Odeon Turizm İşletmeciliği A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1992


Kurum Profili
1992 yılından bu yana turizm sektöru¨nde, kişisel tatil organizasyonları ve kurumsal seyahatlere hizmet vermekte olan OTI Şirketler Grubu, 2006 yılında iştiraklerini OTI Holding A.Ş. çatısı altında toplamıştır.
OTI Holding şirketleri, Türkiye, Rusya, Polonya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Gürcistan, Mısır,  Tayland, İspanya, BAE ve Yunanistan’da faaliyetlerini su¨rdu¨rmektedir. Coral Travel (Rusya, Türkiye, Ukrayna, Polonya, Beyaz Rusya, ve Gürcistan), Coral Travel Satış Acenteleri Zinciri (Rusya ve Ukrayna), ODEON Tours Yer Hizmetleri (Tu¨rkiye, Mısır, Tayland, İspanya, BAE ve Yunanistan), Otium Hotels (Tu¨rkiye, Mısır), Sunmar Tour (Rusya), Blue Connect (İrlanda), Wezyr Holidays (Polonya), Odeon Gu¨venlik ve Danışmanlık (Tu¨rkiye), Holiday Market Services (Tu¨rkiye) ve A Class (Rusya ve Tu¨rkiye) markalarıyla pek çok u¨lkede konumlandırılmıştır. OTI Holding bu¨yu¨me ile birlikte yeni pazarlara ve destinasyonlara da girmekte, kaliteden ve mu¨şteri memnuniyetinden ödu¨n vermeden atılımlar yapmaktadır.
OTI Holding'in 2012 yılında hizmet verdiği misafir sayısı 1 milyon 905 bin,  2013 yılında 2 milyon 400 bin, 2014 yılında ise paket turlar dahil 3 milyon 100 bin olarak gerçekleşmiştir.
 
Coral Travel
1994 yılı itibarıyla Moskova’da faaliyete başlayan Coral Travel, sektör deneyimi ve kaliteli hizmet anlayışı sonucu Rusya, Ukrayna ve Beyaz Rusya pazarlarında en yu¨ksek gu¨vene sahip markalar arasında yer almaktadır.
Coral Travel, merkez ofisi Moskova’da olmak üzere, Rusya’nın 30 şehrinde; merkez ofisi Kiev’de olmak üzere Ukrayna’nın 5 şehrinde, Beyaz Rusya/Minsk’te, Polonya/Varşova’da, Gürcistan/Tiflis’de ve Türkiye’deki  ofisleriyle faaliyet göstermektedir.
Faaliyet gösterdiği ülkelerin en önemli operatörleri içerisinde yer alan Coral Travel, Rusya’nın 37, Ukrayna’nın 5, Polonya’nın 10 şehrinden, Beyaz Rusya (Minsk), Türkiye ve Gürcistan’dan 28 ülkedeki 55 destinasyona uçuşlar gerçekleştirmektedir. Coral Travel’ın turist gönderdiği destinasyonlar Türkiye, İspanya, Mısır, Tayland, Yunanistan, Tunus, Rusya, Fas, İsrail, Birleşik Arap Emirlikleri, Çin, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Endonezya (Bali), Maldiv Adaları, Vietnam, Seyşel Adaları, Sri Lanka, Singapur, Hindistan (Goa), Tanzanya (Zanzibar), Kamboçya, Mauritius, Ürdün, Meksika, Avusturya, Bulgaristan ve Andorra’dır.
 
Coral Travel Satış Acenteleri Zinciri
Faaliyetlerine 2001 yılında Rusya’da başlayan Coral Travel satış acenteleri zinciri, Rusya’da 30 kendisine ait ve 800'ü aşkın franchising satış ofisiyle faaliyet gösterirken, Ukrayna pazarında 170 franchising satış ofisiyle yer almaktadır.
Coral Travel satış acenteleri zinciri, Rus ve Ukraynalı müşterilerine her bütçeye uygun paket turlar, VIP tatiller, balayı paketleri ve daha pek çok fırsat içeren tatil ürünleri ve hizmetleri sunmaktadır.
Kişiye özel seyahat danışmanlığı ile dünyanın pek çok farklı bölgesinden VIP ürünler sunan Coral Travel Elite Satış Acenteleri zinciri ise Rusya’da 24, Ukrayna’da 4 satış ofisiyle faaliyet göstermektedir.
 
Sunmar
2005 yılında Moskova’da kurulan Sunmar, bulunduğu pazarda ana destinasyonlar olan Türkiye, Mısır, Tayland, İspanya, Yunanistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Tunus, Fas, Hindistan, Bulgaristan, Dominik Cumhuriyeti, Meksika, Vietnam ve Andorra odaklı çalışmaktadır. Sunmar markası kısa sürede büyük kapasitelere ulaşarak pazardaki söz sahibi operatörler arasına girmiştir. Sunmar, Rusya’da 36 şehirden uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Sunmar, Rusya’da bir ilki gerçekleştirmiş, faaliyetlerinde ekonomik tur ve son dakika konsepti üzerine odaklanmıştır. Hızlı, dinamik, genç yapısı ile tatil tüketicilerine son dakika avantajları ile inanılmaz tatil fırsatları sunmaktadır.  
 
Coral Travel-Wezyr Holidays
1999 yılında Polonya’da kurulan Coral Travel-Wezyr Holidays, bulunduğu pazarda Tu¨rkiye ve Mısır destinasyonunun lider markasıdır. Kuruluşundan bu yana bu¨yu¨mesini istikrarlı bir şekilde su¨rdu¨rmu¨ş olan şirket, pazardaki bilinirliği en yu¨ksek ve itibarlı tur operatörlerinden biri durumuna yu¨kselmiştir.Yönetim merkezi Varşova’da olup, 13 şehirde 18 satış ofisine sahiptir.
2011’de Wezyr Holidays Polonya’da yeni bir konsept olan yetkili acente sistemine geçmiş olup, markasını taşıyan 65 yetkili acenteye ve 2300 satış acentesine sahiptir. Polonya’nın 10 şehrinden 14 ülkeye uçuşları olan Wezyr Holidays, Türkiye, Yunanistan, İspanya, Bulgaristan, Mısır, Fas, Tunus, Tayland, Meksika, Birleşik Arap Emirlikleri, Maldiv Adaları, Seyşel Adaları, Sri Lanka ve Dominik Cumhuriyeti destinasyonlarıyla çalışmaktadır.

Wezyr Holidays 2010 itibarı ile ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi akredite belgesine sahiptir ve akteditasyonunun sürekliliğini başarıyla sürdürmektedir.
Coral Travel-ODEON Tours Türkiye
Türkiye pazarındaki tüketiciye 2006’dan beri tatil hizmetleri sunan ODEON Tours, 2014 yılı itibarı ile faaliyetlerine OTI Holding’in global tur operatörü markası Coral Travel ile devam etmektedir.
Sektör birikimi ve diğer gu¨çlu¨ imkanları sayesinde kısa su¨rede, Tu¨rkiye iç pazarda da tercih edilen markalar arasına giren Coral Travel-ODEON Tours, Türkiye genelinde 54 ilde 285 ofis ve 444 0684 numaralı Çağrı Merkezi ile hizmet vermekte olup faaliyete başladığı yıldan itibaren hizmet verdiği misafir sayısı 500.000 bini aşmıştır.
 
Blue Connect
OTI Holding 2011 yılında Dublin’de kurduğu Blue Connect firması ile uçak kiralama alanında faaliyet göstermektedir.
Şirket ILFC’den 3 adet Airbus 321-200, 5 adet Boeing 757-200 ve 3 adet Boeing 737-800, ACG firmasından da 1 adet A321-200’ü kiralama yöntemiyle portföyüne almıştır. A321-200’ler Rusya’da mukim Ural Airlines’a alt kiralama yöntemiyle kullandırılmaktadır. 5 adet B757-200 ise yine Rusya’da yerleşik Royal Flight Airlines filosunda hizmet vermektedir.
 
ODEON Tours - Yer Hizmetleri
ODEON Tours; kaliteli hizmet ve koşulsuz mu¨şteri memnuniyeti anlayışıyla, kuruluşundan bu yana turizmin öncu¨leri arasında yer alarak başarısını kanıtlamıştır. 1992 yılından bu yana faaliyette olan ODEON Tours'un, tüm destinasyonlarda 2014'de hizmet verdiği turist sayısı 3 milyonun üzerindedir. Tu¨rkiye, Rusya, Polonya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Gürcistan başta olmak u¨zere 15'in üzerinde u¨lkeden tur operatörlerine Tu¨rkiye, Mısır, Tayland, İspanya, BAE ve Yunanistan'da yer hizmetleri servisi sunmaktadır.
ODEON Tours, kalite alanında birçok ilke imza atarak sektördeki farklılığını göstermiştir;
•2001 yılında, Tu¨rkiye’de ilk kez seyahat acenteliği hizmetlerinin tamamını kapsayacak şekilde ISO 9001 Kalite Yönetim Standardı’nı almıştır.
•Kalite Yönetimi anlayışının bir yaşam biçimine dönu¨şebilmesi ilkesinden yola çıkarak Ulusal Kalite Hareketi’ne katılmış ve 2008 yılında EFQM Kararlılık Belgesi, 2011 yılında EFQM Mükemmellik Modeli'nde Yetkinlik Sertifikası ve 2013 yılında da EFQM 5 Yıldız Yetkinlik Seviyesi belgesini almaya hak kazanmıştır.
•2009 yılı içerisinde ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Gu¨venliği Yönetim Sistemlerini kurmuş olup 2010 yılı içerisinde bunlarla birlikte ISO 10002 Kalite Yönetimi-Misafir Memnuniyeti Şikayetlerin Ele Alınması belgelendirmeleri yapılmıştır.
 
ODEON Tours - Destinasyonlar Yönetim Merkezi
OTI Holding çatısı altındaki tu¨m tur operatörlerinin destinasyon hareketleri merkezi bir yapı altında toplanmıştır. Faaliyet alanları;
-Yeni destinasyon araştırmaları ve seçimi,
-Destinasyon hizmetlerinin, ODEON Tours servis standartları kapsamında yapılandırılması,
-Finansman hareketlerinin merkezi bir noktadan organize edilmesinin sağlanması,
-Tu¨m u¨ru¨nu¨n oluşturulması ve kontrat su¨reçlerinin merkezi olarak yu¨ru¨tu¨lmesi,
olarak belirlenmiştir.
ODEON Tours’un faaliyet gösterdiği ana u¨lkeler olan Tu¨rkiye, Mısır, Tayland, İspanya, BAE ve Yunanistan dışında, yoğun ve başarılı çalışmaları neticesinde 22 önemli destinasyon daha OTI bu¨nyesindeki operatörlerin u¨ru¨n portföyu¨ne eklenmiştir.
 
Xanadu Resort Hotel - Belek
OTI Holding bünyesine 2014 yılında dahil olan ve Belek bölgesinde yer alan beş yıldızlı Xanadu Resort Hotel, high class konseptinde 420 odası ile hizmet vermektedir.
Xanadu Resort Hotel'de, 2 ana restoran, 6 akşam A la Carte restoran, 2 gündüz snack restoran, 3 adet açık havuz, 9 su kaydırağı, golf sahaları, fitness merkezi, lüks Shang-Du Spa ve Wellness merkezi, 5500 metrekarelik Fancyland çocuk klübü ile plajda gölgelikli çocuk oyun parkı, özel plajinda bar ve özel hizmetlerin sunulduğu pavilyonlar, yürüyüş yolları, 3 tenis kortu, 1 çok amaçlı kort, basketbol ve mini futbol sahası, sağlık ve kondisyon merkezi yanı sıra 2500 metrekare alana yayılan kongre ve toplantı salonlarının bir arada yer aldığı bir de merkez bulunmaktadır. 2015 sezonunda dünya mutfaklarından restoranlar, açık ve kapalı çocuk oyun alanları ve beach-lounge alanı gibi yenilikler hizmete sunulmaya başlamıştır.
 
Otium Hotels
Otium Hotels, 2005 yılında kurulmuş olup, Akdeniz ve Kızıldeniz sahillerinde yer alan otellere sahiptir.
OTI Holding'in sahibi olduğu Otium Hotels markası altında, Türkiye’de Otium Eco Club (Side), Otium Hotel Seven Seas (Side), Otium Hotel Life (Kemer), Otium Hotel Gül Beach (Kemer) tesisleri ile, Mısır’da ise Otium Hotel Amphoras (Sharm), Otium Hotel Aloha (Sharm) ve Otium Hotel Golden (Sharm) tesisleri ile hizmet verilmektedir. Grubun toplam oda sayısı bünyesine 2014 yılında dahil olan Xanadu Resort Hotel (Belek) ile birlikte Türkiye’de 1797'ye, Mısır’da ise 856'ya ulaşmıştır.
Otium Hotels markasının, grubun yer hizmetleri olarak faaliyet gösterdiği destinasyonlarda otelcilik alanında büyümesi planlanmaktadır. Otellerde her şey dahil hizmeti sunulmaktadır.
 
Otium Eco Club - Side
Titreyengöl Side’deki Otium Eco Club’da enerji ve su tüketimi, temizlik ürünleri, atıklar ve yönetim felsefesi kriterleriyle ekolojik yaşam tam olarak desteklenmektedir. Bu tesis, çevreci, doğa dostu ve aile konsepti ile işletilmekte olup, 3350 metrekarelik bir alanla Akdeniz’in en büyük çocuk kulüplerinden birisine sahiptir.
Enerji ve su tüketiminin minimumda tutulduğu, temizlik ürünlerinin ve atıkların doğaya verdiği zararın azaltıldığı işletme misafirlerini aile ve çocuk konsepti ile ağırlamaktadır.
 
Otium Hotel Seven Seas - Side
Side, Titreyengöl mevkiinde bulunan Otium Hotel Seven Seas 2013 yılında OTI Holding bünyesine katılmıştır.
Mavi bayraklı geniş bir plaja sahip olan 366 odalı Otium Hotel Seven Seas Side 2015 yaz sezonu itibarı ile OTIUM Hotels markası altında işletilmektedir. 2 adet açık havuz, 4 adet su kaydırağı, 2 adet A la Carte Restoran, 3 tenis kortu ve masa tenisi, mini futbol sahası, fitness, SPA merkezi, sauna, çocuklar için 2 adet çocuk havuzuna sahiptir.
 
Otium Hotel Life - Kemer
Kemer, Göynük’te bulunan Otium Hotel Life, OTI Holding bünyesine 2013 yılında katılmıştır.
256 odaya sahip olan tesiste  2 adet çocuk havuzu, 2 adet tenis kortu, fitness merkezi, SPA, sauna, 2 adet A la Carte restoran, amfitiyatro ve disco bulunmaktadır. 2015 yaz sezonu itibarı ile OTIUM Hotels markası altında işletilmektedir.
 
Otium Hotel Gül Beach - Kemer
Otium Hotel Gül Beach 2014 yaz sezonu itibariyle Otium Hotels bünyesinde kiralık olarak faaliyet göstermektedir.
Denize sıfır 17.200 metrekare alan üzerine kurulu 320 odaya sahip tesiste, lobby bar, havuz bar, disco bar, amfitiyatro, toplantı salonu, Spa merkezi, çocuk oyun alanı, animasyon aktiviteleri, su sporları ve plaj voleybolu gibi aktiviteler mevcuttur.
 
Otium Hotel Amphoras - Sharm
Mısır Sharm El Sheikh’de bulunan Amphoras Hotel, 2014 yılında 6 yıllığına kiralanmıştır. 2015 yaz sezonu itibarıyla OTIUM markası altında hizmet vermeye başlayacak olan 5 yıldızlı tesis, denize sıfır 110 dönüm arazi üzerine kurulu olup 1 ana restoran, 3 A la Carte restoran, hamam, SPA, fitness alanı, mini club, aquapark, 2 toprak tenis kortu, masa tenisi ve bowling alanlarını bünyesinde bulundurmaktadır.
 
Otium Hotel Aloha - Sharm
Mısır Sharm El Sheikh’de bulunan Aloha Hotel, 2014 yılında 6 yıllığına kiralanmıştır. 2015 yaz sezonu itibarıyla OTIUM markası altında hizmet vermeye başlayacak olan 4 yıldızlı tesis, denize sıfır 45 dönüm arazi üzerine kurulu olup 1 ana restoran, 1 A la Carte restoran, 2 kapalı bar,  2 açık bar, hamam, SPA, fitness, sauna ve buhar odası ile plaj voleybolu, tenis kortu, masa tenisi, mini club ve bowling alanlarını bünyesinde bulundurmaktadır. 
 
Otium Hotel Golden - Sharm
Mısır Sharm El Sheikh’de bulunan Golden Hotel, 2014 yılında 6 yıllığına kiralanmıştır. 2015 yaz sezonu itibarıyla OTIUM markası altında hizmet vermeye başlayacak olan 4 yıldızlı tesis, 35 dönüm arazi üzerine kurulu olup 1 ana restoran, 1 A la Carte restoran, 2 kapalı bar,  2 açık bar, minibar, aquapark, hamam, SPA, fitness ile plaj voleybolu, tenis kortu, masa tenisi, ve bowling alanlarını bünyesinde bulundurmaktadır. 
 
OGD
Turizm sektöru¨nde mu¨şteri memnuniyeti odaklı yu¨ksek kaliteli özel gu¨venlik ve danışmanlık hizmeti taleplerinin yoğunlaşması ile 2005 yılında faaliyetlerine başlayan OGD Gu¨venlik, hizmet verdiği sektörlerde grubun temel felsefesi olan kaliteli hizmet anlayışıyla, Kalite Yönetimi (ISO 9001- 2000), İş Sağlığı ve Gu¨venliği Yönetim Sistemi (OHSAS-18001) belgelerine sahip bir özel gu¨venlik şirketidir.
İnsan kaynakları ve eğitime verdiği önemle OGD, personelini iş öncesi ve su¨resince du¨zenli eğitim programlarından geçirmektedir.
OGD’nin faaliyet alanları ve verdiği hizmetlerden bazıları; gu¨venlik projeleri ve danışmanlığı, turizm işletmeleri, alışveriş merkezleri, ticaret merkezleri, festivaller, fuarlar, konserler, sergiler, tatil köyleri, oteller/moteller, özel koruma ve benzeri organizasyonlardır.
 
Holiday Market Service - HMS Tatil
1999 yılında kurulmuş olan Holiday Market Service, uzun yıllar, Rusya ve Polonya’dan gelen turistlere Türkiye’de hizmet vermiştir. 2009 itibarıyla Türk tüketicilere yönelik online satış yapan bir internet portalı olarak çalışmaktadır. HMS, 2011 yılı itibarıyla “gununtatili.com” markasıyla tatil fırsatları sunan yeni bir online seyahat web sitesini de yayına açmıştır. Her iki markayla yurt içi otel, yurt dışı otel, uçak bileti, rent a car ve tur rezervasyonu hizmetleri vermektedir.
 
A Class
Kişiye özel VIP u¨ru¨nler sunan ve gerek tur operatörlu¨ğu¨, gerekse yer hizmetlerinde faaliyet gösteren A Class, 2002’de Rusya ve Antalya’da kurulmuştur.
A Class, Rusya’dan bir çok destinasyona özel organizasyonlarla VIP turist göndermektedir. Bugün A Class, kişiye ve ihtiyaçlara özel olarak oluşturulan butik tatil programlarıyla tercih edilen bir marka olmuştur.
Tu¨rkiye’de ise, başta Rusya olmak u¨zere özellikle BDT ülkelerinden gelen mu¨şterilerine hizmet vermektedir.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Güvenlik Hizmetleri,Turizm,Konaklama ve Otelcilik,Seyahat Acentaları,Havacılık

Firma web sitesi: www.otiholding.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneOdeon Turizm İşletmeciliği A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 30
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
VIRTUALIZATION / STORAGE EXPERT Antalya, İstanbul(Avr.) OTI HOLDING
VIRTUALIZATION / STORAGE EXPERTOTI HOLDING
·        Bachelor’s degree in technical discipline (preferred) or equivalent experience·        In depth knowledge of configuration, implementation and  administration of virtual systems·        In depth knowledge of Vmware Vsphere 4.x / 5.x, HA, DRS, Vmotion, Resource Pools, Vmware converter, Vmware update manager, Site recovery manager, PowerCli,VDI·        VCP certification within at least 5 years experience in managing a virtual environment·        Design, architecture and operational experience with core storage platforms·        Good understanding of storage concepts ; SCSI, iSCSI, Fibre channel,  Zoning, Raid types,  Lun Management, NFS, Data replication, performance management, IPMP,NDMP·        Experience with high end servers and 10gb, fiber switches, lacp and clustering·        Experience with distributed backup software and protocols·        Experience with Wan Optimiser Devices·        Excellent command of English both written and spoken·        Military service should be completed for male candidates·        No restrictions for travelling both inside of Turkey and abroad temporarily *Applications will be evaluated also for all OTI Holding companies according to necessities.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
UX DESIGNER (Antalya) Antalya OTI HOLDING
UX DESIGNER (Antalya)OTI HOLDING
Bachelor’s degree in a related discipline (preferred) or equivalent experienceMinimum 3 years of experience in UX Designer position Excellent command of User Experience and User Interface principles Very high level knowledge on HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery, Bootstrap Experience in development of Web, Mobile Web and Mobile applications Experience with coding in W3C standards and responsive design Experience in cross-browser solutions Can provide a portfolio of previous work Can work in intensive work tempo Comfortable with team work Good command of written and spoken English Military service should be completed for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SOFTWARE DEVELOPER (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) OTI HOLDING
SOFTWARE DEVELOPER (İSTANBUL)OTI HOLDING
Bachelor’s degree in Information Technology or related field is required, preferably a degree in Computer Engineering Strong SOAP/XML knowledge and working practice Experience in integration projects Knowledge of C#, ASP.NET, MVC, WebAPI and WebServices Experience of building and maintaining application using object oriented methodologyExperience in DBMS (MS SQL), Structured Query languages: having good knowledge in T-SQLDeveloping codes with Entity Framework Experience on Microsoft Team Foundation Server Knowledge of relational database design and multi-tier application architectureEfficient team player Strong communication/presentation skills and analytical thinking ability Excellent command of written and spoken English 3+ years professional experience of in software development No military obligations for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEST YÖNETİM UZMANI Antalya OTI HOLDING
TEST YÖNETİM UZMANIOTI HOLDING
Üniversitelerin Bilgisayar, Endüstri Mühendisliklerinden veya dengi bölümlerinden mezun,Test metodoloji ve teknikleri alanlarında deneyim kazanmış ya da kazanmaya istekliDokümantasyon yeteneğine sahip, yaptığı işi yazılı hale getirmeyi seven ve düzenli çalışan,Bildiğini paylaşmayı seven bilmediğini öğrenmek için çaba gösteren, Analitik düşünme yeteneğine sahip, detaycı, araştırmacı ve gelişmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim gücü yüksek, Yurt içi ve dışı seyahat engeli olmayan, İyi derecede ingilizce bilen, Tercihen TFS,Microsoft Test Manager ve SoapUI bilgisine sahip Tercihen ISTQB veya CSTE Yazılım Test Uzmanı sertifikalarından birisine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SOFTWARE DEVELOPER (ANTALYA) Antalya OTI HOLDING
SOFTWARE DEVELOPER (ANTALYA)OTI HOLDING
Bachelor’s degree in a technical discipline (preferred) or equivalent experience,Minimum 2 years of experience in software development, Experience in Web Service Integration, Experience in SQL Server, TSQL, Experience in .Net Platform, C#, Entity Framework, Linq, Experience in web development, preferably with ASP.NET using C# (Web Forms and MVC), Ajax, JQuery,Knowledge of relational database design and multi-tier application architecture,Excellent command of English both written and spoken, Advanced speaking Russian is an invaluable asset, Military service should be completed for male candidates,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR NETWORK MANAGER İstanbul(Avr.) OTI HOLDING
SENIOR NETWORK MANAGEROTI HOLDING
·        Bachelor’s degree in technical discipline (preferred) or equivalent experience·        5  years of proven experience working within a large enterprise network infrastructure·        Hands on experience with Cisco, HP routers, switches, access points and wireless controllers·        Hands on experience with Cisco Voice Equipment (CUCM, Cisco Voice Gateways, Ip Phones)·        Understanding of SIP and H323 video integration and interoperability in a Cisco IP Telephony environment·        Familiarity with data center networking·        ITIL procedure awareness preferred·        CCNP or CCVP certification is must. Other Network related certification is a plus·        Excellent command of English both written and spoken·        Military service should be completed for male candidates·        No restrictions for travelling both inside of Turkey and abroad temporarily*Applications will be evaluated also for all OTI Holding companies according to necessities.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR IT SECURITY EXECUTIVE İstanbul(Avr.) OTI HOLDING
SENIOR IT SECURITY EXECUTIVEOTI HOLDING
Bachelor’s degree in technical discipline (preferred) or equivalent experience5  years of proven experience working within a large enterprise environment Hands on experience with Checkpoint/Fortigate firewalls preferably  CCSE certificationHands on experience with Intrusion Detection and Prevention Systems Hands on experience with Vulnerability Scanning and Assessment Hands on experience in responding to denial of service attacks, identifying traffic anomalies and devising filtering strategies in real timeIn depth knowledge of Security policy development (policy, standards, guidelines, procedures)Hands-on experience with DLP implementation Preferably CISM (Certified Information Security Manager), CISA (Certified Information Systems Auditor), CISSP (Certified Information Systems Security Professional)Excellent command of English both written and spoken Military service should be completed for male candidates No restrictions for travelling both inside of Turkey and abroad temporarily  *Applications will be evaluated also for all OTI Holding companies according to necessities.  ?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
IT UYGULAMA YÖNETİM UZMANI Antalya, İstanbul(Avr.) OTI HOLDING
IT UYGULAMA YÖNETİM UZMANIOTI HOLDING
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, IIS ve Windows uygulamaları yönetiminde tecrübeli, TFS ve Visual Studio kullanımı hakkında bilgi sahibi, SCOM ve APM araçları ile çalışmış, Enerjik, takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen ve sonuç alma becerileri gelişmiş, İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, Tercihen turizm sektöründe tecrübeli, İletişim becerisi kuvvetli adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DATABASE MANAGER Antalya OTI HOLDING
DATABASE MANAGEROTI HOLDING
At least 5 years experience developing applications in SQL database At least 5 years experience creating and managing database resources At least 5 years experience with database backup and recovery procedures At least 5 years experience in the configuration and optimization of database storage devicesExperience administering database resources in a LAN/WAN environment in which multiple relational databases are used concurrently in supporting production and development systemsExperience with SQL to provide database guidance to developers and/or users Experience supporting database connectivity for web-based applications Experience in DBMS configuration management and controlled introduction of new system releases, including databases, database access software, DBMS utilities, etc.Experience in the administration of database security, including the monitoring and maintenance of user accessExperience in database performance measurement and tuning Experience in the use of tools for data modeling and logical and physical database designExperience in planning and implementing database, and product, upgrades/systems in a production environmentExperience in Disaster Recovery solutions for SQL server Experience in solving Deadlock Blocking problem by Idera and Deadlock Detector ApplicationExcellent command of English both written and spoken Military service should be completed for male candidates?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
IT INFRASTRUCTURE DIRECTOR İstanbul(Avr.) OTI HOLDING
IT INFRASTRUCTURE DIRECTOROTI HOLDING
·        Bachelor’s degree in technical discipline (preferred) or equivalent experience·        10 years of proven experience working within large enterprise companies·        To efficiently manage a team of experienced IT staff and hands on experience in IT Area·        Provide technical and organizational leadership to the Infrastructure team to help to deliver best and error free operations.·        Implementation of standard best practices, processes, procedures and working instructions to ensure consistent high quality services to the clients.·        Coordinating with all management levels on team & work status, achievements, support issues,client requirements,resource allocation etc…·        Mentor and motivate team members on regular basis.·        Must have a good familiarity with other IT Infrastructure technologies like storage area networks (SAN), WAN acceleration devices, virtualization, and data warehouse·        ITIL procedure awareness required, certification preffered.·        Must have good people skills and the ability to interact and communicate effectively across all levels of the organization·        Must have proven management skills with the ability to mentor staff members·        Excellent command of English both written and spoken·        Military service should be completed for male candidates·        No restrictions for travelling both inside of Turkey and abroad temporarily*Applications will be evaluated also for all OTI Holding companies according to necessities.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
DATABASE ARCHITECT (ANTALYA) Antalya OTI HOLDING
DATABASE ARCHITECT (ANTALYA)OTI HOLDING
At least 4 years of DB Architect experience is a must, Bachelor’s degree in Information Technology or related field is required, Experience in “Database Performance Tuning”, Experience with multiple DB Server products (MS SQL Server, ORACLE, etc.), Excellent command of English, Efficient team player, No military obligation for male candidates,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BUSINESS ANALYST (ANTALYA) Antalya OTI HOLDING
BUSINESS ANALYST (ANTALYA)OTI HOLDING
Bachelors degree in Industrial Engineering is a plus, At least 2 years of Business analysis experience is a must, tourism industry is a plus,Excellent command of English, Russian is a plus, Strong communication/presentation skills and analytical thinking ability, Problem solving and dealing with ambiguity, Time management and priority setting, Customer oriented, Efficient team player, No military obligation for male candidates, No restrictions for travelling,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
EXECUTIVE SECRETARY Antalya OTI HOLDING
EXECUTIVE SECRETARYOTI HOLDING
University or Vocational School Degree (Secretary and Office Management Department is preferred)Effective use of MS Office applications Excellent command of English, Ability to organize priorities, improved organizational skills Successful in relationship management, advanced communication skills, strong expressive ability,No travel restrictions, Able to adapt to the intense pace of work, Minimum 3 years of experience, Candidates residing in Antalya or having no problem about residing in Antalya
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ODA GÖREVLİSİ / ROOM ATTENDANT Antalya XANADU RESORT HIGH CLASS
ODA GÖREVLİSİ / ROOM ATTENDANTXANADU RESORT HIGH CLASS
Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan,  Titiz ve ayrıntılara önem veren, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek,Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GARSON / WAITER - WAITRESS-ALA CARTE WAITER Antalya XANADU RESORT HIGH CLASS
GARSON / WAITER - WAITRESS-ALA CARTE WAITERXANADU RESORT HIGH CLASS
Eğitim kurumlarının Turizm ve Otel İşletmeciliği eğitimi veren bölümlerinden mezun,Pozisyonunda en az üç yıl üst segment 5 yıldızlı otel tecrübesi bulunan,En az mesleki düzeyde yabancı dil bilgisine sahip, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Kişisel bakımına özen gösteren, Prezentabl
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ (KADIN & ERKEK) Antalya OGD
ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ (KADIN & ERKEK)OGD
Erkeklerde en az 1.70 cm., bayanlarda 1.60 cm. boyundan aşağı olmamak. Görünüş itibariyle kilo-boy orantısına sahip olmak.Silahlı veya silahsız özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak (Kimlik geçerlilik süresinin 1 yıldan az olmaması gerekmektedir).Vücut ve ruh sağlığı yönünden iyi durumda olmak, Askerlik yönünden işe engel durumu olmamak. Sabıkası bulunmamak, 5188 sayılı yasada belirtilen suçlardan hükümlü olmamak, halen devam eden mahkemesi olmamak.Hakkında icra takibi ve aşırı borçlanmadan dolayı haciz işlemi/takibi olmamak.Otel projelerinde personel için lojman, servis ve yemek imkânları mevcuttur. Ücret durumu mülakat esnasında görüşülecektir.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
KAPTAN (OTOBÜS/MİNİBÜS) Muğla ODEON Tours
KAPTAN (OTOBÜS/MİNİBÜS)ODEON Tours
Geçerli SRC 2 Mesleki Yeterlilik Belgesi' ne sahip, Başvuruda bulunduğu bölgeyi tanıyan, E sınıfı sürücü ehliyeti olan, Turizm tecrübeli, En az 5 yıl şoförlük yapmış, Psikoteknik belgesine sahip adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MASAJ UZMANI/TERAPİST Antalya XANADU RESORT HIGH CLASS
MASAJ UZMANI/TERAPİSTXANADU RESORT HIGH CLASS
En az  beş(5) yıl otel tecrübesine sahip olmak,20-40 yas arasında olmak,Masörlük/Masözlük belgesine sahip olmak,Çözüm odaklı ikna kabiliyeti ve satış becerisi yüksek,İnsan ilişkilerinde başarılı,Dış görünüşüne özen gösteren,Ekip çalışmasına yatkın,Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma satlerine ayak uydurabilecek,Misafir memnuniyetini ve kalitey üst düzeyde tutanTatıkım arkadaşı arayışımız buılunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE UZMANI Antalya OTIUM Hotel Seven Seas
KALİTE UZMANIOTIUM Hotel Seven Seas
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun,Entegre Yönetim Sistemi uygulayan bir gıda/turizm işletmesinde, üretim/kalite güvence alanlarında en az 2 yıl görev almış,ISO 9001 Kalite ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemlerine hakim,Analitik düşünme, planlama, raporlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,Çok iyi derecede İngilizce yabancı dil bilgisine sahip,MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Askerlikle ilişkisi olmayan (erkek adaylar için), Yurt içi/yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Sürücü belgesine sahip, Manavgat, Side Bölgesinde ya da Antalya'da ikamet eden ya da ikamet hususunda herhangi bir sorunu olmayan adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE GÖREVLİSİ Antalya OTI HOLDING
MUHASEBE GÖREVLİSİOTI HOLDING
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli (tercihen turizm sektöründe çalışma deneyimi bulunan),Mesleği ile ilgili yasal mevzuatı takip edecek ve uygulayacak, Çok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce (Tercihen Rusça ) bilgisine sahip,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen (Excel uygulamalarında yetkin),Logo programını iyi derecede kullanabilen, Analiz becerisi kuvvetli, Organizasyon yeteneği güçlü, planlama-kontrol becerilerinde etkin, Yurt Dışı seyahat engeli bulunmayan, Askerlik ile ilişkisi bulunmayan adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
FİYAT VE ANALİZ UZMAN YARDIMCISI (İÇ PAZAR) Antalya Coral Travel Turkiye
FİYAT VE ANALİZ UZMAN YARDIMCISI (İÇ PAZAR)Coral Travel Turkiye
- Üniversitelerin Turizm bölümü mezunu- Analitik düşünebilen, iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek- Problem çözme becerisine sahip- İyi derecede MS Office programları kullanabilen- Esnek çalışma zamanlarına uyumlu- Tercihen Info gezilerine katılmış adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MİSAFİR İLİŞKİLERİ ELEMANI Antalya XANADU RESORT HIGH CLASS
MİSAFİR İLİŞKİLERİ ELEMANIXANADU RESORT HIGH CLASS
Xanadu Resort Hotel High Class Belek İşletmemizde görevlendirilmek üzere, kurumsal değerlerimize bağlı, alanında kariyer hedefleyen, aşağıda yer alan niteliklere sahip Misafir İlişkileri Elemanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PRICE&ANALYSIS SPECIALIST_Destinations Management Antalya ODEON Tours
PRICE&ANALYSIS SPECIALIST_Destinations ManagementODEON Tours
Minimum 3 years of job related experience University or vocational school degree, Strong communication and persuasion skills Analytical thinking, planning and reporting skills Knowledge of MS Office applications Excellent command of English
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) Coral Travel Turkiye
SATIŞ TEMSİLCİSİCoral Travel Turkiye
Yurt dışı turları ve uçak bileti konusunda tecrübeli, Turizm alanında deneyim sahibi,  Minimum yüksek okul mezunu, Satış ve ikna kabiliyeti yüksek, Vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek, Enerji düzeyi ve motivasyonu yüksek, yoğun iş temposundan keyif alan, Temel bilgisayar ve internet kullanım bilgisine sahip, Tercihen askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için), İstanbul'da ikamet eden adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE UZMANI Antalya ODEON Tours
MUHASEBE UZMANIODEON Tours
Üniversitelerin veya yüksekokulların ilgili bölümlerinden mezun, Logo programını iyi derecede kullanabilen, Muhasebe konusunda en az 7 yıl deneyimli (tercihen turizm sektöründe çalışma deneyimi bulunan),MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen (Excel uygulamalarında yetkin),Mesleği ile ilgili yasal mevzuatı takip edecek ve uygulayacak, Tercihen Serbest Muhasebe Mali Müşavirlik Belge sahibi, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, analiz becerisi kuvvetli, Askerlik ile ilişkisi bulunmayan adaylar Antalya'da ikamet eden veya ikamet hususunda herhangi bir sorunu olmayan adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE GÖREVLİSİ Antalya ODEON Tours
MUHASEBE GÖREVLİSİODEON Tours
Tercihen Turizm programları ve Logo Tiger II Muhasebe paket program kullanım bilgisine sahip,Tekdüzen hesap planına hakim, MS Office uygulamalarına hakim, Dikkatli ve titiz çalışma ilkesini benimsemiş, Kariyer hedefi olan, Tercihen Seyahat Acenteciliği ve Turizm Muhasebesi konularında deneyimli, İngilizce bilen, Üniversitelerin tercihen Maliye, İktisat, İşletme, Ekonomi bölümlerinden mezun,Antalya'da ikamet eden veya ikamet hususunda herhangi bir sorunu olmayan adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PRODUCT & YIELD MANAGEMENT SPECIALIST Antalya OTI HOLDING
PRODUCT & YIELD MANAGEMENT SPECIALISTOTI HOLDING
To be assigned to the Product and Yield Management Department; To set sales prices for products (hotels) in destinations that incoming services are provided and to make sales analysis in markets.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MİSAFİR İLİŞKİLERİ GÖREVLİSİ (ALMANCA) Antalya Coral Travel Turkiye
MİSAFİR İLİŞKİLERİ GÖREVLİSİ (ALMANCA)Coral Travel Turkiye
·         Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimi olan ve turizm tecrübesine sahip (tercihen seyahat acentesi deneyimli),·         Üniversite mezunu,·         MS Office uygulamalarına hâkim,·         Sürekli müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş,·         Misafir memnuniyetini sağlayabilen, stres yönetimi konusunda kendisini geliştirmiş,·         Diksiyonu düzgün ve telefonda iyi iletişim becerisine sahip,·         İyi derecede Almanca ve tercihen İngilizce bilen,·         İş takibi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek,·         Problem çözme yeteneği olan, empati kurabilen ve sonuç odaklı çalışabilecek,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Antalya'da ikamet eden veya ikamet hususunda herhangi bir sorunu olmayan adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEPSİYONİST Antalya OTIUM ECO CLUB
RESEPSİYONİSTOTIUM ECO CLUB
T.C Vatandaşı, Ana dili Rusça (en az iki dili iyi derecede bilen), Lise mezunu, Misafir memnuniyetini ön planda tutan, hızlı ve etkili karar verebilme kabiliyetine sahip,MS Office (Word, Excel) uygulamalarını etkili olarak kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, Problem çözme becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Antalya/Manavgat’da ikamet eden yada ikamet konusunda sorunu olmayan
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HAZİNE UZMANI Antalya OTI HOLDING
HAZİNE UZMANIOTI HOLDING
• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • İyi derecede İngilizce bilen,• Tercihen benzer bir pozisyonda 4 yıl iş deneyimine sahip,• MS Office programlarına hakim, özellikle excel programını etkin olarak kullanabilen,• Finans ve muhasebe uygulamaları hakkında bilgi sahibi,• Takım çalışmasında uyumlu, analitik düşünme yeteneğine sahip, iletişim becerileri gelişmiş, • Tercihen Bloomberg Terminali ve LOGO TIGER bilgisi ve deneyimi olan,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,• Antalya’da eden veya edebilecek adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı