Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi  

Şirket Bilgileri

http://www.yeniilac.com.tr

Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
 
Recordati, merkezi İtalya’da olan, Avrupa ülkeleri  ve Türkiye’de operasyonları  bulunan, Orta ve Doğu Avrupa’nın yeni pazarlarında büyüyen Avrupalı bir ilaç grubudur. Recordati, araştırma ve geliştirme yatırımlarını, kardiyovasküler ve üroloji alanlarında ve nadir hastalıkların tedavisinde yapmaktadır. Recordati‘nin özel ve lisanslı ürünleri, nadir hastalıklar da dahil olmak üzere geniş bir tedavi alanına sahiptir.
1926’da  Giovanni Recordati tarafından “Laboratorio Farmacologico Reggiano " olarak Correggio’da (Reggio Emilia, İtalya) temelleri atılan Recordati Group dünyada 135 ülkede faaliyet göstermektedir.
Recordati Group Türkiye’deki ilk yatırımını 2008 yılında, 1927’den beri faaliyet gösteren Yeni İlaç Hammaddeleri San. ve Tic. A.Ş’yi satın alarak yapmış ve Yeni Recordati İlaç olarak Türkiye pazarında yer almıştır. 2011 yılında Recordati Group’un Türkiye’de 2. büyük yatırımı olan Dr. F. Frik ilaçlarını satın alması ile iki firma birleşmiş ve bugün Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş adı altında büyüyen bir organizasyon olarak faaliyetlerini devam ettirmektedir.
Gerek yurt içi, gerekse ihracata yönelik üretimi sürekli yatırımlarla gelişmektedir. Recordati İlaç, tüm yurtta çalışmalarını sürdüren, güçlü satış-pazarlama ekibi ve güvenilir ilaç üretim tecrübesi ile, insan sağlığı ve ülke ekonomisine katkıda bulunmanın gururunu taşımaktadır
 
Vizyon
İnsan sağlığını korumayı temel alan yaklaşımıyla ilaç sektöründe hızla büyüyen, tercih edilen, güvenilir ve lider bir firma olmaktır.
 
Misyon
Yaşam kalitesini arttıran, güvenilir, yenilikçi, kendini katma değer yaratan ürünler keşfetmeye ve geliştirmeye adamış, insan sağlığına katkıda bulunmayı temel amaç edinen uluslararası bir ilaç grubu olmaktır.
 
Değerlerimiz
İnsana saygılı
Dürüst
Güvenilir
Çalışkan
Çevreye Duyarlı
Kaliteli
Yenilikçi
Dinamik
Girişimci
 
Üretim
Belirli bir program dahilinde yapılan ve yapılmakta olan yeni yatırımlar sonucunda makine parkı ve otomasyon sistemleri sürekli olarak yenilenmekte, bu sayede hem modern üretim teknikleri uygulanmakta, hem de üretim süreleri kısalmaktadır. Tesislerimizde GMP kurallarına tamamen uygun olarak; granül efervesan, süspansiyon, emülsiyon, şurup, pomat, krem, tablet, draje, toz, poşet, kapsül ve mikropellet formlarında olmak üzere yıllık 35 milyon kutuyu bulan 70 çeşit değişik ilaç üretimi yapılmaktadır. Uzman ve deneyimli bir ekibe sahip olan firmamız, uzun yıllardır çeşitli yerli ve yabancı ilaç sirketlerine fason hizmeti vermenin gururunu yaşamaktadır.
 
Kalite
Kalite güvence sisteminin birer parçası olan Kalite Kontrol ve Mikrobiyoloji Departmanları cGLP standartlarına uygun olarak hizmet vermektedirler.
Kalite Kontrol Departmanımız, sahip olduğu gelişmiş kontrol aletleri ve deneyimli personeli sayesinde doğru ve kesin sonuçlara, güvenilir ve çabuk yöntemlerle ulaşmaktadır.
Şirketimizin temel prensiplerinden biri olan eğitim, elemanlarımızın uluslar arası otoritelerce onaylanan standartlar doğrultusunda çalışmalarını sürdürmelerini sağlamaktadır.
Gerçekleştirilen tüm prosesler, yazılı standart operasyon prosedürlerine (SOP) uygun yürütülmekte ve yapılan tüm işlemler kayıt altına alınarak dokümante edilmektedir.
Tüm Kalite Güvence ekibimiz; validasyon, kalibrasyon, SOP yenileme, stabilite kontrol ve temiz oda kontrol konularında uzman konumdadır.
 
Çevre
Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak sadece bu günü değil, gelecek nesilleri de düşünerek çevreyi ve doğal kaynakları korumayı ilke edinmiştir.
Ulusal ve uluslararası kuralları göz önüne alarak hazırlamış olduğu Atık Yönetimi programını uygulamaktadır.
 
Satış-Pazarlama
Tüm Türkiye’de bölge müdürlüklerimize bağlı olarak faaliyet gösteren, eğitimli, deneyimli, aktif satış kadromuz
medikal, ürün bilgisi, satış ve pazarlama teknikleri konularında sürekli eğitimlerle desteklenmektedir.
 

 
Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
KALİTE KONTROL ANALİSTİ Tekirdağ Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
KALİTE KONTROL ANALİSTİRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Kimya ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe kalite kontrol, hammadde ya da bitmiş ürün stabilite bölümlerinde benzer pozisyonlarda min. 1-2 yıl deneyimli,Kalite Kontrol Analistliği alanında kariyer hedefi olan, gelişime açık, Tercihen iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, iş takibi ve sonuçlandırma becerisine sahip, Titiz çalışan ve detaylara önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Çerkezköy, Çorlu, Saray civarında ikamet eden, edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
EXPORT SPECIALIST İstanbul(Avr.) Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
EXPORT SPECIALISTRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
We are looking for a EXPORT SPECIALIST for our multinational pharmaceutical company which is located in Maslak, with the following qualifications:Graduated from a reputable university in related field, Experience of min.2 years in Export preferably in pharmaceutical company, Deep customs & foreign trade knowledge Fluent in English ; second foreign language preferably Russian, Arabic and French.Able to use Microsoft Office programs effectively, Have good supervisory skills of export & customs operations in a complex environment.Excellent analytical, communication, presentation and organization skills, No restrictions for travelling abroad, No military obligations for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKİNE OPERATÖRÜ (ÇERKEZKÖY) Tekirdağ Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
MAKİNE OPERATÖRÜ (ÇERKEZKÖY)Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikamızın ÜRETİM departmanında görevlendirilmek üzere;En az Lise, tercihen Meslek Yüksek Okul mezunu, İlaç sektöründe, Katı, Yarı Katı, Likit bölümlerinde Üretim/ Dolum/ Ambalaj makinelerinden birinde en az 3 yıl deneyimli,Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tekirdağ Çerkezköy, Çorlu, Kapaklı'da ikamet eden/edebilecek. Makine Operatörü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Purchasing Specialist İstanbul(Avr.) Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Purchasing SpecialistRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
University Graduated, Minimum 2-3 years of purchasing experience preferably in Pharmaceutical, Chemistry,Excellent command of verbal and written English, Excellent command of Microsoft Office applications and SAP MM Module, Strong analytical and excellent negotiation skills, interpersonal & communication skills,Able to communicate well with third parties; customs broker, suppliers etc. Willing to take a new responsibilities/tasks and gain critical experiences, Being a strong team player, Result oriented, self-confident, open minded, No obstacles for international and local travelling, Completed military service for male applicants, Having a valid driving license, Preferably resident in İstanbul European side.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE VALİDASYON UZMANI Tekirdağ Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
KALİTE GÜVENCE VALİDASYON UZMANIRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,  Benzer bir pozisyonda en az 4 yıl deneyime sahip,  İyi derecede İngilizce bilen,  MS Office programlarına hakim,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Çerkezköy-Çorlu-Saray ilçelerinde ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL İNSAN KAYNAKLARI UZMANI İstanbul(Avr.) Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
DÖNEMSEL İNSAN KAYNAKLARI UZMANIRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İlaç sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası firmamızda min. 4 ay süreli proje bazlı görev yapacak Dönemsel İnsan Kaynakları Uzmanı aramaktayız.Üniversite mezunu ( tercihen İnsan Kaynakları yönetimi, MBA vb  alanlarda master yapmış ).İnsan Kaynakları işe alım ve seçme yerleştirme, performans değerlendirme ve kariyer yönetimi  alanında en az 3 yıl deneyimli,  ayrıca  İş Kanunu, Yasal Mevzuat ve ilgili uygulamalarında bilgi ve deneyim sahibi.İyi derecede İngilizce bilen. Microsoft Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen. Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli; analitik düşünebilen, proaktif; dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen; takım çalışmasına yatkın; diksiyonu düzgün, disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. Yoğun çalışma ortamına ve Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. Seyahat engeli olmayan.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GROUP PRODUCT MANAGER İstanbul(Avr.) RECORDATİ İLAÇ SAN. VE TİC .A.Ş.
GROUP PRODUCT MANAGERRECORDATİ İLAÇ SAN. VE TİC .A.Ş.
Bachelor degree. Master degree preferable. Min. 3 years experience in the pharmaceutical industry in the same position and team management.Excellent command of English both written and spoken.Excellent knowledge of MS Office applications. No restriction for international and local  travelling.Strong analytical and strategical skills ,interpersonal & communication skills.Result oriented , effective teamwork, strong planning and organisational skills.Completed military service for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ ÜRÜN TANITIM & SATIŞ TEMSİLCİSİ(Tüm Türkiye) Adana, Adıyaman... Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
TIBBİ ÜRÜN TANITIM & SATIŞ TEMSİLCİSİ(Tüm Türkiye)Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Tercihen Üniversite mezunu,  İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl ve üzeri deneyimli (kardiyoloji, üroloji ürünlerinde ve kronik pazarda çalışmış)ÜTE sertifkasına sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İletişim becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, aktif, dinamik, Takım çalışmasına yatkın, Hedef ve satış odaklı çalışan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı