Yüksel Proje Uluslararası A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.yukselproje.com.tr/

Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.

1978  yılında Ankara’da kurulan Yüksel Proje bünyesinde 220'si mühendis olmak üzere toplam 500 kişi çalışmaktadır.

Yüksel Proje; binalar, sanayi yapıları, ulaştırma yapıları, isale hatları, pompa istasyonları, depolar, altyapı projeleri, arıtma tesisleri, barajlar, havaalanları  ve deniz yapılarının planlama, proje, müşavirlik, kontrollük, master plan ve fizibilite, rehabilitasyon alanlarında faaliyet göstermektedir.

Kendine ait modern bir binada bulunan Yüksel Proje , mühendislik programlarından oluşan geniş bir kütüphanesi ve on-line network sistemi sayesinde güncel bir ortamda çalışmalarını sürdürmektedir.

Müşavir Mühendisler Uluslararası Federasyonu (FIDIC) ve Avrupa Müşavir Mühendis Birlikleri Federasyonu (EFCA) üyesidir. Ayrıca Yüksel Proje ISO 9001 Kalite Güvence Belgesi ve OHSAS 18001 (İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ) Kalite Belgelerine sahiptir.Yüksel Proje Uluslararası A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Contracts / Cost Engineer İstanbul(Asya) Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.
Contracts / Cost EngineerYüksel Proje Uluslararası A.Ş.
Yuksel Project International was founded in 1978 and since then, with it has become the largest, fully independent engineering and consulting company in Turkey with progressive accumulation of knowledge, human resources and business capacity, Yuksel Project International having completed numerous large-size projects in many fields of engineering, both at home and abroad, has attained a well-deserved respect in its sector.
With its employees over 1000, Yuksel Project International provides services in the following specialities: feasibility study, planning, survey, design, construction supervision, quality control, project management, commissioning and operational training. The main objectives of Yuksel Project International are to improve its service quality continuously, maximize the customer satisfaction and sustain its leading position in the Turkish Consultancy sector, and to become a globally active consultant.
We are looking for a  Contracts and Cost Engineer to be placed in the following position for the supervision works of Marmaray Project in İstanbul.
 ØBachelor's degree in Civil Engineering , M.Sc. degree is an asset,
ØMinimum 7 years of working experience in similiar field
ØGeneral knowledge and understanding of the construction business & contracts administration,
ØExperience in large scale construction projects (Metro, light rail,railways are preferable)
ØGeneral knowledge and experience of FIDIC contracts, knowledge of FIDIC Silver Book preferred,
ØAnalytical mind-ability to review documentation and extract relevant critical aspects,
ØHigh degree of commitment , motivation and integrity,
ØAbility to work independently as well as in a team,
ØExcellent command of English interms of both oral and written capabilities , 
Dönemsel / Proje bazlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Jeofizik Mühendisi Ankara Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.
Jeofizik MühendisiYüksel Proje Uluslararası A.Ş.
Yüksel Proje Uluslararası A.Ş. 1978 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana çalışanlarına yaptığı yatırımlar, kaynaklarından önemli bir kısmını ayırdığı proje çalışmaları, sahip olduğu teknolojiler ve entelektüel sermayesiyle ülkemizin müşavirlik sektörüne büyük katkılarda bulunarak, bilgi birikimi, insan kaynakları ve iş kapasitesi ile Türkiye'nin gurur duyduğu en büyük mühendislik ve müşavirlik firması haline gelmiştir. Mühendisliğin birçok dalında, yurtdışı ve yurtiçinde pek çok büyük ölçekli projeler başarıyla tamamlanmış ve sektöründe hak ettiği saygınlığa ulaşmıştır.
 
1000 ‘i aşkın çalışanı ile fizibilite, planlama, araştırma, proje, inşaat kontrollüğü, proje yönetimi, işletmeye alma ve işletme eğitimi ana dallarında hizmet sunmaktadır. Hizmet kalitesini her gün arttırmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak, Türk Müşavirlik sektöründe öncü konumunu devam ettirmek, dünya ölçeğinde rekabet edebilme yeteneklerini geliştirmek ve müşavirlik sektörü devleri arasında en üst seviyeye çıkarak uluslararası sektörde aranan bir müşavir firma olmak Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.’nin ana hedefidir. 
 
Bu hedefin her şeyden önce sahip olduğu insan kaynakları ile gerçekleştireceğine inanan Yüksel Proje Uluslararası A.Ş karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu, katılımın ve çeşitliliğin değer gördüğü bir şirket olma hedefini benimsemektedir. Bundan dolayı yönetimin her aşamasında 'İnsan Odaklı Yaklaşım' prensibi ile hareket eden; çalışanları ve müşterileri ile birlikte büyümeyi hedefleyen şirketimizin stratejik hedeflerine ulaşabilmesinde en büyük sermayesi insan kaynaklarıdır.
 
Bu hedefler doğrultusunda şirketimizin misyon ve vizyonunu kendi misyon ve vizyonu ile ortak paydada buluşturmayı hedefleyen, Yüksel Proje Uluslararası A.Ş. Zemin Etüdü/Sondaj Grubumuza ait muhtelif sahalarda tam zamanlı olarak istihdam edilecek 'Jeofizik Mühendisi' arayışı içerisindeyiz.
 
Ø Üniversitelerin Mühendislik ve Mimarlık Fakülteleri’nin 'Jeofizik Mühendisliği' bölümlerinden mezun,
Ø Jeofizik çalışmaların kontrolü, raporlanması ve tüm saha uygulamalarının yönetimi konusunda en az 1-3 sene deneyim sahibi,
 
Ø MS Office, Geogiga, ZOND, Earthimager, JSesame, Res2dinv, ACAD, Global Mapper ve Surfer programlarına hakim,
 
Ø İyi derecede İngilizce (okuma-yazma-konuşma) bilgisine sahip,
 
Ø Ekip çalışması ve işbirliği yetkinliğine sahip,
 
Ø İletişim kabiliyeti yüksek,
 
Ø Proaktif düşünce metodolojisine sahip,
 
Ø Planlama ve organizasyon konularında yetkin,
 
Ø Stres yönetimi kabiliyeti yüksek,
 
Ø Etkili karar verme ve müzakere yetkinliklerine sahip,
 
Ø Seyahat engeli olmayan.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mimari Teknik Ressam Ankara Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.
Mimari Teknik RessamYüksel Proje Uluslararası A.Ş.
Yüksel Proje Uluslararası A.Ş 1978 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana çalışanlarına yaptığı yatırımlar, kaynaklarından önemli bir kısmını ayırdığı proje çalışmaları, sahip olduğu teknolojiler ve entelektüel sermayesiyle ülkemizin müşavirlik sektörüne büyük katkılarda bulunarak, bilgi birikimi, insan kaynakları ve iş kapasitesi ile Türkiye'nin gurur duyduğu en büyük mühendislik ve müşavirlik firması haline gelmiştir. Mühendisliğin birçok dalında, yurtdışı ve yurtiçinde pek çok büyük ölçekli projeler başarıyla tamamlanmış ve sektöründe hak ettiği saygınlığa ulaşmıştır.
Bini aşkın çalışanı ile fizibilite, planlama, araştırma, proje, inşaat kontrollüğü, proje yönetimi, işletmeye alma ve işletme eğitimi ana dallarında hizmet sunmaktadır. Hizmet kalitesini her gün arttırmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak, Türk Müşavirlik sektöründe öncü konumunu devam ettirmek, dünya ölçeğinde rekabet edebilme yeteneklerini geliştirmek ve müşavirlik sektörü devleri arasında en üst seviyeye çıkarak uluslararası sektörde aranan bir müşavir firma olmak Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.’nin ana hedefidir.
 
Bu hedefler doğrultusunda şirketimizin misyon ve vizyonunu kendi misyon ve vizyonu ile ortak paydada buluşturmayı hedefleyen, Yüksel Proje Uluslararası A.Ş. Ankara Merkez Ofisi Mimari Grup da tam zamanlı istihdam edilecek “Mimari Teknik Ressam” arayışı içerisindeyiz.
İlgili pozisyon Yüksel Proje Uluslararası A.Ş Ankara Merkez Ofis Mimari Grup sorumluluğundaki projelerde mimari anlamda çözüm, mimari konsept projeleri hazırlanması, uygulama projelerinin çizilmesi ve projelerin onay merci ile ilgili görüşme konularını kapsamaktadır.
 
Ø  Meslek Liselerinin Yapı, Meslek Yüksek Okullarının İnşaat veya Üniversitelerin Yapı Öğretmenliği bölümlerinden mezun,
 
Ø Mimari projelendirme etaplarından konsept proje, avan proje ve uygulama projesi etaplarındaki içerik ve çizim konularında en az 10 yıl deneyimli,
 
Ø Ağırlıklı olarak büyük ölçekli üstyapı projelerinin dizaynı konusunda en az 7 yıl deneyim sahibi,
 
Ø Autodesk AutoCAD 2D -3D bilgisayar destekli çizim tasarım programlarını ileri derecede kullanabilen,
 
Ø 3D Max, Photoshop, Sketch up programlarını orta ve üstü derecede kullanabilen,
 
Ø Tercihen Revit program bilgisine sahip,
 
Ø Teknik resim geometrik toleranslandırma, okuma, anlama ve yorumla becerisine sahip,
 
Ø Takım çalışmasına yatkın,
 
Ø Planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş,
 
Ø Proaktif davranış modelini benimsemiş,
 
Ø Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 
Ø Seyehat engeli olmayan,
 
Ø Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
 
Ø Ankara’da ikamet eden,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net