Zimmer Tıbbi Cihazlar A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2010
Zimmer Tıbbi Cihazlar A.Ş.
 

About the Company
Founded in 1927 and headquartered in Warsaw, Indiana/USA, Zimmer designs, develops, manufactures and markets orthopedic reconstructive, spinal and trauma devices, dental implants, and related surgical products. Zimmer has operations in more than 25 countries around the world and sells products in more than 100 countries. Zimmer’s 2014 sales were approximately $4.67 billion. The Company is supported by the efforts of more than 8,500 employees worldwide.
 
Şirket Hakkında
1927 yılında kurulmuş olan ve merkezi Warsaw, Indiana-ABD’de bulunan  Zimmer, ortopedik rekonstrüktif, spinal ve travma cihazları, diş implantları ve ilgili cerrahi ürünlerin tasarımı, geliştirilmesi, üretimi ve pazarlamasını yapmaktadır. Zimmer dünyada 25’ten fazla ülkede faaliyet göstermekte ve ürünlerini 100’den fazla ülkeye satmaktadır. Zimmer’in 2014 yılı satışı yaklaşık 4.67 milyar Amerikan Doları’dır. Şirket dünya çapında 8.500’den fazla çalışana sahiptir.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Medikal Ürünler


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Prim
Hayat SigortasıZimmer Tıbbi Cihazlar A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Depo Sevkiyat Elemanı İstanbul(Avr.) Zimmer Tıbbi Cihazlar San. ve Tic. A.Ş.
Depo Sevkiyat ElemanıZimmer Tıbbi Cihazlar San. ve Tic. A.Ş.
Şirket Hakkında1927 yılında kurulmuş olan ve merkezi Warsaw, Indiana-ABD’de bulunan  Zimmer Biomet, ortopedik rekonstrüktif, spinal ve travma cihazları, diş implantları ve ilgili cerrahi ürünlerin tasarımı, geliştirilmesi, üretimi ve pazarlamasını yapmaktadır. Zimmer Biomet dünyada 25’ten fazla ülkede faaliyet göstermekte ve ürünlerini 100’den fazla ülkeye satmaktadır. Şirket dünya çapında 8.500’den fazla çalışana sahiptir.Genel Özellikler:Bay, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen20-40 yaş aralığında En az Lise mezunu, Depo veya Sevkiyat görevlerinde ve tercihen medikal sektörde en az 2 yıl çalışmışAskerliğini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.MS Office programlarını bilen  Ekip çalışmasına yatkın  Ayrıntılara önem veren, dikkatli ve kavrama yeteneği yüksek Kişisel bakımına özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek,Güvenilir, dürüst ve sorumluluk sahibi,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Zimmer Tıbbi Cihazlar San. ve Tic. A.Ş.
Müşteri Hizmetleri TemsilcisiZimmer Tıbbi Cihazlar San. ve Tic. A.Ş.
Şirket Hakkında1927 yılında kurulmuş olan ve merkezi Warsaw, Indiana-ABD’de bulunan  Zimmer Biomet, ortopedik rekonstrüktif, spinal ve travma cihazları, diş implantları ve ilgili cerrahi ürünlerin tasarımı, geliştirilmesi, üretimi ve pazarlamasını yapmaktadır. Zimmer Biomet dünyada 25’ten fazla ülkede faaliyet göstermekte ve ürünlerini 100’den fazla ülkeye satmaktadır. Zimmer Biomet’in 2014 yılı satışı yaklaşık 4.67 milyar Amerikan Doları’dır. Şirket dünya çapında 8.500’den fazla çalışana sahiptir.Eğitim: Üniversite mezunu.Deneyim: Tercihen medikal veya ilaç sektöründe olmak üzere, minimum 2 yıl deneyim.Diğer Nitelikler:Güçlü koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip,Düzenli ve detay odaklı.SAP ve MS Office programlarında deneyimli.Problem çözme ve karar alma becerisi yüksek,Ekip çalışmasına yatkın,Erkek adayların askerliğini tamamlamış olması gereklidir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı