Yonca Gıda San. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.yoncagida.com.tr

Yonca Gıda San. A.Ş.

Yonca Gıda Sanayi A.Ş. 1981 yılında Manisa Organize Sanayi Bölgesi’ nde Sn. Hasan TÜREK  tarafından kuruldu.

Bugün geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Yonca Gıda San. A.Ş., YONCA ve RIO SANTO  markaları altında hem Türk hem de dünya tüketicisinin damak tadına seslenmektedir. Ürün yelpazesi içerisinde ayçiçek, mısır, soya, kanola, fındık ve karışım yağlar, domates salçası ve çeşitli domates ürünleri, değişik lezzet ve formüllerde soslar, dünyadaki tüm damak tatlarına hitap eden turşu çeşitleri, ürün gamına yeni eklenen ızgara edilmiş sebzeler ve makarna sosları, bezelye, ketçap ve mayonez yer almaktadır.

27 yıldır Türk ve dünya tüketicisinin güvenle tükettiği bir marka olan Yonca Gıda’ ya ait yağ işletmeleri RW-TÜV ISO 9001:2000 kalite belgesine sahiptir. BVQI tarafından belgelendirilmiş ISO 9001:2000 kalite standartına göre, kalite yönetim sisteminde üretimini gerçekleştiren Yonca Gıda konserve işletmeleri, 2005 yılında yapılan denetimler neticesinde BRC (The British Retail Consortium) sertifikasında “Grade A” ve IFS (International Food Standart) sertifikasında “Higher Level” seviyelerine ulaşarak, ürettiği ürünlerin gıda güvenliğini en üst seviyede sürdürdüğünü bir kez daha kanıtlamıştır. Kaliteden ödün vermeden istikrarlı büyümesini sürdüren firma,  2007 yılında da Türkiye’ nin en büyük ilk 500 firması arasındaki yerini  almıştır.

“Dürüstlük, İstikrar ve  Denge” sloganını kendisine ilke edinen Yonca Gıda dünyadaki ve Türkiye’deki gelişmeleri yakından takip ederek teknolojisini sürekli yenilemekte ve yatırımlarında “önce insan” diyerek çalışanlarını sürekli geliştirmektedir.

 

 Yonca Gıda San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
MÜHENDİS Manisa YONCA Gıda Sanayi İşletmeleri İç ve Dış Tic.A.Ş.
MÜHENDİSYONCA Gıda Sanayi İşletmeleri İç ve Dış Tic.A.Ş.
YONCA Gıda Sanayi İşletmeleri İç ve Dış Ticaret A.Ş. işyerimizde yetiştirilmek üzere  Mühendis arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hakim, Çizim programlarından en az 1 tanesini kullanabilen, Tercihen 2 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Üretim işletmelerinde görev alabilecek, Vardiya düzeninde çalışabilecek, Takım çalışmasına uyumlu, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, Aktif sürücü ehliyetine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Manisa’da ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı