Yapı Merkezi 

Şirket Bilgileri

www.ym.com.tr

YAPI MERKEZİ

Tarihçe

Yapı Merkezi, 1965 yılında "insanlığa mutluluk ortamı yaratarak hizmet edecek çağdaş yapı projelerini üretmek ve inşaatlarını gerçekleştirmek" amacıyla kurulmuştur. İlk yıllarında bir "araştırma ve proje" şirketi olarak hizmet veren Yapı Merkezi, bir çok önemli mühendislik yapılarını projelendirmiştir. Kısa süre sonra, Yapı Merkezi genel müteahhitlik işleri de üstlenmeye başlamış ve özellikle prefabrikasyon teknolojileri kullanarak sanayi tesis ve sitelerinin inşaatlarında deneyim kazanmıştır.

Yapı Merkezi Grubunun ilk ve en büyük şirketi olan Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. pek çok bina ve ağır inşaat projesinin tasarımını ve inşaatını gerçekleştirmiş ve 1980 yılından bu yana, özellikle Cezayir, Kuveyt, Rusya ve Türki Cumhuriyetler olmak üzere yurt dışında da tasarım ve inşaat işleri yüklenmeye başlamıştır.

1978 yılında, prefabrikasyon tecrübe ve know-how birikimi ve oluşturulan kapsamlı ekipman ve tesislerden istifadeyle Yapı Merkezi Prefabrikasyon A.Ş. kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana, Yapı Merkezi Prefabrikasyon Türkiye'deki en büyük prefabrik beton üreticisi konumuna erişmiş ve toplam 4 milyon metrekareden fazla yapıyı müşterilerine başarıyla teslim etmiştir. Bu başarılarının bir sonucu olarak da Türkiye'de inşaat sektöründe ISO 9001 Kalite Güvence Belgesini alan ilk kuruluş olmuştur.

Yapı Merkezi, 1987 yılında, beton öngerme teknolojisinin mucidi ve lideri konumundaki Freyssinet International ile ortak olarak Freysaş şirketini kurmuştur. Freysaş, kısa zamanda ön germe, ard germe, ağır kaldırma ve zemin ankrajları gibi ileri inşaat teknolojilerini içeren muhtelif projelerini başarıyla tatbik etmiştir.

Aynı yıl içinde, Yapı Merkezi Grubu Yapıtur'u kurarak tuizm sektörüne ilk adımını atmıştır. Yapıtur, 1991 yılında, Antalya-Beldibi'nde yeralan 650 yataklı birinci sınıf tatil köyü olan Club Aquamarine'i işletmeye açmıştır.

1989 yılında beton üretimi için yüksek nitelikli agregalar üretmek amacıyla kurulan Yapı Maden Gruba katılmıştır.

1994'de, Türk aile yaşamına uygun, kaliteli ve konforlu konutlar üretmek üzere Yapı Konut Gruba katılmış ve Grubun 30 yılı aşkın tasarım ve inşaat deneyimi ile kaliteli işgücünden yararlanarak iddialı projelere çok başarılı imzalar atmaya başlamıştır.

Daha sonra 1995'de, sekiz yıllık eğitim kavramı çerçevesinde Nitelikli Eğitim Kurumları A.Ş. (NEKAŞ) kurulmuştur. Nekaş gerekli tesislerin inşaatını süratle tamamlayarak aynı yıl içinde Irmak İlk Öğretim Okulu'nun açılışını yapmıştır. Irmak, kısa sürede Milli Eğitim Bakanlığı tarafından örnek gösterilen özel okullardan birisi olmuş ve Türkiye'de uluslararası ISO 9002 belgesini ilk olarak elde eden okul sıfatını kazanmıştır.

Yine 1995'de Yapı Merkezi, Yapı Radyo'yu kurarak başka bir sektöre daha girmiştir. Yapı Radyo, kent sorunlarını tartışmak, yapı malzeme ve teknolojilerini tanıtmak üzere uygun platformlar yaratmak üzere kurulmuştur.

1996 yılında ise Grubun yüksek teknolojili kompozit inşaat malzemeleri üretmek hedefi çerçevesinde ABD'nin konusunda en önde gelen şirketi Owens Corning ile ortak olarak Owens Corning - Yapı Merkezi Boru Sanayi A.Ş. kurulmuştur. Şirket, 1997'de yıllık 300 km kapasite ile yüksek nitelikli boru imalatına başlamıştır.

1997 yılında ABD'nin önde gelen tasarım ve müşavirlik şirketi ICF Kaiser ile ortak olarak Yapı-ICF Kaiser Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. kurulmuştur. Böylece, iki şirketin toplam 120 yıllık tasarım tecrübesi birleştirilmiştir. Şirket, Türkiye ve diğer ülkelerde önemli inşaat projeleri geliştirerek müşavirlik, tasarım ve yönetim hizmetleri vermektedir.

Grubun 10 yıldan fazla Raylı Sistem tecrübesinden istifadeyle ve devamlı artan şehiriçi ve şehirlerarası demiryolu ulaşımı talebi dikkate alınarak 1998'de Yapıray Gruba katılmıştır. Yapıray, demiryolu sistemleri ile ilgili tasarım, inşaat ve işletme hizmetleri vermektedir.

Son olarak 1998 yılı sonlarında daha randımanlı mali ve idari bir yapı kurulması ve Grup kültürünün güçlendirilmesi stratejileri çerçevesinde Yapı Merkezi Holding kurulmuştur. Yine aynı çerçevede, uluslararası platformda mali yatırımlar yapmak üzere Lüksemburg merkezli Yapı Invest, teknoloji geliştirmek ve yönetmek üzere Cenevre merkezli Yapı Technologies şirketleri Gruba dahil edilmişlerdir.

Yapı Merkezi, tüm faaliyetlerinde bilim ve teknolojiye özel önem vermektedir. Bunun sonucu olarak da Türkiye'de pek çok "ilk"e imza atmıştır. İlk şehiriçi raylı sistemin tasarım ve inşaatı, ilk çok katlı otopark projesinin yanısıra Türkiye'de 1000 kg/cm² dayanıma sahip betonu da ilk olarak Yapı Merkezi üretmiştir. Yapı Merkezi'nin gayretleri ve katkıları ulusal ve uluslararsı otoritelerce pek çok kez takdir edilmiştir.

Başarılı referanslarını, sağlam mali yapısını, kuvvetli şirket kültürünü ve nitelikli iş gücünü geçerli-güncel teknolojilerle, know-how ve ileri görüşlü Ar-Ge programlarıyla birleştiren Yapı Merkezi insanlığın mutluluğuna katkılarını arttırarak sürdürecektir.

Vizyonumuz

Yapı Merkezi; insanlığın, özellikle müşterilerinin, ortaklarının ve çalışanlarının yaşam kalitesini artırmayı amaçlar. Bunun için ulusal veya uluslararası şirketler kurarak, bilgi ve teknoloji yoğun yatırımlar yaparak ve evrensel boyutlu projeler gerçekleştirerek fikir-hizmet-mal üretir, ticaret yapar ve sosyal faaliyetlerde bulunur. Yapı Merkezi; tüm faaliyetlerinde daima; Türkiye'nin kalkınmasını, dünya uygarlığının gelişmesini, insan mutluluğunu ve müşterilerinin memnuniyetini en ön planda gözetir.

Yapı Merkezi; çalışanları ile birlikte; faaliyet gösterdiği sektörlerde ve ülkelerde topluma ve müşterilerine daima yenilikçi, öncü, saygın ve güvenilir bir kuruluş olduğunu ispatlar. Bu değerler çerçevesinde Yapı Merkezi Şirketlerinin Anayasası: sürekli yönetim ve üretim teknolojilerini geliştirmek, sürekli entellektüel kapitallerini artırmak ve sürekli rekabet güçlerini yükseltmektir.

Ersin Arıoğlu
Ocak 1999Yapı Merkezi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 43
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnşaat Mühendisi Etiyopya Yapı Merkezi
İnşaat MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;
İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun.
Alanında 3 yıl tecrübeye sahip,
Projeye ilişkin teknik ve idari süreçlerin resmi kurumlardaki durum takibini yapabilecek,
İletişimi kuvvetli, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş
İyi seviyede İngilizce bilen,
MS Office programlarına hakim,
Proje Yönetimi ile koordinasyonu sağlayabilecekİnşaat Mühendisi Aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ressam Etiyopya Yapı Merkezi
Teknik RessamYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya' da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
• Teknik Lise veya MYO mezunu,
• Alanında en az 5 yıl tecrübeli,
• Yol projeleri konusunda tecrübeli,
• İyi derecede İngilizce bilen ve inşaat teknik ingilizcesine hakim,
• MS Office, AutoCad, Netcad ve 3D uygulamalarına hakim,
• Takım çalışmasında başarılı,
• Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Teknik Ressam aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Harita Mühendisi Etiyopya Yapı Merkezi
Uzman Harita MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Harita ve Kadastro Mühendisliği Bölümünden mezun,
Demiryolu ve Karayolu konusunda en az 3 yıllık tecrübeye sahip veya 1 proje bitirmiş,
Yurtdışı projelerinde daha önce görev almış,
Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı,
Koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip,
Autocad, Netcad ve MS Office programlarına hakim,
Çalışkan, aldığı sorumluluğu yerine getirebilecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, takım çalışmasına uyumlu,
İyi derecede İngilizce bilen Harita Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamp Amiri Etiyopya Yapı Merkezi
Kamp AmiriYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;
Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu,
Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl tecrübeli,
Kampın iç ve dış güvenliğini yönetecek,
Kampın temiz ve düzenli olması için tüm çalışmaları gerçekleştirebilecek,
Kampta bulunan tüm tesislerin işletme ve bakım işlerini yürütebilecek,
Kamp ihtiyaçlarını tespit ederek, temin edilmelerini sağlayabilecekKamp Amiri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Product Support Engineer İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Product Support EngineerYapı Merkezi
Yapı Merkezi IDIS (Monitoring Control & Communication Systems) Inc.
We are looking for a team member as"Product Support Engineer" at our İstanbul-Maslak Office.
 
Bachelor (Honours) degree / 4th  class students  in department of control/automation engineering, electrical and electronics engineering, electrical engineering or in a similar environment is preferable
Work experience is not required. Fresh engineers or 4th class engineer students (at least 3 days presence at office) are acceptable.
Fluent in written and spoken English, moderate French is an advantage
Advance user of MS Office Tools
Strong communication and documentation skills
PLC programming software and Scada software experience
Low-voltage electric system knowledge
Network design knowledge are an advantage
Readiness for shorter periods of travel inland and abroad
B-Class clean driving licence
Team player, initiative taker 
 
Yarı zamanlı / Part Time    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Uzman Makine Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Uzman Makine MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca’daki Merkez Kampusu’nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
Alanında  en az 5 yıl tecrübeli,
Mekanik tesisat konusunda tecrübe sahibi,
İyi derecede İngilizce bilen
Ms Office programlarına hakim,
Seyahat engeli bulunmayan,Uzman Makine Mühendisi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Hakediş Mühendisi Etiyopya Yapı Merkezi
Uzman Hakediş MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 5 yıl tecrübeli,
Tercihen uluslararası proje ve şantiye tecrübesi olan,
 İyi derecede İngilizce bilen,
Hakediş hazırlama, birim fiyat analizi, yeni birim fiyat hazırlama, taşeron hakedişlerinin takibi konularına hakim,
Hakedişlerin onay ve ödeme sürelerini takip ederek, raporlayabilecek,
Hakedişe girecek miktarların ölçümünün yapılmasını sağlayacak ve gerekli hesaplamaları yapabilecek,
Hakediş raporlarının kontrol ve onay süreçlerini takip edebilecekUzman Hakediş Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hat İnce İşler Şefi Cezayir Yapı Merkezi
Hat İnce İşler ŞefiYapı Merkezi
 
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir'de yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
• Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
• Alanında en az 3 yılı yöneticilik olmak üzere minimum 10 yıllık deneyime sahip,
• Tramvay ve demiryolu projelerinde görev almış, hat işleri konusunda tecrübeli,
• Projelerde hat işlerine ait kalemlerin iş programına uygun olarak iş akışını sağlayacak, projelerin hatasız olarak uygulanması için gerekli teknik çalışmaları yapıp alt gruplarına uygulatacak,
• AutoCad ve Ms Office programlarına hakim,
• Kendine bağlı altişverenler ile iş programına bağlı olarak uygulamaları yaptıracak,
• İyi derecede İngilizce, tercihen Fransızca ve/veya Arapça bilen,
• Tercihen yurtdışı tecrübesi olan
Hat İnce İşler Şefi  aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknik Ressam Cezayir Yapı Merkezi
Mekanik Teknik RessamYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.’nin Cezayir'de yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere;
·         Meslek Lisesi yada Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinden mezun,
·         İnşaat sektöründe minimum 5 yıl deneyimi olan,
·         HVAC ve AUTOCAD kullanabilen,
·         Tercihen İyi derecede İngilizce bilen,
·         Yurtdışı şantiye deneyimi olan,
·         Takım çalışmasına yatkın,
Mekanik Teknik Ressam aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Backhoe Loader (JPB) Operatörü Etiyopya Yapı Merkezi
Backhoe Loader (JPB) OperatörüYapı Merkezi
 
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. olarak Etiyopya'da yapımını üstlendiğimiz Demiryolu Projesi'de görevlendirilmek üzere;
 
İnşaat sektöründe  en az 5 sene tecrübesi olan,
Kırıcı kullanabilen,
Yurtdışında çalışma engeli bulunmayan,
İş makineleri kullanma ehliyeti olan
Sorumluluk sahibi 
 Bakhoe Loader ( JCB ) Operatörü aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tır Şoförü Etiyopya Yapı Merkezi
Tır ŞoförüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. olarak Etiyopya'da yapımını üstlendiğimiz Demiryolu Projesi'de görevlendirilmek üzere;
 
 
İnşaat sektöründe  en az 3 yıl tecrübesi olan,
E sınıfı ehliyet sahibi,
Yurtdışında çalışma engeli bulunmayan
Sorumluluk sahibi  
Tır Şoförü aramaktayız. 
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ressam İstanbul(Asya) Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Teknik RessamFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
        Acıbadem 'de bulunan Merkez Ofis Teknik Tasarım Biriminde görevlendirilmek üzere,
* İnşaat ve/veya mimari projelerin hazırlanması alanında teknik ressam olarak çalışmış,
* Betonarme, ardgerme ve/veya çelik yapıların  detay ve uygulama projelerinin hazırlanmasında deneyimli,
* AutoCad programına hakim,
* Tercihen 3D temel çizim bilgisi olan,
* Takım çalışmasına yatkın,
* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
İnşaat Teknik Ressamı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Puantör Cezayir Yapı Merkezi
PuantörYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.’nin Cezayir' de yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere; 
En az Lise mezunu,
Tercihen yurtdışı şantiye tecrübesi olan,
İnşaat işleri puantajı konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi,
Tercihen iyi derecede Arapça bilen,
SAP ve MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Puantör aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı İstanbul(Asya) Yapıray
Mali İşler UzmanıYapıray
1998’den bu yana YAPI MERKEZİ çatısı altında faaliyet gösteren YAPIRAY,  raylı sistemlerde , anahtar teslim raylı sistem projeleri yapan ve mevcut raylı sistemlerin bakım-onarım ve takviye işlerini gerçekleştiren, yüksek mühendislik çözümleri içeren tasarımlar yapan ve travers üretimi yapan  raylı sistemler konusunda ülkemizin çok işlevli en önemli şirketidir. Yapıray Merkez Ofis Muhasebe  Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;
Genel Muhasebe ve Maliyet Muhasebesi bilgi ve tecrübesi olan,
İyi derecede SAP(ERP) FI modülü tecrübesi olan,
Tercihen İthalat-İhracat muhasebe işlemlerinde, KDV iadesi konularında tecrübeli,
En az 5 yıl iş ve sektör tecrübesi olan,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı,
İletişimi güçlü,
Detaylara önem veren,Mali İşler Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Yetkilisi Etiyopya Yapı Merkezi
Satınalma YetkilisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.' nin Etiyopya' da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi’nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
MS Office programlarına hakim,
İyi derecede İngilizce bilen,
Satın alma ve lojistik konularında en az 5 yıl yurtdışı şantiye deneyimli,
Satın alma süreçleri ile ilgili raporlama yapabilecek,
Yurtdışında satın alma, lojistik ve gümrük konularında tecrübe sahibiSatınalma Yetkilisi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Muhasebesi Uzmanı İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Maliyet Muhasebesi UzmanıYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüsünde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,
Maliyet muhasebesi uygulama ve tekniklerine hâkim,
Maliyet Muhasebesi (özellikle inşaat sektörü) konusunda en az 5 yıl deneyimli,
Bilanço ve muhasebe kayıt sistemlerine hakim, muhakeme yeteneği gelişmiş, hesaplar arası bağlantı kurabilen,
MS Office programlarına hakim , özellikle ileri derecede excel bilgisine sahip,
SAP-FI modülü kullanımına tüm fonksiyonları ile hakim,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
Planlama, raporlama ve analiz yeteneği güçlü,
Mali tablo analizleri yapabilen,
Detaylara önem veren,
Yasal mevzuat hakkında bilgi sahibi,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 
Maliyet Muhasebesi Uzmanı aranmaktadır.
 
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Geliştirme ve Teklif Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Proje Geliştirme ve Teklif MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüs'ünde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümlerinden mezun,
İhale şartnamesi, teklif ve sözleşme hazırlama konularında minimum 3 yıl tecrübeye sahip,
Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,
Çok iyi derecede Ms Office ve Primavera kullanabilen,
Analitik düşünme yetisine sahip, sorumluluk sahibi ve disiplinli,
Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,Proje Geliştirme ve Teklif Mühendisi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama ve Maliyet Kontrol Şefi Cezayir Yapı Merkezi
Planlama ve Maliyet Kontrol ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir'de yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Planlama ve Maliyet Kontrol alanında en az 5  yıl tecrübeye sahip,
Adam/Saat, S-Curve, Verimlilik Analizi konularında tecrübeli,
Gerçekleşen maliyetlerin kontrolünü ve gerekli raporlamaları yapabilecek,
Periyodik bütçe kontrollerini, revizyonlarını yapabilecek ve sapmaları değerlendirebilecek,
Bütçe hazırlama, kontrolü ve analizi yapabilecek,
Birim Fiyat, Adam/Saat Analizi yapabilecek,
Tercihen yurtdışında büyük ölçekli proje ve şantiye tecrübesi olan,
MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,
İyi düzeyde Primavera-6 kullanabilen,
Çok iyi derecede İngilizce ve/veya Fransızca bilen
Cezayir’de ikamet edebilecek.Planlama ve Maliyet Kontrol Şefi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Puantör Etiyopya Yapı Merkezi
PuantörYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.' nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere,
En az Lise mezunu,
Tercihen yurtdışı şantiye tecrübesi olan,
İnşaat işleri puantajı konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi,,
Tercihen iyi derecede Arapça bilen
SAP ve MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilenPuantör aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Doküman Kontrol Şefi Etiyopya Yapı Merkezi
Doküman Kontrol ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi’nde görevlendirilmek üzere;
• Üniversitelerin tercihen İngilizce Mütercim - Tercümanlık bölümleri olmak üzere, ilgili bölümlerinden mezun,
• Doküman kontrol konusunda en az 5 yıl tecrübeli,
• İyi düzeyde İngilizce bilen,
•Tercihen inşaat sektörü tecrübesi olan,
• Tercihen daha önce bir doküman kontrol programı kullanmış,
• MS Office programlarına hakim,
• Takım çalışmasına yatkın,
Doküman Kontrol Şefi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Makine Mühendisi İstanbul(Asya) Yapıray
Uzman Makine MühendisiYapıray
1998’den bu yana YAPI MERKEZİ çatısı altında faaliyet gösteren YAPIRAY,  raylı sistemlerde , anahtar teslim raylı sistem projeleri yapan ve mevcut raylı sistemlerin bakım-onarım ve takviye işlerini gerçekleştiren, yüksek mühendislik çözümleri içeren tasarımlar yapan ve travers üretimi yapan  raylı sistemler konusunda ülkemizin çok işlevli en önemli şirketidir. Yapıray Merkez Ofis Makine İşletme Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
Alanında  en az 5 yıl tecrübeli,
SAP(ERP) bilgisi olan,
Makine işletme ve organizasyonunda  tecrübe sahibi,
Raporlama tecrübesi olan,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Ms Office programlarına hakim,
İletişimi güçlü,
Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı,
Detaylara önem veren,Uzman Makine Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Telecommunication Engineer İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Telecommunication EngineerYapı Merkezi
Yapı Merkezi IDIS (Monitoring Control & Communication Systems) Inc.
We are looking for a team member as"Telecommunication Engineer " at our İstanbul-Maslak Office. 
Bachelor degree in Telecommunications, Electronics or Electrical Engineering
Minimum 3 years of experience as a Telecommunication Engineer preferably in railway industry
Communication Systems(Transmission, Radio, Telephone) and Security Systems(CCTV, Public Address System, Fire Detection System, Access Control System) knowledge is required, knowledge of Railway Signalling is Systems(ERTMS) is an advantage
Fluent in written and spoken technical English(TOEFL or IELTS certification or graduation from a University where the medium of instruction is English))
Advance user of MS Office Tools
Network design knowledge is an advantage
Team player, result oriented, flexible, good interpersonal skills
No military obligation for male candidates
No restrictions to travel/work within or out of country
  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı Personel İşleri Görevlisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Yurtdışı Personel İşleri GörevlisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüsü'nde görevlendirilmek üzere Yurtdışı Özlük İşleri Görevlisi aranmaktadır.
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında 0-2 yıl tecrübesi olan,
SGK ve İş Kanunu konularında bilgi sahibi,
Çalışanların vize işlemlerinin takibini gerçekleştirebilecek,
Ms Office programlarını iyi derecede kullanılabilen,
SAP programını kullanabilen,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
B Sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen,
Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Cezayir Yapı Merkezi
Teknik Ofis MühendisiYapı Merkezi
 Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir'de yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
İyi derecede Fransızca bilgisine sahip,
Teknik Ofis uygulamaları konusunda en az 2 yıl tecrübeye sahip,
Sahadan gelen raporların doğruluğunu irdeleyip, adam/saat ve maliyet analizlerini yapabilecek ve planlamaları takip edebilecek,
MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,Teknik Ofis Mühendisi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Mimarı Cezayir Yapı Merkezi
İnce İşler MimarıYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.' nin Cezayir’de yapımını üstlendiği Tramvay Projesi’nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun,
Tasarım konusunda en az 5 yıl tecrübeli,
Tercihen Raylı Sistemler konusunda tecrübeli,
Tercihen yabancı yönetmelikler hakkında bilgi sahibi,
Tasarım koordinasyon, sözleşme ve taşeron yönetimi konularında görev yapmaya istekli,
Tasarım süreçleri ile ilgili raporlama yapabilecek,
MS Office ve AutoCad programlarının etkin olarak kullanabilen,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
İnce İşler Mimarı aranmaktadır.
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Yapıray
Yazılım Geliştirme Uzman YardımcısıYapıray
1998’den bu yana YAPI MERKEZİ çatısı altında faaliyet gösteren YAPIRAY,  raylı sistemlerde , anahtar teslim raylı sistem projeleri yapan ve mevcut raylı sistemlerin bakım-onarım ve takviye işlerini gerçekleştiren, yüksek mühendislik çözümleri içeren tasarımlar yapan ve travers üretimi yapan  raylı sistemler konusunda ülkemizin çok işlevli en önemli şirketidir. Yapıray Merkez Ofis, Bilgi İşlem Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;
Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
İleri düzey PL SQL, C#, VB, Asp.net, Ajax dillerine hakim, (HTML ve CSS tercih nedenidir)
Yazılım Geliştirme, Test ve Dokümantasyonu üzerine en az 2 yıl tecrübeli,
Düzenli raporlama yapabilecek,
Analitik düşünme ve problem çözme yekinliğine sahip,
İletişimi güçlü,
Araştırmacı ve yenilikçi,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Yazılım Geliştirme Uzman Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kule Vinç Operatörü İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Kule Vinç OperatörüYapı Merkezi
Yapı Merkezi - SK EC (YMSK JV) Adi Ortaklık İşletmesi'nin yapımını üstlendiği Istanbul Boğaz Karayolu Tüp Geçişi Projesi'nde görevlendirilmek üzere,
En az 5 yıl deneyimli,
Vinç türünden operatörlük ve Psiko teknik sertifikasına sahip,
İş makinası ehliyeti olan,
Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayacak,Kule Vinç Operatörü istihdam edilmesi planlanmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Öğrenci), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Mühendisi İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
İnşaat MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi - SK EC (YMSK JV) Adi Ortaklık İşletmesi'nin yapımını üstlendiği Istanbul Boğaz Karayolu Tüp Geçişi Projesi'nde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 2 yıl tecrübeli,
Daha önce betonarme işlerinde  tecrübesi olan,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip,
Tercihen İngilizce bilen,
Takım çalışmasında başarılı,
MS Office programlarına hakim,İnşaat Mühendisi istihdam edilmesi planlanmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sağlık Yetkilisi Etiyopya Yapı Merkezi
Sağlık YetkilisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin Sağlık Yüksekokulları'ndan mezun,
İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim,
Tercihen inşaat  sektöründe faaliyet gösteren firmalarda Sağlık Teknikerliği deneyimi olan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Tercihen İyi derecede İngilizce bilen,
İletişim, planlama, organizasyon, analiz ve problem saptama konularında güçlüSağlık Yetkilisi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Kontrol Mühendisi Etiyopya Yapı Merkezi
Maliyet Kontrol MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Maliyet kontrol alanında en az 2 yıl tecrübeye sahip,
Bütçe hazırlama, kontrolü ve analizi yapabilecek,
Birim Fiyat, Adam/Saat Analizi yapabilecek,
Gerçekleşen maliyetlerin kontrolünü ve gerekli raporlamaları yapabilecek,
Tercihen yol proleri tecrübesi olan,
Periyodik bütçe kontrollerini ve revizyonlarını yapabilecek ve sapmaları değerlendirebilecek,
MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip
Yurtdışı tecrübesi olan,Maliyet Kontrol Mühendisi Aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
AvukatYapı Merkezi
Holding bünyesinde bulunan Hukuk Bölümümüzde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Avukat' arayışımız bulunmaktadır.
• Hukuk Fakültesi mezunu (tercihen yüksek lisans derecesine sahip),
• Alanında en az 3 yıl tecrübeli,
• İleri derecede mesleki İngilizce bilen,
• Analitik düşünebilen, çözüm odaklı,
• Organizasyon ve iletişim becerisi ileri düzeyde, takım çalışmasına yatkın,
• Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
• Seyahat engeli bulunmayan,
• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan,
• MS Office programlarına hakim,
• Kurumsal şirket deneyimi ve ikinci yabancı dil tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Damperli Kamyon Şoförü Etiyopya Yapı Merkezi
Damperli Kamyon ŞoförüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. olarak Etiyopya'da yapımını üstlendiğimiz Demiryolu Projesi'de görevlendirilmek üzere;
Hafriyatta en az 3 yıl tecrübeli,
SRC ve Psikoteknik belgesine sahip,
E ve D sınıfı ehliyet sahibi,
Yurtdışında çalışma engeli bulunmayan,
Sorumluluk sahibi,Damperli Kamyon Şoförü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaya Kamyon Şoförü Etiyopya Yapı Merkezi
Kaya Kamyon ŞoförüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. olarak Etiyopya'da yapımını üstlendiğimiz Demiryolu Projesi'de görevlendirilmek üzere;
Maden sektörü tecrübesi bulunan,
Belden kırma kamyon tecrübesi bulunan,
G sınıfı ehliyet sahibi,
Yurtdışında çalışma engeli bulunmayan,
Sorumluluk sahibi,Kaya Kamyon Şoförü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Manlift Operatörü Etiyopya Yapı Merkezi
Manlift OperatörüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. olarak Etiyopya'da yapımını üstlendiğimiz Demiryolu Projesi'de görevlendirilmek üzere;
İnşaat sektöründe en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
G sınıfı ehliyet sahibi,
Yurtdışında çalışma engeli bulunmayan,
Sorumluluk sahibi,Manlift Operatörü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tanker Şoförü Etiyopya Yapı Merkezi
Tanker ŞoförüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. olarak Etiyopya'da yapımını üstlendiğimiz Demiryolu Projesi'de görevlendirilmek üzere;
İnşaat sektöründe tecrübesi bulunan,
Tercihen SRC-5 belgesine sahip,
E ve D sınıfı ehliyet sahibi,
Yurtdışında çalışma engeli bulunmayan,
Sorumluluk sahibi,Tanker Şoförü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Trencher Operatörü Etiyopya Yapı Merkezi
Trencher OperatörüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. olarak Etiyopya'da yapımını üstlendiğimiz Demiryolu Projesi'de görevlendirilmek üzere;
İnşaat sektöründe en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
G sınıfı ehliyet sahibi,
Yurtdışında çalışma engeli bulunmayan,
Sorumluluk sahibi,Trencher Operatörü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Vinçli Kamyon Operatörü Etiyopya Yapı Merkezi
Vinçli Kamyon OperatörüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. olarak Etiyopya'da yapımını üstlendiğimiz Demiryolu Projesi'de görevlendirilmek üzere;
Şehir içinde çalışma tecrübesi bulunan,
G sınıfı ehliyet sahibi,
Yurtdışında çalışma engeli bulunmayan,
Dikkatli ve sorumluluk sahibi,Vinçli Kamyon Operatörü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sözleşme Mühendisi Cezayir Yapı Merkezi
Sözleşme MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat A.Ş.' nin Cezayir’ de yapımını üstlenmiş olduğu projesinde görevlendirilmek üzere
 
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Alanında en az 5 yıl tecrübeye sahip,
Sözleşme hazırlanması, asgari şartlar bakımından teknik dokümantasyon takibi ve sözleşmenin analiz raporlamalarının yapılması konusunda deneyimli,
Claim tecrübesi bulunan ve tercihen raylı sistemlerde çalışmış,
Uluslararası sözleşme standartlarına hakim,
Çok iyi derecede Fransızca bilen, tercihen İngilizce ya da Arapça bilgisine sahip,
İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın,Sözleşme Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hakediş Mühendisi Cezayir Yapı Merkezi
Hakediş MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat A.Ş.' nin Cezayir’ de yapımını üstlenmiş olduğu projesinde görevlendirilmek üzere
 
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 3 yıl tecrübeye sahip,
Hakediş hazırlama, birim fiyat analizi, yeni birim fiyat hazırlama, taşeron hakedişlerinin takibi konularına hakim,
Hakedişlerin onay ve ödeme sürelerini takip ederek, raporlayabilecek ve projenin mali ilerlemesini takip edebilecek,
Hakedişe girecek miktarların ölçümünün yapılmasını sağlayarak, gerekli bütçe revizyonları ve hesaplamaları yapabilecek,
Hakediş raporlarının kontrol ve onay süreçlerini takip edebilecek
Çok iyi derecede Fransızca bilen, tercihen İngilizce ya da Arapça bilen,
İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın,Hakediş Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Organizasyon Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Organizasyon Geliştirme UzmanıYapı Merkezi
Yapı Merkezi Holding A.Ş.' nin Çamlıca' daki Genel Müdürlük ofisinde İnsan Kaynakları ekibimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip Organizasyon Geliştirme Uzmanı  aranmaktadır.
 
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Çalışma Ekonomisi Endüstri İlişkileri, İşletme veya İktisat bölümlerinden mezun,
Performans Yönetimi Sistemi, İnsan Kaynakları Bilgi Sistemleri, Ücretlendirme Yönetimi ve Bordro uygulamalarında min.3 yıl deneyimli,
Raporlama tecrübesine sahip,
Excel ve PowerPoint programını ileri seviyede kullanabilen,
Tercihen SAP HR modülünde deneyimli,
En az iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hidrolik Mühendisi Etiyopya Yapı Merkezi
Hidrolik MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiğimiz Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Alanında en az 5 yıl tecrübeye sahip,
Çizim kontrollerini yapabilecek,
Tüm Drenaj işlerinin takibini yapabilecek,
Saha işlerinin doğru ve aksamadan ilerlemesini sağlayabilecek,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,Hidrolik Mühendisi aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Software Engineer İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Software EngineerYapı Merkezi
Yapı Merkezi IDIS (Monitoring Control & Communication Systems) Inc.
Software Engineer
 
We are looking for a teammate with below-mentioned qualifications:
Bachelor degree in department of Computer Engineering,
A very good command of technical English,
Real time C# programming knowledge at advanced level,
Experience in Railway Signaling is an advantage,
Attention to documentation and code legibility,
Completed military service for male candidates,
Strong communication skills and improved reporting skills,
Experienced on the subject of Project Follow-up and tendency to work in a team,
Ability to learn fast and solve problems, committed to constant self-improvement.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Mobil Vinç Operatörü Etiyopya Yapı Merkezi
Mobil Vinç OperatörüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. olarak Etiyopya'da yapımını üstlendiğimiz Demiryolu Projesi'de görevlendirilmek üzere;
      
İnşaat sektöründe Minimum 3 sene tecrübeli
Yurtdışında çalışma engeli bulunmayan
İş makineleri kullanma ehliyetine sahip
Sorumluluk sahibiMobil Vinç Operatörü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı