Yeşim Tekstil 

Şirket Bilgileri

www.yesim.com

YEŞİM TEKSTİL

 

Yeşim Tekstil, 144 bin metrekaresi kapalı ve 181 bin metrekaresi açık olmak üzere, Bursa’da toplam 325 bin metrekare alan üzerinde yaklaşık 3 bin çalışanı ile hazırgiyim ve ev tekstili üzerine üretim yapmaktadır. Üretimine 1983 yılında başlayan Yeşim’in, günlük üretim kapasitesi 55 ton örme, 70 ton boyama, 100 bin metre baskı ve 150 bin adet hazırgiyim ile 60 bin adet ev tekstilidir.

YEŞİM , dünyada hazırgiyim sektöründe aynı çatı altında iplikten mamul ürüne kadar tüm işlemleri kendi bünyesinde yapabilen en büyük dört entegre tesisten biri olmasının yanı sıra, Türkiye’de yarattığı istihdam alanıyla da en büyük firmalar arasında yer almaktadır.

2005 yılından beri Nike markasının üretim partneri olan Yeşim Tekstil, bu markanın yanı sıra, Gap, Banana Republic, Old Navy, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Esprit, Hugo Boss, Lands' End, Tchibo ve Schlafgut gibi markalara üretim yapmaktadır.Türkiye’deki üretim tesislerinin dışında Moldova ve Mısır gibi ülkelerde fason üretim yaptıran firmanın, ülke sınırları içerisinde de birçok fason firması bulunmaktadır.

Fiyatta, kalitede ve kapasitede avantaj elde ederek, müşterilerine daha iyi hizmet sunmak adına tedarikçi firmalarıyla da işbirlikleri kuran Yeşim, bu anlamda ulusal ve uluslararası birçok seçkin firmayla da partnerlik yapmaktadır.

 

 


Yeşim Tekstil İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kumaş Satınalma Uzmanı Bursa Yeşim Tekstil
Kumaş Satınalma UzmanıYeşim Tekstil
Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun olanMicrosoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen Kumaş üretimi ile boya,örme veya satın alımla ilgili pozisyonlarda min. 2 yıl tecrübeli Seyahat engeli olmayan Problem çözme , planlama ve analitik düşünme becerisine sahip adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Kontrolör Bursa Yeşim Tekstil
Finansal KontrolörYeşim Tekstil
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonomi, İşletme, İstatistik vb. bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilgisi olan, IFRS ( Uluslararası Finansal Raporlama Standartları ) bilgisi olan,İyi derecede MS Office ve ileri seviyede Excel raporlama becerisine sahip,Analitik düşünen, proaktif, takım çalışmasına uygun ve sonuç odaklı,Çeşitli taraflar arasında etkili ve profesyonel iletişim kurma becerisiSeyahat engeli olmayan, En az 3 yıl denetim firmalarında çalışmış adaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Fon Yönetimi ve Finansman Uzmanı Bursa Yeşim Tekstil
Fon Yönetimi ve Finansman UzmanıYeşim Tekstil
Üniversitelerin ilgili iktisadi idari bilimler bölümlerinden mezun (İşletme-İktisat-Ekonometri-İstatistlik)İleri derecede microsoft office programlarını kullanabilen (İleri seviyede excel bilgisi olan)Finans alanında min. 2 yıl  tecrübesi olan İletişim Becerileri ve Analitik düşünme yeteneği iyi olan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı