahip,- Üniversite mezunu,- Tercihen iyi derecede İngilizce konuşabilen,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Sabıkası ve hakkında devam eden adli bir dava ile icra takibi olmamak,- Herhangi bir sağlık problemi ve engeli bulunmamak,- Özel güvenlik kanunu, İş kanunu ve SGK kanunu gibi işle ilgili yasal mevzuatı hakkında iyi düzeyde bilgi sahibi,- Bilgisayar ofis programlarını ve ofis cihazlarını iyi derecede kullanabilen,- İletişim becerileri gelişmiş,- Aktif olarak araç kullanabilen (en az B sınıfı ehliyeti olan) ve  Seyahat engeli olmayan,- Esnek çalışma saatlerine ve iş düzenine uyum sağlayabilecek,- Antalya şehir merkezinde ikamet eden adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GEMİ TURLARI UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Coral Travel Turkiye
GEMİ TURLARI UZMAN YARDIMCISICoral Travel Turkiye
Üniversite mezunu, En az 3 yıl seyahat acentesinde ilgili birimde tecrübesi bulunan, Ülke ve destinasyon bilgisine sahip, Gemi servis sağlayıcı firmalarını tanıyan, Tur programı ve kotasyonu yapabilen, Analitik düşünebilen, iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyabilen, Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BİLET UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Coral Travel Turkiye
BİLET UZMAN YARDIMCISICoral Travel Turkiye
Üniversite mezunu, IATA Bilet acentesi deneyimli ve en az 2 yıl tecrübeli,   İyi düzeyde uçak bilet satış sistemlerine hakim, Müşteri ilişkileri gelişmiş, iletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına önem veren,Kendini geliştirmeye açık, araştırmayı seven, dinamik, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, Dış görünüşüne özen gösteren, 24 saat vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PRICE&ANALYSIS SPECIALIST_DestinationsManagementBL Antalya ODEON Tours
PRICE&ANALYSIS SPECIALIST_DestinationsManagementBLODEON Tours
Minimum 3 years of job related experience University or vocational school degree, Strong communication and persuasion skills Analytical thinking, planning and reporting skills Knowledge of MS Office applications Excellent command of English
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ANDROID DEVELOPER (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) OTI HOLDING
ANDROID DEVELOPER (İSTANBUL)OTI HOLDING
Bachelor’s or Master’s degree in Computer, Telecommunications or Electrical and Electronics Engineering,Minimum 3 years of experience with Android Mobile Device platforms, Android Studio experience is a must, Good Understanding of Web Services with their use in mobile implementations, Experience with Mobile Application Architecture, frameworks and development methodologies in Android SDK is a plus,Android  programming experience is a must, iOS programming (Swift) experience is a big plus,Experience on developing HTML for mobile platforms is a plus, Knowledge about Agile software development is a plus, Tourism sector experience is a plus, Good command of English, both written and spoken, No military obligations for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
WEB FRONT-END DEVELOPER (İZMİR) İzmir OTI HOLDING
WEB FRONT-END DEVELOPER (İZMİR)OTI HOLDING
Bachelor’s degree in Information Technology or related field is preferred Good understanding and implementation experience in HTML5, CSS 3.0 and Javascript Good understanding of object oriented concepts. Ability to design responsive web sites Knowledge about REST API Services Efficient team player  Strong communication/presentation skills and analytical thinking ability  Good command of written and spoken English, Russian is a plus No military obligations for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BUSINESS ANALYST (İZMİR) İzmir OTI HOLDING
BUSINESS ANALYST (İZMİR)OTI HOLDING
QUALIFICATIONSBachelors or Master’s degree in Industrial Engineering is a plus,  At least 2 years of Business analysis experience is a must, tourism industry is a plus,Good command of English, Russian is a plus,  Strong communication/presentation skills and analytical thinking ability,  Problem solving and dealing with ambiguity,  Time management and priority setting,  Customer oriented,  Efficient team player,  No military obligation for male candidates,  No restrictions for travelling
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SOFTWARE DEVELOPER (İZMİR) İzmir OTI HOLDING
SOFTWARE DEVELOPER (İZMİR)OTI HOLDING
Bachelor’s or Master’s degree in Information Technology or related field is required, preferably a degree in Computer/Software Engineering Strong SOAP/XML knowledge and working practice  Experience in integration projects  Knowledge of C#, ASP.NET, MVC, WebAPI and WebServices  Experience of building and maintaining application using object oriented methodologyExperience in DBMS (MS SQL), Structured Query languages: having good knowledge in T-SQLDeveloping codes with Entity Framework  Experience on Microsoft Team Foundation Server  Knowledge of relational database design and multi-tier application architectureEfficient team player  Strong communication/presentation skills and analytical thinking ability  Good command of written and spoken English  3+ years professional experience of in software development  No military obligations for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ (KADIN & ERKEK) Antalya OGD
ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ (KADIN & ERKEK)OGD
Erkeklerde en az 1.70 cm., bayanlarda 1.60 cm. boyundan aşağı olmamak. Görünüş itibariyle kilo-boy orantısına sahip olmak.Silahlı veya silahsız özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak (Kimlik geçerlilik süresinin 1 yıldan az olmaması gerekmektedir).Vücut ve ruh sağlığı yönünden iyi durumda olmak, Askerlik yönünden işe engel durumu olmamak. Sabıkası bulunmamak, 5188 sayılı yasada belirtilen suçlardan hükümlü olmamak, halen devam eden mahkemesi olmamak.Hakkında icra takibi ve aşırı borçlanmadan dolayı haciz işlemi/takibi olmamak.Otel projelerinde personel için lojman, servis ve yemek imkânları mevcuttur. Ücret durumu mülakat esnasında görüşülecektir.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
TEST YÖNETİM UZMANI Antalya OTI HOLDING
TEST YÖNETİM UZMANIOTI HOLDING
Üniversitelerin Bilgisayar, Endüstri Mühendisliklerinden veya dengi bölümlerinden mezun,Test metodoloji ve teknikleri alanlarında deneyim kazanmış ya da kazanmaya istekliDokümantasyon yeteneğine sahip, yaptığı işi yazılı hale getirmeyi seven ve düzenli çalışan,Bildiğini paylaşmayı seven bilmediğini öğrenmek için çaba gösteren, Analitik düşünme yeteneğine sahip, detaycı, araştırmacı ve gelişmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim gücü yüksek, Yurt içi ve dışı seyahat engeli olmayan, İyi derecede ingilizce bilen, Tercihen TFS,Microsoft Test Manager ve SoapUI bilgisine sahip Tercihen ISTQB veya CSTE Yazılım Test Uzmanı sertifikalarından birisine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
VIRTUALIZATION / STORAGE EXPERT Antalya, İstanbul(Avr.) OTI HOLDING
VIRTUALIZATION / STORAGE EXPERTOTI HOLDING
·        Bachelor’s degree in technical discipline (preferred) or equivalent experience·        In depth knowledge of configuration, implementation and  administration of virtual systems·        In depth knowledge of Vmware Vsphere 4.x / 5.x, HA, DRS, Vmotion, Resource Pools, Vmware converter, Vmware update manager, Site recovery manager, PowerCli,VDI·        VCP certification within at least 5 years experience in managing a virtual environment·        Design, architecture and operational experience with core storage platforms·        Good understanding of storage concepts ; SCSI, iSCSI, Fibre channel,  Zoning, Raid types,  Lun Management, NFS, Data replication, performance management, IPMP,NDMP·        Experience with high end servers and 10gb, fiber switches, lacp and clustering·        Experience with distributed backup software and protocols·        Experience with Wan Optimiser Devices·        Excellent command of English both written and spoken·        Military service should be completed for male candidates·        No restrictions for travelling both inside of Turkey and abroad temporarily *Applications will be evaluated also for all OTI Holding companies according to necessities.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SOFTWARE DEVELOPER (ANTALYA) Antalya OTI HOLDING
SOFTWARE DEVELOPER (ANTALYA)OTI HOLDING
Bachelor’s degree in a technical discipline (preferred) or equivalent experience,Minimum 2 years of experience in software development, Experience in Web Service Integration, Experience in SQL Server, TSQL, Experience in .Net Platform, C#, Entity Framework, Linq, Experience in web development, preferably with ASP.NET using C# (Web Forms and MVC), Ajax, JQuery,Knowledge of relational database design and multi-tier application architecture,Excellent command of English both written and spoken, Advanced speaking Russian is an invaluable asset, Military service should be completed for male candidates,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) Coral Travel Turkiye
SATIŞ TEMSİLCİSİCoral Travel Turkiye
Yurt dışı turları ve uçak bileti konusunda tecrübeli, Turizm alanında deneyim sahibi,  Minimum yüksek okul mezunu, Satış ve ikna kabiliyeti yüksek, Vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek, Enerji düzeyi ve motivasyonu yüksek, yoğun iş temposundan keyif alan, Temel bilgisayar ve internet kullanım bilgisine sahip, Tercihen askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için), İstanbul'da ikamet eden adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
IT INFRASTRUCTURE DIRECTOR İstanbul(Avr.) OTI HOLDING
IT INFRASTRUCTURE DIRECTOROTI HOLDING
·        Bachelor’s degree in technical discipline (preferred) or equivalent experience·        10 years of proven experience working within large enterprise companies·        To efficiently manage a team of experienced IT staff and hands on experience in IT Area·        Provide technical and organizational leadership to the Infrastructure team to help to deliver best and error free operations.·        Implementation of standard best practices, processes, procedures and working instructions to ensure consistent high quality services to the clients.·        Coordinating with all management levels on team & work status, achievements, support issues,client requirements,resource allocation etc…·        Mentor and motivate team members on regular basis.·        Must have a good familiarity with other IT Infrastructure technologies like storage area networks (SAN), WAN acceleration devices, virtualization, and data warehouse·        ITIL procedure awareness required, certification preffered.·        Must have good people skills and the ability to interact and communicate effectively across all levels of the organization·        Must have proven management skills with the ability to mentor staff members·        Excellent command of English both written and spoken·        Military service should be completed for male candidates·        No restrictions for travelling both inside of Turkey and abroad temporarily*Applications will be evaluated also for all OTI Holding companies according to necessities.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
UX DESIGNER (Antalya) Antalya OTI HOLDING
UX DESIGNER (Antalya)OTI HOLDING
Bachelor’s degree in a related discipline (preferred) or equivalent experienceMinimum 3 years of experience in UX Designer position Excellent command of User Experience and User Interface principles Very high level knowledge on HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery, Bootstrap Experience in development of Web, Mobile Web and Mobile applications Experience with coding in W3C standards and responsive design Experience in cross-browser solutions Can provide a portfolio of previous work Can work in intensive work tempo Comfortable with team work Good command of written and spoken English Military service should be completed for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR NETWORK MANAGER İstanbul(Avr.) OTI HOLDING
SENIOR NETWORK MANAGEROTI HOLDING
·        Bachelor’s degree in technical discipline (preferred) or equivalent experience·        5  years of proven experience working within a large enterprise network infrastructure·        Hands on experience with Cisco, HP routers, switches, access points and wireless controllers·        Hands on experience with Cisco Voice Equipment (CUCM, Cisco Voice Gateways, Ip Phones)·        Understanding of SIP and H323 video integration and interoperability in a Cisco IP Telephony environment·        Familiarity with data center networking·        ITIL procedure awareness preferred·        CCNP or CCVP certification is must. Other Network related certification is a plus·        Excellent command of English both written and spoken·        Military service should be completed for male candidates·        No restrictions for travelling both inside of Turkey and abroad temporarily*Applications will be evaluated also for all OTI Holding companies according to necessities.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR IT SECURITY EXECUTIVE İstanbul(Avr.) OTI HOLDING
SENIOR IT SECURITY EXECUTIVEOTI HOLDING
Bachelor’s degree in technical discipline (preferred) or equivalent experience5  years of proven experience working within a large enterprise environment Hands on experience with Checkpoint/Fortigate firewalls preferably  CCSE certificationHands on experience with Intrusion Detection and Prevention Systems Hands on experience with Vulnerability Scanning and Assessment Hands on experience in responding to denial of service attacks, identifying traffic anomalies and devising filtering strategies in real timeIn depth knowledge of Security policy development (policy, standards, guidelines, procedures)Hands-on experience with DLP implementation Preferably CISM (Certified Information Security Manager), CISA (Certified Information Systems Auditor), CISSP (Certified Information Systems Security Professional)Excellent command of English both written and spoken Military service should be completed for male candidates No restrictions for travelling both inside of Turkey and abroad temporarily  *Applications will be evaluated also for all OTI Holding companies according to necessities.  ?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
IT UYGULAMA YÖNETİM UZMANI Antalya, İstanbul(Avr.) OTI HOLDING
IT UYGULAMA YÖNETİM UZMANIOTI HOLDING
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, IIS ve Windows uygulamaları yönetiminde tecrübeli, TFS ve Visual Studio kullanımı hakkında bilgi sahibi, SCOM ve APM araçları ile çalışmış, Enerjik, takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen ve sonuç alma becerileri gelişmiş, İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, Tercihen turizm sektöründe tecrübeli, İletişim becerisi kuvvetli adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DATABASE MANAGER Antalya OTI HOLDING
DATABASE MANAGEROTI HOLDING
At least 5 years experience developing applications in SQL database At least 5 years experience creating and managing database resources At least 5 years experience with database backup and recovery procedures At least 5 years experience in the configuration and optimization of database storage devicesExperience administering database resources in a LAN/WAN environment in which multiple relational databases are used concurrently in supporting production and development systemsExperience with SQL to provide database guidance to developers and/or users Experience supporting database connectivity for web-based applications Experience in DBMS configuration management and controlled introduction of new system releases, including databases, database access software, DBMS utilities, etc.Experience in the administration of database security, including the monitoring and maintenance of user accessExperience in database performance measurement and tuning Experience in the use of tools for data modeling and logical and physical database designExperience in planning and implementing database, and product, upgrades/systems in a production environmentExperience in Disaster Recovery solutions for SQL server Experience in solving Deadlock Blocking problem by Idera and Deadlock Detector ApplicationExcellent command of English both written and spoken Military service should be completed for male candidates?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DATABASE ARCHITECT (ANTALYA) Antalya OTI HOLDING
DATABASE ARCHITECT (ANTALYA)OTI HOLDING
At least 4 years of DB Architect experience is a must, Bachelor’s degree in Information Technology or related field is required, Experience in “Database Performance Tuning”, Experience with multiple DB Server products (MS SQL Server, ORACLE, etc.), Excellent command of English, Efficient team player, No military obligation for male candidates,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BUSINESS ANALYST (ANTALYA) Antalya OTI HOLDING
BUSINESS ANALYST (ANTALYA)OTI HOLDING
Bachelors degree in Industrial Engineering is a plus, At least 2 years of Business analysis experience is a must, tourism industry is a plus,Excellent command of English, Russian is a plus, Strong communication/presentation skills and analytical thinking ability, Problem solving and dealing with ambiguity, Time management and priority setting, Customer oriented, Efficient team player, No military obligation for male candidates, No restrictions for travelling,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
EXECUTIVE SECRETARY Antalya OTI HOLDING
EXECUTIVE SECRETARYOTI HOLDING
University or Vocational School Degree (Secretary and Office Management Department is preferred)Effective use of MS Office applications Excellent command of English, Ability to organize priorities, improved organizational skills Successful in relationship management, advanced communication skills, strong expressive ability,No travel restrictions, Able to adapt to the intense pace of work, Minimum 3 years of experience, Candidates residing in Antalya or having no problem about residing in Antalya
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE GÖREVLİSİ Antalya OTI HOLDING
MUHASEBE GÖREVLİSİOTI HOLDING
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli (tercihen turizm sektöründe çalışma deneyimi bulunan),Mesleği ile ilgili yasal mevzuatı takip edecek ve uygulayacak, Çok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce (Tercihen Rusça ) bilgisine sahip,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen (Excel uygulamalarında yetkin),Logo programını iyi derecede kullanabilen, Analiz becerisi kuvvetli, Organizasyon yeteneği güçlü, planlama-kontrol becerilerinde etkin, Yurt Dışı seyahat engeli bulunmayan, Askerlik ile ilişkisi bulunmayan adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PRODUCT & YIELD MANAGEMENT SPECIALIST Antalya OTI HOLDING
PRODUCT & YIELD MANAGEMENT SPECIALISTOTI HOLDING
To be assigned to the Product and Yield Management Department; To set sales prices for products (hotels) in destinations that incoming services are provided and to make sales analysis in markets.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEPSİYONİST Antalya OTIUM ECO CLUB
RESEPSİYONİSTOTIUM ECO CLUB
T.C Vatandaşı, Ana dili Rusça (en az iki dili iyi derecede bilen), Lise mezunu, Misafir memnuniyetini ön planda tutan, hızlı ve etkili karar verebilme kabiliyetine sahip,MS Office (Word, Excel) uygulamalarını etkili olarak kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, Problem çözme becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Antalya/Manavgat’da ikamet eden yada ikamet konusunda sorunu olmayan
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı