Yünsa Yünlü Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1973


www.yunsa.com

1973 yılında kurulan Yünsa, satış ve pazarlama organizasyonu, üretimde sunduğu esneklikler, maliyet yapısı, vizyonu ve tecrübesiyle dünyada yünlü kumaş üretiminde ilk beş büyük kuruluş arasında yer almaktadır. Yünsa ülkemizin ve Avrupa’nın en büyük yünlü kumaş üreticisi ve ihracatçısı konumundadır.
Elliden fazla ülkeye ihracat yapan Yünsa’nın İngiltere ve Almanya’da satış ofisleri; yaklaşık 20 ülkede ise acentaları mevcuttur. Ayrıca Yünsa’nın İtalya’nın Biella şehrinde ve Türkiye’de Çerkezköy’de tasarım ofisleri bulunmaktadır.
Yünsa ürettiği kumaşın girdisini oluşturan yıllık 4.500 ton kamgarn iplik kapasitesinin yanında, 14.500 km kumaş dokuma kapasitesine sahiptir. Dokunan kumaşların büyük bir bölümü %100 yünlü kumaşlardan oluşmakta, bunların yanı sıra yün ile kaşmir, ipek, kaşmir-ipek, likra, polyester,  viskon, kumaşlar da üretilmektedir.
ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 50001 Kalite Sistem Standardı altında üretilen Yünsa ürünlerinin Alman Hohenstein Enstitüsü tarafından Eko-Tex 100 ile çevre ve insan sağlığına zararlı olmadığı belgelenmiştir. Yünsa ayrıca Marks&Spencer, Next ve Interwoollabs labaratuvar akreditasyonlarına da sahiptir.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI
 
Şirketimizin sürdürülebilir başarısındaki en önemli değerin çalışanlarımız olduğu bilinciyle, organizasyonumuzun mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarına yönelik çözüm ve uygulamalarla katılımcı, paylaşımcı, girişimci, farklılığa ve yaratıcılığa değer veren bir kültürün oluşturulması ve yaygınlaştırılması temel hedefimizdir.
 
İlkelerimiz;
 
Etik değerlerin yaşatıldığı, karşılıklı güvenin sağlandığı, sorumlulukların sahiplenildiği, başarıların takdir edildiği, çeşitliliğe ve farklılığa saygı duyulan, görüş ve beklentilerin dikkate alındığı, iş ve özel yaşam dengesinin gözetildiği, yasal gerekliliklerin ötesinde, politika ve uygulamalar yürütülen bir çalışma ortamı sağlamaktır.
 
Bu ilkeler doğrultusunda;
 
Gelişim potansiyeli yüksek,  değişimlere pozitif katkıda bulunan kişileri şirkete kazandırmayı,
Sürekli gelişim fırsatı yaratmayı,
Şirket hedeflerinin gerçekleştirilmesi için bireysel performansı destekleyen süreçleri yönetmeyi,
Yenilikçi ve girişimci çalışanları desteklemeyi,
Katkı ve başarıları takdir etmeyi ve ödüllendirmeyi,
Tüm paydaşlarımız ile sağlam temelli ilişki yönetmeyi,
Sürekli iyileştirmeyi ve gelişimi destekleyen bir kurum kültürü olmayı,
Sistemleri, süreçleri ve iletişim kanallarını gözden geçirerek ihtiyaçlar doğrultusunda yeniden yapılandırmayı, taahhüt ederiz.  
 
Çalışanlarımızdan temel beklentimiz, katılımcı, paylaşımcı, girişimci bir kültürle Yünsa’nın sürdürülebilir büyüme hedeflerine yönelik alanlarda farklılığa ve yaratıcılığa her zaman liderlik ederek Şirket iş sonuçlarımıza katma değer yaratmalarıdır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil

Firma web sitesi: www.yunsa.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Açıklama: Çalışma günleri ve saatleri lokasyon bazında farklılık gösterebilmektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane
Tam Gün Sağlık Hizmetleri
Hayat SigortasıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 200-249

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 750-999


Yünsa Yünlü Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Fiziksel Testler Laborantı Tekirdağ Yünsa
Fiziksel Testler LaborantıYünsa
MYO Tekstil Laborantlığı veya Meslek Lisesi Tekstil (İplik) bölümünden mezun olmakTercihen yün iplik ve hammadde testleri konusunda deneyim sahibi olmak Vardiyalı sistemde çalışabilir olmak Çerkezköy ve civarında ikamet ediyor olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Yünsa
Mağaza Satış DanışmanıYünsa
• Önlisans mezunu olmak• Erkek klasik giyim satışı konusunda en az iki yıllık deneyime sahip olmak• Temel satış tekniklerinin kullanımı konusunda bilgi ve/veya deneyim sahibi olmak• Müşteri odaklı servis anlayışına sahip olmak• İletişim ve ikna becerisi yüksek, gelişime açık olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Bakım Yöneticisi Tekirdağ Yünsa
Elektrik Elektronik Bakım YöneticisiYünsa
Üniversitelerin Elektrik, Elektrik & Elektronik veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmakİyi derecede İngilizce bilmek Elektrik ve elektronik bakım faaliyetleri konusunda en az 5 yıl deneyim sahibi olmakEnerji Yöneticisi belgesine sahip olmak ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi konusunda bilgi / deneyim sahibi olmakPLC ve SCADA sistemleri, TPM uygulamaları konusunda deneyim sahibi olmakEkip yönetimi deneyimine sahip olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Arge Mühendisi Tekirdağ Yünsa
Arge MühendisiYünsa
Üniversitelerin Kimya, Biyoloji, Fizik bölümlerinden veya Mühendislik Fakültesinden mezun olmakYüksek lisans veya doktora derecesine sahip olmak Tekstil sektöründe Arge süreçleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi olmak İyi derecede İngilizce bilmek MS Office programlarını etkin olarak kullanabilmek Çerkezköy / Çorlu bölgesinde ikamet edebilir olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Numune Planlama Mühendisi Tekirdağ Yünsa
Numune Planlama MühendisiYünsa
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun olmakÜretim planlama konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi olmak Tercihen iyi derecede İngilizce bilmek MS Office programlarını özellikle Exceli ileri derecede kullanabilmek Çerkezköy’ de ikamet edebilir olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru İstanbul(Avr.), ... Yünsa
Genel BaşvuruYünsa
1973 yılında kurulan Yünsa, satış ve pazarlama organizasyonu, üretimde sunduğu esneklikler, maliyet yapısı, vizyonu ve tecrübesiyle dünyada yünlü kumaş üretiminde ilk beş büyük kuruluş arasında yer almaktadır. Yünsa ülkemizin ve Avrupa’nın en büyük yünlü kumaş üreticisi ve ihracatçısı konumundadır.Sizde Yünsa ailesine katılmak istiyorsanız ve ilgilerinize yönelik yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz bölüm / alan / pozisyon / lokasyonu belirten bir önyazı ile bu ilana başvurabilirsiniz. Genel Başvuru ilanına yapılan başvurular, aday veritabanımızda saklanacak olup uygun pozisyonlar oluşması durumunda değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı