Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi  

Şirket Bilgileri





http://www.yeniilac.com.tr

Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
 
Recordati, merkezi İtalya’da olan, Avrupa ülkeleri  ve Türkiye’de operasyonları  bulunan, Orta ve Doğu Avrupa’nın yeni pazarlarında büyüyen Avrupalı bir ilaç grubudur. Recordati, araştırma ve geliştirme yatırımlarını, kardiyovasküler ve üroloji alanlarında ve nadir hastalıkların tedavisinde yapmaktadır. Recordati‘nin özel ve lisanslı ürünleri, nadir hastalıklar da dahil olmak üzere geniş bir tedavi alanına sahiptir.
1926’da  Giovanni Recordati tarafından “Laboratorio Farmacologico Reggiano " olarak Correggio’da (Reggio Emilia, İtalya) temelleri atılan Recordati Group dünyada 135 ülkede faaliyet göstermektedir.
Recordati Group Türkiye’deki ilk yatırımını 2008 yılında, 1927’den beri faaliyet gösteren Yeni İlaç Hammaddeleri San. ve Tic. A.Ş’yi satın alarak yapmış ve Yeni Recordati İlaç olarak Türkiye pazarında yer almıştır. 2011 yılında Recordati Group’un Türkiye’de 2. büyük yatırımı olan Dr. F. Frik ilaçlarını satın alması ile iki firma birleşmiş ve bugün Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş adı altında büyüyen bir organizasyon olarak faaliyetlerini devam ettirmektedir.
Gerek yurt içi, gerekse ihracata yönelik üretimi sürekli yatırımlarla gelişmektedir. Recordati İlaç, tüm yurtta çalışmalarını sürdüren, güçlü satış-pazarlama ekibi ve güvenilir ilaç üretim tecrübesi ile, insan sağlığı ve ülke ekonomisine katkıda bulunmanın gururunu taşımaktadır
 
Vizyon
İnsan sağlığını korumayı temel alan yaklaşımıyla ilaç sektöründe hızla büyüyen, tercih edilen, güvenilir ve lider bir firma olmaktır.
 
Misyon
Yaşam kalitesini arttıran, güvenilir, yenilikçi, kendini katma değer yaratan ürünler keşfetmeye ve geliştirmeye adamış, insan sağlığına katkıda bulunmayı temel amaç edinen uluslararası bir ilaç grubu olmaktır.
 
Değerlerimiz
İnsana saygılı
Dürüst
Güvenilir
Çalışkan
Çevreye Duyarlı
Kaliteli
Yenilikçi
Dinamik
Girişimci
 
Üretim
Belirli bir program dahilinde yapılan ve yapılmakta olan yeni yatırımlar sonucunda makine parkı ve otomasyon sistemleri sürekli olarak yenilenmekte, bu sayede hem modern üretim teknikleri uygulanmakta, hem de üretim süreleri kısalmaktadır. Tesislerimizde GMP kurallarına tamamen uygun olarak; granül efervesan, süspansiyon, emülsiyon, şurup, pomat, krem, tablet, draje, toz, poşet, kapsül ve mikropellet formlarında olmak üzere yıllık 35 milyon kutuyu bulan 70 çeşit değişik ilaç üretimi yapılmaktadır. Uzman ve deneyimli bir ekibe sahip olan firmamız, uzun yıllardır çeşitli yerli ve yabancı ilaç sirketlerine fason hizmeti vermenin gururunu yaşamaktadır.
 
Kalite
Kalite güvence sisteminin birer parçası olan Kalite Kontrol ve Mikrobiyoloji Departmanları cGLP standartlarına uygun olarak hizmet vermektedirler.
Kalite Kontrol Departmanımız, sahip olduğu gelişmiş kontrol aletleri ve deneyimli personeli sayesinde doğru ve kesin sonuçlara, güvenilir ve çabuk yöntemlerle ulaşmaktadır.
Şirketimizin temel prensiplerinden biri olan eğitim, elemanlarımızın uluslar arası otoritelerce onaylanan standartlar doğrultusunda çalışmalarını sürdürmelerini sağlamaktadır.
Gerçekleştirilen tüm prosesler, yazılı standart operasyon prosedürlerine (SOP) uygun yürütülmekte ve yapılan tüm işlemler kayıt altına alınarak dokümante edilmektedir.
Tüm Kalite Güvence ekibimiz; validasyon, kalibrasyon, SOP yenileme, stabilite kontrol ve temiz oda kontrol konularında uzman konumdadır.
 
Çevre
Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak sadece bu günü değil, gelecek nesilleri de düşünerek çevreyi ve doğal kaynakları korumayı ilke edinmiştir.
Ulusal ve uluslararası kuralları göz önüne alarak hazırlamış olduğu Atık Yönetimi programını uygulamaktadır.
 
Satış-Pazarlama
Tüm Türkiye’de bölge müdürlüklerimize bağlı olarak faaliyet gösteren, eğitimli, deneyimli, aktif satış kadromuz
medikal, ürün bilgisi, satış ve pazarlama teknikleri konularında sürekli eğitimlerle desteklenmektedir.
 

 




Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 11
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
MAKİNE OPERATÖRÜ (ÇERKEZKÖY) Tekirdağ Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
MAKİNE OPERATÖRÜ (ÇERKEZKÖY)Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikamızın ÜRETİM departmanında görevlendirilmek üzere; En az Lise, tercihen Meslek Yüksek Okul mezunu, İlaç sektöründe ambalaj veya diğer üretim makinelerinde en az 3 yıl deneyimli, Esnek çalışma saatlerine ve Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tekirdağ Çerkezköy veya civarında ikamet eden/edebilecek.Makine Operatörü aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BİTMİŞ ÜRÜN-STABİLİTE ANALİSTİ Tekirdağ Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
BİTMİŞ ÜRÜN-STABİLİTE ANALİSTİRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Kimya ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe kalite kontrol ya da bitmiş ürün stabilite bölümlerinde benzer pozisyonlarda min. 1-2 yıl deneyimli, Kalite Kontrol Analistliği alanında kariyer hedefi olan, gelişime açık, Tercihen iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, iş takibi ve sonuçlandırma becerisine sahip, Titiz çalışan ve detaylara önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Çerkezköy, Çorlu, Saray civarında ikamet eden, edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKİNE BAKIM TEKNİSYENİ (ÇERKEZKÖY) Tekirdağ Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
MAKİNE BAKIM TEKNİSYENİ (ÇERKEZKÖY)Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
 İlaç sektöründe faaliyet gösteren uluslararası şirketimiz için ÜRETİM bölümünde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksekokulları veya Endüstri Meslek/Teknik Liselerinin makine ve ilgili bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe deneyimli İlaç imalat ve ambalajlama makinelerinin tamir bakım işlemlerini yapabilecek mekanik bilgiye sahip olan, Temel elektrik bilgisine sahip, Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış. Tekirdağ-Çerkezköy, Çorlu veya yakın ilçelerde ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
FİLM KAPLAMA MAKİNE OPERATÖRÜ (ÇERKEZKÖY) Tekirdağ Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
FİLM KAPLAMA MAKİNE OPERATÖRÜ (ÇERKEZKÖY)Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikamızın ÜRETİM departmanında görevlendirilmek üzere; En az Lise, tercihen Meslek Yüksek Okul mezunu, İlaç sektöründe Film Kaplama makinelerinde en az 2 yıl deneyimli, Esnek çalışma saatlerine ve Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tekirdağ Çerkezköy veya civarında ikamet eden/edebilecek.Makine Operatörü aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM ELEMANI (ÇERKEZKÖY) Tekirdağ Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ÜRETİM ELEMANI (ÇERKEZKÖY)Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikamızın ÜRETİM  departmanında görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen İlaç ve gıda sektöründe üretim departmanlarında 1-2 yıl tecrübeli, Tekirdağ Çerkezköy, Çorlu veya yakın ilçelerde ikamet eden/edebilecek, Esnek çalışma saatlerine ve Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışçalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL ÜRETİM ELEMANI İstanbul(Avr.) Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
DÖNEMSEL ÜRETİM ELEMANIRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İlaç sektöründe faaliyet gösteren uluslararası şirketimiz için ÜRETİM  departmanında görevlendirilmek üzere 6 ay süreli görev yapacak  "Dönemsel Üretim Elemanı" çalışma arkadaşları aranmaktadır. Tercihen lise mezunu, Tercihen İlaç ve gıda sektöründe üretim departmanlarında 1-2 yıl tecrübeli, Avcılar, Küçükçekmece, Esenyurt, Bahçeşehir, Beylikdüzü, Sefaköy, Gaziosmanpaşa, Yenibosna ve civarında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine ve Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
MİKROBİYOLOJİ ANALİSTİ Tekirdağ Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
MİKROBİYOLOJİ ANALİSTİRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun, Sektöründe veya benzer sektörde, ilgili alanda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen iyi derece İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tekirdağ-Çerkezköy veya çevre ilçelerde ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO ELEMANI (ÇERKEZKÖY) Tekirdağ Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
DEPO ELEMANI (ÇERKEZKÖY)Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikamızın Planlama & Lojistik departmanında görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Depo, lojistik, sevkiyat bölümlerinde, tercihen İlaç veya Gıda sektöründe 1-2 yıl tecrübeli, Tekirdağ Çerkezköy, Çorlu veya yakın ilçelerde ikamet eden/edebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış"Depo Elemanları" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİBRASYON VE SAF SU SİSTEMLERİ SORUMLUSU Tekirdağ Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
KALİBRASYON VE SAF SU SİSTEMLERİ SORUMLUSURecordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Mühendislik eğitimi almış, tercihen Fizik Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen İlaç sektöründe, kalibrasyona tabi cihazlar veya saf su imalatı konularında 3-4 yıllık deneyime sahip, Beamex, Lighthouse marka kalibrasyon cihazlarının ve bu cihazların sıcaklık, fark basınç, debi ölçümünde kullanılan modülleri ile ilgili bilgi sahibi, Microsoft Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, analitik düşünme özelliklerine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, dinamik, sonuç odaklı, İngilizce bilen, Çerkezköy veya civarında ikamet eden/edebilecek, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RUHSATLANDIRMA / RESMİ İLİŞKİLER UZMANI Ankara Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
RUHSATLANDIRMA / RESMİ İLİŞKİLER UZMANIRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Üniversite mezunu, Ruhsat ve geri ödeme dosya başvuruları ve resmi kurumlar ile ilişkiler konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarında bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, dinamik ve gelişime açık, Seyahat engeli olmayan, Ankara'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ ÜRÜN TANITIM VE SATIŞ TEMSİLCİSİ Bursa, Konya Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
TIBBİ ÜRÜN TANITIM VE SATIŞ TEMSİLCİSİRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
· Tercihen Üniversite mezunu, · İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl ve üzeri deneyimli (kardiyoloji, üroloji ürünlerinde ve kronik pazarda çalışmış)· MS Office programlarını etkin kullanabilen,· İletişim becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, aktif, dinamik,· Takım çalışmasına yatkın,· Hedef ve satış odaklı çalışan,· Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,· Seyahat engeli bulunmayan,· Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı