Yapı Merkezi 

Şirket Bilgileri

www.ym.com.tr

YAPI MERKEZİ

Tarihçe

Yapı Merkezi, 1965 yılında "insanlığa mutluluk ortamı yaratarak hizmet edecek çağdaş yapı projelerini üretmek ve inşaatlarını gerçekleştirmek" amacıyla kurulmuştur. İlk yıllarında bir "araştırma ve proje" şirketi olarak hizmet veren Yapı Merkezi, bir çok önemli mühendislik yapılarını projelendirmiştir. Kısa süre sonra, Yapı Merkezi genel müteahhitlik işleri de üstlenmeye başlamış ve özellikle prefabrikasyon teknolojileri kullanarak sanayi tesis ve sitelerinin inşaatlarında deneyim kazanmıştır.

Yapı Merkezi Grubunun ilk ve en büyük şirketi olan Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. pek çok bina ve ağır inşaat projesinin tasarımını ve inşaatını gerçekleştirmiş ve 1980 yılından bu yana, özellikle Cezayir, Kuveyt, Rusya ve Türki Cumhuriyetler olmak üzere yurt dışında da tasarım ve inşaat işleri yüklenmeye başlamıştır.

1978 yılında, prefabrikasyon tecrübe ve know-how birikimi ve oluşturulan kapsamlı ekipman ve tesislerden istifadeyle Yapı Merkezi Prefabrikasyon A.Ş. kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana, Yapı Merkezi Prefabrikasyon Türkiye'deki en büyük prefabrik beton üreticisi konumuna erişmiş ve toplam 4 milyon metrekareden fazla yapıyı müşterilerine başarıyla teslim etmiştir. Bu başarılarının bir sonucu olarak da Türkiye'de inşaat sektöründe ISO 9001 Kalite Güvence Belgesini alan ilk kuruluş olmuştur.

Yapı Merkezi, 1987 yılında, beton öngerme teknolojisinin mucidi ve lideri konumundaki Freyssinet International ile ortak olarak Freysaş şirketini kurmuştur. Freysaş, kısa zamanda ön germe, ard germe, ağır kaldırma ve zemin ankrajları gibi ileri inşaat teknolojilerini içeren muhtelif projelerini başarıyla tatbik etmiştir.

Aynı yıl içinde, Yapı Merkezi Grubu Yapıtur'u kurarak tuizm sektörüne ilk adımını atmıştır. Yapıtur, 1991 yılında, Antalya-Beldibi'nde yeralan 650 yataklı birinci sınıf tatil köyü olan Club Aquamarine'i işletmeye açmıştır.

1989 yılında beton üretimi için yüksek nitelikli agregalar üretmek amacıyla kurulan Yapı Maden Gruba katılmıştır.

1994'de, Türk aile yaşamına uygun, kaliteli ve konforlu konutlar üretmek üzere Yapı Konut Gruba katılmış ve Grubun 30 yılı aşkın tasarım ve inşaat deneyimi ile kaliteli işgücünden yararlanarak iddialı projelere çok başarılı imzalar atmaya başlamıştır.

Daha sonra 1995'de, sekiz yıllık eğitim kavramı çerçevesinde Nitelikli Eğitim Kurumları A.Ş. (NEKAŞ) kurulmuştur. Nekaş gerekli tesislerin inşaatını süratle tamamlayarak aynı yıl içinde Irmak İlk Öğretim Okulu'nun açılışını yapmıştır. Irmak, kısa sürede Milli Eğitim Bakanlığı tarafından örnek gösterilen özel okullardan birisi olmuş ve Türkiye'de uluslararası ISO 9002 belgesini ilk olarak elde eden okul sıfatını kazanmıştır.

Yine 1995'de Yapı Merkezi, Yapı Radyo'yu kurarak başka bir sektöre daha girmiştir. Yapı Radyo, kent sorunlarını tartışmak, yapı malzeme ve teknolojilerini tanıtmak üzere uygun platformlar yaratmak üzere kurulmuştur.

1996 yılında ise Grubun yüksek teknolojili kompozit inşaat malzemeleri üretmek hedefi çerçevesinde ABD'nin konusunda en önde gelen şirketi Owens Corning ile ortak olarak Owens Corning - Yapı Merkezi Boru Sanayi A.Ş. kurulmuştur. Şirket, 1997'de yıllık 300 km kapasite ile yüksek nitelikli boru imalatına başlamıştır.

1997 yılında ABD'nin önde gelen tasarım ve müşavirlik şirketi ICF Kaiser ile ortak olarak Yapı-ICF Kaiser Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. kurulmuştur. Böylece, iki şirketin toplam 120 yıllık tasarım tecrübesi birleştirilmiştir. Şirket, Türkiye ve diğer ülkelerde önemli inşaat projeleri geliştirerek müşavirlik, tasarım ve yönetim hizmetleri vermektedir.

