Yapı Merkezi 

Şirket Bilgileri

www.ym.com.tr

YAPI MERKEZİ

Tarihçe

Yapı Merkezi, 1965 yılında "insanlığa mutluluk ortamı yaratarak hizmet edecek çağdaş yapı projelerini üretmek ve inşaatlarını gerçekleştirmek" amacıyla kurulmuştur. İlk yıllarında bir "araştırma ve proje" şirketi olarak hizmet veren Yapı Merkezi, bir çok önemli mühendislik yapılarını projelendirmiştir. Kısa süre sonra, Yapı Merkezi genel müteahhitlik işleri de üstlenmeye başlamış ve özellikle prefabrikasyon teknolojileri kullanarak sanayi tesis ve sitelerinin inşaatlarında deneyim kazanmıştır.

Yapı Merkezi Grubunun ilk ve en büyük şirketi olan Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. pek çok bina ve ağır inşaat projesinin tasarımını ve inşaatını gerçekleştirmiş ve 1980 yılından bu yana, özellikle Cezayir, Kuveyt, Rusya ve Türki Cumhuriyetler olmak üzere yurt dışında da tasarım ve inşaat işleri yüklenmeye başlamıştır.

1978 yılında, prefabrikasyon tecrübe ve know-how birikimi ve oluşturulan kapsamlı ekipman ve tesislerden istifadeyle Yapı Merkezi Prefabrikasyon A.Ş. kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana, Yapı Merkezi Prefabrikasyon Türkiye'deki en büyük prefabrik beton üreticisi konumuna erişmiş ve toplam 4 milyon metrekareden fazla yapıyı müşterilerine başarıyla teslim etmiştir. Bu başarılarının bir sonucu olarak da Türkiye'de inşaat sektöründe ISO 9001 Kalite Güvence Belgesini alan ilk kuruluş olmuştur.

Yapı Merkezi, 1987 yılında, beton öngerme teknolojisinin mucidi ve lideri konumundaki Freyssinet International ile ortak olarak Freysaş şirketini kurmuştur. Freysaş, kısa zamanda ön germe, ard germe, ağır kaldırma ve zemin ankrajları gibi ileri inşaat teknolojilerini içeren muhtelif projelerini başarıyla tatbik etmiştir.

Aynı yıl içinde, Yapı Merkezi Grubu Yapıtur'u kurarak tuizm sektörüne ilk adımını atmıştır. Yapıtur, 1991 yılında, Antalya-Beldibi'nde yeralan 650 yataklı birinci sınıf tatil köyü olan Club Aquamarine'i işletmeye açmıştır.

1989 yılında beton üretimi için yüksek nitelikli agregalar üretmek amacıyla kurulan Yapı Maden Gruba katılmıştır.

1994'de, Türk aile yaşamına uygun, kaliteli ve konforlu konutlar üretmek üzere Yapı Konut Gruba katılmış ve Grubun 30 yılı aşkın tasarım ve inşaat deneyimi ile kaliteli işgücünden yararlanarak iddialı projelere çok başarılı imzalar atmaya başlamıştır.

Daha sonra 1995'de, sekiz yıllık eğitim kavramı çerçevesinde Nitelikli Eğitim Kurumları A.Ş. (NEKAŞ) kurulmuştur. Nekaş gerekli tesislerin inşaatını süratle tamamlayarak aynı yıl içinde Irmak İlk Öğretim Okulu'nun açılışını yapmıştır. Irmak, kısa sürede Milli Eğitim Bakanlığı tarafından örnek gösterilen özel okullardan birisi olmuş ve Türkiye'de uluslararası ISO 9002 belgesini ilk olarak elde eden okul sıfatını kazanmıştır.

Yine 1995'de Yapı Merkezi, Yapı Radyo'yu kurarak başka bir sektöre daha girmiştir. Yapı Radyo, kent sorunlarını tartışmak, yapı malzeme ve teknolojilerini tanıtmak üzere uygun platformlar yaratmak üzere kurulmuştur.

1996 yılında ise Grubun yüksek teknolojili kompozit inşaat malzemeleri üretmek hedefi çerçevesinde ABD'nin konusunda en önde gelen şirketi Owens Corning ile ortak olarak Owens Corning - Yapı Merkezi Boru Sanayi A.Ş. kurulmuştur. Şirket, 1997'de yıllık 300 km kapasite ile yüksek nitelikli boru imalatına başlamıştır.

