Yedikule Surp Pirgiç Hastanesi 

Şirket Bilgileri

http://www.surppirgic.com

Yedikule Surp Pirgiç Hastanesi


Yedikule Surp Pirgiç Hastanesi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Anestezi Teknikeri İstanbul(Avr.) Yedikule Surp Pirgiç Hastanesi
Anestezi TeknikeriYedikule Surp Pirgiç Hastanesi
Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesinde görevlendirilmek üzere;  Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık MYO Anestezi bölümü mezunu, Alanında en az 2 yıl tecrübeye sahip, Branşı ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden, Sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Anestezi Teknikeri alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gastroenteroloji Uzmanı İstanbul(Avr.) Yedikule Surp Pirgiç Hastanesi
Gastroenteroloji UzmanıYedikule Surp Pirgiç Hastanesi
Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesinde görevlendirilmek üzere; Gastroenteroloji branşın da Uzman Tıp Doktoru olan, Girişimsel Endoskopik işlemler konusunda tecrübeli, Dahiliye kökenli, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Tercihen Kamu hizmetinden 01.10.2014 tarihinde ayrılmış, Tam zamanlı çalışabilecek, ''Gastroenteroloji Uzmanı'' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ameliyathane Hemşiresi İstanbul(Avr.) Yedikule Surp Pirgiç Hastanesi
Ameliyathane HemşiresiYedikule Surp Pirgiç Hastanesi
Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin veya Sağlık Meslek Liselerinin hemşirelik bölümlerinden mezun, En az 2 yıllık ameliyathane tecrübesi bulunan, Hasta ve yakınlarının memnuniyetine önem veren, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Güler yüzlü ve iletişmi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ameliyathane Hemşiresi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Nöroloji Uzmanı İstanbul(Avr.) Yedikule Surp Pirgiç Hastanesi
Nöroloji UzmanıYedikule Surp Pirgiç Hastanesi
Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesinde görevlendirilmek üzere; . Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, . Branşı ile ilgili tanı, tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi, . EEG ve EMG sertifikalarına sahip, . EEG ve EMG raporlama ve yorumlama konusunda deneyimli, . Alanı ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden, . Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, . Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Nöroloji Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Teknikeri İstanbul(Avr.) Yedikule Surp Pirgiç Hastanesi
Elektrik TeknikeriYedikule Surp Pirgiç Hastanesi
Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesinde Teknik Hizmetler biriminde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okulu veya Teknik Liselerin Elektrik bölümlerinden mezun, Tercihen sağlık sektörü olmak üzere en az iki (2) yıl tecrübeye sahip, Bina otomasyon sistemleri ve zayıf akım konularında tecrübeli, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, kişisel görünüşüne özen gösteren, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İst.(Avrupa) yakasında ikamet eden,         Elektrik Teknikeri alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı İstanbul(Avr.) Yedikule Surp Pirgiç Hastanesi
Ortopedi ve Travmatoloji UzmanıYedikule Surp Pirgiç Hastanesi
Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, Branşıyla ile ilgili tanı, tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Alanında en az 5 yıl deneyimli, Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, İletişim yönü güçlü, Tam zamanlı çalışabilecek, ''Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı'' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı