Yapı Merkezi 

Şirket Bilgileri

www.ym.com.tr

YAPI MERKEZİ

Tarihçe

Yapı Merkezi, 1965 yılında "insanlığa mutluluk ortamı yaratarak hizmet edecek çağdaş yapı projelerini üretmek ve inşaatlarını gerçekleştirmek" amacıyla kurulmuştur. İlk yıllarında bir "araştırma ve proje" şirketi olarak hizmet veren Yapı Merkezi, bir çok önemli mühendislik yapılarını projelendirmiştir. Kısa süre sonra, Yapı Merkezi genel müteahhitlik işleri de üstlenmeye başlamış ve özellikle prefabrikasyon teknolojileri kullanarak sanayi tesis ve sitelerinin inşaatlarında deneyim kazanmıştır.

Yapı Merkezi Grubunun ilk ve en büyük şirketi olan Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. pek çok bina ve ağır inşaat projesinin tasarımını ve inşaatını gerçekleştirmiş ve 1980 yılından bu yana, özellikle Cezayir, Kuveyt, Rusya ve Türki Cumhuriyetler olmak üzere yurt dışında da tasarım ve inşaat işleri yüklenmeye başlamıştır.

1978 yılında, prefabrikasyon tecrübe ve know-how birikimi ve oluşturulan kapsamlı ekipman ve tesislerden istifadeyle Yapı Merkezi Prefabrikasyon A.Ş. kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana, Yapı Merkezi Prefabrikasyon Türkiye'deki en büyük prefabrik beton üreticisi konumuna erişmiş ve toplam 4 milyon metrekareden fazla yapıyı müşterilerine başarıyla teslim etmiştir. Bu başarılarının bir sonucu olarak da Türkiye'de inşaat sektöründe ISO 9001 Kalite Güvence Belgesini alan ilk kuruluş olmuştur.

Yapı Merkezi, 1987 yılında, beton öngerme teknolojisinin mucidi ve lideri konumundaki Freyssinet International ile ortak olarak Freysaş şirketini kurmuştur. Freysaş, kısa zamanda ön germe, ard germe, ağır kaldırma ve zemin ankrajları gibi ileri inşaat teknolojilerini içeren muhtelif projelerini başarıyla tatbik etmiştir.

Aynı yıl içinde, Yapı Merkezi Grubu Yapıtur'u kurarak tuizm sektörüne ilk adımını atmıştır. Yapıtur, 1991 yılında, Antalya-Beldibi'nde yeralan 650 yataklı birinci sınıf tatil köyü olan Club Aquamarine'i işletmeye açmıştır.

1989 yılında beton üretimi için yüksek nitelikli agregalar üretmek amacıyla kurulan Yapı Maden Gruba katılmıştır.

1994'de, Türk aile yaşamına uygun, kaliteli ve konforlu konutlar üretmek üzere Yapı Konut Gruba katılmış ve Grubun 30 yılı aşkın tasarım ve inşaat deneyimi ile kaliteli işgücünden yararlanarak iddialı projelere çok başarılı imzalar atmaya başlamıştır.

Daha sonra 1995'de, sekiz yıllık eğitim kavramı çerçevesinde Nitelikli Eğitim Kurumları A.Ş. (NEKAŞ) kurulmuştur. Nekaş gerekli tesislerin inşaatını süratle tamamlayarak aynı yıl içinde Irmak İlk Öğretim Okulu'nun açılışını yapmıştır. Irmak, kısa sürede Milli Eğitim Bakanlığı tarafından örnek gösterilen özel okullardan birisi olmuş ve Türkiye'de uluslararası ISO 9002 belgesini ilk olarak elde eden okul sıfatını kazanmıştır.

Yine 1995'de Yapı Merkezi, Yapı Radyo'yu kurarak başka bir sektöre daha girmiştir. Yapı Radyo, kent sorunlarını tartışmak, yapı malzeme ve teknolojilerini tanıtmak üzere uygun platformlar yaratmak üzere kurulmuştur.

1996 yılında ise Grubun yüksek teknolojili kompozit inşaat malzemeleri üretmek hedefi çerçevesinde ABD'nin konusunda en önde gelen şirketi Owens Corning ile ortak olarak Owens Corning - Yapı Merkezi Boru Sanayi A.Ş. kurulmuştur. Şirket, 1997'de yıllık 300 km kapasite ile yüksek nitelikli boru imalatına başlamıştır.

1997 yılında ABD'nin önde gelen tasarım ve müşavirlik şirketi ICF Kaiser ile ortak olarak Yapı-ICF Kaiser Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. kurulmuştur. Böylece, iki şirketin toplam 120 yıllık tasarım tecrübesi birleştirilmiştir. Şirket, Türkiye ve diğer ülkelerde önemli inşaat projeleri geliştirerek müşavirlik, tasarım ve yönetim hizmetleri vermektedir.

Grubun 10 yıldan fazla Raylı Sistem tecrübesinden istifadeyle ve devamlı artan şehiriçi ve şehirlerarası demiryolu ulaşımı talebi dikkate alınarak 1998'de Yapıray Gruba katılmıştır. Yapıray, demiryolu sistemleri ile ilgili tasarım, inşaat ve işletme hizmetleri vermektedir.

Son olarak 1998 yılı sonlarında daha randımanlı mali ve idari bir yapı kurulması ve Grup kültürünün güçlendirilmesi stratejileri çerçevesinde Yapı Merkezi Holding kurulmuştur. Yine aynı çerçevede, uluslararası platformda mali yatırımlar yapmak üzere Lüksemburg merkezli Yapı Invest, teknoloji geliştirmek ve yönetmek üzere Cenevre merkezli Yapı Technologies şirketleri Gruba dahil edilmişlerdir.

Yapı Merkezi, tüm faaliyetlerinde bilim ve teknolojiye özel önem vermektedir. Bunun sonucu olarak da Türkiye'de pek çok "ilk"e imza atmıştır. İlk şehiriçi raylı sistemin tasarım ve inşaatı, ilk çok katlı otopark projesinin yanısıra Türkiye'de 1000 kg/cm² dayanıma sahip betonu da ilk olarak Yapı Merkezi üretmiştir. Yapı Merkezi'nin gayretleri ve katkıları ulusal ve uluslararsı otoritelerce pek çok kez takdir edilmiştir.

Başarılı referanslarını, sağlam mali yapısını, kuvvetli şirket kültürünü ve nitelikli iş gücünü geçerli-güncel teknolojilerle, know-how ve ileri görüşlü Ar-Ge programlarıyla birleştiren Yapı Merkezi insanlığın mutluluğuna katkılarını arttırarak sürdürecektir.

Vizyonumuz

Yapı Merkezi; insanlığın, özellikle müşterilerinin, ortaklarının ve çalışanlarının yaşam kalitesini artırmayı amaçlar. Bunun için ulusal veya uluslararası şirketler kurarak, bilgi ve teknoloji yoğun yatırımlar yaparak ve evrensel boyutlu projeler gerçekleştirerek fikir-hizmet-mal üretir, ticaret yapar ve sosyal faaliyetlerde bulunur. Yapı Merkezi; tüm faaliyetlerinde daima; Türkiye'nin kalkınmasını, dünya uygarlığının gelişmesini, insan mutluluğunu ve müşterilerinin memnuniyetini en ön planda gözetir.

Yapı Merkezi; çalışanları ile birlikte; faaliyet gösterdiği sektörlerde ve ülkelerde topluma ve müşterilerine daima yenilikçi, öncü, saygın ve güvenilir bir kuruluş olduğunu ispatlar. Bu değerler çerçevesinde Yapı Merkezi Şirketlerinin Anayasası: sürekli yönetim ve üretim teknolojilerini geliştirmek, sürekli entellektüel kapitallerini artırmak ve sürekli rekabet güçlerini yükseltmektir.

Ersin Arıoğlu
Ocak 1999Yapı Merkezi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 63
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teknik Ressam Etiyopya Yapı Merkezi
Teknik RessamYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya' da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;• Teknik Lise veya MYO mezunu,• Alanında en az 5 yıl tecrübeli,• Yol projeleri konusunda tecrübeli,• İyi derecede İngilizce bilen ve inşaat teknik ingilizcesine hakim,• MS Office, AutoCad, Netcad ve 3D uygulamalarına hakim,• Takım çalışmasında başarılı,• Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Teknik Ressam aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrifikasyon Tasarım Mühendisi Ankara Yapı Merkezi
Elektrifikasyon Tasarım MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş’nin Ankara Ofis’inde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasında başarılı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan,  Elektrifikasyon Tasarım Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe ve Satınalma Sorumlusu İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Muhasebe ve Satınalma SorumlusuYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin İstanbul'da yapımını üstlendiği Mandarin Otel Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Genel muhasebe alanında yetkinliğe sahip, Ön Muhasebe süreçlerine hakim, Analitik düşünebilen, iletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın Satınalma ve Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Kayseri Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Şirketimizin Kayseri Derevenk’te yapımını üstlendiği Köprü/ Viyadük Projesi'nde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı aranmaktadır;·         Tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun,·         1-3 yıl şantiye deneyimi bulunan,·         Asgari “C” sınıfı İş Güvenliği Uzmanı belgesi bulunan,·         MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen,·         OHSAS 18001, ISO 14001 ve ISO 9001 konularında bilgi sahibi,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,·         Tercihen İngilizce bilen,·         Seyahat Engeli bulunmayan,·         Takım çalışmasına yatkın, iletişim, ikna etme kabiliyeti yüksek,·         Ulusal ve uluslararası SEÇ Mevzuatına ve uluslararası standartlara hakim,·         B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Puantör Kocaeli Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
PuantörFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Şirketimizin İzmit Çayırköy'de yapımını üstlendiği Köprü/ Viyadük Projesi'nde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Puantör aranmaktadır;• Tercihen Üniversite mezunu,• En az 1 yıl Puantör olarak görev almış,• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış• MS Office programlarına hakim,• B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol & Güvence Mühendisi Kocaeli Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Kalite Kontrol & Güvence MühendisiFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Şirketimizin İzmit Çayırköy'de yapımını üstlendiği Köprü/ Viyadük Projesi'nde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Kalite Kontrol & Güvence Mühendisi aranmaktadır;• Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,• En az 5 yıl sanat yapıları, yol & viyadük inşaatında deneyimli,• KTŞ (Karayolları Teknik Şartnamesi) beton işleri standartlarına göre en az 1 yıl şantiye tecrübesi olan,• İyi derecede İngilizce bilen,• Kalite yönetim sistemleri ve Uluslararası teknik standartlar hakkında bilgi sahibi,• MS Office ve  Autocad programlarına hakim,• B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Business Development Manager İstanbul(Avr.), ... Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Business Development ManagerFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
We are seeking a Business Development Manager  for our head office,University degree at Civil Engineering Min 10 years experience in Construction sector. At least 5 years business development experience in bridge, viaduct projects.Excellent planning and coordination of site works Strong oral and written communication skills in English Ability to travel in Turkey and other countries if necessary Good communication and personal skills No military service obligation for male candidates B class driving license
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi Ankara Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Makine MühendisiFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Şirketimizin Ankara'daki  Atölyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Makine Mühendisi aranmaktadır;·         Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,·         En az 1 yıl deneyimli,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         MS Office, MS Project, Autocad ve Solid Works programlarına hakim,·         B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Project Manager Kocaeli Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Project ManagerFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
We are seeking a PROJECT MANAGER for our Viaduct Project in Kocaeli Izmit. ·        University degree at Civil Engineering·        Min 15 years experience in Construction sector·        At least 5 years of experience at Bridge/Viaduct Projects,·        At least 2 projects should have been completed as Project Manager·        Post Tensioning Experiences are preferrable.·        Excellent planning and coordination of site works·        Qualification in project management or equivalent·        Knowledge of both theoretical and practical aspects of project management·        Strong oral and written communication skills in English·        Good communication and personal skills·        No military service obligation for male candidates·        B class driving licence
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Project Engineer İstanbul(Asya) Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Project EngineerFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
We are seeking a Project engineer  for our head office,·         University degree at Civil Engineering·         Minimum 1 year experience in prefably Bridges, Viaduct Projects·         Fluency in English, both written and spoken,·         Good command of MS Office programs and ability to use Autocad·         No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Hekimi Tanzanya Yapı Merkezi
İşyeri HekimiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, Türk Tabipler Birliği veya ÇSGB onaylı 'İşyeri Hekimliği Sertifikası' sahibi,İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim, Acil servis tecrübesi olan, Tercihen inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalarda İşyeri Hekimliği deneyimi olan,MS Office uygulamalarına hakim, İletişim, planlama, organizasyon, analiz ve problem saptama konularında güçlü,İşyeri Hekimi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kontrol Şefi Tanzanya Yapı Merkezi
Kalite Güvence ve Kontrol ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya‘da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;; Üniversitelerin tercihen İnşaat, Jeoloji, Maden, Kimya veya Malzeme mühendisliği bölümlerinden mezun,Yurtdışı ve/veya yurt içi projelerde, uluslararası firmalarda çalışmış,  Şartnameler ve uluslararası teknik standartlara hakim olan, Kalite kontrol test ekipmanları ve özellikle beton, zemin ve toprak uygulamaları hakkında tecrübe ve yetkinliğe sahip,Proje kalite plan-prosedürleri ve iş kapsamı dahilinde Muayene ve Test Planlarını ve Kalite kontrol iş programını hazırlayacak,Proje kapsamındaki malzeme ve imalat muayenesi kapsamındaki tüm süreçleri yürütecek ve mişavire raporlayacak,Malzeme ve imalat süresince ortaya çıkabilecek uygunsuzluk süreçlerini yöneterek QA/QC müdürüne raporlayacak.İyi derecede İngilizce yazma, okuma ve konuşma bilgisine sahip, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri konusunda tecrübe ve yetkinliğe sahip, tercihen ISO 9001 İç Tetkikçi sertifikasına sahip olan,MS Office programlarına hakim, B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Kalite Güvence ve Kontrol Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Tasarım Hazırlama Teknikeri İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Proje Tasarım Hazırlama TeknikeriYapı Merkezi
Yapı Merkezi Holding A.Ş. grup şirketlerinden Yapı Merkezi İDİS yurt dışı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yeterli derecede İngilizce bilen, İyi derecede Autocad ve yeterli düzeyde MS Office bilgisi olan, B sınıfı ehliyete sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Proje Tasarım Hazırlama Teknikeri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU (ENGELLİ PERSONEL) İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
GENEL BAŞVURU (ENGELLİ PERSONEL)Yapı Merkezi
Yapı Merkezi Genel Müdürlüğü engelli kadrosunda değerlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız; En az lise, tercihen üniversite mezunu, Türkiye İş Kurumu’nda kaydı olan ve engel derecesini gösterir (%40 ve üzeri) sağlık raporu bulunan,MS Office programlarına hakim ve aktif olarak kullanabilen, İnsan ilişkileri güçlü ve kolay iletişim kurabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Maliyet Kontrol Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Maliyet Kontrol MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin yapımını üstlendiğiy Yerköy - Sivas Hızlı Tren Projesi kapsamında görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Maliyet kontrol alanında en az 2 yıl tecrübeye sahip, Bütçe hazırlama, kontrolü ve analizi yapabilecek, Birim Fiyat, Adam/Saat Analizi yapabilecek, Gerçekleşen maliyetlerin kontrolünü ve gerekli raporlamaları yapabilecek, Periyodik bütçe kontrollerini ve revizyonlarını yapabilecek ve sapmaları değerlendirebilecek,MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Maliyet Kontrol Mühendisi aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimar İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
MimarYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.’nin Batı Afrika'da yapımını üstlendiği demiryolu projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Mimari saha uygulamaları konusunda tecrübeli, Şartname hazırlanması, işlerin taşere edilmesinde ve hakediş denetiminde tecrübeli,Şantiye tecrübesi olan, MS Office ve AutoCad programlarının etkin olarak kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Mimar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Şefi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Mekanik ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.’nin Batı Afrika'da yapımını üstlendiği demiryolu projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, Alanında  en az 7 yıl tecrübeli, Raylı sistemlerde tecrübe sahibi, Çok iyi derecede Fransızca, iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Seyahat engeli bulunmayan,   Mekanik Şefi aranmaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Şefi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Harita ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Kuzey Afrika’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Harita ve Kadastro Mühendisliği Bölümünden mezun, Demiryolu ve Karayolu konusunda en az 7 yıllık tecrübeye sahip veya 1 proje bitirmiş,Yurtdışı projelerinde daha önce görev almış, Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı, Koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip, Autocad, Netcad ve MS Office programlarına hakim, Çalışkan, aldığı sorumluluğu yerine getirebilecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, takım çalışmasına uyumlu,İyi derecede İngilizce bilen  Harita Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Mühendisi İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Yazılım MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi Holding A.Ş. grup şirketlerinden Yapı Merkezi İDİS’te görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Bilgisayar , Yazılım veya Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,İleri derecede teknik İngilizce bilen, İleri derece C# programlama bilgisine sahip, Dokümantasyon ve kod okunabilirliğine önem veren ve deneyimini bu tür profesyonel ortamlarda  kazanmış olan,UML bilgisine sahip, Analitik ve algoritmik düşünebilen, problem çözücü ve sonuç odaklı çalışan, Yazılım geliştirme süreçlerine hakim, Yazılım test süreçleri hakkında bilgi sahibi, İletişimi kuvvetli ve raporlama yetenekleri gelişmiş, Proje takibi konusunda deneyimli ve ekip çalışmasına yatkın, Hızlı öğrenme ve problem çözme yeteneğine sahip, kendisini sürekli geliştirmeye hevesli,Teknolojiyi takip eden, araştırmacı ve öğrenmeye istekli, Tercihen demiryolu sinyalizasyon sistemleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olan,İster yönetim aracı DOORS ile çalışmış veya bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,  Yazılım Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güzergah Mühendisi Tanzanya Yapı Merkezi
Güzergah MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat veya Harita Mühendisliğinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Ulaştırma yapılarının tercihen demiryolu güzergah tasarımında en az 5 yıl deneyimli,Uluslararası standartlara hakim (AREMA AASHTO), AutoCAD, Microstation-Inroads ve MS Office uygulamalarına hakim, Tanzanya'da ikamet edebilecek, Güzergah Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Köprü/ Viyadük Teknik Ressam Tanzanya Yapı Merkezi
Köprü/ Viyadük Teknik RessamYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere; Önlisans veya lisans mezunu, Betonarme ve çelik ulaştırma yapılarının ( köprü, viyadük, altgeçit, üstgeçit ) uygulama projelerinin hazırlanmasında en az 5 yıl tecrübeli,Çok iyi derecede Autocad, Revit ve Photoshop kullanabilen, İngilizce bilen, Köprü/ ViyadükTeknik Ressam aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Köprü / Viyadük Tasarım Mühendisi Tanzanya Yapı Merkezi
Köprü / Viyadük Tasarım MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliğinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Köprü ve viyadük tasarımı konusunda en az 5 yıl denetimli, AutoCAD, sap2000 ve MS Office uygulamalarına hakim, Uluslararası standartlara hakim (Eurocode, AASHTO),    Köprü/ Viyadük Tasarım Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Geoteknik Mühendisi Tanzanya Yapı Merkezi
Geoteknik MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliğinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Demiryolu, yol, altyapı projelerinde deneyimli, Sığ ve derin temellerin tasarımı, şev stabilitesi (kazı/dolgu), zemin iyileştirme ve iksa sistemleri konularında en az 5 yıl deneyimli,AutoCAD, Slide ve MS Office uygulamalarına hakim, Uluslararası Standartlara hakim (AASHTO), Geoteknik Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı / Drenaj Tasarım Mühendisi Tanzanya Yapı Merkezi
Altyapı / Drenaj Tasarım MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat veya Çevre Mühendisliğinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilen, Menfez tasarımı konularında en az 5 yıl deneyimli, Autocad ve MS Office uygulamalarına hakim, Uluslararası standartlara hakim (AREMA,AASHTO), Tanzanya'da ikamet edebilecek, Altyapı / Drenaj Tasarım Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi İşlem Müdürü İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Bilgi İşlem MüdürüYapı Merkezi
Yapı Merkezi Holding A.Ş. Bilgi İşlem Bölümü'nde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Yazılım geliştirme ve süreç analizi konuları ağırlıklı olmak üzere en az 10 yıl, yönetici olarak en az 6 yıl tecrübeliÇok iyi derecede İngilizce bilen, Yurt dışı projelere destek vermek üzere seyahat engeli olmayan, İletişim ve ikna becerileri yüksek Bilgi İşlem Müdürü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Afyon Yapıray
Üretim MühendisiYapıray
1998’den bu yana YAPI MERKEZİ çatısı altında faaliyet gösteren YAPIRAY,  raylı sistemlerde, anahtar teslim raylı sistem projeleri yapan ve mevcut raylı sistemlerin bakım-onarım ve takviye işlerini gerçekleştiren, yüksek mühendislik çözümleri içeren tasarımlar yapan ve travers üretimi yapan  raylı sistemler konusunda ülkemizin çok işlevli en önemli şirketidir. Yurtiçi ve yurtdışı farklı projelerde görevlendirilmek üzere; ·        Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,·        Alanında en az 2 yıl tecrübeye sahip,·        Üretim süreçlerinin takibi, devamlılığı ve raporlamasından sorumlu olacak,·        İyi derecede İngilizce bilen,·        Tercihen SAP(ERP) bilgisi olan,·        MS Office programlarına hakim,·        Seyahat engeli olmayan,·        Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·        Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli,·        Koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip,·        Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı Üretim Mühendisi  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Mühendisi İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Elektrik Saha MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi Holding A.Ş. grup şirketlerinden Yapı Merkezi İDİS bünyesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden  mezun, En az 2 yıl saha tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office, AutoCad programlarını iyi derecede kullanabilen, Sahadaki teknik kontrol ve denetimleri gerçekleştirebilecek, Konya'da ikamet edebilecek, Elektrik Saha Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Tasarım Hazırlama Mühendisi İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Proje Tasarım Hazırlama MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi Holding A.Ş. grup şirketlerinden Yapı Merkezi İDİS yurt dışı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yeterli derecede İngilizce bilen, İyi derecede Autocad ve yeterli düzeyde MS Office bilgisi olan, B sınıfı ehliyete sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Proje Tasarım Hazırlama Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İSG ve Çevre Müdürü Etiyopya Yapı Merkezi
İSG ve Çevre MüdürüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin  Etiyopya'da yapımını üstlendiği  projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İş Sağlığı, Güvenliği ve Çevre faaliyetlerinde 10 yıl tecrübeli, Tercihen yurtdışı deneyimi olan, ISO/TS 14001, OHSAS 18001 Kalite Güvence Sistemleri ve tüm sistem süreçlerinde deneyimli,İyi derecede MS Office kullanabilen, Etiyopya'da ikamet edebilecek İSG ve Çevre Müdürü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Müdürü Asistanı Tanzanya Yapı Merkezi
Proje Müdürü AsistanıYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Teknik Ofis de en az 3 yıl tecrübeye sahip, Sahadaki ilerlemeyi takip edebilecek, muhtemel gecikmeleri öngörüp Proje Yönetimi'ni bilgilendirebilecek,Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Primavera-6 ve MS Project programlarına hakim, Yurtdışı projelerde şantiye tecrübesine sahip Proje Müdürü Asistanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Kontrol Mühendisi Tanzanya Yapı Merkezi
Maliyet Kontrol MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Maliyet kontrol alanında en az 5 yıl tecrübeye sahip, Bütçe hazırlama, kontrolü ve analizi yapabilecek, Birim Fiyat, Adam/Saat Analizi yapabilecek, Gerçekleşen maliyetlerin kontrolünü ve gerekli raporlamaları yapabilecek, Tercihen yol proleri tecrübesi olan, Periyodik bütçe kontrollerini ve revizyonlarını yapabilecek ve sapmaları değerlendirebilecek,Tercihen teklif / ihale bölümlerinde görev almış, MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Yurtdışı tecrübesi olan, Maliyet Kontrol Mühendisi Aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Planlama Mühendisi Etiyopya Yapı Merkezi
Uzman Planlama MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin  Etiyopya’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Planlama konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Tercihen yurtdışında büyük ölçekli proje deneyimi olan, MS Office programlarına hakim, özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen, Primavera ve Tilos kullanabilen, MS Project programına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Uzman Planlama Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Proje Koordinasyon Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Uzman Proje Koordinasyon MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüsü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,Minimum 5 yıl tecrübeli, MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,İşin gereğini yerine getirmek için araştıran, sorgulayan ve sonuç almak için çaba sarf eden,Ekip çalışmasına yatkın, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Afrika’ya seyahat engeli olmayan Uzman Proje Koordinasyon Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Sözleşme Mühendisi Tanzanya Yapı Merkezi
Uzman Sözleşme MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat A.Ş.' nin  Tanzanya’ da yapımını üstlenmiş olduğu projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 7 yıl tecrübeye sahip, FIDIC deneyimi bulunan, Sözleşme hazırlanması, asgari şartlar bakımından teknik dokümantasyon takibi ve sözleşmenin analiz raporlamalarının yapılması konusunda deneyimli,Claim tecrübesi bulunan ve tercihen raylı sistemlerde çalışmış, Uluslararası sözleşme standartlarına hakim, İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Uzman Sözleşme Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Koordinasyon Şefi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Proje Koordinasyon ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüsü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Planlama, maliyet kontrol ve raporlama konusunda minimum 7 yıl tecrübeli, MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,Proje Yönetimi alanında kariyerine devam ederek ilerlemek isteyen, Ekip çalışmasına yatkın, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Afrika’ya seyahat engeli olmayan Proje Koordinasyon Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Doküman Kontrol Şefi Tanzanya Yapı Merkezi
Doküman Kontrol ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi’nde görevlendirilmek üzere;• Üniversitelerin tercihen İngilizce Mütercim - Tercümanlık bölümleri olmak üzere, ilgili bölümlerinden mezun,• Doküman kontrol konusunda en az 5 yıl tecrübeli,• İyi düzeyde İngilizce bilen,•Tercihen inşaat sektörü tecrübesi olan,• Tercihen daha önce bir doküman kontrol programı kullanmış,• MS Office programlarına hakim,• Takım çalışmasına yatkın,Doküman Kontrol Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Doküman Kontrol Yetkilisi Tanzanya Yapı Merkezi
Doküman Kontrol YetkilisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilen, Doküman kontrol konusunda min. 2 yıl tecrübeli, Tercihen daha önce bir doküman kontrol programı kullanmış, MS Office programlarına hakim, Dokümanların incelenmesi, kontrol edilmesi, dosyalanması ve arşivlenmesinden sorumlu olacak,Takım çalışmasına yatkın, Tanzanya'da ikamet edebilecek Doküman Kontrol Yetkilisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dokümantasyon Uzmanı İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Dokümantasyon UzmanıYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Proje Geliştirme ve Teklif Bölümü'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin  ilgili bölümlerinden mezun, İhale mevzuatına, ilgili kanun, yönetmelik ve ihale süreçlerine hakim, İhalelerin takip edilerek şartnamelere uygun teklik ve yeterlilik dosyası hazırlanması konusunda en az 3 yıl tecrübeli,MS Office programlarına iyi düzeyde hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve disiplinli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Dökümantasyon Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimar Etiyopya Yapı Merkezi
MimarYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. olarak, Etiyopya’da yapımını üstlendiğimiz Demiryolu Projesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Mimari saha uygulamaları konusunda tecrübeli, Şartname hazırlanması, işlerin taşere edilmesinde ve hakediş denetiminde tecrübeli,Şantiye tecrübesi olan, MS Office ve AutoCad programlarının etkin olarak kullanabilen,İyi derecede İngilizce bilen, Mimar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Şefi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Mali İşler ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Orta Doğu'da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Mali İşler alanında en az 5 yıl tecrübeli, İnşaat sektörüne ilişkin muhasebe ve finans uygulamalarına hakim, Projenin çalışılan ülke mevzuatlarına göre vergisel muhasebesini yönetebilecek,Lokal muhasebe firması ile ilişkileri yürütebilecek, Tüm kasa/banka işlemlerinin kontrolünü yapabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, Şantiye tecrübesi olan, MS Office programlarına hakim, SAP programını kullanabilen, Analitik düşünen, iletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasında başarılıMali İşler Şefi aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimar İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
MimarYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş'nin Gayrimenkul Grubu'nda görevlendirmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Mimari saha uygulamaları konusunda tecrübeli, Şartname hazırlanması, işlerin taşere edilmesinde ve hakediş denetiminde tecrübeli,Şantiye tecrübesi olan, MS Office ve AutoCad programlarının etkin olarak kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Mimar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Satınalma MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Orta Doğu'da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satınalma konularında az 5 yıl tecrübeli,, Teknik ofis, kontrat ve satınalma konularına hakim, MS Office programını kullanabilen, Analitik düşünen, iletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasında başarılıİyi derecede İngilizce bilen Satınalma Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Mühendisi Kuzey Afrika Yapı Merkezi
İnşaat MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş’nin Kuzey Afrika'da yapımını üstlendiği ulaştırma projelerinde yetiştirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,  0-1 yıl staj / iş tecrübesine sahip,  Çok iyi derecede İngilizce bilen,  Kariyerine teknik ofis uygulamaları alanında (Planlama, Maliyet Kontrol, Sözleşme) devam etmek isteyen, MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen, Öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünme yeteneğine sahip,Kuzey Afrika şantiyelerimizde çalışabilecek,  İnşaat Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kıdemli Mühendis (İşletme & Bakım) İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Kıdemli Mühendis (İşletme & Bakım)Yapı Merkezi
Yapı Merkezi’nin Uluslararası yabancı bir firma ile ortak gerçekleştirmekte olduğu ulaştırma projesinde, özellikle işletme ve bakım konularında teklif değerlendirme, sözleşme oluşturma, sözleşme yönetimi görevlendirilecek ve projenin diğer teknik konularında destek sağlayacak niteliklerde kıdemli mühendis aranmaktadır. Üniversitelerin Makine, Elektrik, İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Min 5 yıl tecrübesi olan, Benzer proje tecrübesine sahip, Teklif değerlendirme, sözleşme oluşturma, sözleşme yönetimi, proje yönetimi konularında tecrübeli(tercihen işletme ve bakım konularında),Çok iyi derecede İngilizce bilen, Uluslararası ve İngilizce yönetilen projelerde çalışmış olan, Ekip çalışmasına uyumlu ve etkin iletişim ve sunum yetkinlikleri olan, Kuvvetli planlama ve organizasyon yeteneği olan, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sürücü belgesine sahip Kıdemli Mühendis aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Şefi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Elektrik ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Kuzey Afrika'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 7 yıl tecrübeye sahip, İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilen, İyi derecede Ms Office ve Autocad programlarını bilen, Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu ve prensipli çalışan, Elektrik Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Experienced Computer Engineer İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Experienced Computer EngineerYapı Merkezi
Yapı Merkezi İDİS (Monitoring Control & Communication Systems) Inc.We are looking for a teammate with below-mentioned qualifications:Bachelor degree in department of Computer Engineering, A very good command of technical English, Real time C# programming knowledge at advanced level, Experience in Railway Signaling is an advantage, Attention to documentation and code legibility, Completed military service for male candidates, Strong communication skills and improved reporting skills, Experienced on the subject of Project Follow-up and tendency to work in a team,Ability to learn fast and solve problems, committed to constant self-improvement,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çelik İşleri Teknikeri İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Çelik İşleri TeknikeriYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Kuzey Afrika'da yapımını üstlendiği demiryolu projelerinde görevlendirilmek üzere;Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinden mezun, Çelik İşleri alanında en az 3 yıl saha tecrübesi olan, Tramvay ve demiryolu projelerinde görev almış,  Çelik projelerinin ve imalat paftalarının takibi ve kontrolünü sağlayabilecek,Çelik imalatının ve sevkiyatını takip edebilecek, Çok iyi derecede Fransızca ve iyi derecede İngilizce bilen, Çelik İşleri Teknikeri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma ve Lojistik Müdürü Tanzanya Yapı Merkezi
Satınalma ve Lojistik MüdürüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi’nde görevlendirilmek üzere;Tercihen Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu,Satınalma alanında en az 5 yıl yöneticilik tecrübesi bulunan, İnşaat malzemelerine yönelik piyasa araştırması ve fiyat analizleri konularında deneyimli,İleri derecede İngilizce bilen, Yeni tedarik kaynakları ve hedef pazarlar araştırıp, iletişim kurabilecek,Güncel piyasa şartlarını takip edebilecek, Bilgisayar programlarını kullanmaya yatkın, Takım çalışmasına yatkın Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Lawyer İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
LawyerYapı Merkezi
We are looking for a Lawyer to join our Legal department in Yapı Merkezi Holding Inc. with the following qualifications;L.L.B. Degree in Turkish Law (L.L.M. preferred),Minimum 3 years of experience, Excellent written and verbal communication skills both in English and in Turkish (French preferred),Research and analyze complex legal and compliance issues using all relevant information sources,Strong time management skills with ability to handle multiple tasks in a deadline oriented environment,Strong business & legal advisory skills with an international commercial and problem solving perspective,Highly committed and motivated, able to work intensively and remain calm under pressure,Strong communication, organization and analytical skills,Have high opinion on ethical values, Ability to act independently and a good team player,Excellent user of MS Office and UYAP, No restriction on travelling either abroad or domestic,No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Şefi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
İnsan Kaynakları ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi Holding A.Ş. İnsan Kaynakları Bölümü'nde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin  İşletme, Ekonomi, Sosyal Bilimler veya Mühendislik bölümlerinden mezunİnsan kaynakları fonksiyonlarının (yetkinlik bazlı işe alım, eğitim – gelişim yönetimi, oryantasyon, kariyer - yetenek yönetimi, raporlama) uygulama alanlarında en az 7 yıl tecrübeliİyi derecede İngilizce, tercihen Fransızca bilen, MS Office programlarına hakim, Etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, insan ilişkileri kuvvetli, Organizasyon ve koordinasyon becerileri gelişmiş, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, analitik yönü, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetliTempolu ve yoğun iş ortamına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış İnsan Kaynakları Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı İşleri Şefi Tanzanya Yapı Merkezi
Altyapı İşleri ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. olarak Tanzanya’da yapımını üstlendiğimiz Demiryolu Projesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden  mezun, Altyapı işlerinde (köprü, sanat yapıları, toprak işleri vb.) en az 7 yıl saha tecrübesi olan,MS Office, AutoCad programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Sahadaki teknik kontrol ve denetimleri gerçekleştirebilecek, Saha imalat ilerlemelerini raporlayabilecek, Sahadaki ekiplerin üretimlerini takip edebilecek. Altyapı İşleri Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Uzmanı İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Sigorta UzmanıYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüsü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin tercihen Mühendislik veya İşletme bölümlerinden mezun, Acente, broker ya da sigorta şirketlerinde minumum 2 yıl deneyimi olan, İyi derecede ingilizce bilen, Analitik düşünebilen, iletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın,           Sigorta Uzmanı aranıyor.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satın Alma Mühendisi Ankara Yapı Merkezi
Satın Alma MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Yerköy- Sivas Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satınalma konularında az 5 yıl tecrübeli, Teknik ofis, kontrat ve satınalma konularına hakim, MS Office programını kullanabilen, Analitik düşünen, iletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasında başarılı,İyi derecede İngilizce bilen Satınalma Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari Asistan Ankara Yapı Merkezi
İdari AsistanYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Ankara'da bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,MS Office Programlarını iyi düzeyde kullanabilen,İletişim yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,Tercihen İngilizce bilen İdari Asistan aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Planlama Şefi Tanzanya Yapı Merkezi
Planlama ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. olarak, Tanzanya’da yapımını üstlendiğimiz Demiryolu Projesi’nde görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Planlama konusunda en az 7 yıl tecrübeye sahip,·         Tercihen yurtdışında büyük ölçekli proje deneyimi olan,·         Adam/Saat, S-Curve, Verimlilik Analizi konularında tecrübe sahibi,·         Günlük / haftalık / aylık raporları hazırlayabilecek,·         Takibindeki süreçlere ait raporlamaları ve sunumları yapabilecek,·         MS Office programlarına hakim, özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,·         Çok iyi düzeyde Primavera-6 ve tercihen Tilos kullanabilen·         Çok iyi derecede İngilizce bilenPlanlama Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Kontrat Müdürü İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Kontrat MüdürüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüsü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat mühendisliği, mimarlık  ve diğer mühendislik ( endüstri, makine, elektrik ) veya hukuk disiplinlerinden mezun,En az 7 yıl tecrübesi olan, İyi düzeyde Fransızca bilen, İnşaat projelerinde, sağlayıcı, alt yüklenici, danışmanlık, genel müteahhitlik vesaire gibi çerçevelerde yeni kontrat hazırlama ve mevcut kontratların yönetilmesi süreçlerinde doğrudan tecrübe sahibi,Kesin hesap, ara hakediş, ihzarat, gümrük, teminat mektupları, faturalama vesaire hesap ve dosyalarını proje ömrü boyunca hazırlayacak, takip edecek veya yapılan çalışmaları kontrol ederek yönetime haftalık ve aylık raporlamaları gerçekleştirebilecek bilgi ve tecrübeye sahip, FIDIC, NEC vesaire tip sözleşmeler ve uluslararası sözleşme teamüllleri, nosyonları ve uygulamaları konusunda bilgi, tecrübe ve uluslararası vizyona sahip,Kontrat Müdürü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Özlük İşleri Sorumlusu Çanakkale, İstanbul(Avr.)... Yapı Merkezi
Personel Özlük İşleri SorumlusuYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çanakkale’de yapımını üstlendiği Köprü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az bir yıl tecrübeli, Özlük İşleri bölümü sorumluluğundaki tüm süreçlere destek verebilecek, SAP HR Modulü ve MS Office programlarına hakim, Öğrenmeye açık ekip çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli, İyi derecede İngilizce bilen, İstanbul’da ikamet eden, projenin ilerleyen safhalarında proje kapsamında Lapseki veya Gelibolu’da ikamet edebilecek erkek adaylar,Personel Özlük İşleri Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi İstanbul(Asya) Yapıray
Makine MühendisiYapıray
1998’den bu yana YAPI MERKEZİ Holding çatısı altında faaliyet gösteren YAPIRAY,  raylı sistemlerde , anahtar teslim raylı sistem projeleri yapan ve mevcut raylı sistemlerin bakım-onarım ve takviye işlerini gerçekleştiren, yüksek mühendislik çözümleri içeren tasarımlar yapan ve travers üretimi yapan  raylı sistemler konusunda ülkemizin çok işlevli en önemli şirketidir. Yurtiçi ve yurtdışı farklı projelerde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,·         Alanında  en az 5 yıl tecrübeli,·         SAP (MM) modülü bilgisi olan,·         Makine bakım onarım ve işletme konusunda tecrübe sahibi,·         Raporlama tecrübesi olan,·         İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·         Ms Office programlarına hakim,·         İletişimi güçlü, Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı, detaylara önem veren,·         Tercihen yurtdışı iş deneyimi olan,Makine Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Data Operatörü Tanzanya Yapı Merkezi
Data OperatörüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin  Tanzanya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Bilgisayar programlarını aktif olarak kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Ekip çalışmasına uygun, İnşaat sektörü tecrübesi olan, Tanzanya'da ikamet edebilecek Data Operatörü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Data Operatörü Afyon Yapıray
Data OperatörüYapıray
1998’den bu yana YAPI MERKEZİ çatısı altında faaliyet gösteren YAPIRAY,  raylı sistemlerde , anahtar teslim raylı sistem projeleri yapan ve mevcut raylı sistemlerin bakım-onarım ve takviye işlerini gerçekleştiren, yüksek mühendislik çözümleri içeren tasarımlar yapan ve travers üretimi yapan  raylı sistemler konusunda ülkemizin çok işlevli en önemli şirketidir. Afyonkarahisar yerleşkemizde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Maliyet Kontrol alanında en az 2 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim,  Tercihen daha önce SAP(ERP) sistemi kullanmış olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askelik görevini tamamlamış olan, Data Operatörü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Network System Engineer İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Network System EngineerYapı Merkezi
Founded in 2012, Yapı Merkezi İDİS (Monitoring Control & Communication Systems) Inc. leverages Yapı Merkezi’s strong expertise and the ability to deliver innovative, cost-effective and award winning projects to the road and rail transportation industry.YM IDIS consolidates the depth and breadth of systems engineering knowledge and capability of Yapı Merkezi to respond the complex challenges of major rail and road projects. Our key business goals include;Bachelor (Honours) degree in department of electrical and electronic engineering, electronic and communication engineering, telecommunication engineering control/automation engineering, electrical engineering or in a similar environment is preferable1-5 Years of Work experience in a similar role Technical network design knowledge is required Experience on control/scada system network design is preferable Railway system knowledge is an advantage CCNA, CCNP or CCDP certifications are considered as an asset Establishing strong working relationships with cross-functional teams; Fluent in written and spoken English Advance user of MS Office Tools Strong communication and documentation skills Readiness for shorter periods of travel Turkey and abroad B-Class clean driving license Team player, initiative taker
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Yetkilisi Tanzanya Yapı Merkezi
Muhasebe YetkilisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Genel muhasebe alanında yetkinliğe sahip,Tek Düzen Hesap Planına iyi derecede hakim,SAP ve MS Office programlarını kullanabilen,İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünebilen, değişime açık, iletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın,Muhasebe Yetkilisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Görevlisi Tanzanya Yapı Merkezi
Muhasebe GörevlisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Tanzanya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Genel muhasebe alanında yetkinliğe sahip, Minimum 2 yıl iş tecrübesine sahip, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli, analitik düşünme yeteneğine sahip,Muhasebe Görevlisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı