Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.ziraatyatirim.com.tr

Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

ZİRAAT YATIRIM, "ZİRAAT"Lİ OLMANIN AYRICALIĞINI YAŞAMAYA DAVET EDİYOR!

 

Ziraat Yatırım Menkul Değerler, 149 yıllık geçmişiyle Türkiye'nin en köklü kuruluşu olan T.C. Ziraat Bankası'nın iştiraki olarak 18.02.1997 tarihinde faaliyete geçmiştir.

 

110 kişilik uzman kadrosu ve 36 Milyon TL lik ödenmiş sermayesi ile Sermaye Piyasasında faaliyet göstermektedir.

 

5 Şube ve 20 Yatırım Merkezinin yanı sıra internet şube ve 44 44 979 (ZRY) Müşteri Hizmetleri Merkezi ile hizmet vermektedir. Ayrıca Ziraat Bankası'nın yurt sathına yayılmış tüm şubeleri Ziraat Yatırım Menkul Değerler ‘in acentesi konumundadır.

 

Ziraat Yatırım Menkul Değerler Alım Satım Aracılık, Halka Arza Aracılık, Portföy Yöneticiliği, Yatırım Danışmanlığı, Kredili Alım-Satım, Açığa Satış ve Ödünç Alma Verme , Vadeli İşlemler ve Türev Araçlar yetki belgelerine sahiptir.

 

Yatırım ürün ve hizmetlerini kaliteli ve güvenilir bir ortam içinde, müşteri odaklı ve yenilikçi hizmet anlayışı ile geniş kitlelere ulaştırmak misyonuna sahip Ziraat Yatırım; uzman ve deneyimli kadrosu ile Hisse Senedi, Bono/Tahvil/Repo İşlemleri, Vadeli İşlemler , Yatırım Fonu, Varlık Yönetimi ve Yatırım Danışmanlığı konularında bireysel ve kurumsal yatırımcılara ihtiyaçlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

 

Güçlü ortaklık yapısı, yaygın hizmet ağı, zengin ürün yelpazesi, gelişmiş teknolojik altyapısı, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve deneyimi ile Türk Sermaye Piyasası'nın önde gelen aracı kurumlarından olan Ziraat Yatırım'ın temel politikası müşteri memnuniyetidir.

 

Müşteri odaklı, kaliteli, şeffaf ve etik değerlere bağlı çalışma anlayışına sahipseniz, gizlilik, güvenilirlik ve dürüstlük ilkelerini özümsemiş, yaratıcılığınızı her fırsatta göstermeyi ve ekip ruhu içinde çalışmayı istiyorsanız, ülkemizin en köklü kurumlarından birisi olan "Ziraat Ailesi"nin üyesi olmanın kıvancını yaşamayı arzu ediyorsanız… Ziraat Yatırım'a bekliyoruz.

 

 Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net