Yellow Medya 

Şirket Bilgileri

http://www.yellowmedya.com 

Yellow Medya

 

Yellow Medya, yerel aramada dünyanın en güvenilir markasının Türkiye temsilcisi olan Turkey Yellow Pages çatısı altında faaliyet gösteriyor.

Küresel çapta Dubai merkezli, 5 ülkede 700’den fazla çalışanı bulunan Al Wahda Express şirketler grubuna bağlı olan Yellow Medya, yerel arama alanında Türkiye’de lider konumda bulunuyor.

İstanbul Kavacık’ta bulunan donanımlı ofisinde hizmet veren Yellow Medya, Türkiye’deki hızlı büyüme ve gelişimine paralel bir şekilde gerçekleştirdiği işe alımlarla deneyimli ekibini güçlendirmeyi sürdürüyor. Küresel insan kaynakları politikasının bir gereği olarak, çalışan mutluluğunun her zaman ön planda tutulduğu Yellow Medya’da, çalışanların mesleki anlamda kendilerini geliştirmelerini sağlayan olanaklara fırsat eşitliği prensibi çerçevesinde yer veriliyor. Çalışanlar bu sayede, Yellow Medya’nın “sürekli gelişim” odaklı dinamik ortamında çok daha keyifli ve verimli bir şekilde görevlerini yerine getirebiliyorlar.

Yellow Medya, küçük, orta ya da büyük ölçekli tüm işletmelerin hem marka iletişimini hem de tüm satış performansını destekleyen, potansiyel müşteriler tarafından en kolay şekilde bulunmalarını sağlayan çözümler sunuyor. Güncel teknolojilerin tüm getirilerinden yararlanan, online, mobil ve lokasyon bazlı bu çözümler sayesinde, işletmelerin yerel arama ile ilgili tüm ihtiyaçları uygun maliyetlerle karşılanabiliyor.


 


Yellow Medya İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2014 Kariyer.net