Zurich Sigorta A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2008


http://www.zurichsigorta.com.tr 

Zurich Sigorta Hakkında:

2014 yılı sonu itibariyle 438 milyon TL prim üretimi ve 1.2 milyon müşterisi olan Zurich Sigorta, %7.5 pazar payı ile bankasürans piyasasının liderlerindendir. 2008 yılında TEB Sigorta’yı satın alarak Türk sigorta sektörüne giriş yapan Zurich Sigorta, yaklaşık 600 acente ve broker ile 6 bankanın toplam 1.500 şubesinden bireysel, KOBİ, ticari ve kurumsal müşterilerine yangın, nakliyat, kaza, sağlık, hukuksal koruma, kredi sigortaları ve mühendislik branşlarında hayat dışı sigorta ürün ve hizmetleri sunmaktadır. 
Uluslararası saygın ekonomi dergisi World Finance tarafından 2013 ve 2014 yıllarında, iki yıl üst üste “Türkiye’nin En İyi Sigorta Şirketi” ödülüne layık görülen Zurich Sigorta, 2014 yılnda ayrıca Türkiye’nin en yenilikçi şirketlerinin belirlendiği “Game Changers Türkiye” yarışması “Mümkün Kıl“ kategorisinde ödül kazanmıştır.
Ayrıntılı bilgi "www.zurichsigorta.com.tr" adresinden alınabilir.

 
Zurich Sigorta Grubu Hakkında:

Zurich Grubu (Zurich), küresel ve yerel pazarlardaki müşterilerine hizmet sağlayan geniş ürün portföyüne sahip, lider bir sigorta şirketidir. Şirket, 170’den fazla ülkede, 55 binden fazla çalışanı ile hayat dışı ve hayat sigortası ürün ve hizmetlerinden oluşan geniş bir yelpaze sunmaktadır. Zurich’in müşterileri arasında bireyler, küçük iş yerleri ile orta ve büyük ölçekli işletmeler, çok uluslu şirketler yer almaktadır. Grup 1872’de kurulmuş olup genel merkezi Zürih, İsviçre’de bulunmaktadır. Zurich Sigorta Grubu Ltd (ZURN) Holding Şirketi, İsviçre Menkul Kıymetler Borsası SIX Swiss Exchange’de kote edilmektedir ve OTCQX’te işlem gören birinci düzey American Depositary Receipt programına (ZURVY) dâhildir. Zurich hakkında daha fazla bilgiye "www.zurich.com" adresinden ulaşabilirsiniz. 
 

 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sigortacılık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisZurich Sigorta A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Zurich Sigorta A.Ş
Yazılım UzmanıZurich Sigorta A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, vb...),C#, ASP.Net ve Oracle Database teknolojileri ile uygulama geliştirmiş ve en az 3 yıl deneyimli,Enterprise Design Patterns, WCF, HTML5, CSS3, Javascript, Ajax, XML, OOP, dağıtık ve çok katmanlı yazılım mimarileri konularında bilgi sahibi ve proje deneyimi olan,Team Foundation Server ile çalışmış, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme, analiz etme ve problem çözme yeteneği olan, Araştırmacı ve takım çalışmasına yatkın, Esnek ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Strategy and Marketing Spec./Assistant Manager İstanbul(Avr.) Zurich Sigorta A.Ş
Strategy and Marketing Spec./Assistant ManagerZurich Sigorta A.Ş
What Are the Desired Experience and Skills?2-4 years of professional experience in management consultancy, financial advisory or insurance companies. In either case, insurance experience is a very strong asset.  A degree with strong academic track record from business administration, economics or engineering departments of leading universitiesDemonstrated analytical and data interpretation skills is a must. A basic understanding on insurance company financials is an asset. Outstanding interpersonal and negotiation skills for proper coordination of the initiatives that Strategy & Marketing team is responsible for. Ability to ensure credibility with senior management. Commercial & strategic mindset with self-motivated and results-driven approach.Well-developed written and verbal communication skills. High proficiency in Excel and Powerpoint. Excellent command of English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yangın Sigortaları Uzmanı İstanbul(Avr.) Zurich Sigorta A.Ş
Yangın Sigortaları UzmanıZurich Sigorta A.Ş
4 yıllık üniversitelerin tercihen Sigortacılık, İktisadi & İdari Bilimler veya Mühendislik fakültelerinden mezun,Sigortacılık sektöründe, Kurumsal UW Teknik branşlarında ya da Oto Dışı Hasar branşlarında en az 3 yıl deneyimli,Ms Office uygulamalarına hakim, Analiz kabiliyeti yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve etkin iletişim kurabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Zurich Sigorta A.Ş
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiZurich Sigorta A.Ş
En az Meslek Yüksek Okulu (tercihen Bankacılık ve Sigortacılık) mezunu olmak,MS Office programlarına hakim olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 sene tecilli olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Banka Satış Uzmanı İstanbul(Asya) Zurich Sigorta A.Ş
Banka Satış UzmanıZurich Sigorta A.Ş
Lisans mezunu, Elementer sigorta satışı tercihen bankasürans konusunda en az 2 yıl deneyimli,B tipi ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, MS Office Programlarını (özellikle Excel) iyi derecede kullanabilen, Müşteri odaklı, İletişim ve ilişki yönetimi gelişmiş, Seyahat engeli olmayan, Raporlama becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında iikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans ve Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Zurich Sigorta A.Ş
Finans ve Muhasebe UzmanıZurich Sigorta A.Ş
Üniversitelerin ilgili 4 yıllık bölümlerinden mezun olmak (Tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümleri),Genel ve Teknik Muhasebe, Tek Düzen Hesap Planı uygulamaları konusunda en az 2 yıl deneyimli olmak,Yoğun iş temposunda çalışabilmek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmekMS Office programlarını etkin olarak kullanabilmek, Tercihen İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak ya da en az 2 yıl tecilli olmak.Yetkinlikler:Takım çalışmasına yatkınlık Pozitif tutum ve dinamiklik Güçlü iletişim becerisi Analitik, pratik ve sonuç odaklılık
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Proje Uzmanı İstanbul(Avr.) Zurich Sigorta A.Ş
IT Proje UzmanıZurich Sigorta A.Ş
Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun, Bilgi teknolojilerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, Analiz, tasarım, geliştirme ve test konularında deneyimli, Analiz, Süreç ve Proje Yönetimi araçları (SQL, Visio, MS Project, JIRA vs.) konusunda bilgili,Gelişime açık, analitik düşünme, problem çözme yeteneğine ve sorumluluk bilincine sahip,Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen sigorta sektöründe çalışmış, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kompleks Hasarlar Dosya Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Zurich Sigorta A.Ş
Kompleks Hasarlar Dosya UzmanıZurich Sigorta A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Oto Dışı Hasar dosyaları inceleme konusunda  en az 2 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Yönetimi Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) Zurich Sigorta A.Ş
Ürün Yönetimi Müdür YardımcısıZurich Sigorta A.Ş
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Sigortacılık vb.bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, İleri derece Excel ve PowerPoint bilgisine sahip, Sigortacılık sektöründe  tercihen ürün yönetimi, underwriting veya satış departmanlarında deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri gelişmiş, Analitik düşünce yapısına ve bilgisine sahip, Erkek adaylar için  askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Corporate Communications Spec/Assist. Spec. İstanbul(Avr.) Zurich Sigorta A.Ş
Corporate Communications Spec/Assist. Spec.Zurich Sigorta A.Ş
Reporting to the Corporate Communications Manager, the ideal candidate should be qualified as below;University degree in a related field, 1-3 years experience in digital marketing communications, agency management,Knowledge of event management, sponsorship and public relations is a plus,Strong interest in new marketing trends, technologies and developments in the digital world,Excellent command in both written and spoken English, Excellent command of MS Office applications, Excellent interpersonal skills, teamworker Attention to detail, ability to multi-task,   Curious, creative and innovative, Result oriented, energetic and proactive in a fast moving work environment,Military service completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı