Yapı Merkezi 

Şirket Bilgileri

www.ym.com.tr

YAPI MERKEZİ

Tarihçe

Yapı Merkezi, 1965 yılında "insanlığa mutluluk ortamı yaratarak hizmet edecek çağdaş yapı projelerini üretmek ve inşaatlarını gerçekleştirmek" amacıyla kurulmuştur. İlk yıllarında bir "araştırma ve proje" şirketi olarak hizmet veren Yapı Merkezi, bir çok önemli mühendislik yapılarını projelendirmiştir. Kısa süre sonra, Yapı Merkezi genel müteahhitlik işleri de üstlenmeye başlamış ve özellikle prefabrikasyon teknolojileri kullanarak sanayi tesis ve sitelerinin inşaatlarında deneyim kazanmıştır.

Yapı Merkezi Grubunun ilk ve en büyük şirketi olan Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. pek çok bina ve ağır inşaat projesinin tasarımını ve inşaatını gerçekleştirmiş ve 1980 yılından bu yana, özellikle Cezayir, Kuveyt, Rusya ve Türki Cumhuriyetler olmak üzere yurt dışında da tasarım ve inşaat işleri yüklenmeye başlamıştır.

1978 yılında, prefabrikasyon tecrübe ve know-how birikimi ve oluşturulan kapsamlı ekipman ve tesislerden istifadeyle Yapı Merkezi Prefabrikasyon A.Ş. kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana, Yapı Merkezi Prefabrikasyon Türkiye'deki en büyük prefabrik beton üreticisi konumuna erişmiş ve toplam 4 milyon metrekareden fazla yapıyı müşterilerine başarıyla teslim etmiştir. Bu başarılarının bir sonucu olarak da Türkiye'de inşaat sektöründe ISO 9001 Kalite Güvence Belgesini alan ilk kuruluş olmuştur.

Yapı Merkezi, 1987 yılında, beton öngerme teknolojisinin mucidi ve lideri konumundaki Freyssinet International ile ortak olarak Freysaş şirketini kurmuştur. Freysaş, kısa zamanda ön germe, ard germe, ağır kaldırma ve zemin ankrajları gibi ileri inşaat teknolojilerini içeren muhtelif projelerini başarıyla tatbik etmiştir.

Aynı yıl içinde, Yapı Merkezi Grubu Yapıtur'u kurarak tuizm sektörüne ilk adımını atmıştır. Yapıtur, 1991 yılında, Antalya-Beldibi'nde yeralan 650 yataklı birinci sınıf tatil köyü olan Club Aquamarine'i işletmeye açmıştır.

1989 yılında beton üretimi için yüksek nitelikli agregalar üretmek amacıyla kurulan Yapı Maden Gruba katılmıştır.

1994'de, Türk aile yaşamına uygun, kaliteli ve konforlu konutlar üretmek üzere Yapı Konut Gruba katılmış ve Grubun 30 yılı aşkın tasarım ve inşaat deneyimi ile kaliteli işgücünden yararlanarak iddialı projelere çok başarılı imzalar atmaya başlamıştır.

Daha sonra 1995'de, sekiz yıllık eğitim kavramı çerçevesinde Nitelikli Eğitim Kurumları A.Ş. (NEKAŞ) kurulmuştur. Nekaş gerekli tesislerin inşaatını süratle tamamlayarak aynı yıl içinde Irmak İlk Öğretim Okulu'nun açılışını yapmıştır. Irmak, kısa sürede Milli Eğitim Bakanlığı tarafından örnek gösterilen özel okullardan birisi olmuş ve Türkiye'de uluslararası ISO 9002 belgesini ilk olarak elde eden okul sıfatını kazanmıştır.

Yine 1995'de Yapı Merkezi, Yapı Radyo'yu kurarak başka bir sektöre daha girmiştir. Yapı Radyo, kent sorunlarını tartışmak, yapı malzeme ve teknolojilerini tanıtmak üzere uygun platformlar yaratmak üzere kurulmuştur.

1996 yılında ise Grubun yüksek teknolojili kompozit inşaat malzemeleri üretmek hedefi çerçevesinde ABD'nin konusunda en önde gelen şirketi Owens Corning ile ortak olarak Owens Corning - Yapı Merkezi Boru Sanayi A.Ş. kurulmuştur. Şirket, 1997'de yıllık 300 km kapasite ile yüksek nitelikli boru imalatına başlamıştır.

1997 yılında ABD'nin önde gelen tasarım ve müşavirlik şirketi ICF Kaiser ile ortak olarak Yapı-ICF Kaiser Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. kurulmuştur. Böylece, iki şirketin toplam 120 yıllık tasarım tecrübesi birleştirilmiştir. Şirket, Türkiye ve diğer ülkelerde önemli inşaat projeleri geliştirerek müşavirlik, tasarım ve yönetim hizmetleri vermektedir.

Grubun 10 yıldan fazla Raylı Sistem tecrübesinden istifadeyle ve devamlı artan şehiriçi ve şehirlerarası demiryolu ulaşımı talebi dikkate alınarak 1998'de Yapıray Gruba katılmıştır. Yapıray, demiryolu sistemleri ile ilgili tasarım, inşaat ve işletme hizmetleri vermektedir.

Son olarak 1998 yılı sonlarında daha randımanlı mali ve idari bir yapı kurulması ve Grup kültürünün güçlendirilmesi stratejileri çerçevesinde Yapı Merkezi Holding kurulmuştur. Yine aynı çerçevede, uluslararası platformda mali yatırımlar yapmak üzere Lüksemburg merkezli Yapı Invest, teknoloji geliştirmek ve yönetmek üzere Cenevre merkezli Yapı Technologies şirketleri Gruba dahil edilmişlerdir.

Yapı Merkezi, tüm faaliyetlerinde bilim ve teknolojiye özel önem vermektedir. Bunun sonucu olarak da Türkiye'de pek çok "ilk"e imza atmıştır. İlk şehiriçi raylı sistemin tasarım ve inşaatı, ilk çok katlı otopark projesinin yanısıra Türkiye'de 1000 kg/cm² dayanıma sahip betonu da ilk olarak Yapı Merkezi üretmiştir. Yapı Merkezi'nin gayretleri ve katkıları ulusal ve uluslararsı otoritelerce pek çok kez takdir edilmiştir.

Başarılı referanslarını, sağlam mali yapısını, kuvvetli şirket kültürünü ve nitelikli iş gücünü geçerli-güncel teknolojilerle, know-how ve ileri görüşlü Ar-Ge programlarıyla birleştiren Yapı Merkezi insanlığın mutluluğuna katkılarını arttırarak sürdürecektir.

Vizyonumuz

Yapı Merkezi; insanlığın, özellikle müşterilerinin, ortaklarının ve çalışanlarının yaşam kalitesini artırmayı amaçlar. Bunun için ulusal veya uluslararası şirketler kurarak, bilgi ve teknoloji yoğun yatırımlar yaparak ve evrensel boyutlu projeler gerçekleştirerek fikir-hizmet-mal üretir, ticaret yapar ve sosyal faaliyetlerde bulunur. Yapı Merkezi; tüm faaliyetlerinde daima; Türkiye'nin kalkınmasını, dünya uygarlığının gelişmesini, insan mutluluğunu ve müşterilerinin memnuniyetini en ön planda gözetir.

Yapı Merkezi; çalışanları ile birlikte; faaliyet gösterdiği sektörlerde ve ülkelerde topluma ve müşterilerine daima yenilikçi, öncü, saygın ve güvenilir bir kuruluş olduğunu ispatlar. Bu değerler çerçevesinde Yapı Merkezi Şirketlerinin Anayasası: sürekli yönetim ve üretim teknolojilerini geliştirmek, sürekli entellektüel kapitallerini artırmak ve sürekli rekabet güçlerini yükseltmektir.

Ersin Arıoğlu
Ocak 1999Yapı Merkezi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 59
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yapısal Tasarım Şefi İstanbul(Asya) Yapıray
Yapısal Tasarım ŞefiYapıray
1998’den bu yana YAPI MERKEZİ çatısı altında faaliyet gösteren YAPIRAY,  raylı sistemlerde , anahtar teslim raylı sistem projeleri yapan ve mevcut raylı sistemlerin bakım-onarım ve takviye işlerini gerçekleştiren, yüksek mühendislik çözümleri içeren tasarımlar yapan ve travers üretimi yapan  raylı sistemler konusunda ülkemizin çok işlevli en önemli şirketidir. Yapıray Merkez Ofis Tasarım  Departmanı' nda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, tercihen Yapı Mühendisliği üzerine Yüksek Lisans yapmış,Demiryolu hat üst yapısı ve üst yapı elemanları tasarımı üzerine 10 yıl tecrübeye sahip,Demiryolu mühendisliği üzerine statik ve dinamik hesap konuları ile sürekli kaynaklı ray konularında analizler, hesaplar ve tasarımlar gerçekleştirebilecek,Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,Yapısal analiz ve Mühendislik çizim programlarına hakim,Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı,Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,Yapısal Tasarım Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ambar Sorumlusu Çankırı Yapıray
Ambar SorumlusuYapıray
1998’den bu yana YAPI MERKEZİ Holding çatısı altında faaliyet gösteren YAPIRAY,  raylı sistemlerde , anahtar teslim raylı sistem projeleri yapan ve mevcut raylı sistemlerin bakım-onarım ve takviye işlerini gerçekleştiren, yüksek mühendislik çözümleri içeren tasarımlar yapan ve travers üretimi yapan  raylı sistemler konusunda ülkemizin çok işlevli en önemli şirketidir. Çankırı' da görevlendirilmek üzere; En az Meslek Yüksek Okulu mezunu, Tercihen inşaat sektörü ambar biriminde en az 5 yıl tecrübe sahibi,Yoğun ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,İrsaliye, stok takibi ve fatura konularına hakim,Analitik düşünme yeteneğine sahip, sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı,Ayrıntılara önem veren, dikkatli ve kavrama yeteneği yüksek,MS Office programlarına hakim, Ambar programı kullanmış, tercihen SAP (ERP) programına hakim,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Seyahat engeli olmayan, Ambar Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Business Development Manager İstanbul(Avr.), ... Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Business Development ManagerFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
We are seeking a Business Development Manager  for our head office,University degree at Civil Engineering Min 10 years experience in Construction sector. At least 5 years business development experience in bridge, viaduct projects.Excellent planning and coordination of site works Strong oral and written communication skills in English Ability to travel in Turkey and other countries if necessary Good communication and personal skills No military service obligation for male candidates B class driving license
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Saha MühendisiFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Şirketimizin projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Saha Mühendisi aranmaktadır;·         Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,·         Köprü, viyadük, tünel vb. sanat yapısı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi olan,·         Autocad çizim programı kullanabilen,·         Vardiya sistemi içerisinde yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,·         İyi derecede Microsoft Office programlarını kullanabilen,·         Tercihen İngilizce bilen,·         B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen,·         İş disiplinine  önem veren, iş takibi kuvvetli, raporlama yapabilen,·         Yönetim becerilerini geliştirmiş, iletişimi kuvvetli, ·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi Ankara Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Makine MühendisiFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Şirketimizin Ankara'daki  Atölyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Makine Mühendisi aranmaktadır;·         Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,·         En az 4 yıl deneyimli,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         MS Office, MS Project, Autocad ve Solid Works programlarına hakim,·         B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Kayseri Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Şirketimizin Kayseri Derevenk’te yapımını üstlendiği Köprü/ Viyadük Projesi'nde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı aranmaktadır;·         Tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun,·         1-3 yıl şantiye deneyimi bulunan,·         Asgari “C” sınıfı İş Güvenliği Uzmanı belgesi bulunan,·         MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen,·         OHSAS 18001, ISO 14001 ve ISO 9001 konularında bilgi sahibi,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,·         Tercihen İngilizce bilen,·         Seyahat Engeli bulunmayan,·         Takım çalışmasına yatkın, iletişim, ikna etme kabiliyeti yüksek,·         Ulusal ve uluslararası SEÇ Mevzuatına ve uluslararası standartlara hakim,·         B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı Tanzanya Yapı Merkezi
İnsan Kaynakları UzmanıYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. olarak, Tanzanya’da yapımını üstlendiğimiz Demiryolu Projesi’nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mühendislik veya İşletme Bölümlerinden mezun,Tercihen İnsan Kaynakları alanında yüksek lisans yapmış,Tüm İnsan Kaynakları fonksiyonlarında (İşe Alım, Performans Yönetimi, Eğitim Ölçme ve Değerlendirme) aktif olarak en az 3 yıl çalışmış,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen,Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip ve kişilerarası ilişkilerde başarılı,Analitik düşünce yapısına ve raporlama becerisine sahip,Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamışİnsan Kaynakları Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Teklif Mühendisi İstanbul(Asya) Yapıray
Uzman Teklif MühendisiYapıray
1998’den bu yana YAPI MERKEZİ çatısı altında faaliyet gösteren YAPIRAY,  raylı sistemlerde , anahtar teslim raylı sistem projeleri yapan ve mevcut raylı sistemlerin bakım-onarım ve takviye işlerini gerçekleştiren, yüksek mühendislik çözümleri içeren tasarımlar yapan ve travers üretimi yapan  raylı sistemler konusunda ülkemizin çok işlevli en önemli şirketidir. Yapıray Merkez Ofis Teklif  Departmanı' nda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümlerinden mezun,İhale şartnamesi, teklif ve sözleşme hazırlama konularında minimum 10 yıl tecrübeye sahip,Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce ve Fransızca bilgisine sahip,Çok iyi derecede Ms Office uygulamaları kullanabilen,MS Project, Priamavera ve Tilos kullanabilen, AutoCAD programına hakim,Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Uzman Teklif  Mühendisi aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnşaat Mühendisi Kuzey Afrika Yapı Merkezi
İnşaat MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş’nin Kuzey Afrika'da yapımını üstlendiği ulaştırma projelerinde yetiştirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,  0-1 yıl staj / iş tecrübesine sahip,  Çok iyi derecede İngilizce bilen,  Kariyerine teknik ofis uygulamaları alanında (Planlama, Maliyet Kontrol, Sözleşme) devam etmek isteyen, MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen, Öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünme yeteneğine sahip,Kuzey Afrika şantiyelerimizde çalışabilecek,  İnşaat Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Experienced Computer Engineer İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Experienced Computer EngineerYapı Merkezi
Yapı Merkezi İDİS (Monitoring Control & Communication Systems) Inc.We are looking for a teammate with below-mentioned qualifications:Bachelor degree in department of Computer Engineering, A very good command of technical English, Real time C# programming knowledge at advanced level, Experience in Railway Signaling is an advantage, Attention to documentation and code legibility, Completed military service for male candidates, Strong communication skills and improved reporting skills, Experienced on the subject of Project Follow-up and tendency to work in a team,Ability to learn fast and solve problems, committed to constant self-improvement,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı İşleri Şefi Tanzanya Yapı Merkezi
Altyapı İşleri ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. olarak Tanzanya’da yapımını üstlendiğimiz Demiryolu Projesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden  mezun, Altyapı işlerinde (köprü, sanat yapıları, toprak işleri vb.) en az 7 yıl saha tecrübesi olan,MS Office, AutoCad programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Sahadaki teknik kontrol ve denetimleri gerçekleştirebilecek, Saha imalat ilerlemelerini raporlayabilecek, Sahadaki ekiplerin üretimlerini takip edebilecek. Altyapı İşleri Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Şefi Tanzanya Yapı Merkezi
Planlama ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. olarak, Tanzanya’da yapımını üstlendiğimiz Demiryolu Projesi’nde görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Planlama konusunda en az 7 yıl tecrübeye sahip,·         Tercihen yurtdışında büyük ölçekli proje deneyimi olan,·         Adam/Saat, S-Curve, Verimlilik Analizi konularında tecrübe sahibi,·         Günlük / haftalık / aylık raporları hazırlayabilecek,·         Takibindeki süreçlere ait raporlamaları ve sunumları yapabilecek,·         MS Office programlarına hakim, özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,·         Çok iyi düzeyde Primavera-6 ve tercihen Tilos kullanabilen·         Çok iyi derecede İngilizce bilenPlanlama Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.
Yazılım Geliştirme Uzman YardımcısıYapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.
Bilgi İşlem bölümünde görev almak üzere;Firmamız bünyesinde faaliyet gösteren Bilgi Teknolojileri bölümünde görev alacak,Üniversitelerin tercihen bilgisayar mühendisliği bölümlerinden mezun, SAP uygulamalarında ve ABAP programlama dilinde yetiştirilmek üzere, Ekip çalışmasına yatkın, diğer ekip üyeleri ve danışman firmalarla birlikte yoğun olarak çalışabilecek,İletişim becerileri yüksek, Yurtdışına seyahat engeli olmayan, ve yurt dışında canlı geçiş desteği verebilecek,Canlıya alınan SAP modüllerinin destek, geliştirme ve iyileştirme faaliyetlerinde görev almaya devam edecek,Microsoft .NET platformunda en az 2 yıl tecrübe sahibi Yazılım Geliştirme Uzman Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.
Yazılım Geliştirme UzmanıYapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.
Bilgi İşlem bölümünde görev almak üzere;Üniversitelerin tercihen bilgisayar mühendisliği ilgili bölümlerinden mezun, SAP PP, PM, QM uygulamalarında en az 2 yıl tecrübeli, tercihen canlı geçiş deneyimi olan,SAP ABAP programlama konusunda bilgili, Ekip çalışmasına yatkın, diğer ekip üyeleri ve danışman firmalarla birlikte yoğun olarak çalışabilecek,İletişim becerileri yüksek, Yurtdışına seyahat engeli olmayan, ve yurt dışında canlı geçiş desteği verebilecek,Canlıya alınan modüllerin destek, geliştirme ve iyileştirme faaliyetlerinde bulunacak,Microsoft .NET platformunda yetkin, SAP .net connector üzerinde tecrübe sahibi,Yazılım Geliştirme Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Telecom and Communication Engineer İstanbul(Asya) Yapı Merkezi İdis Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.
Telecom and Communication EngineerYapı Merkezi İdis Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.
Yapı Merkezi IDIS Transportation TechnologiesWe are looking for a new teammate with the following qualifications:Bachelor’s or Master’s degree in Electronics Engineering or in a similar fieldPrevious experience in a similar role would be required, at least 4 years of project delivery experience within rail industryExcellent interpersonal negotiation and persuasion skills in English – ability to deliver key messages efficiently and effectively, tailoring the approach to the audience as appropriate, in order to promote actionRailway project execution experience Knowledge of Railway Telecom Systems (GSM-R, Transmission Systems, CCTV, PAS, PIS, Telephone)Extensive experience in supervising project installation Fully conversant with all current system implementation practices, Rail track Group and Line standards, Health and Safety legislation and standardsAppropriate licenses (if required) Excellent communication skills Full knowledge of project execution practice and procedure. Full knowledge of H&S Legislation applicable to site works. Knowledge of planning process and reporting procedures. Detail knowledge of relevant Standards and Handbooks. Good communications skills both within own team, other disciplines and departments within the company and with customers & suppliers.Good task, time management skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yönetim ve Destek Ofisi Mühendisi İstanbul(Asya) Yapıray
Proje Yönetim ve Destek Ofisi MühendisiYapıray
1998’den bu yana YAPI MERKEZİ Holding çatısı altında faaliyet gösteren YAPIRAY,  raylı sistemlerde , anahtar teslim raylı sistem projeleri yapan ve mevcut raylı sistemlerin bakım-onarım ve takviye işlerini gerçekleştiren, yüksek mühendislik çözümleri içeren tasarımlar yapan ve travers üretimi yapan  raylı sistemler konusunda ülkemizin çok işlevli en önemli şirketidir. İstanbul Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun,Teknik Ofis veya Proje Yönetim konusunda en az 5 yıl tecrübeye sahip,Teknik Ofis bünyesinde Sözleşme ve dokümanların hazırlığı, Bütçe hazırlanması,  Planlama, Metraj, Hakkediş, Nakit Akış konularında tecrübeli. Bu konularla ilgili raporlama yapabilecek,Diğer departmanlara ve eş zamanlı projelere teknik destek verebilecek,Planlama konusunda deneyimli, tercihen Tilos kullanım becerisi olan,SAP(ERP) programına hakim, MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip,Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı,Seyahat engeli olmayan, Çalışkan, aldığı sorumluluğu yerine getirebilecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek ve takım çalışmasına uyumlu, Proje Yönetim ve Destek Ofisi Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Çankırı Yapıray
Teknik Ofis MühendisiYapıray
1998’den bu yana YAPI MERKEZİ Holding çatısı altında faaliyet gösteren YAPIRAY,  raylı sistemlerde , anahtar teslim raylı sistem projeleri yapan ve mevcut raylı sistemlerin bakım-onarım ve takviye işlerini gerçekleştiren, yüksek mühendislik çözümleri içeren tasarımlar yapan ve travers üretimi yapan  raylı sistemler konusunda ülkemizin çok işlevli en önemli şirketidir. Çankırı' da görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,Teknik Ofis konusunda en az 5 yıl tecrübeye sahip,Teknik Ofis bünyesinde Maliyet Kontrol, Planlama, Metraj, Hakediş, Bütçe, Nakit Akış, Sözleşme ve Kesin Hesap konularında tecrübeli. Bu konularla ilgili raporlama yapabilecek,MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip,Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı,Çalışkan, aldığı sorumluluğu yerine getirebilecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, takım çalışmasına uyumlu, Teknik Ofis Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Product Development Engineer İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Product Development EngineerYapı Merkezi
Yapı Merkezi IDIS (Monitoring Control & Communication Systems) Inc.Product Development Engineer We are looking for a team member at our İstanbul-Maslak Office. Bachelor degree in department of control/automation engineering, electrical and electronics engineering, electrical engineering or in a similar environment is preferable2 Years of experience in similar environment PLC software development experience is required Low-voltage electrical systems knowledge Network design knowledge is considered as an advantage Fluent in written and spoken English Advance user of MS Office tools Strong communication and documentation skills Readiness for short periods of travel inland and abroad for commissioning activitiesB-Class clean driving licence Team player, initiative taker
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Müdürü İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Elektrik İşleri MüdürüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Orta Doğu'da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makina veya Elektrik&Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Mekanik işlerde (havalandırma, yangından korunma, drenaj, ekipman montajı, test ve devreye almalar vb.) en az 10 yıl tecrübeli,Elektrik işlerinde (orta gerilim, alçak gerilim, CCTV, yangın algılama, ITS, SCADA Otomasyon) en az 5 yıl tecrübeli,Tünel ve otoyol projelerinde tasarım, imalat ve montaj tecrübesi olan,Yurtdışı (GCC ülkeleri vb.) Bina (Havaalanı, Terminal İstasyon, çok fonksiyonlu bina, AVM vb)  projelerinde çalışmış olan,Teknoloji yoğun bina yapım, test&commisining ve teslim süreçlerinde tecrübe sahibi olan,Konusu ile ilgili uluslararası standartlara hakim,MS Office ve AUTOCAD programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,İyi derecede İngilizce bilen, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkınElektrik İşleri Müdürü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektromekanik İşler Müdürü İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Elektromekanik İşler MüdürüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Orta Doğu'da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makina veya Elektrik&Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Mekanik işlerde (havalandırma, yangından korunma, drenaj, ekipman montajı, test ve devreye almalar vb.) en az 10 yıl tecrübeli,Elektrik işlerinde (orta gerilim, alçak gerilim, CCTV, yangın algılama, ITS, SCADA Otomasyon) en az 5 yıl tecrübeli,Tünel ve otoyol projelerinde tasarım, imalat ve montaj tecrübesi olan,Yurtdışı (GCC ülkeleri vb.) Bina (Havaalanı, Terminal İstasyon, çok fonksiyonlu bina, AVM vb)  projelerinde çalışmış olan,Teknoloji yoğun bina yapım, test&commisining ve teslim süreçlerinde tecrübe sahibi olan,Konusu ile ilgili uluslararası standartlara hakim,MS Office ve AUTOCAD programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,İyi derecede İngilizce bilen, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkınElektromekanik İşler Müdürü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Electromechanical Engineer İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Electromechanical EngineerYapı Merkezi
As Yapı Merkezi Construction and Industry Inc., we are looking for Electromechanical Engineer for project in Turkey; Bachelor's Degree in Electronics, Electrical-Electronics, Mechanical or Mechatronics Engineering,??Advanced level of English is a must,Minimum 3 years of experience on weak current systems,Experience on tunnel electrical and mechanical works (Medium voltage, low voltage, CCTV, ITS, SCADA, test and commissioning, electrical installation, ventilation, fire detection and suppression, drainage systems etc.), design, procurement and installation works for tunnel and highway projects is preferable,Good knowledge of international standards,Strong interpersonal skills that enable a learning approach to problem resolution,Ability to perform multi-task assignments effectively,Analytical thinking, result and quality oriented approach,Knowledge of Motors, Fans, Ventilation Equipment, HVAC, Drainage Systems, Pumps, Hydraulic components and systems, hydrodynamic coupling, valves etc. is preferable,Systematic problem-solving and safety orientated behavior,No military obligation for male candidates,Preferably experience in areas facility management and maintenance,Experience to understand, analyze and make technical drawings and technical specifications and conduct basic engineering calculations,Familiarity with Manufacturing and Inspection Processes (milling, turning, welding, braze etc.),Have strong planning and organization skills,Supplier relations and product development procedures,Provide leadership and technical support in area as a supervisor during malfunction or periodic servicing.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Systems Engineer İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Systems EngineerYapı Merkezi
Yapı Merkezi IDIS (Monitoring Control & Communication Systems) Inc.We are looking for a team member at our İstanbul-Maslak Office.Bachelor degree in department of electrical engineering, control/automation engineering, electrical and electronics engineering or in a similar environment is preferable2-5 Years of work experience in a similar role.System design & integration experience in automation & control engineering fieldRailway systems knowledge is an advantage.Logic programming / logic electric circuit development knowledgeDetailed understanding on fail-safe control systems Experience on safety critical system development will be considered as an assetAbility to rapidly work with minimal supervision on projects involving both small and large teamsFluent in written and spoken English Advance user of MS Office tools Strong communication and documentation skillsB-Class clean driving license Team player, initiative taker
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Requirement Management Engineer İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Requirement Management EngineerYapı Merkezi
Yapı Merkezi IDIS Transportation TechnologiesWe are looking for a new teammate for Railway Interlocking Software Development team with the following qualifications:Good understanding of the software development lifecycle, analysis and test methodologiesUnderstand the related European Norms especially EN 50128 Ability to use IBM DOORS Requirement Management Tool Specific knowledge of Engineering V-cycle required Graduated from engineering; preferably in software, computer, electrical, electrical & electronics, control and automation or similar departments2-3 years of Experience on Railway Signalling Systems is a must Experience in Requirements Engineering is a plus Very good written and verbal communication skills in English Completed military service for male candidates is an advantage Strong written communication and documentation skills Ability to rapidly work with minimal supervision on projects involving both small and large teams
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Uzmanı İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Sigorta UzmanıYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüsü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin tercihen Mühendislik veya İşletme bölümlerinden mezun, Acente, broker ya da sigorta şirketlerinde minumum 2 yıl deneyimi olan, İyi derecede ingilizce bilen, Analitik düşünebilen, iletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın,           Sigorta Uzmanı aranıyor.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satın Alma Mühendisi Ankara Yapı Merkezi
Satın Alma MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Yerköy- Sivas Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satınalma konularında az 5 yıl tecrübeli, Teknik ofis, kontrat ve satınalma konularına hakim, MS Office programını kullanabilen, Analitik düşünen, iletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasında başarılı,İyi derecede İngilizce bilen Satınalma Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Lawyer İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
LawyerYapı Merkezi
We are looking for a Lawyer to join our Legal department in Yapı Merkezi Holding Inc. with the following qualifications;L.L.B. Degree in Turkish Law (L.L.M. preferred), Minimum 3 years of experience, Excellent written and verbal communication skills both in English and in Turkish (French preferred),Research and analyze complex legal and compliance issues using all relevant information sources,Strong time management skills with ability to handle multiple tasks in a deadline oriented environment,Strong business & legal advisory skills with an international commercial and problem solving perspective,Highly committed and motivated, able to work intensively and remain calm under pressure,Strong communication, organization and analytical skills, Have high opinion on ethical values, Ability to act independently and a good team player, Excellent user of MS Office and UYAP, No restriction on travelling either abroad or domestic, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Şefi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
İnsan Kaynakları ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi Holding A.Ş. İnsan Kaynakları Bölümü'nde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin  İşletme, Ekonomi, Sosyal Bilimler veya Mühendislik bölümlerinden mezunİnsan kaynakları fonksiyonlarının (yetkinlik bazlı işe alım, eğitim – gelişim yönetimi, oryantasyon, kariyer - yetenek yönetimi, raporlama) uygulama alanlarında en az 7 yıl tecrübeliİyi derecede İngilizce, tercihen Fransızca bilen, MS Office programlarına hakim, Etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, insan ilişkileri kuvvetli, Organizasyon ve koordinasyon becerileri gelişmiş, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, analitik yönü, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetliTempolu ve yoğun iş ortamına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış İnsan Kaynakları Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Teklif Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Teklif MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüs'ünde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İhale şartnamesi, teklif ve sözleşme hazırlama konularında minimum 5 yıl tecrübeye sahip,Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Çok iyi derecede Ms Office ve Primavera kullanabilen, Analitik düşünme yetisine sahip, sorumluluk sahibi ve disiplinli, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Teklif Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Yetkilisi Tanzanya Yapı Merkezi
Muhasebe YetkilisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Genel muhasebe alanında yetkinliğe sahip, Tek Düzen Hesap Planına iyi derecede hakim, SAP ve MS Office programlarını kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünebilen, değişime açık, iletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın,Muhasebe Yetkilisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Proje Koordinasyon Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Uzman Proje Koordinasyon MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüsü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,Minimum 5 yıl tecrübeli, MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,İşin gereğini yerine getirmek için araştıran, sorgulayan ve sonuç almak için çaba sarf eden,Ekip çalışmasına yatkın, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Afrika’ya seyahat engeli olmayan Uzman Proje Koordinasyon Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri Çanakkale Yapı Merkezi
Elektrik TeknikeriYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çanakkale’de yapımını üstlendiği Köprü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin (MYO) Elektrik Bölümlerinden mezun,·         Sahada elektrik tesisat ve topraklama uygulaması yapabilecek,·         Topraklama ve iletkenlik ölçümleri yapabilecek,·         Yükseklik korkusu olmayan ve çalışabilecek,·         Alanında en az 5 yıl şantiye tecrübe sahibi,·         Büyük ölçekli kompleks yapı, yol veya köprü projelerinde çalışmış,·         Topraklama uygulama projelerinde deneyimli, bunun yanında kuvvetli ve zayıf akım sistemlerinde görev almış,·         Autocad ve Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, proje okuyabilen,·         Takım çalışmasına önem veren,·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ressam Çanakkale Yapı Merkezi
Teknik RessamYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çanakkale’de yapımını üstlendiği Köprü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;·        Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·        Alanında en az 3 yıl tecrübeli,·        Autocad (ileri derece) ve MS Office programlarına hakim.·        Sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli,·        Orta derecede İngilizce bilen,·        İstanbul’da ikamet eden, projenin ilerleyen safhalarında proje kapsamında Lapseki veya Gelibolu’da ikamet edebilecek erkek adaylar,Teknik Ressam aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Doküman Kontrol Yetkilisi Tanzanya Yapı Merkezi
Doküman Kontrol YetkilisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilen, Doküman kontrol konusunda min. 2 yıl tecrübeli, Tercihen daha önce bir doküman kontrol programı kullanmış, MS Office programlarına hakim, Dokümanların incelenmesi, kontrol edilmesi, dosyalanması ve arşivlenmesinden sorumlu olacak,Takım çalışmasına yatkın, Tanzanya'da ikamet edebilecek Doküman Kontrol Yetkilisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Data Operatörü Tanzanya Yapı Merkezi
Data OperatörüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin  Tanzanya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Bilgisayar programlarını aktif olarak kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Ekip çalışmasına uygun, İnşaat sektörü tecrübesi olan, Tanzanya'da ikamet edebilecek Data Operatörü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Kalite Kontrol MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya‘da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat, Jeoloji, Maden, Jeofizik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,En az 3 yıl kalite tecrübesine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli, analitik düşünme yeteneğine sahip,Kariyerine yurtdışı projelerinde ve "Kalite" alanında devam etmek isteyen Kalite Kontrol Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sözleşme Şefi Tanzanya Yapı Merkezi
Sözleşme ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat A.Ş.' nin  Tanzanya’ da yapımını üstlenmiş olduğu projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 7 yıl tecrübeye sahip, FIDIC deneyimi bulunan, Sözleşme hazırlanması, asgari şartlar bakımından teknik dokümantasyon takibi ve sözleşmenin analiz raporlamalarının yapılması konusunda deneyimli,Claim tecrübesi bulunan ve tercihen raylı sistemlerde çalışmış, Uluslararası sözleşme standartlarına hakim, İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Uzman Sözleşme Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Görevlisi Tanzanya Yapı Merkezi
Muhasebe GörevlisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Genel muhasebe alanında yetkinliğe sahip, Minimum 2 yıl iş tecrübesine sahip, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli, analitik düşünme yeteneğine sahip,Muhasebe Görevlisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Ressam Etiyopya Yapı Merkezi
Teknik RessamYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya' da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;• Teknik Lise veya MYO mezunu,• Alanında en az 5 yıl tecrübeli,• Yol projeleri konusunda tecrübeli,• İyi derecede İngilizce bilen ve inşaat teknik ingilizcesine hakim,• MS Office, AutoCad, Netcad ve 3D uygulamalarına hakim,• Takım çalışmasında başarılı,• Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Teknik Ressam aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrifikasyon Tasarım Mühendisi Ankara Yapı Merkezi
Elektrifikasyon Tasarım MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş’nin Ankara Ofis’inde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasında başarılı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan,  Elektrifikasyon Tasarım Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe ve Satınalma Sorumlusu İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Muhasebe ve Satınalma SorumlusuYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin İstanbul'da yapımını üstlendiği Mandarin Otel Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Genel muhasebe alanında yetkinliğe sahip, Ön Muhasebe süreçlerine hakim, Analitik düşünebilen, iletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın Satınalma ve Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Hekimi Tanzanya Yapı Merkezi
İşyeri HekimiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, Türk Tabipler Birliği veya ÇSGB onaylı 'İşyeri Hekimliği Sertifikası' sahibi,İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim, Acil servis tecrübesi olan, Tercihen inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalarda İşyeri Hekimliği deneyimi olan,MS Office uygulamalarına hakim, İletişim, planlama, organizasyon, analiz ve problem saptama konularında güçlü,İşyeri Hekimi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kontrol Şefi Tanzanya Yapı Merkezi
Kalite Güvence ve Kontrol ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya‘da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;; Üniversitelerin tercihen İnşaat, Jeoloji, Maden, Kimya veya Malzeme mühendisliği bölümlerinden mezun,Yurtdışı ve/veya yurt içi projelerde, uluslararası firmalarda çalışmış,  Şartnameler ve uluslararası teknik standartlara hakim olan, Kalite kontrol test ekipmanları ve özellikle beton, zemin ve toprak uygulamaları hakkında tecrübe ve yetkinliğe sahip,Proje kalite plan-prosedürleri ve iş kapsamı dahilinde Muayene ve Test Planlarını ve Kalite kontrol iş programını hazırlayacak,Proje kapsamındaki malzeme ve imalat muayenesi kapsamındaki tüm süreçleri yürütecek ve mişavire raporlayacak,Malzeme ve imalat süresince ortaya çıkabilecek uygunsuzluk süreçlerini yöneterek QA/QC müdürüne raporlayacak.İyi derecede İngilizce yazma, okuma ve konuşma bilgisine sahip, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri konusunda tecrübe ve yetkinliğe sahip, tercihen ISO 9001 İç Tetkikçi sertifikasına sahip olan,MS Office programlarına hakim, B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Kalite Güvence ve Kontrol Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Tasarım Hazırlama Teknikeri İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Proje Tasarım Hazırlama TeknikeriYapı Merkezi
Yapı Merkezi Holding A.Ş. grup şirketlerinden Yapı Merkezi İDİS yurt dışı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yeterli derecede İngilizce bilen, İyi derecede Autocad ve yeterli düzeyde MS Office bilgisi olan, B sınıfı ehliyete sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Proje Tasarım Hazırlama Teknikeri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU (ENGELLİ PERSONEL) İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
GENEL BAŞVURU (ENGELLİ PERSONEL)Yapı Merkezi
Yapı Merkezi Genel Müdürlüğü engelli kadrosunda değerlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız; En az lise, tercihen üniversite mezunu, Türkiye İş Kurumu’nda kaydı olan ve engel derecesini gösterir (%40 ve üzeri) sağlık raporu bulunan,MS Office programlarına hakim ve aktif olarak kullanabilen, İnsan ilişkileri güçlü ve kolay iletişim kurabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mimar İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
MimarYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.’nin Batı Afrika'da yapımını üstlendiği demiryolu projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Mimari saha uygulamaları konusunda tecrübeli, Şartname hazırlanması, işlerin taşere edilmesinde ve hakediş denetiminde tecrübeli,Şantiye tecrübesi olan, MS Office ve AutoCad programlarının etkin olarak kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Mimar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Şefi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Harita ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Kuzey Afrika’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Harita ve Kadastro Mühendisliği Bölümünden mezun, Demiryolu ve Karayolu konusunda en az 7 yıllık tecrübeye sahip veya 1 proje bitirmiş,Yurtdışı projelerinde daha önce görev almış, Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı, Koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip, Autocad, Netcad ve MS Office programlarına hakim, Çalışkan, aldığı sorumluluğu yerine getirebilecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, takım çalışmasına uyumlu,İyi derecede İngilizce bilen  Harita Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Mühendisi İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Yazılım MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi Holding A.Ş. grup şirketlerinden Yapı Merkezi İDİS’te görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Bilgisayar , Yazılım veya Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,İleri derecede teknik İngilizce bilen, İleri derece C# programlama bilgisine sahip, Dokümantasyon ve kod okunabilirliğine önem veren ve deneyimini bu tür profesyonel ortamlarda  kazanmış olan,UML bilgisine sahip, Analitik ve algoritmik düşünebilen, problem çözücü ve sonuç odaklı çalışan, Yazılım geliştirme süreçlerine hakim, Yazılım test süreçleri hakkında bilgi sahibi, İletişimi kuvvetli ve raporlama yetenekleri gelişmiş, Proje takibi konusunda deneyimli ve ekip çalışmasına yatkın, Hızlı öğrenme ve problem çözme yeteneğine sahip, kendisini sürekli geliştirmeye hevesli,Teknolojiyi takip eden, araştırmacı ve öğrenmeye istekli, Tercihen demiryolu sinyalizasyon sistemleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olan,İster yönetim aracı DOORS ile çalışmış veya bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,  Yazılım Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güzergah Mühendisi Tanzanya Yapı Merkezi
Güzergah MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat veya Harita Mühendisliğinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Ulaştırma yapılarının tercihen demiryolu güzergah tasarımında en az 5 yıl deneyimli,Uluslararası standartlara hakim (AREMA AASHTO), AutoCAD, Microstation-Inroads ve MS Office uygulamalarına hakim, Tanzanya'da ikamet edebilecek, Güzergah Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Köprü/ Viyadük Teknik Ressam Tanzanya Yapı Merkezi
Köprü/ Viyadük Teknik RessamYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere; Önlisans veya lisans mezunu, Betonarme ve çelik ulaştırma yapılarının ( köprü, viyadük, altgeçit, üstgeçit ) uygulama projelerinin hazırlanmasında en az 5 yıl tecrübeli,Çok iyi derecede Autocad, Revit ve Photoshop kullanabilen, İngilizce bilen, Köprü/ ViyadükTeknik Ressam aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Köprü / Viyadük Tasarım Mühendisi Tanzanya Yapı Merkezi
Köprü / Viyadük Tasarım MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliğinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Köprü ve viyadük tasarımı konusunda en az 5 yıl denetimli, AutoCAD, sap2000 ve MS Office uygulamalarına hakim, Uluslararası standartlara hakim (Eurocode, AASHTO),    Köprü/ Viyadük Tasarım Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Geoteknik Mühendisi Tanzanya Yapı Merkezi
Geoteknik MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliğinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Demiryolu, yol, altyapı projelerinde deneyimli, Sığ ve derin temellerin tasarımı, şev stabilitesi (kazı/dolgu), zemin iyileştirme ve iksa sistemleri konularında en az 5 yıl deneyimli,AutoCAD, Slide ve MS Office uygulamalarına hakim, Uluslararası Standartlara hakim (AASHTO), Geoteknik Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı / Drenaj Tasarım Mühendisi Tanzanya Yapı Merkezi
Altyapı / Drenaj Tasarım MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat veya Çevre Mühendisliğinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilen, Menfez tasarımı konularında en az 5 yıl deneyimli, Autocad ve MS Office uygulamalarına hakim, Uluslararası standartlara hakim (AREMA,AASHTO), Tanzanya'da ikamet edebilecek, Altyapı / Drenaj Tasarım Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi İşlem Müdürü İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Bilgi İşlem MüdürüYapı Merkezi
Yapı Merkezi Holding A.Ş. Bilgi İşlem Bölümü'nde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Yazılım geliştirme ve süreç analizi konuları ağırlıklı olmak üzere en az 10 yıl, yönetici olarak en az 6 yıl tecrübeliÇok iyi derecede İngilizce bilen, Yurt dışı projelere destek vermek üzere seyahat engeli olmayan, İletişim ve ikna becerileri yüksek Bilgi İşlem Müdürü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Afyon Yapıray
Üretim MühendisiYapıray
1998’den bu yana YAPI MERKEZİ çatısı altında faaliyet gösteren YAPIRAY,  raylı sistemlerde, anahtar teslim raylı sistem projeleri yapan ve mevcut raylı sistemlerin bakım-onarım ve takviye işlerini gerçekleştiren, yüksek mühendislik çözümleri içeren tasarımlar yapan ve travers üretimi yapan  raylı sistemler konusunda ülkemizin çok işlevli en önemli şirketidir. Yurtiçi ve yurtdışı farklı projelerde görevlendirilmek üzere; ·        Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,·        Alanında en az 2 yıl tecrübeye sahip,·        Üretim süreçlerinin takibi, devamlılığı ve raporlamasından sorumlu olacak,·        İyi derecede İngilizce bilen,·        Tercihen SAP(ERP) bilgisi olan,·        MS Office programlarına hakim,·        Seyahat engeli olmayan,·        Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·        Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli,·        Koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip,·        Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı Üretim Mühendisi  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Mühendisi İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Elektrik Saha MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi Holding A.Ş. grup şirketlerinden Yapı Merkezi İDİS bünyesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden  mezun, En az 2 yıl saha tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office, AutoCad programlarını iyi derecede kullanabilen, Sahadaki teknik kontrol ve denetimleri gerçekleştirebilecek, Konya'da ikamet edebilecek, Elektrik Saha Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Tasarım Hazırlama Mühendisi İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Proje Tasarım Hazırlama MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi Holding A.Ş. grup şirketlerinden Yapı Merkezi İDİS yurt dışı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yeterli derecede İngilizce bilen, İyi derecede Autocad ve yeterli düzeyde MS Office bilgisi olan, B sınıfı ehliyete sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Proje Tasarım Hazırlama Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İSG ve Çevre Müdürü Etiyopya Yapı Merkezi
İSG ve Çevre MüdürüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin  Etiyopya'da yapımını üstlendiği  projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İş Sağlığı, Güvenliği ve Çevre faaliyetlerinde 10 yıl tecrübeli, Tercihen yurtdışı deneyimi olan, ISO/TS 14001, OHSAS 18001 Kalite Güvence Sistemleri ve tüm sistem süreçlerinde deneyimli,İyi derecede MS Office kullanabilen, Etiyopya'da ikamet edebilecek İSG ve Çevre Müdürü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Kontrol Mühendisi Tanzanya Yapı Merkezi
Maliyet Kontrol MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Maliyet kontrol alanında en az 5 yıl tecrübeye sahip, Bütçe hazırlama, kontrolü ve analizi yapabilecek, Birim Fiyat, Adam/Saat Analizi yapabilecek, Gerçekleşen maliyetlerin kontrolünü ve gerekli raporlamaları yapabilecek, Tercihen yol proleri tecrübesi olan, Periyodik bütçe kontrollerini ve revizyonlarını yapabilecek ve sapmaları değerlendirebilecek,Tercihen teklif / ihale bölümlerinde görev almış, MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Yurtdışı tecrübesi olan, Maliyet Kontrol Mühendisi Aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Planlama Mühendisi Etiyopya Yapı Merkezi
Uzman Planlama MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin  Etiyopya’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Planlama konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Tercihen yurtdışında büyük ölçekli proje deneyimi olan, MS Office programlarına hakim, özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen, Primavera ve Tilos kullanabilen, MS Project programına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Uzman Planlama Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı