Yıldız Holding 

Şirket Bilgileri

www.ulker.com.tr

Yıldız Holding

 

Türkiye’nin lider gıda markası Ülker’i de bünyesinde barındıran Yıldız Holding bugün, yurtiçinde ve yurtdışında yatırımları, inovatif ürünleri, kalite odaklı üretim anlayışı ve müşterisine verdiği değerle hızlı tüketim alanında öncü rol oynuyor.

Yıldız Holding, geleneksel üretim alanı olan bisküvi ve çikolata başta olmak üzere ambalaj, bilişim, hizmet, ticaret ve pazarlama gibi sektörlerde faaliyet gösteren şirketleriyle, üretim hacmi, satış gücü, ürün çeşitliliği ve toplam dağıtım alanı bakımından pek çok kategoride öncü ve lider bir kuruluştur.

Gıda alanında dünyada tanınan bir “Türkiye markası” olan Ülker markasının da sahibi olan Yıldız Holding 29.000 çalışanı, yurtiçi ve yurtdışındaki toplam 42 fabrikası, 220 bin noktaya ulaşan dağıtım ağı ve 9,1 milyar dolara ulaşan cirosuyla Türkiye’nin en güçlü kuruluşları arasında yer alıyor.

Tek çeşit bisküviden global markalara...

1944 yılında Sabri ve Asım kardeşlerin emek ve çabalarıyla tek çeşit bisküvi üreten atölye, bugün genç kuşakların yönetiminde global markaları da bünyesinde barındıran dev bir topluluğa dönüştü. Ülker markasının da temellerinin atıldığı, yıllık 75 ton bisküviyi birkaç kazan, küçük bir fırın ve 3 işçiyle üretildiği bu girişim, o günün Türkiye’si için umut verici bir başlangıçtı ve arkası hızla geldi.

Yıldız Holding’de büyümenin ana eksenini geçmişte olduğu gibi bugün de “gıda” oluşturuyor. Holding çatısı altındaki Bisküvi-Çikolata-Şekerleme Grubu ile Gıda ve İçecek Grubu, 160 markası ve 2.700’ü aşkın ürün çeşidiyle tüketiciye doğrudan ulaşıyor. Bu iki grup tüketicilerin beslenme konusundaki tüm taleplerini karşılamakla kalmıyor, onların gelecekteki olası taleplerini de öngörerek yarının ürünlerini planlıyor. Ar-Ge, İş Geliştirme ve Yurtdışı Yatırımlar Grubu, Holding bünyesindeki diğer grupları ürün, pazar ve yeni yatırım alanları konusunda destekliyor. Ülke dışındaki yatırımları yönetiyor. Bilişim Grubu ile Ambalaj Grubu, hem Yıldız Holding gruplarının ihtiyaçlarına yanıt veriyor hem de sektörde vizyoner yaklaşımlarıyla büyümesini sürdürüyorlar.  Gayrimenkul Yatırım Grubu da yeni bir iş alanı olarak gelişiyor.

Başarılarıyla küresel düzeyde dikkat çeken Yıldız Holding, stratejik ortaklık için dünya devlerinin de tercih ettiği kuruluşlardan biri oldu. Her biri kendi alanında önemli küresel markalar Kellogs, Hero Baby ve Cargill gibi dev gıda şirketleriyle gerçekleştirdiği stratejik ortaklıkların yanı sıra dünya premium çikolata sektörünün lideri Godiva’yı bünyesine katarak küresel işbirlikleriyle, dünya ekonomisine entegre oluyor.

Yıldız Holding Kazakistan, Suudi Arabistan, Ukrayna, Cezayir, Romanya ve Mısır’daki fabrikalarıyla yurt dışında da üretim gerçekleştiriyor. Ayrıca Pakistan’daki tesislerin yapımı devam ediyor.

Yıllık cirosunun yüzde 1.5’ini her yıl araştırma ve geliştirme çalışmalarına ayıran Yıldız Holding, dünyadaki akımları yakından takip etmekle yetinmiyor; bilgi yönetimi, inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarıyla bu trendlerin oluşmasına da katkıda bulunuyor.

Topluma katkı...

Holding şirketleri faaliyet gösterdikleri alanlarda sanayiye yaptıkları katkıların yanı sıra Türkiye’de üretilen tarımsal hammaddelerin endüstride değerlendirilmesinde de önemli rol oynuyor. Türkiye’nin en büyük tarımsal hammadde alıcılarından olan Yıldız Holding bu niteliğiyle Türk çiftçisinin de destekleyicisidir.

Yıldız Holding kurulduğu günden bu yana, Türkiye’nin ekonomik kalkınmasına katkıda bulunmanın yanı sıra, gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk ve sponsorluk projeleriyle de ülkemizin toplumsal gelişmelerine yönelik çalışmalarda bulunuyor. İnsan odaklı hizmet anlayışını benimseyen Yıldız Holding, toplumla olan ilişkisini sadece üretimle sınırlamayıp, çevre, spor, eğitim, sağlık ve sanat konularında projeler hayata geçiriyor.

 Yıldız Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 227
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mekanik Bakım Teknisyeni Sakarya Yıldız Holding
Mekanik Bakım TeknisyeniYıldız Holding

Endüstri Meslek Liselerinin Makine, Torna, Tesviye, Metal  veya Meslek Yüksek Okullarının Makina bölümlerinden mezun,
En az 2 yıl mekanik bakım tecrübesine sahip
Vardiyalı çalışabilecek 
Paslanmaz kaynağı yapabilen
Hendek veya Akyazı'da ikamet eden / edebilecek,
Askerliğini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Müdürü İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Satınalma MüdürüYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde bulunan Şok Marketler T.A.Ş. Ticari Satınalma organizasyonunda görevlendirmek üzere Satınalma Kategori Müdürü aramaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
Benzer pozisyonlarda ve farklı kategorilerde en az 5 yıl tecübeye sahip olmak
Üniversitelerin 4 yıllık/ lisans bölümlerinden mezun,
Ticari bakışa sahip,
İkna etme ve müzakere becerisi gelişmiş,
Hızlı tüketim ürünlerinin özellikleri, kullanım alanları ve üretim süreçleri hakkında bilgili,
Rakip ve sektör hakkında bilgili ve tecrübeli,
Detaycı ve takipçi,
Analitik ve sonuç odaklı 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Laborant Sakarya Yıldız Holding
LaborantYıldız Holding

Üniversitelerin Kimya ve Gıda Teknolojisi bölümlerinden mezun,
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen.
Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip,
İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,
Vardiyalı çalışabilecek,
Sakarya da ikamet eden / edebilecek,
Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Budget and Reporting Specialist/Executive Tekirdağ Yıldız Holding
Budget and Reporting Specialist/ExecutiveYıldız Holding
Yıldız Holding, one of the largest and fast growing groups of Turkey, which contains Ülker, Bizim, İçim, Café Crown, Alpella, Çamlıca, Uno, Godiva brands and Gumlink joint venture company CONTINENTAL CONFECTIONARY COMPANY is looking for Budget & Reporting Specialist/Executive. A brief job description of the position and preferred qualifications for the suitable candidates are defined below.
University degree in related fields,
Minimum 3-4 years of experience in financial controlling, having experience in audit firm is a plus,
Fluency in English is a MUST,
Ability to review financial statement, analyze financial data, prepare detailed reports, projections and statements in tight deadlines,
Extensive working knowledge in budget and IFRS reporting,
Computer literate with excellent Excel skills and solid understanding of accounting software principles (SAP knowledge is an asset),
Ability to demonstrate good attention to detail, good judgement showing logical decision making, and a hands on approach,
Willing to locate in Çorlu, Çerkezköy or Lüleburgaz,
No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Marka Müdürü İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Marka MüdürüYıldız Holding
 
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Marketing bölümlerinden mezun
En az 5 yıl marketing deneyimine sahip  olması , en az iki yıl brand manager pozisyonunda çalışmış olması
Yaratıcı, inovatif bir kişiliğe sahip olması
Analitik düşünce yapısına , analiz etme ve sonuç çıkarma yetkinliğine sahip olması
İnsan ilişkileri ve İletişim becerilerinin yüksek olması
Sonuç odaklı ve dinamik olması
İyi derecede İngilizce bilmesi
P/C deneyimi (Excel, Word, power point )
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Genel Başvuru (ÜRETİM/BAKIM) Tekirdağ Yıldız Holding
Genel Başvuru (ÜRETİM/BAKIM)Yıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding ve Gumlink ortak girişimiyle kurulan ve sakız-şekerleme üretiminde faaliyet gösteren CCC (Continental Confectionery Company) şirketimizde görevlendirmek üzere Üretim Profesyonelleri aranmaktadır. Aranan pozisyonlar ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
ÜRETİM
Üretim Şefi
Üretim Mühendisi
Üretim Formenleri
Üretim Operatörleri  
BAKIM (Mekanik & Elektrik)
Bakım Şefi
Bakım Mühendisi
Bakım Operatörleri
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Araştırma Geliştirme / AR-GE Uzman Yardımcısı Bursa Yıldız Holding
Araştırma Geliştirme / AR-GE Uzman YardımcısıYıldız Holding

Üniversitelerin Gıda  Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,
Tercihen et sektöründe tecrübe sahibi, 
MS Office programlarına hakim, 
Tercihen SAP kullanabilen, 
B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif olarak araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Denetim Uzmanı İstanbul Yıldız Holding
Denetim UzmanıYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, ŞOK Marketler T.A.Ş. Denetim Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere Denetim Uzmanı aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
 
İç denetim standartlarına uygun planlamanın yapılması,
İç denetim plan ve süreçlerine uygun şirket içi denetimlerinin gerçekleştirilmesi,
İç denetim raporlarının yazılması ve aksiyon takibinin yapılması,
Şirket içindeki (Genel Müdürlük, Mağazalar, Dağıtım Merkezleri) faaliyetlerin, mevzuata ve yazılı şirket talimat ve prosedürlerine uygunluğunun denetlenmesi,
Her türlü riskin engellenmesi için önleyici iç kontrol mekanizmaları / sistemleri kurulmasına yönelik çalışmaların oluşturulması/ koordine edilmesi,
Gerekli hallerde süreç ve iş akışları üzerinde özel raporlar hazırlanması,
Gerekli hallerde inceleme ve tahkikat yapılması.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Bakım Elemanı Bursa Yıldız Holding
Mekanik Bakım ElemanıYıldız Holding

Teknik lise veya Meslek Yüksek Okullarının; mekanik, makineya veya mekatronik bölümlerinden mezun,
Alanında en az 3 yıl deneyimli,
Vardiyalı sistemde çalışabilecek,
35 yaşını aşmamış,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yazılım Proje Yöneticisi İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Yazılım Proje YöneticisiYıldız Holding

Üniversitelerin Mühendislik ve ilgili bölümlerinden mezun,
Lojistik ve ERP uygulamalarına hakim veya bilgiye sahip,
Proje  ve süreç analizleri konusunda tecrübeye sahip,
SQL, PL/SQL konusunda deneyimli ve tablo yapılarını bilen
Raporlama ihtiyaçlarını tespit edip, rapor geliştirebilen, düzenli raporlama yapabilen,
Analitik düşünce yapısına sahip,
Kavramsal tasarım hazırlayabilecek,
İş takibi ve zaman yönetimi konusunda disiplinli,
Ekip çalışmasına yatkın, yeniliklere ve öğrenmeye açık ,
Konusunda en az 3 yıl deneyimli,
Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İhracat Uzmanı Bursa Yıldız Holding
İhracat UzmanıYıldız Holding

Üniversitelerin ilgili bölümlerin mezun,
İhracat ve gümrük mevzuatına hakim,
Tercihen dondurulmuş gıda deneyimi olan, 
Çok iyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce ve tercihen Rusça bilen,
MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,
Aktif araç kullanabilen,
İkna, iletişim ve pazarlık yetkinlikleri gelişmiş,
Analitik ve problem çözme yeteneği olan,
Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kategori Satınalma Yöneticisi İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Kategori Satınalma YöneticisiYıldız Holding
• Üniversite mezunu
• Kuru Gıda, Bakliyat, Kuruyemiş Ürünleri veya Kişisel Bakım ve Temizlik, Deterjan Ürünleri ketegorisinde satınalma süreçlerinde minimum 5 yıl tecrübeli
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
• Detaylara hakim ve analiz becerisine sahip
• Planlama ve Organizasyon yeteneği gelişmiş
• MS Offıce Uygulamalarına hakim
• Temsil yeteneğine sahip
• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen
• B sınıfı ehliyeti olan ve seyahat engeli bulunmayan
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İthalat Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Yıldız Holding
İthalat Uzman YardımcısıYıldız Holding

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Tercihen dondurulmuş gıda sektöründe tecrübeli,
İthalat alanında en az 1 yıl deneyim sahibi, 
Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,
Ms Office programlarına hâkim ve tercihen SAP kullanabilen,
İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip,
Mevzuat ve ithalat operasyonu konularında bilgili,
Analitik düşünme becerisine sahip,
Seyahat engeli bulunmayan,
Aktif olarak araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ürün Sorumlusu İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Ürün SorumlusuYıldız Holding

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Güvenlik yazılımları konusunda deneyimli,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
İnsan İlişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip,
Analitik düşünme yeteneğine sahip ve raporlama becerileri gelişmiş,
Seyahat engeli bulunmayan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Yönetici AsistanıYıldız Holding

Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,
Çok iyi seviyede İngilizce bilen,
MS Office programlarına hakim, raporlama sistemleri konusunda deneyimli,
Takip gücü yüksek,
İletişim, planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli,
Seyahat engeli bulunmayan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mağaza Yöneticisi Bursa Yıldız Holding
Mağaza YöneticisiYıldız Holding

En az lise mezunu,
Tercihen 35 yaşını aşmamış,
Perakende, mağazacılık alanlarında tercihen en az 2 yıl mağaza yöneticilik tecrübesine sahip,
Mağazacılığı meslek edinip kariyer hedefleyen,
Ticari düşünebilme, ekip yönetebilme, müzakere edebilme becerileri güçlü
İstekli ve motivasyonu yüksek,
Sorumluluk almayı seven,
İletişim becerisi gelişmiş,
Zorluklarla başa çıkabilecek, azimli,
Planlı, titiz ve disiplinli,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli,
Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Mağazaya yakın lokasyonda ikamet eden veya kolay ulaşım sağlayabilecek olan.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mağaza Elemanı Bursa Yıldız Holding
Mağaza ElemanıYıldız Holding

Tercihen lise mezunu ve 28 yaşını aşmamış,
İstekli ve motivasyonu yüksek,
Mağazacılığı meslek edinip kariyer hedefleyen,
Sorumluluk almayı seven,
İletişim becerisi gelişmiş,
Zorluklarla başa çıkabilecek, azimli
Planlı, titiz ve disiplinli,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli,
Mağazaya yakın lokasyonda ikamet eden veya kolay ulaşım sağlayabilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mağaza Elemanı (Engelli) Bursa Şok Market
Mağaza Elemanı (Engelli)Şok Market

Tercihen lise mezunu,
İstekli ve motivasyonu yüksek,
Mağazacılığı meslek edinip kariyer hedefleyen,
Sorumluluk almayı seven,
İletişim becerisi gelişmiş,
Zorluklarla başa çıkabilecek, azimli
Planlı, titiz ve disiplinli,
Mağazaya yakın lokasyonda ikamet eden veya kolay ulaşım sağlayabilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Destek Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Satış Destek Uzman YardımcısıYıldız Holding
 
Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik-Elektronik veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,
Analitik, problem çözme becerisi yüksek, iletişim ve sunum becerisi gelişmiş,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Elektronik Teknisyeni İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Elektrik Elektronik TeknisyeniYıldız Holding

Teknik Lise ve Meslek Yüksek Okulu Elektronik - Mekatronik bölümü mezunu,
Bakım Onarım alanında ( PLC ve Servo sistemlerde ) tecrübesi olan,
Endüstriyel otomasyon, Pnömatik sistemler konularında bilgi sahibi,
Tercihen Siemens S5 ve S7 kumanda panelleri ile tecrübe sahibi
İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip
Takım çalışmasına yatkın
Detaylara hakim, analiz yeteneğine sahip
Vardiyalı çalışma düzeninde görev alabilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Satınalma UzmanıYıldız Holding
- Üniversite mezunu,
- Alanında en az 3 yıl tecrübe sahibi,
- İletişim becerisi yüksek, 
- Seyahat engeli olmayan,
- Aktif olarak araç kullanabilen,
- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Yıldız Holding
İnsan Kaynakları UzmanıYıldız Holding

Lisans mezunu, tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun,  
İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,                                                                                                     
Seçme ve yerleştirme, Ücretlendirme, Performans Yönetimi, Eğitim ve Geliştirme ile Kariyer Planlama gibi temel İnsan Kaynakları süreçlerinde deneyimli,
MS Office uygulamalarına hakim, SAP kullanabilen,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş, dinamik,
Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Seyahat engeli olmayan,
Aktif olarak araç kullabilen,
İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Depo Operatörü Bursa Yıldız Holding
Depo OperatörüYıldız Holding

Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
Soğuk hava depolarında (-18 derece) çalışabilecek,
Forklift kullanabilen,
Ekip çalışmasına yatkın,
Vardiyalı çalışabilecek,
Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Öğrenci), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Memuru Bursa Yıldız Holding
Muhasebe MemuruYıldız Holding

Üniversite veya MYO'ların ilgili bölümlerinden mezun,
Genel muhasebe alanında 1-2 yıl deneyimli,
Tek düzen hesap planına hakim,
Tercihen SAP (FI,MM) bilen,
Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,
Seyehat engeli olmayan,
Aktif olarak araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kampanya ve Fiyatlandırma Uzmanı İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Kampanya ve Fiyatlandırma UzmanıYıldız Holding

Lisans mezunu, ( tercihen sayısal bölümlerden mezun )
Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl iş tecrübesine sahip,
MS Office programlarına hakim, çok iyi derecede excel kullanabilen,
Sayısal ve analitik düşünme becerisi gelişmiş, doğru sonuçlara ulaşan projeksiyonlar oluşturma konusunda yetkin,
İşbirliği geliştirme ve iletişim becerileri kuvvetli,
Bütünsel bakış açısına ve analiz yeteneğine sahip,
Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Destek Uzmanı İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Satış Destek UzmanıYıldız Holding

Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Veri depolama alanında tecrübeli,
İkna kabiliyeti ve iletişim becerileri yüksek,
Müşteri ve sonuç odaklı çalışabilen,
B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,
Seyahat engeli bulunmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Yöneticisi İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Satış YöneticisiYıldız Holding

Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,
Bilişim sektörlerinde ve network alanında deneyimli,
Tercihen iyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip,
Microsoft Office programlarına hakim,
İletişim ve koordinasyon becerileri gelişmiş,
Sonuç ve müşteri odaklı,
Stresle baş edebilen ve motivasyonu yüksek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Muhasebe Uzman YardımcısıYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından; Ülker, Bizim, İçim, Cafe Crown, Alpella, Çamlıca, Uno, Godiva gibi markaları bünyesinde bulunduran Yıldız Holding bünyesinde faaliyet gösteren Eksper Tüketim A.Ş.'de görevlendirmek üzere Muhasebe Uzman Yardımcısı aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri İşletme / İktisat bölümlerinden mezun
Benzer bir pozisyonda 1-3 yıl deneyimli
MS Office programlarına hakim
Tercihen SAP FI-SD-MM modüllerinde deneyimine sahip
İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Microsoft Office programlarını etkin biçimde kullanmak
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kurumsal Satış Uzmanı İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Kurumsal Satış UzmanıYıldız Holding

Lisans mezunu,
Tercihen perakende sektöründe ve benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi,
Analitik yönü kuvvetli, sonuç odaklı çalışmaya yatkın,
Takım çalışmasına uyumlu,  iletişim ve ilişki yönetimi konusunda başarılı,
MS Office uygulamalarına hakim, tercihen ileri excel bilgisine sahip,
Strese dayanıklı ,esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
Müşteri odaklı düşünüp, problem çözebilme yeteneğine sahip,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Human Resources Specialist / Assistant Specialist Tekirdağ Yıldız Holding
Human Resources Specialist / Assistant SpecialistYıldız Holding
Yıldız Holding, one of the largest and fast growing groups of Turkey, which contains Ülker, Bizim, İçim, Café Crown, Alpella, Çamlıca, Uno, Godiva brands and Gumlink joint venture company CCC (Continental Confectionery Company) is looking for Human Resources Specialist/Assistant Specialist. A brief job description of the position and preferred qualifications for the suitable candidates are defined below.
Graduate degree in related fields from reputable universities,
1-2 years of HR related work experience is preferable,
Strong multi-tasking and communication skills,
Effective planning and organisation skills,
Competent in interpersonal skills and open to development,
Should be a team player, with high level of energy and enthusiasm,
Ability to work in multi-tasking environment,
Good level of MS Office applications and knowledge of SAP is preferred.
Willing to locate in Çorlu, Çerkezköy or Lüleburgaz,
No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Pazarlama Direktörü İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Pazarlama DirektörüYıldız Holding

Üniversitelerin İşletme veya Pazarlama bölümlerinden mezun, tercihen MBA yapmış.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe Pazarlama alanında min. 10 yıl deneyimli,
İyi derecede İngilizce bilen (okuma,yazma,konuşma)
Hedeflere yönelik ve çözüm odaklı çalışabilecek,
Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli,
Yeni pazarlama trendlerini takip eden,
İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü
Takım çalışmasına yatkın,
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen
Dış görünümüne önem gösteren, diksiyonu düzgün,
Seyahat engeli olmayan,
Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Teknisyeni İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Proje TeknisyeniYıldız Holding
•   Meslek Yüksek Okullarının Makine-Resim-Konstrüksiyon bölümlerinden mezun,
•   Tercihen benzer görevde (Bakım veya Proje departmanlarında) en az 3 yıl tecrübeli,            
•   İyi derecede MS Office (Word, Excel, Powerpoint) programlarını kullanabilen,                      
•   İyi derecede AutoCAD ve Solidworks bilgisine sahip,                                                              
•   Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),                                                                  
•   İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Part Time - Mağaza Elemanı Bursa Yıldız Holding
Part Time - Mağaza ElemanıYıldız Holding

Genel Nitelikler
Tercihen lise mezunu ve 25 yaşını aşmamış,
Ev hanımı / öğrenci olup kısmi süreli çalışmak isteyen,
İstekli ve motivasyonu yüksek,
Mağazacılığı meslek edinip kariyer hedefleyen,
Sorumluluk almayı seven,
İletişim becerisi gelişmiş,
Zorluklarla başa çıkabilecek, azimli
Planlı, titiz ve disiplinli,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli,
Mağazaya yakın lokasyonda ikamet eden veya kolay ulaşım sağlayabilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Öğrenci), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finans Uzmanı İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Finans UzmanıYıldız Holding

Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,
Benzer pozisyonda veya bankacılık alanında 3 yıl ve üzeri tecrübeli,
İyi düzeyde ingilizce bilen,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş, dinamik,
Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bölge Yöneticisi Kayseri Yıldız Holding
Bölge YöneticisiYıldız Holding
 
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden, tercihen İktisat, İşletme, Maliye lisans bölümlerinden
mezun,
Perakende mağazacılık alanlarında tercihen en az 3 yıl yöneticilik deneyimi olan,
Sektör, rakip ve ürün bilgisine sahip
İletişim becerisi yüksek ve temsil yeteneğine sahip,
Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,
Yönetsel becerileri gelişmiş iç motivasyonu yüksek,
Sonuç odaklı çalışabilen,
Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,
Esnek çalışma saatlerine uyabilen,
Aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Görev alacağı bölgede ikamet edebilecek olan.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mağaza Yöneticisi/ Yönetici Adayı Diyarbakır Yıldız Holding
Mağaza Yöneticisi/ Yönetici AdayıYıldız Holding
Türkiye'nin perakende sektöründe hızla büyüyen şirketi; Şok Marketler T.A.Ş. Diyarbakır il ve ilçelerinde görevlendirmek üzere Mağaza Yöneticileri aramaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
 
Müşteri ihtiyaçlarını tespit edip en iyi hizmeti sunmak,
Ürünlerin belirlenen standartta ve kalitede teşhir edilmesini sağlamak,
Depo,  raf düzeni ve temizliğini sağlamak,
Mağazanın ürün stoklarını takip etmek ve sipariş sürecini yönetmek
Ekibin motivasyonu sağlamak, geliştirmek ve yönlendirmek
Mağazasının satış, karlılık ve maliyet  hedeflerini gerçekleştirmeye yönelik aksiyonları almak 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Marka Müdürü İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Marka MüdürüYıldız Holding

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
FMCG sektöründe en az 5 yıl deneyim sahibi,
Çok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,
Seyahat engeli olmayan,
Ekip yönetimi deneyimi bulunan,
MS Office programlarına hakim tercihen SAP kullanabilen,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Planlama Mühendisi Manisa Yıldız Holding
Üretim Planlama MühendisiYıldız Holding
Türkiye' nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding,  Ambalaj Grubu şirketlerinden Polinas A.Ş'de  görevlendirilmek üzere  'Üretim Planlama Mühendisi' aramaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun
MS Office uygulamalarına hakim
İyi derecede İngilizce bilen
Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip
Organizasyon ve planlama becerisi olan
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Planlama Uzmanı Manisa Yıldız Holding
Üretim Planlama UzmanıYıldız Holding
Türkiye' nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding,  Ambalaj Grubu şirketlerinden Polinas A.Ş'de  görevlendirilmek üzere  'Üretim Planlama Uzmanı' aramaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
 
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Üretim planlama alanında en az 2 yıl deneyim sahibi
MS Office uygulamalarına hakim,
İyi derecede İngilizce bilen,
Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip,
Organizasyon ve planlama becerisi olan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Mühendisi Bursa Yıldız Holding
Üretim MühendisiYıldız Holding

Üniversite mezunu, (Tercihen Gıda Mühendisliği bölümü mezunu)
Tercihen dondurulmuş et ve meyve-sebze sektöründe çalışmış, üretim alanında en az 2 yıl deneyimli, 
MS Office uygulamalarına hâkim,
Tercihen SAP kullanabilen,
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,
Teknik analiz ve raporlama, kalite kontrol teknikleri konularında bilgili,
30 yaşını aşmamış,
Bursa’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yardımcı İşletmeler Teknisyeni Sakarya Yıldız Holding
Yardımcı İşletmeler TeknisyeniYıldız Holding

Endüstri Meslek Lisesi mezunu 
Tercihen 2 yıl tecrübeli 
Tercihen 35 yaşını aşmamış
Tercihen kazancı belgesine sahip
Tercihen paslanmaz kaynak yapabilen 
Kompresör işletme ve bakım bilgisine sahip 
Vardiyalı çalışabilecek
Hendek - Akyazı'da ikamet eden / edebilecek 
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Barista - Bağdat Caddesi İstanbul(Asya) Caribou Coffee
Barista - Bağdat CaddesiCaribou Coffee
İstanbul Bağdat Caddesi Caribou Coffee mağazamızda içeceklerimizi ve onlara eşlik eden enfes yiyeceklerimizi, güleryüzlü hizmetleriyle misafirlerimize sunacak, kahveye ve insana tutkulu Baristalar arıyoruz.
 
 
En az lise mezunu,
Hizmet sektöründe çalışmaya istekli,
Eğitime açık, kendini geliştirmeye istekli,
Müşteri odaklı, güleryüzlü,
Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),
Tercihen İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Öğrenci), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bütçe ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Bütçe ve Raporlama UzmanıYıldız Holding

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Benzer görevlerde 4-5 yıl deneyim sahibi,
Tercihen Denetim tecrübesine sahip,
Bütçe, finansal planlama ve raporlama süreçlerine hakim,
İyi derecede UFRS bilgisine sahip,
Tercihen SAP FI, SD, CO modüllerini iyi düzeyde kullanabilen,
Analitik düşünme yeteneği güçlü,
Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlara yönelebilen ve öğrenmeye açık,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office programlarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Genel Başvuru ( Engelli ) İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Genel Başvuru ( Engelli )Yıldız Holding

Tercihen MYO veya Lisans mezunu,
MS Office uygulamalarına hakim,
İşkur’a kayıtlı ve engelli personel kadrosunda istihdam edilmeye uygun,
Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Uzmanı Çankırı Yıldız Holding
Satınalma UzmanıYıldız Holding

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden, tercihen İktisadi ve İdari bilimler  fakültelerinden mezun.
Satınalma konusunda , tercihen Yem ve Yem Hammaddeleri satınalmasında  en az 5 yıl tecrübeli
Sözkonusu hammaddelerin görselve fiziksel olarak ya da analiz sonuçlarına göre kalite tespitlerini yapabilecek düzeyde hammaddeleri tanıyan
Analitik düşünebilen, planlama yapabilen, ticari zekaya sahip
Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü
Müzakere etme ve ikna kabiliyeti gelişmiş, diksiyonu düzgün                             
Temsil yeteneğine sahip, kişisel bakımına özen gösteren
MS Offıce Uygulamalarına hakim                                                          
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Ehliyetli ve aktif araç kullanabilen
Seyahat engeli olmayan. Esnek çalışma gün ve saatlerine uyum sağlayabilecek .
Piyasa takibi ,araştırması yapabilecek .Mukayese kabiliyeti gelişmiş .
Çankırı’nın Çerkeş ilçesinde ikamet eden ya da edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Barista - Ataşehir İstanbul(Asya) Caribou Coffee
Barista - AtaşehirCaribou Coffee

En az lise mezunu,
Hizmet sektöründe çalışmaya istekli,
Eğitime açık, kendini geliştirmeye istekli,
Müşteri odaklı, güleryüzlü
Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)
Tercihen İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Barista - Marmara Forum İstanbul(Avr.) Caribou Coffee
Barista - Marmara ForumCaribou Coffee
İstanbul Zeytinburnu Marmara Forum AVM'de açılacak olan Caribou Coffee mağazamızda, içeceklerimizi ve onlara eşlik eden enfes yiyeceklerimizi, güleryüzlü hizmetleriyle misafirlerimize sunacak, kahveye ve insana tutkulu Barista'lar arıyoruz.
 
 
En az lise mezunu,
Hizmet sektöründe çalışmaya istekli,
Eğitime açık, kendini geliştirmeye istekli,
Müşteri odaklı, güleryüzlü,
Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),
Ekip çalışmasına uyumlu,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yazılım Destek Uzmanı Çankırı Yıldız Holding
Yazılım Destek UzmanıYıldız Holding

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
En az 3 yıl tecrübe sahibi,
İyi derecede İngilizce bilen,
Tercihen sertifikasyon eğitimleri almış,
Web formatları ve internet teknolojileri konusunda bilgili,
PL-SQL konusunda bilgili,
Yazılım son kullanıcı doküman eğitimlerini hazırlayabilecek,
Yazılım son kullanıcı eğitimlerini verebilecek,
MRP ve ERP yazılımlarında bilgi sahibi,
Yazılım geliştirme test ve debugging süreçlerine destek verebilecek,
En az 1 yıllık program eğitim destek deneyimine sahip,
Takım çalışmasını iş prensipleri arasında benimsemiş,
Analitik düşünce yapısına sahip,
Stres yönetimi konusunda başarılı, problem çözme yeteneğine sahip,
Analiz ve modelleme kabiliyeti yüksek,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Çankırı Çerkeş’ te ikamet edebilecek ( Lojman ve misafirhane bulunmaktadır) 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Bakım Elemanı Karaman Yıldız Holding
Elektrik Bakım ElemanıYıldız Holding

Meslek Liseleri ve/veya Meslek Yüksekokullarının Elektrik, Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Elektrik vb. bölümlerinden mezun,
Tercihen üretim yapan işletmelerde Bakım Elemanı olarak 1-2 yıl deneyimli,
Vardiyalı çalışabilecek,
30 yaşını aşmamış,
Karaman'da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Bakım Teknisyeni Sakarya Yıldız Holding
Elektrik Bakım TeknisyeniYıldız Holding

Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik veya Elektrik & Elektronik Bölümlerinden mezun,
En az 2 yıl Elektrik  Bakım tecrübesine sahip,
Vardiyalı ve hafta sonu çalışma sistemine uyum gösterebilecek,
Elektrik kompenant bilgisine sahip,
Elektrik şema okuyabilen ve devre takibi yapabilen,
İletişim yönü kuvvetli,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Pamukova ve Geyve bölgesinde ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
AR-GE Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
AR-GE Uzman YardımcısıYıldız Holding
 
Üniversitelerin Gıda  Mühendisliği bölümlerinden mezun, 
Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, 
Unlu Mamuller/ Çikolata/Şekerleme alanlarından birinde 2-3 yıl tecrübe sahibi,(Üretim ve/veya Ar-Ge)
MS Office programlarına hakim,
SAP uygulamalarına hakim,
B Sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,                                                                     
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Sakarya Yıldız Holding
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıYıldız Holding
•Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun,                                                                            
•Bakanlık onaylı en az C sınıfı İş Güvenliği Sertifikasına sahip,                                                                  
•OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 9001,  ISO 22000 Kalite Standartlarına hakim                                                          
•İş güvenliği konusunda en az 2 yıl tecrübeli,                                                                                      
•İnsan ilişkileri kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın,                                                                              
•MS Office uygulamalarına hakim,                                                                                                    
•Pratik çözüm üretebilen ve analitik düşünce yapısına sahip,                                                                      
•İyi bir takip, dokümantasyon ve kayıt tutma becerisine sahip,                                                                      
•Etkin iletişim becerisine sahip,                                                                                                  
•İyi derecede İngilizce bilen,                                                                                                      
•Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Depo Elemanı Tekirdağ Yıldız Holding
Depo ElemanıYıldız Holding
Ülker Golf Dondurma
Natura Gıda San ve Tic A.Ş.
Çorlu'da bulunan Direkt dağıtım depomuzda görevlendirilmek üzere Depo Elemanı alınacaktır.,
Lise mezunu,
Soğuk Hava Deposu'nda çalışabilecek
Esnek çalışma saatlerine uyumlu
Askerliğini yapmış,
E Sınıfı ehliyetli
Bay adaylar ,
Çorlu'da ikamet eden/edebilecek olan
  
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dağıtıcı Tekirdağ Yıldız Holding
DağıtıcıYıldız Holding
Ülker Golf Dondurma ,
Natura Gıda . San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde Çorlu Direkt Dağıtım Müdürlüğümüzde  görevlendirmek üzere Dağıtıcılar aramaktadır. Pozisyonla ilgili olarak kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
 
MYO veya Lise Mezunu,
Tercihen Dondurma Satış veya FMCG Sektöründe satış deneyimi olan,
Temsil yeteneğine ve ikna becerisine sahip
Etkin iletişim kurabilen, insan ilişkilerinde başarılı
E ve B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, 
Tercihen SRC Belgesine sahip,
Askerlik ile ilişiği olmayan,
Çorlu'da ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dağıtıcı Edirne Yıldız Holding
DağıtıcıYıldız Holding
Ülker Golf Dondurma ,
Natura Gıda . San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde Keşan Direkt Dağıtım Müdürlüğümüzde  görevlendirmek üzere Dağıtıcılar aramaktadır. Pozisyonla ilgili olarak kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
 
MYO veya Lise Mezunu,
Tercihen Dondurma Satış veya FMCG Sektöründe satış deneyimi olan,
Temsil yeteneğine ve ikna becerisine sahip
Etkin iletişim kurabilen, insan ilişkilerinde başarılı
E ve B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, 
Tercihen SRC Belgesine sahip,
Askerlik ile ilişiği olmayan,
Edirne'de ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Temsilcisi Edirne Yıldız Holding
Satış TemsilcisiYıldız Holding
Ülker Golf Dondurma ,
Natura Gıda . San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde Keşan'da bulunan Direkt Dağıtım bölgemizde görevlendirmek üzere  Satış Temsilcileri aramaktadır. Pozisyonla ilgili olarak kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
MYO Mezunu
Tercihen FMCG Sektöründe satış deneyimi olan,
Temsil yeteneğine ve ikna becerisine sahip
Etkin iletişim kurabilen, insan ilişkilerinde başarılı
C veya E sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen,
SRC Belgesine sahip
Edirne'de  ikamet eden/edebilecek,
Askerlik ile ilişiği olmayan,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Marka Yöneticisi İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Marka YöneticisiYıldız Holding

En az 5 yıl Marka/Ürün Yönetimi deneyimine sahip,
İleri derecede İngilizce bilen
Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip
İnsan ilişkilerinde başarılı, dışa dönük, pozitif olan
Problem çözme ve stres yönetimi becerisi yüksek
Etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip
Seyahat engeli olmayan
Askerlik hizmetini tamamlamış  (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
General Manager's Assistant İstanbul(Asya) Yıldız Holding
General Manager's AssistantYıldız Holding

BA/BS/MS degree in Business Administration or Industrial Engineer programs,
Minimum 5 years of experience in food production companies,
Experience in one of Purchase(Supply)/Quality/R&D/Sales functions preferably with management experience,
Advanced user of MS Office applications,preferably SAP,
Excellent oral and written communication skills in English,
Excellent communication and negotitation skills,
Residing in Istanbul Anatolian Side or Gebze,
Completed military service for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Uzmanı İstanbul Yıldız Holding
Satınalma UzmanıYıldız Holding

Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,
Satınalma alanında kariyer yapmak isteyen,
Benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyime sahip,
Microsoft Office Programlarını kullanabilen,
İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,
Ekip çalışmasına yatkın,
Araştırmacı, analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışan,
İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim kurabilen,
Temsil yeteneği ve ikna kabiliyeti yüksek,
Etkin müzakere kabiliyetine sahip,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İhracat Müdürü/Yöneticisi Ankara, İstanbul(Asya) Yıldız Holding
İhracat Müdürü/YöneticisiYıldız Holding

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden, tercihen U. İlişkiler, İktisat, İşletme ve Dış Ticaret v.b  mezun
Temel Düzeyde Dış Ticaret mevzuatını hakim,
Tercihen benzer sektörlerde 5 yıl deneyimli,
Çok iyi derecede İngilizce, tercihen ikinci dil olarak Arapça bilen
Et ve işlenmiş et pazarı hakkında bilgi sahibi,
Aktif olarak araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan,
Ankara veya İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek,
MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bilgi İşlem Memuru Kütahya Yıldız Holding
Bilgi İşlem MemuruYıldız Holding

Yüksek Okul ve Lisans düzeyi okulların, Donanım veya Yazılım bölümlerinden mezun,
Tercihen Vmware sanallaştırma mimarisine hakim, Active Directory ve Domain yönetimi konusunda tecrübeli,
Exchange Server 2010 yönetimi konusunda bilgi sahibi,
Veeam yedekleme yazılımına ve Fortigate Firewall sistemine hakim,
Kurumsal BT hizmetleri konusunda en az 3 yıl deneyimli,
SAP Basis konusunda bilgi sahibi,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş, dinamik,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Kütahya da ikamet eden/edebilecek,
35 yaşını aşmamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Genel Başvuru Çankırı Yıldız Holding
Genel BaşvuruYıldız Holding
Bu ilan “Genel Başvuru” ilanıdır ve belirli bir pozisyonu doldurmak amacıyla yayınlanmamıştır.
 
Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür eder, başarılarla dolu bir kariyer yaşamı dileriz.
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bilgisayar Programcısı İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Bilgisayar ProgramcısıYıldız Holding

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
Alanında en az 5 yıl tecrübeli
MSSQL Server Veri tabanı ve MYSQL konularında uzman
JavaScript teknolojisini etkin kullanabilen
TRIOA yazılım diline hâkim
Tercihen Canias ERP uygulamalarına hakim
En az teknik dokümantasyonları okuyup anlayabilecek ve yazım dilinde kullanabilecek kadar İngilizce bilen
Dokümantasyona önem veren,
Mesleki bilgi ve becerilerini geliştiren, sürekli yenilikleri ve teknolojiyi takip eden,
Takım çalışmasına yatkın olmak, insan ilişkileri gelişmiş olmak,
Planlama ve problem çözme yeteneği gelişmiş,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
İstanbul Avrupa yakasından ikamet eden/edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dağıtıcı Adana Yıldız Holding
DağıtıcıYıldız Holding
Ülker Golf Dondurma ,
Natura Gıda . San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde Adana Direkt Dağıtım Müdürlüğümüzde  görevlendirmek üzere Dağıtıcılar aramaktadır. Pozisyonla ilgili olarak kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
 
MYO veya Lise Mezunu,
Tercihen Dondurma Satış veya FMCG Sektöründe satış deneyimi olan,
Temsil yeteneğine ve ikna becerisine sahip
Etkin iletişim kurabilen, insan ilişkilerinde başarılı
E ve B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, 
Tercihen SRC Belgesine sahip,
Askerlik ile ilişiği olmayan,
Adana'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Export Sales Specialist Kocaeli Yıldız Holding
Export Sales SpecialistYıldız Holding

Bachelor’s degree from related departments of universities,
Minimum 3  years of experience in  Export Sales area, especially in Packaging sector,
Excellent command of written and spoken English and knowledge of Franch is preferred,
Advanced MS Office skills,
No obstacle for travel,
Completed military service for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Yönetim Sistem Uzmanı Manisa Yıldız Holding
Kalite Yönetim Sistem UzmanıYıldız Holding

Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun ( Tercihen Çevre Mühendisi, Çevre Mühendisleri: "Çevre Görevlisi" sertifikasına sahip olmalıdır.) 
Kalite Yönetim Sistemleri konusunda en az 4 yıl deneyim sahibi,
ISO 9000, ISO 14000, ISO 18000 standartları ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri (AIB, BRC (IoP)) konularında bilgi ve deneyim sahibi,
Sedex sosyal denetim standardına aşina
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hâkim,
Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli; analitik düşünebilen; dinamik bir ortamda hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, iletişim becerisi gelişmiş
Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bakım Mühendisi Sakarya Yıldız Holding
Bakım MühendisiYıldız Holding
• Üniversitelerin Makina veya Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
• Daha önce kağıt üretim tesislerinde çalışmış ve en az 2 yıl makine bakım alanında deneyimli,
• MS Office uygulamalarına hakim, SAP bakım modülü hakkında bilgi sahibi,
• İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,
• Sakarya'da ikamet eden/edebilecek,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Bakım Elemanı Sakarya Yıldız Holding
Elektrik Bakım ElemanıYıldız Holding

Meslek Liseleri ve/veya Meslek Yüksekokullarının Elektrik, Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Elektrik vb. bölümlerinden mezun,
Tercihen üretim yapan işletmelerde Bakım Elemanı olarak 1-2 yıl deneyimli,
Vardiyalı çalışabilecek,
30 yaşını aşmamış,
Sakarya'da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Bakım Teknisyeni Sakarya Yıldız Holding
Elektrik Bakım TeknisyeniYıldız Holding

Meslek Liseleri ve/veya Meslek Yüksekokullarının Elektrik, Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Elektrik vb. bölümlerinden mezun,
Tercihen üretim yapan işletmelerde Bakım Teknisyeni olarak 1-2 yıl deneyimli,
Vardiyalı çalışabilecek,
30 yaşını aşmamış,
Sakarya'da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Temsilcisi Şanlıurfa Yıldız Holding
Satış TemsilcisiYıldız Holding
*Tercihen üniversite mezunu,
*FMCG sektöründe en az 2 yıl deneyimli,
*İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip,
*Ms Ofis programlarını kullanabilen,
*Şanlıurfa'da ikamet eden ya da edebilecek
*Seyahat engeli bulunmayan,
*B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif sürücü,
*Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
DİSTRİBÜTÖR YÖNETİCİSİ Muğla Yıldız Holding
DİSTRİBÜTÖR YÖNETİCİSİYıldız Holding

Lisans -Gastronomi - MYO-Aşçılık  mezunu
Ev dışı tüketim kanalında tecrübeli / veya tecrübe edinmek isteyen
Satış ve satış geliştirme konusunda en az 3 yıl deneyimli
30 Yaşını aşmamış
B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif sürücü olan
Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış
İyi derecede ofis programlarını kullanabilen
Yeniliklere açık
Etkin iletişim becerisine sahip
Sürekli gelişmeye ve öğrenmeye açık
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Gıda Güvenliği Mühendisi Kocaeli Yıldız Holding
Gıda Güvenliği MühendisiYıldız Holding
• Üniversitelerin Gıda veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,
• Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetim Sistemleri konusunda 1-2 yıl deneyim sahibi,
• İyi derecede İngilizce bilen,
• MS Office uygulamalarına hakim,
• Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip, detaycı, süreç odaklı, organizasyon yönü kuvvetli
• AIB, IFS, BRC ve ISO 22000 konularında bilgi sahibi
• Gebze'de veya İstanbul Asya yakasında ikamet eden/edebilecek,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Müdürü Sakarya Yıldız Holding
Satış MüdürüYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, Aktül Kağıt Üretim Pazarlama A.Ş.’de görevlendirmek üzere Satış Müdürü aramaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
•Üniversitelerin İktisat, İşletme, Uluslararası Ticaret veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,                                                                                                                             
                                                                      
• Hızlı tüketim ürünlerinde satış deneyimine sahip, tercihen temizlik kağıdı satış deneyimi olan,
                                                                                
•Yurtiçi ve yurtdışı piyasa şartlarını yakından takip edecek ,
                                                                    
•Satış süreçlerine hakim, iyi derecede İngilizce bilen, 
                                                                            
•İletişim ve ikna becerileri yüksek, ekip yönetebilecek ,
                                                                           
•Sık seyahatlere engel hali olmayan,
                                                                                              
•Aktif araç kullanabilecek,
                                                                                                       
•Erkek adaylar için askerliğini yapmış.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kategori Yöneticisi İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Kategori YöneticisiYıldız Holding
*    Üniversite mezunu, (Tercihen Endüstri Mühendisliği bölümü mezunu),
*    Ms Ofis uygulamalarını etkin raporlama yapabilecek seviyede bilen,
*    Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ya da edebilecek olan,
*    Minimum 2 yıl ekip yönetim tecrubesi bulunan,
*    Tercihen SAP kullanan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Vardiya Mühendisi Sakarya Yıldız Holding
Vardiya MühendisiYıldız Holding
 
Üniversitelerin Elektrik veya Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 
Kağıt üretim proseslerinde 3-5 yıl deneyimli,
 
MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP ilgili modül deneyimi olan,
 
İyi derecede İngilizce bilen,
 
Vardiyalı çalışabilecek,
 
Sakarya'da ikamet eden / edebilecek,
 
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Operatörü Sakarya Yıldız Holding
Üretim OperatörüYıldız Holding
 

           Meslek Yüksekokullarının Kağıtçılık  bölümünden mezun,

           Kağıt üretim tesisinde 3-5 yıl deneyimli, 

            Vardiyalı çalışabilecek, 

           30 yaşını aşmamış, 

           Sakarya’ da  ikamet eden / edebilecek, 

           Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Yöneticisi/Yönetmeni Kocaeli Yıldız Holding
Proje Yöneticisi/YönetmeniYıldız Holding

Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun                                                              
Bakım, proje ve yatırım süreçlerinde en az 3 yıl deneyimli,                                                                        
Süreç belirleme ve yönetme becerisine sahip,                                                                                      
MS Office, Project uygulamalarına hakim,                                                                                          
İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,                                                                            
Gebze'de veya İstanbul Asya yakasında ikamet eden/edebilecek,                                                                      
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
EDT Satış Temsilcisi Bursa Yıldız Holding
EDT Satış TemsilcisiYıldız Holding

Üniversite mezunu,
FMCG sektöründe en az 2 yıl deneyimli,
İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip,
Ms Ofis programlarını kullanabilen,
Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek,
Seyahat engeli bulunmayan,
B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif sürücü,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Memuru İzmir İzmir Yıldız Holding
Muhasebe Memuru İzmirYıldız Holding
 
Ön muhasebe yapabilen,
Yazılı ve sözlü iletişimi sağlayabilecek,
Siparişleri hazırlayıp sisteme aktarabilecek,
Cari hesap takibi ve müşterilerle aylık mutabakatların yapılması,
Günlük irsaliye ve fatura işlemlerinin gerçekleştirilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İç Denetim Yöneticisi İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
İç Denetim YöneticisiYıldız Holding

Üniversitelerin  tercihen, İşletme,  Ekonomi, İktisat, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden veya İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerindenmezun
Denetim konusunda minimum 3 - 4 yıl deneyime sahip (Bağımsız denetim şirketlerinde süreç denetimi yapmış ve reel sektörde  faaliyet gösteren şirketlerin iç denetim veya iç kontrol bölümlerinde görev almış.)
MsOffice programlarına hakim
Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip,
Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü,
Takım  çalışmasına yatkın,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Asistanı İstanbul(Avr.) GODIVA
Satış AsistanıGODIVA
* En az lise mezunu,
* Özellikle yiyecek sektöründe minimum 1 yıl deneyimli,
* Lüks perakende tecrübesi tercih sebebidir,
* Çikolata konusunda tutkulu,
* Markanın temsilcisi olmaktan gurur duyacak,
* Güçlü iletişim yeteneğine sahip,
* İyi bir takım oyuncusu,
* Dikkatli, disiplinli ve titiz,
* İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek,
* Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Öğrenci), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İhracat Memuru Sakarya Yıldız Holding
İhracat MemuruYıldız Holding

Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun,
Tercihen gıda ve üretim alanında en az 1 yıl deneyimli,
MS Office uygulamalarına hakim ve tercihen SAP hakkında bilgi sahibi,
İyi derecede İngilizce bilen,
Sakarya'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Vardiya Mühendisi Afyon Yıldız Holding
Üretim Vardiya MühendisiYıldız Holding

Üniversitelerin Gıda,Endüstri veya Ziraat Mühendisliği (Tarla ve bahçe bitkileri)bölümlerinden mezun,
Deneyimsiz veya tercihen Üretim alanında 1-2 yıl deneyimli,
MS Office uygulamalarına hakim, 
Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,
Vardiyalı çalışabilecek,
Afyon Emirdağ ilçesinde ikamet eden/edebilecek,
32 Yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bölge Yöneticisi Diyarbakır Yıldız Holding
Bölge YöneticisiYıldız Holding

Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden, tercihen İktisat, İşletme, Maliye lisans bölümlerinden
mezun,
Perakende mağazacılık alanlarında tercihen en az 3 yıl yöneticilik deneyimi olan,
Sektör, rakip ve ürün bilgisine sahip
İletişim becerisi yüksek ve temsil yeteneğine sahip,
Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,
Yönetsel becerileri gelişmiş iç motivasyonu yüksek,
Sonuç odaklı çalışabilen,
Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,
Esnek çalışma saatlerine uyabilen,
Aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Görev alacağı bölgede ikamet edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Genel Müdür Asistanı Kocaeli Yıldız Holding
Genel Müdür AsistanıYıldız Holding
*Üniversiteler ilgili bölümlerinden mezun
* Minimum 2 yıl Üst Düzey Yönetici Asistanlığı tecrübesi olan,
* İyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,
* İleri Düzeyde MS-Office programlarına hakim olan,
*Planlama ve koordinasyon yeteneği güçlü,
*Detaylara önem veren,
*Sonuç ve zaman odaklı çalışabilecek,
*Kendine güvenen
*Güçlü iletişim becerilerine sahip olan,
*Pozitif yapıya sahip, proaktif çalışma yeteneğine sahip olan,
*Yurt içi veya yurt dışı seyahat engeli olmayan,
*Pendik,Tuzla veya  İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Depo Elemanı Tekirdağ Yıldız Holding
Depo ElemanıYıldız Holding
Ülker Golf Dondurma
Natura Gıda San ve Tic A.Ş.
Çorlu'da bulunan Direkt dağıtım depomuzda görevlendirilmek üzere Depo Elemanı alınacaktır.,
Lise mezunu,
Soğuk Hava Deposu'nda çalışabilecek
Esnek çalışma saatlerine uyumlu
Askerliğini yapmış,
E Sınıfı ehliyetli
Bay adaylar ,
Çorlu'da ikamet eden/edebilecek olan
  
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Asistanı Sakarya Yıldız Holding
Proje AsistanıYıldız Holding
* Üniversitelerin Elektrik ve ya Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun,
* Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,
* Takım çalışmasına yatkın,
* Detaylara hakim, analiz yeteneğine sahip,
* İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip,
* Çok iyi derecede İngilizce bilen,
* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Cafe Servis Elemanı / KADIKÖY İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Cafe Servis Elemanı / KADIKÖYYıldız Holding
Dünyanın en büyük Dondurma Cafe Mağazaları zinciri olan Cold Stone Creamery  KADIKÖY şubesinde çalışmak Üzere; 
CAFE SERVİS ELEMANI
Markamızın Enerjisini ve Dinamizmini müşterilere yansıtabilecek.. 
18-28 Yaş Arası,
Dinamik, Özgüveni yüksek,İletişim Kabiliyeti olan,Güleryüzlü,
Ekip Çalışmasına uygun,
Asgari Lise Mezunu
Mağazacılık Alanında kariyer yapmak isteyen,
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve Markamızı en iyi şekilde temsil edecek,
Esnek Çalışma saatlerine uyumlu,
Temizlik ve Hijyene önem veren, presentable,
Forum İstanbul AVM'ye ( Bayrampaşa / İstanbul ) ulaşım sorunu olmayan,
Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Öğrenci), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ticari Pazarlama Uzmanı Manisa Yıldız Holding
Ticari Pazarlama UzmanıYıldız Holding

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun 
Ürün- müşteri karlılık analizleri, fiyat süreçleri, ticari pazarlama konularında  en az 2  yıl tecrübeli
İletişim yeteneği kuvvetli
Enerjik, analitik düşünce yapısına sahip, meraklı, dikkatli ve sonuç odaklı
Çok iyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip
MS Office programlarına hakim
Tercihen SAP programı kullanabilen
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Şefi Adana Yıldız Holding
Satınalma ŞefiYıldız Holding

Tercihen Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler ya da Mühendislik Fakültelerinden mezun
Satınalma süreçlerinde, tercihen Teknik Satınalma konusunda minumum 4 yıl tecrübeli
Tercihen iyi derecede İniglizce bilgisine sahip
Detaylara hakim ve analiz becerisine sahip
Planlama ve Organizasyon yeteneği gelişmiş
MS Office Uygulamalarına hakim
Tercihen SAP MM modülünde deneyimli
Adana ve/veya çevresinde ikamet edebilecek
Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Cafe Servis Elemanı / AQUA FLORYA İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Cafe Servis Elemanı / AQUA FLORYAYıldız Holding
Dünyanın en büyük Dondurma Cafe Mağazaları zinciri olan Cold Stone Creamery  Aqua Florya AVM ( Florya / İstanbul ) şubesinde çalışmak Üzere; 
CAFE SERVİS ELEMANI
Markamızın enerjisini ve dinamizmini müşterilere yansıtabilecek.. 
18-30 Yaş Arası,
Dinamik, özgüveni yüksek, iletişim babiliyeti olan, güleryüzlü,
Ekip çalışmasına uygun,
Asgari lise mezunu
Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen,
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve Markamızı en iyi şekilde temsil edecek,
Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
Temizlik ve hijyene önem veren, 
Aqua Florya AVM'ye ( Florya / İstanbul ) ulaşım sorunu olmayan,
Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Planlama Mühendisi İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Planlama MühendisiYıldız Holding


Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi ilgili bölümlerinden, tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,

Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı çalışabilen,

SAP PP-MM-SD modülleri hakkında bilgi sahibi,

İnsan ilişkilerinde başarılı, analitik düşünce ve problem çözme becerisine sahip, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, 

Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,

Üretim şirketlerinde en az 1 yıl Planlama Mühendisi olarak çalışmış, 

Detaylara hakim, analiz yeteneğine sahip ,

İleri düzeyde Excel kullanabilen,

Yazılı ve sözlü çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip,

Silivri'de ikamet eden/edebilecek,

Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Palamarcı İstanbul(Asya) Yıldız Holding
PalamarcıYıldız Holding
• Tercihen Lise ve dengi okul mezunu olmak
• Amatör Denizci Belgesi sahibi olmak
• Tercihen usta gemici ve/veya yat kaptanı belgesine sahip olmak
• Konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi olmak
• İşletmeyi temsil edebilme ve organizasyon yeteneğine sahip olmak
• Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek
• Tercihen Pendik çevresinde ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yönetim Asistanı İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Yönetim AsistanıYıldız Holding

Tercihen Lisans veya Ön lisans mezunu,
Benzer pozisyonda  tecrübeli,
İletişim becerisi yüksek,
Etkin planlama ve raporlama becerisine sahip
Bahçelievler bölgesine ulaşım problemi olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Cafe Servis Elemanı / ESENYURT AKBATI İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Cafe Servis Elemanı / ESENYURT AKBATIYıldız Holding
Dünyanın en büyük dondurma mağazaları zinciri olan Cold Stone Creamery'nin Esenyurt/Bahçeşehir Akbatı AVM'de açılacak olan yeni şubesinde çalışmak üzere; 
CAFE SERVİS ELEMANI
Markamızın Enerjisini ve Dinamizmini müşterilere yansıtabilecek.. 
18-30 Yaş Arası,
Dinamik, Özgüveni yüksek, İletişim Kabiliyeti olan, Güleryüzlü,
Ekip Çalışmasına uygun,
Asgari Lise Mezunu
Mağazacılık Alanında kariyer yapmak isteyen,
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve Markamızı en iyi şekilde temsil edecek,
Esnek Çalışma saatlerine uyumlu,
Temizlik ve Hijyene önem veren, presentable,
Akbatı AVM'ye ulaşım sorunu olmayan,
Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Öğrenci), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Cafe Servis Elemanı / 4. LEVENT ÖZDİLEK PARK AVM İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Cafe Servis Elemanı / 4. LEVENT ÖZDİLEK PARK AVMYıldız Holding
Dünyanın en büyük Dondurma Cafe Mağazaları zinciri olan Cold Stone Creamery  Özdilek Park AVM ( Esentepe / Şişli / İstanbul ) şubesinde çalışmak Üzere; 
CAFE SERVİS ELEMANI
Markamızın Enerjisini ve Dinamizmini müşterilere yansıtabilecek.. 
18-30 Yaş Arası,
Dinamik, Özgüveni yüksek,İletişim Kabiliyeti olan,Güleryüzlü,
Ekip Çalışmasına uygun,
Asgari Lise Mezunu
Mağazacılık Alanında kariyer yapmak isteyen,
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve Markamızı en iyi şekilde temsil edecek,
Esnek Çalışma saatlerine uyumlu,
Temizlik ve Hijyene önem veren, presentable,
Özdilek Park AVM'ye ( Esentepe / Şişli / İstanbul ) ulaşım sorunu olmayan,
Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Öğrenci), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Cafe Servis Elemanı / ALTUNİZADE CAPİTOL AVM İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Cafe Servis Elemanı / ALTUNİZADE CAPİTOL AVMYıldız Holding
Dünyanın en büyük dondurma mağazaları zinciri olan Cold Stone Creamery'nin 
ALTUNİZADE CAPITOL AVM şubesinde çalışmak Üzere; 
BARİSTA
Markamızın Enerjisini ve Dinamizmini müşterilere yansıtabilecek.. 
18-30 Yaş Arası,
Dinamik, Özgüveni yüksek,İletişim Kabiliyeti olan,Güleryüzlü,
Ekip Çalışmasına uygun,
Asgari Lise Mezunu
Mağazacılık Alanında kariyer yapmak isteyen,
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve Markamızı en iyi şekilde temsil edecek,
Esnek Çalışma saatlerine uyumlu,
Temizlik ve Hijyene önem veren, presentable,
Capitol AVM'ye ulaşım sorunu olmayan,
Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Öğrenci), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Cafe Servis Elemanı / ORTAKÖY İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Cafe Servis Elemanı / ORTAKÖYYıldız Holding
İstanbul da Cafe Conceptinde Hizmet vermekte olan Amerikan Dondurma Cafe zinciri Cold Stone Creamery'nin
Ortaköy şubesinde çalışmak Üzere; 
CAFE SERVİS ELEMANI
Markamızın Enerjisini ve Dinamizmini müşterilere yansıtabilecek.. 
18-30 Yaş Arası,
Dinamik, Özgüveni yüksek,İletişim Kabiliyeti olan,Güleryüzlü,
Ekip Çalışmasına uygun,
Asgari Lise Mezunu
Mağazacılık Alanında kariyer yapmak isteyen,
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve Markamızı en iyi şekilde temsil edecek,
Esnek Çalışma saatlerine uyumlu,
Temizlik ve Hijyene önem veren, presentable,
Ortaköy'e ulaşım sorunu olmayan,
Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Öğrenci), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Cafe Servis Elemanı / KURTKÖY VIAPORT AVM İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Cafe Servis Elemanı / KURTKÖY VIAPORT AVMYıldız Holding
Dünyanın en büyük dondurma mağazaları zinciri olan Cold Stone Creamery'nin İstanbul Viaport AVM deki şubesinde çalışmak Üzere; 
CAFE SERVİS ELEMANI
Markamızın Enerjisini ve Dinamizmini müşterilere yansıtabilecek.. 
18-30 Yaş Arası,
Dinamik, Özgüveni yüksek,İletişim Kabiliyeti olan,Güleryüzlü,
Ekip Çalışmasına uygun,
Asgari Lise Mezunu
Hizmet Sektöründe 1-2 Yıl tecrübesi olan,
Mağazacılık Alanında kariyer yapmak isteyen,
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve Markamızı en iyi şekilde temsil edecek,
Esnek Çalışma saatlerine uyumlu,
Temizlik ve Hijyene önem veren, presentable,
Viaport AVM ye ulaşım sorunu olmayan,
Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Yöneticisi İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Satış YöneticisiYıldız Holding
Ülker Golf Dondurma ,
Natura Gıda . San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde İstanbul Avrupa Bölge Müdürlüğü'ne bağlı distribütörlerden sorumlu olacak   Satış Yöneticisi aramaktadır. Pozisyonla ilgili olarak kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
 
Üniversite Mezunu (Lisans)
Ekip yönetimi ve en az 2-3 yıl satış yöneticiliği tecrübesine sahip,
Tercihen FMCG Sektöründe satış deneyimi olan,
Liderlik özelliği kuvvetli, iletişim becerisi yüksek ,
Seyehat engeli olmayan,
B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen,
İyi derecede MS Office bilgisine sahip,
İstanbul Avrupa  ikamet eden/edebilecek,
Askerlik ile ilişiği olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Satış TemsilcisiYıldız Holding
Ülker Golf Dondurma ,
Natura Gıda . San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde İstanbul Avrupa'da bulunan Direkt Dağıtım bölgemizde görevlendirmek üzere  Satış Temsilcileri aramaktadır. Pozisyonla ilgili olarak kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
MYO Mezunu
Tercihen FMCG Sektöründe satış deneyimi olan,
Temsil yeteneğine ve ikna becerisine sahip
Etkin iletişim kurabilen, insan ilişkilerinde başarılı
C veya E sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen,
SRC Belgesine sahip
İstanbul Avrupa yakasında  ikamet eden/edebilecek,
Askerlik ile ilişiği olmayan,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bilgisayar Operatörü Gaziantep Yıldız Holding
Bilgisayar OperatörüYıldız Holding
Ülker Golf Dondurma
Natura Gıda San ve Tic A.Ş.
Gaziantep'de bulunan Direkt dağıtım depolarımızda görevlendirilmek üzere Bilgisayar Operatörleri alınacaktır.,Başvuracak adayların;
 
Bilgisayar uygulamalarına hakim, tercihen depo stok takip programı tecrübesi olan
Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
Lise veya Meslek Yüksek Okul mezunu
Askerlik ile ilişiği bulunmayan
Gaziantep'de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bilgisayar Operatörü İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Bilgisayar OperatörüYıldız Holding
Ülker Golf Dondurma
Natura Gıda San ve Tic A.Ş.
İstanbul Anadolu yakasında bulunan Direkt dağıtım depolarımızda görevlendirilmek üzere Bilgisayar Operatörleri alınacaktır.,Başvuracak adayların;
 
Bilgisayar uygulamalarına hakim, tercihen depo stok takip programı tecrübesi olan
Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
Lise veya Meslek Yüksek Okul mezunu
Askerlik ile ilişiği bulunmayan
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Temsilcisi Tekirdağ Yıldız Holding
Satış TemsilcisiYıldız Holding
Ülker Golf Dondurma ,
Natura Gıda . San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde Çorlu'da bulunan Direkt Dağıtım bölgemizde görevlendirmek üzere  Satış Temsilcileri aramaktadır. Pozisyonla ilgili olarak kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
MYO Mezunu
Tercihen FMCG Sektöründe satış deneyimi olan,
Temsil yeteneğine ve ikna becerisine sahip
Etkin iletişim kurabilen, insan ilişkilerinde başarılı
C veya E sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen,
SRC Belgesine sahip
Çorlu'da  ikamet eden/edebilecek,
Askerlik ile ilişiği olmayan,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Depo Elemani Kocaeli Yıldız Holding
Depo ElemaniYıldız Holding
Ülker Golf Dondurma
Natura Gıda San ve Tic A.Ş.
Gebze Direkt dağıtım depomuzda görevlendirilmek üzere,
Depo Elemanı;
Lise mezunu,
Soğuk Hava Deposu'nda da çalışabilecek
Esnek çalışma saatlerine uyumlu
Askerliğini yapmış,
Bay adaylar ,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Temsilcisi Kocaeli Yıldız Holding
Satış TemsilcisiYıldız Holding
Ülker Golf Dondurma ,
Natura Gıda . San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde Gebze'de bulunan Direkt Dağıtım bölgemizde görevlendirmek üzere  Satış Temsilcileri aramaktadır. Pozisyonla ilgili olarak kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
MYO Mezunu
Tercihen FMCG Sektöründe satış deneyimi olan,
Temsil yeteneğine ve ikna becerisine sahip
Etkin iletişim kurabilen, insan ilişkilerinde başarılı
C veya E sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen,
SRC Belgesine sahip
Gebze'de  ikamet eden/edebilecek,
Askerlik ile ilişiği olmayan,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Muhasebe UzmanıYıldız Holding

Üniversitelerin İşletme, Maliye, İktisat bölümlerinden mezun,
Genel Muhasebe uygulamalarında en az 5 yıl deneyim sahibi,
ERP kullanım tecrübesi olan, (Tercihen Canias)
MS Office programlarını etkin kullanabilen,
KDV, Muhtasar, Damga Vergisi, Geçici ve Kurumlar Beyannamesi düzenlemesine hakim olan,
Tek düzen hesap planına, mali tablolara, beyannamelere ve mali mevzuata hakim,
Dönem sonu işlemlerine ve hesap kapanışlarına hakim,
KDV iadesi uygulamalarına ve mevzuatına hakim,
Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bütçe ve Raporlama Yöneticisi/Yönetmeni Karaman Yıldız Holding
Bütçe ve Raporlama Yöneticisi/YönetmeniYıldız Holding
- Üniversitelerin Iktisadi ve Idari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun
- Karamanda’da oturan veya ikamet edebilecek
- Tercihen İngilizce bilen
- Takım çalışmasına yatkın ve analiz kabiliyeti yüksek olan
- Detaylara hakim, analiz yeteneğine sahip
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Bakım Elemanı İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Elektrik Bakım ElemanıYıldız Holding

Meslek Liseleri ve/veya Meslek Yüksekokullarının Elektrik, Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Elektrik vb. bölümlerinden mezun,
Tercihen üretim yapan işletmelerde Bakım Elemanı olarak 1-2 yıl deneyimli,
30 yaşını aşmamış,
Vardiyalı çalışabilecek,
Avcılar-Silivri güzergahında ikame eden,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sanayici Satış Mühendisi Ankara, Konya Makina Takım Endüstrisi A.Ş.
Sanayici Satış MühendisiMakina Takım Endüstrisi A.Ş.

Sorumlu olacağı bölgede düzenli olarak müşteri ziyaretleri yapmak,
Mevcut müşterilerle olan ilişkileri geliştirmek,
Yeni müşterilerin bulunmasından sorumlu olmak,
Sorumlu olduğu bölgenin satış stratejilerini belirlemek,
Fuar katılımlarında görev almak,
Fuar kontaklarına geri dönüşleri yapmak,
Satış aktiviteleriyle ilgili haftalık olarak raporlama yapmak,
Tercihen talaşlı imalat ürünleri ile ilgili satış tecrübesine sahip olmak,
Kesici Takımlar, takım tutucular gibi ürün gruplarında bilgi sahibi olmak,
Üniversitelerin makina mühendisliği, talaşlı imalat yada teknik eğitim bölümlerinden mezun olmak,
Seyahat engeli bulunmayan,
B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanıyor olmak,
 Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,
MS Ofis programlarına hakim,
Tercihen SAP programını daha önce kullanmış,
Tercihen ingilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İzmir Bölge Sanayici Satış Mühendisi İzmir Makina Takım Endüstrisi A.Ş.
İzmir Bölge Sanayici Satış MühendisiMakina Takım Endüstrisi A.Ş.

Sorumlu olacağı bölgede düzenli olarak müşteri ziyaretleri yapmak,
Mevcut müşterilerle olan ilişkileri geliştirmek,
Yeni müşterilerin bulunmasından sorumlu olmak,
Sorumlu olduğu bölgenin satış stratejilerini belirlemek,
Fuar katılımlarında görev almak,
Fuar kontaklarına geri dönüşleri yapmak,
Satış aktiviteleriyle ilgili haftalık olarak raporlama yapmak,
Tercihen talaşlı imalat ürünleri ile ilgili satış tecrübesine sahip olmak,
Kesici Takımlar, takım tutucular gibi ürün gruplarında bilgi sahibi olmak,
Üniversitelerin makina mühendisliği, talaşlı imalat yada teknik eğitim bölümlerinden mezun olmak,
Seyahat engeli bulunmayan,
B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanıyor olmak,
 Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,
MS Ofis programlarına hakim,
Tercihen SAP programını daha önce kullanmış,
Tercihen ingilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ankara Bölge Bayi Satış Mühendisi Ankara, Konya Makina Takım Endüstrisi A.Ş.
Ankara Bölge Bayi Satış MühendisiMakina Takım Endüstrisi A.Ş.

Bayi ziyaretleri gerçekleştirerek bayileri hedefleri doğrultusunda yönetmek,
Şirket kıriterlerine uygun olarak bölgesine yeni bayiler eklemek
Pazarı , rakip ve fırsatları takip  edip ,problemleri çözmek,
Hedefler belirleyerek haftalık planlar hazırlamak,
Bayilerimiz aracılığı ile ürünlerimizin mevcut ve potansiyel müşterilere sunumunu ve satışını gerçekleştirmek,      
Satış hedefleri gerçekleşmesi doğrultusunda bölgesinde tüm aksiyonları almak,
Bölge cirosunu arttırmak için yeni fikirler ve projeler geliştirmek,
Piyasa analizleriyle bölgesini kontrol edip çeşitli raporlar hazırlamak.
Tercihen üniversitelerin Makina Mühendisliği veya İktisadi ve İdari Birimler fakültelerinden mezun,
En az 3 yıl satış deneyimine sahip, 
Bayilik örgütü yönetimi hakkında bilgili,
Ticari müzakere bilgisine sahip,
Tercihen İngilizce bilen,
MS Office programlarına hakim,
İnsiyatif kullanabilecek ve sorumluluk alabilecek,
Ekip çalışması ve işbirliğine yatkın, liderlik ve yönetim becerileri gelişmiş,
Gelişime ve öğrenmeye açık,
İşini ve sorumlu olduğu markayı sahiplenecek, dinamik,
B sınıfı ehliyeti ve iyi derecede sürüş becerileri olan,
Seyehat engeli bulunmayan,
Ekrek adaylar için askerlik hizmeti tamamlamış,
Konya veya Ankara’da ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Bakım Elemanı İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Mekanik Bakım ElemanıYıldız Holding

Meslek Ve Teknik Liselerin Makine Veya Metal Bölümü Mezunu Veya
M.Y.O. Makine Bölümü Mezunu,
Mekanik Bakım,Onarım Konularına Hakim Ve Bu Konularda Görev Alabilecek,
Ambalaj makineleri hakkında bilgi sahibi
Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilen, 
Takım Çalışmasına Yatkın, 
Askerlik Hizmetini Tamamlamış,
En Az 2 Yıl Deneyimi Olan,
İnsan İlişkileri Kuvvetli,
Problem Çözme Konusunda Deneyimli Olma,
Takım Çalışmasına Yatkın Olma,
22 – 35 Yaş Aralığında,
Vardiyalı Çalışabilecek,
Avcılar-Silivri güzergahları arasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İçerik Yönetim Stajyeri İstanbul(Asya) Yıldız Holding
İçerik Yönetim StajyeriYıldız Holding

Üniversitelerin iletişim, işletme, endüstri mühendisliği bölümlerinde 3./4. sınıflarında okuyan ya da yüksek lisans öğrencisi,
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
Uzun dönem staj yapabilecek,
Görsel tasarım programlarında en az orta düzeyde bilgi sahibi,
Görsel ve metin içerik geliştirme konusunda yetkin,
İletişimi kuvvetli, öğrenme ve gelişim odaklı,
Dijital Pazarlama konusunda ilgili ve bu konuda kendini yetiştirmek isteyen,
İş Geliştirme Departmanı ile ilgili sorumluluklar üstlenebilecek,
Hafta içi en az 3-4 gün işe devam edebilecek.
Stajyer    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Regulatory Affairs Ass. Specialist Tekirdağ Yıldız Holding
Regulatory Affairs Ass. SpecialistYıldız Holding
Yıldız Holding, one of the largest and fast growing groups of Turkey, which contains Ülker, Bizim, İçim, Café Crown, Alpella, Çamlıca, Uno, Godiva brands and Gumlink joint venture company CCC (Continental Confectionery Company) is looking for Regulatory Affairs Assistant Specialist. A brief job description of the position and preferred qualifications for the suitable candidates are defined below.
University degree in Food Engineering, Chemistry and/or Biology
Work experience abroad is preferable,
Strong written and verbal communication skills in English,
Proficiency in MS Office (Word, Excel, Power point) skills,
Experience in TraceOne system is preferable, 
Willing to locate in Çorlu, Çerkezköy or Lüleburgaz,
Experience in a reputable multinational company is preferable,
Experience on legal requirements for producing chewing gum & candy experience is preferable.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Pazarlama Stajyeri (Uzun Dönem) İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Pazarlama Stajyeri (Uzun Dönem)Yıldız Holding

Tercihen İşletme ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinde öğrenim gören ,
MS Office programlarına hakim,
İyi derecede İngilizce bilen,
Pazarlama alanında staj deneyimi olan,
Haftanın en az dört günü çalışabilecek,
Pazarlama alanında kariyer yapmak isteyen
Stajyer    Üniversite (Öğrenci), Yüksek Lisans (Öğrenci), Doktora (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kurumsal İletişim Stajyeri İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Kurumsal İletişim StajyeriYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Ülker, Bizim, İçim, Café Crown, Alpella, Çamlıca, Uno, Godiva gibi markaları bünyesinde bulunduran Yıldız Holding, Global Kurumsal İletişim Ofisi'nde görevlendirmek üzere uzun dönemli  Kurumsal İletişim Stajyeri aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
Üniversitelerin 4.sınıf veya yüksek lisans öğrencisi,
Haftanın en az 3 günü staj yapabilecek,
Dijital konulara hakim, sosyal medyaya meraklı, trendleri takip eden (iletişim, pazarlama, teknoloji…)
Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan 
İletişimi güçlü, meraklı 
Takipçi ve titiz çalışan, sonuç odaklı
Yaratıcı sunumlar hazırlama konusunda başarılı, iyi metin yazabilen
Tercihen Mac keynote kullanabilen
 
 
Stajyer    Üniversite (Öğrenci), Yüksek Lisans (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
R&D Engineer Tekirdağ Yıldız Holding
R&D EngineerYıldız Holding
Yıldız Holding, one of the largest and fast growing groups of Turkey, which contains Ülker, Bizim, İçim, Café Crown, Alpella, Çamlıca, Uno, Godiva brands and Gumlink joint venture company CCC (Continental Confectionery Company) is looking for R&D Engineer. A brief job description of the position and preferred qualifications for the suitable candidates are defined below.
University degree in Food or Chemical Engineering, 
Experience in a reputable multinational company is preferable,
Experience on R&D (chewing gum & candy experience) is preferable,
Strong written and verbal communication skills in English,
Proficiency in MS Office (Word, Excel, Power point) skills,
Being familiar with laboratory equipment/instruments,
Analytical minded, innovative, result oriented and good at team work, 
Customer focus (Internal & External), effective problem solving ability,
Willing to locate in Çorlu, Çerkezköy or Lüleburgaz,
No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Mühendisi İstanbul(Asya) PNS Pendik Nişasta San.A.Ş.
Üretim MühendisiPNS Pendik Nişasta San.A.Ş.
•Üniversitelerin Gıda, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,
•İşletmelerin üretim departmanlarında en az 2-3 yıl deneyimli,
•Teknik analiz ve raporlama, kalite kontrol teknikleri, hammadde konularında tecrübeli,
•Takım çalışmasına yatkın,iletişimde başarılı,sonuç odaklı,araştırmacı,dinamik yapıda,özgüven sahibi,
•İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,
•MS Office ve tercihen SAP programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
•İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,askerlikle ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Planlama Mühendisi Tekirdağ Yıldız Holding
Üretim Planlama MühendisiYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding ve Gumlink ortak girişimiyle kurulan ve sakız-şekerleme üretiminde faaliyet gösteren CCC (Continental Confectionery Company) şirketimizde görevlendirmek üzere Üretim Planlama Mühendisi aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
Üniversitelerin Gıda, Kimya, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, 
Üretim şirketlerinde en az 1 yıl Planlama Mühendisi olarak çalışmış, 
Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office programlarına hakim, ileri seviyede Excel kullanabilen, 
SAP PP-MM-SD modülleri hakkında bilgi sahibi,
Takım çalışmasına yatkın ve gelişime açık,
İnsan ilişkilerinde başarılı, analitik düşünce  ve problem çözme becerisine sahip,yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
Çorlu, Çerkezköy ve Lüleburgaz çevresinde ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Uzmanı Tekirdağ Yıldız Holding
Satınalma UzmanıYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding ve Gumlink ortak girişimiyle kurulan ve sakız-şekerleme üretiminde faaliyet gösteren CCC (Continental Confectionery Company) şirketimizde görevlendirmek üzere Satınalma Uzmanı aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
Üniversitelerin Mühendislik veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,
Üretim şirketlerinde en az 2 yıl satınalma deneyimi bulunan,
Ms Office programlarına hakim, SAP MM modülü hakkında bilgi sahibi,
İyi derecede İngilizce bilen,
Dikkatli, titiz, sabırlı, hızlı çalışabilen,
Operasyonel işleri başarıyla yürütebilen,
Çorlu, Çerkezköy ve Lüleburgaz çevresinde ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Memuru Tekirdağ Yıldız Holding
Muhasebe MemuruYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding ve Gumlink ortak girişimiyle kurulan ve sakız-şekerleme üretiminde faaliyet gösteren CCC (Continental Confectionery Company) şirketimizde görevlendirmek üzere Muhasebe Memuru aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Mevzuat ve tek düzen hesap planına hakim,
Tercihen  İngilizce bilen,
Tercihen SAP FI Modülünü bilen,
Detaylara hakim, analiz yeteneğine sahip,
Sonuç odaklı çalışabilen,
Çorlu, Çerkezköy ve Lüleburgaz çevresinde ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Teknikeri Tekirdağ Yıldız Holding
İş Sağlığı ve Güvenliği TeknikeriYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding ve Gumlink ortak girişimiyle kurulan ve sakız-şekerleme üretiminde faaliyet gösteren CCC (Continental Confectionery Company) şirketimizde görevlendirmek üzere İş Sağlığı ve Güvenliği Teknikeri aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
Üniversitelerin İş Sağlığı ve Güvenliği, Makine, İnşaat, Kimya, İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği ön lisans programlarından mezun,
Vardiyalı çalışma düzeninde görev alabilecek,
İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatlarına hakim,
Yangın ve İlk yardım konusunda bilgi sahibi, tercihen sertifikası olan,
Araştırmaya, öğrenmeye ve eğitime açık,
İyi iletişim kurabilme yeteneğine sahip,
Çorlu, Çerkezköy ve Lüleburgaz çevresinde ikamet eden,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Stajyeri (Uzun Dönem) İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Satınalma Stajyeri (Uzun Dönem)Yıldız Holding

Satınalma ile ilgili süreçlerin iyileştirilmesinde destek olacak,
Satınalmaya yönelik verilerin sisteme girilmesini sağlayacak
Stajyer    Üniversite (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Pazarlama Uzmanı İstanbul Yıldız Holding
Satış Pazarlama UzmanıYıldız Holding

Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden mezun olmak
Tercihen satış/ihracat konusunda tecrübeli
Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan
İyi derecede İngilizce bilen
İstanbul’da ikamet eden / edebilecek
B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen
Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış        
Ms Office uygulamalarına hakim
30 yaşını aşmamış
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş, dinamik
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Bakım Mühendisi Kütahya Yıldız Holding
Mekanik Bakım MühendisiYıldız Holding

Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
Madencilik, çimento, demir çelik veya seramik endüstrilerin herhangi birinde bakım alanında  en az 3 deneyimli,
MS Office ve Auto-CAD uygulamalarına hakim,
SAP hakkında bilgi sahibi,
Mekanik Bakım sistemleri konusunda bilgi sahibi,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş, dinamik,
İyi derecede yazışma ve konuşma İngilizce bilgisine sahip,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Kütahya da ikamet eden/edebilecek,
30 yaşını aşmamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Satış TemsilcisiYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding, bünyesinde görevlendirmek üzere Satış Temsilcisi aramaktadır. Pozisyonla ilgili kısa görev tanımı aşağıdadır.
* Tercihen üniversite mezunu,
* FMCG sektöründe tercihen içecek ürünleri geleneksel kanal soğuk satış alanında en az 2 yıl deneyimli,
* İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip,
* Ms Ofis programlarını kullanabilen,
* Seyahat engeli bulunmayan,
* B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif sürücü,
* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
* Tercihen Fatih bölgesine hakim
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bölge Satış Mühendisi Zonguldak Yıldız Holding
Bölge Satış MühendisiYıldız Holding

Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Malzeme Mühendisliği ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Tercihen, endüstriyel ürün satış ve pazarlama konusunda deneyimli,
Tercihen Çelik veya Çimento Fabrikalarında çalışmış, proses/refrakter  konularında tecrübeli,
Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan,
Tercihen İngilizce bilen ,
B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış,
Ms Office Uygulamalarına hakim,
35 Yaşını Aşmamış,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş, dinamik.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
AR-GE MÜHENDİSİ Kütahya Yıldız Holding
AR-GE MÜHENDİSİYıldız Holding

Üniversitelerin Metalürji ve Malzeme Mühendisliği, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Tercihen, AR-GE süreçlerinde çalışma konusunda deneyimi olan veya Demir-çelik, Çimento İşletmelerinde çalışmış,
Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan,
Çok iyi derecede İngilizce bilen ,
Kütahya da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış,
Ms Office Uygulamalarına hakim,
35 Yaşını Aşmamış,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş, dinamik.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış ve Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Satış ve Pazarlama UzmanıYıldız Holding
•Üniversitelerin tercihen Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden mezun olmak
•Tercihen satış/ihracat konusunda tecrübeli
•Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan
•İyi derecede Rusça ve İngilizce bilen
•İstanbul’da ikamet eden / edebilecek
•B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen
•Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış      
•Ms Office uygulamalarına hakim
•30 yaşını aşmamış
•İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş, dinamik
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Operatör Yardımcısı Kocaeli Yıldız Holding
Operatör YardımcısıYıldız Holding

Endüstri Meslek Lisesi mezunu,
Tercihen konusunda tecrübeli olan,
30 yaşını aşmamış,
Vardiyalı sistemde çalışabilecek,
Askerlik hizmetini tamamlamış(Erkek adaylar için)
Gebze,Pendik,Sultanbeyli veya Tuzla'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yurt Dışı Satış ve Pazarlama Müdürü İstanbul Yıldız Holding
Yurt Dışı Satış ve Pazarlama MüdürüYıldız Holding
• Metalürji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden mezun,
• Çelik üretim ya da refrakter sektöründe 10 yıl deneyimli,
• Satış departmanında en az 5 yıl çalışmış,
• Sektör ile ilgili yayın ve haberleri takip eden,
• İhracat mevzuatları konusunda bilgi sahibi olan,
• Çok iyi derecede İngilizce bilen,
• İletişim ve ikna becerileri yüksek, ekip yönetimi deneyimi bulunan,
• Aktif araç kullanabilen ve yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan,
• İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş, dinamik
• İstanbul’da ikamet eden/edebilecek,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma ve İthalat Uzmanı/Uzman Yardımcısı Kocaeli Yıldız Holding
Satınalma ve İthalat Uzmanı/Uzman YardımcısıYıldız Holding

Üniversitelerin Mühendislik veya İktisadi ve İdari Bilimleri Fakültelerinden mezun,
Temel Düzey Satınalma Tecrübesi ile birlikte; Asgari 2 yıllık İthalat Operasyon bilgisine sahip olması 
SAP MM ve ISIS modullerine hakim
Microsoft Office Programlarını iyi bir şekilde kullanabilen, raporlama kültürene sahip
İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,
Ekip çalışmasına yatkın, araştırmacı, analitik düşünebilen, sistem odaklı ve düzenli çalışan,
İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim kurabilen ve etkili  müzakere edebilen
Temsil yeteneği ve ikna kabiliyeti yüksek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Memuru İstanbul(Asya) Yıldız Holding
Muhasebe MemuruYıldız Holding

Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye bölümlerinden mezun,
Benzer pozisyonda  1-2 yıl deneyimli,
Tercihen İngilizce bilen,
Analitik düşünme becerici yüksek,
Raporlama becerisi gelişmiş,
MS Office uygulamalarına hakim,
Tercihen SAP bilen,
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bakım Mühendisi İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Bakım MühendisiYıldız Holding

Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Tercihen; benzer pozisyonda 1-2 yıl tecrübeli ve SAP PM modülünde deneyimli,
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Mühendisi İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Proje MühendisiYıldız Holding

Üniversitelerin, Makine veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Tercihen benzer pozisyonda 1-2 yıl tecrübeli,
İyi seviyede  İngilizce bilgisine sahip,
Otomasyon, kontrol, alt yapı sistemleri,sistem/makine tasarımları ve üretim prosesleri konusunda deneyimli, planlama ve organizasyon becerisine sahip,
MS Office uygulamalarına hâkim, teknik çizim bilgisine sahip,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bölge Satış Yöneticisi İstanbul Yıldız Holding
Bölge Satış YöneticisiYıldız Holding
Türkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen şirketlerinden Yıldız Holding, İçecek Başkan Yardımcılığı bünyesinde görevlendirmek üzere Bölge Satış Yöneticisi aramaktadır. Pozisyonla ilgili olarak kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
* Üniversite Mezunu (Lisans)
* En az 2-3 yıl satış yöneticiliği tecrübesine sahip,
* Tercihen FMCG Sektöründe satış deneyimi olan,
* Liderlik özelliği kuvvetli, iletişim becerisi yüksek ,
* Seyahat engeli olmayan,
* İyi derecede ingilizce bilgisine sahip,
* B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen,
* İyi derecede MS Office bilgisine sahip,
* Askerlik ile ilişiği olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Planlama Mühendisi Karaman Yıldız Holding
Planlama MühendisiYıldız Holding

Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi ilgili bölümlerinden, tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun
Tercihen Gıda Sektöründe çalışmış, 
MS Office programlarına hakim, SAP hakkında bilgi sahibi,
Takım çalışmasına yatkın,
Karaman'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Budget and Reporting Specialist Sakarya Yıldız Holding
Budget and Reporting SpecialistYıldız Holding
Yıldız Holding, one of the largest and fast growing groups of Turkey, which contains Ülker, Bizim, İçim, Café Crown, Alpella, Çamlıca, Uno, Godiva brands, is looking for Budget and Reporting Specialist for Production Facility in Sakarya. A brief job description of the position and preferred qualifications for the suitable candidates are defined below.
Graduate of Industrial Engineering, Business Management and departments alike,
Minimum of 2 years of experience (Prepared IFRS audit report )
Has knowledge about uniform accounting plan
Detail oriented and ability to work as part of team.
Has Analytical and Solution oriented way of thinking
Good Command of MS Office Applications (Advanced in Excel)
Good command of SAP
Residence in Sakarya
Advanced level of English
No Military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Organize Perakende Saha Yöneticisi İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Organize Perakende Saha YöneticisiYıldız Holding

Üniversite Mezunu (Lisans),
Tercihen FMCG sektöründe en az 2 yıl satış yöneticiliği tecrübesine sahip, ekip yönetimi konusunda deneyimli,
Liderlik özelliği kuvvetli, iletişim becerisi yüksek,      
Seyahat engeli olmayan,  
B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen,
İyi derecede MS Office bilgisine sahip,
İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Planlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Yıldız Holding
Planlama Uzman YardımcısıYıldız Holding
 Müşterilerimize ve Tüketicilerimize "Mutlu Bir An" lar yaşatmak için,ekibimizde tedarik ve sevkiyat konularında çalışmaya hevesli,
* Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
* Analitik düşünceye, analiz yeteğine sahip,
* Sistemsel düşünceye sahip, yeni yaklaşımlar getirebilecek,
* İnsan  ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş,
* İyi dercede İngilizce bilen,
* MS Office uygulamalarına hakim,
* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yardımcı İşletmeler Şefi Çankırı Yıldız Holding