ZF Lemforder Aks Modülleri San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.zf.com

ZF Lemforder Aks Modülleri San. ve Tic. A.Ş.

Güvenli ve Dinamik Sürüş…

 ZF Lemförder Aks Modülleri San. ve Tic. A.Ş., 1998 yılında Tirsan (Tiryakiler) Grubu ile faaliyetlerine başlamış ve  ortaklığın 2002 yılında sona ermesinden sonra 2003 yılından itibaren % 100 Alman sermayeli ZF Lemförder ticari unvanı ile faaliyetlerine devam etmektedir. Merkezi Almanya’da bulunan ZF, dünyanın en büyük 15 otomotiv yan sanayisi arasında olup, yaklaşık 55.000  çalışanı ile dünya üzerinde 26 ülkede hizmet vermektedir.

 ZF binek otomobiller ve ticari araçlar için aktarma organları, yönlendirme sistemleri, akslar,  şasi sistem ve parçaları üretmekte ve geliştirmektedir. ZF aynı zamanda inşaat ve iş makinaları, hava ve deniz araçları ve endüstriyel sistemler alanında da dünya çapında üretim yapmaktadır.

 ZF Friedrichschafen AG Grubunun bir üyesi olan ZF Lemförder, otomotiv şasi sistemleri ve aktarma organları teknolojileri alanındaki tedarikçiler arasında  dünyanın önde gelen uzmanlarından birisidir. ZF’in şasi teknolojileri uzantısı olan ZF Lemförder’in toplam çalışan sayısı ise 6.000’den fazladır.

 ZF Lemförder Türkiye, İzmir Çiğli A.O.S.B. de 8.000 m2 si üretim alanı olmak üzere toplam 15.000 m2 lik alanda faaliyet göstermektedir. Yoğun olarak, talaşlı imalat ve montaj proseslerine sahip olan şirketin ürün listesinde ticari araç için rot kolu, çeki kolu ve V-çeki kolları, binek araçlar içinse çeşitli rotil ve rot başları bulunmaktadır. Ayrıca şirket, Avrupa yedek parça pazarı için ürün tasarımı ve tasarım doğrulaması yapmakta ve Almanya’daki merkez ürün geliştirme departmanı içinde “Sonlu Elemanlar Analizi” konusunda yurtdışına ve yurt içine mühendislik hizmeti satmaktadır. 

 Toplam kalite yönetimi ve 2004 yılı başından itibaren EFQM modeline uygun öz değerlendirme çalışmalarına devam eden şirket, ISO/TS 16949, ISO 9001 ve ISO 14001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikaları ile ürün kalitesini ve paydaşların memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaç edinmektedir. 2002 yılından beri yürüttüğü kalite çalışmaları neticesinde, Ford firmasının belirli kalite sistemi şartlarını sağlayan seçkin yan sanayilerine verdiği, “ FORD Q1 Kalite Sistemi” Sertifikasını da almaya hak kazanmıştır.

 ZF Lemförder Türkiye, İzmir Fabrikası ile Türkiye’deki ana sanayiler başta olmak üzere Avrupa ve diğer bölgelerdeki müşterilerin ZF LM ürün portföyündeki ihtiyaçlarını karşılamak hedefiyle yüksek kalite ve son teknolojiyi takip ederek müşteri tatmini odaklı gelişme yönünde üretimini sürdürmektedir.

Ağırlıklı olarak ana sanayi ile çalışan şirketin  başlıca müşterileri arasında Renault, Ford, Tofaş, MAN, MBT, BMC, Temsa, Iveco gibi dünyaya araç ihraç eden firmalar bulunmaktadır.

 ZF Lemförder Türkiye, 2007 yılı içerisinde Magnetti Marelli, Jtekt ve Iveco gibi dünya firmalarını da müşteri portföyüne katarak büyümüştür. Özellikle; ağır vasıta araçlarına parça üretiminde önemli bir merkez olma yolunda ilerleyen şirket, Avrupa yedek parça pazarına yönelik tasarım ve üretim projelerini de sürdürmektedir.

Şasi parçaları güvenlik, konfor ve araç dinamiği açısından büyük önem taşıdığı için hiç bir şey şansa bırakılamaz.Ürünlerimiz müşteri gereksinimleri ile uyumlu, tavizsiz üretilmekte ve geliştirilmektedir. Bu milyonlarca insanın güvenli sürüşünü sağlamak için yaptığımız katkının bir göstergesidir. Hergün… Dünya çapında …
ZF Lemforder Aks Modülleri San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
CNC VE MONTAJ OPERATÖRÜ İzmir ZF Lemforder Aks Modülleri San. ve Tic. A.Ş.
CNC VE MONTAJ OPERATÖRÜZF Lemforder Aks Modülleri San. ve Tic. A.Ş.
Otomotiv yan sanayisinin öncülerinden Çiğli AOSB’de kurulu olan % 100 Alman Sermayeli “ZF Lemförder Aks Modülleri San. Tic. A.Ş”de vardiyalı sistemde çalışmak üzere“CNC ve Montaj Operatörü” olarak çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aranmaktadır.Aranılan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi yada Meslek Yüksek Okulu Mezunu, Tercihen Torna Tesviye, Makine, Metal İşleri bölümlerinden mezun, Metal sektöründe benzer pozisyonlarda minimum 1 yıl tecrübeli, Kumpas, mikrometre, pasimetre gibi ilgili ölçüm ekipmanlarını kullanabilen, Teknik resim okuma becerisine sahip, Çiğli - Karşıyaka - Buca - Bornova ve Bayraklı da ikamet eden Vardiyalı sistemde çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstriyel İlişkiler Sorumlusu İzmir ZF Lemforder Aks Modülleri San. ve Tic. A.Ş.
Endüstriyel İlişkiler SorumlusuZF Lemforder Aks Modülleri San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Endüstriyel ilişkiler alanında en az 5 yıl tecrübeli,İş Kanunu ve Sendikalar Kanunu ve Toplu İş Sözleşmesi 'ne hakim,Sap Hr, MS Office uygulamalarına hakim, İletişim yeteneği güçlü, Koordinasyon becerisine sahip, Analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ressam İzmir ZF Lemforder Aks Modülleri San. ve Tic. A.Ş.
Teknik RessamZF Lemforder Aks Modülleri San. ve Tic. A.Ş.
Dünyanın birçok ülkesinde,  kara, hava ve deniz taşımacılığında kullanılan araçların parçalarının yan sanayi üretimlerinde faaliyet gösteren Alman sermayeli  ZF grubu bünyesindeki, İzmir Çiğli Atatürk Organize Sanayindeki şirketimizde,ZF Grubunun dünyadaki farklı firmalarına hizmet veren Ürün Geliştirme Departmanımızda; OEM Şasi Komponentleri tasarımı yapan Proje Mühendislerine teknik resim ve model oluşturma konularında destek verecek ve ARGE merkezi bünyesinde yapılacak projelerin dokümantasyon ve koordinasyonu üzerinde çalışacak Teknik Ressam aramaktayız. Aranan NiteliklerÖn lisans programlarının Makine, Makine Resim Konstrüksiyon veya lisans programlarının Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun,Tercihen CATIA V.5 veya Solidworks gibi üç boyutlu tasarım programlarından en az birini iyi derecede kullanabilen,İngilizce sözlü iletişim kurabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Uzun süreli yurtdışı seyahat engeli olmayan, Iletişim becerileri gelişmiş ve ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı