Yapı Merkezi 

Şirket Bilgileri

www.ym.com.tr

YAPI MERKEZİ

Tarihçe

Yapı Merkezi, 1965 yılında "insanlığa mutluluk ortamı yaratarak hizmet edecek çağdaş yapı projelerini üretmek ve inşaatlarını gerçekleştirmek" amacıyla kurulmuştur. İlk yıllarında bir "araştırma ve proje" şirketi olarak hizmet veren Yapı Merkezi, bir çok önemli mühendislik yapılarını projelendirmiştir. Kısa süre sonra, Yapı Merkezi genel müteahhitlik işleri de üstlenmeye başlamış ve özellikle prefabrikasyon teknolojileri kullanarak sanayi tesis ve sitelerinin inşaatlarında deneyim kazanmıştır.

Yapı Merkezi Grubunun ilk ve en büyük şirketi olan Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. pek çok bina ve ağır inşaat projesinin tasarımını ve inşaatını gerçekleştirmiş ve 1980 yılından bu yana, özellikle Cezayir, Kuveyt, Rusya ve Türki Cumhuriyetler olmak üzere yurt dışında da tasarım ve inşaat işleri yüklenmeye başlamıştır.

1978 yılında, prefabrikasyon tecrübe ve know-how birikimi ve oluşturulan kapsamlı ekipman ve tesislerden istifadeyle Yapı Merkezi Prefabrikasyon A.Ş. kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana, Yapı Merkezi Prefabrikasyon Türkiye'deki en büyük prefabrik beton üreticisi konumuna erişmiş ve toplam 4 milyon metrekareden fazla yapıyı müşterilerine başarıyla teslim etmiştir. Bu başarılarının bir sonucu olarak da Türkiye'de inşaat sektöründe ISO 9001 Kalite Güvence Belgesini alan ilk kuruluş olmuştur.

Yapı Merkezi, 1987 yılında, beton öngerme teknolojisinin mucidi ve lideri konumundaki Freyssinet International ile ortak olarak Freysaş şirketini kurmuştur. Freysaş, kısa zamanda ön germe, ard germe, ağır kaldırma ve zemin ankrajları gibi ileri inşaat teknolojilerini içeren muhtelif projelerini başarıyla tatbik etmiştir.

Aynı yıl içinde, Yapı Merkezi Grubu Yapıtur'u kurarak tuizm sektörüne ilk adımını atmıştır. Yapıtur, 1991 yılında, Antalya-Beldibi'nde yeralan 650 yataklı birinci sınıf tatil köyü olan Club Aquamarine'i işletmeye açmıştır.

1989 yılında beton üretimi için yüksek nitelikli agregalar üretmek amacıyla kurulan Yapı Maden Gruba katılmıştır.

1994'de, Türk aile yaşamına uygun, kaliteli ve konforlu konutlar üretmek üzere Yapı Konut Gruba katılmış ve Grubun 30 yılı aşkın tasarım ve inşaat deneyimi ile kaliteli işgücünden yararlanarak iddialı projelere çok başarılı imzalar atmaya başlamıştır.

Daha sonra 1995'de, sekiz yıllık eğitim kavramı çerçevesinde Nitelikli Eğitim Kurumları A.Ş. (NEKAŞ) kurulmuştur. Nekaş gerekli tesislerin inşaatını süratle tamamlayarak aynı yıl içinde Irmak İlk Öğretim Okulu'nun açılışını yapmıştır. Irmak, kısa sürede Milli Eğitim Bakanlığı tarafından örnek gösterilen özel okullardan birisi olmuş ve Türkiye'de uluslararası ISO 9002 belgesini ilk olarak elde eden okul sıfatını kazanmıştır.

Yine 1995'de Yapı Merkezi, Yapı Radyo'yu kurarak başka bir sektöre daha girmiştir. Yapı Radyo, kent sorunlarını tartışmak, yapı malzeme ve teknolojilerini tanıtmak üzere uygun platformlar yaratmak üzere kurulmuştur.

1996 yılında ise Grubun yüksek teknolojili kompozit inşaat malzemeleri üretmek hedefi çerçevesinde ABD'nin konusunda en önde gelen şirketi Owens Corning ile ortak olarak Owens Corning - Yapı Merkezi Boru Sanayi A.Ş. kurulmuştur. Şirket, 1997'de yıllık 300 km kapasite ile yüksek nitelikli boru imalatına başlamıştır.

1997 yılında ABD'nin önde gelen tasarım ve müşavirlik şirketi ICF Kaiser ile ortak olarak Yapı-ICF Kaiser Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. kurulmuştur. Böylece, iki şirketin toplam 120 yıllık tasarım tecrübesi birleştirilmiştir. Şirket, Türkiye ve diğer ülkelerde önemli inşaat projeleri geliştirerek müşavirlik, tasarım ve yönetim hizmetleri vermektedir.

Grubun 10 yıldan fazla Raylı Sistem tecrübesinden istifadeyle ve devamlı artan şehiriçi ve şehirlerarası demiryolu ulaşımı talebi dikkate alınarak 1998'de Yapıray Gruba katılmıştır. Yapıray, demiryolu sistemleri ile ilgili tasarım, inşaat ve işletme hizmetleri vermektedir.

Son olarak 1998 yılı sonlarında daha randımanlı mali ve idari bir yapı kurulması ve Grup kültürünün güçlendirilmesi stratejileri çerçevesinde Yapı Merkezi Holding kurulmuştur. Yine aynı çerçevede, uluslararası platformda mali yatırımlar yapmak üzere Lüksemburg merkezli Yapı Invest, teknoloji geliştirmek ve yönetmek üzere Cenevre merkezli Yapı Technologies şirketleri Gruba dahil edilmişlerdir.

Yapı Merkezi, tüm faaliyetlerinde bilim ve teknolojiye özel önem vermektedir. Bunun sonucu olarak da Türkiye'de pek çok "ilk"e imza atmıştır. İlk şehiriçi raylı sistemin tasarım ve inşaatı, ilk çok katlı otopark projesinin yanısıra Türkiye'de 1000 kg/cm² dayanıma sahip betonu da ilk olarak Yapı Merkezi üretmiştir. Yapı Merkezi'nin gayretleri ve katkıları ulusal ve uluslararsı otoritelerce pek çok kez takdir edilmiştir.

Başarılı referanslarını, sağlam mali yapısını, kuvvetli şirket kültürünü ve nitelikli iş gücünü geçerli-güncel teknolojilerle, know-how ve ileri görüşlü Ar-Ge programlarıyla birleştiren Yapı Merkezi insanlığın mutluluğuna katkılarını arttırarak sürdürecektir.

Vizyonumuz

Yapı Merkezi; insanlığın, özellikle müşterilerinin, ortaklarının ve çalışanlarının yaşam kalitesini artırmayı amaçlar. Bunun için ulusal veya uluslararası şirketler kurarak, bilgi ve teknoloji yoğun yatırımlar yaparak ve evrensel boyutlu projeler gerçekleştirerek fikir-hizmet-mal üretir, ticaret yapar ve sosyal faaliyetlerde bulunur. Yapı Merkezi; tüm faaliyetlerinde daima; Türkiye'nin kalkınmasını, dünya uygarlığının gelişmesini, insan mutluluğunu ve müşterilerinin memnuniyetini en ön planda gözetir.

Yapı Merkezi; çalışanları ile birlikte; faaliyet gösterdiği sektörlerde ve ülkelerde topluma ve müşterilerine daima yenilikçi, öncü, saygın ve güvenilir bir kuruluş olduğunu ispatlar. Bu değerler çerçevesinde Yapı Merkezi Şirketlerinin Anayasası: sürekli yönetim ve üretim teknolojilerini geliştirmek, sürekli entellektüel kapitallerini artırmak ve sürekli rekabet güçlerini yükseltmektir.

Ersin Arıoğlu
Ocak 1999Yapı Merkezi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 45
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teklif Dokümantasyon Yetkilisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Teklif Dokümantasyon YetkilisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Proje Geliştirme ve Teklif Bölümü'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulları veya ilgili fakültelerinden mezun, İhale mevzuatına, ilgili kanun, yönetmelik ve ihale süreçlerine hakim, İhalelerin takip edilerek şartnamelere uygun teklik ve yeterlilik dosyası hazırlanması konusundaen az 2 yıl tecrübeli,MS Office programlarına iyi düzeyde hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve disiplinli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,  Teklif Dokümantasyon Yetkilisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lawyer İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
LawyerYapı Merkezi
We are looking for a Lawyer to join our Legal department in Yapı Merkezi Holding Inc. with the following qualifications;L.L.B. Degree in Turkish Law (L.L.M. preferred), Minimum 3 years of experience, Excellent written and verbal communication skills both in English and in Turkish (French preferred),Research and analyze complex legal and compliance issues using all relevant information sources,Strong time management skills with ability to handle multiple tasks in a deadline oriented environment,Strong business & legal advisory skills with an international commercial and problem solving perspective,Highly committed and motivated, able to remain calm under pressure, Strong communication, organization and analytical skills, Have high opinion on ethical values, Ability to act independently and a good team player, Excellent user of MS Office and UYAP, No restriction on travelling either abroad or domestic, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi / Merkez İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Teknik Ofis Mühendisi / MerkezYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüsü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, MS Office, Primavera, Ms Project ve Autocad programlarını iyi derecede kullanılabilen,İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Teknik Ofis Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Mühendisi (Yapısal Çelik İşleri) İstanbul(Avr.), ... Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Saha Mühendisi (Yapısal Çelik İşleri)Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Şirketimizin yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Saha Mühendisi aranmaktadır;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, En az 3 yıl Yapısal Çelik işleri tecrübesi olan, Autocad çizim programı kullanabilen, İyi derecede Microsoft Office programlarını kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen, İş disiplinine  önem veren, iş takibi kuvvetli, raporlama yapabilen, Vardiya sistemi içerisinde yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen,Yönetim becerilerini geliştirmiş, iletişimi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Mühendisi (Sanat Yapıları) İstanbul(Avr.), ... Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Saha Mühendisi (Sanat Yapıları)Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Şirketimizin yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Saha Mühendisi aranmaktadır;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Köprü, viyadük, tünel vb. sanat yapısı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi olan,Autocad çizim programı kullanabilen, Vardiya sistemi içerisinde yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,İyi derecede Microsoft Office programlarını kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen, İş disiplinine  önem veren, iş takibi kuvvetli, raporlama yapabilen, Yönetim becerilerini geliştirmiş, iletişimi kuvvetli,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sağlık, Emniyet, Çevre (SEÇ) Uzmanı Antalya, Kayseri Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Sağlık, Emniyet, Çevre (SEÇ) UzmanıFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Şirketimizin yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Sağlık, Emniyet, Çevre (SEÇ) Uzmanı / “Health, Safety, Environment (HSE) Specialist” aranmaktadır;Tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun, 1-3 yıl şantiye deneyimi bulunan, Asgari “C” sınıfı İş Güvenliği Uzmanı belgesi bulunan, MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen, OHSAS 18001, ISO 14001 ve ISO 9001 konularında bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen İngilizce bilen, Seyahat Engeli bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın, iletişim, ikna etme kabiliyeti yüksek, Ulusal ve uluslararası SEÇ Mevzuatına ve uluslararası standartlara hakim, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Executive Assistant İstanbul(Asya) Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Executive AssistantFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
We are seeking an Executive Assistant for our Company,Bachelor’s degree Minimum 3 years of experience as an Executive Assistant Good command of both spoken and written English Proficiency in MS Office applications Excellent time management, coordination and communication skills Energetic, result-oriented, analytical, with excellent follow-up skills, presentable
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Business Development Engineer İstanbul(Avr.), ... Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Business Development EngineerFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
We are seeking a Business Development Engineer for our Head Office location.Bachelor’s Degree in Civil Engineering, Master’s Degree(Industrial or Earthquake Engineering) is a plus, At least 3-4 years work experience in design, management of sysmic isolation,Good command of English, Strong communication skills and improved reporting skills, Ability to use AutoCad and MS Office applications, No military service obligation for male candidates, Possess basic level prestressed concrete, post tensioning methods,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Proje Koordinasyon Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Uzman Proje Koordinasyon MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya Projesi Merkez Koordinason Ekibinde görev almak üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Maliyet Kontrol konusunda minimum 5 yıl tecrübeli, Planlama ve raporlama konusunda minimum 5 yıl tecrübeli MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,Bütçe ve ilerleme takibi yapabilecek, Sözleşme hazırlığı ve yönetimi süreçlerinde bulunacak, Proje Yönetimi alanında kariyerine devam ederek ilerlemek isteyen, Ekip çalışmasına yatkın, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Afrika’ya seyahat engeli olmayan Uzman Proje Koordinasyon Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Tanzanya Yapı Merkezi
Teknik Ofis MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'daki Darüsselam ofisinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Teknik Ofis uygulamaları konusunda en az 2 yıl tecrübeye sahip, Proje ihale ve teklif süreçlerinde deneyimli, MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,Çok iyi derecede İngilizce bilen,  Teknik Ofis Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Doküman Kontrol Yetkilisi Tanzanya Yapı Merkezi
Doküman Kontrol YetkilisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilen, Doküman kontrol konusunda min. 2 yıl tecrübeli, Tercihen daha önce bir doküman kontrol programı kullanmış, MS Office programlarına hakim, Dokümanların incelenmesi, kontrol edilmesi, dosyalanması ve arşivlenmesinden sorumlu olacak,Takım çalışmasına yatkın Tanzanya'da ikamet edebilecek Doküman Kontrol Yetkilisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Software Test Engineer İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Software Test EngineerYapı Merkezi
Yapı Merkezi IDIS (Monitoring Control & Communication Systems) Inc.We are looking for a teammate with the following qualifications:Graduated from Computer, Software or Mathematics Engineering Experience in software engineering and SW test applications is an advantage Preferably knowledge of testing methods and the software development lifecycleAdvanced  knowledge of C# programming language Advanced user of MS Office Tools Strong communication skills and improved reporting skills Fluent in written and spoken English Ability to learn fast and solve problems, committed to constant self-improvementAttention to documentation and code legibility PLC/Logic programming knowledge is an advantage Railway Signalling domain experience and/or interest is a plus Military obligation must be completed for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Software Verification & Validation Engineer İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Software Verification & Validation EngineerYapı Merkezi
Yapı Merkezi IDIS Transportation TechnologiesWe are looking for a teammate with the following qualifications:Analytical thinking ability and good observation skills. Excellent understanding of the software development lifecycle, analysis and test methodologies, analysis and test tools.Understand the related European Norms especially EN 50126, EN 50128 and EN 50129.Bachelor’s degree in Computer Engineering, Mathematical Engineering or another related field.2-3 years of experience in a similar environment is preferable. Experience on Railway Signalling Systems is preferable. Very good written and verbal communication skills in English. Completed military service for male candidates is an advantage. Strong written communication and documentation skills. Team player, initiative taker.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Teknik Ofis Mimarı İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Uzman Teknik Ofis MimarıYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüsü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, MS Office, Photoshop, AutoCad ve Revit programlarını iyi derecede kullanılabilen,Sözleşme Yönetimi bilgisi olan ve rapor/sunum hazırlayabilen, BIM tecrübesi olan, 3 boyutlu çizim yapabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Teklif/Satınalma süreçlerinde bilgisi olan, Seyahat engeli olmayan,  Uzman Teknik Ofis Mimarı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ressam İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Teknik RessamYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüsü'nde görevlendirilmek üzere;Önlisans veya lisans mezunu, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede Autocad, Revit ve Photoshop kullanabilen, BIM tecrübesi olan, İngilizce bilen, Mimari uygulama projelerinin hazırlanması ve revizyonlarını yapacak, Shop drawing hazırlayacak, Mimari çizimler ile koordinasyonu sağlayacak, Teknik Ressam aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrifikasyon Tasarım Mühendisi Ankara Yapı Merkezi
Elektrifikasyon Tasarım MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş’nin Ankara Ofis’inde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasında başarılı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan,  Elektrifikasyon Tasarım Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Mühendisi İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Saha MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin İstanbul'da yapımını üstlendiği Mandarin Otel Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden  mezun,Altyapı işlerinde en az 2 yıl saha tecrübesi olanTercihen demiryolu projesi tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office, AutoCad programlarını iyi derecede kullanabilen,Sahadaki teknik kontrol ve denetimleri gerçekleştirebilecek,Saha imalat ilerlemelerini raporlayabilecek,Sahadaki ekiplerin üretimlerini takip edebilecek.Saha Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Quality and Configuration Engineer İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Senior Quality and Configuration EngineerYapı Merkezi
Yapı Merkezi IDIS (Monitoring Control & Communication Systems) Inc.We are looking for a teammate with the following qualifications:BSC of above degree in Computer Engineering, Electric-Electronic Engineering, Control and Automation Engineering, Industrial EngineeringSetup and Manage ISO 9001 Quality System Configure and Manage IBM Rational DOORS platform Knowledge of Software Quality and Configuration in R&D Projects  Advanced user of MS Office Tools Completed military service for male candidates or postponed for at least 2 yearsStrong communication skills and improved reporting skills, Fluent in written and spoken English Railway Signalling & Telecom domain experience and/or interest is a plus
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Research and Development Engineer İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Research and Development EngineerYapı Merkezi
Yapı Merkezi İDİS (Monitoring Control & Communication Systems) Inc. We are looking for a teammate with the following qualifications:BSC of above degree Computer Engineering, Electric-Electronic Engineering, Mechanical Engineering, Control and Automation EngineeringAdvanced user of MS Office Tools Ability to Preliminary desing with electronic equipment Strong research skills Completed military service for male candidates or postponed for at least 2 yearsStrong communication skills and improved reporting skills Railway Signalling & Telecom domain experience and/or interest is a plus
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe ve Satınalma Sorumlusu İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Muhasebe ve Satınalma SorumlusuYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin İstanbul'da yapımını üstlendiği Mandarin Otel Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Genel muhasebe alanında yetkinliğe sahip, Ön Muhasebe süreçlerine hakim, Analitik düşünebilen, iletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın Satınalma ve Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İSG Şefi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
İSG ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Orta Doğu'da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çevre ve Sağlık birim süreçler konusunda en az 7 yıl tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, İletişim kabiliyeti yüksek, analitik düşünme yeteneği olan İSG Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Şefi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Kalite Kontrol ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Orta Doğu’da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Kalite Kontrol ve Kalite Güvence konusunda en az 7 yıl tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, İletişim kabiliyeti yüksek, analitik düşünme yeteneği olan Kalite Kontrol Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Test ve Devreye Alma Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Test ve Devreye Alma MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Orta Doğu'da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Minimum 5 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, İletişim yeteneği kuvvetli, Devir Teslim & Test ve Devreye Alma Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Mühendisi Konya Yapıray
İnşaat MühendisiYapıray
1998’den bu yana YAPI MERKEZİ çatısı altında faaliyet gösteren YAPIRAY,  raylı sistemlerde anahtar teslim raylı sistem projeleri yapan, mevcut raylı sistemlerin bakım-onarım ve takviye işlerini gerçekleştiren, yüksek mühendislik çözümleri içeren tasarımlar yapan ve travers üretimi yapan  raylı sistemler konusunda ülkemizin en önemli şirketidir. Şirketimizin farklı yurtiçi projelerinde görevlendirebileceğimiz aşağıdaki kriterlere uygun Altyapı ve Bina İşlerinde uzman "İnşaat Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında  en az 2 yıl  tecrübeli, SAP bilgisi olan, Özellikle Bina ve Altyapı İşlerinde deneyimli İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, İletişimi güçlü, Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı, detaylara önem veren,İş takibi ve kontrolü konusunda güçlü planlama yetkinliğine sahip, Takım çalışması konusunda yetenekli ve uyumlu
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Kontrol Şefi Çanakkale Yapı Merkezi
Maliyet Kontrol ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin yapımını üstlendiği Çanakkale Köprüsü projesinde görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Maliyet Kontrol alanında en az 7 yıl tecrübeye sahip, Bütçe hazırlama, kontrolü ve analizi yapabilecek, Birim Fiyat, Adam/Saat Analizi yapabilecek, Gerçekleşen maliyetlerin kontrolünü ve gerekli raporlamaları yapabilecek, Periyodik bütçe kontrollerini, revizyonlarını yapabilecek ve sapmaları değerlendirebilecek,MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,İyi derecede İngilizce bilen, Maliyet Kontrol Şefi  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Mühendisi İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Yazılım MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi Holding A.Ş. grup şirketlerinden Yapı Merkezi İDİS’te görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Bilgisayar , Yazılım veya Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,İleri derecede teknik İngilizce bilen, İleri derece C# programlama bilgisine sahip, Dokümantasyon ve kod okunabilirliğine önem veren ve deneyimini bu tür profesyonel ortamlarda  kazanmış olan,UML bilgisine sahip, Analitik ve algoritmik düşünebilen, problem çözücü ve sonuç odaklı çalışan, Yazılım geliştirme süreçlerine hakim, Yazılım test süreçleri hakkında bilgi sahibi, İletişimi kuvvetli ve raporlama yetenekleri gelişmiş, Proje takibi konusunda deneyimli ve ekip çalışmasına yatkın, Hızlı öğrenme ve problem çözme yeteneğine sahip, kendisini sürekli geliştirmeye hevesli,Teknolojiyi takip eden, araştırmacı ve öğrenmeye istekli, Tercihen demiryolu sinyalizasyon sistemleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olan,İster yönetim aracı DOORS ile çalışmış veya bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,  Yazılım Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Çevre MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Afrika’da  yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Belgesine sahip, İnşaat sektöründe Çevre uygulamaları konusunda en az 3 yıl tecrübe sahibi, Yurtdışı projelerde çalışmış, ISO 14001 Yönetim Sistemleri konusunda deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Çevre Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Requirements Management Engineer İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Requirements Management EngineerYapı Merkezi
Founded in 2012, Yapı Merkezi İDİS (Monitoring Control & Communication Systems) Inc. leverages Yapı Merkezi’s strong expertise and the ability to deliver innovative, cost-effective and award winning projects to the road and rail transportation industry.YM IDIS consolidates the depth and breadth of systems engineering knowledge and capability of Yapı Merkezi to respond the complex challenges of major rail and road projects. Our key business goals include:Bachelor (Honours) degree in department 4-year engineering program with thesis1-5 Years of Work experience with requirements management/process in a complex industryExperience in requirements management applications, DOORS is preferable Problem solving abilities over requirement management conflicts Quality Management and Quality Assurance background considered are an advantageRailway System or Control/Automation System knowledge is preferable Strong communication and stakeholder management skills Ability to read and interpret technical requirements within specifications in EnglishAdvance user of MS Office Tools Prepare well organised documentation and reports Team player, initiative taker
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Product Support Engineer İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Product Support EngineerYapı Merkezi
Founded in 2012, Yapı Merkezi İDİS (Monitoring Control & Communication Systems) Inc. leverages Yapı Merkezi’s strong expertise and the ability to deliver innovative, cost-effective and award winning projects to the road and rail transportation industry.YM IDIS consolidates the depth and breadth of systems engineering knowledge and capability of Yapı Merkezi to respond the complex challenges of major rail and road projects. Our key business goals include;Bachelor (Honours) degree / 4th  class students  in department of control/automation engineering, electrical and electronics engineering, electrical engineering or in a similar environment is preferableWork experience is not required. Fresh engineers or 4th class engineer students (at least 3 days presence at office) are acceptable.PLC programming software and Scada software experience are necessary Low-voltage electric system knowledge Network design knowledge are an advantage Fluent in written and spoken English, moderate French is an advantage Advance user of MS Office Tools Strong communication and documentation skills Readiness for shorter periods of travel inland and abroad B-Class clean driving licence Team player, initiative taker
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Network System Engineer İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Network System EngineerYapı Merkezi
Founded in 2012, Yapı Merkezi İDİS (Monitoring Control & Communication Systems) Inc. leverages Yapı Merkezi’s strong expertise and the ability to deliver innovative, cost-effective and award winning projects to the road and rail transportation industry.YM IDIS consolidates the depth and breadth of systems engineering knowledge and capability of Yapı Merkezi to respond the complex challenges of major rail and road projects. Our key business goals include;Bachelor (Honours) degree in department of electrical and electronic engineering, electronic and communication engineering, telecommunication engineering control/automation engineering, electrical engineering or in a similar environment is preferable1-5 Years of Work experience in a similar role Technical network design knowledge is required Experience on control/scada system network design is preferable Railway system knowledge is an advantage CCNA, CCNP or CCDP certifications are considered as an asset Establishing strong working relationships with cross-functional teams; Fluent in written and spoken English Advance user of MS Office Tools Strong communication and documentation skills Readiness for shorter periods of travel Turkey and abroad B-Class clean driving license Team player, initiative taker
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kalite Kontrol Müdürü İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Kalite Güvence ve Kalite Kontrol MüdürüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Kuzey Afrika’da yapımını üstlendiği projesinde  görevlendirilmek üzere;Mühendislik fakültelerinin özellikle inşaat, makine veya jeoloji mühendisliği bölümlerinden mezun,Kalite güvence ve kalite kontrol konularında minimum 15 yıl şantiye tecrübesi olan,Tercihen ulaştırma (demiryolu) projelerinde tecrübesi olan, Proje Kalite Planı ve prosedürleri hazırlayabilecek yetkinlikte olan, Uygulama yöntemleri üzerinden muayene ve deney planı hazırlayabilecek yetkinlikte olan,Laboratuvar aktivitelerinin belirlenen teknik şartnameler ve standartlara uygun olarak yönetilmesini konusunda yetkinliği olan,Sahadaki tüm alt işveren ve tedarikçilerin proje için belirlenen mevcut test ve muayene yöntemleriyle kalite kontrol aktivitelerinin yapılmasını koordine edebilecek,Sahadaki tüm kalite kontrol uygulamalarının kalite kontrol enspektörleri tarafından yapılmasının koordine edebilecek,Tüm uygulamaların Proje Kalite Plan’ına uygun olarak yapılmasının gözlenmesi konusunda yetkinliği olan,Yapım Müdürü ile kalite konularında koordineli çalışabilecek, Tüm uygunsuzluk raporlarının kontrol edilerek gerekli düzeltici önlemlerin ivedilikle alınmasını sağlayabilecek,İşveren temsilcisi ve müşaviri ile kalite kontrol konularındaki koordinasyonun sağlanması konusunda tecrübeli,Uygulama ve dokümantasyon onaylarının işveren / müşavir tarafından hızlı bir şekilde alınmasını sağlayabilecek güçlü ve etkin bir iletişime sahip olan,Proje iç denetiminin hazırlanarak uygulanmasını sağlayabilecek ve  3. taraf dış denetimlerde denetçilere asiste edebilecek yetkinlikte olan,Tüm proje kalite dokümanlarının  belirlenen gerekliliklere uyumlu bir şekilde tamamlanmasını garanti edebilecek ve proje teslimini gerçekleştirebilecek yetkinlikte ve tecrübede olmak,İleri düzeyde (okuma ve yazma) İngilizce bilgisine sahip, Güçlü iletişim ve yöneticilik vasfına sahip, Akredite kuruluşlardan alınmış ISO 9001 – 2008 İç denetçi ve/veya Baş Denetçi sertifikasına sahip,Kalite Güvence ve  Kalite Kontrol Müdürü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Kalite Kontrol MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş’nin yurtdışı projelerinde görevlendirilmek üzere ;Üniversitelerin İnşaat, Jeoloji, Maden, Jeofizik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,En az 3 yıl kalite tecrübesine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli, analitik düşünme yeteneğine sahip,Kariyerine yurtdışı projelerinde ve "Kalite" alanında devam etmek isteyen Kalite Kontrol Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Şefi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Harita ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Kuzey Afrika’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Harita ve Kadastro Mühendisliği Bölümünden mezun,Demiryolu ve Karayolu konusunda en az 7 yıllık tecrübeye sahip veya 1 proje bitirmiş,Yurtdışı projelerinde daha önce görev almış,Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı,Koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip,Autocad, Netcad ve MS Office programlarına hakim,Çalışkan, aldığı sorumluluğu yerine getirebilecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, takım çalışmasına uyumlu,İyi derecede İngilizce bilen  Harita Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Muhasebe Uzman YardımcısıYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüsünde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Tercihen İnşaat sektöründe tecrübesi olan, Alanında en az 2yıl tecrübeli, Genel muhasebe alanında yetkinliğe sahip, SAP ve MS Office programlarını kullanabilen, Analitik düşünebilen, iletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Muhasebe Uzman Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hakediş Şefi Tanzanya Yapı Merkezi
Hakediş ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya‘da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Minimum 7 yıllık deneyime sahip, İşveren ve taşeron hakedişi hazırlama, birim fiyat analizi ve yeni birim fiyat hazırlama konularında en az 5 yıllık deneyime sahip,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen yurtdışı tecrübesi olan, Tercihen tramvay, demiryolu veya ulaştırma projelerinde çalışmış, MS Office programlarına hakim,       Hakediş Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi Etiyopya Yapı Merkezi
Makine MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Mekanik tesisat konusunda tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilen Ms Office programlarına hakim, Makine Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU (ENGELLİ PERSONEL) İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
GENEL BAŞVURU (ENGELLİ PERSONEL)Yapı Merkezi
Yapı Merkezi Genel Müdürlüğü engelli kadrosunda değerlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız; En az lise, tercihen üniversite mezunu, Türkiye İş Kurumu’nda kaydı olan ve engel derecesini gösterir (%40 ve üzeri) sağlık raporu bulunan,MS Office programlarına hakim ve aktif olarak kullanabilen, İnsan ilişkileri güçlü ve kolay iletişim kurabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tasarım Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Tasarım MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.’nin Kuzey Afrika'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi’nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,Alanında minimum 2 yıl tecrübeli, Tercihen uluslararası proje ve şantiye tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Tasarım süreçlerini takip edebilecek, Tasarım süreçlerinde Şantiye - Merkez koordinasyonunu sağlayabilecek,Tasarım Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Kontrol Şefi Tanzanya Yapı Merkezi
Maliyet Kontrol ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. olarak, Tanzanya’da yapımını üstlendiğimiz Demiryolu Projesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Maliyet Kontrol alanında en az 5  yıl tecrübeye sahip, Bütçe hazırlama, kontrolü ve analizi yapabilecek, Birim Fiyat, Adam/Saat Analizi yapabilecek, Gerçekleşen maliyetlerin kontrolünü ve gerekli raporlamaları yapabilecek, Periyodik bütçe kontrollerini, revizyonlarını yapabilecek ve sapmaları değerlendirebilecek,MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,İyi derecede İngilizce bilen, Tanzanya’da ikamet edebilecek Maliyet Kontrol Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Şefi Tanzanya Yapı Merkezi
Planlama ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. olarak, Tanzanya’da yapımını üstlendiğimiz Demiryolu Projesi’nde görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Planlama konusunda en az 7 yıl tecrübeye sahip,·         Tercihen yurtdışında büyük ölçekli proje deneyimi olan,·         Adam/Saat, S-Curve, Verimlilik Analizi konularında tecrübe sahibi,·         Günlük / haftalık / aylık raporları hazırlayabilecek,·         Takibindeki süreçlere ait raporlamaları ve sunumları yapabilecek,·         MS Office programlarına hakim, özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,·         Çok iyi düzeyde Primavera-6 ve tercihen Tilos kullanabilen·         Çok iyi derecede İngilizce bilenPlanlama Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Müdürü İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Teknik Ofis MüdürüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.’nin Kuzey Afirka'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi’nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 10 yıllık tecrübeli, Tercihen Demiryolu Projesi tecrübesi olan, Planlama, Hakediş, Kontrat, Tasarım ve Maliyet Kontrol süreçlerine hakim, MS Office ve Primavera programlarına hakim, Sorumluluğundaki alanlar ile ilgili konulardan Merkez & Şantiye koordinasyonunu yürütebilecek,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Teknik Ofis Müdürü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Hekimi Tanzanya Yapı Merkezi
İşyeri HekimiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, Türk Tabipler Birliği veya ÇSGB onaylı 'İşyeri Hekimliği Sertifikası' sahibi,İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim, Tercihen inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalarda İşyeri Hekimliği deneyimi olan,MS Office uygulamalarına hakim, İletişim, planlama, organizasyon, analiz ve problem saptama konularında güçlü,Tanzanya'da ikamet edebilecek, İşyeri Hekimi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı İşleri Şefi Tanzanya Yapı Merkezi
Altyapı İşleri ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. olarak Tanzanya’da yapımını üstlendiğimiz Demiryolu Projesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden  mezun, Altyapı işlerinde (köprü, sanat yapıları, toprak işleri vb.) en az 7 yıl saha tecrübesi olan,MS Office, AutoCad programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Sahadaki teknik kontrol ve denetimleri gerçekleştirebilecek, Saha imalat ilerlemelerini raporlayabilecek, Sahadaki ekiplerin üretimlerini takip edebilecek. Altyapı İşleri Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Proje Koordinasyon Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Uzman Proje Koordinasyon MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Merkez kadrosunda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,Maliyet Kontrol konusunda minimum 5 yıl tecrübeli, MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,Bütçe ve ilerleme takibi yapabilecek, Sözleşme hazırlığı ve yönetimi süreçlerinde bulunacak,Proje Yönetimi alanında kariyerine devam ederek ilerlemek isteyen,Ekip çalışmasına yatkın, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Afrika’ya seyahat engeli olmayan Uzman Proje Koordinasyon Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Görevlisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Personel GörevlisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş’nin yurtdışında yapımını üstlendiği ulaştırma projelerinde yetiştirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Maksimum 1 yıl iş tecrübesine sahip, Personel Bölümü sorumluluğundaki tüm süreçlere destek verebilecek, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli, analitik düşünme yeteneğine sahip,Personel Görevlisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı