Yapı Merkezi 

Şirket Bilgileri

www.ym.com.tr

YAPI MERKEZİ

Tarihçe

Yapı Merkezi, 1965 yılında "insanlığa mutluluk ortamı yaratarak hizmet edecek çağdaş yapı projelerini üretmek ve inşaatlarını gerçekleştirmek" amacıyla kurulmuştur. İlk yıllarında bir "araştırma ve proje" şirketi olarak hizmet veren Yapı Merkezi, bir çok önemli mühendislik yapılarını projelendirmiştir. Kısa süre sonra, Yapı Merkezi genel müteahhitlik işleri de üstlenmeye başlamış ve özellikle prefabrikasyon teknolojileri kullanarak sanayi tesis ve sitelerinin inşaatlarında deneyim kazanmıştır.

Yapı Merkezi Grubunun ilk ve en büyük şirketi olan Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. pek çok bina ve ağır inşaat projesinin tasarımını ve inşaatını gerçekleştirmiş ve 1980 yılından bu yana, özellikle Cezayir, Kuveyt, Rusya ve Türki Cumhuriyetler olmak üzere yurt dışında da tasarım ve inşaat işleri yüklenmeye başlamıştır.

1978 yılında, prefabrikasyon tecrübe ve know-how birikimi ve oluşturulan kapsamlı ekipman ve tesislerden istifadeyle Yapı Merkezi Prefabrikasyon A.Ş. kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana, Yapı Merkezi Prefabrikasyon Türkiye'deki en büyük prefabrik beton üreticisi konumuna erişmiş ve toplam 4 milyon metrekareden fazla yapıyı müşterilerine başarıyla teslim etmiştir. Bu başarılarının bir sonucu olarak da Türkiye'de inşaat sektöründe ISO 9001 Kalite Güvence Belgesini alan ilk kuruluş olmuştur.

Yapı Merkezi, 1987 yılında, beton öngerme teknolojisinin mucidi ve lideri konumundaki Freyssinet International ile ortak olarak Freysaş şirketini kurmuştur. Freysaş, kısa zamanda ön germe, ard germe, ağır kaldırma ve zemin ankrajları gibi ileri inşaat teknolojilerini içeren muhtelif projelerini başarıyla tatbik etmiştir.

Aynı yıl içinde, Yapı Merkezi Grubu Yapıtur'u kurarak tuizm sektörüne ilk adımını atmıştır. Yapıtur, 1991 yılında, Antalya-Beldibi'nde yeralan 650 yataklı birinci sınıf tatil köyü olan Club Aquamarine'i işletmeye açmıştır.

1989 yılında beton üretimi için yüksek nitelikli agregalar üretmek amacıyla kurulan Yapı Maden Gruba katılmıştır.

1994'de, Türk aile yaşamına uygun, kaliteli ve konforlu konutlar üretmek üzere Yapı Konut Gruba katılmış ve Grubun 30 yılı aşkın tasarım ve inşaat deneyimi ile kaliteli işgücünden yararlanarak iddialı projelere çok başarılı imzalar atmaya başlamıştır.

Daha sonra 1995'de, sekiz yıllık eğitim kavramı çerçevesinde Nitelikli Eğitim Kurumları A.Ş. (NEKAŞ) kurulmuştur. Nekaş gerekli tesislerin inşaatını süratle tamamlayarak aynı yıl içinde Irmak İlk Öğretim Okulu'nun açılışını yapmıştır. Irmak, kısa sürede Milli Eğitim Bakanlığı tarafından örnek gösterilen özel okullardan birisi olmuş ve Türkiye'de uluslararası ISO 9002 belgesini ilk olarak elde eden okul sıfatını kazanmıştır.

Yine 1995'de Yapı Merkezi, Yapı Radyo'yu kurarak başka bir sektöre daha girmiştir. Yapı Radyo, kent sorunlarını tartışmak, yapı malzeme ve teknolojilerini tanıtmak üzere uygun platformlar yaratmak üzere kurulmuştur.

1996 yılında ise Grubun yüksek teknolojili kompozit inşaat malzemeleri üretmek hedefi çerçevesinde ABD'nin konusunda en önde gelen şirketi Owens Corning ile ortak olarak Owens Corning - Yapı Merkezi Boru Sanayi A.Ş. kurulmuştur. Şirket, 1997'de yıllık 300 km kapasite ile yüksek nitelikli boru imalatına başlamıştır.

1997 yılında ABD'nin önde gelen tasarım ve müşavirlik şirketi ICF Kaiser ile ortak olarak Yapı-ICF Kaiser Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. kurulmuştur. Böylece, iki şirketin toplam 120 yıllık tasarım tecrübesi birleştirilmiştir. Şirket, Türkiye ve diğer ülkelerde önemli inşaat projeleri geliştirerek müşavirlik, tasarım ve yönetim hizmetleri vermektedir.

Grubun 10 yıldan fazla Raylı Sistem tecrübesinden istifadeyle ve devamlı artan şehiriçi ve şehirlerarası demiryolu ulaşımı talebi dikkate alınarak 1998'de Yapıray Gruba katılmıştır. Yapıray, demiryolu sistemleri ile ilgili tasarım, inşaat ve işletme hizmetleri vermektedir.

Son olarak 1998 yılı sonlarında daha randımanlı mali ve idari bir yapı kurulması ve Grup kültürünün güçlendirilmesi stratejileri çerçevesinde Yapı Merkezi Holding kurulmuştur. Yine aynı çerçevede, uluslararası platformda mali yatırımlar yapmak üzere Lüksemburg merkezli Yapı Invest, teknoloji geliştirmek ve yönetmek üzere Cenevre merkezli Yapı Technologies şirketleri Gruba dahil edilmişlerdir.

Yapı Merkezi, tüm faaliyetlerinde bilim ve teknolojiye özel önem vermektedir. Bunun sonucu olarak da Türkiye'de pek çok "ilk"e imza atmıştır. İlk şehiriçi raylı sistemin tasarım ve inşaatı, ilk çok katlı otopark projesinin yanısıra Türkiye'de 1000 kg/cm² dayanıma sahip betonu da ilk olarak Yapı Merkezi üretmiştir. Yapı Merkezi'nin gayretleri ve katkıları ulusal ve uluslararsı otoritelerce pek çok kez takdir edilmiştir.

Başarılı referanslarını, sağlam mali yapısını, kuvvetli şirket kültürünü ve nitelikli iş gücünü geçerli-güncel teknolojilerle, know-how ve ileri görüşlü Ar-Ge programlarıyla birleştiren Yapı Merkezi insanlığın mutluluğuna katkılarını arttırarak sürdürecektir.

Vizyonumuz

Yapı Merkezi; insanlığın, özellikle müşterilerinin, ortaklarının ve çalışanlarının yaşam kalitesini artırmayı amaçlar. Bunun için ulusal veya uluslararası şirketler kurarak, bilgi ve teknoloji yoğun yatırımlar yaparak ve evrensel boyutlu projeler gerçekleştirerek fikir-hizmet-mal üretir, ticaret yapar ve sosyal faaliyetlerde bulunur. Yapı Merkezi; tüm faaliyetlerinde daima; Türkiye'nin kalkınmasını, dünya uygarlığının gelişmesini, insan mutluluğunu ve müşterilerinin memnuniyetini en ön planda gözetir.

Yapı Merkezi; çalışanları ile birlikte; faaliyet gösterdiği sektörlerde ve ülkelerde topluma ve müşterilerine daima yenilikçi, öncü, saygın ve güvenilir bir kuruluş olduğunu ispatlar. Bu değerler çerçevesinde Yapı Merkezi Şirketlerinin Anayasası: sürekli yönetim ve üretim teknolojilerini geliştirmek, sürekli entellektüel kapitallerini artırmak ve sürekli rekabet güçlerini yükseltmektir.

Ersin Arıoğlu
Ocak 1999Yapı Merkezi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 40
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
HSE MANAGER İstanbul(Asya) Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
HSE MANAGERFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
        Freysas Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.(French & Turkish) company, is looking for a HSE MANAGER who will manage HSE Team.
 
* He/She will be in charge of setting up safety procedures in coordination with the production team at all workplaces of our company.
* He/She will follow Turkish regulations, taking into account the additional requirements from the company to achieve the highest level of safety
* He/She will manage the HSE team of 5 members.
* Solve technical HSE issues and regular workplace visits.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Etiyopya Yapıray
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıYapıray

Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,
İş Sağlığı ve Güvenliği Çevre alanında min. 5 yıl tecrübeli,
İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikasına sahip (tercihen b Sınıfı),
Tercihen Nebosh sertifikasına sahip,
Teknik Emniyet, Yangın, Güvenlik, OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, Denetim, Risk Analizi gibi konularda saha uygulama ve teknik eğitim tecrübesine sahip,
Tercihan SAP programını kullanabilen,
Sistemli ve disiplinli çalışan, ekip çalışmasını organize edebilen, dinamik,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Ekip çalışmasına uyumlu,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office programlarına hakim,
Yurt dışı seyahat engeli olmayanİş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çevre Mühendisi Etiyopya Yapıray
Çevre MühendisiYapıray
Yapıray Demiryolu İnş. Sis. San. Ve Tic. A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun,
İşletmelerde ve projelerde  Çevre uygulamaları ile ilgili bilgiye ve tecrübeye sahip olan,
Tercihen en az C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikası sahibi olan,
Atık Arıtma Tesisi işletme tecrübesi olan,
MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, raporlama yapabilecek,
Tercihen SAP kullanabilen
İyi derecede İngilizce bilen,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Yurtdışında ikamet edebilecek olanÇevre Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kaynak Teknikeri İstanbul(Asya) Yapıray
Kaynak TeknikeriYapıray
1998’den bu yana YAPI MERKEZİ çatısı altında faaliyet gösteren YAPIRAY,  raylı sistemlerde , anahtar teslim raylı sistem projeleri yapan ve mevcut raylı sistemlerin bakım-onarım ve takviye işlerini gerçekleştiren, yüksek mühendislik çözümleri içeren tasarımlar yapan ve travers üretimi yapan  raylı sistemler konusunda ülkemizin çok işlevli en önemli şirketidir. Demiryolu projelerimiz için farklı lokasyonlarda görev alabilecek aşağıda istenilen özelliklerde "Kaynak Teknikeri" arayışındayız.
 
Tercihen Meslek Yüksekokullarının  İnşaat, Elektronik, Raylı sistemler, Kaynak, Makina vb. Bölümlerinden mezun,
Maksimum 2 sene iş deneyimine sahip,
Seyahat engeli olmayan,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, takım çalışmasına uyumlu,
Aktif olarak sahada çalışabilecek,
Koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip,
Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı,
Aktif olarak araç kullanabilen
MS Office veya Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen,
Dikkatli ve detaylara önem veren, raporlama yapabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Uzun Dönem Stajyer İstanbul(Asya) Yapıray
Uzun Dönem StajyerYapıray
1998’den bu yana YAPI MERKEZİ çatısı altında faaliyet gösteren YAPIRAY,  raylı sistemlerde , anahtar teslim raylı sistem projeleri yapan ve mevcut raylı sistemlerin bakım-onarım ve takviye işlerini gerçekleştiren, yüksek mühendislik çözümleri içeren tasarımlar yapan ve travers üretimi yapan  raylı sistemler konusunda ülkemizin çok işlevli en önemli şirketidir. 
Yapıray Merkez Ofis  bünyesinde İnsan Kaynakları ve Muhasebe  Departmanlarında görevlendirilmek üzere;
Ticaret Meslek Liselerinde öğrenim gören,
Lise öğrencisi ve zorunlu stajı olan,
Eylül 2015 - Haziran 2016 döneminde haftada 3 gün staj yapabilecek olan,
İletişimi güçlü,
Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık Lise stajyerleri aranmaktadır.
Stajyer    Lise (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnşaat Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
İnşaat MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi - SK EC (YMSK JV) Adi Ortaklık İşletmesi'nin yapımını üstlendiği Istanbul Boğaz Karayolu Tüp Geçişi Projesi'nde   görevlendirilmek üzere,

Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,

Alanında 5-6 yıl tecrübeli,

Daha önce altyapı ve yol işlerinde tecrübesi olan,

Koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip,

Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı,
 
Altyapı ve Yol ekibinde sahada çalışacak dinamik, yoğun tempoda çalışabilecek İnşaat Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Fransızca Tercüman Cezayir Yapı Merkezi
Fransızca TercümanYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir 'de yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere Fransızca Tercüman aranmaktadır.                  
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
İnşaat ve mekanik teknik terimlerine hakim,
Resmi ve gayri resmi yazışmaları kontrol etmek ve gerekli düzenlemeleri yapmak,
Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Avukat İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
AvukatYapı Merkezi
Holding bünyesinde bulunan Hukuk Bölümümüzde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Avukat' arayışımız bulunmaktadır.
• Hukuk Fakültesi mezunu (tercihen yüksek lisans derecesine sahip),
• Alanında en az 3 yıl tecrübeli,
• İleri derecede mesleki İngilizce bilen,
• Analitik düşünebilen, çözüm odaklı,
• Organizasyon ve iletişim becerisi ileri düzeyde, takım çalışmasına yatkın,
• Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
• Seyahat engeli bulunmayan,
• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan,
• MS Office programlarına hakim,
• Kurumsal şirket deneyimi ve ikinci yabancı dil tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Topograf Cezayir Yapı Merkezi
TopografYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir’de yapımını üstlendiği Tramvay Projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Yüksekokul bölümlerinden veya Harita ve Kadastro Mühendisliği bölümünden mezun,
Demiryolu, Tramvay veya Karayolu konusunda en az 5 yıllık tecrübeye sahip,
Yurtdışı projelerinde daha önce görev almış,
Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı,
Koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip,
Autocad, Netcad ve MS Office programlarına hakim,
Çalışkan, aldığı sorumluluğu yerine getirebilecek,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, takım çalışmasına uyumlu,
Tercihen İngilizce bilen 
Topoğraf aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yurtdışı Özlük İşleri Yetkilisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Yurtdışı Özlük İşleri YetkilisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüsü'nde görevlendirilmek üzere Yurtdışı Özlük İşleri Yetkilisi aranmaktadır.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında 0-2 yıl tecrübesi olan,
SGK ve İş Kanunu konularında bilgi sahibi,
Çalışanların vize işlemlerinin takibini gerçekleştirebilecek,
Ms Office programlarını iyi derecede kullanılabilen,
SAP programını kullanabilen,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
B Sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen,
Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Data Operatörü İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Satınalma Data OperatörüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Saanyi A.Ş.'nin İstanbul Makine İşletme Koordinatörlüğü'nde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin lisans ve Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
Benzer süreçlerde en az 2 yıl tecrübeye sahip,
Malzeme kodlarına aşina olup, fatura çoklama işlemi yapabilecek,
Yükleme listelerinin sisteme oluşumu takip edebilecek,
PO takibini yapabilecek,
İngilizce bilen,
Satınalma Data Operatörü aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yol ve Kaldırım İşleri Teknikeri Cezayir Yapı Merkezi
Yol ve Kaldırım İşleri TeknikeriYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir’de yapımını üstlendiği Tramvay Hattı Projesi'nde görevlendirilmek üzere Yol ve Kaldırım İşleri Teknikeri aranmaktadır.
 
Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinden mezun,
Betonarme ve alt yapı işleri ile yol işlerinde en az 3 yıl saha tecrübesi olan,
Proje okuma ve taşeron yönetimi konusunda bilgi sahibi,
Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
Askerlik görevini tamamlamış,
Cezayir’de ikamet edebilecek. 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Yetkilisi Etiyopya Yapı Merkezi
Satınalma YetkilisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.' nin Etiyopya' da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi’nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
MS Office programlarına hakim,
İyi derecede İngilizce bilen,
Satın alma ve lojistik konularında en az 5 yıl yurtdışı şantiye deneyimli,
Satın alma süreçleri ile ilgili raporlama yapabilecek,
Yurtdışında satın alma, lojistik ve gümrük konularında tecrübe sahibiSatınalma Yetkilisi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mali İşler Şefi Etiyopya Yapı Merkezi
Mali İşler ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Mali İşler alanında en az 5 yıl tecrübeli,
İnşaat sektörüne ilişkin muhasebe ve finans uygulamalarına hakim,
Projenin çalışılan ülke mevzuatlarına göre vergisel muhasebesini yönetebilecek,
Mali müşavir ile ilişkileri yürütebilecek,
Tüm kasa/banka işlemlerinin kontrolünü yapabilecek,
Tercihen minimum 2 yıllık inşaat sektörü tecrübesi olan,
Tercihen minimum 2 yıllık IFRS ve vergi deneyimi olan,
MS Office programlarına hakim,
Tercihen SAP kullanabilen,
İyi derecede İngilizce bilen,
Analitik düşünen, iletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasında başarılı,
Tercihen daha önce Etiyopya’da çalışmışMali İşler Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Genel Başvuru-Yapıray İstanbul(Asya) Yapıray
Genel Başvuru-YapırayYapıray
1998’den bu yana YAPI MERKEZİ Holding çatısı altında faaliyet gösteren YAPIRAY,  raylı sistemlerde , anahtar teslim raylı sistem projeleri yapan ve mevcut raylı sistemlerin bakım-onarım ve takviye işlerini gerçekleştiren, yüksek mühendislik çözümleri içeren tasarımlar yapan ve travers üretimi yapan  raylı sistemler konusunda ülkemizin çok işlevli en önemli şirketidir.
Şirketimizde istihdam gerçekleştirilecek pozisyonun iş  tanımı doğrultusunda adaylarımızda bulunması gereken nitelikleri belirlemekteyiz. Bu sayede doğru işe doğru insan felsefesi ile bağdaşan bir süreç yürüterek uzun vadeli hem aday hem de şirket için verimli ve etkin bir kazan-kazan ilişkisi oluşmasını sağlamayı amaçlamaktayız.
'Genel Başvuru' ilanımız ise ileride oluşabilecek açık pozisyonlarda değerlendirilmek üzere aday havuzu oluşturmaya yöneliktir. Bu sebeple bu ilana yapacağınız başvurular için çalışmak istediğiniz alanı ve Yapıray'ın hangi şehirdeki projesinde yer almak istediğinizi belirten bir önyazı eklemeniz gerekmektedir. 
Tüm bölümler için belirlediğimiz ortak özellikler; 
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,
Mesleğinde kendini geliştirmiş ve bu gelişime olanak sağlayan tecrübeye sahip,
Mesleği ile ilgili yazılımlara hakim olan,
Teknolojiyi takip eden ve uyum sağlayabilen,
Yabancı dil bilgisine sahip olan,
Seyahat engeli olmayan ve farklı lokasyonlarda ikamet edebilen
Başvurunuz ile göstereceğiniz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.
 
Tüm başvurular, başvuruların gizliliği ilkesi çerçevesinde değerlendirilecektir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Uzman Hakediş Mühendisi Etiyopya Yapı Merkezi
Uzman Hakediş MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 5 yıl tecrübeli,
Tercihen uluslararası proje ve şantiye tecrübesi olan,
 İyi derecede İngilizce bilen,
Hakediş hazırlama, birim fiyat analizi, yeni birim fiyat hazırlama, taşeron hakedişlerinin takibi konularına hakim,
Hakedişlerin onay ve ödeme sürelerini takip ederek, raporlayabilecek,
Hakedişe girecek miktarların ölçümünün yapılmasını sağlayacak ve gerekli hesaplamaları yapabilecek,
Hakediş raporlarının kontrol ve onay süreçlerini takip edebilecekUzman Hakediş Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Tasarım Şefi Etiyopya Yapı Merkezi
Tasarım ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında 7 yıl tecrübeli,
Tercihen uluslararası proje ve şantiye tecrübesi olan,
 İyi derecede İngilizce bilen,
Hakediş hazırlama, birim fiyat analizi, yeni birim fiyat hazırlama, taşeron hakedişlerinin takibi konularına hakim,
Hakedişlerin onay ve ödeme sürelerini takip ederek, raporlayabilecek,
Hakedişe girecek miktarların ölçümünün yapılmasını sağlayacak ve gerekli hesaplamaları yapabilecek,
Hakediş raporlarının kontrol ve onay süreçlerini takip edebilecekTasarım Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ambar Görevlisi Etiyopya Yapı Merkezi
Ambar GörevlisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;
Lise veya üniversitelerin ön lisans bölümlerinden mezun,
SAP programını kullanabilen,
Tercihen 2-3 yıl deneyimli,
İyi derecede İngilizce bilen,
Takım çalışmasına yatkın
 Ambar Görevlisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Personel Görevlisi Etiyopya Yapı Merkezi
Personel GörevlisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında en az 0 - 2 yıl tecrübeye sahip,
Personel Bölümü sorumluluğundaki tüm süreçlere destek verebilecek,
İyi derecede İngilizce bilen,
İnşaat sektörü ve tercihen şantiye tecrübesi olan,
MS Office programlarına hakim,Personel Görevlisi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Güvenliği ve Çevre Eğitmeni Etiyopya Yapı Merkezi
İş Güvenliği ve Çevre EğitmeniYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin  Etiyopya’da  yapımını üstlendiği demiryolu projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Fen Edebiyat, Eğitim, Mühendislik ve Mimarlık Fakültelerinden mezun,
T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan B veya C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlık Belgesine sahip,
İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim, eğitim sunumu hazırlama ve şantiyelerde eğitim verme yetkinliği bulunan,
İnşaat  sektöründe faaliyet gösteren firmalarda iş güvenliği ve çevre görevlerinde min. 2 yıl deneyimi olan,
Atık Yönetimi, Çevresel Etki Değerlendirme ve Sızıntı/Döküntü Müdahale vb. konularda bilgi sahibi,
Tercihen yurtdışında büyük ölçekli proje ve şantiye tecrübesi olan,
MS Office uygulamalarına hakim, OHSAS 18001 İSG Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi konusunda bilgi sahibi,
İletişim, planlama, organizasyon, analiz ve problem saptama konularında becerisi olan,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,İş Güvenliği ve Çevre Eğitmeni aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Tasarım Ofis Şefi Cezayir Yapı Merkezi
Tasarım Ofis ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir 'de yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere Tasarım Ofis Şefi aranmaktadır. 
En az 7 sene betonarme ve çelik yapıların tasarımında çalışmış,
Tercihen hafif raylı sistemler tecrübesi olan,
Mevcut tasarım projelerini ilgili firma ve müşavir ile görüşerek gerekli yönlendirmeleri yapabilecek,
Sunulan projelerin onay süreçlerini takip edecek,
Şantiyenin isteklerine göre gerektiğinde projelerin revizyonlarını yapabilecek,
Sanat yapısı ve altyapı projelerinde ortaya çıkan sıkıntılara çözüm bulabilecek,
AutoCad, Sap2000, Etabs, Safe ve Excel programlarını iyi derecede kullanabilen,
Koordinasyonu ve iletişim becerilerine sahip,
Tercihen Fransızca bilen.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Hat İnce İşler Şefi Cezayir Yapı Merkezi
Hat İnce İşler ŞefiYapı Merkezi
 
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir'de yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
• Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
• Alanında en az 3 yılı yöneticilik olmak üzere minimum 10 yıllık deneyime sahip,
• Tramvay ve demiryolu projelerinde görev almış, hat işleri konusunda tecrübeli,
• Projelerde hat işlerine ait kalemlerin iş programına uygun olarak iş akışını sağlayacak, projelerin hatasız olarak uygulanması için gerekli teknik çalışmaları yapıp alt gruplarına uygulatacak,
• AutoCad ve Ms Office programlarına hakim,
• Kendine bağlı altişverenler ile iş programına bağlı olarak uygulamaları yaptıracak,
• İyi derecede İngilizce, tercihen Fransızca ve/veya Arapça bilen,
• Tercihen yurtdışı tecrübesi olan
Hat İnce İşler Şefi  aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Karayolu Deneyimli Mühendis İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Karayolu Deneyimli MühendisYapı Merkezi
Yapı Merkezi - SK EC (YMSK JV) Adi Ortaklık İşletmesi'nin yapımını üstlendiği Istanbul Boğaz Karayolu Tüp Geçişi Porjesi'nde görevlendirilmek üzere ,
Üniversitelerin Harita veya İnşaat mühendisliği bölümlerinden mezun.
Karayolu Projelerinde tecrübeli.
Karayolu Tasarımı konusunda çalışmış ve ilgili standartları bilen
Projelerin sahada tasarıma uygun uygulanmasına ve gerektiğinde çözüm üretilmesine katkıda bulunacak,
Autocad, Civil3D gibi yol tasarım programlarını kullanabilen.
İngilizce bilen
Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk alan ve takipçi.
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.Karayolu Deneyimli Mühendis aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Gıda Mühendisi Etiyopya Yapı Merkezi
Gıda MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.’nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi’nde görevlendirilmek üzere;
• Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümlerinden mezun,
• Gıda güvenliği ve Gıda mevzuatına hakim,
• Alanında min. 3 yıl tecrübeye sahip,
• Şantiyede yemekhane denetim ve kontrollerini yapabilecek,
• İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasını seven,
• MS Ofis programlarına hakim, raporlama yeteneğine sahip
Gıda Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Gıda Teknikeri Etiyopya Yapı Merkezi
Gıda TeknikeriYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.’nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi’nde görevlendirilmek üzere;
• Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
• Gıda güvenliği ve Gıda mevzuatına hakim,
• Alanında min. 3 yıl tecrübeye sahip,
• Şantiyede yemekhane denetim ve kontrollerini yapabilecek,
• İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasını seven,
• MS Ofis programlarına hakim, raporlama yeteneğine sahip
Gıda Teknikeri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Maliyet Muhasebesi Uzmanı İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Maliyet Muhasebesi UzmanıYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüsünde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,
Maliyet muhasebesi uygulama ve tekniklerine hâkim,
Maliyet Muhasebesi (özellikle inşaat sektörü) konusunda en az 5 yıl deneyimli,
Bilanço ve muhasebe kayıt sistemlerine hakim, muhakeme yeteneği gelişmiş, hesaplar arası bağlantı kurabilen,
MS Office programlarına hakim , özellikle ileri derecede excel bilgisine sahip,
SAP-FI modülü kullanımına tüm fonksiyonları ile hakim,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
Planlama, raporlama ve analiz yeteneği güçlü,
Mali tablo analizleri yapabilen,
Detaylara önem veren,
Yasal mevzuat hakkında bilgi sahibi,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 
Maliyet Muhasebesi Uzmanı aranmaktadır.
 
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yönetim Muhasebesi ve Mali Denetim Uzmanı İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Yönetim Muhasebesi ve Mali Denetim UzmanıYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüsünde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Finansal İşlemler alanında en az 4 yıl tecrübeli,
Tercihen inşaat sektörüne ilişkin muhasebe ve finans uygulamalarına hakim,
Raporlama konusunda tecrübeli,
MS Office Programlarına ek olarak SAP FI ve CO modüllerine hakim,
İyi derecede İngilizce bilen,
Analitik düşünen, iletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasında başarılı,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Yönetim Muhasebesi ve Mali Denetim Uzmanı aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sanat Yapıları Şefi Etiyopya Yapı Merkezi
Sanat Yapıları ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’ da  yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi’ nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği ve ya Harita Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 3 yılı yöneticilik olmak üzere minimum 10 yıllık deneyime sahip,
Tercihen karayolu / demiryolu projesi deneyimi olan,
Projelerde sanat yapıları işlerine ait kalemlerin iş programına uygun olarak iş akışını sağlayacak, projelerin hatasız olarak uygulanması için gerekli teknik çalışmaları yapıp alt gruplarına uygulatacak,
AutoCad ve MS Office programlarına hakim,
Kendine bağlı alt işverenlerle iş programına bağlı olarak uygulamaları yaptıracak,
İyi derecede İngilizce bilen,
Tercihen yurtdışı tercübesi olan,Sanat Yapıları Şefi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Menfez İşleri Şefi Etiyopya Yapı Merkezi
Menfez İşleri ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 7 yıl tecrübeli,
İyi derecede İngilizce bilen,
Saha ve özellikle menfez işleri konusunda tecrübesi olan,
MS Office programlarına hakim,
Saha imalat ilerlemelerini raporlayabilecek,
Sahadaki ekiplerin üretimlerini takip edebilecek,
Sahadaki teknik kontrol ve denetimleri gerçekleştirebilecekMenfez İşleri Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Toprak İşleri Şefi Etiyopya Yapı Merkezi
Toprak İşleri ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 5 yıl tecrübeli,
İyi derecede İngilizce bilen,
Saha ve özellikle toprak işleri konusunda tecrübesi olan,
MS Office programlarına hakim,
Karayolu / demiryolu projesi deneyimi olan,
Saha imalat ilerlemelerini raporlayabilecek,
Sahadaki ekiplerin üretimlerini takip edebilecek,
Sahadaki teknik kontrol ve denetimleri gerçekleştirebilecekToprak İşleri Şefi  aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Stajyer Ankara Yapı Merkezi
StajyerYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat Ankara Ofisi’nde görevlendirilmek üzere “Stajyer” arıyoruz.
Lise ve üniversitede öğrenim gören,
Zorunlu stajı olan ve haftada minimum 3 gün devam sağlayabilecek,
Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık,
Dokümantasyon ve evrak süreçlerinde destek verebilecek,
MS Office programlarına iyi derecede hakim,
İletişim yeteneği güçlü, dikkatli, sabırlı.
Stajyer    Lise (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Üniversite (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Puantör Cezayir Yapı Merkezi
PuantörYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.' nin Cezayir' de yapımını üstlendiği Tramvay Projesi'nde görevlendirilmek üzere,
En az Lise mezunu,
Tercihen yurtdışı şantiye tecrübesi olan,
İnşaat işleri puantajı konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi,
Tercihen iyi derecede Arapça bilen,
SAP ve MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Puantör aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Hakediş Teknikeri Cezayir Yapı Merkezi
Hakediş TeknikeriYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir' de yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;
Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında en az 2 yıl tecrübeye sahip,
Çizimleri değerlendirip, Hakediş için metraj çıkararak fiyat listesine giriş yapabilecek,
Tercihen Mimari ve Yapısal tüm işler için çelik bilgisine sahip olan,
Ana Kontrat ve Taşeron hakedişlerini takip edebilecek,
Tercihen ek iş ve yeni birim fiyat için metraj çalışmalarında bulunabilecek,
İyi derecede İngilizce bilen,
Hakediş Teknikeri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Geliştirme ve Teklif Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Proje Geliştirme ve Teklif MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüs'ünde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümlerinden mezun,
İhale şartnamesi, teklif ve sözleşme hazırlama konularında minimum 3 yıl tecrübeye sahip,
Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,
Çok iyi derecede Ms Office ve Primavera kullanabilen,
Analitik düşünme yetisine sahip, sorumluluk sahibi ve disiplinli,
Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,Proje Geliştirme ve Teklif Mühendisi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnce İşler Teknikeri Cezayir Yapı Merkezi
İnce İşler TeknikeriYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir 'de yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinden mezun,
İnce İşler alanında en az 3 yıl saha tecrübesi olan,
Tramvay ve demiryolu projelerinde görev almış, hat işleri konusunda tecrübeli,
Proje kapsamında yer alan tüm ince iş kalemlerinin sahaya uygulanması konusunda bilgi sahibi,
Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
Cezayir’de ikamet edebilecek,İnce İşler Teknikeri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Organizasyon Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Organizasyon Geliştirme UzmanıYapı Merkezi
Yapı Merkezi Holding A.Ş.' nin Çamlıca' daki Genel Müdürlük ofisinde İnsan Kaynakları ekibimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip Organizasyon Geliştirme Uzmanı  aranmaktadır.
 
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Çalışma Ekonomisi Endüstri İlişkileri, İşletme veya İktisat bölümlerinden mezun,
Performans Yönetimi Sistemi, İnsan Kaynakları Bilgi Sistemleri, Ücretlendirme Yönetimi ve Bordro uygulamalarında min.3 yıl deneyimli,
Raporlama tecrübesine sahip,
Excel ve PowerPoint programını ileri seviyede kullanabilen,
Tercihen SAP HR modülünde deneyimli,
En az iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Planlama ve Maliyet Kontrol Şefi Cezayir Yapı Merkezi
Planlama ve Maliyet Kontrol ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir'de yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Planlama ve Maliyet Kontrol alanında en az 5  yıl tecrübeye sahip,
Adam/Saat, S-Curve, Verimlilik Analizi konularında tecrübeli,
Gerçekleşen maliyetlerin kontrolünü ve gerekli raporlamaları yapabilecek,
Periyodik bütçe kontrollerini, revizyonlarını yapabilecek ve sapmaları değerlendirebilecek,
Bütçe hazırlama, kontrolü ve analizi yapabilecek,
Birim Fiyat, Adam/Saat Analizi yapabilecek,
Tercihen yurtdışında büyük ölçekli proje ve şantiye tecrübesi olan,
MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,
İyi düzeyde Primavera-6 kullanabilen,
Çok iyi derecede İngilizce ve/veya Fransızca bilen
Cezayir’de ikamet edebilecek.Planlama ve Maliyet Kontrol Şefi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
IFRS Reporting Chief İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
IFRS Reporting ChiefYapı Merkezi
Yapı Merkezi Construction is one of the leading construction companies of Turkey and listed at global ENR 250 list every year. We build railway projects in Turkey, North&East Africa and Middle East which Project budget is million/billion dollars. Now, we are looking for an IFRS Reporting Chief for İstanbul Head Office with the qualifications below: 
Bachelor’s degree in related departments,
Minimum 5 years of experience in Reporting (Big 4 experience is preferred),
Having an analytical thinking and problem solving skills,
Having an adaptability to dynamic working environment and flexible working hours,
Able to work with a team,
Strong communication skills
Strong knowledge and experience with Ms Office,
Experienced in Reporting,
Knowledge of TFRS/UFRS,
Excellent command of English,
No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sağlık Yetkilisi Etiyopya Yapı Merkezi
Sağlık YetkilisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin Sağlık Yüksekokulları'ndan mezun,
İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim,
Tercihen inşaat  sektöründe faaliyet gösteren firmalarda Sağlık Teknikerliği deneyimi olan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Tercihen İyi derecede İngilizce bilen,
İletişim, planlama, organizasyon, analiz ve problem saptama konularında güçlüSağlık Yetkilisi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Puantör Etiyopya Yapı Merkezi
PuantörYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.' nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere,
En az Lise mezunu,
Tercihen yurtdışı şantiye tecrübesi olan,
İnşaat işleri puantajı konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi,,
Tercihen iyi derecede Arapça bilen
SAP ve MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilenPuantör aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme