Odeon Turizm İşletmeciliği A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1992


OTI Holding
Hakkımızda;
OTI bugüne kadar bulunduğu pazarlarda başarılı büyüme grafiğiyle dikkat çeken tecrübeli ve büyük bir aile. Bünyesinde 13 ülkedeki iştirak ve ana partnerleri ile, 6000’nin üzerinde profesyonel çalışanıyla 1992 yılından beri turizm sektöründe faaliyet gösteren OTI Şirketler Grubu, 2006 yılından bu yana iştiraklerini OTI Holding A.Ş çatısı altında topladı. 

Tur operatörlüğü, seyahat acenteliği, yer hizmetleri, destinasyonlar yönetim merkezi, havacılık, konaklama ve güvenlik faaliyet alanlarında hizmet veren OTI Holding; turizm sektörünün uluslararası platformdaki birçok lider markasını bünyesinde barındırıyor.

OTI Holding, Türkiye, Rusya, Ukrayna, Belarus, Polonya, Almanya, Gürcistan, Mısır, Tayland, İspanya, Yunanistan ve Birleşik Arap Emirlikleri'nde bulunan iştirak ve ana partnerleri ile faaliyet gösteriyor. Kalite ve mu¨şteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden atılımlar yapan OTI Holding yeni pazarlara ve destinasyonlara doğru yelken açıyor..
MARKA PORTFÖYÜ
OTI Holding bünyesindeki lider markalarla el ele...
Faaliyetleriyle birlikte yarattığı istihdamla da turizm sektörünü dinamik kılan, büyük bir aileyiz. Kendi markalarına olduğu kadar paydaşları için de değer yaratarak sektörün her alanında faaliyet gösteren grubumuz, bünyesindeki öncü markaları ve uzman insan kaynaklarıyla beş kıtada hizmet veriyor.
 
CORAL TRAVEL
                          OTI Holding’in global tur operatörü Coral Travel 
                    @ Rusya, Türkiye, Ukrayna, Polonya, Beyaz Rusya ve Gürcistan
 
1994 yılı itibarıyla Moskova’da faaliyete başlayan Coral Travel, sektör deneyimi ve kaliteli hizmet anlayışıyla Rusya, Ukrayna ve Beyaz Rusya pazarlarında en güvenilir markalar arasında yer almaktadır. OTI Holding’in Rusya’daki ana partneri Coral Travel’ın merkez ofisi Moskova’da olup, Rusya’nın 28 şehrinde; merkez ofisi Kiev’de olmak üzere Ukrayna’nın 5 şehrinde, merkez ofisi Varşova’da olmak üzere Polonya’nın 8 şehrinde, Beyaz Rusya/Minsk’te, Gürcistan/Tiflis’de ve Türkiye’de toplam 44 ofisi ile  faaliyet göstermektedir.
Bulunduğu ülkelerin lider tur operatörleri içerisinde yer alan Coral Travel, Rusya’nın 35, Ukrayna’nın 5, Polonya’nın 10 şehrinden, Beyaz Rusya (Minsk), Türkiye ve Gürcistan’dan 38 ülkedeki 65 destinasyona uçuşlar gerçekleştirmektedir. Coral Travel’ın turist gönderdiği ülkeler Türkiye, İspanya, Mısır, Tayland, Yunanistan, Tunus, Rusya, Fas, İsrail, Birleşik Arap Emirlikleri, Çin, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Endonezya (Bali), Maldiv Adaları, Vietnam, Seyşel Adaları, Sri Lanka, Singapur, Hindistan (Goa), Tanzanya (Zanzibar), Kamboçya, Mauritius, Ürdün, Meksika, Avusturya, Bulgaristan ve Andorra’dır.
 
                                        Coral Travel Satış Acenteleri Zinciri        
                                                    @ Rusya,  Ukrayna
 
Faaliyetlerine 2001 yılında Rusya’da başlayan Coral Travel Satış Acenteleri Zinciri, Rusya’da 30'u kendi bünyesinde ve 800'ü aşkın franchising satış ofisiyle faaliyet gösterirken, Ukrayna pazarında 250 franchising satış ofisiyle yer alıyor.
Coral Travel satış acenteleri zinciri, Rus ve Ukraynalı müşterilerine her bütçeye uygun paket turlar, balayı paketleri ve daha pek çok fırsat içeren tatil ürünleri ve hizmetleri sunuyor.
Kişiye özel seyahat danışmanlığı ile dünyanın pek çok farklı bölgesinden VIP ürünler sunan Coral Travel Elite Satış Acenteleri zinciri ise Rusya’da 24, Ukrayna’da 1 satış ofisiyle faaliyet gösteriyor.
 
 WEZYR HOLIDAYS
                     Polonya’nın 10 uçuş noktasından 15 ülkeye tatil paketleri  
                                                         @ Polonya
 
1999 yılında Polonya’da kurulan Coral Travel - Wezyr Holidays, bulunduğu pazarda Tu¨rkiye ve Mısır destinasyonunun lider markası. Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde bu¨yu¨meyi su¨rdu¨rdü; pazardaki bilinirliği onu en yu¨ksek ve itibarlı tur operatörlerinden biri durumuna yu¨kseltti. Yönetim merkezi Varşova’da olan Coral Travel - Wezyr Holidays, 17’si kendisine ait, 130’un üzerinde satış ofisine sahip.
Wezyr Holidays 2011’de Polonya’da yeni bir konsept olan yetkili acente sistemine geçmiş  ve markasını taşıyan 65 yetkili acenteye ve 2300 satış acentesine ulaşmıştır.
Polonya’nın 10 şehrinden 15 ülkeye uçuşları olan Wezyr Holidays, Türkiye, Yunanistan, İspanya, Bulgaristan, Mısır, Fas, Tunus, Tayland, Meksika, Birleşik Arap Emirlikleri, Maldiv Adaları, Seyşel Adaları, Sri Lanka ve Dominik Cumhuriyeti destinasyonlarıyla çalışıyor. Wezyr Holidays 2010 itibarı ile ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi akredite belgesine sahip ve akteditasyonunun sürekliliğini başarıyla sürdürüyor.
 
FERIEN TOURISTIK
                                                    FERIEN TOURISTIK
 
OTI Holding’in Avrupa bölümü olan ODEON Holding Avrupa, önceden Media Venture GmbH'nin sahibi olduğu ve Düsseldorf'ta bulunan FERIEN Touristik GmbH'nin yeni hissedarıdır. Hisselerin çoğunluğu Mart 2017 tarihinde Odeon Holding Europe Ltd. tarafından iktisap edildi. Ferien Touristik yılda yaklaşık 150.000 misafire hizmet vermektedir. 2000 yılında kurulan şirket, yaklaşık 100 destinasyona paket tatiller sunmaktadır.
FERIEN Touristik güncel olarak mevcut standart uçuşları, ekonomik uçuşları ve charter uçuşlarını, özel olarak seçilen otellerle en iyi fiyat prensibi uyarınca kombine etmektedir. Böylelikle FERIEN Touristik, mükemmel fiyat-hizmet oranına sahip olan bireysel ve esnek tatil paketleri sunabilmektedir. Otel portföyü; deniz, şehir veya uzak hedeflerden hangisi olursa olsun, 3 yıldızlı uygun fiyatlı barınma seçeneklerinden, 6 yıldızlı lüks otellere kadar dayanmaktadır. Cazip bir ürün portföyü, cazip fiyatlara sahip yüksek bir kalite, uzun yıllardır birlikte çalışılan ve iyi eğitim almış personel ile her zaman biraz daha iyi servis vermek hedefindedir.
 
ODEON Tours
                                                        ODEON Tours
                                                Yer üstünde, el üstünde...
• Karşılama • Transfer • Otele yerleştirme • Rehberlik • Ekstra tur hizmetleri • Geri transfer
         @ Türkiye, Mısır, Tayland, İspanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Yunanistan
 
ODEON Tours Yer Hizmetleri ve Destinasyonlar Yönetimi, Türkiye, Ukrayna, Gürcistan, Beyaz Rusya ve diğer BDT ülkeleri, Polonya, Balkan ülkeleri ve Almanya’dan tur operatörlerine Türkiye, Mısır, Tayland, İspanya, BAE ve Yunanistan’da bulunan kendisine ait yer hizmetleri şirketleri ile servis sunuyor. 
ODEON Tours, faaliyet gösterdiği ana ülkeler dışında, yoğun ve başarılı çalışmaları neticesinde 22 yeni destinasyonu daha bu¨nyesindeki operatörlerin ürün portföyüne ekledi.
ODEON Tours, kalite alanında birçok ilke imza attı, sektörde fark yarattı.
• 2001 yılında, Tu¨rkiye’de ilk kez seyahat acenteliği hizmetlerinin tamamını kapsayacak şekilde ISO 9001 Kalite Yönetim Standardı’nı aldı.
• Kalite Yönetimi anlayışının bir yaşam biçimine dönu¨şebilmesi ilkesinden yola çıkarak Ulusal Kalite Hareketi’ne katılmış ve 2008 yılında EFQM Kararlılık Belgesi, 2011 yılında EFQM Mükemmellik Modeli'nde Yetkinlik Sertifikası ve 2013 yılında da EFQM 5 Yıldız Yetkinlik Seviyesi belgesini almaya hak kazandı.
• 2009 yılı içerisinde ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Gu¨venliği Yönetim Sistemlerini kurmuş olup 2010 yılı içerisinde bunlarla birlikte ISO 10002 Kalite Yönetimi-Misafir Memnuniyeti Şikayetlerin Ele Alınması belgelendirmeleri yapılmıştır.
ODEON Tours, Tu¨rkiye, Rusya, Polonya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Gürcistan başta olmak u¨zere 15'in üzerinde u¨lkeden tur operatörlerine yer hizmetleri servisi sunuyor.
 
OTI HOTELS & RESORTS
                                            Xanadu Resort Hotel-Belek
                                 Bir düşten bir düşe uyanmanın tanımı
                                                         @ Türkiye
 
OTI Holding bünyesine 2014 yılında dahil olan ve Belek bölgesinde yer alan beş yıldızlı Xanadu Resort Hotel, high class konseptinde işletmesi, 420 odası ve 5500 metrekarelik Fancyland Çocuk Klübü ile hizmet veriyor.
Yüksek standartlarla donatılmış, titizlik ve incelikle biçilmiş, konfor ve zevk ile döşenmiş Xanadu Resort, sizin zamanınız, sizin yeriniz. Beklentilerinizi zirveye taşıyın! Burada değerli olduğunuzu ilk andan itibaren hissedersiniz. Her alanda, konusunda uzmanlaşmış profesyonel ve deneyimli Xanadu personeli “kişiye özel hizmet anlayışı”nı benimsemiştir. Uçsuz bucaksız doğanın yeni çağ ile dans ettiği, özenle planlanmış, özgün bir mimari ve sınırsız imkanlarla çevrelenmiş bu gerçekliğe sizi de bekleriz.
 
 
                                                    Otium Hotels
                                                  @ Türkiye, Mısır
                                  Akdeniz ve Kızıldeniz sahillerinin rüya tatilleri
 
OTI Holding'in 2005 yılında kurduğu Otium Hotels, Akdeniz ve Kızıldeniz sahillerinde yer alan ve 'her şey dahil' hizmeti sunan tesislerle hizmette. Grubun toplam oda sayısı, bünyesine 2014 yılında dahil olan Xanadu Resort Hotel (Belek) ile birlikte Türkiye’de 1797'ye, Mısır’da ise 856'ya ulaştı.
Otium Hotels markasının, grubun yer hizmetleri olarak faaliyet gösterdiği destinasyonlarda otelcilik alanında büyümesi planlanıyor. 
 
                                               Otium Eco Club – Side
                                        Çevreci, doğa ve aile dostu OTIUM
Titreyengöl Side’deki Otium Eco Club’da, enerji ve su tüketimi, temizlik ürünleri, atıklar ve yönetim felsefesi kriterleriyle ekolojik yaşam tümüyle destekleniyor.  
Aile ve çocuk konsepti altında, enerji ve su tüketiminin minimumda tutulduğu, temizlik ürünlerinin ve atıkların doğaya verdiği zararın azaltıldığı işletme 3350 metrekarelik bir alanla Akdeniz’in en büyük çocuk kulüplerinden birisine sahip.
 
                                  Otium Hotel Seven Seas – Side
                                          Mavi bayraklı OTIUM
Side, Titreyengöl mevkiinde bulunan Otium Hotel Seven Seas 2013 yılında OTI Holding bünyesine katıldı. 
Uluslararası çevre kriterleriyle Mavi Bayraklı geniş bir plaja sahip olan 366 odalı Otium Hotel Seven Seas Side, 2015 yaz sezonu itibarı ile OTIUM Hotels markası altında işletiliyor.  
 
                                   Otium Hotel Life – Kemer
                        Denizi, dağları ve ormanı buluşturan OTIUM
Kemer, Göynük’te bulunan 56 odalı Otium Hotel Life, denize sıfır 17.200 metrekare alan üzerine kurulu. 
 
                              Otium Hotel Amphoras – Sharm
                                  Kızıldeniz manzaralı OTIUM
Mısır Sharm El Sheikh’de bulunan, denize sıfır 110 dönüm arazi üzerine kurulu 5 yıldızlı Amphoras Hotel, 2014 yılında 6 yıllığına kiralanarak 2015 yaz sezonu itibarıyla OTIUM markası altında hizmet vermeye başladı.    
 
BLUE CONNECT
                              Turizmin konforlu kanatları
                                              @ İrlanda
OTI Holding, 2011 yılında Dublin’de kurduğu Blue Connect firması ile uçak kiralama alanında faaliyet gösteriyor.
Blue Connect bünyesindeki 8 adet uçak, Rusya bayraklı havayollarına kiralanmakta olup, 3 adet Airbus 321-200 Ural Airlines markasında, 5 adet Boeing 757-200 Royal Flight havayolu şirketince işletilmektedir.
 
ODEON GÜVENLİK VE DANIŞMANLIK
                              Konuklarımızla aramızdaki güven bağımız
                                                     @  Türkiye
 
Turizm sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı, yüksek kaliteli özel güvenlik ve danışmanlık hizmeti taleplerinin artmasıyla 2005 yılında faaliyetlerine başlayan OGD Güvenlik, Kalite Yönetimi (ISO 9001- 2000) ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi (OHSAS-18001) belgelerine sahip bir özel  güvenlik şirketi.
OGD, insan kaynakları ve eğitime verdiği önemle, personelini iş öncesi ve süresince düzenli eğitim programlarından geçirmektedir.
Faaliyet alanları ve hizmetler:
• Güvenlik projeleri ve danışmanlığı  •Turizm işletmeleri • Alışveriş merkezleri
• Ticaret merkezleri • Festivaller • Fuarlar • Konserler • Sergiler • Tatil köyleri • Oteller/moteller • Özel koruma ve benzeri organizasyonlar

Faaliyet gösterdiği sektörler: Güvenlik Hizmetleri,Turizm,Konaklama ve Otelcilik,Seyahat Acentaları,Havacılık

Firma web sitesi: www.otiholding.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: .


Odeon Turizm İşletmeciliği A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 53
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
NIGHT AUDITOR Antalya XANADU RESORT HIGH CLASS
NIGHT AUDITORXANADU RESORT HIGH CLASS
Benzer pozisyonda ve resepsiyon konusunda deneyimli,Üniversite mezunu, tercihen turizm otelcilik bölümünden mezunİleri seviyede İngilizce ek olarak Rusça veya Almanca dillerden birini konuşabilen (2. dil tercih sebebi)MS Office uygulamalarına hakim,Diksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına yatkın, PrezantablEtkin iletişim becerisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü,Misafir odaklı hizmet prensibine sahip, sorumluluk alabilecek, ,Analitik problem çözme yeteneği olan, pratikTemsil yeteneği güçlü,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SANTRAL OPERATÖRÜ İstanbul(Avr.) Coral Travel Turkiye
SANTRAL OPERATÖRÜCoral Travel Turkiye
Yoğun telefon trafiğini hızlı yönetebilecek deneyime sahip bayan,İletişim becerisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Diksiyonu düzgün, Tercihen Şişli (Osmanbey) ilçesine yakın oturan, Ön lisans ya da Lisans mezunu, Cumartesi günleri saat 15:00’ e kadar çalışabilecek adaylar Tercihen sigara kullanmayan adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ Antalya OGD
ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİOGD
Erkeklerde en az 1.70 cm., bayanlarda 1.60 cm. boyundan aşağı olmamak. Görünüş itibariyle kilo-boy orantısına sahip olmak.Silahlı veya silahsız özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak. (Kimlik geçerlilik süresinin 1 yıldan az olmaması gerekmektedir)Vücut ve ruh sağlığı yönünden iyi durumda olmak, Askerlik yönünden işe engel durumu olmamak, Sabıkası bulunmamak, 5188 sayılı yasada belirtilen suçlardan hükümlü olmamak, halen devam eden mahkemesi olmamak,Hakkında icra takibi ve aşırı borçlanmadan dolayı haciz işlemi/takibi olmamak  *Otel projelerinde personel için lojman, servis ve yemek imkânları mevcuttur. Ücret durumu mülakat esnasında görüşülecektir.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK MÜDÜRÜ Antalya OGD
GÜVENLİK MÜDÜRÜOGD
Otel güvenliği konusunda Güvenlik Müdürü düzeyinde en az 5 yıl deneyime sahipEn az Yüksekokul, tercihen Üniversite mezunu (lisans) olan, İyi derecede İngilizce konuşabilen ve tercihen ikinci bir dil (Almanca veya Rusça) bilen,Silahlı veya silahsız özel güvenlik kimlik kartına sahip olan, bu işte çalışmasına  yasal bir engeli olmayan,Askerlik hizmetini tamamlamış olan, Sabıkası ve hakkında devam eden adli bir dava ile icra takibi olmayan, Herhangi bir sağlık problemi ve engeli bulunmayan, Özel güvenlik kanunu, İş kanunu ve SGK kanunu gibi işle ilgili yasal mevzuatı bilen,Daha önce yöneticilik yapmış ve İletişim becerileri gelişmiş olan, Araç kullanabilen (en az B sınıfı ehliyeti olan), Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine ve iş düzenine uyum sağlayabilen, Tercihen Antalya Merkez veya Serik İlçesinde ikamet eden, il dışından gelecekler için lojmanda kalmaya müsait olan veya görev bölgesine ikametini taşıyabilecek olan,Bilgisayar ofis programlarını bilen ve ofis cihazlarını iyi derecede kullanabilen adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MINI CLUB SORUMLUSU Antalya OTI HOTELS & RESORTS
MINI CLUB SORUMLUSUOTI HOTELS & RESORTS
Rusça, İngilizce Almanca ve Flemenkce dillerinden en az ikisini iyi derecede konuşabilen,Etkili iletişim kurabilen, Motivasyonu yüksek, Çocuklar ile kolay iletişim kurabilen, güler yüzlü, Dış görünümüne özen gösteren, Hareketli, dinamik bir ortama ayak uydurabilecek, Farklı milletlerden oluşan bir ekip içinde takım ruhu ile hareket edebilecek,Kişisel ve mesleki gelişime açık, Misafir merkezli ve pozitif düşünebilen, Pedagoji eğitimi almış (tercihen) Minumum 3 sene Şef pozisyonunda deneyime sahip
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ANİMATÖR Antalya OTI HOTELS & RESORTS
ANİMATÖROTI HOTELS & RESORTS
Eğlence ve aktivite programlarında aktif yer alabilecek, En az lise mezunu, Başta Rusça olmak üzere; İngilizce ve/veya Almanca dillerinden en az bir yada birden fazla yabancı dili çok iyi derecede bilen (ikinci dil tercih sebebidir),Dans yeteneği olan ve eğlenmeyi seven, Dış görünümüne özen gösteren, Hareketli ve neşeli bir çalışma ortamında dinamizmi ile misafir memnuniyetini artırmayı hedef edinecek,Takım çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve pozitif adaylar
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
FITNESS TRAINER Antalya OTI HOTELS & RESORTS
FITNESS TRAINEROTI HOTELS & RESORTS
Fitness Trainer olarak görev alacak, Spor Akademisi mezunu yada alanında sertifika sahibi, Tercihen tecrubesi bulunan, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
YURT DIŞI TURLAR UZMANI İstanbul(Avr.) Coral Travel Turkiye
YURT DIŞI TURLAR UZMANICoral Travel Turkiye
Üniversite mezunu, En az 5 yıl seyahat acentesinde ilgili birimde tecrübesi bulunan, Ülke ve destinasyon bilgisine sahip, Yurt dışında servis sağlayıcı firmaları tanıyan, Tur programı ve kotasyonu yapabilen, Yurt dışı gruplarımızın operasyonlarını yapabilecek, Analitik düşünebilen, iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, İngilizceyi yazılı ve sözlü olarak iyi derecede kullanabilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için tercihen askerlikle ilişkisi bulunmayan adaylar,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
YURT DIŞI TURLAR UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Coral Travel Turkiye
YURT DIŞI TURLAR UZMAN YARDIMCISICoral Travel Turkiye
Üniversite mezunu, En az 3 yıl seyahat acentesinde ilgili birimde tecrübesi bulunan, Ülke ve destinasyon bilgisine sahip, Yurt dışında servis sağlayıcı firmaları tanıyan, Tur programı ve kotasyonu yapabilen, Yurt dışı gruplarımızın operasyonlarını yapabilecek, Analitik düşünebilen, iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, İngilizceyi yazılı ve sözlü olarak iyi derecede kullanabilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için tercihen askerlikle ilişkisi bulunmayan adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SOFTWARE DEVELOPMENT MANAGER Antalya OTI HOLDING
SOFTWARE DEVELOPMENT MANAGEROTI HOLDING
Bachelor’s Degree on Engineering is required. Excellent command of English (speaking, writing, reading) Excellent planning and documentation skills Solid knowledge of software and database technologies (.Net, MSSQL) Extensive experience with Web Services, REST, Layered Software Architecture, Microsoft .NET Technologies, MS SQL ServerTarget oriented & analytical thinking At least 5 years of experience on team management of more than 20 team membersAbility to concurrently manage multiple projects of differing scale and durationDesire & willingness to learn new tools, techniques, concepts & methodologiesPromoting others by sharing expertise, coaching & mentoring
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
REHBER (ALMANCA) Antalya ODEON Tours
REHBER (ALMANCA)ODEON Tours
-         Yazılı ve Sözlü Almanca dili bilgisini etkin olarak kullanabilen,-         Seyahat Acentesi Rehberliği tecrübesi olan,-         Değişen koşullara uyum becerisine ve ekip bilincine sahip,-         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -         Müşteri ilişkilerinde başarılı, sorun çözme becerisi olan,-         En az B sınıf Ehliyet
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
REZERVASYON UZMAN YARDIMCISI Antalya ODEON Tours
REZERVASYON UZMAN YARDIMCISIODEON Tours
Otel fiyatlandırmaları konusunda tecrübeli, Turizm ile ilgili paket program kullanım bilgisine sahip, İletişim becerisine sahip, Sürekli müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Turizm sektöründe deneyim sahibi (tercihen seyahat acentesi deneyimli), İş planlaması yapabilen, işinin sahibi, pratik çözüm üretme becerisine sahip,MS Office uygulamalarına hakim, İngilizce ve tercihen Rusça bilen, Üniversite mezunu, Antalya'da ikamet eden veya ikamet hususunda herhangi bir sorunu olmayan adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEPSİYON ŞEFİ Antalya OTIUM Hotel Seven Seas
RESEPSİYON ŞEFİOTIUM Hotel Seven Seas
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun En az iki yıl Otelcilik ve Resepsiyon deneyimine sahip İngilizce,Almanca,Rusça dillerinden en az ikisini iyi derecede konuşabilen Elektra ve MS Office programlarına hakim İletişim becerilerini etkili bir biçimde kullanabilen ve kendisini çok iyi ifade edebilenİnsan ilişkilerinde başarılı, dış görünüşüne özen gösteren Misafir memnuniyetini ve kaliteyi üst düzeyde tutan Ekip çalışmasına yatkın Temsil yeteneği güçlü Tesisimizde Servis İmkanı ve Lojman mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gece Resepsiyonisti Antalya OTIUM ECO CLUB
Gece ResepsiyonistiOTIUM ECO CLUB
- İngilizce dilini iyi derecede konuşabilen, (ikinci dil tercih sebebidir)- Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli,-Problem çözme becerisi yüksek,-Takım çalışmasına yatkın,-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-Antalya Manavgat'ta ikamet eden yada edebilecek,Lojman imkanı sağlanacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
VERİ ANALİZ UZMANI Antalya OTI HOLDING
VERİ ANALİZ UZMANIOTI HOLDING
Üniversitelerin İstatistik, Ekonometri, Matemetik veya Mühendislik bölümlerinden mezun, tercihan ilgili bölümlerde yüksek lisans yapmışVeri analizi ve raporlama konusunda en az 3 yıl tecrübeliAnalitik düşünme, planlama, raporlama ve organizasyon yeteneği kuvvetliÇok iyi derecede İngilizce yabancı dil bilgisine sahipMS Office uygulamalarını ve alanı ile ilgili paket programları etkin kullanabilenAskerlikle ilişkisi olmayan (bay adaylar için) Antalya'da ikamet eden veya ikamet hususunda herhangi bir sorunu olmayan adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist Antalya OTI HOTELS & RESORTS
ResepsiyonistOTI HOTELS & RESORTS
Üniversite mezunu, tercihen Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun En az 2 yıl otelcilik ve Resepsiyon deneyimine sahip Rusça, İngilizce, Almanca, Lehçe dillerinden en az ikisini iyi derecede konuşanElektra ve MS Office programlarına hakim İletişim becerilerini etkili bir biçimde kullanabilen ve kendisini çok iyi ifade edebilenİnsan ilişkilerinde başarılı, dış görünüşüne özen gösteren Misafir memnuniyetini ve kaliteyi üst düzeyde tutan Ekip çalışmasına yatkın Enerjik, pozitif, tutkulu ve mesleğini seven Kendisini sürekli geliştirmeye adamış ve kendisine yatırım yapan Bay – Bayan Tesisimizde Servis İmkanı ve Lojman mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Misafir İlişkileri Elemanı Antalya OTI HOTELS & RESORTS
Misafir İlişkileri ElemanıOTI HOTELS & RESORTS
Misafir İlişkileri alanında tecrübe sahibi İyi derecede Rusça ya da Almanca bilen, Türkçe/İngilizce’ yi iyi derecede konuşabilenDış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün Analitik düşünce, iletişim kurma, problem çözme becerilerine sahip İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü ve pozitif yaklaşım tarzını benimseyenMS Office (Word, Excel) uygulamalarını etkili olarak kullanabilen   Tesisimizde Servis İmkanı ve Lojman mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
IT - FRONTEND DEVELOPER Antalya OTI HOLDING
IT - FRONTEND DEVELOPEROTI HOLDING
Bachelor’s degree (preferred in engineering, mathematics and information systems related field)Minimum 2 years of experience in Javascript development, Angular 2/HTML5 , Node.js, npm, webpack, GIT, Ci/Cd Experience with enterprise level coding patterns Experience with testing / mocking frameworks Being a great team player, Following the new technology trends, open to learning, Experienced at analysis, design, documentation, and test subjects, Excellent English proficiency in terms of writing and speaking, Strong skills about, planning, analytical skills, attention to details and problem solving,Solution-oriented, can take the initiative, responsible, Have coordination and routing capabilities, Male candidates should have completed the military service requirement.  Will be a plus.. Experience of developing Services Oriented Architectures (SOA) and Integration platformReact.js, Redux, RxJS, Code Quality (Sonarqube) Have knowledge and experience of Agile Metodology
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gece Resepsiyonisti Antalya OTI HOTELS & RESORTS
Gece ResepsiyonistiOTI HOTELS & RESORTS
Üniversite mezunu, tercihen Turizm Otelcilik bölümlerinden mezunEn az 2 yıl otelcilik ve Night Auditör  deneyimine sahipRusça, İngilizce, Almanca, Lehçe dillerinden en az ikisini iyi derecede konuşanElektra ve MS Office programlarına hakim İletişim becerilerini etkili bir biçimde kullanabilen ve kendisini çok iyi ifade edebilenİnsan ilişkilerinde başarılı, dış görünüşüne özen gösterenMisafir memnuniyetini ve kaliteyi üst düzeyde tutanEkip çalışmasına yatkın Enerjik, pozitif, tutkulu ve mesleğini seven Kendisini sürekli geliştirmeye adamış ve kendisine yatırım yapanTesisimizde Servis İmkanı ve Lojman mevcuttur. Bay
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
IT - BACKEND DEVELOPER Antalya OTI HOLDING
IT - BACKEND DEVELOPEROTI HOLDING
Bachelor’s degree (preferred in engineering, mathematics and information systems related field)Minimum 2 years of experience in a similar position Good understanding of object orientation, software architectures, TDD ,SOA and design patternsExcellent programming skills in Microsoft .Net with ASP.NET, MVC, C#, WCF and SQL knowledgeJquery Framework, HTML, Javascript, Ajax knowledges are essential Eager to learn new technologies Experience in relational database design and development including MSSQL, MongoGood team player, result oriented attitude and analytical mind Strong communicational and interpersonal skills High energy and drive Male candidates should have completed the military service requirement. Will be a plus.. MCPD certificate Experience in framework design, ORM, Component Based Software Engineering Experience in process analysis and design
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Misafir İlişkileri Elemanı Antalya OTIUM ECO CLUB
Misafir İlişkileri ElemanıOTIUM ECO CLUB
Almanca dilini anadili seviyesinde konuşabilen, ikinci dil olarak  İngilizce bilen,Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimi olan ve turizm tecrübesine sahip ,Üniversite mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, Sürekli müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Misafir memnuniyetini sağlayabilen, stres yönetimi konusunda kendisini geliştirmiş,Diksiyonu düzgün ve telefonda iyi iletişim becerisine sahip,İş takibi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek, Problem çözme yeteneği olan, empati kurabilen ve sonuç odaklı çalışabilecek,Ekip çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
CANKURTARAN / LIFE GUARD Antalya XANADU RESORT HIGH CLASS
CANKURTARAN / LIFE GUARDXANADU RESORT HIGH CLASS
Altın ya da Gümüş Bröve Sahibi, En az lise mezunu, En az iki yıl beş yıldızlı otel tecrübesi olan, En az bir yabancı dil bilgisi olan, Askerlik görevini tamamlamış, Dış görünüşüne özen gösteren, İletişim kabiliyeti yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE UZMANI Antalya OTIUM Hotel Seven Seas
KALİTE UZMANIOTIUM Hotel Seven Seas
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Entegre Yönetim Sistemi uygulayan bir gıda/turizm işletmesinde, üretim/kalite güvence alanlarında en az 2 yıl görev almış,ISO 9001 Kalite ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemlerine hakim, Analitik düşünme, planlama, raporlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Çok iyi derecede İngilizce yabancı dil bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Askerlikle ilişkisi olmayan (erkek adaylar için), Yurt içi/yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Sürücü belgesine sahip, Manavgat, Side Bölgesinde ya da Antalya'da ikamet eden ya da ikamet hususunda herhangi bir sorunu olmayan adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TRAINING SUPERVISOR Antalya OTI HOTELS & RESORTS
TRAINING SUPERVISOROTI HOTELS & RESORTS
Bachelor’s Degree in related areas Min 3 years’ experience in training functionsExperienced in planning and implementing all training processes, preparing and delivering trainingSuccessful in relationship management Ability to make decisions quickly Ability to adapt to intensive work paceGood at analytical thinking, planning, report, organization abilitiesFluent in both written and spoken EnglishEffective usage of MS Office applicationsHaving no obstacle for travelling abroadCandidates residing in Antalya or having no problem about residence
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
HUMAN RESOURCES MANAGER Antalya OTI HOTELS & RESORTS
HUMAN RESOURCES MANAGEROTI HOTELS & RESORTS
Bachelor’s Degree, preferably in Psychology or Industrial Engineering Min 8 years hands-on experience and permanent career arise in Human Resources functionsMin 3 years managerial experience Experienced in establishing Competency Based Recruitment, Performance Management, Training Management, Wage and Career Planning systemsSuccessful in relationship management Ability to make decisions quickly Ability to adapt to intensive work pace Good at analytical thinking, planning, report, organization abilities Fluent in both written and spoken English Effective usage of MS Office applications Candidates residing in Antalya or having no problem about residence
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
ULAŞTIRMA VE FİLO GÖREVLİSİ Antalya ODEON Tours
ULAŞTIRMA VE FİLO GÖREVLİSİODEON Tours
Üniversitelerin mühendislik veya yüksek okulların otomotiv veya teknik bölümlerinden yeni mezun olmuş,MS Office uygulamalarını etkin biçimde kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip, Dinamik ve takım çalışmasını seven, Yoğun iş ortamında düzenli olarak çalışabilecek adaylar olması gerekmektedir.Antalya’da ikamet eden veya ikamet hususunda herhangi bir sorunu olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SANTRAL GÖREVLİSİ Antalya XANADU RESORT HIGH CLASS
SANTRAL GÖREVLİSİXANADU RESORT HIGH CLASS
Tercihen Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun,İngilizce bilen, dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün,İnsan ilişkilerinde kuvvetli, güler yüzlü çalışmayı ilke edinmiş,Misafir odaklı hizmet prensibine sahip, sorumluluk alabilecek,Takım çalışmasına yatkın, dinamik ve uyumluİletişim yönü kuvvetli, nazik ve güzel konuşma yeteneğine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OPERASYON UZMAN YARDIMCISI Antalya ODEON Tours
OPERASYON UZMAN YARDIMCISIODEON Tours
Seyahat acenteciliği ve operasyonel faaliyetlerde deneyime sahip, Planlama ve takip konusunda yetkin, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Değişen koşullara uyumu ekip bilinci olarak yerleştirecek, analitik düşünme yeteneğine sahip, önceliklerin planlanmasında yön verme becerisine sahip,MS Office ve turizm programlarına hakim, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce ve tercihen Rusça bilen, Üniversite ve yüksekokul mezunu, Antalya’da ikamet eden veya ikamet hususunda herhangi bir sorunu olmayan adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YARDIMCI KOKARTLI REHBER - (ALANYA / SİDE) Antalya ODEON Tours
YARDIMCI KOKARTLI REHBER - (ALANYA / SİDE)ODEON Tours
Üniversite veya yüksekokul mezunu, Tarih ve coğrafya bilgisine sahip, Profesyonel Turist Rehberliği konusunda az tecrübeli ve/veya yeni lisans sahibi,Planlanan şehir-grup gezi turlarında, görevlendirilen temsilcilere eşlik edecek,Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, prezantabl, Alanya - Side bölgelerinde görev alacak ve/veya ikamet edebilecek adaylar
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
ACENTELER UZMANI İstanbul(Avr.) Coral Travel Turkiye
ACENTELER UZMANICoral Travel Turkiye
- Üniversite mezunu- Tercihen yazılı ve sözlü İngilizce yabancı dil bilgisinde yetkin,- İyi derecede MS OFFICE programları kullanabilen,- Seyahat acenteciliği sektöründe tecrübesi olan,- Pazarlama ve tanıtım konularında deneyimli, - Yurt içi ve yurt dışı tatil imkanları konusunda bilgili,- Tercihen seyahat acentelerinde satış temsilcisi olarak çalışmış,- Analitik düşünebilen, iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,- Takım çalışmasına yatkın,- Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,- Erkek adaylar için tercihen askerlikle ilişkisi bulunmayan adaylar,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO VE ARŞİV GÖREVLİSİ Antalya OTI HOLDING
DEPO VE ARŞİV GÖREVLİSİOTI HOLDING
Lise mezunu, Benzer bir görevde en az 2 yıl tecrübesi olan, Tercihen MS Office programlarını bilen, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), Taşıma ve yükleme işlerini yapabilecek, Takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SANTRAL OPERATÖRÜ Antalya OTI HOLDING
SANTRAL OPERATÖRÜOTI HOLDING
·         Yoğun telefon trafiğini hızlı yönetebilecek deneyime sahip,·         İletişim becerisine sahip,·         MS Office uygulamalarına hakim,·         Tercihen İngilizce bilen,·         Tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümü mezunu,·         Diksiyonu düzgün,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÖZLÜK İŞLER UZMAN YARDIMCISI Antalya OTI HOLDING
ÖZLÜK İŞLER UZMAN YARDIMCISIOTI HOLDING
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İş hukuku ve SGK mevzuatına hakim, Özlük işler ve bordro uygulamaları konusunda minimum 2-3 yıl turizm sektöründe tecrübeli,Bütçe ve raporlama konularında deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Antalya'da ikamet eden veya ikamet hususunda herhangi bir sorunu olmayan,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PORTÖR Antalya OTI HOLDING
PORTÖROTI HOLDING
Lise mezunu, Benzer bir görevde en az 2 yıl tecrübesi olan, Askerlik görevini tamamlamış, Taşıma ve yükleme işlerini yapabilecek, Takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MİSAFİR İLİŞKİLERİ TEMSİLCİSİ Antalya ODEON Tours
MİSAFİR İLİŞKİLERİ TEMSİLCİSİODEON Tours
·         Rusça dilini anadili seviyesinde konuşabilen, ikinci dil olarak ileri düzeyde İngilizce ve tercihen Türkçe bilen,·         Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimi olan ve turizm tecrübesine sahip (Tercihen seyahat acentesi deneyimli),·         Üniversite mezunu,·         MS Office uygulamalarına hakim,·         Sürekli müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş,·         Misafir memnuniyetini sağlayabilen, stres yönetimi konusunda kendisini geliştirmiş,·         Diksiyonu düzgün ve telefonda iyi iletişim becerisine sahip,·         İş takibi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek,·         Problem çözme yeteneği olan, empati kurabilen ve sonuç odaklı çalışabilecek,·         Ekip çalışmasına yatkın
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE UZMANI Antalya OGD
MUHASEBE UZMANIOGD
•         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,•         Muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli (tercihen turizm sektöründe çalışma deneyimi bulunan),•         MS Office programlarını kullanabilen,•         Logo programını kullanabilen,•         Analiz becerisi kuvvetli,•         Organizasyon yeteneği güçlü, planlama-kontrol becerilerinde etkin,•         Tercihen yabancı dil bilen,•         Askerlik ile ilişkisi bulunmayan, adli sicili temiz ve sağlık problemi olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SHIFT LEADER Antalya OTIUM ECO CLUB
SHIFT LEADEROTIUM ECO CLUB
Çok iyi derecede ,Fransızca,Flemenkce  dillerinden en az birisini konuşabilen,- Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli- Problem çözme becerisi yüksek- Misafir memnuniyetini ön planda tutan,hızlı ve etkili karar verebilme kabiliyetine sahip- Takım çalışmasına yatkın- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek- Antalya Manavgat'ta ikamet eden yada edebilecek- Lojman imkanı sağlanacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEPSİYONİST Antalya OTIUM ECO CLUB
RESEPSİYONİSTOTIUM ECO CLUB
İleri derecede Almanca, İngilizce,flemenkçe, Fransızca dillerindenen az iki dile ileri derecede hakim, hakim ,Lise mezunu, Misafir memnuniyetini ön olanda tutan, hızlı ve etkili karar verebilme kabiliyetine sahip,MS Office (Word, Excel) uygulamalarını etkili olarak kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, Problem çözme becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Antalya/Manavgat’da ikamet eden yada ikamet konusunda sorunu olmayan,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ ŞEFİ İstanbul(Avr.) Coral Travel Turkiye
ÇAĞRI MERKEZİ ŞEFİCoral Travel Turkiye
*Satış teknikleri konusunda tecrübeli,*Satış analizi yapabilecek teknik bilgi ve beceriye sahip,*Çağrı Merkezi yönetiminde tecrübesi olan,*Üniversite mezunu,*İnsan ilişkilerinde güçlü,*İletişime açık,*Seyahat engeli olmayan,*Raporlama ve sistemi yorumlayabilen,*CRM yönetimi konusunda bilgi sahibi*Yurt içi, yurt dışı otel ve turları konusunda uzman*En az 3 yıl aynı pozisyonda çalışmış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI VE İDARİ İŞLER UZMANI Antalya OGD
İNSAN KAYNAKLARI VE İDARİ İŞLER UZMANIOGD
- İnsan Kaynakları, Özlük İşleri  ve İdari İşler konusunda uzmanlık düzeyinde en az 5 yıl deneyime sahip,- Üniversite mezunu,- Tercihen iyi derecede İngilizce konuşabilen,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Sabıkası ve hakkında devam eden adli bir dava ile icra takibi olmamak,- Herhangi bir sağlık problemi ve engeli bulunmamak,- Özel güvenlik kanunu, İş kanunu ve SGK kanunu gibi işle ilgili yasal mevzuatı hakkında iyi düzeyde bilgi sahibi,- Bilgisayar ofis programlarını ve ofis cihazlarını iyi derecede kullanabilen,- İletişim becerileri gelişmiş,- Aktif olarak araç kullanabilen (en az B sınıfı ehliyeti olan) ve  Seyahat engeli olmayan,- Esnek çalışma saatlerine ve iş düzenine uyum sağlayabilecek,- Antalya şehir merkezinde ikamet eden adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
BİLET UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Coral Travel Turkiye
BİLET UZMAN YARDIMCISICoral Travel Turkiye
Üniversite mezunu, IATA Bilet acentesi deneyimli ve en az 2 yıl tecrübeli,   İyi düzeyde uçak bilet satış sistemlerine hakim, Müşteri ilişkileri gelişmiş, iletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına önem veren,Kendini geliştirmeye açık, araştırmayı seven, dinamik, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, Dış görünüşüne özen gösteren, 24 saat vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) Coral Travel Turkiye
SATIŞ TEMSİLCİSİCoral Travel Turkiye
Yurt dışı turları ve uçak bileti konusunda tecrübeli, Turizm alanında deneyim sahibi,  Minimum yüksek okul mezunu, Satış ve ikna kabiliyeti yüksek, Vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek, Enerji düzeyi ve motivasyonu yüksek, yoğun iş temposundan keyif alan, Temel bilgisayar ve internet kullanım bilgisine sahip, Tercihen askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için), İstanbul'da ikamet eden adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GEMİ TURLARI UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Coral Travel Turkiye
GEMİ TURLARI UZMAN YARDIMCISICoral Travel Turkiye
Üniversite mezunu, En az 3 yıl seyahat acentesinde ilgili birimde tecrübesi bulunan, Ülke ve destinasyon bilgisine sahip, Gemi servis sağlayıcı firmalarını tanıyan, Tur programı ve kotasyonu yapabilen, Analitik düşünebilen, iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyabilen, Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PRICE&ANALYSIS SPECIALIST_DestinationsManagementBL Antalya ODEON Tours
PRICE&ANALYSIS SPECIALIST_DestinationsManagementBLODEON Tours
Minimum 3 years of job related experience University or vocational school degree, Strong communication and persuasion skills Analytical thinking, planning and reporting skills Knowledge of MS Office applications Excellent command of English
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
EXECUTIVE SECRETARY Antalya OTI HOLDING
EXECUTIVE SECRETARYOTI HOLDING
University or Vocational School Degree (Secretary and Office Management Department is preferred)Effective use of MS Office applications Excellent command of English, Ability to organize priorities, improved organizational skills Successful in relationship management, advanced communication skills, strong expressive ability,No travel restrictions, Able to adapt to the intense pace of work, Minimum 3 years of experience, Candidates residing in Antalya or having no problem about residing in Antalya
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
IT PROJECT MANAGER Antalya OTI HOLDING
IT PROJECT MANAGEROTI HOLDING
Bachelor Degree in Industrial Engineering, Computer Engineering or equivalent.Minimum 3 years of IT Project Management Experience preferably in Travel/Tourism IndustryAnalytical, critical thinking, and problem solving skills Decision-making and leadership skills Software Development Experience preferred. Certification in Project Management preferred (PMP) Proficiency in applications such as SharePoint, MS Project, MS Project Server and Atlassian Products are preferred.Experience in Agile Project Management is preferred. Male candidates should have no military obligations. Good command of written and spoken English
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BUSINESS ANALYST (ANTALYA) Antalya OTI HOLDING
BUSINESS ANALYST (ANTALYA)OTI HOLDING
Bachelors degree in Industrial Engineering is a plus, At least 2 years of Business analysis experience is a must, tourism industry is a plus,Excellent command of English, Russian is a plus, Strong communication/presentation skills and analytical thinking ability, Problem solving and dealing with ambiguity, Time management and priority setting, Customer oriented, Efficient team player, No military obligation for male candidates, No restrictions for travelling,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SOFTWARE DEVELOPER (ANTALYA) Antalya OTI HOLDING
SOFTWARE DEVELOPER (ANTALYA)OTI HOLDING
Bachelor’s degree in a technical discipline (preferred) or equivalent experience,Minimum 2 years of experience in software development, Experience in Web Service Integration, Experience in SQL Server, TSQL, Experience in .Net Platform, C#, Entity Framework, Linq, Experience in web development, preferably with ASP.NET using C# (Web Forms and MVC), Ajax, JQuery,Knowledge of relational database design and multi-tier application architecture,Excellent command of English both written and spoken, Advanced speaking Russian is an invaluable asset, Military service should be completed for male candidates,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ROLLER SKATER Antalya XANADU RESORT HIGH CLASS
ROLLER SKATERXANADU RESORT HIGH CLASS
Xanadu Resort Hotel High Class Belek İşletmemizde görevlendirilmek üzere, kurumsal değerlerimize bağlı, alanında kariyer hedefleyen, aşağıda yer alan niteliklere sahip ROLLER SKATER arayışımız bulunmaktadır.Eğitim kurumlarının Turizm ve Otel İşletmeciliği eğitimi veren bölümlerinden mezunPozisyonunda en az üç yıl üst segment 5 yıldızlı otel tecrübesi bulunan En az mesleki düzeyde yabancı dil bilgisine sahip Mesleği ile ilgili yenilikleri ve trendleri takip eden Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş Kişisel bakımına özen gösteren
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MİSAFİR İLİŞKİLERİ ELEMANI Antalya XANADU RESORT HIGH CLASS
MİSAFİR İLİŞKİLERİ ELEMANIXANADU RESORT HIGH CLASS
Xanadu Resort Hotel High Class Belek İşletmemizde görevlendirilmek üzere, kurumsal değerlerimize bağlı, alanında kariyer hedefleyen, aşağıda yer alan niteliklere sahip Misafir İlişkileri Elemanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GARSON / WAITER - WAITRESS-ALA CARTE WAITER Antalya XANADU RESORT HIGH CLASS
GARSON / WAITER - WAITRESS-ALA CARTE WAITERXANADU RESORT HIGH CLASS
Eğitim kurumlarının Turizm ve Otel İşletmeciliği eğitimi veren bölümlerinden mezun,Pozisyonunda en az üç yıl üst segment 5 yıldızlı otel tecrübesi bulunan, En az mesleki düzeyde yabancı dil bilgisine sahip, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Kişisel bakımına özen gösteren, Prezentabl
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BARMAN / BARMAID Antalya XANADU RESORT HIGH CLASS
BARMAN / BARMAIDXANADU RESORT HIGH CLASS
Xanadu Resort Hotel High Class Belek İşletmemizde görevlendirilmek üzere, kurumsal değerlerimize bağlı, alanında kariyer hedefleyen, aşağıda yer alan niteliklere sahip Barman / Barmaid arayışımız bulunmaktadır. Eğitim kurumlarının Turizm ve Otel İşletmeciliği eğitimi veren bölümlerinden mezunPozisyonunda en az üç yıl üst segment 5 yıldızlı otel tecrübesi bulunan En az mesleki düzeyde yabancı dil bilgisine sahip Mesleği ile ilgili yenilikleri ve trendleri takip eden Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş Kişisel bakımına özen gösteren
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MİSAFİR İLİŞKİLERİ TEMSİLCİSİ (ALMANCA) Antalya ODEON Tours
MİSAFİR İLİŞKİLERİ TEMSİLCİSİ (ALMANCA)ODEON Tours
Anadili seviyesinde Almanca konuşabilen, ikinci dil olarak ileri düzeyde İngilizce bilen,Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimi olan ve turizm tecrübesine sahip (tercihen seyahat acentesi deneyimli),Üniversite ya da Yüksekokul mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, Sürekli müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Misafir memnuniyetini sağlayabilen, stres yönetimi konusunda kendisini geliştirmiş,Diksiyonu düzgün ve telefonda iyi iletişim becerisine sahip,İş takibi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek, Problem çözme yeteneği olan, empati kurabilen ve sonuç odaklı çalışabilecek,Ekip çalışmasına yatkın, Antalya'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı