Yünsa 

Şirket Bilgileri

www.yunsa.com

YÜNSA YÜNLÜ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

 

1973 yılında kurulan ve üretim tesisi Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan YÜNSA, toplam 279.000 m2 arazi üzerinde 54.000 m2 kapalı alana kurulmuştur.

 

Yünsa yıllık 3.600 ton iplik kapasitesi ile birlikte, 12 milyon metrelik kumaş dokuma kapasitesine sahiptir. Yünsa’nın üretmekte olduğu kumaşların büyük bir bölümü %100 yünlü kumaşlardan oluşmakta, bunların yanısıra yün ile kaşmir, ipek, likra, polyster ve viskon karışımı fantazi kumaşlar da üretilmektedir. Yünsa, erkek kumaş, bayan kumaş, döşemelik kumaş ve üniformalık kumaş ana segmentlerinde farklı kumaş kompozisyonları ve apre uygulamaları ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

 

Türkiye’nin ve Avrupa’nın n büyük yünlü kumaş üreticisi ve ihracatçısı konumunda olan Yünsa, vizyonu, yüksek ürün kalitesi, sektörde duruşu ve üretimde sunduğu esneklikler ile dünyada ilk on büyük kuruluş arasında yer almaktadır. Üretimin yaklaşık %62’si ihraç edilirken %38’i iç piyasaya sunulmaktadır.

 

 Bünyesinde oluşmuş ciddi bir tekstil kültürüne sahip olan Yünsa, yurtdışında güçlü bağlantı ağı ile dünya çapında 900’ü aşkın müşteri ile çalışmaktadır. Altmıştan fazla ülkeye ihracat yapan Yünsa’nın İngiltere, Almanya, Amerika ve Çin’de satış ofisleri ve pek çok sayıda ülkede de acentaları bulunmaktadır.

 

Bilgi yoğunluğu ve katma değeri yüksek ürünlere yönelen Yünsa, AR-GE faaliyetlerine de stratejik boyutta önem vermektedir.  Bilim, teknoloji ve yenilik faaliyetlerinin sistematik olarak yürütülmesi, hızlı ve inovatif ürünlerle yeni pazarlara ve yeni müşterilere ulaşma, müşteri talepleri doğrultusunda yeni ürünlerin geliştirilmesi hedefinden yola çıkarak kurulan AR-GE merkezi ile çalışanları ve süreçlerinin tümünü içerisine alan bütünsel ve sürekli inovasyon kültürü yaratılmaktadır.

 

Yünsa, dünyanın devlet destekli ilk ve tek marka geliştirme programı TURQUALITY® kapsamında bulunmaktadır.

 

ISO 9001 Kalite Sistem Standardı altında üretilen Yünsa ürünlerinin Alman Hohenstein Enstitüsü tarafından Eko-Tex 100 ile çevre ve insan sağlığına zararlı olmadığı belgelenmiştir.

 

MİSYONUMUZ

 

Tekstilin farklı alanlarında, öncü ve rekabetçi yaklaşımlarla tercih edilen ve değer yaratan lider bir kuruluş olmak.

 

VİZYONUMUZ

 

Tekstil ürün ve hizmetlerinde farklılık yaratarak büyümek ve global bir güç olmak.

 

ORTAK DEĞERLERİMİZ

 

·         Güvenilirlik ve Dürüstlük

·         Müşteri odaklılık

·         Sürekli gelişim ve yaratıcılık

·         Hız ve Esneklik

·         Aktif Katılım

·         Ekip Çalışması ve İşbirliği

·         Sosyal Sorumluluk

 

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

 

Şirketimizin, gelişen ve değişen yarınlara ulaşmasındaki en önemli değerin insan olduğu bilinciyle;

 

·         Çalışanların içinde bulunmaktan gurur duyduğu,

·         Yaratıcılıklarını ortaya koyabildikleri,

·         Karşılıklı güven ve açık iletişime dayalı,

·         Başarıların takdir edildiği,

·         Ortak hedeflere ulaşmak için sorumlulukların üstlenildiği

bir çalışma ortamını sağlamak ve sürekli kılmak temel hedefimizi oluşturur.Yünsa İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Apre İşletmeleri Mühendisi Tekirdağ Yünsa
Apre İşletmeleri MühendisiYünsa
* Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak* İyi derecede İngilizce bilmek* MS Office programlarını etkin olarak kullanabilmek* Çerkezköy’ de ikamet edebilir olmak
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Genel Başvuru İstanbul(Avr.), ... Yünsa
Genel BaşvuruYünsa
1973 yılında kurulan Yünsa, satış ve pazarlama organizasyonu, üretimde sunduğu esneklikler, maliyet yapısı, vizyonu ve tecrübesiyle dünyada yünlü kumaş üretiminde ilk beş büyük kuruluş arasında yer almaktadır. Yünsa ülkemizin ve Avrupa’nın en büyük yünlü kumaş üreticisi ve ihracatçısı konumundadır.
Sizde Yünsa ailesine katılmak istiyorsanız ve ilgilerinize yönelik yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz bölüm / alan / pozisyon / lokasyonu belirten bir önyazı ile bu ilana başvurabilirsiniz. Genel Başvuru ilanına yapılan başvurular, aday veritabanımızda saklanacak olup uygun pozisyonlar oluşması durumunda değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net