Yıldırım Holding 

Şirket Bilgileri

 

www.yildirimgroup.com

Yıldırım Holding


 
www.etikrom.com

Eti Krom A.Ş.
 
www.yilport.com

YILPORT Holding A.Ş. 
 
www.gemlikgubre.com.tr

Gemlik Gübre Sanayi A.Ş.
 

http://www.yilmar.com

Yılmar Denizcilik

 


 

 

www.yilyak.com

Yılyak Pazarlama ve Ticaret
Yıldırım Dış Ticaret ve Pazarlama

 

www.gemlikgubre.com.tr

Yılfert Gübre & Kimya Sanayi

 

 

Marmara Shipyard

 


 

 

VİZYONUMUZ 

Dünya pazarlarına, dürüst ve mükemmel şekilde hizmet etmektir.

MİSYONUMUZ

Amacımız uzun vadeli, sürdürülebilir bir büyüme sağlamak ve sürekli olarak değer yaratmaktır. Bu amaç sadece operasyonların iyileştirilmesi veya maliyetlerin azaltılmasından daha çok şirket kaynaklarının kaldırıaç faktörünü kullanarak daha fazla istihadam yaratmak, çalışanlara refah ve mutluluk, hissedarlara ise yatırdıkları sermaye miktarlarına göre daha fazla getiri sağlamaktır.

STRATEJİMİZ

·          Ürün ve hizmette üstün kalite ve yenilik

·          Şirket organizasyonun tamamında süreçlerin mükemmeliyeti

·          Şirket Organizasyon ve Operasyonlarının müşteri memnuniyetine adanması 

·          Kapasite ve verimliliğin sürekli olarak geliştirilmesiYıldırım Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 25
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Çevre Mühendisi Elazığ Yıldırım Holding
Çevre MühendisiYıldırım Holding
Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümünden mezun, Çevre Görevlisi Belgesine sahip, 21-27 yaş aralığında, Bay, Askerlik görevini tamamlamış, Bilgisayar Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Autocad Programını Kullanabilen, B Sınıfı Sürücü belgesine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Elazığ'da ikamet eden, Deneyimli ya da deneyimsiz, Mesleki alanda gelişime açık,  Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, İş takibi yapabilen, sorumluluk sahibi, takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Budgeting and Planning Specialist İstanbul(Avr.) Yıldırım Holding
Budgeting and Planning SpecialistYıldırım Holding
Bachelor’s degree in Business Administration, Economics, Finance, Industrial Engineering or a related field, At least 3 or 4 years’ experience in one of the following areas; Budgeting and Planning, Cost Accounting, Audit, Cost Controlling, Financial Reporting, Having audit experience is a plus, Ability to communicate clearly and effectively (oral and written) in both English and Turkish, Establishes trust quickly, and creates win-win situations, Ability  to manage cross group and cross country boundaries, Excellent problem solving, analytical and presentation skills, No restrictions for traveling, Team player, very easygoing and able to manage good relations with different types of people, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Terminal Traktör Operatörü Bursa YILPORT Holding
Terminal Traktör OperatörüYILPORT Holding
2005 yılında Gebze Terminali'nde operasyonlara başlayan Türkiye'nin en büyük limanlar şirketi YILPORT HOLDİNG, bütün kargo tipleri için yerleşik hizmetleri yöneten birinci sınıf bir liman yönetimi haline gelerek, eşsiz uzmanlığını ve tek noktadan toplam tedarik zinciri çözümleri değer önerisini geliştiren bir limanlar şirketidir. Günümüze kadar olan sürede, Yılport Gebze, Yarımca, Gemlik, Malta Freeport, İsveç Gavle, İsveç Stockholm ve Norveç Oslo Konteyner Terminallerini bünyesine katarak yatırımların teknoloji ve genişleme üzerine yoğunlaşmasıyla, YILPORT HOLDİNG endüstriyel limanlar zinciri haline gelmiştir. Varolan değerlerine paralel olarak optimum müşteri hizmeti için entegre edilmiş lojistik çözümleri ile dünya çapında bir liman lojistik-grubu haline gelmeyi amaçlamaktadır.YILPORT Holding Gemlik terminalinde görevlendirilmek üzere 'Terminal Traktör Operatörü' arayışındadır: En az lise mezunu (Tercihen Makine, Motor, Mekatronik, Elektrik- Elektronik, İş Makinaları bölümleri), 35 yaşını aşmamış, Tercihen G sınıfı sürücü belgesine sahip, Tercihen Terminal Traktör İş Makinası kullanma sertifikasına sahip, Tercihen Terminal Traktör Operatörü olarak minimum 1 yıl deneyimli, Tercihen ağır vasıta veya iş makinası kullanmış olmak, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı öğrenebilen, problemleri analiz edebilen, sorumluluk sahibi, Bursa ve/veya Gemlik'te ikamet eden/edebilecek, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Security Executive Bursa YILPORT Holding
Security ExecutiveYILPORT Holding
YILPORT Holding is a privately held, wholly owned subsidiary of YILDIRIM Group, one of the fastest growing and most developed Turkish industrial groups with its container terminals in Turkey, Malta, Sweden and Norway including new developments underway such as Spain, Portugal and Peru through multiple continents. As being the first Turkish global port operator, we provide total supply chain solutions to our customers with state-of-the art technologies and with the best talents across all operations. With a massive pipeline of new investments, our ambition is to become one of the top 10 container terminal operators over the next 10 years. Gemport, one of the pioneering terminals of YILPORT Holding, is a multipurpose terminal operator leader in containers and brand new car handling operations. Terminal is located in the South of Marmara Sea and part of an expansion project which will lead to a capacity over 1,2 million TEUs, 650,000 CEUs, 5,5 million tons of general cargo and liquid cargo. Port facility provides a unique mix of warehouses, storage and CFS facilities to support customers’ needs in a great deal.  We are looking for a Security Executive to be based in Gemlik, Bursa.·         University degree from a reputable university,·         +7 years of relevant experience in security services; minimum 3 years of team management experience is a must,·         Experienced in managing relationships with third parties for security services,·         Preferably worked in a reasonably large multipurpose terminal,·         Have an ISPS and Security (Armed) certificate is a must,·         Excellent communication skills in Turkish and English, able to manage effectively in a multicultural and dynamic environment,·          ‘Can Do’ attitude with carrying excellent organizational and planning skills,·         Embrace a proactive approach and able to drive results within a deadline oriented workplace,·         Completed military service requirement (for male candidates only). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Looking for Portuguese Speaking Candidates Kocaeli, İstanbul(Asya) YILPORT Holding
Looking for Portuguese Speaking CandidatesYILPORT Holding
Procuramos candidatos com fluência em Língua Portuguesa / Looking for Candidates with Portuguese Speaking Skills!  YILPORT Holding é uma empresa privada, subsidiária do Grupo YILDIRIM, um dos maiores Grupos Industriais em crescimento da Turquia, estando os seus Portos localizados e no resto do Mundo.O Grupo tem âmbição de se tornar um dos 10 maiores Operadores de terminais de contentores no mundo. Recentemente o Grupo tornou-se no maior operador de terminais na Turquia, quer em termos de número de Portos a operar e de capacidade dos mesmos.  Estamos à procura de profissionais altamente motivados e talentosos que falem fluentemente Português para se juntarem a nossa equipa no terminal YILPORT Gebze. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------YILPORT Holding is a privately held, wholly owned subsidiary of YILDIRIM Group, one of the fastest growing Turkish industrial groups with its ports located in Turkey as well as in the world. The company has ambitions to become one of the top 10 global container terminal operators and it has  recently become the largest terminal operator in Turkey in terms of number of ports operated and overall capacity. We are looking for highly motivated and talented professionals who can speak Portuguese fluently to join our teams at YILPORT Holding Gebze terminal.   Fluência em Português escrito e oral. / Written and oral fluency in Portuguese,  Bons conhecimentos em aplicativos informáticos - MS Office. / Good knowledge in MS Office applications,   Boa capacidade de comunicação, e de trabalho em equipa / Excellent communication skills especially when working with a team,  Forte capacidade de raciocínio analítico e criativo para a tomada de decisões eficazes. / Strong analytical and creative thinking skills for effective decision making,  Capacidade de trabalho num ambiente bastante dinâmico. / Willing and able to work in a dynamic work environment,  Para candidatos do sexo Masculino – Situação militar regularizada. / No military obligation for male candidates,  Residência em Anatólia (Istambul) ou na província de Kocaeli. / Reside in Anatolian side of İstanbul or Kocaeli. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Looking for Candidates with Spanish-Speaking Skill Kocaeli, İstanbul(Asya) YILPORT Holding
Looking for Candidates with Spanish-Speaking SkillYILPORT Holding
Estamos buscando Candidatos con habilidades de hablar Español / Looking for Candidates with Spanish-Speaking Skills YILPORT Holding es una compañia privada y un subsidiario del Grupo de Companias, YILDIRIM, y una de los grupos industriales de mas crecimiento rapido en Turquia e incluso el mundo. La compañia tiene ambiciones de ser uno de los primeros diez operadores de terminales de contenedores en el mundo y recien se ha convertido en el operador de puertos mas grande de Turquia en terminos del numero de puertos y capacidad. Estamos buscando un/a profesional muy motivador y talentoso que puede hablar Español fluidamente para sumar a nuestros equipos en YILPORT Holding en nuestra terminal de Gebze. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------YILPORT Holding is a privately held, wholly owned subsidiary of YILDIRIM Group, one of the fastest growing Turkish industrial groups with its ports located in Turkey as well as in the world. The company has ambitions to become one of the top 10 global container terminal operators and it has  recently become the largest terminal operator in Turkey in terms of number of ports operated and overall capacity. We are looking for highly motivated and talented professionals who can speak Spanish fluently to join our teams at YILPORT Holding Gebze terminal.  Fluidez escrita y oral en Español / Written and oral fluency in Spanish,  Buen conocimiento en aplicaciones de MS Office. / Good knowledge in MS Office applications,   Excelentes habilidades de comunicación, especialmente cuando se trabaja con un equipo. / Excellent communication skills especially when working with a team, Habilidades de pensamiento analítico y creativo para la toma de decisiones efectivas. / Strong analytical and creative thinking skills for effective decision making,  Dispuesto y capaz de trabajar en un ambiente de trabajo dinamico. / Willing and able to work in a dynamic work environment, Ninguna obligacion militar para candidatos masculinos / No military obligation for male candidates,  Residencia en la parte Asiatica de Estambul o en Kocaeli / Reside in Anatolian side of İstanbul or Kocaeli.                                                                           
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Römorkör Gemicisi Bursa YILPORT Holding
Römorkör GemicisiYILPORT Holding
2005 yılında Gebze Terminali'nde operasyonlara başlayan Türkiye'nin en büyük limanlar şirketi YILPORT HOLDİNG, bütün kargo tipleri için yerleşik hizmetleri yöneten birinci sınıf bir liman yönetimi haline gelerek, eşsiz uzmanlığını ve tek noktadan toplam tedarik zinciri çözümleri değer önerisini geliştiren bir limanlar şirketidir. Günümüze kadar olan sürede, Yılport Gebze, Yarımca, Gemlik, Malta Freeport, İsveç Gavle, İsveç Stockholm ve Norveç Oslo Konteyner Terminallerini bünyesine katarak yatırımların teknoloji ve genişleme üzerine yoğunlaşmasıyla, YILPORT HOLDİNG endüstriyel limanlar zinciri haline gelmiştir. Var olan değerlerine paralel olarak optimum müşteri hizmeti için entegre edilmiş lojistik çözümleri ile dünya çapında bir liman lojistik-grubu haline gelmeyi amaçlamaktadır.YILPORT Holding Gemlik terminalinde Kılavuzluk ve Römorkör Hizmetleri'nde görevlendirilmek üzere 'Römorkör Gemicisi' arayışındadır; En az lise mezunu, Gemilerde gemici pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli, 35 yaşını aşmamış, Güncel tarihli gemici cüzdanına, gemici yeterliliğine ve sağlık belgesine sahip, Güncel tarihli 5 temel STCW’e (Denizde Kişisel Can Kurtarma Teknikleri Eğitimi, Temel İlkyardım Eğitimi, Yangın Önleme ve Yangınla Mücadele Eğitimi, Personel Güvenliği ve Sosyal Sorumluluk Eğitimi ve Can Kurtarma Araçlarını Kullanma Yeterliği Eğitimi) sahip, Vardiyalı çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı öğrenebilen, problemleri analiz edebilen, sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Teknikeri Bursa YILPORT Holding
İş Sağlığı ve Güvenliği TeknikeriYILPORT Holding
2005 yılında Gebze Terminali'nde operasyonlara başlayan Türkiye'nin en büyük limanlar şirketi YILPORT HOLDING, bütün kargo tipleri için yerleşik hizmetleri yöneten birinci sınıf bir liman yönetimi haline gelerek, eşsiz uzmanlığını ve tek noktadan toplam tedarik zinciri çözümleri değer önerisini geliştiren bir limanlar şirketidir. Günümüze kadar olan sürede, Yılport Gebze, Yarımca, Gemlik, Malta Freeport, İsveç Gavle, İsveç Stockholm, Norveç Oslo Konteyner Terminalleri ile birlikte İspanya, Portekiz ve Peru'daki stratejik limanları da bünyesine katarak yatırımların teknoloji ve genişleme üzerine yoğunlaşmasıyla, YILPORT Holding endüstriyel limanlar zinciri haline gelmiştir. Varolan değerlerine paralel olarak optimum müşteri hizmeti için entegre edilmiş lojistik çözümleri ile dünya çapında bir liman lojistik-grubu haline gelmeyi amaçlamaktadır.YILPORT Holding Gemlik terminalinde görevlendirilmek üzere 'İş Sağlığı ve Güvenliği Teknikeri' arayışındadır; Meslek Yüksek Okullarının İş Sağlığı ve Güvenliği bölümünden mezun, Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen orta seviyede İngilizce bilen, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sistemi hakkında bilgi sahibi olan, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına hâkim, Microsoft Office programlarına ve iş güvenliği yazılımlarına hakim, Dosyalama, kayıt, plan, program, iş takibi konularında titiz, planlı ve düzenli çalışmaya yatkın, İletişim ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, iş güvenliği eğitimlerini verebilecek sunum becerisine sahip B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bursa ve Gemlik çevresinde ikamet eden, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Network Supervisor Kocaeli, İstanbul(Asya) YILPORT Holding
Network SupervisorYILPORT Holding
YILPORT Holding is a privately held, wholly owned subsidiary of YILDIRIM Group, one of the fastest growing and most developed Turkish industrial groups with its container terminals in Turkey, Malta, Sweden and Norway including new developments underway such as Spain, Portugal and Peru through multiple continents.As being the first Turkish global port operator, we provide total supply chain solutions to our customers with state-of-the art technologies and with the best talents across all operations. With a massive pipeline of new investments, our ambition is to become one of the top 10 container terminal operators over the next 10 years.We are looking for "Network Supervisor" to be based in YILPORT Holding Gebze Terminal. University degree from a reputable university, Minimum 3 years of experience in network and security area. Experience and good knowledge for; TCP /IP, Internet, VPN, SSL, MPLS, Switching, Routing, Cabling (Fiber optic and UTP), Wi-Fi, PABX and CCTV, Hands on experience of designing and implementation of network projects, Experience of network monitoring, problem resolution, root cause analysis, Able to work with tight deadlines in a multinational environment, Effective communication skills with all layers including vendors, Written and oral fluency in English is a must, 'Can do" approach as well as carrying team player skills, Compliance with policy and procedures, Completed military service requirement (for male candidates only), Reside in Kocaeli or Anatolian side of Istanbul is preferred.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Network Specialist Kocaeli, İstanbul(Asya) YILPORT Holding
Network SpecialistYILPORT Holding
YILPORT Holding is a privately held, wholly owned subsidiary of YILDIRIM Group, one of the fastest growing and most developed Turkish industrial groups with its container terminals in Turkey, Malta, Sweden and Norway including new developments underway such as Spain, Portugal and Peru through multiple continents.As being the first Turkish global port operator, we provide total supply chain solutions to our customers with state-of-the art technologies and with the best talents across all operations. With a massive pipeline of new investments, our ambition is to become one of the top 10 container terminal operators over the next 10 years.We are looking for a "Network Specialist" to be based in YILPORT Holding Gebze Terminal. University degree from a reputable university, Minimum 3 years of experience in network area especially cabling and Wi_Fi systems, Experience and good knowledge for; TCP /IP, Internet, Cabling (Fiber optic and UTP), Wi-Fi, PABX and CCTV Hands on experience of designing and implementation of network projects, Experience of network monitoring, problem resolution, root cause analysis, Able to work with tight deadlines in a multinational environment, Compliance with policy and procedures, Written and oral fluency in English is a must, Effective communication skills, 'Can do" approach as well as carrying team player skills, Completed military service requirement (for male candidates only), Reside in Kocaeli or Anatolian side of Istanbul is preferred.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yağcı Bursa YILPORT Holding
YağcıYILPORT Holding
2005 yılında Gebze Terminali'nde operasyonlara başlayan Türkiye'nin en büyük limanlar şirketi YILPORT HOLDING, bütün kargo tipleri için yerleşik hizmetleri yöneten birinci sınıf bir liman yönetimi haline gelerek, eşsiz uzmanlığını ve tek noktadan toplam tedarik zinciri çözümleri değer önerisini geliştiren bir limanlar şirketidir. Günümüze kadar olan sürede, Yılport Gebze, Yarımca, Gemlik, Malta Freeport, İsveç Gavle, İsveç Stockholm, Norveç Oslo Konteyner Terminalleri ile birlikte İspanya, Portekiz ve Peru'daki stratejik limanları da bünyesine katarak yatırımların teknoloji ve genişleme üzerine yoğunlaşmasıyla, YILPORT Holding endüstriyel limanlar zinciri haline gelmiştir. Varolan değerlerine paralel olarak optimum müşteri hizmeti için entegre edilmiş lojistik çözümleri ile dünya çapında bir liman lojistik-grubu haline gelmeyi amaçlamaktadır.YILPORT Holding Gemlik terminalinde Kılavuzluk ve Römorkör Hizmetleri'nde görevlendirilmek üzere 'Yağcı' arayışındadır; En az lise mezunu, Gemilerde yağcı pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli, 35 yaşını aşmamış, Güncel tarihli gemici cüzdanına, yağcı yeterliliğine ve sağlık belgesine sahip, Güncel tarihli 5 temel STCW’e (Denizde Kişisel Can Kurtarma Teknikleri Eğitimi, Temel İlkyardım Eğitimi, Yangın Önleme ve Yangınla Mücadele Eğitimi, Personel Güvenliği ve Sosyal Sorumluluk Eğitimi ve Can Kurtarma Araçlarını Kullanma Yeterliği Eğitimi) sahip, Vardiyalı çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı öğrenebilen, problemleri analiz edebilen, sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Palamarcı Bursa YILPORT Holding
PalamarcıYILPORT Holding
2005 yılında Gebze Terminali'nde operasyonlara başlayan Türkiye'nin en büyük limanlar şirketi YILPORT HOLDING, bütün kargo tipleri için yerleşik hizmetleri yöneten birinci sınıf bir liman yönetimi haline gelerek, eşsiz uzmanlığını ve tek noktadan toplam tedarik zinciri çözümleri değer önerisini geliştiren bir limanlar şirketidir. Günümüze kadar olan sürede, Yılport Gebze, Yarımca, Gemlik, Malta Freeport, İsveç Gavle, İsveç Stockholm, Norveç Oslo Konteyner Terminalleri ile birlikte İspanya, Portekiz ve Peru'daki stratejik limanları da bünyesine katarak yatırımların teknoloji ve genişleme üzerine yoğunlaşmasıyla, YILPORT Holding endüstriyel limanlar zinciri haline gelmiştir. Varolan değerlerine paralel olarak optimum müşteri hizmeti için entegre edilmiş lojistik çözümleri ile dünya çapında bir liman lojistik-grubu haline gelmeyi amaçlamaktadır.YILPORT Holding Gemlik terminalinde Kılavuzluk ve Römorkör Hizmetleri'nde görevlendirilmek üzere 'Palamarcı' arayışındadır; En az lise mezunu, Gemilerde gemici pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli, 35 yaşını aşmamış, Güncel tarihli gemici cüzdanına, gemici yeterliliğine ve sağlık belgesine sahip, Güncel tarihli 5 temel STCW’e (Denizde Kişisel Can Kurtarma Teknikleri Eğitimi, Temel İlkyardım Eğitimi, Yangın Önleme ve Yangınla Mücadele Eğitimi, Personel Güvenliği ve Sosyal Sorumluluk Eğitimi ve Can Kurtarma Araçlarını Kullanma Yeterliği Eğitimi) sahip, Vardiyalı çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı öğrenebilen, problemleri analiz edebilen, sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Özel Güvenlik Elemanı İzmir GEMLİK GÜBRE SAN. A.Ş.
Özel Güvenlik ElemanıGEMLİK GÜBRE SAN. A.Ş.
T.C Vatandaşı olmak, Lise veya Yüksek okul Mezunu Silahlı Özel Güvenlik Sertifikalı Bilgisayar kullanmayı bilen, Askerlik görevini tamamlamış, Sürücü ehliyetine sahip, Tam Teşekküllü Sağlık Raporlu, Mesleğinde Deneyimli, 30-35 yaş arasında olan, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, İletişim yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün Tercihen İzmir/Menemen bölgesinde ikamet eden,İzmir/Menemen Şubemizde görevlendirilmek üzere  Güvenlik görevlisi ve Güvenlik şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru- Engelli Bursa YILPORT Holding
Genel Başvuru- EngelliYILPORT Holding
2005 yılında Gebze Terminali'nde operasyonlara başlayan Türkiye'nin en büyük limanlar şirketi YILPORT HOLDING, bütün kargo tipleri için yerleşik hizmetleri yöneten birinci sınıf bir liman yönetimi haline gelerek, eşsiz uzmanlığını ve tek noktadan toplam tedarik zinciri çözümleri değer önerisini geliştiren bir limanlar şirketidir. Günümüze kadar olan sürede, Yılport Gebze, Yarımca, Gemlik, Malta Freeport, İsveç Gavle, İsveç Stockholm, Norveç Oslo Konteyner Terminalleri ile birlikte İspanya, Portekiz ve Peru'daki stratejik limanları da bünyesine katarak yatırımların teknoloji ve genişleme üzerine yoğunlaşmasıyla, YILPORT Holding endüstriyel limanlar zinciri haline gelmiştir. Varolan değerlerine paralel olarak optimum müşteri hizmeti için entegre edilmiş lojistik çözümleri ile dünya çapında bir liman lojistik-grubu haline gelmeyi amaçlamaktadır.YILPORT Holding Gemlik terminalinde görevlendirilmek üzere 'Engelli Çalışma Arkadaşları' arayışındadır;·         En az lise mezunu, tercihen önlisans mezunu,·         En az 2 yıl deneyimli,·         Tercihen MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,·         Sistemli, düzenli çalışma ve iş takip yeteneği olan,·         İletişim becerileri gelişmiş,·         Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve en az %40 oranında engel raporu bulunan,·         Bursa ve Gemlik çevresinde ikamet eden/edebilecek, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP FI-CO Module Expert İstanbul(Avr.) Yıldırım Holding
SAP FI-CO Module ExpertYıldırım Holding
YILDIRIM Group is a family-owned business, headquartered in Turkey, with operations in 21 countries and 11 sectors – ranging from metals & mining, coal & coke, energy, fertilizers & chemicals, to port management, logistics, shipping, shipbuilding, industrial construction, and real estate development. YILDIRIM Group of Companies today employ more than 10,000 people around the globe, and invested more than USD 5 billion in finance strategic acquisitions, modernization and improvement projects.Do you enjoy the challenge and ownership that comes from delivering large, technical and cross-functional projects?YILDIRIM Holding offers a competitive career in SAP under Corporate Systems Department that will expand your knowledge and provide opportunities to lead development and delivery for one of the Holding's largest "Business Transformation" initiatives along with SAP implementations. This is an opportunity to drive your project management skills and expand your capabilities across a number of challenging SAP modules across a global company. We are looking for an "SAP FI-CO Module Expert " to be based in YILDIRIM Holding, Maslak Office.  Bachelor's Degree in Finance, Accounting, Business Administration, Industrial Engineering , Computer Science, and/or equivalent department, Written and oral fluency in English is a must, Minimum 5 to 8 years experience with project management processes and SAP project management execution, PMP and SAP certifications are plus, Expertise in FI-CO module is a must, Knowledge of SAP implementation methodologies (ASAP), experience of key integration points between SAP modules and experience in consultancy is highly preferable, Ability to analyze problems and provide clear recommendations,   Must be able to work independently as well as a team player and can manage own workload, Strong interpersonal communication skills and ability to build cross-functional relationships,  Strong analytical and creative thinking skills for effective decision making, No military service obligation (for male candidates only), Reside in European side of Istanbul is preferred.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı Bursa YILPORT Holding
Mekanik Bakım ElemanıYILPORT Holding
2005 yılında Gebze Terminali'nde operasyonlara başlayan Türkiye'nin en büyük limanlar şirketi YILPORT HOLDİNG, bütün kargo tipleri için yerleşik hizmetleri yöneten birinci sınıf bir liman yönetimi haline gelerek, eşsiz uzmanlığını ve tek noktadan toplam tedarik zinciri çözümleri değer önerisini geliştiren bir limanlar şirketidir. Günümüze kadar olan sürede, Yılport Gebze, Yarımca, Gemlik, Malta Freeport, İsveç Gavle, İsveç Stockholm ve Norveç Oslo Konteyner Terminallerini bünyesine katarak yatırımların teknoloji ve genişleme üzerine yoğunlaşmasıyla, YILPORT HOLDİNG endüstriyel limanlar zinciri haline gelmiştir. Varolan değerlerine paralel olarak optimum müşteri hizmeti için entegre edilmiş lojistik çözümleri ile dünya çapında bir liman lojistik-grubu haline gelmeyi amaçlamaktadır.YILPORT Holding Gemlik terminalinde görevlendirilmek üzere 'Mekanik Bakım Elemanı' arayışındadır:   Endüstri Meslek Lisesi,Teknik Lise, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen İş Makineleri, Makine, Mekatronik, Motor bölümü mezunu) İş makineleri bakım, onarım, arıza tespiti konusunda min. 2 yıl tecrübeli, Mekanik, hidrolik, motor bilgisine sahip, Vardiyalı çalışabilecek, 35 yaşını aşmamış, Yüksekte çalışma engeli bulunmayan, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı öğrenebilen, problemleri analiz edebilen, sorumluluk sahibi, Bursa ve/veya Gemlik'te ikamet eden/edebilecek, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Human Resources Specialist Bursa YILPORT Holding
Human Resources SpecialistYILPORT Holding
YILPORT Holding is a privately held, wholly owned subsidiary of YILDIRIM Group, one of the fastest growing and most developed Turkish industrial groups with its container terminals in Turkey, Malta, Sweden and Norway including new developments underway such as Spain, Portugal and Peru through multiple continents.As being the first Turkish global port operator, we provide total supply chain solutions to our customers with state-of-the art technologies and with the best talents across all operations. With a massive pipeline of new investments, our ambition is to become one of the top 10 container terminal operators over the next 10 years.We are looking for a 'HR Specialist' to be based in YILPORT Holding Gemlik Terminal.  Bachelor’s degree in Industrial Relations & Labor Economics, Business Administration, Industrial Engineering, Psychology or closely related field (Master’s degree in Human Resources Management is preferred)   Written and oral fluency in English is a must Have minimum 2 to 5 years experience as an HR Professional, preferably in one of the following functions such as recruitment, performance management, training & development, organizational development, and career planning Professional knowledge of MS Applications such as word, excel and power point is required Strong facilitation,  presentation, reporting and research skills A ‘can do’ approach, willingness to learn and extend the role above and beyond the job description Is self-directed and self-motivated, able to work both independently and within a highly collaborative team environment Have customer, quality, process and result driven approach Strong analytical and organizational skills and ability to organize and prioritize work and handle multiple tasks simultaneously and complete tasks according to deadlines Excellent communication and interpersonal skills interact with people from various countries, cultures and all business levels Good team player with strong problem solving skills Completed military service for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Security Chief Bursa YILPORT Holding
Security ChiefYILPORT Holding
YILPORT Holding is a privately held, wholly owned subsidiary of YILDIRIM Group, one of the fastest growing and most developed Turkish industrial groups with its container terminals in Turkey, Malta, Sweden and Norway including new developments underway such as Spain, Portugal and Peru through multiple continents. As being the first Turkish global port operator, we provide total supply chain solutions to our customers with state-of-the art technologies and with the best talents across all operations. With a massive pipeline of new investments, our ambition is to become one of the top 10 container terminal operators over the next 10 years. Gemport, one of the pioneering terminals of YILPORT Holding, is a multipurpose terminal operator leader in containers and brand new car handling operations. Terminal is located in the South of Marmara Sea and part of an expansion project which will lead to a capacity over 1,2 million TEUs, 650,000 CEUs, 5,5 million tons of general cargo and liquid cargo. Port facility provides a unique mix of warehouses, storage and CFS facilities to support customers’ needs in a great deal.  We are looking for a Security Chief to be based in Gemlik, Bursa.·         University degree from a reputable university,·         +5 years of relevant experience in security services; minimum 2 years of team management experience is a must,·         Experienced in managing relationships with third parties for security services,·         Preferably worked in a reasonably large multipurpose terminal,·         Have an ISPS and Security (Armed) certificate is a must,·         Excellent communication skills in Turkish and English, able to manage effectively in a multicultural and dynamic environment,·          ‘Can Do’ attitude with carrying excellent organizational and planning skills,·         Embrace a proactive approach and able to drive results within a deadline oriented workplace,·         Completed military service requirement (for male candidates only). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
General Application for Global Logistics Center Kocaeli YILPORT Holding
General Application for Global Logistics CenterYILPORT Holding
Do you want to make a difference in your career path with YILPORT Holding? YILPORT Holding is a privately held, wholly owned subsidiary of YILDIRIM Group, one of the fastest growing and most developed Turkish industrial groups with its container terminals in Turkey, Malta, Sweden and Norway including new developments underway such as Spain, Portugal and Peru through multiple continents. As being the first Turkish global port operator, we provide total supply chain solutions to our customers with state-of-the art technologies and with the best talents across all operations. With a massive pipeline of new investments, our ambition is to become one of the top 10 container terminal operators over the next 10 years.Would you like to be a part of "Global Logistics Center" team at YILPORT Holding?  For our growing team at Global Logistics Center, we are looking for bright, hardworking and enthusiastic team members to take an active role in the functions such as Planning, Customer Service or Reporting which are based in YILPORT Holding Gebze terminal.NOTE: The first interview will be conducted via a digital platform called "HR Venue" (a video based online interview system). The candidates who have the desired qualifications will receive an invitation from the HR Venue.  University degree from a reputable university, Written and oral fluency in English is a must (additional languages such as Spanish or Portuguese are preferable), Excellent knowledge of MS Office (Word, Excel, Power Point etc.), Excellent analytical skills, teamwork skills and multi-task orientation, Ability to work in a fast paced and deadline oriented environment, Ambitious and motivated for a career in global port operations, Completed military service requirement (for male candidates only), Reside in Kocaeli or Anatolian side of Istanbul is preferred, No obligation to work in 3 shifts 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru - Engelli Kocaeli, İstanbul(Asya) YILPORT Holding
Genel Başvuru - EngelliYILPORT Holding
2005 yılında Gebze Terminali'nde operasyonlara başlayan Türkiye'nin en büyük limanlar şirketi YILPORT HOLDING, bütün kargo tipleri için yerleşik hizmetleri yöneten birinci sınıf bir liman yönetimi haline gelerek, eşsiz uzmanlığını ve tek noktadan toplam tedarik zinciri çözümleri değer önerisini geliştiren bir limanlar şirketidir. Günümüze kadar olan sürede, Yılport Gebze, Yarımca, Gemlik, Malta Freeport, İsveç Gavle, İsveç Stockholm, Norveç Oslo Konteyner Terminalleri ile birlikte İspanya, Portekiz ve Peru'daki stratejik limanları da bünyesine katarak yatırımların teknoloji ve genişleme üzerine yoğunlaşmasıyla, YILPORT Holding endüstriyel limanlar zinciri haline gelmiştir. Varolan değerlerine paralel olarak optimum müşteri hizmeti için entegre edilmiş lojistik çözümleri ile dünya çapında bir liman lojistik-grubu haline gelmeyi amaçlamaktadır.YILPORT Holding Gebze terminalinde görevlendirilmek üzere 'Engelli Çalışma Arkadaşları' arayışındadır; En az lise mezunu, tercihen önlisans mezunu, En az 2 yıl deneyimli, Tercihen MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sistemli, düzenli çalışma ve iş takip yeteneği olan, İletişim becerileri gelişmiş, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve en az %40 oranında engel raporu bulunan, İstanbul Anadolu Yakası / Kocaeli çevresinde ikamet eden/edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Bakımcı Bursa YILPORT Holding
Elektrik BakımcıYILPORT Holding
2005 yılında Gebze Terminali'nde operasyonlara başlayan Türkiye'nin en büyük limanlar şirketi YILPORT HOLDİNG, bütün kargo tipleri için yerleşik hizmetleri yöneten birinci sınıf bir liman yönetimi haline gelerek, eşsiz uzmanlığını ve tek noktadan toplam tedarik zinciri çözümleri değer önerisini geliştiren bir limanlar şirketidir. Günümüze kadar olan sürede, Yılport Gebze, Yarımca, Gemlik, Malta Freeport, İsveç Gavle, İsveç Stockholm ve Norveç Oslo Konteyner Terminallerini bünyesine katarak yatırımların teknoloji ve genişleme üzerine yoğunlaşmasıyla, YILPORT HOLDİNG endüstriyel limanlar zinciri haline gelmiştir. Varolan değerlerine paralel olarak optimum müşteri hizmeti için entegre edilmiş lojistik çözümleri ile dünya çapında bir liman lojistik-grubu haline gelmeyi amaçlamaktadır.YILPORT Holding Gemlik terminalinde görevlendirilmek üzere 'Elektrik Bakımcı' arayışındadır:  Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Otomasyon kumanda devreleri konusunda minimum 2 yıl deneyimli, Tercihen EKAT belgesi olan, PLC Sistemleri konusunda bilgi sahibi, Tercihen iş makineleri özellikle liman ekipmanlarının tamir, bakım ve onarımı konusunda tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, işçi sağlığı ve  iş güvenliği kurallarına uygun çalışabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış,     B Sınıfı sürücü belgesine sahip, MS Office programlarını bilen, Bursa ve/veya Gemlik’te ikamet edebilen. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
EXECUTIVE ASSISTANT TO PRESIDENT İstanbul(Avr.) Yıldırım Holding
EXECUTIVE ASSISTANT TO PRESIDENTYıldırım Holding
YILDIRIM Group is a family-owned business, headquartered in Turkey, with operations in 21 countries and 11 sectors – ranging from metals & mining, coal & coke, energy, fertilizers & chemicals, to port management, logistics, shipping, shipbuilding, industrial construction, and real estate development. YILDIRIM Group of Companies today employ more than 10,000 people around the globe, and invested more than USD 5 billion in finance strategic acquisitions, modernization and improvement projects. Qualifications: Graduated from a reputable university (preferably with a degree in Business Administration, Finance, Economics or relevant degree) where the curriculum is also in English , Written and oral fluency in English (second language is an advantage), Minimum 5 years of experience in a similar role supporting C-Level Executives and General Managers, Reside in European side is preferred, Efficient use of MS Word, Excel, Power Point and MS Outlook, Strong organizational skills that reflect ability to perform and prioritize multiple tasks seamlessly with excellent attention to detail, Very strong interpersonal skills (emotional maturity) and the ability to build relationships with stakeholders, including executives, board members, external partners, and government authorities, Demonstrated proactive approaches to problem-solving with strong decision-making capability, Proven ability to handle confidential information with discretion, be adaptable to various competing demands, and demonstrate the highest level of customer service and response, Demonstrated ability to achieve high performance goals and meet deadlines in a fast paced environment, Forward looking thinker, who actively seeks opportunities and proposes solutions, Have a ‘can do” approach; who actively seeks opportunities and proposes solutions.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Asistanı İstanbul(Avr.), ... Yıldırım Holding
Ofis AsistanıYıldırım Holding
Çok iyi derecede İngilizce bilen ve konuşan, Tercihen Üniversite mezunu, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Diksiyonu düzgün, güleryüzlü, dış görünümüne özen gösteren, Disiplinli, işini severek yapan, kişisel gelişime açık ve sorumluluk almaya istekli, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri yüksek, Tercihen İstanbul - Avrupa Yakası'nda ikamet eden Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Enerji Satış Destek Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Yıldırım Holding
Enerji Satış Destek Uzman YardımcısıYıldırım Holding
Yıldırım Holding Grup Şirketlerinden YETAŞ Yıldırım Enerji Tedarik A.Ş. İstanbul Maslak ofisinde görevlendirilmek üzere; En az 4 yıllık üniversite mezunu, Tercihen çağrı merkezi satış tecrübesine sahip, İkna ve satış yeteneği kuvvetli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Detaylara dikkat eden ve iş takip yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Tercihen en az B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,Adayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kimya Mühendisi Bursa GEMLİK GÜBRE SAN. A.Ş.
Kimya MühendisiGEMLİK GÜBRE SAN. A.Ş.
Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen 1-2 yıl iş tecrübesi olan, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış,  Fabrikamız lojmanlarında ikamet edebilecek, Microsoft Word-Excel programlarını iyi derecede kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,Kimya Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı