Yapı Merkezi 

Şirket Bilgileri

www.ym.com.tr

YAPI MERKEZİ

Tarihçe

Yapı Merkezi, 1965 yılında "insanlığa mutluluk ortamı yaratarak hizmet edecek çağdaş yapı projelerini üretmek ve inşaatlarını gerçekleştirmek" amacıyla kurulmuştur. İlk yıllarında bir "araştırma ve proje" şirketi olarak hizmet veren Yapı Merkezi, bir çok önemli mühendislik yapılarını projelendirmiştir. Kısa süre sonra, Yapı Merkezi genel müteahhitlik işleri de üstlenmeye başlamış ve özellikle prefabrikasyon teknolojileri kullanarak sanayi tesis ve sitelerinin inşaatlarında deneyim kazanmıştır.

Yapı Merkezi Grubunun ilk ve en büyük şirketi olan Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. pek çok bina ve ağır inşaat projesinin tasarımını ve inşaatını gerçekleştirmiş ve 1980 yılından bu yana, özellikle Cezayir, Kuveyt, Rusya ve Türki Cumhuriyetler olmak üzere yurt dışında da tasarım ve inşaat işleri yüklenmeye başlamıştır.

1978 yılında, prefabrikasyon tecrübe ve know-how birikimi ve oluşturulan kapsamlı ekipman ve tesislerden istifadeyle Yapı Merkezi Prefabrikasyon A.Ş. kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana, Yapı Merkezi Prefabrikasyon Türkiye'deki en büyük prefabrik beton üreticisi konumuna erişmiş ve toplam 4 milyon metrekareden fazla yapıyı müşterilerine başarıyla teslim etmiştir. Bu başarılarının bir sonucu olarak da Türkiye'de inşaat sektöründe ISO 9001 Kalite Güvence Belgesini alan ilk kuruluş olmuştur.

Yapı Merkezi, 1987 yılında, beton öngerme teknolojisinin mucidi ve lideri konumundaki Freyssinet International ile ortak olarak Freysaş şirketini kurmuştur. Freysaş, kısa zamanda ön germe, ard germe, ağır kaldırma ve zemin ankrajları gibi ileri inşaat teknolojilerini içeren muhtelif projelerini başarıyla tatbik etmiştir.

Aynı yıl içinde, Yapı Merkezi Grubu Yapıtur'u kurarak tuizm sektörüne ilk adımını atmıştır. Yapıtur, 1991 yılında, Antalya-Beldibi'nde yeralan 650 yataklı birinci sınıf tatil köyü olan Club Aquamarine'i işletmeye açmıştır.

1989 yılında beton üretimi için yüksek nitelikli agregalar üretmek amacıyla kurulan Yapı Maden Gruba katılmıştır.

1994'de, Türk aile yaşamına uygun, kaliteli ve konforlu konutlar üretmek üzere Yapı Konut Gruba katılmış ve Grubun 30 yılı aşkın tasarım ve inşaat deneyimi ile kaliteli işgücünden yararlanarak iddialı projelere çok başarılı imzalar atmaya başlamıştır.

Daha sonra 1995'de, sekiz yıllık eğitim kavramı çerçevesinde Nitelikli Eğitim Kurumları A.Ş. (NEKAŞ) kurulmuştur. Nekaş gerekli tesislerin inşaatını süratle tamamlayarak aynı yıl içinde Irmak İlk Öğretim Okulu'nun açılışını yapmıştır. Irmak, kısa sürede Milli Eğitim Bakanlığı tarafından örnek gösterilen özel okullardan birisi olmuş ve Türkiye'de uluslararası ISO 9002 belgesini ilk olarak elde eden okul sıfatını kazanmıştır.

Yine 1995'de Yapı Merkezi, Yapı Radyo'yu kurarak başka bir sektöre daha girmiştir. Yapı Radyo, kent sorunlarını tartışmak, yapı malzeme ve teknolojilerini tanıtmak üzere uygun platformlar yaratmak üzere kurulmuştur.

1996 yılında ise Grubun yüksek teknolojili kompozit inşaat malzemeleri üretmek hedefi çerçevesinde ABD'nin konusunda en önde gelen şirketi Owens Corning ile ortak olarak Owens Corning - Yapı Merkezi Boru Sanayi A.Ş. kurulmuştur. Şirket, 1997'de yıllık 300 km kapasite ile yüksek nitelikli boru imalatına başlamıştır.

1997 yılında ABD'nin önde gelen tasarım ve müşavirlik şirketi ICF Kaiser ile ortak olarak Yapı-ICF Kaiser Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. kurulmuştur. Böylece, iki şirketin toplam 120 yıllık tasarım tecrübesi birleştirilmiştir. Şirket, Türkiye ve diğer ülkelerde önemli inşaat projeleri geliştirerek müşavirlik, tasarım ve yönetim hizmetleri vermektedir.

Grubun 10 yıldan fazla Raylı Sistem tecrübesinden istifadeyle ve devamlı artan şehiriçi ve şehirlerarası demiryolu ulaşımı talebi dikkate alınarak 1998'de Yapıray Gruba katılmıştır. Yapıray, demiryolu sistemleri ile ilgili tasarım, inşaat ve işletme hizmetleri vermektedir.

Son olarak 1998 yılı sonlarında daha randımanlı mali ve idari bir yapı kurulması ve Grup kültürünün güçlendirilmesi stratejileri çerçevesinde Yapı Merkezi Holding kurulmuştur. Yine aynı çerçevede, uluslararası platformda mali yatırımlar yapmak üzere Lüksemburg merkezli Yapı Invest, teknoloji geliştirmek ve yönetmek üzere Cenevre merkezli Yapı Technologies şirketleri Gruba dahil edilmişlerdir.

Yapı Merkezi, tüm faaliyetlerinde bilim ve teknolojiye özel önem vermektedir. Bunun sonucu olarak da Türkiye'de pek çok "ilk"e imza atmıştır. İlk şehiriçi raylı sistemin tasarım ve inşaatı, ilk çok katlı otopark projesinin yanısıra Türkiye'de 1000 kg/cm² dayanıma sahip betonu da ilk olarak Yapı Merkezi üretmiştir. Yapı Merkezi'nin gayretleri ve katkıları ulusal ve uluslararsı otoritelerce pek çok kez takdir edilmiştir.

Başarılı referanslarını, sağlam mali yapısını, kuvvetli şirket kültürünü ve nitelikli iş gücünü geçerli-güncel teknolojilerle, know-how ve ileri görüşlü Ar-Ge programlarıyla birleştiren Yapı Merkezi insanlığın mutluluğuna katkılarını arttırarak sürdürecektir.

Vizyonumuz

Yapı Merkezi; insanlığın, özellikle müşterilerinin, ortaklarının ve çalışanlarının yaşam kalitesini artırmayı amaçlar. Bunun için ulusal veya uluslararası şirketler kurarak, bilgi ve teknoloji yoğun yatırımlar yaparak ve evrensel boyutlu projeler gerçekleştirerek fikir-hizmet-mal üretir, ticaret yapar ve sosyal faaliyetlerde bulunur. Yapı Merkezi; tüm faaliyetlerinde daima; Türkiye'nin kalkınmasını, dünya uygarlığının gelişmesini, insan mutluluğunu ve müşterilerinin memnuniyetini en ön planda gözetir.

Yapı Merkezi; çalışanları ile birlikte; faaliyet gösterdiği sektörlerde ve ülkelerde topluma ve müşterilerine daima yenilikçi, öncü, saygın ve güvenilir bir kuruluş olduğunu ispatlar. Bu değerler çerçevesinde Yapı Merkezi Şirketlerinin Anayasası: sürekli yönetim ve üretim teknolojilerini geliştirmek, sürekli entellektüel kapitallerini artırmak ve sürekli rekabet güçlerini yükseltmektir.

Ersin Arıoğlu
Ocak 1999Yapı Merkezi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 42
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Genel Başvuru-Yapıray İstanbul(Asya) Yapıray
Genel Başvuru-YapırayYapıray
Yapıray Demiryolu İnşaat Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. İstanbul Merkez ile İstanbul, Afyon, Konya, Balıkesir, Tekirdağ, Eskişehir, İzmir'de mevcut olan ve ileride daha da farklı alanlarda olabilecek, fabrika ve şantiyelerinde mesleğinde yetkin İdari, Mali ve Teknik Personel kadrolarımızda görevlendirilmek üzere;
Mesleki eğitim ve/veya üniversite mezunu olan,
Mesleğinde kendini geliştirmiş ve bu gelişime olanak sağlayan tecrübeye sahip olmak,
İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip olan,
Mesleği ile ilgili yazılımlara hakim olan,
Teknolojiyi takip eden ve uyum sağlayabilen,
Yabancı dil bilgisine sahip olan,
Seyahat engeli olmayan ve farklı lokasyonlarda ikamet edebilen
Çalışma Arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ressam İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Teknik RessamYapı Merkezi
Yapı Merkezi - SK EC (YMSK JV) Adi Ortaklık İşletmesi'nin yapımını üstlendiği Istanbul Boğaz Karayolu Tüp Geçişi Projesi'nde görevlendirilmek üzere ,
Üniversite ve MYO nun İnşaat bölümünden mezun,
Alanında en az 5 yıl tecrübeli, 
İyi derecede AutoCad ve MS Office programlarını kullanabilen,Teknik Ressam istihdam edilmesi planlanmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnşaat Teknikeri İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
İnşaat TeknikeriYapı Merkezi
Yapı Merkezi - SK EC (YMSK JV) Adi Ortaklık İşletmesi'nin yapımını üstlendiği Istanbul Boğaz Karayolu Tüp Geçişi Projesi'nde görevlendirilmek üzere,
 
Meslek Yüksek Okulları'nın İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun,
Derin kazı ve iksa yapıları, aç kapa tünel imalatları, fore kazık, zemin güçlendirme ve betonarme konusunda en az 5 yıl deneyimi olan,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Vardiyalı çalışabilecek,İnşaat Teknikeri istihdam edilmesi planlanmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sözleşme Mühendisi Etiyopya Yapı Merkezi
Sözleşme MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat A.Ş.'nin Etiyopya'da  yapımını üstlenmiş olduğu projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Alanında en az 2 yıl tecrübeye sahip,
Tercihen uluslararası projelerde Sözleşme Mühendisi olarak çalışmış,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın,
Etiyopya'da çalışabilecek
Sözleşme Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Makine İşletme Şefi Etiyopya Yapı Merkezi
Makine İşletme ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden  mezun,
Alanında en az 7-10 yıl tecrübeye sahip,
Tercihen yurtdışı projelerde görev yapmış,
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
İş makineleri hakkında bilgi sahibi ve sahada iş makinelerinin sevkiyatını ve yönlendirmesini yapabilecek,
İyi derecede İngilizce bilenMakine İşletme Şefi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sigorta Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Sigorta Uzman YardımcısıYapı Merkezi
Yapı Merkezi Holding A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampus'unde görevlendirilmek üzere;
• Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,
• Acente, broker ya da sigorta şirketinde minimum 2 yıl deneyimli,
• İyi derecede İngilizce bilen,
• Takım çalışmasına yatkın,
• İletişim becerisi kuvvetli,
• Analitik düşünme becerisi yüksek
Sigorta Uzman Yardımcısı aranmaktadır.
 
 
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektromekanik İşler Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Elektromekanik İşler MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi – SK EC (YMSK JV) Adi Ortaklık İşletmesi’nin yapımını üstlendiği İstanbul Boğazı Karayolu Tüp Geçişi Projesi’nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Makina veya Elektrik&Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Mekanik işlerde (havalandırma, yangından korunma, drenaj, ekipman montajı, test ve devreye almalar vb.) en az 5 yıl tecrübeli,
Elektrik işlerinde (orta gerilim, alçak gerilim, CCTV, yangın algılama, ITS, SCADA Otomasyon) en az 5 yıl tecrübeli,
Tünel ve otoyol projelerinde tasarım, imalat ve montaj tecrübesi olan,
Konusu ile ilgili uluslararası standartlara hakim,
Sözleşme, hakediş ve ilerleme raporlarını hazırlayabilecek,
MS Office ve AUTOCAD programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,
İyi derecede İngilizce bilen,
İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,
Elektromekanik İşler Mühendisi istihdam edilmesi planlanmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finansman Uzmanı/Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Finansman Uzmanı/Uzman YardımcısıYapı Merkezi
Yapı Merkezi Holding A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampus'unde görevlendirilmek üzere;
Üniversitekerin ilgili bölümlerinden mezun,
En az 3 yıl bankacılık sektörü tecrübeli,
Banka ve finans kuruluşları ile olan ilişkileri sürdürebilecek,
MS Office programlarına hakim,
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
Banka ürün grupları ve uluslararası ticaret uygulamaları konusunda bilgi sahibi,
Para ve sermaye piyasalarını yakından izleyen, gelişmeleri takip eden, tercihen bankaların hazine birimlerinde görev almış
Ekip çalışmasına yatkın,
Stratejik bakış açısına sahip, planlama ve takip becerisi olan,
Detayları kaçırmayan ve sonuç odaklı,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Finansman Uzmanı/Uzman Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mali İşler Şefi Etiyopya Yapı Merkezi
Mali İşler ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Mali İşler alanında en az 5 yıl tecrübeli,
İnşaat sektörüne ilişkin muhasebe ve finans uygulamalarına hakim,
Projenin çalışılan ülke mevzuatlarına göre vergisel muhasebesini yönetebilecek,
Mali müşavir ile ilişkileri yürütebilecek,
Tüm kasa/banka işlemlerinin kontrolünü yapabilecek,
Tercihen minimum 2 yıllık inşaat sektörü tecrübesi olan,
Tercihen minimum 2 yıllık IFRS ve vergi deneyimi olan,
MS Office programlarına hakim,
Tercihen SAP kullanabilen,
İyi derecede İngilizce bilen,
Analitik düşünen, iletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasında başarılı,
Tercihen daha önce Etiyopya’da çalışmışMali İşler Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mali İşler Yetkilisi Etiyopya Yapı Merkezi
Mali İşler YetkilisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Mali İşler alanında en az 3 yıl tecrübeli,
İnşaat sektörüne ilişkin muhasebe ve finans uygulamalarına hakim ,
Projenin çalışılan ülke mevzuatlarına göre vergisel muhasebesini yönetebilecek,
Mali müşavir ile ilişkileri yürütebilecek,
Tüm kasa/banka işlemlerinin kontrolünü yapabilecek,
Minimum 1 yıllık yurt dışı inşaat sektörü tecrübesi olan,
Minimum 1 yıllık IFRS ve vergi deneyimi olan,
MS Office programlarına hakim ,
Tercihen SAP kullanabilen,
İyi derecede İngilizce bilen,
Analitik düşünen, iletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasında başarılı,
Tercihen daha önce Etiyopya’da çalışmışMali İşler Yetkilisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Hakediş Mühendisi Etiyopya Yapı Merkezi
Hakediş MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 3 yıl tecrübeli,
Tercihen uluslararası proje ve şantiye tecrübesi olan,
 İyi derecede İngilizce bilen,
Hakediş hazırlama, birim fiyat analizi, yeni birim fiyat hazırlama, taşeron hakedişlerinin takibi konularına hakim,
Hakedişlerin onay ve ödeme sürelerini takip ederek, raporlayabilecek,
Hakedişe girecek miktarların ölçümünün yapılmasını sağlayacak ve gerekli hesaplamaları yapabilecek,
Hakediş raporlarının kontrol ve onay süreçlerini takip edebilecekHakediş Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Uzman Hakediş Mühendisi Cezayir Yapı Merkezi
Uzman Hakediş MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Kuzey Afrika'da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 2 yıl tecrübeli,
Tercihen uluslararası proje ve şantiye tecrübesi olan,
İyi derecede Fransızca ve İngilizce, tercihen  Arapça bilen,
Hakediş hazırlama, birim fiyat analizi, yeni birim fiyat hazırlama, taşeron hakedişlerinin takibi konularına hakim,
Hakedişlerin onay ve ödeme sürelerini takip ederek, raporlayabilecek,
Hakedişe girecek miktarların ölçümünün yapılmasını sağlayacak ve gerekli hesaplamaları yapabilecek,
Hakediş raporlarının kontrol ve onay süreçlerini takip edebilecekUzman Hakediş Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sağlık Teknikeri Etiyopya Yapı Merkezi
Sağlık TeknikeriYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin Sağlık Yüksekokulları'ndan mezun,
İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim,
Tercihen inşaat  sektöründe faaliyet gösteren firmalarda Sağlık Teknikerliği deneyimi olan,
MS Office uygulamalarına hakim,
İyi derecede İngilizce bilen,
İletişim, planlama, organizasyon, analiz ve problem saptama konularında güçlüSağlık Teknikeri aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Hakediş Mühendisi Cezayir Yapı Merkezi
Hakediş MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Kuzey Afrika'da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 3 yıl tecrübeli,
Tercihen uluslararası proje ve şantiye tecrübesi olan,
 İyi derecede ingilizce, tercihen Fransızca ve/veya Arapça bilen,
Hakediş hazırlama, birim fiyat analizi, yeni birim fiyat hazırlama, taşeron hakedişlerinin takibi konularına hakim,
Hakedişlerin onay ve ödeme sürelerini takip ederek, raporlayabilecek,
Hakedişe girecek miktarların ölçümünün yapılmasını sağlayacak ve gerekli hesaplamaları yapabilecek,
Hakediş raporlarının kontrol ve onay süreçlerini takip edebilecekHakediş Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SAHA MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
SAHA MÜHENDİSİYapı Merkezi
Yapı Merkezi – SK EC (YMSK JV) Adi Ortaklık İşletmesi’nin yapımını üstlendiği İstanbul Boğazı Karayolu Tüp Geçişi Projesi’nde Avrupa Yakası inşaat çalışmalarında görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Jeoloji Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Diyafram duvar imalatında en az 5 yıl saha ve ofis tecrübesi olan,
Vardiya sisteminde çalışabilecek,
MS Office, MS Project ve AutoCad programlarını iyi derecede kullanabilen,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
İletişimi kuvvetli,
İstanbul'da ikamet eden (tercihen Avrupa yakası),
Askerlik hizmetini tamamlamış,Saha Mühendisi istihdam edilmesi planlanmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Mühendisi İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Teknik Ofis MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi – SK EC (YMSK JV) Adi Ortaklık İşletmesi’nin yapımını üstlendiği İstanbul Boğazı Karayolu Tüp Geçişi Projesi’nde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Konusunda 3-5 yıl tecrübeli,
Planlama, raporlama, sözleşme, bütçe, birim fiyat analiz, metraj ve hakediş konularında tecrübeli,
Primavera, Autocad ve MS Office (excel, word) programlarını iyi derecede kullanan,
İyi seviyede İngilizce bilen,
Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış.Teknik Ofis Mühendisi istihdam edilmesi planlanmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Güvence Şefi Etiyopya Yapı Merkezi
Kalite Güvence ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,
Alanında min. 7 yıl tecrübeye sahip,
Yurtdışı ve/veya yurt içi projelerde uluslararası firmalar ile çalışmış,
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri konusunda tecrübe ve yetkinliğe sahip
ISO 9001 İç Tetkikçi, tercihen Baş Tetkikçi sertifikasına sahip,
Proje iç denetim süreçlerini gerçekleştirecek ve dış denetimlere asiste edebilecek tecrübe ve yetkinlikte olan;
Uluslararası teknik standartlara hakim (BS,EN,ACI,ACME etc.),
İş tanımında belirtilen Kalite Güvence uygulamaları ve dökümantasyonu konularına hakim,
Kendi ekibinde  olan kalite döküman kontrol yetkilileri ve malzeme enpektörlerini yönetibilecek vasıflara sahip
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
MS Office programlarına hakim,
B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Kalite Güvence Şefi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Görevlisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Servis GörevlisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi  A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüs'ünde görevlendirilmek üzere;
Meslek Lisesi yada Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
Yönetici, çalışan ve misafirlere servisten sorumlu olan,
Ofis ve ortak alan temizliğiyle ilgilenecek,
Benzer görevlerde en az 2 yıl tecrübesi olan,
Tercihen Anadolu Yakası'nda ikamet eden,
Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
Hizmet odaklı
Servis Görevlisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Güzergah Tasarım Mühendisi / Harita Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Güzergah Tasarım Mühendisi / Harita MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüs'ünde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Harita Mühendisliği veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Minimum 5 sene tecrübeye sahip,
Güzergah tasarımı konusunda tecrübeli,
Demiryolu ve Karayolu tasarımı konusunda bilgili,
İyi derecede ingilizce bilenGüzergah Tasarım Mühendisi / Harita Mühendisi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Şantiye İşletme Mühendisi Cezayir Yapı Merkezi
Şantiye İşletme MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.’nin Kuzey Afrika’da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere,
• Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
• Minimum 5 yıl saha tecrübeli,
• İyi derecede İngilizce veya Fransızca bilen,
• MS Office programlarına hakim,
• İkna kabiliyeti yüksek ve insan ilişkileri kuvvetli,
• Lider özelliklerine sahip,
• Problem çözme ve analitik düşünme yetisi kuvvetli,
• Saha işleri koordinasyonuna hakim
Şantiye İşletme Mühendisi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Hakediş Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Hakediş MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi – SK EC (YMSK JV) Adi Ortaklık İşletmesi’nin yapımını üstlendiği İstanbul Boğazı Karayolu Tüp Geçişi Projesi’nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Hakediş ve Kesin Hesap alanında en az 3 yıl tecrübeli,
Altyapı projelerinde Hakediş ve Kesin Hesap Mühendisi olarak çalışmış,
Autocad ve MS Office (excel, word) programlarını iyi derecede kullanan,
İyi seviyede İngilizce bilen,
Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış.
Hakediş ve Kesin Hesap Mühendisi istihdam edilmesi planlanmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Saha Mühendisi İstanbul(Asya) Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri Sanayi A.Ş.
Saha MühendisiFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri Sanayi A.Ş.
        Şirketimizin sürdürmekte olduğu projelerinde görev alacak,
* Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
* Sahada aktif olarak imalatda bulunarak, ekiplerin üretimlerini takip edebilecek,
* Sahadaki teknik kontrol ve denetimleri gerçekleştirebilecek,
* Günlük/Haftalık Raporlamalarını, planlama, iş programı ve takibini yapabilecek,
* MS Office programlarına hakim ve özellikle iyi düzeyde Excel kullanabilen,
* Tercihen C sınıfı iş güvenliği sertifikasına sahip,
* İngilizce bilen,
Saha Mühendisleri aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektromekanik Kalite Kontrol Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Elektromekanik Kalite Kontrol MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi – SK EC (YMSK JV) Adi Ortaklık İşletmesi’nin yapımını üstlendiği İstanbul Boğazı Karayolu Tüp Geçişi Projesi’nde görevlendirilmek üzere;
•Üniversitelerin Makina veya Elektrik&Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
•Mekanik işlerde (havalandırma, yangından korunma, drenaj, ekipman montajı, test ve devreye almalar vb.) en az 5 yıl tecrübeli,
•Elektrik işlerinde (orta gerilim, alçak gerilim, CCTV, yangın algılama, ITS, SCADA Otomasyon) en az 5 yıl tecrübeli,
•Tünel ve otoyol projelerinde tasarım, imalat ve montaj tecrübesi olan,
•Konusu ile ilgili uluslararası malzeme ve test standartlara hakim,
•Prosedür,İş Yöntemleri ve Kalite Planları hazırlayabilecek,
•MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,
•İyi derecede İngilizce bilen,
•İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,
Elektromekanik Kalite Kontrol Mühendisi istihdam edilmesi planlanmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Karayolu Tasarım Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Karayolu Tasarım MühendisiYapı Merkezi
Genel nitelikler:
Yapı Merkezi - SK EC (YMSK JV) Ortaklığının yapımını üstlendiği Istanbul Boğaz Karayolu Tüp Geçişi Porjesi'nde görevlendirilmek üzere ,
• Karayolu Proje Tasarımı konusunda tecrübeli.
• Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun.
• Projemiz kapsamındaki şehir içi (İstanbul) yol projelerinin tasarımı, onaylatılması ve uygulanması sürecinde tasarımcı olarak sorumluluk alacak.
• Altyapı projelerinde  deneyim tercih sebebidir.
• Autocad Civil 3D kullanabilen.
• Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk alan ve takipçi.
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Karayolu Tasarım Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yapısal Tasarım Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Yapısal Tasarım MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi - SK EC (YMSK JV) Ortaklığının yapımını üstlendiği İstanbul Boğazı Karayolu Tüp Geçişi Projesi'nde, tasarım grubunda görevlendirilmek üzere; 
• Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
• Betonarme yeraltı yapıları (aç-kapa tünel, istinat yapıları, vb.) tasarımı konusunda 8-10 yıllık deneyime sahip,
• Tercihen Çelik yapıların projelendirilmesinde deneyime sahip,
• Aç-kapa tünel, istinat duvarı ve iksa yapılarının tasarımında tecrübeli,
• Proje kasamındaki tünel ve sanat yapılarına ait betonarme projelerin hazırlatılmasında, onaylatılmasında ve sahada uygulatılmasında sorumluluk alabilecek,
• SAP2000, Autocad ve MS Office Programlarını kullanabilen,
• Uluslararası standartlara hakim (EuroCode, ACI), 
• İngilizce bilen (İngilizce tasarım raporlarını inceleyebilecek ve raporlama yapabilecek düzeyde),
• Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk alan ve takipçi,
Yapısal Tasarım (Statik) Mühendisi aranmaktadır.
 
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Arşiv ve Dokümantasyon Sorumlusu İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Arşiv ve Dokümantasyon SorumlusuYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. iştiraklerinden yabancı ortaklı Avrasya Tünelleri A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere;
• Üniversitelerin Bilgi-Belge Yönetimi, Büro Yönetimi vb. Önlisans veya ilgili Lisans bölümlerinden mezun,
• İşinde önceliğini belirleyebilecek, zamanını iyi yönetebilecek ve birden fazla görevi aynı anda yürütebilecek,
•Takım çalışmasına yatkın ve koordinasyon becerisi gelişmiş,
• MS Office programlarına  hakim,
• İngilizce bilen,
• Türkçe sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli,
• Özyönetim becerisine sahip,
• Gerektiğinde inisiyatif alabilen,
• Yoğun çalışma temposuna uyum  sağlayabilecek,
• Titiz ve güvenili,
• B sınıfı sürücü belgesine sahip
Arşiv ve Dokümantasyon Sorumlusu aranmaktadir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Teknikeri İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Elektrik TeknikeriYapı Merkezi
Yapı Merkezi – SK EC (YMSK JV) Adi Ortaklık İşletmesi’nin yapımını üstlendiği İstanbul Boğazı Karayolu Tüp Geçişi Projesi’nde görevlendirilmek üzere;
Minimum 6 yıl veya daha fazla süre  büyük ölçekli muhtelif  YAPI ve tercihen TUNEL projelerinde fiilen sahada çalışmış ;
MS Office ve Autocad uygulamaları konusunda tecrübeli
OG/AG ve Zayıf Akım proje ve şartnamelerini  sahada  takip  edebilecek.
OG/AG ve Zayıf Akım  imalatlarının kalite ve  standartlara uygunluğunu denetleyebilecek ve gerekli hallerde bu çalışmaları bizzat  yapabilecek.
Alt yüklenici / Taşeron  çalışmalarını sahada  kontrol edebilecek
Hakediş  ve Puantaj düzenleme ve  kontrolleri konularında  tecrübeli
Saha imalatları  ve çıkabilecek problemler ile ilgili periyodik raporlama  yapabilecek
ISG prosedürlerine hakim ve saha uygulamaları konusunda bilgili
OG/AG ve Zayıf Akım  malzeme  bilgisine sahip metraj ve malzeme/ekipman sipariş i hazırlayabilecek.Elektrik Teknikeri istihdam edilmesi planlanmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Öğrenci)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Doküman Kontrol Şefi Etiyopya Yapı Merkezi
Doküman Kontrol ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi’nde görevlendirilmek üzere;
• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
• Doküman kontrol konusunda en az 5 yıl tecrübeli,
• İyi düzeyde İngilizce bilen,
•Tercihen inşaat sektörü tecrübesi olan,
• Tercihen daha önce bir doküman kontrol programı kullanmış,
• MS Office programlarına hakim,
• Takım çalışmasına yatkın,
Doküman Kontrol Şefi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Maliyet Kontrol Şefi Cezayir Yapı Merkezi
Maliyet Kontrol ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Kuzey Afrika'da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Maliyet Kontrol alanında en az 5  yıl tecrübeye sahip,
Bütçe hazırlama, kontrolü ve analizi yapabilecek,
Birim Fiyat, Adam/Saat Analizi yapabilecek,
Gerçekleşen maliyetlerin kontrolünü ve gerekli raporlamaları yapabilecek,
Periyodik bütçe kontrollerini, revizyonlarını yapabilecek ve sapmaları değerlendirebilecek,
MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,
İyi derecede İngilizce bilen
Cezayir’de ikamet edebilecekMaliyet Kontrol Şefi  aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat Sanayi A.Ş. Gayrimenkul Grubu Göztepe Şantiyesi'nde görevlendirilmek üzere  aranmaktadır.
• Tercihen mühendislik bölümlerinden mezun,
• Minimum C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlık sertifikasına sahip,
• En az 5 yıl bina inşaatı şantiyelerinde birincil  iş olarak iş güvenliği uzmanlığı, saha ve ofis tecrübesine sahip,
• Risk analizi ve değerlendirmesi yapabilen,
• İş güvenliği uygulamalarında mevzuat, yönetmelik, ve saha uygulamalarına hakim,
• OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi konusunda tecrübeli,
• Tüm iş kalemleri için iş başlangıç eğitimleri, günlük tool-box talk (işbaşı kısa eğitimleri) gibi gerekli eğitimleri ilgili tüm saha personeline düzenli olarak verebilecek,
• Özellikle sahada gerekli görülebilecek iyileştirme  faaliyetlerini programlayıp uygulatacak niteliklere sahip,
• İş takibi ve  taşeron yönetimi konusunda başarılı,
• İletişimi kuvvetli, takım çalışması anlayışına yatkın ve uyumlu olarak çalışabilecek,
• MS Office programlarına hakim,
• İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Prefabrik Montaj Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi Prefabrikasyon
Prefabrik Montaj MühendisiYapı Merkezi Prefabrikasyon
Yapı Merkezi Prefabrikasyon A.Ş.'nin Paşaköy İşletmesi'nde görevlendirilmek üzere ;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun, 
0-3yıl iş tecrübeli,
Analitik düşünme, muhakeme, ekip yönetme ve problem çözme yeteneğine sahip,
Tercihen Prefabrik Montaj konusunda deneyimli,
Mesleki programlar (Autocad vs.) ve Ms Office uygulamalarına iyi derecede hakim,
İstanbul-Anadolu Yakasında ikamet eden,
Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,
Aktif olarak araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışPrefabrik Montaj Mühendisi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Safety Manager İstanbul(Avr.) Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri Sanayi A.Ş.
Safety ManagerFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri Sanayi A.Ş.
        Freysas-Freyssinet(French-Turkish) company, in charge of stay cable works on the Third Bosphorus Bridge is looking for a safety manager.
5 years experience, amongst which 2 years in construction,
A level certificate is a plus,
Rigorous,
Good level of English.
Dönemsel / Proje bazlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Maliyet Kontrol Şefi Etiyopya Yapı Merkezi
Maliyet Kontrol ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği demiryolu projesinde görevlendirilmek üzere ,
• Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
• Maliyet Kontrol alanında en az 4  yıl tecrübeye sahip,
• Koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip,
• Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı
• MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,
• İyi derecede İngilizce bilen
Maliyet Kontrol Şefi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Business Unit Manager İstanbul(Asya) Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Business Unit ManagerFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
        We are looking for 'Department Manager' for our Business Unit in Acıbadem Headquarter with below qualifications ;
University degree at Civil Engineering
Min 3 years experience in Construction sector Project Management
Excellent planning and coordination of site works
Strong oral and written communication skills in English
Ability to travel in Turkey and other countries if necessary
Good communication and personal skills
No military service obligation for male candidates
B class driving licence
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Doküman Kontrol Uzmanı / Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Doküman Kontrol Uzmanı / Uzman YardımcısıYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüs'ünde görevlendirilmek üzere,
• Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,
• Tercihen uluslararası proje deneyimi olan,
• İyi derecede İngilizce bilen,
• Doküman kontrolü / yönetimi konusunda 2-4 yıl tecrübeli,
• B sınıfı ehliyet sahibi,
• Seyahat engeli olmayan
• Tercihen iş akışları konusunda deneyimli
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Doküman Kontrol  Uzmanı / Uzman Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Gıda Mühendisi Etiyopya Yapı Merkezi
Gıda MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.’nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi’nde görevlendirilmek üzere;
• Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümlerinden mezun,
• Gıda güvenliği ve Gıda mevzuatına hakim,
• Alanında min. 3 yıl tecrübeye sahip,
• Şantiyede yemekhane denetim ve kontrollerini yapabilecek,
• İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasını seven,
• MS Ofis programlarına hakim, raporlama yeteneğine sahip
Gıda Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Yetkilisi Etiyopya Yapı Merkezi
Satınalma YetkilisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da  yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere;
• Üniversitelerin ilgili  bölümlerinden mezun,
• Minimum 2 yıllık deneyime sahip,
• MS Office programlarına hakim,
• İyi derecede İngilizce bilen,
• Tercihen SAP bilen,
• Uluslararası ticaret konularına hakim,
• Yurtdışı ithalat ve ihracat mevzuatına hakim, malzeme bilgisine sahip,
• Merkez ile şantiye arası koordinasyonun sağlanması, periyodik olarak plan, bütçe ve raporlamaları ile maliyet tablolarının oluşturulmasında deneyimli,
• Tercihen Afrika veya Körfez Bölgesi’nde deneyimi olan
Satınalma Yetkilisi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Lojistik Yetkilisi Etiyopya Yapı Merkezi
Lojistik YetkilisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere;
• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
• Alanında en az 2  yıl tecrübeli,
•Tercihen SAP bilen
• Tercihen Afrika ve Körfez Bölgesi  proje ve şantiye tecrübesi olan
• Yurtdışında lojistik, gümrük ve ambar yönetimi konularında tecrübe sahibi, mevzuata hakim
• İyi derecede İngilizce bilen,
Lojistik Yetkilisi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sağlık Yetkilisi Cezayir Yapı Merkezi
Sağlık YetkilisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Kuzey Afrika'da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Sağlık Yüksekokulları'ndan mezun,
İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim,
Tercihen inşaat  sektöründe faaliyet gösteren firmalarda Sağlık Yetkilisi olarak deneyimi olan,
MS Office uygulamalarına hakim,
İyi derecede İngilizce bilen,
İletişim, planlama, organizasyon, analiz ve problem saptama konularında güçlüSağlık Yetkilisi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Güvenliği Mühendisi İstanbul(Avr.) Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
İş Güvenliği MühendisiFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
        Projelerimizde; şantiyelerin iş güvenliği tedbirlerinin alınmasında ve raporların (haftalık saha turu ve morning safety tool box) yapılmasında görev alacak,
* Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
* İş Güvenliği (C Sınıf ve üzeri) sertifikası bulunan,
* Saha oryantasyon eğitimleri, çalışanların kıyafet(Personal protective equipment) ‘lerinin takibi.
* Depo stok takip süreçleri, Günlük raporların hazırlanması
* İngilizce bilen, aktif araç kullanabilen,
* Gerektiğinde üretime katılıp, planlama, iş programı ve takibini yapabilecek, kendisini bu alanda da geliştirmek isteyen,
* Sahadaki teknik kontrol ve denetimleri gerçekleştirebilecek
İş Güvenliği Mühendisi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Part Time Görevlisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Satınalma Part Time GörevlisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüs'ünde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Satın Alma ve Lojistik Bölümleri'nde okuyan,
Kış döneminde haftada en az 3 gün, yaz döneminde tam zamanlı devam edebilecek,
MS Office programlarına  hakim,
İyi derecede İngilizce bilen,Satın Alma Part Time Görevlisi aranmaktadır.
Yarı zamanlı / Part Time    Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Üniversite (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Danışma ve Santral Görevlisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Danışma ve Santral GörevlisiYapı Merkezi
Yapı Merkez İnşaat ve Sanayi A.Ş.’nin Çamlıca’daki Merkez Kampüs’ünde görevlendirilmek üzere,
 
Lise veya Meslek Yüksek Okulları'nın Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun,
Alanında en az 3 yıl tecrübeli,
İngilizce bilgisine sahip olmak,
Resepsiyon ve/veya Danışma Görevlisi olarak çalışmış,
Santral ve dış telefon görüşmelerini yürütebilecek,
Kargo, kurye ve posta işlemlerini yürütebilecek,
Faks ve ortak e-mail kutularının yönetebilecek,
Misafirlerin karşılayabilecek,
Şirket içi evrak akışını sağlayabilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Danışma ve Santral Görevlisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net