Yemmak Makina Sanayi Tic.A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1962


Yem, atık işleme, kimya ve biomass mühendisliği alanlarında faaliyet gösteren Yemmak, sektöründe Türkiye lideri konumunda bulunuyor.  Makine ve ekipmanüretiminin yanı sıra anahtar teslim proses çözümleride sunanYemmak, yaklaşık 250 kişilik uzman kadrosuyla Bandırma’da 50.000 m2’lik alan üzerinde faaliyet gösteriyor.
Saatte 100 ton yem üretimi yapabilen mega fabrikaların anahtar teslim projelerini gerçekleştiren ve dünyanın en önemli yem üreticilerinin tercihi olanYemmak, üretiminin yüzde 70’ini Mısır, İran, Irak, Suriye, İsrail ve diğer Ortadoğu ülkeleri ile Orta Asya Türkî Cumhuriyetler, Rusya ve Ukrayna’dan oluşan 30 ülkeye ihraç ediyor.
Çalışanlarıyla birlikte müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı ve uluslararası kalite standartlarında ürün ve projeler geliştirmeyi hedefleyenYemmak,sektöründe liderliğimisyon edinmiş bir sanayi kuruluşudur.
Yemmak’ta en önemli sermaye, insan kaynağıdır. Elli yılı aşkın deneyimle oluşturulan Yemmak kurum kültüründe yeniliklere ve değişimlere açık olmak temel ilkedir.
Tutkulu, enerjik, motivasyonu yüksek, rekabetçi bir çalışma ortamında kendini ve işini geliştiren uzman çalışanlarıyla dünyaya hizmet vermektedir.
 
Sektör: Yem, Atık İşleme, Kimya ve Biomass Mühendisliği
Kuruluş: 1965
Şirket Büyüklüğü: 250-500 çalışan
Web Sitesi: www.yemmak.com
Genel Merkez: 600 Evler Mah. Balıkesir Asf. Sol Taraf No:96 Bandırma,  Balıkesir

 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Makine ve Ekipmanlar


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneYemmak Makina Sanayi Tic.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Pazarlama Mühendisi Balıkesir Yemmak Makina Sanayi Tic.A.Ş.
Satış Pazarlama MühendisiYemmak Makina Sanayi Tic.A.Ş.
En az 2 yıl tecrübeli Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya İşletme bölümlerinden mezun,Çok iyi derece İngilizce veya Arapça ve Fransızca bilenErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyeti olan, Seyahat engeli olmayan, Bandırma'da ikamet eden veya edebilecek, Sistemli, tertipli ve disiplinli çalışma tarzı olan, Kendini geliştirmeyi seven, Hitabeti iyi ( telefon görüşmelerinde nazik ve yetenekli )
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir SMMM Balıkesir Yemmak Makina Sanayi Tic.A.Ş.
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir SMMMYemmak Makina Sanayi Tic.A.Ş.
•Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye ve benzeri bölümlerinden mezun•Mali mevzuat , SGK ve Vergi mevzuatı konularında bilgi ve deneyim sahibi,•MS Office uygulamalarına hakim•Muhasebe alanında  minimum 5 yıl tecrübeli•Finans Bölümü ile koordineli çalışılması gibi başlıca konularda bilgili, tecrübeli ve yetenekli•Şirketin vergisel yükümlülüklerinin doğru olarak ve zamanında yerine getirilmesinin sağlanıp kontrol edebilecek,•Aylık olarak resmi kuruluşlara verilecek (KDV, Muhtasar, Kurumlar vb.) tüm beyannamelerin hazırlanmasından sorumlu olunması,•Ekip çalışmasına uyumlu•Sonuç odaklı , takipçi, analitik düşünce yapısına sahip •Mali müşavir belgesi olan•Bandırma'da ikamet edecek •Askerliğini tamamlamış bay aday arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı