Yapı Merkezi 

Şirket Bilgileri

www.ym.com.tr

YAPI MERKEZİ

Tarihçe

Yapı Merkezi, 1965 yılında "insanlığa mutluluk ortamı yaratarak hizmet edecek çağdaş yapı projelerini üretmek ve inşaatlarını gerçekleştirmek" amacıyla kurulmuştur. İlk yıllarında bir "araştırma ve proje" şirketi olarak hizmet veren Yapı Merkezi, bir çok önemli mühendislik yapılarını projelendirmiştir. Kısa süre sonra, Yapı Merkezi genel müteahhitlik işleri de üstlenmeye başlamış ve özellikle prefabrikasyon teknolojileri kullanarak sanayi tesis ve sitelerinin inşaatlarında deneyim kazanmıştır.

Yapı Merkezi Grubunun ilk ve en büyük şirketi olan Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. pek çok bina ve ağır inşaat projesinin tasarımını ve inşaatını gerçekleştirmiş ve 1980 yılından bu yana, özellikle Cezayir, Kuveyt, Rusya ve Türki Cumhuriyetler olmak üzere yurt dışında da tasarım ve inşaat işleri yüklenmeye başlamıştır.

1978 yılında, prefabrikasyon tecrübe ve know-how birikimi ve oluşturulan kapsamlı ekipman ve tesislerden istifadeyle Yapı Merkezi Prefabrikasyon A.Ş. kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana, Yapı Merkezi Prefabrikasyon Türkiye'deki en büyük prefabrik beton üreticisi konumuna erişmiş ve toplam 4 milyon metrekareden fazla yapıyı müşterilerine başarıyla teslim etmiştir. Bu başarılarının bir sonucu olarak da Türkiye'de inşaat sektöründe ISO 9001 Kalite Güvence Belgesini alan ilk kuruluş olmuştur.

Yapı Merkezi, 1987 yılında, beton öngerme teknolojisinin mucidi ve lideri konumundaki Freyssinet International ile ortak olarak Freysaş şirketini kurmuştur. Freysaş, kısa zamanda ön germe, ard germe, ağır kaldırma ve zemin ankrajları gibi ileri inşaat teknolojilerini içeren muhtelif projelerini başarıyla tatbik etmiştir.

Aynı yıl içinde, Yapı Merkezi Grubu Yapıtur'u kurarak tuizm sektörüne ilk adımını atmıştır. Yapıtur, 1991 yılında, Antalya-Beldibi'nde yeralan 650 yataklı birinci sınıf tatil köyü olan Club Aquamarine'i işletmeye açmıştır.

1989 yılında beton üretimi için yüksek nitelikli agregalar üretmek amacıyla kurulan Yapı Maden Gruba katılmıştır.

1994'de, Türk aile yaşamına uygun, kaliteli ve konforlu konutlar üretmek üzere Yapı Konut Gruba katılmış ve Grubun 30 yılı aşkın tasarım ve inşaat deneyimi ile kaliteli işgücünden yararlanarak iddialı projelere çok başarılı imzalar atmaya başlamıştır.

Daha sonra 1995'de, sekiz yıllık eğitim kavramı çerçevesinde Nitelikli Eğitim Kurumları A.Ş. (NEKAŞ) kurulmuştur. Nekaş gerekli tesislerin inşaatını süratle tamamlayarak aynı yıl içinde Irmak İlk Öğretim Okulu'nun açılışını yapmıştır. Irmak, kısa sürede Milli Eğitim Bakanlığı tarafından örnek gösterilen özel okullardan birisi olmuş ve Türkiye'de uluslararası ISO 9002 belgesini ilk olarak elde eden okul sıfatını kazanmıştır.

Yine 1995'de Yapı Merkezi, Yapı Radyo'yu kurarak başka bir sektöre daha girmiştir. Yapı Radyo, kent sorunlarını tartışmak, yapı malzeme ve teknolojilerini tanıtmak üzere uygun platformlar yaratmak üzere kurulmuştur.

1996 yılında ise Grubun yüksek teknolojili kompozit inşaat malzemeleri üretmek hedefi çerçevesinde ABD'nin konusunda en önde gelen şirketi Owens Corning ile ortak olarak Owens Corning - Yapı Merkezi Boru Sanayi A.Ş. kurulmuştur. Şirket, 1997'de yıllık 300 km kapasite ile yüksek nitelikli boru imalatına başlamıştır.

1997 yılında ABD'nin önde gelen tasarım ve müşavirlik şirketi ICF Kaiser ile ortak olarak Yapı-ICF Kaiser Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. kurulmuştur. Böylece, iki şirketin toplam 120 yıllık tasarım tecrübesi birleştirilmiştir. Şirket, Türkiye ve diğer ülkelerde önemli inşaat projeleri geliştirerek müşavirlik, tasarım ve yönetim hizmetleri vermektedir.

Grubun 10 yıldan fazla Raylı Sistem tecrübesinden istifadeyle ve devamlı artan şehiriçi ve şehirlerarası demiryolu ulaşımı talebi dikkate alınarak 1998'de Yapıray Gruba katılmıştır. Yapıray, demiryolu sistemleri ile ilgili tasarım, inşaat ve işletme hizmetleri vermektedir.

Son olarak 1998 yılı sonlarında daha randımanlı mali ve idari bir yapı kurulması ve Grup kültürünün güçlendirilmesi stratejileri çerçevesinde Yapı Merkezi Holding kurulmuştur. Yine aynı çerçevede, uluslararası platformda mali yatırımlar yapmak üzere Lüksemburg merkezli Yapı Invest, teknoloji geliştirmek ve yönetmek üzere Cenevre merkezli Yapı Technologies şirketleri Gruba dahil edilmişlerdir.

Yapı Merkezi, tüm faaliyetlerinde bilim ve teknolojiye özel önem vermektedir. Bunun sonucu olarak da Türkiye'de pek çok "ilk"e imza atmıştır. İlk şehiriçi raylı sistemin tasarım ve inşaatı, ilk çok katlı otopark projesinin yanısıra Türkiye'de 1000 kg/cm² dayanıma sahip betonu da ilk olarak Yapı Merkezi üretmiştir. Yapı Merkezi'nin gayretleri ve katkıları ulusal ve uluslararsı otoritelerce pek çok kez takdir edilmiştir.

Başarılı referanslarını, sağlam mali yapısını, kuvvetli şirket kültürünü ve nitelikli iş gücünü geçerli-güncel teknolojilerle, know-how ve ileri görüşlü Ar-Ge programlarıyla birleştiren Yapı Merkezi insanlığın mutluluğuna katkılarını arttırarak sürdürecektir.

Vizyonumuz

Yapı Merkezi; insanlığın, özellikle müşterilerinin, ortaklarının ve çalışanlarının yaşam kalitesini artırmayı amaçlar. Bunun için ulusal veya uluslararası şirketler kurarak, bilgi ve teknoloji yoğun yatırımlar yaparak ve evrensel boyutlu projeler gerçekleştirerek fikir-hizmet-mal üretir, ticaret yapar ve sosyal faaliyetlerde bulunur. Yapı Merkezi; tüm faaliyetlerinde daima; Türkiye'nin kalkınmasını, dünya uygarlığının gelişmesini, insan mutluluğunu ve müşterilerinin memnuniyetini en ön planda gözetir.

Yapı Merkezi; çalışanları ile birlikte; faaliyet gösterdiği sektörlerde ve ülkelerde topluma ve müşterilerine daima yenilikçi, öncü, saygın ve güvenilir bir kuruluş olduğunu ispatlar. Bu değerler çerçevesinde Yapı Merkezi Şirketlerinin Anayasası: sürekli yönetim ve üretim teknolojilerini geliştirmek, sürekli entellektüel kapitallerini artırmak ve sürekli rekabet güçlerini yükseltmektir.

Ersin Arıoğlu
Ocak 1999Yapı Merkezi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 74
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Saha Mühendisi İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Saha MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi – SK EC (YMSK JV) Adi Ortaklık İşletmesi’nin yapımını üstlendiği İstanbul Boğazı Karayolu Tüp Geçişi Projesi’nde Avrupa Yakası inşaat çalışmalarında görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Aç-kapa yapıları, derin kazılar, iksa yapıları,  fore kazık, diyafram duvar, temel enjeksiyonları vb. imalatlarda görev almış en az 3 yıl saha ve ofis tecrübesi olan,
Vardiya sisteminde çalışabilecek,
Planlama, iş programı ve takibini yapabilecek,
Bütçe ve maliyet kontrol çalışmaları, hakediş ve ilerleme raporları hazırlayabilecek,
MS Office, MS Project ve AutoCad programlarını iyi derecede kullanabilen,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
İletişimi kuvvetli,
İstanbul'da ikamet eden (tercihen Avrupa yakası),
Askerlik hizmetini tamamlamış,Saha Mühendisi istihdam edilmesi planlanmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ressam İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Teknik RessamYapı Merkezi
Yapı Merkezi - SK EC (YMSK JV) Adi Ortaklık İşletmesi'nin yapımını üstlendiği Istanbul Boğaz Karayolu Tüp Geçişi Projesi'nde görevlendirilmek üzere ,
Üniversite ve MYO nun İnşaat bölümünden mezun,
Alanında en az 5 yıl tecrübeli, 
İyi derecede AutoCad ve MS Office programlarını kullanabilen,Teknik Ressam istihdam edilmesi planlanmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
TBM İnşaat İşleri Uzman Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
TBM İnşaat İşleri Uzman MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi - SK EC (YMSK JV) Adi Ortaklık İşletmesi'nin yapımını üstlendiği Istanbul Boğaz Karayolu Tüp Geçişi Projesi'nde görevlendirilmek üzere,
 
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 5-10 yıl tecrübesi olan,
İyi derecede İngilizce bilen,
İyi derecede Autocad, MS Office kullanabilen,
Tercihen Primavera kullanabilen,
Hakediş hazırlama konusunda tecrübeli,
Ekip çalışmasına yatkın,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
TBM İnşaat İşleri Uzman Mühendisi istihdam edilmesi planlanmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Vardiya Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Vardiya MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi - SK EC (YMSK JV) Adi Ortaklık İşletmesi'nin yapımını üstlendiği Istanbul Boğaz Karayolu Tüp Geçişi Projesi'nde görevlendirilmek üzere,
 
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 2-5 yıl tecrübesi olan,
İyi derecede İngilizce bilen,
İyi derecede Autocad, MS Office kullanabilen,
Ekip çalışmasına yatkın,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
TBM İnşaat İşleri Vardiya Mühendisi istihdam edilmesi planlanmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnşaat Teknikeri İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
İnşaat TeknikeriYapı Merkezi
Yapı Merkezi - SK EC (YMSK JV) Adi Ortaklık İşletmesi'nin yapımını üstlendiği Istanbul Boğaz Karayolu Tüp Geçişi Projesi'nde görevlendirilmek üzere,
 
Meslek Yüksek Okulları'nın İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun,
Derin kazı ve iksa yapıları, aç kapa tünel imalatları, fore kazık, zemin güçlendirme ve betonarme konusunda en az 5 yıl deneyimi olan,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Vardiyalı çalışabilecek,İnşaat Teknikeri istihdam edilmesi planlanmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Geliştirme ve Teklif Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Proje Geliştirme ve Teklif MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüs'ünde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümlerinden mezun,
İhale şartnamesi, teklif ve sözleşme hazırlama konularında minimum 3 yıl tecrübeye sahip,
Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce, tercihen Fransızca bilgisine sahip,
Çok iyi derecede Ms Office ve Ms Project bilgisine sahip,
Tercihen Primavera kullanabilen,
Analitik düşünme yetisine sahip, sorumluluk sahibi ve disiplinli,
Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan
Proje Geliştirme ve Teklif Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yapım Müdürü Suudi Arabistan... Yapı Merkezi
Yapım MüdürüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin yurt dışında (Cezayir ve Suudi Arabistan) yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 10 yıl tecrübeye sahip,
Demiryolu projeleri tecrübesi olan,
Viyadük ve çeşitli demiryolu güzergah yapıları konusunda tecrübe sahibi,
Tercihen yurtdışında büyük ölçekli proje tecrübesi olan,
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
MS Office ve Planlama programlarına hakim
Yapım Müdürü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Planlama Şefi Suudi Arabistan... Yapı Merkezi
Planlama ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin yurtdışında yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Planlama konusunda en az 7 yıl tecrübeye sahip,
Tercihen yurtdışında büyük ölçekli proje deneyimi olan,
Adam/Saat, S-Curve, Verimlilik Analizi konularında tecrübe sahibi,
MS Office programlarına hakim, özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,
Çok iyi düzeyde Primavera-6 kullanabilen ,
Çok iyi derecede İngilizce bilen
Planlama Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Saha Mühendisi Cezayir Yapı Merkezi
Saha MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Kuzay Afrika'da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında 0-2 yıl tecrübeli,
İyi derecede İngilizce, tercihen Fransızca ve/veya Arapça bilen,
Tramvay projesinde deneyim kazanmış veya kazanmak isteyen.
Saha imalat ilerlemelerini raporlayabilecek,
Sahadaki ekiplerin üretimlerini takip edebilecek,
Sahadaki teknik kontrol ve denetimleri gerçekleştirebilecek
MS Office programlarına hakim,
Saha Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Depo E&M İşler Şefi Cezayir Yapı Merkezi
Depo E&M İşler ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Kuzey Afrika'da  yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında en az 7 yıl tecrübeye sahip,
İyi derecede İngilizce, tercihen Fransızca bilen,
MS Office programlarına hakim,
Atölyenin tüm elektrik ve mekanik tesisat işlerinin uygulama aşamasında yönetimini sağlayabilecek,
Atölye ekipmanlarının seçimi ve montajı süreçlerinin yönetimini sağlayabilecek,
Taşeron hakedişlerinin kontrolünü yapabilecek,
E&M işlerinin tasarımlarının kontrolünü yapabilecek,
Test ve devreye alma süreçlerinin yönetimini sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışDepo E&M İşler Şefi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Hat İşleri Şefi Cezayir Yapı Merkezi
Hat İşleri ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Kuzey Afrika'da  yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 3 yılı yöneticilik olmak üzere minimum 10 yıllık deneyime sahip,
Tramvay ve demiryolu projelerinde görev almış, hat işleri konusunda tecrübeli,
Projelerde hat işlerine ait kalemlerin iş programına uygun olarak iş akışını sağlayacak, projelerin hatasız olarak uygulanması için gerekli teknik çalışmaları yapıp alt gruplarına uygulatacak,
AutoCad ve Ms Office programlarına hakim,
Kendine bağlı altişverenler ile iş programına bağlı olarak uygulamaları yaptıracak,
İyi derecede İngilizce, tercihen Fransızca ve/veya Arapça bilen,
Tercihen yurtdışı tecrübesi olanHat İşleri Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mimar Cezayir Yapı Merkezi
MimarYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Kuzey Afrika'da  yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun,
Tasarım konusunda en az 5 yıl tecrübeli,
Tercihen Raylı Sistemler konusunda tecrübeli,
Tercihen yabancı yönetmelikler hakkında bilgi sahibi,
Tasarım koordinasyon, sözleşme ve taşeron yönetimi konularında görev yapmaya istekli,
Tasarım süreçleri ile ilgili raporlama yapabilecek,
MS Office ve AutoCad programlarının etkin olarak kullanabilen,
İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilgisine sahipMimar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Malzeme Mühendisi Cezayir Yapı Merkezi
Malzeme MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.' nin Kuzey Afrika'da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin tercihen İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Malzeme Mühendisliği ve Jeoloji Mühendisliği bölümlerinden mezun,
ISO 9001- 2008 kalite yönetim sistemleri mevzuatına hakim,
Tercihen en az 5 yıl şantiye tecrübesi olan,
İyi derecede İngilizce ve tercihen Fransızca bilgisine sahip,
Malzeme kontrol ve onay süreçlerinde tecrübeli , beton ve zemin testleri ile ilgili  labaratuvar uygulamalarına hakim,
Tüm malzeme kontrol ve labaratuvar testlerine ait  dökümantasyonların proje kalite yönetim planındaki prosedürlere uygun olarak hazırlanıp işverene sunulmasından sorumlu olabilecek,
Cihazların kalibrasyon süreçlerini takip edebilecek,
Kalite Kontrol ve Güvence Mühendisi'ne raporlama yapabilecek,
Kalite kontrol ekibi, laboratuvar şefi ve teknisyenleri ile  koordineli olarak çalışabilecek,
Dokümantasyon hazırlama konusunda bilgisi sahibi,
Aktif araç kullanabilen,
Takım çalışmasına yatkınMalzeme Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sağlık Memuru İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Sağlık MemuruYapı Merkezi
Yapı Merkezi – SK EC (YMSK JV) Adi Ortaklık İşletmesi’nin yapımını üstlendiği İstanbul Boğazı Karayolu Tüp Geçişi Projesi’nde görevlendirilmek üzere;
Sağlık Meslek Lisesi ve Sağlık Yüksekokullarının ; Hemşirelik, Sağlık Memuru, Acil Tıp Teknisyenliği bölümlerinden mezun
İşyeri sağlık birimleri, iş sağlığı ve iş güvenliği mevzuatlarına hakim,
Hastalık ve kazalara ilk müdahale konularında tecrübeli,
İlkyardım, acil tıbbi müdahale deneyimi olan,
Görev ve sorumluluklarını özenle yerine getiren,
Ekip çalışmasına uyumlu,
Pazar günleri 24 saatlik nöbet usulü çalışabilecek,
İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,Sağlık Memuru istihdam edilmesi planlanmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Müdürü Cezayir Yapı Merkezi
Proje MüdürüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Kuzey Afrika  Projeleri'nde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümlerinden mezun,
İnşaat proje yönetiminde en az 10 yıl deneyimli,
Uluslararası yapı standartlarını bilen,
Tercihen yurtdışı ve büyük ölçekli iş deneyimi olan,
Raylı sistemler ve yol projeleri konusunda tecrübeli,
Sanat yapıları ve toprak işlerinde ve tercihen demiryolu / otoyol projelerinde deneyim sahibi,
İyi derecede Fransızca ve tercihen Arapça bilenProje Müdürü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Hakediş Şefi Cezayir Yapı Merkezi
Hakediş ŞefiYapı Merkezi
 
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Kuzey Afrika'da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Minimum 10 yıllık deneyime sahip,
İşveren ve taşeron hakedişi hazırlama, birim fiyat analizi ve yeni birim fiyat hazırlama konularında en az 5 yıllık deneyime sahip,
Tercihen yurtdışı tecrübesi olan,
Tercihen tramvay, demiryolu veya ulaştırma projelerinde çalışmış,
MS Office programlarına hakim,
İyi derecede Fransızca bilen 
Hakediş Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mimar Cezayir Yapı Merkezi
MimarYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir'de yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun,
Tasarım konusunda en az 5 yıl tecrübeli,
Tercihen Raylı Sistemler konusunda tecrübeli,
Tercihen yabancı yönetmelikler hakkında bilgi sahibi,
Tasarım koordinasyon, sözleşme ve taşeron yönetimi konularında görev yapmaya istekli,
Tasarım süreçleri ile ilgili raporlama yapabilecek,
MS Office ve AutoCad programlarının etkin olarak kullanabilen,
İyi derecede İngilizce ve tercihen Fransızca bilgisine sahipMimar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sağlık Teknikeri Cezayir Yapı Merkezi
Sağlık TeknikeriYapı Merkezi
 
Yapı Merkezi İnşaat  ve Sanayi  A.Ş.'nin Cezayir’de yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Sağlık Yüksekokulları'ndan mezun,
İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim,
Tercihen inşaat  sektöründe faaliyet gösteren firmalarda Sağlık Teknikerliği deneyimi olan,
MS Office uygulamalarına hakim,
İletişim, planlama, organizasyon, analiz ve problem saptama konularında güçlüSağlık Teknikeri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Hakediş Mühendisi Etiyopya Yapı Merkezi
Hakediş MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 3 yıl tecrübeli,
Tercihen uluslararası proje ve şantiye tecrübesi olan,
 İyi derecede İngilizce bilen,
Hakediş hazırlama, birim fiyat analizi, yeni birim fiyat hazırlama, taşeron hakedişlerinin takibi konularına hakim,
Hakedişlerin onay ve ödeme sürelerini takip ederek, raporlayabilecek,
Hakedişe girecek miktarların ölçümünün yapılmasını sağlayacak ve gerekli hesaplamaları yapabilecek,
Hakediş raporlarının kontrol ve onay süreçlerini takip edebilecekHakediş Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Doküman Kontrol Yetkilisi Etiyopya Yapı Merkezi
Doküman Kontrol YetkilisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da  yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere
En az lise mezunu veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Doküman kontrol konusunda 3-5 yıl tecrübeli,
Tercihen daha önce bir doküman kontrol programı kullanmış,
MS Office programlarına hakim,
Dokümanların incelenmesi, kontrol edilmesi, dosyalanması ve arşivlenmesinden sorumlu olacak,
Etiyopya’da  ikamet edebilecek,
Takım çalışmasına yatkınDoküman Kontrol Yetkilisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Hakediş Teknikeri Suudi Arabistan Yapı Merkezi
Hakediş TeknikeriYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Suudi Arabistan'da  yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;
Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında en az 2 yıl tecrübeye sahip,
Çizimleri değerlendirip, Hakediş için metraj çıkararak fiyat listesine giriş yapabilecek,
Tercihen Mimari ve Yapısal tüm işler için çelik bilgisine sahip olan,
Ana Kontrat ve Taşeron hakedişlerini takip edebilecek,
Tercihen ek iş ve yeni birim fiyat için metraj çalışmalarında bulunabilecek,
İyi derecede İngilizce bilen,
Suudi Arabistan'da ikamet edebilecek
Hakediş Teknikeri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yazılım Mühendisi İstanbul Yapı Merkezi
Yazılım MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. grup şirketlerinden  Yapı Merkezi İDİS’te görevlendirilmek üzere,
        Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümünden  mezun,
        İleri derecede teknik İngilizce bilen,
        İleri derece C# programlama bilgisine sahip,
        İleri derecede UML bilgisine sahip,
        Dokümantasyon ve kod okunabilirliğine önem veren ve deneyimini bu tür profesyonel ortamlarda  kazanmış olan,
        Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
        İletişimi kuvvetli ve raporlama yetenekleri gelişmiş,
        Proje takibi konusunda deneyimli ve ekip çalışmasına yatkın,
        Hızlı öğrenme ve problem çözme yeteneğine sahip, kendisini sürekli geliştirmeye hevesli, Yazılım Mühendisi aranmaktadır. 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Mühendisi Etiyopya Yapı Merkezi
Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği MühendisiYapı Merkezi
 
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da   yapımını üstlendiği projesinde  görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Tercihen C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Belgesine sahip,
İnşaat sektöründe Çevre uygulamaları konusunda en az 3 yıl tecrübeye sahip,
Yurtdışı ve/veya yurt içi projelerde uluslararası firmalar ile çalışmış,
ISO 14001 Yönetim Sistemleri konusunda eğitimli,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office programlarına hakim,
B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen
ISG ve Çevre Mühendisi  aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Mühendisi Ankara, Konya Yapı Merkezi
Elektrik MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin yapımını üstlendiği Polatlı-Konya Elektrifikasyon Bakım Onarım Projesi'nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
En az 3 yıl tecrübeli,
Enerji İletim Şebekesi ve Tesis İşleri, Aydınlatma İşleri, Trafo Merkezleri, Şalt Tesisleri, Raylı Sistemler Elektrifikasyon İşleri, Kompanzasyon Tesisleri, Scada Sistemleri, Enerji İletim ve Dağıtım Havai Hatları, Topraklama ve Koruma Sistemleri konusunda tecrübeli,
Aktif olarak araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışElektrik Mühendisi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Maliyet Kontrol Şefi Cezayir Yapı Merkezi
Maliyet Kontrol ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Kuzey Afrika'da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Maliyet Kontrol alanında en az 5  yıl tecrübeye sahip,
Bütçe hazırlama, kontrolü ve analizi yapabilecek,
Birim Fiyat, Adam/Saat Analizi yapabilecek,
Gerçekleşen maliyetlerin kontrolünü ve gerekli raporlamaları yapabilecek,
Periyodik bütçe kontrollerini, revizyonlarını yapabilecek ve sapmaları değerlendirebilecek,
MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,
İyi derecede İngilizce bilen
Cezayir’de ikamet edebilecekMaliyet Kontrol Şefi  aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sanat Yapıları Şefi Cezayir Yapı Merkezi
Sanat Yapıları ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir'de yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 3 yılı yöneticilik olmak üzere minimum 10 yıllık deneyime sahip,
Tercihen sanat yapısı projesi deneyimi olan,
Projelerde sanat yapıları işlerine ait kalemlerin iş programına uygun olarak iş akışını sağlayacak, projelerin hatasız olarak uygulanması için gerekli teknik çalışmaları yapıp alt gruplarına uygulatacak,
AutoCad ve MS Office programlarına hakim,
Kendine bağlı altişverenlerle iş programına bağlı olarak uygulamaları yaptıracak,
İngilizce, tercihen Fransızca ve/veya Arapça bilen,
Tercihen yurtdışı tercübesi olanSanat Yapıları Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Uzman Hakediş Mühendisi Cezayir Yapı Merkezi
Uzman Hakediş MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Kuzey Afrika'da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 2 yıl tecrübeli,
Tercihen uluslararası proje ve şantiye tecrübesi olan,
İyi derecede Fransızca ve İngilizce, tercihen  Arapça bilen,
Hakediş hazırlama, birim fiyat analizi, yeni birim fiyat hazırlama, taşeron hakedişlerinin takibi konularına hakim,
Hakedişlerin onay ve ödeme sürelerini takip ederek, raporlayabilecek,
Hakedişe girecek miktarların ölçümünün yapılmasını sağlayacak ve gerekli hesaplamaları yapabilecek,
Hakediş raporlarının kontrol ve onay süreçlerini takip edebilecekUzman Hakediş Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Hakediş Şefi Cezayir Yapı Merkezi
Hakediş ŞefiYapı Merkezi
 
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Kuzey Afrika'da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Minimum 10 yıllık deneyime sahip,
İşveren ve taşeron hakedişi hazırlama, birim fiyat analizi ve yeni birim fiyat hazırlama konularında en az 5 yıllık deneyime sahip,
Tercihen yurtdışı tecrübesi olan,
Tercihen tramvay, demiryolu veya ulaştırma projelerinde çalışmış,
MS Office programlarına hakim,
İyi derecede Fransızca bilen 
Hakediş Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mali İşler Müdürü Etiyopya Yapı Merkezi
Mali İşler MüdürüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Muhasebe, finans, IFRS ve vergi alanında en az 2 yıllık  tecrübesi olmak üzere toplamda en az 7 yıllık tecrübeye sahip olan,
İnşaat ve taahhüt sektöründe minimum 2 yıl tecrübe sahibi,
İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,
Raporlama ve finansal tablolar konusunda bilgi sahibi olup, vergi planlaması çalışmalarına katkı sağlayabilecek altyapıya sahip,
Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek,
Seyahat engeli olmayan,
İnsan ilişkileri kuvvetli
Tercihen daha önce Etiyopya’da çalışmış
Mali İşler Müdürü aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mali İşler Müdürü Suudi Arabistan Yapı Merkezi
Mali İşler MüdürüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin  Suudi Arabistan'da yapımını üstlendiği projelerinde istihdam edilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Muhasebe, finans, vergi ve mali raporlama alanlarında tecrübeli, en az 7 yıllık tecrübeli,
İnşaat ve taahhüt işi yapan firmalarda minimum 2 yıllık tecrübeli,
Tercihen minimum 2 yıllık yurt dışı inşaat projelerinde deneyim sahibi,
Tercihen SAP muhasebe sistemi bilgisi ve deneyimi olan,
Tercihen minimum 2 yıllık IFRS bilgisi ve deneyimi olan,
Seyahat engeli bulunmayan,
İnsan ilişkileri kuvvetli,
Analitik düşünebilen,
İyi derecede İngilizce bilen,
Tercihen daha önce Suudi Arabistan’da çalışmış
 Mali İşler Müdürü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektromekanik İşler Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Elektromekanik İşler MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi – SK EC (YMSK JV) Adi Ortaklık İşletmesi’nin yapımını üstlendiği İstanbul Boğazı Karayolu Tüp Geçişi Projesi’nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Makina veya Elektrik&Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Mekanik işlerde (havalandırma, yangından korunma, drenaj, ekipman montajı, test ve devreye almalar vb.) en az 5 yıl tecrübeli,
Elektrik işlerinde (orta gerilim, alçak gerilim, CCTV, yangın algılama, ITS, SCADA Otomasyon) en az 5 yıl tecrübeli,
Tünel ve otoyol projelerinde tasarım, imalat ve montaj tecrübesi olan,
Konusu ile ilgili uluslararası standartlara hakim,
Sözleşme, hakediş ve ilerleme raporlarını hazırlayabilecek,
MS Office ve AUTOCAD programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,
İyi derecede İngilizce bilen,
İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,
Elektromekanik İşler Mühendisi istihdam edilmesi planlanmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ambar Yetkilisi Cezayir Yapı Merkezi
Ambar YetkilisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Kuzay Afrika'da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
 
En az lise mezunu,
En az 5 yıl tecrübeli,
Tercihen ingilizce, Fransızca ve/veya Arapça bilen,
Tercihen Demiryolu veya Tramvay Projesi'nde çalışmış,
MS Office programlarını kullanabilen,
Ambardaki malzemelerin ve kayıtlarının sorumluluğunu alabilecek,
Tercihen yurt dışı şantiye tecrübesi olan
Ambar Sorumlusu alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnşaat İşleri ve Sistem Koordinatörü Cezayir Yapı Merkezi
İnşaat İşleri ve Sistem KoordinatörüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş'nin Kuzey Afrika'da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Minimum 10 yıllık deneyime sahip,
2 adet tramvay projesinde benzer görevi yürütmüş olan,
İyi derecede Fransızca, tercihen Arapça bilen,
AutoCad ve MS Office programlarına hakim,
Primavera ve MS Project progralarına hakim,                                
Farklı alt gruplar tarafından gerçekleştirilen uygulama projelerinin denetimi ve koordinasyonunu yürütecek,
Sabit ekipmanların Bakım Planının tanımlanması ve hazırlanmasından sorumlu olacak,
Sistem geçerlilik planının tanımlanması, hazırlanması ve uygulanmasından sorumlu olacak,
İnşaat İşleri ve Sistem Koordinatörü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Tasarım Koordinasyon Mühendisi Cezayir Yapı Merkezi
Tasarım Koordinasyon MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Kuzey Afrika'da yapımını üstlendiği projelerinde  görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Minimum 7 yıllık deneyime sahip,
Benzer bir  projede en az 2 yıl deneyime sahip,
AutoCad ve MS Office programlarına hakim,
İyi derecede Fransızca, tercihen Arapça bilen,
Projede görevli farklı disiplinlerin tasarım projelerini kontrol edecek, gerekli düzenlemeleri ve iş planlarını yapacak
Tasarım Koordinasyon Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Depo E&M İşler Şefi Cezayir Yapı Merkezi
Depo E&M İşler ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir'de yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında en az 7 yıl tecrübeye sahip,
İyi derecede İngilizce, tercihen Fransızca bilen,
MS Office programlarına hakim,
Atölyenin tüm elektrik ve mekanik tesisat işlerinin uygulama aşamasında yönetimini sağlayabilecek,
Atölye ekipmanlarının seçimi ve montajı süreçlerinin yönetimini sağlayabilecek,
Taşeron hakedişlerinin kontrolünü yapabilecek,
E&M işlerinin tasarımlarının kontrolünü yapabilecek,
Test ve devreye alma süreçlerinin yönetimini sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışDepo E&M İşler Şefi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendisi Cezayir Yapı Merkezi
İş Sağlığı ve Güvenliği MühendisiYapı Merkezi
 
 
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir'de  yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Belgesine sahip,
İnşaat sektöründe İSG ve Çevre uygulamaları konusunda en az 3 yıl tecrübeye sahip,
Yurtdışı ve/veya yurt içi projelerde uluslararası firmalar ile çalışmış,
OHSAS 18001 ve ISO 14001 Yönetim sistemler konusunda eğitimli, dokümantasyona hakim,
İyi derecede İngilizce, tercihen Fransızca bilen,
MS Office programlarına hakim,
B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen 
İSG Mühendisi  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Teknikeri Cezayir Yapı Merkezi
İş Sağlığı ve Güvenliği TeknikeriYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir'de  yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
İnşaat sektöründe İSG ve Çevre uygulamaları konusunda en az 2-4 yıl tecrübeye sahip,
Tercihen yurtdışı projelerde uluslararası firmalar ile çalışmış,
Sahada İSG ve Çevre faaliyetlerini takip ederek raporlama yapabilecek,
Yurtdışında çalışma seyahat engeli bulunmayan,
MS Office Word ve Excel programlarını kullanabilen,
B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
Askerlik görevini tamamlamış,
Tercihen İngilizce bilenIsg ve Çevre Teknikeri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Doküman Kontrol Yetkilisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Doküman Kontrol YetkilisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüs'ünde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,
Tercihen uluslararası proje deneyimi olan,
İyi derecede İngilizce bilen,
Doküman kontrolü / yönetimi konusunda 2-4 yıl tecrübeli,
B sınıfı ehliyet sahibi,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışDoküman Kontrol  Yetkilisi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı Etiyopya Yapı Merkezi
Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği UzmanıYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin  Etiyopya’da yapımını üstlendiği  projelerinde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Belgesine sahip,
İnşaat sektöründe İSG ve Çevre uygulamaları konusunda en az 4 yıl tecrübeye sahip,
Yurtdışı ve/veya yurt içi projelerde uluslararası firmalar ile çalışmış,
OHSAS 18001 ve ISO 14001 Yönetim sistemler konusunda eğitimli, dokümantasyona hakim,
MS Office programlarına hakim,
İyi derecede İngilizce bilen,
B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen 
ISG ve Çevre Uzmanı aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Raporlama Uzmanı İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Raporlama UzmanıYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüs'ünde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ,
En az 3-4 yıl denetim ve/veya raporlama deneyimi olan (Big 4 deneyimi tercih sebebidir),
Analitik düşünce yapısına ve problem çözme becerilerine sahip,
Dinamik çalışma ortamına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Takım çalışmasına yatkın,İletişim becerileri güçlü,
MS Office uygulamalarına(özellikle excel) ileri düzeyde hakim olan ,
Raporlama konusunda tecrübeli,
TFRS/UFRS hakkında bilgi sahibi,
İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Raporlama Uzmanı aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yönetim Muhasebesi ve Mali Denetim Müdürü İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Yönetim Muhasebesi ve Mali Denetim MüdürüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.’nin Çamlıca’daki Merkez Kampüs’ünde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ,
Muhasebe, Audit, Mali Denetim, Yönetim Muhasebesi alanlarında 7 yıl veya üzerinde iş deneyimi olan,
Yönetim Muhasebesi alanında ve tercihen inşaat sektöründe  min.  4 yıl tecrübesi olan, (Big 4 deneyimi tercih sebebidir),
Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü,
MS Office uygulamalarına, özellikle excele, ileri düzeyde hakim olan ,
Raporlama ve Mali İşler mevzuatları konusunda bilgili ve deneyimli,
TFRS/UFRS hakkında bilgili ve deneyimli,
İleri seviyede İngilizce ve tercihen Fransızca bilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Seyahat engeli olmayan (Afrika ve Arap yarımadası)
Stratejik Planlama ve üst yönetimle çalışabilecek seviyede yüksek sorumluluk sahibi,
Analitik düşünce yapısına sahip, insan ilişkilerinde başarılı, raporlama yeteneği güçlü ve detaycı,Yönetim Muhasebesi ve Mali Denetim Müdürü aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İSG ve Çevre Teknikeri Suudi Arabistan Yapı Merkezi
İSG ve Çevre TeknikeriYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Suudi Arabistan'da yapımını üstlendiği Haramain Projesi'nde görevlendirilmek üzere;
Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinden mezun,
İnşat sektöründe şantiye İSG ve Çevre faaliyetlerinde 4-6 yıl tecrübeye sahip,
İngilizce bilen,
Tercihen yurtdışı projelerde uluslararası firmalar ile çalışmış,
İSG ve Çevre faaliyetlerini sahada takip ederek raporlama yapabilecek,
MS Office programlarına hakim,
Yurtdışında çalışma ve seyahat engeli bulunmayan,
Askerlik görevini tamamlamış,
B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen
İnşaat Teknikeri alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektromekanik İşler Teknik Ofis Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Elektromekanik İşler Teknik Ofis MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi - SK EC (YMSK JV) Adi Ortaklık İşletmesi'nin yapımını üstlendiği Istanbul Boğaz Karayolu Tüp Geçişi Projesi'nde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Elektrik&Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 3 yıl tecrübeli,
Tünel elektromekaniği konularında (Havalandırma, Drenaj, Orta Gerilim, Alçak Gerilim, Aydınlatma, CCTV, Yangın Algılama, ITS, SCADA Otomasyon) tecrübeli,
Konusu ile ilgili uluslararası standartlara hakim,
Bütçe yapım ve takibi, metraj, kesin hesap, iş programı yapımı ve takibi, taşeron hakedişleri ve periyodik ilerleme raporlarının hazırlık ve değerlendirmesi görevlerinde tecrübeli, 
Taşeron sözleşme ve teknik şartnamelerin hazırlanması, tahakkuk ve nakit akış tablolarının kontrolü vb gibi konularda deneyimli,
Teknik yazışma ve arşivleme işlerinin yürütülmesi,
MS Office, AutoCAD, MS Project ve/veya Primavera uygulamalarına hakim,
Planlama, organizasyon ve önceliklendirme becerilerine sahip,
İyi derecede İngilizce bilen,Elektromekanik İşler Teknik Ofis Mühendisi istihdam edilmesi planlanmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kontrat Mühendisi Cezayir Yapı Merkezi
Kontrat MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir'de  yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun,
Sözleşme hazırlanması ve yönetimi konusunda en az 5 yıl tecrübesi olan,
FIDIC sözleşmeleri konusunda deneyim sahibi,
Tercihen Proje YönetimSertifikası'na sahip,
Uluslararası proje ortaklıkları ve uygulamaları konusunda tecrübe sahibi,
İyi derecede İngilizce ya da Fransızca bilen
Sözleşmesel yazışmaları yapabilecek,
MS Office programlarına hakim,
İkna ve müzakere yeteneğine sahip
Kontrat Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mali İşler Uzmanı Suudi Arabistan... Yapı Merkezi
Mali İşler UzmanıYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin yurtdışında  yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;
Başta Cezayir, Etiyopya ve Suudi Arabistan olmak üzere özellikle Afrika ve Ortadoğu ülkelerinde çalışabilecek ve tercihen bu bölgelerde çalışma tecrübesi olan,
İlgili  ülkelerin mevzuatları konusunda bilgi sahibi,
Fransızca ve/veya İngilizceyi iyi derecede bilen,
Genel ve Maliyet Muhasebesi, Personel İşleri, Ambar İşlemleri, İdari işler gibi alanlarda tecrübesi olan,Mali İşler Uzmanı aranmaktadır.
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Harita Teknikeri Etiyopya Yapı Merkezi
Harita TeknikeriYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere;
 
Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinden mezun,
İyi derecede İngilizce bilen,
Alanında en az 3-5 yıl tecrübeli,
Totalstation ve GPS Saha Ölçüm Cihazlarını çok iyi kullanabilen,              
Tercihen demiryolu projelerinde tecrübeli,
Tercihen ofis tecrübesi olan ve proje çizimi konusunda tecrübeli,
NetCad-NetPro ve/veya AutaCad-Civil 3D ve MS Office programları kullanabilen,
Her türlü ölçü ve aplikasyonları yürüterek harita verilerini oluşturabilecek 
Harita Teknikeri  aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Müdürü Cezayir Yapı Merkezi
Proje MüdürüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Kuzey Afrika  Projeleri'nde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümlerinden mezun,
İnşaat proje yönetiminde en az 10 yıl deneyimli,
Uluslararası yapı standartlarını bilen,
Tercihen yurtdışı ve büyük ölçekli iş deneyimi olan,
Raylı sistemler ve yol projeleri konusunda tecrübeli,
Sanat yapıları ve toprak işlerinde ve tercihen demiryolu / otoyol projelerinde deneyim sahibi,
İyi derecede İngilizce ve tercihen Arapça bilenProje Müdürü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SAHA MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
SAHA MÜHENDİSİYapı Merkezi
Yapı Merkezi – SK EC (YMSK JV) Adi Ortaklık İşletmesi’nin yapımını üstlendiği İstanbul Boğazı Karayolu Tüp Geçişi Projesi’nde Avrupa Yakası inşaat çalışmalarında görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Jeoloji Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Diyafram duvar imalatında en az 5 yıl saha ve ofis tecrübesi olan,
Vardiya sisteminde çalışabilecek,
MS Office, MS Project ve AutoCad programlarını iyi derecede kullanabilen,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
İletişimi kuvvetli,
İstanbul'da ikamet eden (tercihen Avrupa yakası),
Askerlik hizmetini tamamlamış,Saha Mühendisi istihdam edilmesi planlanmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Tasarım Mühendisi İstanbul Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Tasarım MühendisiFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
        Acıbadem 'de bulunan Merkez Ofis Teknik Tasarım Biriminde görevlendirilmek üzere,
 
• Tercihen Boğaziçi, ODTÜ, İTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu.
• 2-3 yıl “tasarım ofisi” tecrübesi olan,
• Köprü tasarımı konusunda temel bilgisi olan,
• Betonarme tasarım konusunda, tercihen öngerilmeli/ardgerilmeli betonarme tasarımı konusunda bilgili,
• Yapı anabilim dalı konularında yoğunlaşmış, tasarıma ilgi duyan,
• İyi derecede İngilizce yazma/konuşma becerisine sahip,
• SAP2000, SAFE, LARSA gibi FEM analiz proğramlarına hakim,
• AutoCAD vb. çizim proğramlarını kullanabilen,
• AASHTO, DBYBHY, ACI, EuroCode gibi standartlara hakim,
• Takım çalışmasına yatkın,
• Kendini geliştirmeye, yenilikleri öğrenmeye hevesli,
• Erkek adaylar için askerlik hizmeti ile ilişiği bulunmayan,
Tasarım Mühendisi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnşaat Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
İnşaat MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Kuzey Afrika’da yapımını üstlendiği projelerin Teknik Ofis süreçlerine Merkez’den destek vermek üzere,
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 2 yıl tecrübeli,
Tercihen planlama, maliyet kontrol veya hakediş konularında tecrübe sahibi,
İyi derece Fransızca bilen,
MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilenİnşaat Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Mühendisi İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Teknik Ofis MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi – SK EC (YMSK JV) Adi Ortaklık İşletmesi’nin yapımını üstlendiği İstanbul Boğazı Karayolu Tüp Geçişi Projesi’nde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Konusunda 3-5 yıl tecrübeli,
Planlama, raporlama, sözleşme, bütçe, birim fiyat analiz, metraj ve hakediş konularında tecrübeli,
Primavera, Autocad ve MS Office (excel, word) programlarını iyi derecede kullanan,
İyi seviyede İngilizce bilen,
Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış.Teknik Ofis Mühendisi istihdam edilmesi planlanmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bilgi İşlem Yetkilisi Etiyopya Yapı Merkezi
Bilgi İşlem YetkilisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulları veya ilgili fakültelerinden mezun,
Alanında en az 3 yıl tecrübesi olan,
Windows Server bakımı, kurulumu ve yedeklemesi konularında bilgi sahibi,
Network bilgisi olan, altyapı ve kablolama konularında tecrübesi olan,
Kablosuz ağ kurulumu ve işletimini yapabilecek,
Günlük server ve kullanıcı yedeklerinin alınması işlemlerini gerçekleştirilebilecek,
Activedirectory konusunda tecrübesi olan,
Internet ve uydu bağlantı desteğini sağlayacak firma ile koordineli çalışabilecek,
Temel Firewall Yönetimi bilgisi olan,
Windows platformuna kullanıcı desteği sağlayabilecek kadar hakim ve sorun giderebilme konusunda tecrübesi olan,
Tercihen inşaat sektörü ve yurtdışı tecrübesi olan,
İyi derecede İngilizce bilen,
İletişimi kuvvetli ve uluslararası ekiplerle çalışma tecrübesi olan,Bilgi İşlem Yetkilisi aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Laboratuvar Şefi Etiyopya Yapı Merkezi
Laboratuvar ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Yüksek Okul/ Mühendislik bölümlerinden mezun,
İnşaat sektöründe laboratuvar uygulamaları konusunda mühendislik mezunu adayların min. 7 yıl tecrübeye , Yüksek Okul mezunu adayların min. 10 yıl tecrübeye sahip olması,
Yurtdışı ve/veya yurt içi projelerde uluslararası firmalar ile çalışmış,
Uluslararası projelerde uygulanan laboratuvar test standartları hakkında yeterli bilgiye sahip olup, beton ve zemin, demir ve diğer inşaat uygulamalarını ilgilendiren konularla ilgili kalite laboratuvar testlerinde çok iyi derecede bilgi sahibi olan (tercihen ASTM, ACME standartlarına hakim)
Kendi ekibinde  olan mühendis teknisyen ve işçileri yönetebilecek vasıfta olan,
Malzeme onay süreçleri ve uygulamalarına hakim,
Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
MS Office programlarına hakim,
B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilenLaboratuvar Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Makine İşletme Şefi Etiyopya Yapı Merkezi
Makine İşletme ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden  mezun,
Alanında en az 7-10 yıl tecrübeye sahip,
Tercihen yurtdışı projelerde görev yapmış,
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
İş makineleri hakkında bilgi sahibi ve sahada iş makinelerinin sevkiyatını ve yönlendirmesini yapabilecek,
İyi derecede İngilizce bilenMakine İşletme Şefi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finansman Uzmanı/Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Finansman Uzmanı/Uzman YardımcısıYapı Merkezi
Yapı Merkezi Holding A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampus'unde görevlendirilmek üzere;
Üniversitekerin ilgili bölümlerinden mezun,
En az 3 yıl bankacılık sektörü tecrübeli,
Banka ve finans kuruluşları ile olan ilişkileri sürdürebilecek,
MS Office programlarına hakim,
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
Banka ürün grupları ve uluslararası ticaret uygulamaları konusunda bilgi sahibi,
Para ve sermaye piyasalarını yakından izleyen, gelişmeleri takip eden, tercihen bankaların hazine birimlerinde görev almış
Ekip çalışmasına yatkın,
Stratejik bakış açısına sahip, planlama ve takip becerisi olan,
Detayları kaçırmayan ve sonuç odaklı,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Finansman Uzmanı/Uzman Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mali İşler Şefi Etiyopya Yapı Merkezi
Mali İşler ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Mali İşler alanında en az 5 yıl tecrübeli,
İnşaat sektörüne ilişkin muhasebe ve finans uygulamalarına hakim,
Projenin çalışılan ülke mevzuatlarına göre vergisel muhasebesini yönetebilecek,
Mali müşavir ile ilişkileri yürütebilecek,
Tüm kasa/banka işlemlerinin kontrolünü yapabilecek,
Tercihen minimum 2 yıllık inşaat sektörü tecrübesi olan,
Tercihen minimum 2 yıllık IFRS ve vergi deneyimi olan,
MS Office programlarına hakim,
Tercihen SAP kullanabilen,
İyi derecede İngilizce bilen,
Analitik düşünen, iletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasında başarılı,
Tercihen daha önce Etiyopya’da çalışmışMali İşler Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mali İşler Yetkilisi Etiyopya Yapı Merkezi
Mali İşler YetkilisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Mali İşler alanında en az 3 yıl tecrübeli,
İnşaat sektörüne ilişkin muhasebe ve finans uygulamalarına hakim ,
Projenin çalışılan ülke mevzuatlarına göre vergisel muhasebesini yönetebilecek,
Mali müşavir ile ilişkileri yürütebilecek,
Tüm kasa/banka işlemlerinin kontrolünü yapabilecek,
Minimum 1 yıllık yurt dışı inşaat sektörü tecrübesi olan,
Minimum 1 yıllık IFRS ve vergi deneyimi olan,
MS Office programlarına hakim ,
Tercihen SAP kullanabilen,
İyi derecede İngilizce bilen,
Analitik düşünen, iletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasında başarılı,
Tercihen daha önce Etiyopya’da çalışmışMali İşler Yetkilisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yurtdışı Mali İşler Müdürü İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Yurtdışı Mali İşler MüdürüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.’nin Çamlıca'daki Merkez Kampüs'ünde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ,
Muhasebe, Audit, Mali Denetim, Yönetim Muhasebesi alanlarında 7 yıl veya üzerinde iş deneyimi olan,
Tercihen inşaat sektöründe deneyimi olan,
Minimum 3 yıllık IFRS deneyimi olan,
Minimum 3 yıllık vergi deneyimi olan,
Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü,
MS Office uygulamalarına, özellikle excele, ileri düzeyde hakim,
İleri seviyede İngilizce ve tercihen Fransızca bilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Seyahat engeli olmayan (Afrika ve Arap yarımadası)
Stratejik Planlama ve üst yönetimle çalışabilecek seviyede yüksek sorumluluk sahibi,
Analitik düşünce yapısına sahip, insan ilişkilerinde başarılı, raporlama yeteneği güçlü ve detaycıYurtdışı Mali İşler Müdürü aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Danışma Görevlisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Danışma GörevlisiYapı Merkezi
Yapı Merkez İnşaat ve Sanayi A.Ş.’nin Çamlıca’daki Merkez Kampüs’ünde görevlendirilmek üzere,
 
Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulları’nın Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun,
Resepsiyon ve / veya danışma görevlisi olarak çalışmış,
Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli,
İyi derecede İngilizce bilen,
Tercihen Anadolu Yakası’nda ikamet eden,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 
Danışma Görevlisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları Part-Time Çalışanı İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
İnsan Kaynakları Part-Time ÇalışanıYapı Merkezi
Yapı Merkezi Holding A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüs'ünde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş,
İşletme, MBA, Endüstri Mühendisliği veya İnsan Kaynakları alanlarında, tercihen ikinci öğretim yüksek lisans eğitimi devam eden,
İnsan Kaynakları alanında çalışmak isteyen,
İyi derecede İngilizce bilen,
Ms Office programlarına hakim,İnsan Kaynakları Part-Time çalışanı aranmaktadır.
Yarı zamanlı / Part Time    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Saha Mühendisi İstanbul Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri Sanayi A.Ş.
Saha MühendisiFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri Sanayi A.Ş.
       
        3. Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi 'nde yapımını üstlendiğimiz yaklaşım viyadükleri inşaatında görev alacak,
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği alanından mezun,
Sahada aktif olarak imalatda bulunarak, sahadaki ekiplerin üretimlerini takip edebilecek,
Günlük/Haftalık Raporlamalarını yapabilecek,
Planlama, iş programı ve takibini,
Sahadaki teknik kontrol ve denetimleri gerçekleştirebilecek,
Betonarme İmalat işlerinde en az 2 yıl deneyimli,
İyi derecede İngilizce bilen,
 
SAHA MÜHENDİSLERİ aranmaktadır.
 
Dönemsel / Proje bazlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Güzergah Tasarım Mühendisi / Harita Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Güzergah Tasarım Mühendisi / Harita MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüs'ünde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Harita Mühendisliği veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Minimum 5 sene tecrübeye sahip,
Drenaj ve Güzergah tasarımı konusunda tecrübeli,
Demiryolu ve Karayolu tasarımı konusunda bilgili,
İyi derecede ingilizce bilenGüzergah Tasarım Mühendisi / Harita Mühendisi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Lojistik Şefi Etiyopya Yapı Merkezi
Lojistik ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere;
• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
• Alanında en az 5 yıl tecrübeli,
• Tercihen uluslararası proje ve şantiye tecrübesi olan,
• İyi derecede İngilizce bilen,
• Yurtdışında satın alma, lojistik, gümrük ve ambar yönetimi konularında tecrübe sahibi, mevzuata hakim
Lojistik Şefi aranmaktadır.          
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Maliyet Kontrol Mühendisi Cezayir Yapı Merkezi
Maliyet Kontrol MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Kuzey Afrika'da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Maliyet kontrol alanında en az 2 yıl tecrübeye sahip,
Bütçe hazırlama, kontrolü ve analizi yapabilecek,
Birim Fiyat, Adam/Saat Analizi yapabilecek,
Gerçekleşen maliyetlerin kontrolünü ve gerekli raporlamaları yapabilecek,
Periyodik bütçe kontrollerini ve revizyonlarını yapabilecek ve sapmaları değerlendirebilecek,
MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahipMaliyet Kontrol Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Güvence Şefi Etiyopya Yapı Merkezi
Kalite Güvence ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,
Alanında min. 7 yıl tecrübeye sahip,
Yurtdışı ve/veya yurt içi projelerde uluslararası firmalar ile çalışmış,
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri konusunda tecrübe ve yetkinliğe sahip
ISO 9001 İç Tetkikçi, tercihen Baş Tetkikçi sertifikasına sahip,
Proje iç denetim süreçlerini gerçekleştirecek ve dış denetimlere asiste edebilecek tecrübe ve yetkinlikte olan;
Uluslararası teknik standartlara hakim (BS,EN,ACI,ACME etc.),
İş tanımında belirtilen Kalite Güvence uygulamaları ve dökümantasyonu konularına hakim,
Kendi ekibinde  olan kalite döküman kontrol yetkilileri ve malzeme enpektörlerini yönetibilecek vasıflara sahip
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
MS Office programlarına hakim,
B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Kalite Güvence Şefi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Şefi Etiyopya Yapı Merkezi
Kalite Kontrol ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,
Alanında minimum 7 yıllık deneyime sahip,
Yurtdışı ve/veya yurt içi projelerde uluslararası firmalar ile çalışmış,
AutoCad ve MS Office programlarına hakim,
İş tanımında belirtilen Kalite Kontrol uygulamaları ve dökümantasyonu konularına hakim,
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi'ne hakim,
Uluslararası teknik standartlara hakim (BS,EN,ACI,ACME etc.),
Kendi ekibinde olan farklı disiplinlerdeli kalite kontrol mühendisi ve enspektörlerini yönetebilecek vasıflara sahip,
İyi derecede İngilizce bilen
B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilenKalite Kontrol Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Mühendisi Cezayir Yapı Merkezi
Kalite Kontrol MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir'de yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin tercihen İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Alanında minimum 3 yıllık deneyime sahip,
Yurtdışı ve/veya yurt içi projelerde uluslararası firmalar ile çalışmış,
Tercihen raylı sistem uygulamaları konusunda tecrübe ve yetkinliği olan
AutoCad ve MS Office programlarına hakim,
İş tanımında belirtilen Kalite Kontrol uygulamaları ve dökümantasyonu konularına hakim,
Uluslararası teknik standartlara hakim (BS,EN,ACI,ACME etc.),
İyi derecede İngilizce bilen tercihen Fransızca veya Arapça bilgisine sahip (Dokümantasyon dili Fransızcadır)
B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilenKalite Kontrol Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Mimarı Cezayir Yapı Merkezi
Kalite Kontrol MimarıYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir'de yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin mimarlık bölümünden mezun,
Alanında minimum 3 yıllık deneyime sahip,
Yurtdışı ve/veya yurt içi projelerde uluslararası firmalar ile çalışmış,
Tercihen raylı system ince işleri kontrol uygulamaları konusunda tecrübe ve yetkinliğe sahip,
AutoCad ve MS Office programlarına hakim,
İş tanımında belirtilen Kalite Kontrol uygulamaları ve dökümantasyonu konularına hakim,
Uluslararası teknik standartlara hakim (BS,EN,ACI,ACME etc.),
İyi derecede İngilizce bilen tercihen Fransızca veya Arapça bilgisine sahip (Dökümantasyon dili Fransızcadır)
B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilenKalite Kontrol Mimarı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Laboratuvar Şefi Cezayir Yapı Merkezi
Laboratuvar ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir'de yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Yüksek Okul/ Mühendislik bölümlerinden mezun,
İnşaat sektöründe laboratuvar uygulamaları konusunda mühendislik mezunu adayların min. 7 yıl tecrübeye , Yüksek Okul mezunu adayların min. 10 yıl tecrübeye sahip olması,
Yurtdışı ve/veya yurt içi projelerde uluslararası firmalar ile çalışmış,
Uluslararası projelerde uygulanan laboratuvar test standartları hakkında yeterli bilgiye sahip olup, beton ve zemin, demir ve diğer inşaat uygulamalarını ilgilendiren konularla ilgili kalite laboratuvar testlerinde çok iyi derecede bilgi sahibi olan (tercihen ASTM, ACME standartlarına hakim)
Malzeme onay süreçleri ve uygulamalarına hakim,
Kendi ekibinde  olan mühendis teknisyen ve işçileri yönetebilecek vasıfta olan,
Çok iyi derecede İngilizce veya tercihen Fransızca/Arapça bilgisine sahip (Dokümantasyon dili Fransızcadır),
MS Office programlarına hakim,
B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen.Laboratuvar Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Güvence ve Kontrol Müdürü Etiyopya Yapı Merkezi
Kalite Güvence ve Kontrol MüdürüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da   yapımını üstlendiği projesinde  görevlendirilmek üzere;
Mühendislik fakültelerinin özellikle inşaat, makine veya jeoloji mühendisliği bölümlerinden mezun,
Kalite güvence ve kalite kontrol konularında minimum 15 yıl şantiye tecrübesi olan,
Tercihen demiryolu projelerinde tünel, viyadük, aç-kapa yapılarda tecrübesi olan,
Proje Kalite Planı ve prosedürleri hazırlayabilecek yetkinlikte olan,
Uygulama yöntemleri üzerinden muayene ve deney planı hazırlayabilecek yetkinlikte olan,
Laboratuvar aktivitelerinin belirlenen teknik şartnameler ve standartlara uygun olarak yönetilmesini konusunda yetkinliği olan,
Sahadaki tüm alt işveren ve tedarikçilerin proje için belirlenen mevcut test ve muayene yöntemleriyle kalite kontrol aktivitelerinin yapılmasını koordine edebilecek,
Sahadaki tüm kalite kontrol uygulamalarının kalite kontrol enspektörleri tarafından yapılmasının koordine edebilecek,
Tüm uygulamaların Proje Kalite Plan’ına uygun olarak yapılmasının gözlenmesi konusunda yetkinliği olan,
Yapım Müdürü ile kalite konularında koordineli çalışabilecek,
Tüm uygunsuzluk raporlarının kontrol edilerek gerekli düzeltici önlemlerin ivedilikle alınmasını sağlayabilecek,
İşveren temsilcisi ve müşaviri ile kalite kontrol konularındaki koordinasyonun sağlanması konusunda tecrübeli,
Uygulama ve dokümantasyon onaylarının işveren / müşavir tarafından hızlı bir şekilde alınmasını sağlayabilecek güçlü ve etkin bir iletişime sahip olan,
Proje iç denetiminin hazırlanarak uygulanmasını sağlayabilecek ve  3. taraf dış denetimlerde denetçilere asiste edebilecek yetkinlikte olan,
Tüm proje kalite dokümanlarının  belirlenen gerekliliklere uyumlu bir şekilde tamamlanmasını garanti edebilecek ve proje teslimini gerçekleştirebilecek yetkinlikte ve tecrübede olmak.
İleri düzeyde (okuma ve yazma) İngilizce bilgisine sahip ,
Güçlü iletişim ve yöneticilik vasfına sahip ,
Akredite kuruluşlardan alınmış ISO 9001 – 2008 İç denetçi ve/veya Baş Denetçi sertifikasına sahipKalite Güvence ve Kalite Kontrol Müdürü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Görevlisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Servis GörevlisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi  A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüs'ünde görevlendirilmek üzere;
Meslek Lisesi yada Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
Yönetici, çalışan ve misafirlere servisten sorumlu olan,
Ofis ve ortak alan temizliğiyle ilgilenecek,
Benzer görevlerde en az 2 yıl tecrübesi olan,
Tercihen Anadolu Yakası'nda ikamet eden,
Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
Hizmet odaklı
Servis Görevlisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Maliyet Kontrol Mühendisi Etiyopya Yapı Merkezi
Maliyet Kontrol MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Maliyet kontrol alanında 0-2 yıl tecrübeye sahip,
Bütçe hazırlama, kontrolü ve analizi yapabilecek,
Birim Fiyat, Adam/Saat Analizi yapabilecek,
Gerçekleşen maliyetlerin kontrolünü ve gerekli raporlamaları yapabilecek,
Periyodik bütçe kontrollerini ve revizyonlarını yapabilecek ve sapmaları değerlendirebilecek,
MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahipMaliyet Kontrol Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Prefabrik Montaj Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi Prefabrikasyon
Prefabrik Montaj MühendisiYapı Merkezi Prefabrikasyon
Yapı Merkezi Prefabrikasyon A.Ş.'nin Paşaköy İşletmesi'nde görevlendirilmek üzere ;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun, 
0-3yıl iş tecrübeli,
Analitik düşünme, muhakeme, ekip yönetme ve problem çözme yeteneğine sahip,
Tercihen Prefabrik Montaj konusunda deneyimli,
Mesleki programlar (Autocad vs.) ve Ms Office uygulamalarına iyi derecede hakim,
İstanbul-Anadolu Yakasında ikamet eden,
Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,
Aktif olarak araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışPrefabrik Montaj Mühendisi aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Safety Manager İstanbul(Avr.) Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri Sanayi A.Ş.
Safety ManagerFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri Sanayi A.Ş.
        Freysas-Freyssinet(French-Turkish) company, in charge of stay cable works on the Third Bosphorus Bridge is looking for a safety manager.
5 years experience, amongst which 2 years in construction,
A level certificate is a plus,
Rigorous,
Good level of English.
Dönemsel / Proje bazlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2014 Kariyer.net