Grubun 10 yıldan fazla Raylı Sistem tecrübesinden istifadeyle ve devamlı artan şehiriçi ve şehirlerarası demiryolu ulaşımı talebi dikkate alınarak 1998'de Yapıray Gruba katılmıştır. Yapıray, demiryolu sistemleri ile ilgili tasarım, inşaat ve işletme hizmetleri vermektedir.

Son olarak 1998 yılı sonlarında daha randımanlı mali ve idari bir yapı kurulması ve Grup kültürünün güçlendirilmesi stratejileri çerçevesinde Yapı Merkezi Holding kurulmuştur. Yine aynı çerçevede, uluslararası platformda mali yatırımlar yapmak üzere Lüksemburg merkezli Yapı Invest, teknoloji geliştirmek ve yönetmek üzere Cenevre merkezli Yapı Technologies şirketleri Gruba dahil edilmişlerdir.

Yapı Merkezi, tüm faaliyetlerinde bilim ve teknolojiye özel önem vermektedir. Bunun sonucu olarak da Türkiye'de pek çok "ilk"e imza atmıştır. İlk şehiriçi raylı sistemin tasarım ve inşaatı, ilk çok katlı otopark projesinin yanısıra Türkiye'de 1000 kg/cm² dayanıma sahip betonu da ilk olarak Yapı Merkezi üretmiştir. Yapı Merkezi'nin gayretleri ve katkıları ulusal ve uluslararsı otoritelerce pek çok kez takdir edilmiştir.

Başarılı referanslarını, sağlam mali yapısını, kuvvetli şirket kültürünü ve nitelikli iş gücünü geçerli-güncel teknolojilerle, know-how ve ileri görüşlü Ar-Ge programlarıyla birleştiren Yapı Merkezi insanlığın mutluluğuna katkılarını arttırarak sürdürecektir.

Vizyonumuz

Yapı Merkezi; insanlığın, özellikle müşterilerinin, ortaklarının ve çalışanlarının yaşam kalitesini artırmayı amaçlar. Bunun için ulusal veya uluslararası şirketler kurarak, bilgi ve teknoloji yoğun yatırımlar yaparak ve evrensel boyutlu projeler gerçekleştirerek fikir-hizmet-mal üretir, ticaret yapar ve sosyal faaliyetlerde bulunur. Yapı Merkezi; tüm faaliyetlerinde daima; Türkiye'nin kalkınmasını, dünya uygarlığının gelişmesini, insan mutluluğunu ve müşterilerinin memnuniyetini en ön planda gözetir.

Yapı Merkezi; çalışanları ile birlikte; faaliyet gösterdiği sektörlerde ve ülkelerde topluma ve müşterilerine daima yenilikçi, öncü, saygın ve güvenilir bir kuruluş olduğunu ispatlar. Bu değerler çerçevesinde Yapı Merkezi Şirketlerinin Anayasası: sürekli yönetim ve üretim teknolojilerini geliştirmek, sürekli entellektüel kapitallerini artırmak ve sürekli rekabet güçlerini yükseltmektir.

Ersin Arıoğlu
Ocak 1999Yapı Merkezi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 56
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Uzman Tasarım Koordinasyon Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Uzman Tasarım Koordinasyon MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüsü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Ulaştırma projelerinde görev almış. MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,İşin gereğini yerine getirmek için araştıran, sorgulayan ve sonuç almak için çaba sarf eden,Ekip çalışmasına yatkın, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Afrika’ya seyahat engeli olmayan Uzman Tasarım Koordinasyon Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Kalite Kontrol MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya‘da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat, Jeoloji, Maden, Jeofizik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,En az 3 yıl kalite tecrübesine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli, analitik düşünme yeteneğine sahip,Kariyerine yurtdışı projelerinde ve "Kalite" alanında devam etmek isteyen Kalite Kontrol Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe ve Satınalma Sorumlusu İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Muhasebe ve Satınalma SorumlusuYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin İstanbul'da yapımını üstlendiği Mandarin Otel Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Genel muhasebe alanında yetkinliğe sahip, Ön Muhasebe süreçlerine hakim, Analitik düşünebilen, iletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın Satınalma ve Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrifikasyon Tasarım Mühendisi Ankara Yapı Merkezi
Elektrifikasyon Tasarım MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş’nin Ankara Ofis’inde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasında başarılı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan,  Elektrifikasyon Tasarım Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Project And Structured Finance Specialist İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Project And Structured Finance SpecialistYapı Merkezi
As Yapı Merkezi Construction and Industry Inc., we are looking for Project And Structured Finance Specialist at Center Campus Çamlıca; Participate in structuring international financing for the construction projectsParticipate in managing all the loan processes starting from the structuring until the fully utilization.Assist clients to fulfill the lenders’ requirements Participate in supply contract preparations and management including payment processesInvolve in monthly interim payment certificate preparation
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kontrol Şefi Tanzanya Yapı Merkezi
Kalite Güvence ve Kontrol ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya‘da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;; Üniversitelerin tercihen İnşaat, Jeoloji, Maden, Kimya veya Malzeme mühendisliği bölümlerinden mezun,Yurtdışı ve/veya yurt içi projelerde, uluslararası firmalarda çalışmış,  Şartnameler ve uluslararası teknik standartlara hakim olan, Kalite kontrol test ekipmanları ve özellikle beton, zemin ve toprak uygulamaları hakkında tecrübe ve yetkinliğe sahip,Proje kalite plan-prosedürleri ve iş kapsamı dahilinde Muayene ve Test Planlarını ve Kalite kontrol iş programını hazırlayacak,Proje kapsamındaki malzeme ve imalat muayenesi kapsamındaki tüm süreçleri yürütecek ve mişavire raporlayacak,Malzeme ve imalat süresince ortaya çıkabilecek uygunsuzluk süreçlerini yöneterek QA/QC müdürüne raporlayacak.İyi derecede İngilizce yazma, okuma ve konuşma bilgisine sahip, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri konusunda tecrübe ve yetkinliğe sahip, tercihen ISO 9001 İç Tetkikçi sertifikasına sahip olan,MS Office programlarına hakim, B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Kalite Güvence ve Kontrol Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Stajyeri İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
İnsan Kaynakları StajyeriYapı Merkezi
Yapı Merkezi Holding A.Ş. İnsan Kaynakları Bölümü’nde görevlendirilmek üzere;İlgili Lisans, Yüksek Lisans programlarında öğrenci,Haftanın en az 2 tam günü düzenli olarak çalışabilecek,Ms Office programlarına hakim, İnsan ilişkileri kuvvetli, takipçi ve öğrenmeye açık,Uzun dönem part-time olarak çalışabilecek, İyi düzeyde İngilizce bilen, Anadolu yakasında ikamet eden İnsan Kaynakları Stajyeri aranmaktadır.
Stajyer        İlan Detayı
Makine Mühendisi Çanakkale Yapı Merkezi
Makine MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çanakkale’de yapımını üstlendiği Köprü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliğinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Altyapı çalışmalarında (Tesis yapma ve mevcut hattın deplase edilmesi ) deneyimli,Sıhhi Tesisat, Su tedariği ve Şantiyeye dağıtımının yapılması,Isıtma ve havalandırma, Proje takipleri ve şantiye sahasında imalat takipleri ve kontrollerinin yapılması,Makine Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi İşlem Uzmanı İstanbul(Asya) Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Bilgi İşlem UzmanıFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
We are seeking an IT Specialist for our Company,Bachelor’s degree in related areas including Computer Sciences, Engineering, Programming, MIS etc.,Minimum 5 years of professional experience,  at least 3 years ERP and business analysis / support experience,Good command of English both written and spoken, Experienced in network systems such as firewall, antivirus, VPN, Experienced in Backup and Restore tools, Knowledge and implementation of the Information Security Standards, Solution oriented, methodically working, and team player, Documentation skills for the department’s policies, procedures and standards,B class driving license.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Teknik Ofis MühendisiFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Şirketimizin İstanbul Avrupa Yakası'nda yapımını üstlendiği Köprü/ Viyadük Projesi'nde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Teknik Ofis Mühendisi aranmaktadır;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, En az 3-5 yıl teknik ofis deneyimi bulunan, Köprü, viyadük, tünel vb. sanat yapısı projelerinde tecrübesi olan, Metraj, hakediş, bütçe, planlama, günlük rapor hazırlanması konularında tecrübeli,Tercihen İngilizce bilen, MS Office, MS Project, Autocad programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen, Vardiya sistemi içerisinde yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen,Yönetim becerilerini geliştirmiş, iletişimi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çelik İşleri Teknikeri İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Çelik İşleri TeknikeriYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Kuzey Afrika'da yapımını üstlendiği demiryolu projelerinde görevlendirilmek üzere;Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinden mezun, Çelik İşleri alanında en az 3 yıl saha tecrübesi olan, Tramvay ve demiryolu projelerinde görev almış,  Çelik projelerinin ve imalat paftalarının takibi ve kontrolünü sağlayabilecek,Çelik imalatının ve sevkiyatını takip edebilecek, Çok iyi derecede Fransızca ve iyi derecede İngilizce bilen, Çelik İşleri Teknikeri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Şefi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Mekanik ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.’nin Batı Afrika'da yapımını üstlendiği demiryolu projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun,Alanında  en az 7 yıl tecrübeli, Raylı sistemlerde tecrübe sahibi, Çok iyi derecede Fransızca, iyi derecede İngilizce bilen,MS Office programlarına hakim, Seyahat engeli bulunmayan,   Mekanik Şefi aranmaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Kontrol Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Maliyet Kontrol MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin yapımını üstlendiğiy Yerköy - Sivas Hızlı Tren Projesi kapsamında görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,Maliyet kontrol alanında en az 2 yıl tecrübeye sahip,Bütçe hazırlama, kontrolü ve analizi yapabilecek,Birim Fiyat, Adam/Saat Analizi yapabilecek,Gerçekleşen maliyetlerin kontrolünü ve gerekli raporlamaları yapabilecek,Periyodik bütçe kontrollerini ve revizyonlarını yapabilecek ve sapmaları değerlendirebilecek,MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,İyi derecede İngilizce bilgisine sahipMaliyet Kontrol Mühendisi aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güzergah Mühendisi Tanzanya Yapı Merkezi
Güzergah MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat veya Harita Mühendisliğinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Ulaştırma yapılarının tercihen demiryolu güzergah tasarımında en az 5 yıl deneyimli,Uluslararası standartlara hakim (AREMA AASHTO), AutoCAD, Microstation-Inroads ve MS Office uygulamalarına hakim, Tanzanya'da ikamet edebilecek, Güzergah Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Köprü/ Viyadük Teknik Ressam Tanzanya Yapı Merkezi
Köprü/ Viyadük Teknik RessamYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere; Önlisans veya lisans mezunu, Betonarme ve çelik ulaştırma yapılarının ( köprü, viyadük, altgeçit, üstgeçit ) uygulama projelerinin hazırlanmasında en az 5 yıl tecrübeli,Çok iyi derecede Autocad, Revit ve Photoshop kullanabilen, İngilizce bilen, Köprü/ ViyadükTeknik Ressam aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Köprü / Viyadük Tasarım Mühendisi Tanzanya Yapı Merkezi
Köprü / Viyadük Tasarım MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliğinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Köprü ve viyadük tasarımı konusunda en az 5 yıl denetimli, AutoCAD, sap2000 ve MS Office uygulamalarına hakim, Uluslararası standartlara hakim (Eurocode, AASHTO),    Köprü/ Viyadük Tasarım Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Geoteknik Mühendisi Tanzanya Yapı Merkezi
Geoteknik MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliğinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Demiryolu, yol, altyapı projelerinde deneyimli, Sığ ve derin temellerin tasarımı, şev stabilitesi (kazı/dolgu), zemin iyileştirme ve iksa sistemleri konularında en az 5 yıl deneyimli,AutoCAD, Slide ve MS Office uygulamalarına hakim, Uluslararası Standartlara hakim (AASHTO), Geoteknik Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı / Drenaj Tasarım Mühendisi Tanzanya Yapı Merkezi
Altyapı / Drenaj Tasarım MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat veya Çevre Mühendisliğinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilen, Menfez tasarımı konularında en az 5 yıl deneyimli, Autocad ve MS Office uygulamalarına hakim, Uluslararası standarrlara hakim (AREMA,AASHTO), Tanzanya'da ikamet edebilecek, Altyapı / Drenaj Tasarım Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimar İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
MimarYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.’nin Batı Afrika'da yapımını üstlendiği demiryolu projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun,Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Mimari saha uygulamaları konusunda tecrübeli,Şartname hazırlanması, işlerin taşere edilmesinde ve hakediş denetiminde tecrübeli,Şantiye tecrübesi olan, MS Office ve AutoCad programlarının etkin olarak kullanabilen,İyi derecede İngilizce bilen, Mimar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hakediş Şefi Tanzanya Yapı Merkezi
Hakediş ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya‘da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Minimum 7 yıllık deneyime sahip, İşveren ve taşeron hakedişi hazırlama, birim fiyat analizi ve yeni birim fiyat hazırlama konularında en az 5 yıllık deneyime sahip,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen yurtdışı tecrübesi olan, Tercihen tramvay, demiryolu veya ulaştırma projelerinde çalışmış, MS Office programlarına hakim,       Hakediş Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Şefi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Harita ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Kuzey Afrika’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Harita ve Kadastro Mühendisliği Bölümünden mezun, Demiryolu ve Karayolu konusunda en az 7 yıllık tecrübeye sahip veya 1 proje bitirmiş,Yurtdışı projelerinde daha önce görev almış, Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı, Koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip, Autocad, Netcad ve MS Office programlarına hakim, Çalışkan, aldığı sorumluluğu yerine getirebilecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, takım çalışmasına uyumlu,İyi derecede İngilizce bilen  Harita Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Hekimi Tanzanya Yapı Merkezi
İşyeri HekimiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, Türk Tabipler Birliği veya ÇSGB onaylı 'İşyeri Hekimliği Sertifikası' sahibi,İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim, Tercihen inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalarda İşyeri Hekimliği deneyimi olan,MS Office uygulamalarına hakim, İletişim, planlama, organizasyon, analiz ve problem saptama konularında güçlü,Tanzanya'da ikamet edebilecek, İşyeri Hekimi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Tasarım Hazırlama Teknikeri İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Proje Tasarım Hazırlama TeknikeriYapı Merkezi
Yapı Merkezi Holding A.Ş. grup şirketlerinden Yapı Merkezi İDİS yurt dışı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yeterli derecede İngilizce bilen, İyi derecede Autocad ve yeterli düzeyde MS Office bilgisi olan, B sınıfı ehliyete sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Proje Tasarım Hazırlama Teknikeri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Tasarım Hazırlama Mühendisi İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Proje Tasarım Hazırlama MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi Holding A.Ş. grup şirketlerinden Yapı Merkezi İDİS yurt dışı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yeterli derecede İngilizce bilen, İyi derecede Autocad ve yeterli düzeyde MS Office bilgisi olan, B sınıfı ehliyete sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Proje Tasarım Hazırlama Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Şefi Tanzanya Yapı Merkezi
Lojistik ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere;• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,• Alanında en az 6 yıl tecrübeli,• Tercihen uluslararası proje ve şantiye tecrübesi olan,• İyi derecede İngilizce bilen,• Yurtdışında satın alma, lojistik, gümrük ve ambar yönetimi konularında tecrübe sahibi, mevzuata hakim• İyi seviyede MS Excel, Word, Outlook bilen, Lojistik Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Mühendisi Tanzanya Yapı Merkezi
Tasarım MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında minimum 2 yıl tecrübeli, Tercihen uluslararası proje ve şantiye tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Tasarım süreçlerini takip edebilecek, Tanzanya'da ikamet edebilecek, Tasarım Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Mühendisi İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Elektrik Saha MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi Holding A.Ş. grup şirketlerinden Yapı Merkezi İDİS bünyesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden  mezun, En az 2 yıl saha tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office, AutoCad programlarını iyi derecede kullanabilen, Sahadaki teknik kontrol ve denetimleri gerçekleştirebilecek, Konya'da ikamet edebilecek, Elektrik Saha Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari Asistan İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
İdari AsistanYapı Merkezi
Yapı Merkezi Holding A.Ş. grup şirketlerinden Yapı Merkezi İDİS Kısıklı Ofiste görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office Programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İletişim yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, İdari Asistan aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU (ENGELLİ PERSONEL) İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
GENEL BAŞVURU (ENGELLİ PERSONEL)Yapı Merkezi
Yapı Merkezi Genel Müdürlüğü engelli kadrosunda değerlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız; En az lise, tercihen üniversite mezunu, Türkiye İş Kurumu’nda kaydı olan ve engel derecesini gösterir (%40 ve üzeri) sağlık raporu bulunan,MS Office programlarına hakim ve aktif olarak kullanabilen, İnsan ilişkileri güçlü ve kolay iletişim kurabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sözleşme Müdürü İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Sözleşme MüdürüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Kuzey Afrika'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Sözleşme hazırlanması ve yönetimi konusunda en az 7 yıl deneyimi olan, FIDIC sözleşmeleri konusunda deneyim sahibi, Tercihen Proje Yönetimi sertifikasına sahip, Uluslararası proje ortaklıkları ve uygulamaları konusunda deneyim sahibi, Çok iyi derecede İngilizce bilen ve sözleşmesel yazışmaları yapabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, İkna ve müzakere yeteneğine sahip, Sözleşme Müdürü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Proje Müdür Yardımcısı Tanzanya Yapı Merkezi
Teknik Ofis Proje Müdür YardımcısıYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.’nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi’nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 10 yıllık tecrübeli, Tercihen Demiryolu Projesi tecrübesi olan, Planlama, Hakediş, Kontrat, Tasarım ve Maliyet Kontrol süreçlerine hakim, MS Office ve Primavera programlarına hakim, Sorumluluğundaki alanlar ile ilgili konulardan Merkez & Şantiye koordinasyonunu yürütebilecek,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tanzanya'da ikamet edebilecek, Teknik Ofis Proje Müdür Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Proje Koordinasyon Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Uzman Proje Koordinasyon MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüsü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Maliyet Kontrol konusunda minimum 5 yıl tecrübeli, MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,Bütçe ve ilerleme takibi yapabilecek, Sözleşme hazırlığı ve yönetimi süreçlerinde bulunacak, Proje Yönetimi alanında kariyerine devam ederek ilerlemek isteyen, İşin gereğini yerine getirmek için araştıran, sorgulayan ve sonuç almak için çaba sarf eden,Ekip çalışmasına yatkın, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Afrika’ya seyahat engeli olmayan Uzman Proje Koordinasyon Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Kontrol Şefi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Maliyet Kontrol ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.’nin Batı Afrika'da yapımını üstlendiği demiryolu projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,  Maliyet Kontrol alanında en az 5yıl tecrübeye sahip,  MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde excel kullanabilen, Birim fiyat,adam/saat analizi yapabilecek,  Bütçe hazırlama,kontrolü ve analizi yapabilecek,  Gerçekleşen maliyetlerin kontrolünü ve gerekli raporlamaları yapabilecek,  Periyodik bütçe kontrollerini, revizyonlarını yapabilecek ve sapmaları değerlendirebilecek, Senegal / Dakar' da ikamet edebilecek, Maliyet Kontrol Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Koordinasyon Şefi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Proje Koordinasyon ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüsü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Planlama, maliyet kontrol ve raporlama konusunda minimum 7 yıl tecrübeli, MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,Proje Yönetimi alanında kariyerine devam ederek ilerlemek isteyen, Ekip çalışmasına yatkın, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Afrika’ya seyahat engeli olmayan Proje Koordinasyon Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Mühendis (İşletme & Bakım) İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Kıdemli Mühendis (İşletme & Bakım)Yapı Merkezi
Yapı Merkezi’nin Uluslararası yabancı bir firma ile ortak gerçekleştirmekte olduğu ulaştırma projesinde, özellikle işletme ve bakım konularında teklif değerlendirme, sözleşme oluşturma, sözleşme yönetimi görevlendirilecek ve projenin diğer teknik konularında destek sağlayacak niteliklerde kıdemli mühendis aranmaktadır. Üniversitelerin Makine, Elektrik, İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,Min 5 yıl tecrübesi olan, Benzer proje tecrübesine sahip, Teklif değerlendirme, sözleşme oluşturma, sözleşme yönetimi, proje yönetimi konularında tecrübeli(tercihen işletme ve bakım konularında),Çok iyi derecede İngilizce bilen, Uluslararası ve İngilizce yönetilen projelerde çalışmış olan,Ekip çalışmasına uyumlu ve etkin iletişim ve sunum yetkinlikleri olan,Kuvvetli planlama ve organizasyon yeteneği olan,Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Sürücü belgesine sahip Kıdemli Mühendis aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Şefi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Elektrik ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Kuzey Afrika'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 7 yıl tecrübeye sahip, İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilen, İyi derecede Ms Office ve Autocad programlarını bilen, Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu ve prensipli çalışan, Elektrik Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimar İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
MimarYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş'nin Gayrimenkul Grubu'nda görevlendirmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Mimari saha uygulamaları konusunda tecrübeli, Şartname hazırlanması, işlerin taşere edilmesinde ve hakediş denetiminde tecrübeli,Şantiye tecrübesi olan, MS Office ve AutoCad programlarının etkin olarak kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Mimar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre Mühendisi Etiyopya Yapı Merkezi
Çevre MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği demiryolu projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Belgesine sahip, İnşaat sektöründe Çevre uygulamaları konusunda en az 3 yıl tecrübe sahibi, Yurtdışı projelerde çalışmış, ISO 14001 Yönetim Sistemleri konusunda deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Çevre Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Mühendisi Kuzey Afrika Yapı Merkezi
İnşaat MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş’nin Kuzey Afrika'da yapımını üstlendiği ulaştırma projelerinde yetiştirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,  0-1 yıl staj / iş tecrübesine sahip,  Çok iyi derecede İngilizce bilen,  Kariyerine teknik ofis uygulamaları alanında (Planlama, Maliyet Kontrol, Sözleşme) devam etmek isteyen, MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen, Öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünme yeteneğine sahip,Kuzey Afrika şantiyelerimizde çalışabilecek,  İnşaat Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi İstanbul(Asya) Yapıray
Teknik Ofis MühendisiYapıray
1998’den bu yana YAPI MERKEZİ Holding çatısı altında faaliyet gösteren YAPIRAY,  raylı sistemlerde , anahtar teslim raylı sistem projeleri yapan ve mevcut raylı sistemlerin bakım-onarım ve takviye işlerini gerçekleştiren, yüksek mühendislik çözümleri içeren tasarımlar yapan ve travers üretimi yapan  raylı sistemler konusunda ülkemizin çok işlevli en önemli şirketidir. Yurtiçi ve yurtdışı farklı projelerde görevlendirilmek üzere;·        Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,·        Teknik Ofis konusunda en az 4  yıl tecrübeye sahip,·        Teknik Ofis bünyesinde Maliyet Kontrol, Planlama, Metraj, Hakediş ve Kesin Hesap konularında tecrübeli.·        Tercihen Autocad, SAP(ERP),Tilos ve Primavera programlarına hakim,·        MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,·        İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,·        Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli,·        Koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip,·        Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı,·        Çalışkan, aldığı sorumluluğu yerine getirebilecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, takım çalışmasına uyumlu, Teknik Ofis Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Satınalma MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Orta Doğu'da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Satınalma konularında az 5 yıl tecrübeli,,Teknik ofis, kontrat ve satınalma konularına hakim,MS Office programını kullanabilen, Analitik düşünen, iletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasında başarılıİyi derecede İngilizce bilen Satınalma Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Experienced Computer Engineer İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Experienced Computer EngineerYapı Merkezi
Yapı Merkezi İDİS (Monitoring Control & Communication Systems) Inc.We are looking for a teammate with below-mentioned qualifications:Bachelor degree in department of Computer Engineering,A very good command of technical English,Real time C# programming knowledge at advanced level,Experience in Railway Signaling is an advantage, Attention to documentation and code legibility, Completed military service for male candidates, Strong communication skills and improved reporting skills,Experienced on the subject of Project Follow-up and tendency to work in a team,Ability to learn fast and solve problems, committed to constant self-improvement,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Şefi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Mali İşler ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Orta Doğu'da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Mali İşler alanında en az 5 yıl tecrübeli, İnşaat sektörüne ilişkin muhasebe ve finans uygulamalarına hakim, Projenin çalışılan ülke mevzuatlarına göre vergisel muhasebesini yönetebilecek,Lokal muhasebe firması ile ilişkileri yürütebilecek, Tüm kasa/banka işlemlerinin kontrolünü yapabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, Şantiye tecrübesi olan, MS Office programlarına hakim, SAP programını kullanabilen, Analitik düşünen, iletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasında başarılıMali İşler Şefi aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dökümantasyon Uzmanı İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Dökümantasyon UzmanıYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Proje Geliştirme ve Teklif Bölümü'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin  ilgili bölümlerinden mezun, İhale mevzuatına, ilgili kanun, yönetmelik ve ihale süreçlerine hakim, İhalelerin takip edilerek şartnamelere uygun teklik ve yeterlilik dosyası hazırlanması konusunda en az 3 yıl tecrübeli,MS Office programlarına iyi düzeyde hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve disiplinli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Dökümantasyon Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teklif Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Teklif MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüs'ünde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İhale şartnamesi, teklif ve sözleşme hazırlama konularında minimum 5 yıl tecrübeye sahip,Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Çok iyi derecede Ms Office ve Primavera kullanabilen, Analitik düşünme yetisine sahip, sorumluluk sahibi ve disiplinli, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Teklif Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teklif Müdürü İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Teklif MüdürüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Proje Geliştirme ve Teklif Bölümü'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 10 yıllık tecrübeli, Tercihen Demiryolu Projesi tecrübesi olan, MS Office ve Primavera programlarına hakim, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Teklif Müdürü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Afyon Yapıray
Üretim MühendisiYapıray
1998’den bu yana YAPI MERKEZİ çatısı altında faaliyet gösteren YAPIRAY,  raylı sistemlerde, anahtar teslim raylı sistem projeleri yapan ve mevcut raylı sistemlerin bakım-onarım ve takviye işlerini gerçekleştiren, yüksek mühendislik çözümleri içeren tasarımlar yapan ve travers üretimi yapan  raylı sistemler konusunda ülkemizin çok işlevli en önemli şirketidir. Yurtiçi ve yurtdışı farklı projelerde görevlendirilmek üzere; ·        Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,·        Alanında en az 2 yıl tecrübeye sahip,·        Üretim süreçlerinin takibi, devamlılığı ve raporlamasından sorumlu olacak,·        İyi derecede İngilizce bilen,·        Tercihen SAP(ERP) bilgisi olan,·        MS Office programlarına hakim,·        Seyahat engeli olmayan,·        Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·        Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli,·        Koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip,·        Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı Üretim Mühendisi  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Tasarım Mühendisi İstanbul(Asya) Yapıray
Mekanik Tasarım MühendisiYapıray
1998’den bu yana YAPI MERKEZİ çatısı altında faaliyet gösteren YAPIRAY,  raylı sistemlerde anahtar teslim raylı sistem projeleri yapan, mevcut raylı sistemlerin bakım-onarım ve takviye işlerini gerçekleştiren, yüksek mühendislik çözümleri içeren tasarımlar yapan ve travers üretimi yapan  raylı sistemler konusunda ülkemizin en önemli şirketidir. Şirketimizin Merkez Ofisi'nde  görevlendirebileceğimiz aşağıdaki kriterlere uygun"Mekanik Tasarım Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Uçak Mühendisliği, Fizik Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,Alanında  en az 2 yıl  tecrübeli, İyi derecede İngilizce  bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, İletişimi güçlü, Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı, detaylara önem veren,İş takibi ve kontrolü konusunda güçlü planlama yetkinliğine sahip, Takım çalışması konusunda yetenekli ve uyumlu
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Şefi Tanzanya Yapı Merkezi
Planlama ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. olarak, Tanzanya’da yapımını üstlendiğimiz Demiryolu Projesi’nde görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Planlama konusunda en az 7 yıl tecrübeye sahip,·         Tercihen yurtdışında büyük ölçekli proje deneyimi olan,·         Adam/Saat, S-Curve, Verimlilik Analizi konularında tecrübe sahibi,·         Günlük / haftalık / aylık raporları hazırlayabilecek,·         Takibindeki süreçlere ait raporlamaları ve sunumları yapabilecek,·         MS Office programlarına hakim, özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,·         Çok iyi düzeyde Primavera-6 ve tercihen Tilos kullanabilen·         Çok iyi derecede İngilizce bilenPlanlama Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı İşleri Şefi Tanzanya Yapı Merkezi
Altyapı İşleri ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. olarak Tanzanya’da yapımını üstlendiğimiz Demiryolu Projesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden  mezun, Altyapı işlerinde (köprü, sanat yapıları, toprak işleri vb.) en az 7 yıl saha tecrübesi olan,MS Office, AutoCad programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Sahadaki teknik kontrol ve denetimleri gerçekleştirebilecek, Saha imalat ilerlemelerini raporlayabilecek, Sahadaki ekiplerin üretimlerini takip edebilecek. Altyapı İşleri Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Yetkilisi Etiyopya Yapı Merkezi
İdari İşler YetkilisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonlarda en az 7 yıl tecrübeli, İdari İşler sorumluluğundaki tüm süreçlerin yerine getirilmesinde aktif rol alabilecek,İyi derecede İngilizce bilen, Yurtdışı şantiye deneyimi olan, MS Office programlarına hakim, Merkez ile koordinasyonu sağlayabilecek, İletişimi kuvvetli, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İdari İşler Yetkilisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Kontrol Şefi Tanzanya Yapı Merkezi
Maliyet Kontrol ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. olarak, Tanzanya’da yapımını üstlendiğimiz Demiryolu Projesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Maliyet Kontrol alanında en az 5  yıl tecrübeye sahip, Bütçe hazırlama, kontrolü ve analizi yapabilecek, Birim Fiyat, Adam/Saat Analizi yapabilecek, Gerçekleşen maliyetlerin kontrolünü ve gerekli raporlamaları yapabilecek, Periyodik bütçe kontrollerini, revizyonlarını yapabilecek ve sapmaları değerlendirebilecek,MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,İyi derecede İngilizce bilen, Tanzanya’da ikamet edebilecek Maliyet Kontrol Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Uzmanı İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Sigorta UzmanıYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüsü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin tercihen Mühendislik veya İşletme bölümlerinden mezun, Acente, broker ya da sigorta şirketlerinde minumum 2 yıl deneyimi olan, İyi derecede ingilizce bilen, Analitik düşünebilen, iletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın,           Sigorta Uzmanı aranıyor.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Data Operatörü Tanzanya Yapı Merkezi
Data OperatörüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin  Tanzanya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Bilgisayar programlarını aktif olarak kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Ekip çalışmasına uygun, İnşaat sektörü tecrübesi olan, Tanzanya'da ikamet edebilecek Data Operatörü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Ticaret Lojistik Uzmanı İstanbul(Asya) Yapıray
Dış Ticaret Lojistik UzmanıYapıray
1998’den bu yana YAPI MERKEZİ çatısı altında faaliyet gösteren YAPIRAY, raylı sistemlerde, anahtar teslim raylı sistem projeleri yapan ve mevcut raylı sistemlerin bakım-onarım ve takviye işlerini gerçekleştiren, yüksek mühendislik çözümleri içeren tasarımlar yapan ve travers üretimi yapan  raylı sistemler konusunda ülkemizin çok işlevli en önemli şirketidir. Yapıray İstanbul Merkez Ofis Satınalma ve Lojistik Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;  · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,· Dış Ticaret ve Satınalama  alanında en az 5 yıl deneyimli· Lojistik operasyon yönetimi bilgisine sahip,    · İthalat/İhracat/Gümrük/Transit Ticaret/ Akreditif operasyonu tecrübesi olan,· İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,· İyi derecede SAP(ERP) bilgisi ve kullanım deneyimi olan,· MS Ofis programlarını ileri derecede kullanım becerisine sahip olan,· Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü,· Seyahat engeli olmayan,· Aktif araç kullanabilien,· Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,· Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,· Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı,· İş takibi güçlü, sorunlar karşısında sorgulama yaparak öneriler getirebilecek, Dış Ticaret ve Lojistik Uzmanı aranmakatadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Doküman Kontrol Yetkilisi Tanzanya Yapı Merkezi
Doküman Kontrol YetkilisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilen, Doküman kontrol konusunda min. 2 yıl tecrübeli, Tercihen daha önce bir doküman kontrol programı kullanmış, MS Office programlarına hakim, Dokümanların incelenmesi, kontrol edilmesi, dosyalanması ve arşivlenmesinden sorumlu olacak,Takım çalışmasına yatkın Tanzanya'da ikamet edebilecek Doküman Kontrol Yetkilisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı