Zurich Sigorta A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2008


http://www.zurichsigorta.com.tr 

Zurich Sigorta Hakkında:

2014 yılı sonu itibariyle 438 milyon TL prim üretimi ve 1.2 milyon müşterisi olan Zurich Sigorta, %7.5 pazar payı ile bankasürans piyasasının liderlerindendir. 2008 yılında TEB Sigorta’yı satın alarak Türk sigorta sektörüne giriş yapan Zurich Sigorta, yaklaşık 600 acente ve broker ile 6 bankanın toplam 1.500 şubesinden bireysel, KOBİ, ticari ve kurumsal müşterilerine yangın, nakliyat, kaza, sağlık, hukuksal koruma, kredi sigortaları ve mühendislik branşlarında hayat dışı sigorta ürün ve hizmetleri sunmaktadır. 
Uluslararası saygın ekonomi dergisi World Finance tarafından 2013 ve 2014 yıllarında, iki yıl üst üste “Türkiye’nin En İyi Sigorta Şirketi” ödülüne layık görülen Zurich Sigorta, 2014 yılnda ayrıca Türkiye’nin en yenilikçi şirketlerinin belirlendiği “Game Changers Türkiye” yarışması “Mümkün Kıl“ kategorisinde ödül kazanmıştır.
Ayrıntılı bilgi "www.zurichsigorta.com.tr" adresinden alınabilir.

 
Zurich Sigorta Grubu Hakkında:

Zurich Grubu (Zurich), küresel ve yerel pazarlardaki müşterilerine hizmet sağlayan geniş ürün portföyüne sahip, lider bir sigorta şirketidir. Şirket, 170’den fazla ülkede, 55 binden fazla çalışanı ile hayat dışı ve hayat sigortası ürün ve hizmetlerinden oluşan geniş bir yelpaze sunmaktadır. Zurich’in müşterileri arasında bireyler, küçük iş yerleri ile orta ve büyük ölçekli işletmeler, çok uluslu şirketler yer almaktadır. Grup 1872’de kurulmuş olup genel merkezi Zürih, İsviçre’de bulunmaktadır. Zurich Sigorta Grubu Ltd (ZURN) Holding Şirketi, İsviçre Menkul Kıymetler Borsası SIX Swiss Exchange’de kote edilmektedir ve OTCQX’te işlem gören birinci düzey American Depositary Receipt programına (ZURVY) dâhildir. Zurich hakkında daha fazla bilgiye "www.zurich.com" adresinden ulaşabilirsiniz. 
 

 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sigortacılık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisZurich Sigorta A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Zurich Sigorta A.Ş
Yazılım UzmanıZurich Sigorta A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, vb...),C#, ASP.Net ve Oracle Database teknolojileri ile uygulama geliştirmiş ve en az 3 yıl deneyimli,Enterprise Design Patterns, WCF, HTML5, CSS3, Javascript, Ajax, XML, OOP, dağıtık ve çok katmanlı yazılım mimarileri konularında bilgi sahibi ve proje deneyimi olan,Team Foundation Server ile çalışmış, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme, analiz etme ve problem çözme yeteneği olan, Araştırmacı ve takım çalışmasına yatkın, Esnek ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Fon Yönetimi Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Zurich Sigorta A.Ş
Fon Yönetimi Uzman YardımcısıZurich Sigorta A.Ş
Üniversitelerin ilgili 4 yıllık bölümlerinden mezun olmak (Tercihen Matematik, İstatistik, Ekonomi, İşletme, İktisat, Maliye Bölümleri),En az 1-2 yıl finans sektöründe tecrübeli olmak (Tercihen sermaye piyasası ve fon yönetimi tecrübesine sahip),MS Office programlarını etkin olarak kullanabilmek, Tercihen İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak ya da en az 2 yıl tecilli olmak. Yetkinlikler:Takım çalışmasına yatkınlık Pozitif tutum ve dinamiklik Güçlü iletişim becerisi Analitik, pratik ve sonuç odaklılık
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Strategy and Marketing Spec./Assistant Manager İstanbul(Avr.) Zurich Sigorta A.Ş
Strategy and Marketing Spec./Assistant ManagerZurich Sigorta A.Ş
What Are the Desired Experience and Skills?2-4 years of professional experience in management consultancy, financial advisory or insurance companies. In either case, insurance experience is a very strong asset.  A degree with strong academic track record from business administration, economics or engineering departments of leading universitiesDemonstrated analytical and data interpretation skills is a must. A basic understanding on insurance company financials is an asset. Outstanding interpersonal and negotiation skills for proper coordination of the initiatives that Strategy & Marketing team is responsible for. Ability to ensure credibility with senior management. Commercial & strategic mindset with self-motivated and results-driven approach.Well-developed written and verbal communication skills. High proficiency in Excel and Powerpoint. Excellent command of English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Acenteler Satış Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Zurich Sigorta A.Ş
Bireysel Acenteler Satış UzmanıZurich Sigorta A.Ş
Lisans mezunu, Kurumsal Sigorta Şirketlerinde elementer sigorta satışı ve acente yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimli,Ticari sigorta ürünlerine hakim ve teknik bilgisi olan,Müşteri ve ticari odaklı, Motivasyonu ve ilişki yönetimi gelişmiş, Sonuç odaklı çalışmayı kendisine ilke edinmiş, B tipi ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, İstanbul'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Analiz Uzman Yardımcısı / Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Zurich Sigorta A.Ş
Sistem Analiz Uzman Yardımcısı / UzmanıZurich Sigorta A.Ş
Üniversitelerin  4 yıllık bölümlerinden mezun, Elementer sigortacılık sektöründe deneyim sahibi, SQL ve PL/SQL konusunda bilgi sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, motivasyonu ve ilişki yönetimi gelişmiş,Sonuç odaklı çalışmayı kendisine ilke edinmiş, Analitik becerileri kuvvetli, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, Erkek adayların askerliğini tamamlamış, Ofis programlarını iyi düzeyde kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Zurich Sigorta A.Ş
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiZurich Sigorta A.Ş
En az Meslek Yüksek Okulu (tercihen Bankacılık ve Sigortacılık) mezunu olmak,MS Office programlarına hakim olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 sene tecilli olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Banka Satış Uzmanı İstanbul(Asya) Zurich Sigorta A.Ş
Banka Satış UzmanıZurich Sigorta A.Ş
Lisans mezunu, Elementer sigorta satışı tercihen bankasürans konusunda en az 2 yıl deneyimli,B tipi ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, MS Office Programlarını (özellikle Excel) iyi derecede kullanabilen, Müşteri odaklı, İletişim ve ilişki yönetimi gelişmiş, Seyahat engeli olmayan, Raporlama becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında iikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekspres Hasar Uzmanı İstanbul(Avr.) Zurich Sigorta A.Ş
Ekspres Hasar UzmanıZurich Sigorta A.Ş
En az 4 yıllık üniversitelerin Bankacılık ve Sigortacılık, İşletme, İktisat veya benzeri bölümünden mezun olmak,Tercihen iyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce iletişim becerisine sahip olmak,Sigorta sektöründe en az 3 yıl Kasko ve Konut başta olmak üzere paket sigorta ürünlerinin hasar dosyalarını inceleme deneyimi sahibi olmak,Ekip çalışmasına uygun olmak, İletişim ve müzakere becerisi yüksek olmak, Çözüm ve sonuç odaklı olmak, MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilmek, Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı