Topbaş Group 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1976


Zimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.

Çizaş Çelik ve Zincir İmalatı San. ve Tic. A.Ş.

Topçesan Topbaş Çelik San. ve Tic. A.Ş.

ZİMAŞ A.Ş. 1976 yılında,Türk sanayisinin ihtiyacı olan,tahrik zincirleri,konveyör zincirleri üretmek üzere kurulmuştur.Kuruluşumuz standart zincirler DIN 8187 ve DIN 8188 yanı sıra özel zincir üretimi de yapmaktadır.Çeşitli sektörlerde kullanılan ve şimdiye kadar ürettiğimiz özel zincirlerin çeşidi yaklaşık olarak 3500’ü geçmiştir.

Kuruluşundan bu yana ZİMAŞ ZİNCİR yıllardır müşterisine en iyi hizmeti sunmaktadır. Şirket politikası olarak hedeflerimizden biri dünya piyasasında kaliteli üretim yapan firma imajını yaratmaktır.

 

Şirketimizin sektörel bazdaki üretimleri,otomobil fabrikaları,ağaç işleme fabrikaları,çimento fabrikaları,şeker fabrikaları,demir-çelik fabrikaları,konserve fabrikaları,meşrubat sanayii ve zincir ihtiyacı duyulan tüm sektörlerdir.Şirketimiz iç piyasanın yanı sıra dış piyasaya d hizmet vermektedir. 15 000 m2 kapalı,7 00m2 açık olmak üzere toplam 22 000m2 alanda faaliyet gösteren ZİMAŞ A.Ş. 180 kişilik personeli ile gelecekte de siz müşterilerimize gerekli ilgi,alaka ve ortak çalışmayı bir görev bilmektedir.

 

 

TOPÇESAN A.Ş.

 

TOPÇESAN Topbaş Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Topbaş Şirketler Grubu bünyesinde 1987 yılında kurulmuştur.Kurulduğu günden bu güne geçen zaman içerisinde yapılan teknolojik yatırımlarla Avrupa ve Türkiye’de dövme sektöründe söz sahibi bir konuma ulaşmıştır.Kaliteye ve teslimat tarihlerine gösterilen hassasiyet firmamızın temel prensipleri içinde her zaman ilk sırada yer almaktadır.Kalitesi kanıtlanmış ürünlerimizin Türkiye dışında %90 lık bölümü Avrupa’nın saygın ve isim yapmış otomotiv firmalarına ihraç edilmektedir.

 

5000 m2 lik alanda kurulu olan fabrikamızda toplam 50 personel ile üretim gerçekleşmektedir. Üretmekte olduğumuz dövme parçaların kalıplarının işlenmesinden sertleşmesine kadar her aşama fabrikamız üretim birimlerinde titizlikle gerçekleştirilir.

 

Kullanılacak tüm kalıplarımız CAD-CAM program destekli olarak 3 boyutlu CNC frezelerde işlenmektedir.Modern ve gelişmiş laboratuarımızda spektrometre gibi bir çok ince ve hassas ölçüm yapabilen ekipmanlarla çalışmaktadır.0,200 kg. ile 7,500 kg arasında parça dövme kapasitesine sahip olan fabrikamızın günlük kapasitesi 20.000 parçadır.Yıllık dövme kapasitemiz ise 12.000 tondur.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuTopbaş Group İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Sistem Yöneticisi/Yönetmeni Bursa Zimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.
Kalite Sistem Yöneticisi/YönetmeniZimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.
Tercihen Makine mühendislik bölümlerinden mezun, ISO/TS 16949 gerekliliklerini bilen, PPAP-APQP-FMEA konularında bilgi ve deneyim  sahibi Kalite sistemi doğrultusunda iç denetim yapabilecek, Çok İyi derecede İngilizce bilgisi olan, tercihen ikinci bir dil olarak Almanca bilen İlgili kalite dökümantasyonları  konusunda min. 3 yıl deneyimli Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Kalite Personeli Bursa Zimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.
Proses Kalite PersoneliZimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.
Teknik lise veya 2 yıllık üniversite mezunu Teknik resim okuyabilen, İyi düzeyde teknik döküman anlama ve yorumlama yeteneği olan, Ölçüm ekipmanları ve ölçüm sistemleri konularında tecrübe sahibi, SPC, MSA konularında bilgi ve pratik sahibi, Analiz ve raporlama becerisi yüksek, Problem çözme tekniklerine hakim, Vardiyalı çalışabilecek Askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Isıl İşlem Operatörü Bursa Zimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.
Isıl İşlem OperatörüZimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.
Lise ve dengi okullardan mezun (tercihen meslek lisesi mezunu), 25-40 yaşlarını aşmamış, Deneyimli ya da yetiştirilmek üzere, Vardiyalı çalışabilecek, Askerliğini yapmış bay 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pres Operatörü Bursa Zimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.
Pres OperatörüZimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.
Üretim  Bölümünde Görevlendirilmek Üzere, Meslek Lisesi ya da Ortaokul Mezunu, Preslerde çalışmış, en az 1 yıl tecrübeli Gözlem ve farkındalığı gelişmiş, takipçi Disiplinli çalışmayı prensip edinmiş, Takım çalışmasında uyumlu,  Askerliğini yapmış, Vardiya sistemi ile çalışabilecek,    PRES OPERATÖRLERİ      arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
CNC Operatörü Bursa Zimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.
CNC OperatörüZimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.
•E.M.L., Teknik Lise veya M.Y.O. Mezunu,•Teknik Resim Okuma ve Ölçü Aletleri Kullanma Yetisine Sahip,•Tercihen CNC Tezgahlarda Manuel Programlama Yapabilen,•Talaşlı İmalat Konusunda Bilgi Sahibi,•Ekip Çalışmasına Yatkın,•Askerlik Görevini Tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Torna Tesviye Elemanı Bursa Topbaş Group
Torna Tesviye ElemanıTopbaş Group
Tercihen Endüstri Meslek Lisesi MezunuTorna tezgahlarında minimum 1 yıl tecrübe sahibi,Askerliğini tamamlamışTorna Tesviye Operatörü alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi Bursa Topbaş Group
Satış MühendisiTopbaş Group
İstanbul,Adana,Ankara ve Bursa' da ikamet eden/edebilecek olan, Makine, İnşaat,Endüstri ile Malzeme ve Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Satış temsilcisi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İmalat Operatörü Bursa Topbaş Group
İmalat OperatörüTopbaş Group
Talaşlı imalat konusunda tecrübeli Askerlikle ilişkisi olmayanKumpas kullanmayı bilenCNC bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı