Zurich Sigorta A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2008


http://www.zurichsigorta.com.tr 

Zurich Sigorta Hakkında:

2014 yılı sonu itibariyle 438 milyon TL prim üretimi ve 1.2 milyon müşterisi olan Zurich Sigorta, %7.5 pazar payı ile bankasürans piyasasının liderlerindendir. 2008 yılında TEB Sigorta’yı satın alarak Türk sigorta sektörüne giriş yapan Zurich Sigorta, yaklaşık 600 acente ve broker ile 6 bankanın toplam 1.500 şubesinden bireysel, KOBİ, ticari ve kurumsal müşterilerine yangın, nakliyat, kaza, sağlık, hukuksal koruma, kredi sigortaları ve mühendislik branşlarında hayat dışı sigorta ürün ve hizmetleri sunmaktadır. 
Uluslararası saygın ekonomi dergisi World Finance tarafından 2013 ve 2014 yıllarında, iki yıl üst üste “Türkiye’nin En İyi Sigorta Şirketi” ödülüne layık görülen Zurich Sigorta, 2014 yılnda ayrıca Türkiye’nin en yenilikçi şirketlerinin belirlendiği “Game Changers Türkiye” yarışması “Mümkün Kıl“ kategorisinde ödül kazanmıştır.
Ayrıntılı bilgi "www.zurichsigorta.com.tr" adresinden alınabilir.

 
Zurich Sigorta Grubu Hakkında:

Zurich Grubu (Zurich), küresel ve yerel pazarlardaki müşterilerine hizmet sağlayan geniş ürün portföyüne sahip, lider bir sigorta şirketidir. Şirket, 170’den fazla ülkede, 55 binden fazla çalışanı ile hayat dışı ve hayat sigortası ürün ve hizmetlerinden oluşan geniş bir yelpaze sunmaktadır. Zurich’in müşterileri arasında bireyler, küçük iş yerleri ile orta ve büyük ölçekli işletmeler, çok uluslu şirketler yer almaktadır. Grup 1872’de kurulmuş olup genel merkezi Zürih, İsviçre’de bulunmaktadır. Zurich Sigorta Grubu Ltd (ZURN) Holding Şirketi, İsviçre Menkul Kıymetler Borsası SIX Swiss Exchange’de kote edilmektedir ve OTCQX’te işlem gören birinci düzey American Depositary Receipt programına (ZURVY) dâhildir. Zurich hakkında daha fazla bilgiye "www.zurich.com" adresinden ulaşabilirsiniz. 
 

 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sigortacılık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisZurich Sigorta A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Banka Satış Uzmanı - Bursa Bursa Zurich Sigorta A.Ş
Banka Satış Uzmanı - BursaZurich Sigorta A.Ş
Lisans mezunu, Elementer sigorta satışı konusunda en az 2 yıl deneyimli,B tipi ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, MS Office Programlarını (özellikle Excel) iyi derecede kullanabilen,Müşteri ve ticari odaklı, İletişim ve ilişki yönetimi gelişmiş, Şehir içi ve dışı seyahat engeli olmayan, Raporlama becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Nakliyat Sigortaları Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Zurich Sigorta A.Ş
Nakliyat Sigortaları UzmanıZurich Sigorta A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İşletme, İktisat, Sigortacılık, vb.)Uluslararası sigorta şirketlerin Nakliyat Sigortaları departmanında minimum 2 yıl deneyim sahibi olmak,MS Office programlarını etkin olarak kullanabilmek,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak ya da en az 2 yıl tecilli olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans ve Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Zurich Sigorta A.Ş
Finans ve Muhasebe UzmanıZurich Sigorta A.Ş
Üniversitelerin ilgili 4 yıllık bölümlerinden mezun olmak (Tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümleri),Genel ve Teknik Muhasebe, Tek Düzen Hesap Planı uygulamaları konusunda en az 2 yıl deneyimli olmak,Yoğun iş temposunda çalışabilmek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmekMS Office programlarını etkin olarak kullanabilmek,Tercihen İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak ya da en az 2 yıl tecilli olmak.Yetkinlikler:Takım çalışmasına yatkınlık Pozitif tutum ve dinamiklik Güçlü iletişim becerisi Analitik, pratik ve sonuç odaklılık
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Zurich Sigorta A.Ş
Yazılım UzmanıZurich Sigorta A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, vb...),C#, ASP.Net ve Oracle Database teknolojileri ile uygulama geliştirmiş ve en az 3 yıl deneyimli,Enterprise Design Patterns, WCF, HTML5, CSS3, Javascript, Ajax, XML, OOP, dağıtık ve çok katmanlı yazılım mimarileri konularında bilgi sahibi ve proje deneyimi olan,Team Foundation Server ile çalışmış, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme, analiz etme ve problem çözme yeteneği olan, Araştırmacı ve takım çalışmasına yatkın, Esnek ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Destek Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Zurich Sigorta A.Ş
Teknik Destek UzmanıZurich Sigorta A.Ş
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, Elementer Sigortalar konularında deneyim sahibi, Analitik düşünme yeteneğine sahip, planlama becerisi yüksek ve sonuç odaklı Çözüm odaklı, ilişki yönetiminde başarılı, iletişim gücü yüksek, Müşteri bilincine sahip, kalite odaklı çalışan, İş sorumluluğu yüksek, dinamik ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekspres Hasar Uzmanı İstanbul(Avr.) Zurich Sigorta A.Ş
Ekspres Hasar UzmanıZurich Sigorta A.Ş
En az 4 yıllık üniversitelerin Bankacılık ve Sigortacılık, İşletme, İktisat veya benzeri bölümünden mezun olmak,Tercihen iyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce iletişim becerisine sahip olmak,Sigorta sektöründe en az 3 yıl Konut ve İşyeri başta olmak üzere paket sigorta ürünlerinin hasar dosyalarını inceleme deneyimi sahibi olmak,Ekip çalışmasına uygun, İletişim ve müzakere becerisi yüksek, Çözüm ve sonuç odaklı, MS Office programlarını ileri seviyede kullanan, Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı