Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi  

Şirket Bilgileri

http://www.yeniilac.com.tr

Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
 
Recordati, merkezi İtalya’da olan, Avrupa ülkeleri  ve Türkiye’de operasyonları  bulunan, Orta ve Doğu Avrupa’nın yeni pazarlarında büyüyen Avrupalı bir ilaç grubudur. Recordati, araştırma ve geliştirme yatırımlarını, kardiyovasküler ve üroloji alanlarında ve nadir hastalıkların tedavisinde yapmaktadır. Recordati‘nin özel ve lisanslı ürünleri, nadir hastalıklar da dahil olmak üzere geniş bir tedavi alanına sahiptir.
1926’da  Giovanni Recordati tarafından “Laboratorio Farmacologico Reggiano " olarak Correggio’da (Reggio Emilia, İtalya) temelleri atılan Recordati Group dünyada 135 ülkede faaliyet göstermektedir.
Recordati Group Türkiye’deki ilk yatırımını 2008 yılında, 1927’den beri faaliyet gösteren Yeni İlaç Hammaddeleri San. ve Tic. A.Ş’yi satın alarak yapmış ve Yeni Recordati İlaç olarak Türkiye pazarında yer almıştır. 2011 yılında Recordati Group’un Türkiye’de 2. büyük yatırımı olan Dr. F. Frik ilaçlarını satın alması ile iki firma birleşmiş ve bugün Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş adı altında büyüyen bir organizasyon olarak faaliyetlerini devam ettirmektedir.
Gerek yurt içi, gerekse ihracata yönelik üretimi sürekli yatırımlarla gelişmektedir. Recordati İlaç, tüm yurtta çalışmalarını sürdüren, güçlü satış-pazarlama ekibi ve güvenilir ilaç üretim tecrübesi ile, insan sağlığı ve ülke ekonomisine katkıda bulunmanın gururunu taşımaktadır
 
Vizyon
İnsan sağlığını korumayı temel alan yaklaşımıyla ilaç sektöründe hızla büyüyen, tercih edilen, güvenilir ve lider bir firma olmaktır.
 
Misyon
Yaşam kalitesini arttıran, güvenilir, yenilikçi, kendini katma değer yaratan ürünler keşfetmeye ve geliştirmeye adamış, insan sağlığına katkıda bulunmayı temel amaç edinen uluslararası bir ilaç grubu olmaktır.
 
Değerlerimiz
İnsana saygılı
Dürüst
Güvenilir
Çalışkan
Çevreye Duyarlı
Kaliteli
Yenilikçi
Dinamik
Girişimci
 
Üretim
Belirli bir program dahilinde yapılan ve yapılmakta olan yeni yatırımlar sonucunda makine parkı ve otomasyon sistemleri sürekli olarak yenilenmekte, bu sayede hem modern üretim teknikleri uygulanmakta, hem de üretim süreleri kısalmaktadır. Tesislerimizde GMP kurallarına tamamen uygun olarak; granül efervesan, süspansiyon, emülsiyon, şurup, pomat, krem, tablet, draje, toz, poşet, kapsül ve mikropellet formlarında olmak üzere yıllık 35 milyon kutuyu bulan 70 çeşit değişik ilaç üretimi yapılmaktadır. Uzman ve deneyimli bir ekibe sahip olan firmamız, uzun yıllardır çeşitli yerli ve yabancı ilaç sirketlerine fason hizmeti vermenin gururunu yaşamaktadır.
 
Kalite
Kalite güvence sisteminin birer parçası olan Kalite Kontrol ve Mikrobiyoloji Departmanları cGLP standartlarına uygun olarak hizmet vermektedirler.
Kalite Kontrol Departmanımız, sahip olduğu gelişmiş kontrol aletleri ve deneyimli personeli sayesinde doğru ve kesin sonuçlara, güvenilir ve çabuk yöntemlerle ulaşmaktadır.
Şirketimizin temel prensiplerinden biri olan eğitim, elemanlarımızın uluslar arası otoritelerce onaylanan standartlar doğrultusunda çalışmalarını sürdürmelerini sağlamaktadır.
Gerçekleştirilen tüm prosesler, yazılı standart operasyon prosedürlerine (SOP) uygun yürütülmekte ve yapılan tüm işlemler kayıt altına alınarak dokümante edilmektedir.
Tüm Kalite Güvence ekibimiz; validasyon, kalibrasyon, SOP yenileme, stabilite kontrol ve temiz oda kontrol konularında uzman konumdadır.
 
Çevre
Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak sadece bu günü değil, gelecek nesilleri de düşünerek çevreyi ve doğal kaynakları korumayı ilke edinmiştir.
Ulusal ve uluslararası kuralları göz önüne alarak hazırlamış olduğu Atık Yönetimi programını uygulamaktadır.
 
Satış-Pazarlama
Tüm Türkiye’de bölge müdürlüklerimize bağlı olarak faaliyet gösteren, eğitimli, deneyimli, aktif satış kadromuz
medikal, ürün bilgisi, satış ve pazarlama teknikleri konularında sürekli eğitimlerle desteklenmektedir.
 

 
Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ISO & Çevre Operasyonları Sorumlusu Tekirdağ Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
ISO & Çevre Operasyonları SorumlusuRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun veya ilgili konularda yüksek lisans derecesine sahip olan,Alanında en az 3 yıl deneyimli, Şirketin “Çevre Görevlisi“ olmak için ilgili bakanlıkça gerekli görülen sertifikalara sahip,İyi derecede İngilizce bilen, Atık su arıtma konusunda bilgi sahibi, Tekirdağ’ın Çerkezköy, Çorlu veya Saray ilçelerinde ikamet eden/edebilecek, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BORDRO VE ÖZLÜK İŞLERİ UZMANI İstanbul(Avr.) Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
BORDRO VE ÖZLÜK İŞLERİ UZMANIRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Maslak’ta bulunan Genel Müdürlük ofisimizde görevlendirilmek üzere,Minimum MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunu Ücret / bordrolama uygulamalarına ve Personel Özlük işlemlerine hakim  ve alanında en az 3 yıl deneyimli4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine ve SGK mevzuatlarına hakim ve sürekli takip eden,MS Office uygulamalarına ileri düzeyde etkin kullanabilen ve raporlama konusunda deneyimli,SAP  BORDRO programını aktif kullanabilen Tercihen İngilizce bilen, Yazılı ve sözlü İletişimi güçlü, analitik düşünce yapısına sahip, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, iş takibi olan, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış ( Erkek adaylar için) Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
IT System & Network Support Specialist İstanbul(Avr.) Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
IT System & Network Support SpecialistRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
We are looking for a IT System  & Network Support Specialist  for our multinational pharmaceutical company which is locatedin Maslak, with the following qualifications:·         Bachelor's degree or graduate school degree in equivalent disciplines·         Fluent in spoken and written English is a must·         Minimum 5+ years of experience in  delivery of ICT services, as a network administrator, system administrator, or support specialist.·         Experience working with Windows Server 2008, 2012 R2, Win7, Win10 operating systems·         Experience working with Office 2013/2016/O365·         Microsoft Server Families as SQL, SCCM Server·         Experience in Windows system administration, server administration, virtualization, network administration, WiFi, firewall configuration, backup·         Experience working in a team based environment·         Experience with Industrial Computer System
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Makineleri Bakım Sorumlusu Tekirdağ Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Üretim Makineleri Bakım SorumlusuRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,İlaç üretim ve ambalaj makinelerinde en az 2 yıl deneyimli,MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen,İyi derecede İngilizce bilen, Tekirdağ’ın Çerkezköy, Çorlu veya Saray ilçelerinde ikamet eden/edebilecek,Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Katı Üretim Sorumlusu Tekirdağ Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Katı Üretim SorumlusuRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe katı üretim uygulamaları ve yönetiminde en az 3 yıl deneyimli,MS Office programlarını etkin kullanabilen, Koordinasyon ve planlama becerisi yüksek, Dinamik, iletişim bilgisi ve insan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tekirdağ'ın Çerkezköy, Çorlu, Saray ilçelerinde ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Sorumlusu Tekirdağ Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Vardiya SorumlusuRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,İlaç sektöründe üretim yönetimi konusunda en az 1-2 yıl deneyimli,MS Office programlarını etkin kullanabilen, Koordinasyon ve planlama becerisi yüksek, Dinamik, iletişim bilgisi ve insan ilişkileri kuvvetli,Vardiyalı olarak çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tekirdağ'ın Çerkezköy, Çorlu, Saray ilçelerinde ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Uzmanı Tekirdağ Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Kalite Güvence UzmanıRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Kalite Güvence departmanında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Eczacılık bölümünden mezun,Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Kalite Güvence süreçlerine ve GMP uygulamalarına hakim,Microsoft Office programlarını kullanabilen, Sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına önem veren, iletişimi güçlü,İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tekirdağ Çerkezköy, Çorlu, Saray ilçelerinden birinde ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MEDICAL ASSISTANT İstanbul(Avr.) Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
MEDICAL ASSISTANTRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
We are looking for a MEDICAL ASSISTANT for our multinational pharmaceutical company which is located in Maslak, with the following qualifications: A university degree in related fields (Medicine or Pharmacy) Good command of written and spoken English and Turkish, Good command of MS Office applications, Multi-task orientated Good organization and planning skills, Ability to work and contribute effectively in teams, Excellent coordination, organisation and analytical thinking capability, Good communication and interpersonal skills, Attention to details, No military obligation for male candidates. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ ÜRÜN TANITIM & SATIŞ TEMSİLCİSİ(Tüm Türkiye) Adana, Adıyaman... Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
TIBBİ ÜRÜN TANITIM & SATIŞ TEMSİLCİSİ(Tüm Türkiye)Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Tercihen Üniversite mezunu,  İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl ve üzeri deneyimli (kardiyoloji, üroloji ürünlerinde ve kronik pazarda çalışmış) ÜTE sertifkasına sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İletişim becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, aktif, dinamik, Takım çalışmasına yatkın, Hedef ve satış odaklı çalışan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE KONTROL ANALİSTİ Tekirdağ Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
KALİTE KONTROL ANALİSTİRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Kimya ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe kalite kontrol, hammadde ya da bitmiş ürün stabilite bölümlerinde benzer pozisyonlarda min. 1-2 yıl deneyimli, Kalite Kontrol Analistliği alanında kariyer hedefi olan, gelişime açık, Tercihen iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, iş takibi ve sonuçlandırma becerisine sahip, Titiz çalışan ve detaylara önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Çerkezköy, Çorlu, Saray civarında ikamet eden, edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kazan Teknisyeni Tekirdağ Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Kazan TeknisyeniRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
İlaç sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası firmamızın Teknik Departmanında görevlendirilmek üzere;• MYO veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun• Buhar kazanları ve bağlı ünitelerinin işletilmesi ve bakımında tecrübeli.• Benzer görevlerde en az 2 yıl deneyim sahibi,• Planlı bakım konusunda tecrübeli,• MS Office uygulamalarına hakim,• Vardiyalı çalışabilecek,• Çerkezköy, Çorlu, Saray ilçelerinden birinde ikamet eden/edebilecek, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL İNSAN KAYNAKLARI UZMANI Tekirdağ Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
DÖNEMSEL İNSAN KAYNAKLARI UZMANIRecordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İlaç  sektöründe  faaliyet gösteren Uluslararası firmamızda Çerkezköy'deki yeni fabrikamızın IK süreçlerinde min. 4 ay süreli proje bazlı görev yapacak  Dönemsel İnsan Kaynakları Uzmanı aramaktayız. Üniversite mezunu ( tercihen İnsan Kaynakları yönetimi, MBA vb  alanlarda master yapmış ). İnsan Kaynakları işe alım ve seçme yerleştirme, performans değerlendirme ve kariyer yönetimi  alanında en az 5 yıl deneyimli,  ayrıca  İş Kanunu, Yasal Mevzuat ve ilgili uygulamalarında bilgi ve deneyim sahibi. İyi derecede İngilizce bilen. Microsoft Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen ve SAP HR modulunde bilgi sahibi. Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli; analitik düşünebilen, proaktif; dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen; takım çalışmasına yatkın; diksiyonu düzgün, disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Tercihen Çorlu, Çerkezköy, Saray ve Kapaklı civarında ikamet eden. Yoğun çalışma ortamına ve Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. Seyahat engeli olmayan.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKİNE OPERATÖRÜ (ÇERKEZKÖY) Tekirdağ Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
MAKİNE OPERATÖRÜ (ÇERKEZKÖY)Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikamızın ÜRETİM departmanında görevlendirilmek üzere; En az Lise, tercihen Meslek Yüksek Okul mezunu, İlaç sektöründe ambalaj veya diğer üretim makinelerinde en az 3 yıl deneyimli, Esnek çalışma saatlerine ve Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tekirdağ Çerkezköy, Çorlu, Saray'da ikamet eden/edebilecek.Makine Operatörü aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı