Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi  

Şirket Bilgileri

http://www.yeniilac.com.tr

Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
 
Recordati, merkezi İtalya’da olan, Avrupa ülkeleri  ve Türkiye’de operasyonları  bulunan, Orta ve Doğu Avrupa’nın yeni pazarlarında büyüyen Avrupalı bir ilaç grubudur. Recordati, araştırma ve geliştirme yatırımlarını, kardiyovasküler ve üroloji alanlarında ve nadir hastalıkların tedavisinde yapmaktadır. Recordati‘nin özel ve lisanslı ürünleri, nadir hastalıklar da dahil olmak üzere geniş bir tedavi alanına sahiptir.
1926’da  Giovanni Recordati tarafından “Laboratorio Farmacologico Reggiano " olarak Correggio’da (Reggio Emilia, İtalya) temelleri atılan Recordati Group dünyada 135 ülkede faaliyet göstermektedir.
Recordati Group Türkiye’deki ilk yatırımını 2008 yılında, 1927’den beri faaliyet gösteren Yeni İlaç Hammaddeleri San. ve Tic. A.Ş’yi satın alarak yapmış ve Yeni Recordati İlaç olarak Türkiye pazarında yer almıştır. 2011 yılında Recordati Group’un Türkiye’de 2. büyük yatırımı olan Dr. F. Frik ilaçlarını satın alması ile iki firma birleşmiş ve bugün Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş adı altında büyüyen bir organizasyon olarak faaliyetlerini devam ettirmektedir.
Gerek yurt içi, gerekse ihracata yönelik üretimi sürekli yatırımlarla gelişmektedir. Recordati İlaç, tüm yurtta çalışmalarını sürdüren, güçlü satış-pazarlama ekibi ve güvenilir ilaç üretim tecrübesi ile, insan sağlığı ve ülke ekonomisine katkıda bulunmanın gururunu taşımaktadır
 
Vizyon
İnsan sağlığını korumayı temel alan yaklaşımıyla ilaç sektöründe hızla büyüyen, tercih edilen, güvenilir ve lider bir firma olmaktır.
 
Misyon
Yaşam kalitesini arttıran, güvenilir, yenilikçi, kendini katma değer yaratan ürünler keşfetmeye ve geliştirmeye adamış, insan sağlığına katkıda bulunmayı temel amaç edinen uluslararası bir ilaç grubu olmaktır.
 
Değerlerimiz
İnsana saygılı
Dürüst
Güvenilir
Çalışkan
Çevreye Duyarlı
Kaliteli
Yenilikçi
Dinamik
Girişimci
 
Üretim
Belirli bir program dahilinde yapılan ve yapılmakta olan yeni yatırımlar sonucunda makine parkı ve otomasyon sistemleri sürekli olarak yenilenmekte, bu sayede hem modern üretim teknikleri uygulanmakta, hem de üretim süreleri kısalmaktadır. Tesislerimizde GMP kurallarına tamamen uygun olarak; granül efervesan, süspansiyon, emülsiyon, şurup, pomat, krem, tablet, draje, toz, poşet, kapsül ve mikropellet formlarında olmak üzere yıllık 35 milyon kutuyu bulan 70 çeşit değişik ilaç üretimi yapılmaktadır. Uzman ve deneyimli bir ekibe sahip olan firmamız, uzun yıllardır çeşitli yerli ve yabancı ilaç sirketlerine fason hizmeti vermenin gururunu yaşamaktadır.
 
Kalite
Kalite güvence sisteminin birer parçası olan Kalite Kontrol ve Mikrobiyoloji Departmanları cGLP standartlarına uygun olarak hizmet vermektedirler.
Kalite Kontrol Departmanımız, sahip olduğu gelişmiş kontrol aletleri ve deneyimli personeli sayesinde doğru ve kesin sonuçlara, güvenilir ve çabuk yöntemlerle ulaşmaktadır.
Şirketimizin temel prensiplerinden biri olan eğitim, elemanlarımızın uluslar arası otoritelerce onaylanan standartlar doğrultusunda çalışmalarını sürdürmelerini sağlamaktadır.
Gerçekleştirilen tüm prosesler, yazılı standart operasyon prosedürlerine (SOP) uygun yürütülmekte ve yapılan tüm işlemler kayıt altına alınarak dokümante edilmektedir.
Tüm Kalite Güvence ekibimiz; validasyon, kalibrasyon, SOP yenileme, stabilite kontrol ve temiz oda kontrol konularında uzman konumdadır.
 
Çevre
Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak sadece bu günü değil, gelecek nesilleri de düşünerek çevreyi ve doğal kaynakları korumayı ilke edinmiştir.
Ulusal ve uluslararası kuralları göz önüne alarak hazırlamış olduğu Atık Yönetimi programını uygulamaktadır.
 
Satış-Pazarlama
Tüm Türkiye’de bölge müdürlüklerimize bağlı olarak faaliyet gösteren, eğitimli, deneyimli, aktif satış kadromuz
medikal, ürün bilgisi, satış ve pazarlama teknikleri konularında sürekli eğitimlerle desteklenmektedir.
 

 
Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 15
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SATINALMA ASİSTANI Tekirdağ Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
SATINALMA ASİSTANIRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Çerkezköy Organize Sanayi bölgesinde bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, dikkatli ve disiplinli, Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,  planlama, problem çözme ve organizasyon yönü güçlü,Satınalma alanında kariyer hedefleyen, Takım çalışmasına yatkın, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tekirdağ Çerkezköy, Çorlu, Saray ilçelerinden birinde ikamet eden/edebilecek."SATINALMA ASİSTANI" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ ASİSTANI İstanbul(Avr.) Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
SATIŞ ASİSTANIRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İlaç sektöründe faaliyet gösteren uluslararası şirketimizin Maslak ofisinde Satış departmanında görevlendirilmek üzere;·         Tercihen Üniversite mezunu,·         MS Office programlarını özellikle ileri derece Excel kullanabilen,·         İlaç sektörüne satış operasyon ya da satış destek departmanlarında benzer pozisyonlarda min. 1-2 yıl deneyimli,·         Pro-aktif, takipçi, analitik ve sonuç-odaklı çalışma iş disiplinine sahip,·         Ekip çalışması ve dinamik çalışma temposuna yatkın,·         Prezentabl, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,·         Tercihen SAP bilen,·         Tercihen iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce dil bilgisine sahip, ·         Satış alanında kariyer hedefi olan,  gelişime açık,·         Seyahat engeli olmayan, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,·         Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış“Satış Asistanı” aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Uzman Yardımcısı (Dönemsel) Tekirdağ Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üretim Planlama Uzman Yardımcısı (Dönemsel)Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Çerkezköy'deki fabrikamızda görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Yeni mezun veya max. 1 senelik iş tecrübesi olan, 9 aylık belirli süreli sözleşme ile dönemsel çalışabilecek, Çok iyi derecede Excel kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Analitik düşünce yapısına sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış ( Erkek adaylar için), Tekirdağ'ın Çerkezköy, Kapaklı, Çorlu veya Saray ilçelerinden birinde ikamet eden/edebilecek.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
iNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ (ÇERKEZKÖY) Tekirdağ Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
iNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ (ÇERKEZKÖY)Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Recordati İlaç Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde yer alan fabrikamızda İnsan Kaynakları departmanımızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İşletme, İnsan Kaynakları  vb. bölümlerinde 3. ve 4. sınıf lisans eğitimi gören veya yüksek lisans öğrencisi,İlaç sektöründe kariyer hedefleyen, Windows ve Ms Office uygulamalarına hâkim, İyi düzeyde İngilizce bilen, Haftada en az 3 gün tam zamanlı devam edebilecek, Sorumluluk sahibi,insan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Kendini geliştirmeyi hedefleyen, öğrenmeye açık, Tercihen Çorlu, Çerkezköy, Kapaklı, Saray ve civarında ikamet eden, Uzun Dönemli İnsan Kaynakları Stajyeri aramaktayız.
Stajyer        İlan Detayı
iNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ - UZUN DÖNEMLİ İstanbul(Avr.) Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
iNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ - UZUN DÖNEMLİRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Recordati İlaç Maslak Ofis Merkez’inde İnsan Kaynakları departmanımızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İşletme, İnsan Kaynakları  vb. bölümlerinde 3. ve 4. sınıf lisans eğitimi gören veya yüksek lisans öğrencisi,İlaç sektöründe kariyer hedefleyen, Windows ve Ms Office uygulamalarına hâkim, İyi düzeyde İngilizce bilen, Haftada en az 3 gün tam zamanlı devam edebilecek,Sorumluluk sahibi,insan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın,Kendini geliştirmeyi hedefleyen, öğrenmeye açık, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Uzun Dönemli İnsan Kaynakları Stajyeri aramaktayız.
Stajyer        İlan Detayı
Kalite Güvence Uzmanı Tekirdağ Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Kalite Güvence UzmanıRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Kalite Güvence departmanında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Eczacılık bölümünden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Kalite Güvence süreçlerine ve GMP uygulamalarına hakim, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına önem veren, iletişimi güçlü,İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tekirdağ Çerkezköy, Çorlu, Saray ilçelerinden birinde ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
IT System & Network Support Specialist İstanbul(Avr.) Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
IT System & Network Support SpecialistRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
We are looking for a IT System  & Network Support Specialist  for our multinational pharmaceutical company which is locatedin Maslak, with the following qualifications:·         Bachelor's degree or graduate school degree in equivalent disciplines·         Fluent in spoken and written English is a must·         Minimum 5+ years of experience in  delivery of ICT services, as a network administrator, system administrator, or support specialist.·         Experience working with Windows Server 2008, 2012 R2, Win7, Win10 operating systems·         Experience working with Office 2013/2016/O365·         Microsoft Server Families as SQL, SCCM Server·         Experience in Windows system administration, server administration, virtualization, network administration, WiFi, firewall configuration, backup·         Experience working in a team based environment·         Experience with Industrial Computer System
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PRODUCT MANAGER İstanbul(Avr.) Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
PRODUCT MANAGERRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
We are looking for a PRODUCT MANAGER for our multinational pharmaceutical company which is located in Maslak, with the following qualifications:Bachelor degree. Master degree preferable. Min. 4 years experience as a Product Manager in the pharma industry. Excellent command of English both written and spoken. Strong planning and organisational skills, efective teamwork. Strong analytical and strategical skills ,interpersonal & communication skills.Excellent knowledge of MS Office No restriction for travelling. Completed military service for male candidates. Preferably resident in İstanbul  European side.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ ÜRÜN TANITIM & SATIŞ TEMSİLCİSİ(Tüm Türkiye) Adana, Adıyaman... Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
TIBBİ ÜRÜN TANITIM & SATIŞ TEMSİLCİSİ(Tüm Türkiye)Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Tercihen Üniversite mezunu,  İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl ve üzeri deneyimli (kardiyoloji, üroloji ürünlerinde ve kronik pazarda çalışmış)ÜTE sertifkasına sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İletişim becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, aktif, dinamik,Takım çalışmasına yatkın, Hedef ve satış odaklı çalışan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BORDRO VE ÖZLÜK İŞLERİ UZMANI İstanbul(Avr.) Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
BORDRO VE ÖZLÜK İŞLERİ UZMANIRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Maslak’ta bulunan Genel Müdürlük ofisimizde görevlendirilmek üzere,Minimum MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunu Ücret / bordrolama uygulamalarına ve Personel Özlük işlemlerine hakim  ve alanında en az 3 yıl deneyimli4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine ve SGK mevzuatlarına hakim ve sürekli takip eden,MS Office uygulamalarına ileri düzeyde etkin kullanabilen ve raporlama konusunda deneyimli,SAP  BORDRO programını aktif kullanabilen Tercihen İngilizce bilen, Yazılı ve sözlü İletişimi güçlü, analitik düşünce yapısına sahip, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, iş takibi olan, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış ( Erkek adaylar için) Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
RUHSATLANDIRMA UZMANI İstanbul(Avr.) Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
RUHSATLANDIRMA UZMANIRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Eczacılık Fakültelerinden mezun, Ruhsat başvuru dosyası hazırlama, fiyatlandırma ve geri ödeme konularında tecrübeli ve kariyer hedefi olan,MS Office uygulamalarında bilgi ve deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, dinamik ve gelişime açık, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Validasyon Analisti İstanbul(Avr.), ... Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Validasyon AnalistiRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümünden mezun,İlaç sektöründe ilgili alanda en az 2 yıl deneyimli,Yeni ürün çalışmalarında metodları geliştirecek ve validasyonunu yapabilecek tecrübeye sahip olan,HPLC, UPLC, GC, Dissolüsyon ve diğer laboratuvar analitik cihazlarını kullanabilen (miktar tayini, safsızlık, çözünme hızı ve temizlik validasyon),Analitik çalışmalarda araştırıcı olarak bilimsel ve teknik konularda literatürleri takip edebilen ve yeterli derecede İngilizce bilgisine sahip,İşini sahiplenen, titiz ve dikkatli çalışmaya özen gösteren,Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri kuvvetli,Yoğun ve stresli çalışma temposuna ayak uydurabilecek, zamanlama ve organizasyon yeteneğine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Tekirdağ/Çerkezköy, Çorlu, Saray veya civarında ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE KONTROL ANALİSTİ Tekirdağ Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
KALİTE KONTROL ANALİSTİRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Kimya ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe kalite kontrol, hammadde ya da bitmiş ürün stabilite bölümlerinde benzer pozisyonlarda min. 1-2 yıl deneyimli,Kalite Kontrol Analistliği alanında kariyer hedefi olan, gelişime açık,Tercihen iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, iş takibi ve sonuçlandırma becerisine sahip,Titiz çalışan ve detaylara önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Çerkezköy, Çorlu, Saray civarında ikamet eden, edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM ELEMANI (ÇERKEZKÖY) Tekirdağ Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ÜRETİM ELEMANI (ÇERKEZKÖY)Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikamızınÜRETİM  departmanında görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen İlaç ve gıda sektöründe üretim departmanlarında 1-2 yıl tecrübeli,Tekirdağ Çerkezköy, Çorlu veya yakın ilçelerde ikamet eden/edebilecek,Esnek çalışma saatlerine ve Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKİNE OPERATÖRÜ (ÇERKEZKÖY) Tekirdağ Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
MAKİNE OPERATÖRÜ (ÇERKEZKÖY)Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikamızın ÜRETİMdepartmanında görevlendirilmek üzere;En az Lise, tercihen Meslek Yüksek Okul mezunu, İlaç sektöründe ambalaj veya diğer üretim makinelerinde en az 3 yıl deneyimli,Esnek çalışma saatlerine ve Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tekirdağ Çerkezköy, Çorlu, Saray'da ikamet eden/edebilecek.Makine Operatörü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı