Zimmer Tıbbi Cihazlar A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2010
Zimmer Tıbbi Cihazlar A.Ş.
 

About the Company
Founded in 1927 and headquartered in Warsaw, Indiana/USA, Zimmer designs, develops, manufactures and markets orthopedic reconstructive, spinal and trauma devices, dental implants, and related surgical products. Zimmer has operations in more than 25 countries around the world and sells products in more than 100 countries. Zimmer’s 2014 sales were approximately $4.67 billion. The Company is supported by the efforts of more than 8,500 employees worldwide.
 
Şirket Hakkında
1927 yılında kurulmuş olan ve merkezi Warsaw, Indiana-ABD’de bulunan  Zimmer, ortopedik rekonstrüktif, spinal ve travma cihazları, diş implantları ve ilgili cerrahi ürünlerin tasarımı, geliştirilmesi, üretimi ve pazarlamasını yapmaktadır. Zimmer dünyada 25’ten fazla ülkede faaliyet göstermekte ve ürünlerini 100’den fazla ülkeye satmaktadır. Zimmer’in 2014 yılı satışı yaklaşık 4.67 milyar Amerikan Doları’dır. Şirket dünya çapında 8.500’den fazla çalışana sahiptir.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Medikal Ürünler


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Prim
Hayat SigortasıZimmer Tıbbi Cihazlar A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Uzmanı-Dönemsel İstanbul(Avr.) Zimmer Tıbbi Cihazlar San. ve Tic. A.Ş.
İnsan Kaynakları Uzmanı-DönemselZimmer Tıbbi Cihazlar San. ve Tic. A.Ş.
Şirket Hakkında1927 yılında kurulmuş olan ve merkezi Warsaw, Indiana-ABD’de bulunan  Zimmer Biomet, ortopedik rekonstrüktif, spinal ve travma cihazları, diş implantları ve ilgili cerrahi ürünlerin tasarımı, geliştirilmesi, üretimi ve pazarlamasını yapmaktadır. Zimmer Biomet dünyada 25’ten fazla ülkede faaliyet göstermekte ve ürünlerini 100’den fazla ülkeye satmaktadır. Şirket dünya çapında 8.500’den fazla çalışana sahiptir.Genel Özellikler:Üniversitelerin Endüstri/İşletme Mühendisliği, Çalışma Ekonomisi, İnsan Kaynakları, Psikoloji-Psikolojik Danışmanlık bölümlerinden veya İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun,Tercihen İngilizce bilen, Tercihen Bordro, ücret yönetimi ve özlük işlerinde en az bir yıl tecrübeli, Güçlü iletişim becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkilerinde başarılı,Planlama & organizasyon, takip ve raporlama, problem çözme, zaman yönetimi, sonuç odaklılık ve karar verme yetenekleri gelişmiş,Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, MS Office programlarını etkin kullanabilen  Ekip çalışmasına yatkın  Ayrıntılara önem veren, dikkatli ve kavrama yeteneği yüksek  Kişisel bakımına özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek, Güvenilir, dürüst ve sorumluluk sahibi,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı