YÜKSEL SERAMİK SAN. VE TİC. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1997


Yüksel Seramik Mutluhan Holding’in üretim sektöründe hizmet veren şirketlerinden biri olarak Şubat 1997’de 3.500.000 m2/yıl kapasite ile 130.000 m2 açık ve 35.000 m2 kapalı alanda kurulmuştur.
İtalyan Sacmi teknolojisi ile üretim yapan fabrikamız 2008 yılı itibariyle kapasitesini ve yatırımlarını artırmış olup, bugün 250.000 m2 açık ve 50.000 m2 kapalı alanda konuşlanmıştır. İşletmemiz beş tesisten oluşmakta olup 5 ayrı hatta üretim yapmaktadır. Bunlar duvar karosu, yer karosu, sırlı porselen ve teknik granit hatlarıdır. Ayrıca 3.pişirim bordür ve dekor hattı, “Lappato” polisaj hattımız, bunların dışında üç boyutlu esen seçeneğiyle “Dijital Baskı” teknolojisi, colorbody/renkli bünye, ebatlama, waterjet, mozaik ve kesimli aksesuar, süpürgelik üretim teknolojileri ile toplam 12.500.000 m2/yıl üretim kapasitesine ulaşmıştır. 
Yerli ve uluslararası pazarlarda kalite ve kalitenin getirdiği tüm ayrıcalıkları müşterilerine sunmayı hedefleyen Yüksel Seramik’in üretim teknikleri ve kalite kontrol süreçleri Türk ve Dünya standartları ile uyumludur ve TSE, TS-EN, CE ve ISO 9001-2008 kalite belgelerine sahiptir. Ürünlerimiz yurtiçinde 110 noktada, yurtdışında ise 50’den fazla ülkede müşterilerine ulaşmaktadır.
Yüksel Seramik, müşteri taleplerinin hızlı ve kaliteli olarak karşılanmasıyla da tanınan bir kuruluş haline gelmiş olup; kaliteli ve hızlı hizmet sunumunu ilke edinmiştir. Türkiye, istihdam ve büyümede, gelişmekte olan büyük ekonomilerle karşılaştırıldığında parlayan bir yıldız olmuştur ve uzun süre de parlamaya devam edecektir. Teknoloji ve kalitesiyle dünyaya adını duyuran Türk Seramiğinin de yakın bir gelecekte dünya liderliğine ulaşmasında Yüksel Seramik’in de desen, tasarım, teknoloji ve kalitesiyle önemli bir katkısı olacağı aşikârdır. Ürün Geliştirme alanında ise, Yüksel Seramik olarak hedeflediğimiz misyon; tasarım, inovasyon ve fonksiyonelliği buluşturarak ikili iş ilişkilerinin geliştirildiği uluslararası ticaret platformunda daha önce göstermiş olduğu başarısını her zaman zirvede tutmaktır. Özellikle yurtiçi ve yurtdışı iş ortaklarımız ve müşterilerimizin beğeni ve talepleri doğrultusunda, son teknoloji altyapısını da oluşturan Yüksel Seramik, tasarımlarıyla rotasını dünya liderliğine çevirmiştir.
 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Yapı Malzemeleri

Firma web sitesi: www.yukselseramik.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 16.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
YemekhaneYÜKSEL SERAMİK SAN. VE TİC. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Genel Muhasebe Elemanı Aydın YÜKSEL SERAMİK SAN VE TİC. A.Ş
Genel Muhasebe ElemanıYÜKSEL SERAMİK SAN VE TİC. A.Ş
Genel Muhasebe Uygulamaları iyi düzeyde bilen,En az 5 yıl deneyim sahibi Muhasebe Programlarını kullanabilen Muhasebe departmanına operasyonda tam destek sağlayabilecek İyi derece Microsoft Office bilgisine sahip, Etkin ve disiplinli, iş takipçi, Grup çalışmasına yatkın, iletmişimi güçlü öğrenmeye açık, uyumlu ikna kabiliyeti yüksek  Titiz, etkin, dikkatli ve sonuç odaklı çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Aydın YÜKSEL SERAMİK SAN VE TİC. A.Ş
Forklift OperatörüYÜKSEL SERAMİK SAN VE TİC. A.Ş
- Forklift belgesine sahip ve aktif forklift kullanabilen- En az 2 yıllık deneyime sahip- Dikkatli sorumluluk sahibi- İş güvenliği kurallarına, talimat ve prosedürlere uygun olarak çalışacak- Askerliğini yapmış. FORKLİFT OPERATÖRÜ ALINACAKTIR.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hammadde Teknikeri Aydın YÜKSEL SERAMİK SAN VE TİC. A.Ş
Hammadde TeknikeriYÜKSEL SERAMİK SAN VE TİC. A.Ş
*İlgili Üniversite ve Meslek Yüksek Okullarının, Cevher hazırlama,Seramik, Sondaj Teknolojisi ve Maden Teknolojisi bölümlerinden mezun*Sorumluluk bilinci gelişmiş,*Yeniliğe ve gelişime açık,*Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,*Dikkatli sorumluluk sahibi,*İş güvenliği kurallarına, talimat ve prosedürlere uygun olarak çalışacak,*20-30 yaş aralığında,*AYDIN/Söke de ikamet eden veya ikamet edebilecek Hammadde hazırlama bölümünde "Hammadde Teknikeri" olarak çalıştırılmak üzere  "Erkek" çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı