Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş. 

Şirket Bilgileri



Şirket Kuruluş Yılı: 1997


http://www.ziraatyatirim.com.tr

Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

 

ZİRAAT YATIRIM, "ZİRAAT"Lİ OLMANIN AYRICALIĞINI YAŞAMAYA DAVET EDİYOR!

 

Ziraat Yatırım Menkul Değerler, 152 yıllık geçmişiyle Türkiye'nin en köklü kuruluşu olan Ziraat Bankası'nın iştiraki olarak 18.02.1997 tarihinde faaliyete geçmiştir.

118 kişilik uzman kadrosu ve 60 Milyon TL lik ödenmiş sermayesi ile Sermaye Piyasası Kurulu'ndan almış olduğu yetki belgeleri kapsamında Sermaye Piyasasında faaliyet göstermektedir.

4 Şube, 16 Yatırım Merkezi ve 1 İrtibat Bürosunun yanı sıra internet şube ve 44 44 979 (ZRY) Müşteri Hizmetleri Merkezi ile hizmet vermektedir. Ayrıca Ziraat Bankası'nın yurt sathına yayılmış tüm şubeleri Ziraat Yatırım Menkul Değerler'in acentesi konumundadır.

Ziraat Yatırım Menkul Değerler Alım Satım Aracılık, Halka Arza Aracılık, Portföy Yöneticiliği, Yatırım Danışmanlığı, Kredili Alım-Satım, Açığa Satış ve Ödünç Alma Verme , Kadıraçlı İşlemler, Vadeli İşlemler ve Türev Araçlar yetki belgelerine sahiptir.

Uzman ve deneyimli kadrosu ile Hisse Senedi, Bono/Tahvil/Repo İşlemleri, Vadeli İşlemler , Yatırım Fonu, Varlık Yönetimi , Kaldıraçlı İşlemler veYatırım Danışmanlığı konularında bireysel ve kurumsal yatırımcılara ihtiyaçlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Yaygın hizmet ağı, güçlü ortaklık yapısı, zengin ürün yelpazesi, gelişmiş teknolojik altyapısı, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve deneyimi ile Türk Sermaye Piyasası'nın önde gelen aracı kurumlarından olan Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’nin temel politikası müşteri memnuniyetidir.


Müşteri odaklı, kaliteli, şeffaf ve etik değerlere bağlı çalışma anlayışına sahipseniz, gizlilik, güvenilirlik ve dürüstlük ilkelerini özümsemiş, yaratıcılığınızı her fırsatta göstermeyi ve ekip ruhu içinde çalışmayı istiyorsanız, ülkemizin en köklü kurumlarından birisi olan "Ziraat Ailesi"nin üyesi olmanın kıvancını yaşamayı arzu ediyorsanız… Ziraat Yatırım'a bekliyoruz.

 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Borsa

Firma web sitesi: www.ziraatyatirim.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)



Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149


Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.