1997 yılında ABD'nin önde gelen tasarım ve müşavirlik şirketi ICF Kaiser ile ortak olarak Yapı-ICF Kaiser Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. kurulmuştur. Böylece, iki şirketin toplam 120 yıllık tasarım tecrübesi birleştirilmiştir. Şirket, Türkiye ve diğer ülkelerde önemli inşaat projeleri geliştirerek müşavirlik, tasarım ve yönetim hizmetleri vermektedir.

Grubun 10 yıldan fazla Raylı Sistem tecrübesinden istifadeyle ve devamlı artan şehiriçi ve şehirlerarası demiryolu ulaşımı talebi dikkate alınarak 1998'de Yapıray Gruba katılmıştır. Yapıray, demiryolu sistemleri ile ilgili tasarım, inşaat ve işletme hizmetleri vermektedir.

Son olarak 1998 yılı sonlarında daha randımanlı mali ve idari bir yapı kurulması ve Grup kültürünün güçlendirilmesi stratejileri çerçevesinde Yapı Merkezi Holding kurulmuştur. Yine aynı çerçevede, uluslararası platformda mali yatırımlar yapmak üzere Lüksemburg merkezli Yapı Invest, teknoloji geliştirmek ve yönetmek üzere Cenevre merkezli Yapı Technologies şirketleri Gruba dahil edilmişlerdir.

Yapı Merkezi, tüm faaliyetlerinde bilim ve teknolojiye özel önem vermektedir. Bunun sonucu olarak da Türkiye'de pek çok "ilk"e imza atmıştır. İlk şehiriçi raylı sistemin tasarım ve inşaatı, ilk çok katlı otopark projesinin yanısıra Türkiye'de 1000 kg/cm² dayanıma sahip betonu da ilk olarak Yapı Merkezi üretmiştir. Yapı Merkezi'nin gayretleri ve katkıları ulusal ve uluslararsı otoritelerce pek çok kez takdir edilmiştir.

Başarılı referanslarını, sağlam mali yapısını, kuvvetli şirket kültürünü ve nitelikli iş gücünü geçerli-güncel teknolojilerle, know-how ve ileri görüşlü Ar-Ge programlarıyla birleştiren Yapı Merkezi insanlığın mutluluğuna katkılarını arttırarak sürdürecektir.

Vizyonumuz

Yapı Merkezi; insanlığın, özellikle müşterilerinin, ortaklarının ve çalışanlarının yaşam kalitesini artırmayı amaçlar. Bunun için ulusal veya uluslararası şirketler kurarak, bilgi ve teknoloji yoğun yatırımlar yaparak ve evrensel boyutlu projeler gerçekleştirerek fikir-hizmet-mal üretir, ticaret yapar ve sosyal faaliyetlerde bulunur. Yapı Merkezi; tüm faaliyetlerinde daima; Türkiye'nin kalkınmasını, dünya uygarlığının gelişmesini, insan mutluluğunu ve müşterilerinin memnuniyetini en ön planda gözetir.

Yapı Merkezi; çalışanları ile birlikte; faaliyet gösterdiği sektörlerde ve ülkelerde topluma ve müşterilerine daima yenilikçi, öncü, saygın ve güvenilir bir kuruluş olduğunu ispatlar. Bu değerler çerçevesinde Yapı Merkezi Şirketlerinin Anayasası: sürekli yönetim ve üretim teknolojilerini geliştirmek, sürekli entellektüel kapitallerini artırmak ve sürekli rekabet güçlerini yükseltmektir.

Ersin Arıoğlu
Ocak 1999Yapı Merkezi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 39
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Planlama Mühendisi Cezayir Yapı Merkezi
Planlama MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir'de yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Planlama konusunda en az 2 yıl tecrübeli,
Adam/Saat, S-Curve, Verimlilik Analizi konularında tecrübeli,
Tercihen yurtdışında büyük ölçekli proje ve şantiye tecrübesi olan,
MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,
İyi düzeyde Primavera-6 kullanabilen,
Çok iyi derecede İngilizce ve/veya Fransızca bilenPlanlama Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektromekanik İşler Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Elektromekanik İşler MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat Sanayi A.Ş. Gayrimenkul Grubu Göztepe Şantiyesi'nde görevlendirilmek üzere ,
Üniversitelerin Makine veya Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Mekanik ve elektrik disiplinlerini beraber yürütecek,
Mekanik işlerde (sıhhi tesisat, ısıtma, soğutma, havalandırma, yangın,doğalgaz) ve elektrik işlerinde (kuvvetli akım, zayıf akım, bina otomasyon) minimum 5 yıl tecrübeli,
Tercihen konut projelerinde deneyimli,
Ms Office programlarına hakim,
İyi derecede Autocad bilen,
Kendisine bağlı disiplinlerde saha, ofis ve altişveren yönetimi, imalat kontrolü ve koordinasyon işlerini yürütebilecek,
İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet edenElektromekanik İşler Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Güvenliği Mühendisi İstanbul(Avr.) Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
İş Güvenliği MühendisiFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
        Şirketimizin 3. Boğaz Köprüsü Projesi kapsamında üstlendiği işlerinde iş güvenliği tedbirlerinin alınmasında ve raporların (haftalık saha turu ve morning safety tool box) yapılmasında görev alacak,
* Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
* İş Güvenliği (C Sınıf ve üzeri) sertifikası bulunan,
* Saha oryantasyon eğitimleri, çalışanların kıyafet(Personal protective equipment) ‘lerinin takibi.
* Günlük raporların hazırlanması
* İngilizce bilen, aktif araç kullanabilen,
* Sahadaki teknik kontrol ve denetimleri gerçekleştirebilecek
İş Güvenliği Mühendisi aranmaktadır.
 
Dönemsel / Proje bazlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Gıda Mühendisi Etiyopya Yapı Merkezi
Gıda MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.’nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi’nde görevlendirilmek üzere;
• Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümlerinden mezun,
• Gıda güvenliği ve Gıda mevzuatına hakim,
• Alanında min. 3 yıl tecrübeye sahip,
• Şantiyede yemekhane denetim ve kontrollerini yapabilecek,
• İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasını seven,
• MS Ofis programlarına hakim, raporlama yeteneğine sahip
Gıda Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Vardiya Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Vardiya MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi - SK EC (YMSK JV) Adi Ortaklık İşletmesi'nin yapımını üstlendiği Istanbul Boğaz Karayolu Tüp Geçişi Projesi'nde görevlendirilmek üzere,
 
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 2-5 yıl tecrübesi olan,
İyi derecede İngilizce bilen,
İyi derecede Autocad, MS Office kullanabilen,
Ekip çalışmasına yatkın,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
TBM İnşaat İşleri Vardiya Mühendisi istihdam edilmesi planlanmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yapım Müdürü Cezayir Yapı Merkezi
Yapım MüdürüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir’de yapımını üstlendiği Setif Tramvayı Projesi’nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 10 yıl deneyimli,
Raylı sistem projeleri tecrübesi olan,
Çevre düzenleme ve yol işleri deneyimini olan,
Tercihen yurtdışında büyük ölçekli proje tecrübesi olan,
İyi derecede İngilizce ve tercihen Fransızca/Arapça bilen,
MS Office ve Planlama programlarına hakim.
Yapım Müdürü aranmaktadır.
İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi'nin 31.03.2015 tarih 45364 sayılı izni ile verilmiştir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mali İşler Müdürü Etiyopya Yapı Merkezi
Mali İşler MüdürüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Muhasebe, finans, IFRS ve vergi alanında en az 2 yıllık  tecrübesi olmak üzere toplamda en az 7 yıllık tecrübeye sahip olan,
İnşaat ve taahhüt sektöründe minimum 2 yıl tecrübe sahibi,
İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,
Raporlama ve finansal tablolar konusunda bilgi sahibi olup, vergi planlaması çalışmalarına katkı sağlayabilecek altyapıya sahip,
Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek,
Seyahat engeli olmayan,
İnsan ilişkileri kuvvetli
Tercihen daha önce Etiyopya’da çalışmış
Mali İşler Müdürü aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Doküman Kontrol Yetkilisi Etiyopya Yapı Merkezi
Doküman Kontrol YetkilisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da  yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere
 
En az lise mezunu veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Doküman kontrol konusunda 3-5 yıl tecrübeli,
Tercihen daha önce bir doküman kontrol programı kullanmış,
MS Office programlarına hakim,
Dokümanların incelenmesi, kontrol edilmesi, dosyalanması ve arşivlenmesinden sorumlu olacak,
Etiyopya’da  ikamet edebilecek,
Takım çalışmasına yatkın
Doküman Kontrol Yetkilisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Demiryolu İşleri Mühendisi Cezayir Yapı Merkezi
Demiryolu İşleri MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir’de yapımını üstlendiği Setif Tramvayı Projesi’nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 3 yıl deneyimli,
Raylı sistem projeleri tecrübesi olan,
Çevre düzenleme ve yol işleri deneyimli,
İyi derecede İngilizce ve tercihen Fransızca/Arapça bilen,
MS Office programlarına hakimDemiryolu İşleri Mühendisi aranmaktadır.
İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi'nin 31.03.2015 tarih 45364 sayılı izni ile verilmiştir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
CDM İnce İşler Mimarı Cezayir Yapı Merkezi
CDM İnce İşler MimarıYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir’de yapımını üstlendiği Setif Tramvayı Projesi’nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun,
Tasarım konusunda en az 5 yıl tecrübeli,
Tercihen Raylı Sistemler konusunda tecrübeli,
Tercihen yabancı yönetmelikler hakkında bilgi sahibi,
Tasarım koordinasyon, sözleşme ve taşeron yönetimi konularında görev yapmaya istekli,
Tasarım süreçleri ile ilgili raporlama yapabilecek,
MS Office ve AutoCad programlarının etkin olarak kullanabilen,
İyi derecede İngilizce ve tercihen Fransızca bilgisine sahipCDM İnce İşler Mimarı aranmaktadır.
İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi'nin 31.03.2015 tarih 45364 sayılı izni ile verilmiştir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
CDM Kaba İşler Mühendisi Cezayir Yapı Merkezi
CDM Kaba İşler MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir’de yapımını üstlendiği Setif Tramvayı Projesi’nde görevlendirilmek üzere;
 Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği fakültelerinden mezun,
 Minimum 3 yıl betonarme kaba  işler tecrübeli,
Endüstriyel yapı ve tesis inşaatı tecrübesi olan, 
Ms Office programlarına hakim, 
İyi derecede İngilizce bilen (tercihen Arapça ve Fransızca bilen),
Yurt dışında çalışma konusunda istekli,  
Problem çözme ve analitik düşünme yetisi kuvvetliCDM Kaba İşler Mühendisi aranmaktadır.
İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi'nin 31.03.2015 tarih 45364 sayılı izni ile verilmiştir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Avukat İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
AvukatYapı Merkezi
Holding bünyesinde bulunan Hukuk Bölümümüzde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Avukat"  arayışımız bulunmaktadır.
Hukuk Fakültesi mezunu (tercihen yüksek lisans derecesine sahip),
Alanında en az 3 yıl tecrübeli,
İleri derecede mesleki İngilizce bilen,
Analitik düşünebilen, çözüm odaklı,
Organizasyon ve iletişim becerisi ileri düzeyde, takım çalışmasına yatkın,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Seyahat engeli bulunmayan,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan,
MS Office programlarına hakim,
Kurumsal şirket deneyimi ve ikinci yabancı dil tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Vardiya Mühendisi Cezayir Yapı Merkezi
Vardiya MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir'de yapımını üstlendiği tramvay projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 2-5 yıl altyapı işleri tecrübesi olan,
İyi derecede İngilizce, tercihen Fransızca bilen,
İyi derecede Autocad, MS Office kullanabilen,
Ekip çalışmasına yatkın,
Askerlik hizmetini tamamlamışVardiya Mühendisi aranmaktadır.
İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi'nin 09.04.2015 tarih 51048 sayılı izni ile verilmiştir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Altyapı İşleri Saha Mühendisi Cezayir Yapı Merkezi
Altyapı İşleri Saha MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir'de yapımını üstlendiği tramvay projesinde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden  mezun,
Altyapı işlerinde en az 2 yıl saha tecrübesi olan,
MS Office, AutoCad programlarını iyi derecede kullanabilen,
İngilizce bilen, terihen Fransızca veya Arapça bilen,
Sahadaki teknik kontrol ve denetimleri gerçekleştirebilecek,
Saha imalat ilerlemelerini raporlayabilecek,
Sahadaki ekiplerin üretimlerini takip edebilecek.Altyapı İşleri Saha Mühendisi aranmaktadır.
İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi'nin 09.04.2015 tarih 51048 sayılı izni ile verilmiştir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sigorta Uzmanı İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Sigorta UzmanıYapı Merkezi
Yapı Merkezi Holding A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampus'unde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin lisans (tercihen Mühendislik veya İşletme fakülteleri) bölümlerinden mezun,
Acente, broker ya da sigorta şirketinde min. 3 yıl tecrübeli,
İyi derecede İngilizce seviyesine sahip,
Takım çalışmasına yatkın,
İletişim becerisi kuvvetli,
Analitik düşünme becerisi yüksek
Sigorta Uzmanı aranmaktadır.
 
 
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Hakediş ve Sözleşme Mühendisi Cezayir Yapı Merkezi
Hakediş ve Sözleşme MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Kuzey Afrika'da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 3 yıl tecrübeli,
Tercihen uluslararası proje ve şantiye tecrübesi olan,
İyi derecede Fransızca bilen,
Hakediş hazırlama, birim fiyat analizi, yeni birim fiyat hazırlama, taşeron hakedişlerinin takibi konularına hakim,
Uluslararası sözleşme standartlarına hakim,
Hakedişlerin onay ve ödeme sürelerini takip ederek, raporlayabilecek,
Hakedişe girecek miktarların ölçümünün yapılmasını sağlayacak ve gerekli hesaplamaları yapabilecek,
Hakediş raporlarının kontrol ve onay süreçlerini takip edebilecek.Hakediş ve Sözleşme Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yönetim Muhasebesi&Mali Denetim PartTime Görevlisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Yönetim Muhasebesi&Mali Denetim PartTime GörevlisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüs'ünde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan,
Haftada en az 2-3 gün devam edebilecek,
Tercihen daha önce benzer bir bölümde staj deneyimi olan,
Tercihen daha önce SAP Programı kullanmış,
MS Office programlarına  hakim,
İyi derecede İngilizce bilenYönetim Muhasebesi ve Mali Denetim Part Time Görevlisi aranmaktadır.
Yarı zamanlı / Part Time    Üniversite (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Metraj Teknikeri Etiyopya Yapı Merkezi
Metraj TeknikeriYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.’nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi’nde görevlendirilmek üzere,
 
Meslek Yüksek Okulları’nın İnşaat bölümlerinden mezun,
Metraj konusunda en az 5 yıllık tecrübeye sahip,
Tercihen raylı sistemler ve yurt dışı tecrübesi olan,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office ve AutoCad programlarına hakim 
Metraj Teknikeri aranmaktadır.
Bu ilan İstanbul Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Kadıköy Hizmet Merkezi’nin 16.02.2015 tarih ve 22843 sayılı izni ile verilmiştir.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yönetim Muhasebesi ve Mali Denetim Uzmanı İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Yönetim Muhasebesi ve Mali Denetim UzmanıYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüsünde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Ekonomi ve Bankacılık ve Finans bölümlerinden mezun,
Finansal İşlemler alanında en az 2 yıl tecrübeli,
İnşaat sektörüne ilişkin muhasebe ve finans uygulamalarına hakim,
Raporlama konusunda tecrübeli,
SAP kullanabilen,
MS Office programlarına hakim ,
İyi derecede İngilizce bilen,
Analitik düşünen, iletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasında başarılıYönetim Muhasebesi ve Mali Denetim Uzmanı aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Güvenliği Teknikeri Cezayir Yapı Merkezi
İş Güvenliği TeknikeriYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir'de yapımını üstlendiği Setif Tramvayı projesinde görevlendirilmek üzere;
Tercihen Meslek Yüksek Okulları'nın İş Sağlığı ve Güvenliği Programı mezunu,
İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim, saha uygulamaları ve denetimlerinde aktif rol oynamış,
İnşaat  sektöründe faaliyet gösteren firmalarda min. 3 yıl deneyimi olan,
Tercihen yurtdışında büyük ölçekli proje ve şantiye tecrübesi olan,
MS Office uygulamalarına hakim, aktif araç kullanabilen,
İletişim, planlama, organizasyon, analiz ve problem saptama konularında güçlü,
Tercihen Fransızca ve/veya Arapça bilen İş Güvenliği Teknikeri aranmaktadır.
 
İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi'nin 20.04.2015 tarih 56602 sayılı izni ile verilmiştir.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Maliyet Kontrol Şefi Etiyopya Yapı Merkezi
Maliyet Kontrol ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği demiryolu projesinde görevlendirilmek üzere ,
• Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
• Maliyet Kontrol alanında en az 4  yıl tecrübeye sahip,
• Koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip,
• Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı
• MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,
• İyi derecede İngilizce bilen
Maliyet Kontrol Şefi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ölçme Şefi Etiyopya Yapıray
Ölçme ŞefiYapıray
Yapıray Demiryolu İnş. Sis. San. ve Tic. A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesinde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin Harita ve Kadastro Mühendisliği Bölümünden mezun,
Demiryolu ve Karayolu konusunda en az 7 yıllık tecrübeye sahip,
Yurtdışı projelerinde daha önce görev almış,
Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı, koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip,
Autocad, Netcad ve MS Office programlarına hakim,
Çalışkan, aldığı sorumluluğu yerine getirebilecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, takım çalışmasına uyumlu,
İyi derecede İngilizce bilen
Ölçme Şefi aranmaktadır.
Bu ilan İstanbul Çalışma ve  İş Kurumu İl Müdürlüğü  Kadıköy Hizmet Merkezi’nin 06.05.2014 tarih ve 62972 sayılı izni ile verilmiştir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Harita Mühendisi Etiyopya Yapıray
Harita MühendisiYapıray
Yapıray Demiryolu İnş. Sis. San. Ve Tic. A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Harita ve Kadastro Mühendisliği Bölümünden mezun,
Demiryolu ve Karayolu konusunda en az 3 yıllık tecrübeye sahip veya 1 proje bitirmiş,
Yurtdışı projelerinde daha önce görev almış,
Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı,
Koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip,
Autocad, Netcad ve MS Office programlarına hakim,
Çalışkan, aldığı sorumluluğu yerine getirebilecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, takım çalışmasına uyumlu,
İyi derecede İngilizce bilen 
Harita Mühendisi aranmaktadır.
Bu ilan İstanbul Çalışma ve  İş Kurumu İl Müdürlüğü  Kadıköy Hizmet Merkezi’nin 06.05.2014 tarih ve 62972 sayılı izni ile verilmiştir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Topograf/Harita Teknikeri Etiyopya Yapıray
Topograf/Harita TeknikeriYapıray
Yapıray Demiryolu İnş. Sis. San. ve Tic. A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Yüksekokul bölümlerinden veya Harita ve Kadastro Mühendisliği bölümünden mezun,
Demiryolu ve Karayolu konusunda en az 5 yıllık tecrübeye sahip,
Yurtdışı projelerinde daha önce görev almış,
Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı,
Koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip,
Autocad, Netcad ve MS Office programlarına hakim,
Çalışkan, aldığı sorumluluğu yerine getirebilecek,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, takım çalışmasına uyumlu,
Tercihen İngilizce bilen 
Topoğraf/Harita Teknikeri aranmaktadır.
Bu ilan İstanbul Çalışma ve  İş Kurumu İl Müdürlüğü  Kadıköy Hizmet Merkezi’nin 06.05.2014 tarih ve 62972 sayılı izni ile verilmiştir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Etiyopya Yapıray
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıYapıray

Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,
İş Sağlığı ve Güvenliği Çevre alanında min. 5 yıl tecrübeli,
İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikasına sahip (tercihen b Sınıfı),
Tercihen Nebosh sertifikasına sahip,
Teknik Emniyet, Yangın, Güvenlik, OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, Denetim, Risk Analizi gibi konularda saha uygulama ve teknik eğitim tecrübesine sahip,
Tercihan SAP programını kullanabilen,
Sistemli ve disiplinli çalışan, ekip çalışmasını organize edebilen, dinamik,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Ekip çalışmasına uyumlu,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office programlarına hakim,
Yurt dışı seyahat engeli olmayanİş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çevre Mühendisi Etiyopya Yapıray
Çevre MühendisiYapıray
Yapıray Demiryolu İnş. Sis. San. Ve Tic. A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun,
İşletmelerde ve projelerde  Çevre uygulamaları ile ilgili bilgiye ve tecrübeye sahip olan,
Tercihen en az C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikası sahibi olan,
Atık Arıtma Tesisi işletme tecrübesi olan,
MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, raporlama yapabilecek,
Tercihen SAP kullanabilen
İyi derecede İngilizce bilen,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Yurtdışında ikamet edebilecek olanÇevre Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mali İşler Şefi Etiyopya Yapı Merkezi
Mali İşler ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Mali İşler alanında en az 5 yıl tecrübeli,
İnşaat sektörüne ilişkin muhasebe ve finans uygulamalarına hakim,
Projenin çalışılan ülke mevzuatlarına göre vergisel muhasebesini yönetebilecek,
Mali müşavir ile ilişkileri yürütebilecek,
Tüm kasa/banka işlemlerinin kontrolünü yapabilecek,
Tercihen minimum 2 yıllık inşaat sektörü tecrübesi olan,
Tercihen minimum 2 yıllık IFRS ve vergi deneyimi olan,
MS Office programlarına hakim,
Tercihen SAP kullanabilen,
İyi derecede İngilizce bilen,
Analitik düşünen, iletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasında başarılı,
Tercihen daha önce Etiyopya’da çalışmışMali İşler Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Teknik Ofis MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nin Teknik Ofis süreçlerine İstanbul Merkez’den destek vermek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 2 yıl tecrübeli,
Tercihen planlama, maliyet kontrol veya hakediş konularında tecrübe sahibi,
Adam/Saat, Verimlilik ve Birim Fiyat Analizi yapabilecek,
Periyodik bütçe ve planlama raporlarının kontrollerini, revizyonlarını yapabilecek ve sapmaları değerlendirebilecek,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,
Tercihen iyi düzeyde Primavera-6 kullanabilenİnşaat Mühendisi aranmaktadır.
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Maliyet Kontrol Data Operatörü İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Maliyet Kontrol Data OperatörüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin yurtdışında yapımını üstlendiği projelerinin İstanbul Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere;
Adayda bulunması gereken genel nitelikler;
En az 2 yıllık üniversite mezunu, tercihen muhasebe vb.
Alanında en az 2  yıl tecrübeye sahip,
Koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip,
MS Office programlarına hakim ve Excel kullanabilen,
İstanbul’da ikamet edenMaliyet Kontrol Data Operatörü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Harita Teknikeri Etiyopya Yapı Merkezi
Harita TeknikeriYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği demiryolu projesinde görevlendirilmek üzere; 
 
Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinden mezun,
İyi derecede İngilizce bilen,
Alanında en az 3-5 yıl tecrübeli,
Totalstation ve GPS Saha Ölçüm Cihazlarını çok iyi kullanabilen,              
Tercihen demiryolu projelerinde tecrübeli,
Tercihen ofis tecrübesi olan ve proje çizimi konusunda tecrübeli,
NetCad-NetPro ve/veya AutaCad-Civil 3D ve MS Office programları kullanabilen,
Her türlü ölçü ve aplikasyonları yürüterek harita verilerini oluşturabilecek 
Harita Teknikeri  aranmaktadır.  
İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi'nin 25.12.2015 tarih 168720 sayılı izni ile verilmiştir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Saha Mühendisi İstanbul(Asya) Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri Sanayi A.Ş.
Saha MühendisiFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri Sanayi A.Ş.
        Şirketimizin sürdürmekte olduğu projelerinde görev alacak,
* Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
* Sahada aktif olarak imalatda bulunarak, ekiplerin üretimlerini takip edebilecek,
* Sahadaki teknik kontrol ve denetimleri gerçekleştirebilecek,
* Günlük/Haftalık Raporlamalarını, planlama, iş programı ve takibini yapabilecek,
* MS Office programlarına hakim ve özellikle iyi düzeyde Excel kullanabilen,
* Tercihen C sınıfı iş güvenliği sertifikasına sahip,
* İngilizce bilen,
Saha Mühendisleri aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Tasarım Mühendisi İstanbul Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Tasarım MühendisiFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
        Acıbadem 'de bulunan Merkez Ofis Teknik Tasarım Biriminde görevlendirilmek üzere,
 
• Tercihen Boğaziçi, ODTÜ, İTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu.
• 2-3 yıl “tasarım ofisi” tecrübesi olan,
• Köprü tasarımı konusunda temel bilgisi olan,
• Betonarme tasarım konusunda, tercihen öngerilmeli/ardgerilmeli betonarme tasarımı konusunda bilgili,
• Yapı anabilim dalı konularında yoğunlaşmış, tasarıma ilgi duyan,
• İyi derecede İngilizce yazma/konuşma becerisine sahip,
• SAP2000, SAFE, LARSA gibi FEM analiz proğramlarına hakim,
• AutoCAD vb. çizim proğramlarını kullanabilen,
• AASHTO, DBYBHY, ACI, EuroCode gibi standartlara hakim,
• Takım çalışmasına yatkın,
• Kendini geliştirmeye, yenilikleri öğrenmeye hevesli,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Tasarım Mühendisi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Harita Mühendisi Etiyopya Yapı Merkezi
Harita MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Harita ve Kadastro Mühendisliği Bölümünden mezun,
Demiryolu ve Karayolu konusunda en az 3 yıllık tecrübeye sahip veya 1 proje bitirmiş,
Yurtdışı projelerinde daha önce görev almış,
Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı,
Koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip,
Autocad, Netcad ve MS Office programlarına hakim,
Çalışkan, aldığı sorumluluğu yerine getirebilecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, takım çalışmasına uyumlu,
İyi derecede İngilizce bilen 
Harita Mühendisi aranmaktadır.
İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi'nin 25.12.2015 tarih 168720 sayılı izni ile verilmiştir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Alet Operatörü Etiyopya Yapı Merkezi
Alet OperatörüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesinde görevlendirilmek üzere;
 
Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinden mezun,
Topoğrafik ölçüm aletlerini aktif olarak kullanabilen,
Total Station ve Nivo kullanımına hakim (özellikle Leica cihazları),
Rasat, aplikasyon, röleve, nivelman ve kot verme konularında tecrübe sahibi,
AutoCad ve NetCad programlarını kullanabilen,
Alanında 3-5 yıl tecrübesi olan,
Tercihen güzergah projesi tecrübeliAlet Operatörü aranmaktadır.
İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi'nin 25.12.2015 tarih 168720 sayılı izni ile verilmiştir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Saha Mühendisi Etiyopya Yapı Merkezi
Saha MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi’nde  görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında 2-5 yıl tecrübeli,
Saha tecrübesi olan,
MS Office programlarına hakim,
Saha imalat ilerlemelerini raporlayabilecek,
Sahadaki ekiplerin üretimlerini takip edebilecek,
Sahadaki teknik kontrol ve denetimleri gerçekleştirebilecekSaha Mühendisi aranmaktadır.
 
İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi'nin 25.12.2015 tarih 168720 sayılı izni ile verilmiştir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ressam İstanbul(Asya) Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Teknik RessamFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
       
        Acıbadem 'de bulunan Merkez Ofis Teknik Tasarım Biriminde görevlendirilmek üzere,
* Üniversite ve MYO nun İnşaat Bölümü' nden mezun,* Alanında en az 3 yıl tecrübeli, * İyi derecede AutoCad ve MS Office programlarını kullanabilen,
* Köprü tasarımı konusunda temel bilgisi olan,
* Betonarme tasarım konusunda, tercihen öngerilmeli/ardgerilmeli betonarme tasarımı konusunda bilgili,
* Takım çalışmasına yatkın,
* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Teknik Ressam aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İşçi Sağlığı / İş Güvenliği ve Çevre Müdürü İstanbul(Avr.) Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
İşçi Sağlığı / İş Güvenliği ve Çevre MüdürüFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
        Şirketimizin 3. Boğaz Köprüsü Projesi kapsamında üstlendiği işlerimizde,  iş güvenliği ile ilgili süreçlerden sorumlu olacak,
* Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
* İleri derecede İngilizce bilen,
* İnşaat sektörü iş sağlığı, güvenliği ve çevre faaliyetlerinde 5-7 yıl tecrübeli,
* ISO/TS 14001, OHSAS 18001 Kalite Güvence Sistemleri ve tüm sistem süreçlerinde deneyimli,
* Tercihen A/B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip,
* İyi derecede MS Office kullanabilen,
İş Güvenliği Müdürü(HSE Manager) aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Saha Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Saha MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi - SK EC (YMSK JV) Adi Ortaklık İşletmesi'nin yapımını üstlendiği Istanbul Boğaz Karayolu Tüp Geçişi Projesi'nde görevlendirilmek üzere,
 
Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik&Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Karayolu ve Tünel elektrik (Kuvvetli akım ve zayıf akım) tesisatlarının yapımı konusunda minimum 5 yıl saha tecrübesi olan,
Mesleki çalışmalarını yürütebilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Alt yüklenici / Taşeron  çalışmalarını sahada  kontrol edebilecek,
Autocad ve Office programlarına hakim,
İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,
Elektrik Saha Mühendisi istihdam edilmesi planlanmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Forklift Operatörü İstanbul(Asya) Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Forklift OperatörüFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
        İstanbul Maltepe de bulunan şantiyemizde proje süresince(4 Ay) görev alacak,
* En az lise mezunu
* Forklift veya Reachtruck ehliyetine sahip
* Depo düzeni ve istifleme konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi
* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 
Forklift Operatörü aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net