Zurich Sigorta A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2008


http://www.zurichsigorta.com.tr 

Zurich Sigorta Hakkında:

2014 yılı sonu itibariyle 438 milyon TL prim üretimi ve 1.2 milyon müşterisi olan Zurich Sigorta, %7.5 pazar payı ile bankasürans piyasasının liderlerindendir. 2008 yılında TEB Sigorta’yı satın alarak Türk sigorta sektörüne giriş yapan Zurich Sigorta, yaklaşık 600 acente ve broker ile 6 bankanın toplam 1.500 şubesinden bireysel, KOBİ, ticari ve kurumsal müşterilerine yangın, nakliyat, kaza, sağlık, hukuksal koruma, kredi sigortaları ve mühendislik branşlarında hayat dışı sigorta ürün ve hizmetleri sunmaktadır. 
Uluslararası saygın ekonomi dergisi World Finance tarafından 2013 ve 2014 yıllarında, iki yıl üst üste “Türkiye’nin En İyi Sigorta Şirketi” ödülüne layık görülen Zurich Sigorta, 2014 yılnda ayrıca Türkiye’nin en yenilikçi şirketlerinin belirlendiği “Game Changers Türkiye” yarışması “Mümkün Kıl“ kategorisinde ödül kazanmıştır.
Ayrıntılı bilgi "www.zurichsigorta.com.tr" adresinden alınabilir.

 
Zurich Sigorta Grubu Hakkında:

Zurich Grubu (Zurich), küresel ve yerel pazarlardaki müşterilerine hizmet sağlayan geniş ürün portföyüne sahip, lider bir sigorta şirketidir. Şirket, 170’den fazla ülkede, 55 binden fazla çalışanı ile hayat dışı ve hayat sigortası ürün ve hizmetlerinden oluşan geniş bir yelpaze sunmaktadır. Zurich’in müşterileri arasında bireyler, küçük iş yerleri ile orta ve büyük ölçekli işletmeler, çok uluslu şirketler yer almaktadır. Grup 1872’de kurulmuş olup genel merkezi Zürih, İsviçre’de bulunmaktadır. Zurich Sigorta Grubu Ltd (ZURN) Holding Şirketi, İsviçre Menkul Kıymetler Borsası SIX Swiss Exchange’de kote edilmektedir ve OTCQX’te işlem gören birinci düzey American Depositary Receipt programına (ZURVY) dâhildir. Zurich hakkında daha fazla bilgiye "www.zurich.com" adresinden ulaşabilirsiniz. 
 

 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sigortacılık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisZurich Sigorta A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bireysel Acenteler Satış Müdür Yardımcısı Adana Zurich Sigorta A.Ş
Bireysel Acenteler Satış Müdür YardımcısıZurich Sigorta A.Ş
Lisans mezunu,  Elementer sigorta satışı ve acente yönetimi konusunda en az 4 yıl deneyimli  B tipi ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,  Seyahat engeli olmayan,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 sene tecilli olan, Adana'da ikamet eden,  Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri ve ticari odaklı,  Motivasyonu ve İlişki yönetimi gelişmiş,  Sonuç odaklı çalışmayı kendisine ilke edinmiş,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekspres Hasar Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) Zurich Sigorta A.Ş
Ekspres Hasar Müdür YardımcısıZurich Sigorta A.Ş
En az 4 yıllık üniversitelerin Bankacılık ve Sigortacılık, İşletme, İktisat veya benzeri bölümünden mezun olmak,İyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce iletişim becerisine sahip olmak,Sigorta sektöründe en az 5 yıl Kasko ve Konut başta olmak üzere paket sigorta ürünlerinin hasar dosyalarını inceleme deneyimi sahibi olmak,Proje takip ve yönetim tecrübesine sahip olmak, Ekip çalışmasına uygun olmak, İletişim ve müzakere becerisi yüksek olmak, Çözüm ve sonuç odaklı olmak, MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilmek,Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kompleks Hasar Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) Zurich Sigorta A.Ş
Kompleks Hasar Müdür YardımcısıZurich Sigorta A.Ş
En az lisans mezunu olmak, Otodışı branşlarda tüm limitler için en az 5 yıl tecrübeli olmak,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekspres Hasar Uzmanı İstanbul(Avr.) Zurich Sigorta A.Ş
Ekspres Hasar UzmanıZurich Sigorta A.Ş
En az 4 yıllık üniversitelerin Bankacılık ve Sigortacılık, İşletme, İktisat veya benzeri bölümünden mezun olmak,Tercihen iyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce iletişim becerisine sahip olmak,Sigorta sektöründe en az 3 yıl Kasko ve Konut başta olmak üzere paket sigorta ürünlerinin hasar dosyalarını inceleme deneyimi sahibi olmak,Ekip çalışmasına uygun olmak, İletişim ve müzakere becerisi yüksek olmak, Çözüm ve sonuç odaklı olmak, MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilmek, Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Samsun Zurich Sigorta A.Ş
Müşteri Hizmetleri TemsilcisiZurich Sigorta A.Ş
En az önlisans mezunu olmak, Tercihen en az 1 yıl elementer sigorta alanın deneyim sahibi olmak, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilmek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak ya da en az 2 yıl tecilli olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Nakliyat Sigortaları Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Zurich Sigorta A.Ş
Nakliyat Sigortaları UzmanıZurich Sigorta A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İşletme, İktisat, Sigortacılık, vb.)Uluslararası sigorta şirketlerin Nakliyat Sigortaları departmanında minimum 2 yıl deneyim sahibi olmak,MS Office programlarını etkin olarak kullanabilmek, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak ya da en az 2 yıl tecilli olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Zurich Sigorta A.Ş
Yazılım UzmanıZurich Sigorta A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, vb...),C#, ASP.Net ve Oracle Database teknolojileri ile uygulama geliştirmiş ve en az 3 yıl deneyimli,Enterprise Design Patterns, WCF, HTML5, CSS3, Javascript, Ajax, XML, OOP, dağıtık ve çok katmanlı yazılım mimarileri konularında bilgi sahibi ve proje deneyimi olan,Team Foundation Server ile çalışmış, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme, analiz etme ve problem çözme yeteneği olan, Araştırmacı ve takım çalışmasına yatkın, Esnek ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi İstanbul(Asya) Zurich Sigorta A.Ş
Müşteri Hizmetleri TemsilcisiZurich Sigorta A.Ş
En az önlisans mezunu olmak, Tercihen en az 1 yıl elementer sigorta alanın deneyim sahibi olmak, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilmek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak ya da en az 2 yıl tecilli olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Zurich Sigorta A.Ş
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiZurich Sigorta A.Ş
En az Meslek Yüksek Okulu (tercihen Bankacılık ve Sigortacılık) mezunu olmak,MS Office programlarına hakim olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 sene tecilli olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Banka Kurumsal ve Ticari Satış Müdür Yardımcısı Bursa Zurich Sigorta A.Ş
Banka Kurumsal ve Ticari Satış Müdür YardımcısıZurich Sigorta A.Ş
Lisans mezunu, En az 3 yıl elementer branşta kurumsal / ticari sigorta satışı ve saha deneyimi olan,B tipi ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bursa’da ikamet eden Müşteri ve ticari odaklı, Motivasyonu ve ilişki yönetimi gelişmiş, Sonuç odaklı çalışmayı kendisine ilke edinmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Proje Takım Lideri İstanbul(Avr.), ... Zurich Sigorta A.Ş
IT Proje Takım LideriZurich Sigorta A.Ş
Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun, Bilgi teknolojilerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Analiz, tasarım, geliştirme ve test konularında deneyimli, Analiz, Süreç ve Proje Yönetimi araçları (SQL, Visio, MS Project, JIRA vs.) konusunda bilgili,Gelişime açık, analitik düşünme, problem çözme yeteneğine ve sorumluluk bilincine sahip,Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen sigorta sektöründe deneyimi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kompleks Hasarlar Dosya Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Zurich Sigorta A.Ş
Kompleks Hasarlar Dosya UzmanıZurich Sigorta A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Oto Dışı Hasar dosyaları inceleme konusunda  en az 2 yıl deneyimli,Tercihen İngilizce bilen, Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı