Yüksel Proje Uluslararası A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 19781978 yılında temelleri atılan Yüksel Proje, kuruluşundan bu yana çalışanlarına yaptığı yatırımlar, kaynaklarının önemli bir kısmını ayırdığı proje çalışmaları, sahip olduğu bilgi teknolojileri, bilgi birikimi, insan kaynakları ve iş kapasitesi ile Türkiye'nin gurur duyduğu en büyük mühendislik ve müşavirlik firması haline gelmiştir.
 
1000‘i aşkın çalışanı ile hizmet kalitesini her geçen gün arttırmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak, Türk müşavirlik ve mühendislik sektöründe öncü konumunu devam ettirmek, dünya ölçeğinde rekabet edebilme yeteneklerini geliştirmek Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.’nin ana hedefidir.
 
'İnsan Odaklı Yaklaşım' prensibi ile hareket eden, çalışanları ve müşterileri ile birlikte büyümeyi amaçlayan şirketimizin, stratejik hedeflerine ulaşabilmesindeki en büyük sermayesi ise insan kaynaklarıdır. Bu doğrultuda, şirketimizin misyon ve vizyonunu kendi misyon ve vizyonu ile ortak paydada buluşturmayı hedefleyen adayların başvurularını bekliyoruz.
 

Projelerimizden Bazıları;
 
• Ankara Metroları Kontrollük Danışmanlık ve Mühendislik Hizmetleri

• Cezayir Mostaganem Tramvayı Etüd, Ön ve Uygulama Proje Mühendislik Hizmetleri ve Yapım Kontrollüğü

• Erzurum Su Şebekesi ve Atık Su Projesi Teknik Yardım ve Kontrollük Hizmetleri

• Gebze-Haydarpaşa, Sirkeci-Halkalı Banliyö Hatlarının İyileştirilmesi ve Demiryolu Boğaz Tüp Geçişi İnşaatı (Marmaray) Mühendislik ve Müşavirlik Hizmetleri

• Gebze Orhangazi İzmir (İzmit Körfez Geçişi ve Bağlantı Yolları Dahil) Otoyolu Yap-İşlet Devret Modeli İle Yapılması, İşletilmesi ve Devri Projesinin Yapım Dönemi Müşavirlik Hizmetleri

• Kuzey Marmara (3.Boğaz Köprüsü dahil) Otoyolu Projesi Odaköy-Paşayeri Kesimi Yap-İşlet Devret Modeli İle Yapılması, İşletilmesi ve Devri Projesinin Yapım Dönemi Müşavirlik Hizmetleri

• Ordu Giresun Havalimanı İnşaatı İşinin Mendirek Tahkimat ve Dolgu Alanı İle İlgili Etüd, Ön ve Uygulama Proje ve Mühendislik Hizmetleri

• Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy Metrosu İnşaat ve Elektromekanik İşleri

• Zorlu Levent Tower Müşavirlik ve Kontrollük Hizmetleri

• Zorlu Center Danışmanlık ve Kontrollük Hizmetleri

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Proje Taahhüt,İnşaat,Mühendislik Hizmetleri

Firma web sitesi: www.yukselproje.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 750-999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 150-199


Yüksel Proje Uluslararası A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Jeoloji Mühendisi Ankara Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.
Jeoloji MühendisiYüksel Proje Uluslararası A.Ş.
Yüksel Proje Uluslararası A.Ş. 1978 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana çalışanlarına yaptığı yatırımlar, kaynaklarının önemli bir kısmını ayırdığı proje çalışmaları, sahip olduğu teknolojiler ve entelektüel sermayesiyle ülkemizin müşavirlik sektörüne büyük katkılarda bulunarak, bilgi birikimi, insan kaynakları ve iş kapasitesi ile Türkiye'nin gurur duyduğu en büyük mühendislik ve müşavirlik firması haline gelmiştir. Mühendisliğin birçok dalında, yurtdışı ve yurtiçinde pek çok büyük ölçekli projeleri başarıyla tamamlanmış ve sektöründe hak ettiği saygınlığa ulaşmıştır.
 
1000’i aşkın çalışanı ile fizibilite, planlama, araştırma, proje, inşaat kontrollüğü, proje yönetimi, işletmeye alma ve işletme eğitimi ana dallarında hizmet sunmaktadır. Hizmet kalitesini her gün arttırmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak, Türk Müşavirlik sektöründe öncü konumunu devam ettirmek, dünya ölçeğinde rekabet edebilme yeteneklerini geliştirmek ve müşavirlik sektörü devleri arasında en üst seviyeye çıkarak uluslararası sektörde aranan bir müşavir firma olmak Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.’ nin ana hedefleridir. 
Bu hedefler doğrultusunda şirketimizin misyon ve vizyonunu kendi misyon ve vizyonu ile ortak paydada buluşturmayı hedefleyen, Yüksel Proje Uluslararası A.Ş. Sondaj Grubu’na bağlı olarak Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde yer alan şantiyelerimizde görev alacak Jeoloji Mühendisi takım arkadaşı  arayışı içindeyiz. İlgili pozisyon Sondaj Grubu sorumluluğundaki temel araştırma sondajı, araştırma çukuru ve konik penetrasyon testlerinin (CPT) yapılması, örnek alma, yerinde deney ve ölçümlemeleri kapsayan jeolojik-jeoteknik saha etütlerinin ilgili sözleşme, şartnameler ve standartlara uygun olarak yürütülmesinin sağlanması ve denetlenmesi konularını kapsamaktadır.
- Üniversitelerin Mühendislik ve Mimarlık Fakülteleri’nin  Jeoloji Mühendisliği bölümlerinden mezun,
- Jeolojik çalışmaların kontrolü, raporlanması ve tüm saha uygulamalarının yönetimi konusunda en az 2-3 sene deneyim sahibi,
- İleri derecede İngilizce (okuma-yazma-konuşma) bilgisine sahip,
- Ekip çalışması ve işbirliği yetkinliğine sahip,
- Etkin iletişim becerileri gelişmiş,
- Proaktif düşünce metodolojisine sahip,
- Planlama ve organizasyon konularında yetkin,
- Stres yönetim kabiliyeti yüksek,
- Etkili karar verme ve  müzakere yetkinliklerine sahip,
- Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Rolling Stock Engineer İstanbul(Asya) Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.
Rolling Stock EngineerYüksel Proje Uluslararası A.Ş.
Yuksel Project International was founded in 1978 and since then, with it has become the largest, fully independent engineering and consulting company in Turkey with progressive accumulation of knowledge, human resources and business capacity, Yuksel Project International having completed numerous large-size projects in many fields of engineering, both at home and abroad, has attained a well-deserved respect in its sector.
With its employees over 1000, Yuksel Project International provides services in the following specialities: feasibility studies, planning, survey, design, construction supervision, quality control, project management, commissioning and operational training. The main objectives of Yuksel Project International are to improve its service quality continuously, maximize the customer satisfaction, and sustain its leading position in the Turkish Consultancy sector, and to become a globally active consultant.
The Marmaray Project provides an upgrading of the commuter rail system in İstanbul, connecting Halkalı on the European side with Gebze on the Asian side with an uninterrupted, modern, high capacity commuter rail system. Istanbul Strait Rail Tube Crossing and Commuter Railway Upgrading Project (MARMARAY) comprises of three phases as following:
Constructing an immersed tube tunnel under the Istanbul Strait with approaching tunnels, three underground stations and one surface station.
Upgrading the existing commuter rail system including a new third track on ground and completely new electrical and mechanical systems.
Procurement of the rolling stock. The total length of the Project is approximately 76 km; immersed tunnel part is 1,4 km., approaching tunnels are 12,2 km. and surface tracks to be upgraded are nearly 63 km.  The Project will have three tracks. While two of the tracks will serve as high capacity commuter rail system, the third track will be used by intercity passenger and freight trains between the continents Asia and Europe. The tunnel will provide uninterrupted railway connection for Asia and Europe. The Project has also significance for Turkey's connection to the Trans European Network.  The first phase of the railway was opened in October 2013 comprising of the Bosporus tunnel crossing and 5 stations.
Currently, we are looking for a Rolling Stock Engineer who will work for the Marmaray Project, to join the team of the Avrasya Consult which has been engaged to represent the Turkish government’s procurement of the railway and rolling stock under and engineering consultancy agreement.
-   Bachelor's degree in Electrical or Mechanical Engineering,
-  Minimum 10 years of relevant experience in railway engineering,
-  Very good command of written and spoken English,
-  Highly organized and detail-oriented,
-  Ability to manage multiple tasks and meet deadlines,
-  Ability to work as part of a team,
-  No travel restrictions,
-  Should hold a valid driver licence.
-  Residency in Istanbul is a must.
Dönemsel / Proje bazlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri Antalya Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.
Elektrik TeknikeriYüksel Proje Uluslararası A.Ş.
Yüksel Proje Uluslararası A.Ş. 1978 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana çalışanlarına yaptığı yatırımlar, kaynaklarının önemli bir kısmını ayırdığı proje çalışmaları, sahip olduğu teknolojiler ve entelektüel sermayesiyle ülkemizin müşavirlik sektörüne büyük katkılarda bulunarak, bilgi birikimi, insan kaynakları ve iş kapasitesi ile Türkiye'nin gurur duyduğu en büyük mühendislik ve müşavirlik firması haline gelmiştir. Mühendisliğin birçok dalında, yurtdışı ve yurtiçinde pek çok büyük ölçekli projeleri başarıyla tamamlamış ve sektöründe hak ettiği saygınlığa ulaşmıştır.
 
1000‘i aşkın çalışanı ile fizibilite, planlama, araştırma, proje, inşaat kontrollüğü, proje yönetimi, işletmeye alma ve işletme eğitimi ana dallarında hizmet sunmaktadır. Hizmet kalitesini her gün arttırmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak, Türk müşavirlik sektöründe öncü konumunu devam ettirmek, dünya ölçeğinde rekabet edebilme yeteneklerini geliştirmek ve müşavirlik sektörü devleri arasında en üst seviyeye çıkarak uluslararası sektörde aranan bir müşavir firma olmak Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.’nin ana hedefidir. 
 
Bu hedefler doğrultusunda şirketimizin misyon ve vizyonunu, kendi misyon ve vizyonu ile ortak paydada buluşturmayı hedefleyen, Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.'nin müşavirlik hizmetini yüklenmiş olduğu 'Antalya 2. Aşama Raylı Sistem Hattı Mühendislik, Kontrollük ve Danışmanlık Hizmetleri İşi' kapsamında istihdam edilecek Elektrik Teknikeri takım arkadaşları arayışı içindeyiz.
- Meslek Liseleri'nin ya da  Meslek Yüksek Okulları'nın "Elektrik" bölümlerinden mezun,
- Yol, otoyol veya raylı sistem işlerinin yapımında veya yapımla ilgili müşavirlik hizmetlerinde en az 2 sene deneyim sahibi,
- Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip,
- Yaratıcı, sonuç odaklı ve insan ilişkileri kuvvetli olan,
- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
- Antalya’da ikamet eden.
Dönemsel / Proje bazlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Geoteknik Mühendisi Ankara Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.
Geoteknik MühendisiYüksel Proje Uluslararası A.Ş.
 
Yüksel Proje Uluslararası A.Ş. 1978 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana çalışanlarına yaptığı yatırımlar, kaynaklarının önemli bir kısmını ayırdığı proje çalışmaları, sahip olduğu teknolojiler ve entelektüel sermayesiyle ülkemizin müşavirlik sektörüne büyük katkılarda bulunarak, bilgi birikimi, insan kaynakları ve iş kapasitesi ile Türkiye'nin gurur duyduğu en büyük mühendislik ve müşavirlik firması haline gelmiştir. Mühendisliğin birçok dalında, yurtdışı ve yurtiçinde pek çok büyük ölçekli projeler başarıyla tamamlanmış ve sektöründe hak ettiği saygınlığa ulaşmıştır.
 
1000‘i aşkın çalışanı ile fizibilite, planlama, araştırma, proje, inşaat kontrollüğü, proje yönetimi, işletmeye alma ve işletme eğitimi ana dallarında hizmet sunmaktadır. Hizmet kalitesini her gün arttırmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak, Türk müşavirlik sektöründe öncü konumunu devam ettirmek, dünya ölçeğinde rekabet edebilme yeteneklerini geliştirmek ve müşavirlik sektörü devleri arasında en üst seviyeye çıkarak uluslararası sektörde aranan bir müşavir firma olmak Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.’nin ana hedefidir.
 
Bu hedefler doğrultusunda şirketimizin misyon ve vizyonunu kendi misyon ve vizyonu ile ortak paydada buluşturmayı hedefleyen, Yüksel Proje Uluslararası A.Ş. Ankara Merkez Ofis Temel Mühendisliği Grubu'nda tam zamanlı olarak istihdam edecek Geoteknik Mühendisi takım arkadaşı arayışı içerisindeyiz.
 
İlgili pozisyon Yüksel Proje Uluslararası A.Ş. Temel Mühendisliği Grubu sorumluluğundaki üstyapı - zemin ilişkisinin sağlanması amacı ile arazide ve laboratuvarda yapılan deneylerin değerlendirilmesi, bulunan sonuçların ilişkilerinin incelenmesi, analiz sonuçlarının raporlanması ve projelerin hazırlanması süreçlerini kapsamaktadır.
- Üniversitelerin Mühendislik ve Mimarlık Fakülteleri’nin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 
- Zemin - yapı etkileşimi problemleri, derin kazıların desteklenmesi, delme tünel tasarımı, heyelan destek yapıları ve farklı yapılarla ilgili geoteknik etütlerin ve hesap raporlarının hazırlanması konularında deneyim sahibi,
 
- AutoCAD bilgisayar destekli tasarım programını ve uygulamalarını ileri seviyede kullanabilen,
 
- Tercihen Plaxis ve Slope/W programlarını kullanabilen,
 
- Ekip çalışması ve işbirliği, sürekli öğrenme ve gelişim odaklılık, problem çözme ve sonuç odaklılık yetkinliklerine sahip,
 
- Planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş,
 
- Proaktif davranış modelini benimsemiş,
 
- Yazılı ve sözlü iletişim becerilerini etkin kullanabilen,
 
- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
 
- Ankara’da ikamet eden.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
State Road and Highway Design Engineer Ankara Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.
State Road and Highway Design EngineerYüksel Proje Uluslararası A.Ş.
Yuksel Project International was founded in 1978 and since then, with it has become the largest, fully independent engineering and consulting company in Turkey with progressive accumulation of knowledge, human resources and business capacity, Yuksel Project International having completed numerous large-size projects in many fields of engineering, both at home and abroad, has attained a well-deserved respect in its sector.
 
With its employees over 1000, Yuksel Project International provides services in the following specialities: feasibility study, planning, survey, design, construction supervision, quality control, project management, commissioning and operational training. The main objectives of Yuksel Project International are to improve its service quality continuously, maximize the customer satisfaction and sustain its leading position in the Turkish Consultancy sector, and to become a globally active consultant.
 
Currently, we are looking for a State Road and Highway Design Engineer who will be hired within our Road Group based in Ankara Central Office to design new road layouts and traffic flow systems using Design Roadway software packages including Microstation and Inroads and to perform a variety of engineering tasks by applying local or international engineering techniques and analyses with in the civil engineering discipline.
 
This is an exciting opportunity for a mid-carrier road designer to join an established team to work on many prestigious public projects. Our road/alignment design engineer will design horizontal and vertical geometry for highway and road projects, and will analyze cross sections, calculate super-elevations, grading vertical alignments and horizontal impacts for roads and highways in Turkey.
 
Candidates should have experience with vertical clearance calculations, grading and permit plan preparation, as well as experience in using existing horizontal alignments to design new roadway alignments. Ideal candidate must be proficient with Microstation, Inroads Software and Microsoft applications.  
 
- Bachelor's degree in Civil Engineering, M.Sc. degree is an asset,
- Minimum 5 years of progressively responsible experience in civil or road engineering,
- 3-5 years of related Horizontal/Vertical geometrics work experience is an asset,
- Must have experience in drafting and preparing relevant construction drawings,
- Must be able to utilize specifications to complete proposed designs, and able to collaborate with other engineers and clients to finalize and complete highway and road designs,
- Good command of English in terms of both oral and written capabilities,
- Proven ability to work as part of a team,
- Having analytical and quantitative skills,
- Proven ability to deliver design tasks on time,
- No travel restrictions,
- No military obligation for male candidates,
- Resident in Ankara.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektronik ve Otomasyon Mühendisi İstanbul(Avr.) Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.
Elektronik ve Otomasyon MühendisiYüksel Proje Uluslararası A.Ş.
Yüksel Proje Uluslararası A.Ş. 1978 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana çalışanlarına yaptığı yatırımlar, kaynaklarının önemli bir kısmını ayırdığı proje çalışmaları, sahip olduğu teknolojiler ve entelektüel sermayesiyle ülkemizin müşavirlik sektörüne büyük katkılarda bulunarak, bilgi birikimi, insan kaynakları ve iş kapasitesi ile Türkiye'nin gurur duyduğu en büyük mühendislik ve müşavirlik firması haline gelmiştir. Mühendisliğin birçok dalında, yurtdışı ve yurtiçinde pek çok büyük ölçekli projeler başarıyla tamamlanmış ve sektöründe hak ettiği saygınlığa ulaşmıştır.
 
1000’i aşkın çalışanı ile fizibilite, planlama, araştırma, proje, inşaat kontrollüğü, proje yönetimi, işletmeye alma ve işletme eğitimi ana dallarında hizmet sunmaktadır. Hizmet kalitesini her gün arttırmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak, Türk Müşavirlik sektöründe öncü konumunu devam ettirmek, dünya ölçeğinde rekabet edebilme yeteneklerini geliştirmek ve müşavirlik sektörü devleri arasında en üst seviyeye çıkarak uluslararası sektörde aranan bir müşavir firma olmak Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.’nin ana hedefidir.
 
Bu hedefler doğrultusunda şirketimizin misyon ve vizyonunu kendi misyon ve vizyonu ile ortak paydada buluşturmayı hedefleyen, Yüksel Proje Uluslararası A.Ş’nin müşavirliğini yüklenmiş olduğu İstanbul Okmeydanı Araştırma ve Eğitim Hastanesi Projesi kaspamında tam zamanlı olarak istihdam edecek Elektronik ve Otomasyon Mühendisi takım arkadaşı arayışı içindeyiz.
 
İlgili pozisyon yapı denetim aşamasında ilgili tüm çalışmaların yürütülmesi, elektrik tasarımlarının kontrolünün yapılması ve kaydının tutulması, inşaat sürecinde yükleniciler tarafından oluşturulan alan ve elektrik kurulum tasarımları ile mevcut elektrik tasarımlarının uygunluğunun sağlanması, işlerin yürütülmesi esnasında tespit edilen arızaların zamanında düzeltilmesinin sağlanması için düzenli denetimlerin yapılması konularını kapsamaktadır.
 
- Üniversitelerin Mühendislik ve Mimarlık Fakültelerinin, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, 
- Üst yapı projelerinde, sözleşme ve elektrik-elektronik özelliklerini okuma konusunda deneyimli, 
- Isıtma, soğutma, havalandırma, buhar, yangın, medikal gaz tesisatları, duman damperleri, otopark havalandırma, yakıt tesisatı, pis su pompaları, yangın pompaları, izleme anahtarlı kelebek vanalar, hidrofor ve su depoları, pnömatik tesisat ve hijyenik tesisat konularında en az 7 yıl deneyimli,     
                                                                                                                       
- Bina otomasyonu (mekanik ve elektrik enerji otomasyonu, aydınlatma otomasyonu vb.) alanında projeden saha uygulamasına uzanan süreçte deneyim sahibi, 
- Scada bilgisi olan ve panel PC programlayabilen,  
- PLC/DCS programlama konularında en az 3 yıl tecrübeli, 
- Tercihen E-plan veya Solidworks Electrical 3D kullanabilen, 
- İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, 
- Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip, 
- Ekip çalışması ve işbirliği, farklılıklara uyum ve farklılıkların yönetimi yetkinlikleri gelişmiş, 
- Proje yönetim ve planlama kabiliyeti yüksek, 
- Etkin iletişim, temsil ve müzakere yeteneği kuvvetli, 
- Proaktif düşünce metodolojisine sahip,
 
- İstanbul’da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Proje Mühendisi Ankara Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.
Altyapı Proje MühendisiYüksel Proje Uluslararası A.Ş.
Yüksel Proje Uluslararası A.Ş. 1978 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana çalışanlarına yaptığı yatırımlar, kaynaklarından önemli bir kısmını ayırdığı proje çalışmaları, sahip olduğu teknolojiler ve entelektüel sermayesiyle ülkemizin müşavirlik sektörüne büyük katkılarda bulunarak, bilgi birikimi, insan kaynakları ve iş kapasitesi ile Türkiye'nin gurur duyduğu en büyük mühendislik ve müşavirlik firması haline gelmiştir. Mühendisliğin birçok dalında, yurtdışı ve yurtiçinde pek çok büyük ölçekli projeler başarıyla tamamlanmış ve sektöründe hak ettiği saygınlığa ulaşmıştır.
 
1000'i aşkın çalışanı ile fizibilite, planlama, araştırma, proje, inşaat kontrollüğü, proje yönetimi, işletmeye alma ve işletme eğitimi ana dallarında hizmet sunmaktadır. Hizmet kalitesini her gün arttırmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak, Türk Müşavirlik sektöründe öncü konumunu devam ettirmek, dünya ölçeğinde rekabet edebilme yeteneklerini geliştirmek ve müşavirlik sektörü devleri arasında en üst seviyeye çıkarak uluslararası sektörde aranan bir müşavir firma olmak Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.’nin ana hedefidir.
 
Bu hedefler doğrultusunda şirketimizin misyon ve vizyonunu kendi misyon ve vizyonu ile ortak paydada buluşturmayı hedefleyen, Yüksel Proje Uluslararası A.Ş. Ankara Merkez Ofis Altyapı Grubu’nda tam zamanlı istihdam edecek Altyapı Proje Mühendisi takım arkadaşı arayışı içindeyiz.
 
İlgili pozisyon Yüksel Proje Uluslararası A.Ş. Altyapı Grubu sorumluluğundaki altyapı sistemleri içinde yer alan yapıların tasarımı, tasarım yönetimi ve ihale dokümanları hazırlanması ile proje kontrolü konularını kapsamaktadır.
- Üniversitelerin Mühendislik ve Mimarlık Fakülteleri’nin İnşaat Mühendisliği veya Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun,
- Altyapı projeleri ile ilgili olarak içme suyu, kanalizasyon, dağıtım sistemleri ve yol bünyesindeki altyapı deplase ve drenaj projeleri alanlarında en az 10 sene proje tasarımı deneyimi olan,
 
- Ulaşım ve altyapı sistemleri projelendirme konularında en az 3 sene tasarım proje mühendisliği deneyimine sahip,
 
 - AutoCAD ve MS Office programlarına ileri düzeyde hakim,
 - Tercihen Micro Station, WaterCAD ve SewerCAD tasarım programlarını kullanabilen,
 
 - İleri derecede İngilizce (yazma,okuma) bilgisine sahip,
 
- Ekip çalışması ve işbirliği, sürekli öğrenme ve gelişim odaklılık, problem çözme ve sonuç odaklılık yetkinliklerine sahip,
 
- Analitik düşünce ve yaratıcılık- yenilik yetkinliklerine sahip,
- İletişim kabiliyeti yüksek,
 
- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
 
- Seyahat engeli bulunmayan,
- Ankara’da ikamet eden.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Proje Mühendisi İstanbul(Avr.) Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.
Makine Proje MühendisiYüksel Proje Uluslararası A.Ş.
Yüksel Proje Uluslararası A.Ş. 1978 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana çalışanlarına yaptığı yatırımlar, kaynaklarından önemli bir kısmını ayırdığı proje çalışmaları, sahip olduğu teknolojiler ve entelektüel sermayesiyle ülkemizin müşavirlik sektörüne büyük katkılarda bulunarak, bilgi birikimi, insan kaynakları ve iş kapasitesi ile Türkiye'nin gurur duyduğu en büyük mühendislik ve müşavirlik firması haline gelmiştir. Mühendisliğin birçok dalında, yurtdışı ve yurtiçinde pek çok büyük ölçekli projeler başarıyla tamamlanmış ve sektöründe hak ettiği saygınlığa ulaşmıştır.
 
1000‘i aşkın çalışanı ile fizibilite, planlama, araştırma, proje, inşaat kontrollüğü, proje yönetimi, işletmeye alma ve işletme eğitimi ana dallarında hizmet sunmaktadır. Hizmet kalitesini her gün arttırmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak, Türk müşavirlik sektöründe öncü konumunu devam ettirmek, dünya ölçeğinde rekabet edebilme yeteneklerini geliştirmek ve müşavirlik sektörü devleri arasında en üst seviyeye çıkarak uluslararası sektörde aranan bir müşavir firma olmak Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.’nin ana hedefleridir. 
 
Bu hedefler doğrultusunda şirketimizin misyon ve vizyonunu kendi misyon ve vizyonu ile ortak paydada buluşturmayı hedefleyen, Yüksel Proje Uluslararası A.Ş. İstanbul Beşiktaş - Balmumcu bölge ofisimizde tam zamanlı istihdam edecek Makine Proje Mühendisi arayışı içerisindeyiz.
 
İlgili pozisyon Elektromekanik Grup sorumluluğundaki Makine Mühendisliğinin farklı ulaşım, altyapı, yangın, HVAC, acil durum havalandırma sistemleri, ısıtma - soğutma, iklimlendirme ve sıhhi tesisat sistemlerinin tasarımı ve tasarım yönetimi konularını kapsamaktadır. Ayrıca Elektromekanik Grubu tarafından hazırlanması gereken proje ve raporların Yüksel Proje Uluslararası A.Ş. Kalite Yönetim Politikası, ulusal ve uluslararası şartnamelere uygun olarak üretilmesi, grup içinde ve diğer gruplarla koordinasyonun sağlanması sorumluluklarını içermektedir.
 - Üniversitelerin Mühendislik ve Mimarlık Fakülteleri’nin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 
- Ağırlıklı olarak endüstriyel tesis, toplu konut projeleri, hastane, eğitim binaları ve sanayi yapıları gibi yapılar için havalandırma, ısıtma - soğutma ve havalandırma (HVAC), iklimlendirme, yangın ve mekanik tesisat projelerinde proje tasarımı ve tasarım yönetimi konularında en az 7 sene deneyimli,
 
- Altyapı, tünel, boru hattı ve raylı sistemler projelerinin mekanik tesisat ve yangın projelerinin tasarım ve projelendirilmesinde en az 5 sene deneyimli,
 
- Projenin tüm disiplinleri (inşaat - mekanik - elektrik - raylı sistemler) arasındaki koordinasyonun sağlanmasında yönetsel tecrübeye sahip,
 
- AutoCAD ve MS Office programlarına ileri düzeyde hâkim, 
- İleri derecede İngilizce (okuma - yazma) bilgisine sahip, 
- Ekip çalışması ve işbirliği yetkinliğine sahip, 
- Problem çözme, farklılıklara uyum ve farklılıkların yönetimi yetkinlikleri gelişmiş, 
- Proje yönetim ve planlama kabiliyeti yüksek, 
- Etkin iletişim, temsil ve müzakere yeteneği kuvvetli, 
- Proaktif düşünce metodolojisine sahip, 
- Seyahat engeli bulunmayan, 
- İstanbul‘da ikamet eden, 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı