Yemmak Makina Sanayi Tic.A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1962


Yem, atık işleme, kimya ve biomass mühendisliği alanlarında faaliyet gösteren Yemmak, sektöründe Türkiye lideri konumunda bulunuyor.  Makine ve ekipmanüretiminin yanı sıra anahtar teslim proses çözümleride sunanYemmak, yaklaşık 250 kişilik uzman kadrosuyla Bandırma’da 50.000 m2’lik alan üzerinde faaliyet gösteriyor.
Saatte 100 ton yem üretimi yapabilen mega fabrikaların anahtar teslim projelerini gerçekleştiren ve dünyanın en önemli yem üreticilerinin tercihi olanYemmak, üretiminin yüzde 70’ini Mısır, İran, Irak, Suriye, İsrail ve diğer Ortadoğu ülkeleri ile Orta Asya Türkî Cumhuriyetler, Rusya ve Ukrayna’dan oluşan 30 ülkeye ihraç ediyor.
Çalışanlarıyla birlikte müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı ve uluslararası kalite standartlarında ürün ve projeler geliştirmeyi hedefleyenYemmak,sektöründe liderliğimisyon edinmiş bir sanayi kuruluşudur.
Yemmak’ta en önemli sermaye, insan kaynağıdır. Elli yılı aşkın deneyimle oluşturulan Yemmak kurum kültüründe yeniliklere ve değişimlere açık olmak temel ilkedir.
Tutkulu, enerjik, motivasyonu yüksek, rekabetçi bir çalışma ortamında kendini ve işini geliştiren uzman çalışanlarıyla dünyaya hizmet vermektedir.
 
Sektör: Yem, Atık İşleme, Kimya ve Biomass Mühendisliği
Kuruluş: 1965
Şirket Büyüklüğü: 250-500 çalışan
Web Sitesi: www.yemmak.com
Genel Merkez: 600 Evler Mah. Balıkesir Asf. Sol Taraf No:96 Bandırma,  Balıkesir

 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Makine ve Ekipmanlar


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneYemmak Makina Sanayi Tic.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Makine Mühendisi Balıkesir Yemmak Makina Sanayi Tic.A.Ş.
Makine MühendisiYemmak Makina Sanayi Tic.A.Ş.
- Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,- İyi Derecede ingilizce bilgisine sahip,- MS Office Programlarını etkin olarak kullanabilen,- Takım çalışmasına yatkın,- Sonuç odaklı ve inisiyatif kullanabilen,- Seyahat engeli olmayan,- Bandırma da ikamet eden yada ikamet edebilecek,- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,- Autocad programını bilen,- Malzeme bilgisi olan, uygulama ve projelendirme deneyimli- Proje Tipi üretim sistemlerinde görev almış,Tercihen;- İkinci bir dil bilgisine sahip (Almanca, Arapça, Rusça v.b.),
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı Balıkesir Yemmak Makina Sanayi Tic.A.Ş.
Yönetici AsistanıYemmak Makina Sanayi Tic.A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen büro yönetimi ve sekreterlik,halkla ilişkiler veya iletişim bölümlerinden mezun)Yönetici Asistanlığı konusunda en az 3 yıl deneyimli İyi derecede ingilizce bilen Diksyonu düzgün ,güler yüzlü ve dış görüntüsüne önem veren Ms Office programlarını kullanabilen Seyahatlerde ulaşım ve konaklama konusunda bilgi sahibi ve toplantı organizasyonu hakkında tecrübeliOfis araçlarını kullanabilen Bandırma'da ikamet eden veya edebilecek Bayan yönetici asistanı adayı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı