Yapı Merkezi 

Şirket Bilgileri

www.ym.com.tr

YAPI MERKEZİ

Tarihçe

Yapı Merkezi, 1965 yılında "insanlığa mutluluk ortamı yaratarak hizmet edecek çağdaş yapı projelerini üretmek ve inşaatlarını gerçekleştirmek" amacıyla kurulmuştur. İlk yıllarında bir "araştırma ve proje" şirketi olarak hizmet veren Yapı Merkezi, bir çok önemli mühendislik yapılarını projelendirmiştir. Kısa süre sonra, Yapı Merkezi genel müteahhitlik işleri de üstlenmeye başlamış ve özellikle prefabrikasyon teknolojileri kullanarak sanayi tesis ve sitelerinin inşaatlarında deneyim kazanmıştır.

Yapı Merkezi Grubunun ilk ve en büyük şirketi olan Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. pek çok bina ve ağır inşaat projesinin tasarımını ve inşaatını gerçekleştirmiş ve 1980 yılından bu yana, özellikle Cezayir, Kuveyt, Rusya ve Türki Cumhuriyetler olmak üzere yurt dışında da tasarım ve inşaat işleri yüklenmeye başlamıştır.

1978 yılında, prefabrikasyon tecrübe ve know-how birikimi ve oluşturulan kapsamlı ekipman ve tesislerden istifadeyle Yapı Merkezi Prefabrikasyon A.Ş. kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana, Yapı Merkezi Prefabrikasyon Türkiye'deki en büyük prefabrik beton üreticisi konumuna erişmiş ve toplam 4 milyon metrekareden fazla yapıyı müşterilerine başarıyla teslim etmiştir. Bu başarılarının bir sonucu olarak da Türkiye'de inşaat sektöründe ISO 9001 Kalite Güvence Belgesini alan ilk kuruluş olmuştur.

Yapı Merkezi, 1987 yılında, beton öngerme teknolojisinin mucidi ve lideri konumundaki Freyssinet International ile ortak olarak Freysaş şirketini kurmuştur. Freysaş, kısa zamanda ön germe, ard germe, ağır kaldırma ve zemin ankrajları gibi ileri inşaat teknolojilerini içeren muhtelif projelerini başarıyla tatbik etmiştir.

Aynı yıl içinde, Yapı Merkezi Grubu Yapıtur'u kurarak tuizm sektörüne ilk adımını atmıştır. Yapıtur, 1991 yılında, Antalya-Beldibi'nde yeralan 650 yataklı birinci sınıf tatil köyü olan Club Aquamarine'i işletmeye açmıştır.

1989 yılında beton üretimi için yüksek nitelikli agregalar üretmek amacıyla kurulan Yapı Maden Gruba katılmıştır.

1994'de, Türk aile yaşamına uygun, kaliteli ve konforlu konutlar üretmek üzere Yapı Konut Gruba katılmış ve Grubun 30 yılı aşkın tasarım ve inşaat deneyimi ile kaliteli işgücünden yararlanarak iddialı projelere çok başarılı imzalar atmaya başlamıştır.

Daha sonra 1995'de, sekiz yıllık eğitim kavramı çerçevesinde Nitelikli Eğitim Kurumları A.Ş. (NEKAŞ) kurulmuştur. Nekaş gerekli tesislerin inşaatını süratle tamamlayarak aynı yıl içinde Irmak İlk Öğretim Okulu'nun açılışını yapmıştır. Irmak, kısa sürede Milli Eğitim Bakanlığı tarafından örnek gösterilen özel okullardan birisi olmuş ve Türkiye'de uluslararası ISO 9002 belgesini ilk olarak elde eden okul sıfatını kazanmıştır.

Yine 1995'de Yapı Merkezi, Yapı Radyo'yu kurarak başka bir sektöre daha girmiştir. Yapı Radyo, kent sorunlarını tartışmak, yapı malzeme ve teknolojilerini tanıtmak üzere uygun platformlar yaratmak üzere kurulmuştur.

1996 yılında ise Grubun yüksek teknolojili kompozit inşaat malzemeleri üretmek hedefi çerçevesinde ABD'nin konusunda en önde gelen şirketi Owens Corning ile ortak olarak Owens Corning - Yapı Merkezi Boru Sanayi A.Ş. kurulmuştur. Şirket, 1997'de yıllık 300 km kapasite ile yüksek nitelikli boru imalatına başlamıştır.

1997 yılında ABD'nin önde gelen tasarım ve müşavirlik şirketi ICF Kaiser ile ortak olarak Yapı-ICF Kaiser Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. kurulmuştur. Böylece, iki şirketin toplam 120 yıllık tasarım tecrübesi birleştirilmiştir. Şirket, Türkiye ve diğer ülkelerde önemli inşaat projeleri geliştirerek müşavirlik, tasarım ve yönetim hizmetleri vermektedir.

Grubun 10 yıldan fazla Raylı Sistem tecrübesinden istifadeyle ve devamlı artan şehiriçi ve şehirlerarası demiryolu ulaşımı talebi dikkate alınarak 1998'de Yapıray Gruba katılmıştır. Yapıray, demiryolu sistemleri ile ilgili tasarım, inşaat ve işletme hizmetleri vermektedir.

Son olarak 1998 yılı sonlarında daha randımanlı mali ve idari bir yapı kurulması ve Grup kültürünün güçlendirilmesi stratejileri çerçevesinde Yapı Merkezi Holding kurulmuştur. Yine aynı çerçevede, uluslararası platformda mali yatırımlar yapmak üzere Lüksemburg merkezli Yapı Invest, teknoloji geliştirmek ve yönetmek üzere Cenevre merkezli Yapı Technologies şirketleri Gruba dahil edilmişlerdir.

Yapı Merkezi, tüm faaliyetlerinde bilim ve teknolojiye özel önem vermektedir. Bunun sonucu olarak da Türkiye'de pek çok "ilk"e imza atmıştır. İlk şehiriçi raylı sistemin tasarım ve inşaatı, ilk çok katlı otopark projesinin yanısıra Türkiye'de 1000 kg/cm² dayanıma sahip betonu da ilk olarak Yapı Merkezi üretmiştir. Yapı Merkezi'nin gayretleri ve katkıları ulusal ve uluslararsı otoritelerce pek çok kez takdir edilmiştir.

Başarılı referanslarını, sağlam mali yapısını, kuvvetli şirket kültürünü ve nitelikli iş gücünü geçerli-güncel teknolojilerle, know-how ve ileri görüşlü Ar-Ge programlarıyla birleştiren Yapı Merkezi insanlığın mutluluğuna katkılarını arttırarak sürdürecektir.

Vizyonumuz

Yapı Merkezi; insanlığın, özellikle müşterilerinin, ortaklarının ve çalışanlarının yaşam kalitesini artırmayı amaçlar. Bunun için ulusal veya uluslararası şirketler kurarak, bilgi ve teknoloji yoğun yatırımlar yaparak ve evrensel boyutlu projeler gerçekleştirerek fikir-hizmet-mal üretir, ticaret yapar ve sosyal faaliyetlerde bulunur. Yapı Merkezi; tüm faaliyetlerinde daima; Türkiye'nin kalkınmasını, dünya uygarlığının gelişmesini, insan mutluluğunu ve müşterilerinin memnuniyetini en ön planda gözetir.

Yapı Merkezi; çalışanları ile birlikte; faaliyet gösterdiği sektörlerde ve ülkelerde topluma ve müşterilerine daima yenilikçi, öncü, saygın ve güvenilir bir kuruluş olduğunu ispatlar. Bu değerler çerçevesinde Yapı Merkezi Şirketlerinin Anayasası: sürekli yönetim ve üretim teknolojilerini geliştirmek, sürekli entellektüel kapitallerini artırmak ve sürekli rekabet güçlerini yükseltmektir.

Ersin Arıoğlu
Ocak 1999Yapı Merkezi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 42
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ölçme Şefi Etiyopya Yapıray
Ölçme ŞefiYapıray
Yapıray Demiryolu İnş. Sis. San. ve Tic. A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesinde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin Harita ve Kadastro Mühendisliği Bölümünden mezun,
Demiryolu ve Karayolu konusunda en az 7 yıllık tecrübeye sahip,
Yurtdışı projelerinde daha önce görev almış,
Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı, koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip,
Autocad, Netcad ve MS Office programlarına hakim,
Çalışkan, aldığı sorumluluğu yerine getirebilecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, takım çalışmasına uyumlu,
İyi derecede İngilizce bilen
Ölçme Şefi aranmaktadır.
Bu ilan İstanbul Çalışma ve  İş Kurumu İl Müdürlüğü  Kadıköy Hizmet Merkezi’nin 06.05.2014 tarih ve 62972 sayılı izni ile verilmiştir.
 
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Harita Mühendisi Etiyopya Yapıray
Harita MühendisiYapıray
Yapıray Demiryolu İnş. Sis. San. Ve Tic. A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Harita ve Kadastro Mühendisliği Bölümünden mezun,
Demiryolu ve Karayolu konusunda en az 3 yıllık tecrübeye sahip veya 1 proje bitirmiş,
Yurtdışı projelerinde daha önce görev almış,
Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı,
Koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip,
Autocad, Netcad ve MS Office programlarına hakim,
Çalışkan, aldığı sorumluluğu yerine getirebilecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, takım çalışmasına uyumlu,
İyi derecede İngilizce bilen 
Harita Mühendisi aranmaktadır.
Bu ilan İstanbul Çalışma ve  İş Kurumu İl Müdürlüğü  Kadıköy Hizmet Merkezi’nin 06.05.2014 tarih ve 62972 sayılı izni ile verilmiştir.
 
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Metraj Teknikeri Etiyopya Yapı Merkezi
Metraj TeknikeriYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.’nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi’nde görevlendirilmek üzere,
 
Meslek Yüksek Okulları’nın İnşaat bölümlerinden mezun,
Metraj konusunda en az 5 yıllık tecrübeye sahip,
Tercihen raylı sistemler ve yurt dışı tecrübesi olan,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office ve AutoCad programlarına hakim 
Metraj Teknikeri aranmaktadır.
Bu ilan İstanbul Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Kadıköy Hizmet Merkezi’nin 16.02.2015 tarih ve 22843 sayılı izni ile verilmiştir.
Permanent / Full Time    Vocational school (Graduate)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Topograf/Harita Teknikeri Etiyopya Yapıray
Topograf/Harita TeknikeriYapıray
Yapıray Demiryolu İnş. Sis. San. ve Tic. A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Yüksekokul bölümlerinden veya Harita ve Kadastro Mühendisliği bölümünden mezun,
Demiryolu ve Karayolu konusunda en az 5 yıllık tecrübeye sahip,
Yurtdışı projelerinde daha önce görev almış,
Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı,
Koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip,
Autocad, Netcad ve MS Office programlarına hakim,
Çalışkan, aldığı sorumluluğu yerine getirebilecek,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, takım çalışmasına uyumlu,
Tercihen İngilizce bilen 
Topoğraf/Harita Teknikeri aranmaktadır.
Bu ilan İstanbul Çalışma ve  İş Kurumu İl Müdürlüğü  Kadıköy Hizmet Merkezi’nin 06.05.2014 tarih ve 62972 sayılı izni ile verilmiştir.
 
Permanent / Full Time    Vocational school (Graduate), University (Student), University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Etiyopya Yapıray
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıYapıray

Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,
İş Sağlığı ve Güvenliği Çevre alanında min. 5 yıl tecrübeli,
İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikasına sahip (tercihen b Sınıfı),
Tercihen Nebosh sertifikasına sahip,
Teknik Emniyet, Yangın, Güvenlik, OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, Denetim, Risk Analizi gibi konularda saha uygulama ve teknik eğitim tecrübesine sahip,
Tercihan SAP programını kullanabilen,
Sistemli ve disiplinli çalışan, ekip çalışmasını organize edebilen, dinamik,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Ekip çalışmasına uyumlu,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office programlarına hakim,
Yurt dışı seyahat engeli olmayanİş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı aranmaktadır.
 
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çevre Mühendisi Etiyopya Yapıray
Çevre MühendisiYapıray
Yapıray Demiryolu İnş. Sis. San. Ve Tic. A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun,
İşletmelerde ve projelerde  Çevre uygulamaları ile ilgili bilgiye ve tecrübeye sahip olan,
Tercihen en az C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikası sahibi olan,
Atık Arıtma Tesisi işletme tecrübesi olan,
MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, raporlama yapabilecek,
Tercihen SAP kullanabilen
İyi derecede İngilizce bilen,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Yurtdışında ikamet edebilecek olanÇevre Mühendisi aranmaktadır.
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Harita Teknikeri Etiyopya Yapı Merkezi
Harita TeknikeriYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği demiryolu projesinde görevlendirilmek üzere; 
 
Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinden mezun,
İyi derecede İngilizce bilen,
Alanında en az 3-5 yıl tecrübeli,
Totalstation ve GPS Saha Ölçüm Cihazlarını çok iyi kullanabilen,              
Tercihen demiryolu projelerinde tecrübeli,
Tercihen ofis tecrübesi olan ve proje çizimi konusunda tecrübeli,
NetCad-NetPro ve/veya AutaCad-Civil 3D ve MS Office programları kullanabilen,
Her türlü ölçü ve aplikasyonları yürüterek harita verilerini oluşturabilecek 
Harita Teknikeri  aranmaktadır.  
İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi'nin 25.12.2015 tarih 168720 sayılı izni ile verilmiştir.
 
Permanent / Full Time    High school (Graduate), Vocational school (Graduate)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Harita Mühendisi Etiyopya Yapı Merkezi
Harita MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Harita ve Kadastro Mühendisliği Bölümünden mezun,
Demiryolu ve Karayolu konusunda en az 3 yıllık tecrübeye sahip veya 1 proje bitirmiş,
Yurtdışı projelerinde daha önce görev almış,
Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı,
Koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip,
Autocad, Netcad ve MS Office programlarına hakim,
Çalışkan, aldığı sorumluluğu yerine getirebilecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, takım çalışmasına uyumlu,
İyi derecede İngilizce bilen 
Harita Mühendisi aranmaktadır.
İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi'nin 25.12.2015 tarih 168720 sayılı izni ile verilmiştir.
 
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Alet Operatörü Etiyopya Yapı Merkezi
Alet OperatörüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesinde görevlendirilmek üzere;
 
Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinden mezun,
Topoğrafik ölçüm aletlerini aktif olarak kullanabilen,
Total Station ve Nivo kullanımına hakim (özellikle Leica cihazları),
Rasat, aplikasyon, röleve, nivelman ve kot verme konularında tecrübe sahibi,
AutoCad ve NetCad programlarını kullanabilen,
Alanında 3-5 yıl tecrübesi olan,
Tercihen güzergah projesi tecrübeliAlet Operatörü aranmaktadır.
İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi'nin 25.12.2015 tarih 168720 sayılı izni ile verilmiştir.
 
Permanent / Full Time    High school (Graduate), Vocational school (Graduate)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Saha Mühendisi Etiyopya Yapı Merkezi
Saha MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi’nde  görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında 2-5 yıl tecrübeli,
Saha tecrübesi olan,
MS Office programlarına hakim,
Saha imalat ilerlemelerini raporlayabilecek,
Sahadaki ekiplerin üretimlerini takip edebilecek,
Sahadaki teknik kontrol ve denetimleri gerçekleştirebilecekSaha Mühendisi aranmaktadır.
 
İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi'nin 25.12.2015 tarih 168720 sayılı izni ile verilmiştir.
 
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ressam İstanbul(Asya) Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Teknik RessamFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
       
        Acıbadem 'de bulunan Merkez Ofis Teknik Tasarım Biriminde görevlendirilmek üzere,
* Üniversite ve MYO nun İnşaat Bölümü' nden mezun,* Alanında en az 3 yıl tecrübeli, * İyi derecede AutoCad ve MS Office programlarını kullanabilen,
* Köprü tasarımı konusunda temel bilgisi olan,
* Betonarme tasarım konusunda, tercihen öngerilmeli/ardgerilmeli betonarme tasarımı konusunda bilgili,
* Takım çalışmasına yatkın,
* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Teknik Ressam aranmaktadır.
 
Permanent / Full Time    Vocational school (Graduate), University (Graduate)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İşçi Sağlığı / İş Güvenliği ve Çevre Müdürü İstanbul(Avr.) Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
İşçi Sağlığı / İş Güvenliği ve Çevre MüdürüFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Freysas-Freyssinet company (French-Turkish), in charge of cable works on the Third Bosphorus Bridge is looking for a safety manager.
- Good level of English
- 5 years experience, amongst which 2 years in construction,
- A-level certificate is a plus
Seasonal / Project Based    University (Graduate), Masters (Graduate)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Saha Mühendisi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Saha MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi - SK EC (YMSK JV) Adi Ortaklık İşletmesi'nin yapımını üstlendiği Istanbul Boğaz Karayolu Tüp Geçişi Projesi'nde görevlendirilmek üzere,
 
Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik&Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Karayolu ve Tünel elektrik (Kuvvetli akım ve zayıf akım) tesisatlarının yapımı konusunda minimum 5 yıl saha tecrübesi olan,
Mesleki çalışmalarını yürütebilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Alt yüklenici / Taşeron  çalışmalarını sahada  kontrol edebilecek,
Autocad ve Office programlarına hakim,
İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,
Elektrik Saha Mühendisi istihdam edilmesi planlanmaktadır
Permanent / Full Time    University (Graduate)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Maliyet Kontrol Şefi Cezayir Yapı Merkezi
Maliyet Kontrol ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir'de yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Maliyet Kontrol alanında en az 5  yıl tecrübeye sahip,
Bütçe hazırlama, kontrolü ve analizi yapabilecek,
Birim Fiyat, Adam/Saat Analizi yapabilecek,
Gerçekleşen maliyetlerin kontrolünü ve gerekli raporlamaları yapabilecek,
Periyodik bütçe kontrollerini, revizyonlarını yapabilecek ve sapmaları değerlendirebilecek,
MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,
İyi derecede İngilizce bilen,
Cezayir’de ikamet edebilecekMaliyet Kontrol Şefi  aranmaktadır. 
Bu ilan İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi'nin 09.04.2015 tarih 51048 sayılı izni ile verilmiştir.
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ressam İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Teknik RessamYapı Merkezi
Yapı Merkezi - SK EC (YMSK JV) Adi Ortaklık İşletmesi'nin yapımını üstlendiği Istanbul Boğaz Karayolu Tüp Geçişi Projesi'nde görevlendirilmek üzere ,
Üniversite ve MYO nun İnşaat bölümünden mezun,
Alanında en az 5 yıl tecrübeli, 
İyi derecede AutoCad ve MS Office programlarını kullanabilen,Teknik Ressam istihdam edilmesi planlanmaktadır.
Permanent / Full Time    Vocational school (Graduate)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnşaat Teknikeri İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
İnşaat TeknikeriYapı Merkezi
Yapı Merkezi - SK EC (YMSK JV) Adi Ortaklık İşletmesi'nin yapımını üstlendiği Istanbul Boğaz Karayolu Tüp Geçişi Projesi'nde görevlendirilmek üzere,
 
Meslek Yüksek Okulları'nın İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun,
Derin kazı ve iksa yapıları, aç kapa tünel imalatları, fore kazık, zemin güçlendirme ve betonarme konusunda en az 5 yıl deneyimi olan,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Vardiyalı çalışabilecek,İnşaat Teknikeri istihdam edilmesi planlanmaktadır.
 
Permanent / Full Time    Vocational school (Graduate)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Mühendisi İstanbul(Avr.) Yapı Merkezi
Teknik Ofis MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi – SK EC (YMSK JV) Adi Ortaklık İşletmesi’nin yapımını üstlendiği İstanbul Boğazı Karayolu Tüp Geçişi Projesi’nde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Konusunda 3-5 yıl tecrübeli,
Planlama, raporlama, sözleşme, bütçe, birim fiyat analiz, metraj ve hakediş konularında tecrübeli,
Primavera, Autocad ve MS Office (excel, word) programlarını iyi derecede kullanan,
İyi seviyede İngilizce bilen,
Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış.Teknik Ofis Mühendisi istihdam edilmesi planlanmaktadır.
 
Permanent / Full Time    University (Student), University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Planlama Mühendisi Cezayir Yapı Merkezi
Planlama MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir'de yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Planlama konusunda en az 2 yıl tecrübeli,
Adam/Saat, S-Curve, Verimlilik Analizi konularında tecrübeli,
Tercihen yurtdışında büyük ölçekli proje ve şantiye tecrübesi olan,
MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,
İyi düzeyde Primavera-6 kullanabilen,
Çok iyi derecede İngilizce ve/veya Fransızca bilenPlanlama Mühendisi aranmaktadır.
Permanent / Full Time    University (Graduate)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Doküman Kontrol Yetkilisi Etiyopya Yapı Merkezi
Doküman Kontrol YetkilisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da  yapımını üstlendiği projesinde görevlendirilmek üzere
 
En az lise mezunu veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Doküman kontrol konusunda 3-5 yıl tecrübeli,
Tercihen daha önce bir doküman kontrol programı kullanmış,
MS Office programlarına hakim,
Dokümanların incelenmesi, kontrol edilmesi, dosyalanması ve arşivlenmesinden sorumlu olacak,
Etiyopya’da  ikamet edebilecek,
Takım çalışmasına yatkın
Doküman Kontrol Yetkilisi aranmaktadır.
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bilgi İşlem Yetkilisi Etiyopya Yapı Merkezi
Bilgi İşlem YetkilisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulları veya ilgili fakültelerinden mezun,
Alanında en az 3 yıl tecrübesi olan,
Windows Server bakımı, kurulumu ve yedeklemesi konularında bilgi sahibi,
Network bilgisi olan, altyapı ve kablolama konularında tecrübesi olan,
Kablosuz ağ kurulumu ve işletimini yapabilecek,
Günlük server ve kullanıcı yedeklerinin alınması işlemlerini gerçekleştirilebilecek,
Activedirectory konusunda tecrübesi olan,
Internet ve uydu bağlantı desteğini sağlayacak firma ile koordineli çalışabilecek,
Temel Firewall Yönetimi bilgisi olan,
Windows platformuna kullanıcı desteği sağlayabilecek kadar hakim ve sorun giderebilme konusunda tecrübesi olan,
Tercihen inşaat sektörü ve yurtdışı tecrübesi olan,
İyi derecede İngilizce bilen,
İletişimi kuvvetli ve uluslararası ekiplerle çalışma tecrübesi olanBilgi İşlem Yetkilisi aranmaktadır.
İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi'nin 03.04.2015 tarih 48057 sayılı izni ile verilmiştir.
Permanent / Full Time    Vocational school (Graduate), University (Student), University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bilgi İşlem Yetkilisi Cezayir Yapı Merkezi
Bilgi İşlem YetkilisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir'de yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulları veya ilgili fakültelerinden mezun,
Alanında en az 3 yıl tecrübesi olan,
Windows Server bakımı, kurulumu ve yedeklemesi konularında bilgi sahibi,
Network bilgisi olan, altyapı ve kablolama konularında tecrübesi olan,
Kablosuz ağ kurulumu ve işletimini yapabilecek,
Günlük server ve kullanıcı yedeklerinin alınması işlemlerini gerçekleştirilebilecek,
Activedirectory konusunda tecrübesi olan,
Internet ve uydu bağlantı desteğini sağlayacak firma ile koordineli çalışabilecek,
Temel Firewall Yönetimi bilgisi olan,
Windows platformuna kullanıcı desteği sağlayabilecek kadar hakim ve sorun giderebilme konusunda tecrübesi olan,
Tercihen inşaat sektörü ve yurtdışı tecrübesi olan,
İyi derecede İngilizce bilen,
İletişimi kuvvetli ve uluslararası ekiplerle çalışma tecrübesi olanBilgi İşlem Yetkilisi aranmaktadır.
 
Permanent / Full Time    Vocational school (Graduate), University (Student), University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Saha Mühendisi İstanbul(Asya) Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri Sanayi A.Ş.
Saha MühendisiFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri Sanayi A.Ş.
      Şirketimizin yurt içindeki projelerinde görev alacak,
* Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
* Sahada aktif olarak imalatda bulunarak, ekiplerin üretimlerini takip edebilecek,
* 3 yıl betonarme yapılar SAHA uygulamalarında deneyimli,
* Günlük/Haftalık raporlamalarını, planlama, iş programı ve takibini yapabilecek,
* İyi derecede Excel kullanabilen,
* İngilizce bilen,
* Aktif araç kullanabilen
* Askerlik hizmetini tamamlamış
Saha Mühendisleri aranmaktadır.
 
Permanent / Full Time    University (Graduate)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İdari İşler Elemanı İstanbul Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
İdari İşler ElemanıFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
        Şirketimizin İstanbul içinde bulunan şantiyelerinde, görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip engelli çalışma arkadaşı aranmaktadır.
* Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,
* İnşaat Muhasebesi ve İdari İşler alanında deneyim sahibi,
* Tercihen İngilizce bilen,
* Engel durumu ofis içinde aktif çalışmasına uygun olan,
* İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, diksiyonu düzgün
* MS Office programlarını iyi derece kullanabilen
 
Permanent / Full Time    High school (Graduate), Vocational school (Graduate), University (Graduate)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Büro Mühendisi İstanbul(Asya) Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Teknik Büro MühendisiFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
        We are looking for 'Technical Office Enginer' for our Business Unit in Acıbadem Headquarter with below qualifications ;
University degree at Civil Engineering,
3 years experienced in designing, planning, budget, coordination of multi site works,
Strong oral and written communication skills in English,
Ability to travel in Turkey and other countries if necessary,
Good knowledge of AutoCad and MS Office Programme,
Good communication and personal skills,
No military service obligation for male candidates,
B class driving licence,
 
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Graduate)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Şefi Etiyopya Yapı Merkezi
Satınalma ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.' nin Etiyopya' da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi’nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
MS Office programlarına hakim,
İyi derecede İngilizce bilen,
Satın alma ve lojistik konularında en az 10 yıl yurtdışı şantiye deneyimli,
Satın alma süreçleri ile ilgili raporlama yapabilecek,
Yurtdışında satın alma, lojistik ve gümrük konularında tecrübe sahibiSatınalma Şefi aranmaktadır.
İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi'nin 03.04.2015 tarih 48057 sayılı izni ile verilmiştir.
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Maden Mühendisi Etiyopya Yapı Merkezi
Maden MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.' nin Etiyopya' da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesi’nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında 0-2 yıl tecrübeli,
MS Office programlarına hakim,
İyi derecede İngilizce bilen,
İş Güvenliği konusunda bilgi sahibi,
Tercihen NetCad kullanabilenMaden Mühendisi aranmaktadır.
İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi'nin 03.04.2015 tarih 48057 sayılı izni ile verilmiştir.
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnşaat Mühendisi İstanbul(Avr.) Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
İnşaat MühendisiFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
      Şirketimizin yurt içinde Köprü-Viyadük yapımı ile ilgili projelerinde görev alacak, alttaki niteliklere sahip İnşaat Mühendisleri ve İnşaat Teknikerleri aranmaktadır.
İnşaat Mühendisliği ve İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun,
En az 2 yıl Köprü şantiyeleri tecrübeli,
Aktif araç kullanabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
İngilizce bilen,
AutoCad, Excel Programlarına iyi derecede hakim
Seasonal / Project Based    Vocational school (Graduate), University (Graduate)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yönetim Muhasebesi ve Mali Denetim Şefi İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Yönetim Muhasebesi ve Mali Denetim ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampüsünde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Ekonomi ve Bankacılık ve Finans bölümlerinden mezun,
Finansal İşlemler alanında en az 5 yıl tecrübeli,
İnşaat sektörüne ilişkin muhasebe ve finans uygulamalarına hakim,
Bütçe ve raporlama konusunda tecrübeli,
SAP kullanabilen,
MS Office programlarına hakim ,
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
Analitik düşünen, iletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasında başarılı,Yönetim Muhasebesi ve Mali Denetim Şefi aranmaktadır.
 
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik İşleri Şefi Cezayir Yapı Merkezi
Elektrik İşleri ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.' nin Cezayir'de yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun,
Konusunda en az 10 yıl tecrübeli,
Maliyet kontrol, saha ve şantiye uygulama – yönetim konularında tecrübeli,
İyi derecede İngilizce ve tercihen Fransızca bilen,
MS Office uygulamalarına hakim, Autocad bilgisine sahip,
Cezayir' de ikamet edebilecek,Elektrik İşleri Şefi aranmaktadır.
 
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Mühendisi Cezayir Yapı Merkezi
Teknik Ofis MühendisiYapı Merkezi
 Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir'de yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
İyi derecede Fransızca bilgisine sahip,
Teknik Ofis uygulamaları konusunda en az 2 yıl tecrübeye sahip,
Sahadan gelen raporların doğruluğunu irdeleyip, adam/saat ve maliyet analizlerini yapabilecek ve planlamaları takip edebilecek,
MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,Teknik Ofis Mühendisi aranmaktadır.
 
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sigorta Uzmanı İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Sigorta UzmanıYapı Merkezi
Yapı Merkezi Holding A.Ş.'nin Çamlıca'daki Merkez Kampus'unde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin lisans (tercihen Mühendislik veya İşletme fakülteleri) bölümlerinden mezun,
Acente, broker ya da sigorta şirketinde min. 3 yıl tecrübeli,
İyi derecede İngilizce seviyesine sahip,
Takım çalışmasına yatkın,
İletişim becerisi kuvvetli,
Analitik düşünme becerisi yüksek
Sigorta Uzmanı aranmaktadır.
 
 
 
 
Permanent / Full Time    University (Graduate)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Tasarım Mühendisi İstanbul Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Tasarım MühendisiFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
        Acıbadem 'de bulunan Merkez Ofis Teknik Tasarım Biriminde görevlendirilmek üzere,
 
• Tercihen Boğaziçi, ODTÜ, İTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu.
• 2-3 yıl “tasarım ofisi” tecrübesi olan,
• Köprü tasarımı konusunda temel bilgisi olan,
• Betonarme tasarım konusunda, tercihen öngerilmeli/ardgerilmeli betonarme tasarımı konusunda bilgili,
• Yapı anabilim dalı konularında yoğunlaşmış, tasarıma ilgi duyan,
• İyi derecede İngilizce yazma/konuşma becerisine sahip,
• SAP2000, SAFE, LARSA gibi FEM analiz proğramlarına hakim,
• AutoCAD vb. çizim proğramlarını kullanabilen,
• AASHTO, DBYBHY, ACI, EuroCode gibi standartlara hakim,
• Takım çalışmasına yatkın,
• Kendini geliştirmeye, yenilikleri öğrenmeye hevesli,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Tasarım Mühendisi aranmaktadır.
 
Permanent / Full Time    University (Graduate)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Güvenliği ve Çevre Müdürü Etiyopya Yapı Merkezi
İş Güvenliği ve Çevre MüdürüYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. olarak Etiyopya'da yapımını üstlendiğimiz Demiryolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,
A Sınıfı İG Uzmanı
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
İnşaat Sektörü İş Güvenliği ve Çevre faaliyetlerinde min. 10 yıl tecrübeli,
Yurtdışı / Uluslararası Proje deneyimi olan,
ISO/TS 14001, OHSAS 18001 Yönetim Sistemleri ve tüm sistem süreçlerinde deneyimli,
Tercihen Ekvator Prensipleri III, IFC Standartları süreçlerinde deneyimli,
İyi derecede MS Office kullanabilenİş Güvenliği ve Çevre Müdürü aramaktayız.
 
Permanent / Full Time    University (Graduate)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Planlama Mühendisi Etiyopya Yapı Merkezi
Planlama MühendisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya'da yapımını üstlendiği Demiryolu Projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Planlama konusunda en az 2 yıl tecrübeli,
Adam/Saat, S-Curve, Verimlilik Analizi konularında tecrübeli,
Tercihen yurtdışında büyük ölçekli proje ve şantiye tecrübesi olan,
MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen,
İyi düzeyde Tilos kullanabilen,
Çok iyi derecede İngilizce bilenPlanlama Mühendisi aranmaktadır.
 
İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi'nin 03.04.2015 tarih 48057 sayılı izni ile verilmiştir.
 
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Şefi Cezayir Yapı Merkezi
Teknik Ofis ŞefiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir'de yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Teknik Ofis konusunda en az 7  yıl tecrübeye sahip,
Tramvay tecrübesine sahip,
Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı, koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip,
Autocad ve MS Office programlarına hakim, tercihen SAP ve Tilos bilen
Teknik Ofis bünyesinde Bütçeleme, Planlama, Metraj, Hakediş, Kesin Hesap ve as-builtler ile ayrıca teknik şartname, sözleşme ve idari yazışmalar  konularına hakim,
İyi derecede İngilizce bilen
Çalışkan, aldığı sorumluluğu yerine getirebilecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, takım çalışmasına uyumlu. 
Teknik Ofis Şefi aranmaktadır.
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
IFRS Reporting Chief İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
IFRS Reporting ChiefYapı Merkezi
Yapı Merkezi Construction is one of the leading construction companies of Turkey and listed at global ENR 250 list every year. We build railway projects in Turkey, North&East Africa and Middle East which Project budget is million/billion dollars. Now, we are looking for an IFRS Reporting Chief for İstanbul Head Office with the qualifications below:
Bachelor’s degree in related departments,
Minimum 5 years of experience in Reporting (Big 4 experience is preferred),
Having an analytical thinking and problem solving skills,
Having an adaptability to dynamic working environment and flexible working hours,
Able to work with a team,
Strong communication skills
Strong knowledge and experience with Ms Office,
Experienced in Reporting,
Knowledge of TFRS/UFRS,
Excellent command of English,
No military obligation for male candidates.
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mali İşler Yetkilisi Etiyopya Yapı Merkezi
Mali İşler YetkilisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Mali İşler alanında en az 3 yıl tecrübeli,
İnşaat sektörüne ilişkin muhasebe ve finans uygulamalarına hakim ,
Projenin çalışılan ülke mevzuatlarına göre vergisel muhasebesini yönetebilecek,
Mali müşavir ile ilişkileri yürütebilecek,
Tüm kasa/banka işlemlerinin kontrolünü yapabilecek,
Minimum 1 yıllık yurt dışı inşaat sektörü tecrübesi olan,
Minimum 1 yıllık IFRS ve vergi deneyimi olan,
MS Office programlarına hakim ,
Tercihen SAP kullanabilen,
İyi derecede İngilizce bilen,
Analitik düşünen, iletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasında başarılı,
Tercihen daha önce Etiyopya’da çalışmışMali İşler Yetkilisi aranmaktadır.
Permanent / Full Time    University (Graduate)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mali İşler Görevlisi Etiyopya Yapı Merkezi
Mali İşler GörevlisiYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Etiyopya’da yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Mali İşler alanında en az 1 yıl tecrübeli,
İnşaat sektörüne ilişkin muhasebe ve finans uygulamalarına hakim ,
Projenin çalışılan ülke mevzuatlarına göre vergisel muhasebesini yönetebilecek,
Mali müşavir ile ilişkileri yürütebilecek,
Tüm kasa/banka işlemlerinin kontrolünü yapabilecek,
Minimum 1 yıllık yurt dışı inşaat sektörü tecrübesi olan,
Minimum 1 yıllık IFRS ve vergi deneyimi olan,
MS Office programlarına hakim ,
Tercihen SAP kullanabilen,
İyi derecede İngilizce bilen,
Analitik düşünen, iletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasında başarılı,
Tercihen daha önce Etiyopya’da çalışmışMali İşler Görevlisi aranmaktadır.
Permanent / Full Time    University (Graduate)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Personel ve İdari İşler Elemanı İstanbul(Asya) Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
Personel ve İdari İşler ElemanıFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
     Acıbadem de bulunan Merkez Ofis yerleşkemizde görev alacak,
* Üniversitelerin örgün öğretim veren, İİBF bölümlerinden mezun
* İngilizce bilen
* Tercihen idari işler / insan kaynakları alanında tecrübesi olan
* MS Ofis uygulamalarını iyi derecede kullanabilen
* B sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen
* Askerlik hizmetini tamamlamış
* İnsan ilişkilerinde başarılı, enerjik, ekip çalışmasına yatkın
* Bay
Personel ve İdari İşler Uzman Yardımcısı arıyoruz.
 
Permanent / Full Time    University (Graduate)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Lojistik Uzmanı İstanbul(Asya) Yapı Merkezi
Lojistik UzmanıYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Çamlıca' daki Merkez Kampüs' ünde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
En az 2 yıl lojistik, ithalat/ihracat tecrübeli,
Tercihen yurtdışı proje deneyimi olan,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Yurtdışına seyahat engeli olmayan,Lojistik Uzmanı aranmaktadır.
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnşaat Teknik Ressamı İstanbul(Avr.) Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
İnşaat Teknik RessamıFreysaş Freyssinet Yapı Sistemleri San. A.Ş.
        Freysas-Freyssinet company(French-Turkish), in charge of cable works on the Third Bosphorus Bridge is looking for a DRAFTMAN.
*The candidate does not need to have any experience on cable work, but he should be motivated, interested in technic and construction and fast-learner.
*Specialised in Civil Engineering and/or steel construction with previous working experience.
*Experience in Autocad and 3D software (Solidworks or 3D Autocad)
*Rigourous, organised, autonomous and reactive
*Good working skills in English.
Seasonal / Project Based    Vocational school (Graduate), University (Graduate)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Fransızca Tercüman Cezayir Yapı Merkezi
Fransızca TercümanYapı Merkezi
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.'nin Cezayir 'de yapımını üstlendiği projelerinde görevlendirilmek üzere;                    
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
İnşaat ve mekanik teknik terimlerine hakim,
Resmi ve gayri resmi yazışmaları kontrol etmek ve gerekli düzenlemeleri yapmak,
Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetliFransızca Tercüman aranmaktadır.
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme