Zurich Sigorta A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2008


http://www.zurichsigorta.com.tr 

Zurich Sigorta Hakkında:

2014 yılı sonu itibariyle 438 milyon TL prim üretimi ve 1.2 milyon müşterisi olan Zurich Sigorta, %7.5 pazar payı ile bankasürans piyasasının liderlerindendir. 2008 yılında TEB Sigorta’yı satın alarak Türk sigorta sektörüne giriş yapan Zurich Sigorta, yaklaşık 600 acente ve broker ile 6 bankanın toplam 1.500 şubesinden bireysel, KOBİ, ticari ve kurumsal müşterilerine yangın, nakliyat, kaza, sağlık, hukuksal koruma, kredi sigortaları ve mühendislik branşlarında hayat dışı sigorta ürün ve hizmetleri sunmaktadır. 
Uluslararası saygın ekonomi dergisi World Finance tarafından 2013 ve 2014 yıllarında, iki yıl üst üste “Türkiye’nin En İyi Sigorta Şirketi” ödülüne layık görülen Zurich Sigorta, 2014 yılnda ayrıca Türkiye’nin en yenilikçi şirketlerinin belirlendiği “Game Changers Türkiye” yarışması “Mümkün Kıl“ kategorisinde ödül kazanmıştır.
Ayrıntılı bilgi "www.zurichsigorta.com.tr" adresinden alınabilir.

 
Zurich Sigorta Grubu Hakkında:

Zurich Grubu (Zurich), küresel ve yerel pazarlardaki müşterilerine hizmet sağlayan geniş ürün portföyüne sahip, lider bir sigorta şirketidir. Şirket, 170’den fazla ülkede, 55 binden fazla çalışanı ile hayat dışı ve hayat sigortası ürün ve hizmetlerinden oluşan geniş bir yelpaze sunmaktadır. Zurich’in müşterileri arasında bireyler, küçük iş yerleri ile orta ve büyük ölçekli işletmeler, çok uluslu şirketler yer almaktadır. Grup 1872’de kurulmuş olup genel merkezi Zürih, İsviçre’de bulunmaktadır. Zurich Sigorta Grubu Ltd (ZURN) Holding Şirketi, İsviçre Menkul Kıymetler Borsası SIX Swiss Exchange’de kote edilmektedir ve OTCQX’te işlem gören birinci düzey American Depositary Receipt programına (ZURVY) dâhildir. Zurich hakkında daha fazla bilgiye "www.zurich.com" adresinden ulaşabilirsiniz. 
 

 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sigortacılık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisZurich Sigorta A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Strategy & Marketing Intern İstanbul(Avr.) Zurich Sigorta A.Ş
Strategy & Marketing InternZurich Sigorta A.Ş
4th year student in Business Administration, Economics or Engineering departments of leading universities,Strong academic performance is a very important asset,Outstanding interpersonal and communication skills. Ability to ensure credibility with senior management,Self-motivated, results-driven approach.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Executive Assistant İstanbul(Avr.) Zurich Sigorta A.Ş
Executive AssistantZurich Sigorta A.Ş
Reporting to the Assistant General Manager(s) the ideal candidate should be qualified as below;University graduate, 1-3 years experience in related field, Excellent command in both written and spoken English, Excellent command of MS Office applications , Attention to detail,  Ability to multi-task, result oriented and proactive, Adaptive to change and manage in a fast moving work environment, Presentable with strong communication and organizational skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Zurich Sigorta A.Ş
Yazılım UzmanıZurich Sigorta A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, vb...),C#, ASP.Net ve Oracle Database teknolojileri ile uygulama geliştirmiş ve en az 3 yıl deneyimli,Enterprise Design Patterns, WCF, HTML5, CSS3, Javascript, Ajax, XML, OOP, dağıtık ve çok katmanlı yazılım mimarileri konularında bilgi sahibi ve proje deneyimi olan,Team Foundation Server ile çalışmış, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme, analiz etme ve problem çözme yeteneği olan, Araştırmacı ve takım çalışmasına yatkın, Esnek ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Strategy and Marketing Spec./Assistant Manager İstanbul(Avr.) Zurich Sigorta A.Ş
Strategy and Marketing Spec./Assistant ManagerZurich Sigorta A.Ş
What Are the Desired Experience and Skills?2-4 years of professional experience in management consultancy, financial advisory or insurance companies. In either case, insurance experience is a very strong asset.  A degree with strong academic track record from business administration, economics or engineering departments of leading universitiesDemonstrated analytical and data interpretation skills is a must. A basic understanding on insurance company financials is an asset. Outstanding interpersonal and negotiation skills for proper coordination of the initiatives that Strategy & Marketing team is responsible for. Ability to ensure credibility with senior management. Commercial & strategic mindset with self-motivated and results-driven approach.Well-developed written and verbal communication skills. High proficiency in Excel and Powerpoint. Excellent command of English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yangın Sigortaları Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Zurich Sigorta A.Ş
Yangın Sigortaları Uzman YardımcısıZurich Sigorta A.Ş
4 yıllık üniversitelerin tercihen Sigortacılık, İktisadi & İdari Bilimler veya Mühendislik fakültelerinden mezun,Sigortacılık sektöründe, Kurumsal UW Teknik branşlarında ya da Oto Dışı Hasar branşlarında en az 1 yıl deneyimli,Ms Office uygulamalarına hakim, Analiz kabiliyeti yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve etkin iletişim kurabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Global İşler Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Zurich Sigorta A.Ş
Global İşler Uzman YardımcısıZurich Sigorta A.Ş
Üniversitelerin İktisat, İşletme, Finans, Sigortacılık vb. bölümlerinden mezun,Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Askerlik görevini tamamlamış, MS Office uygulamalarına hakim, İlişki yönetimi gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
IT Proje Uzmanı İstanbul(Avr.) Zurich Sigorta A.Ş
IT Proje UzmanıZurich Sigorta A.Ş
Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun, Bilgi teknolojilerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, Analiz, tasarım, geliştirme ve test konularında deneyimli, Analiz, Süreç ve Proje Yönetimi araçları (SQL, Visio, MS Project, JIRA vs.) konusunda bilgili,Gelişime açık, analitik düşünme, problem çözme yeteneğine ve sorumluluk bilincine sahip,Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen sigorta sektöründe çalışmış, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Global İşler Hasar Uzmanı İstanbul(Avr.) Zurich Sigorta A.Ş
Global İşler Hasar UzmanıZurich Sigorta A.Ş
Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun, Otodışı branşlarda tüm limitler için tecrübeli, Gelişime açık, analitik düşünme, problem çözme yeteneğine ve sorumluluk bilincine sahip,Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Destek Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Zurich Sigorta A.Ş
Teknik Destek UzmanıZurich Sigorta A.Ş
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, Elementer Sigortalar konularında deneyim sahibi, Analitik düşünme yeteneğine sahip, planlama becerisi yüksek ve sonuç odaklı Çözüm odaklı, ilişki yönetiminde başarılı, iletişim gücü yüksek, Müşteri bilincine sahip, kalite odaklı çalışan, İş sorumluluğu yüksek, dinamik ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kompleks Hasarlar Dosya Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Zurich Sigorta A.Ş
Kompleks Hasarlar Dosya UzmanıZurich Sigorta A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Oto Dışı Hasar dosyaları inceleme konusunda  en az 2 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı