TURKUAZ POLYESTER REÇİNE KİMYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2011


Turkuaz Polyester, doymamış polyester reçine ve jelkot üretiminde Türkiye’nin lider kuruluşlarından biridir. Firmanın yıllık üretim kapasitesi 50.000 ton/yıl'dır.

Turkuaz Polyester'in üretim tesisi Türkiye’nin ilk ve tek kimya ihtisas sanayi bölgesi olan GEBKİM’de (Dilovası/Kocaeli) yer almaktadır. 

Turkuaz Polyester, kalite kontrol sistemini belgelemiştir. ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistem Standartları tarafından onaylanmıştır. Turkuaz Polyester ayrıca Avrupa Birliği REACH düzenlemelerine uygun olarak faaliyet göstermektedir.

Firmanın ürettiği reçine ve jelkotlar; altyapı uygulamaları, inşaat sektörü, otomotiv endüstrisi, tekstil, marin , havacılık ve rüzgar enerjisi gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Polyester reçineler genel anlamda; CTP boru, akrilik küvet, mutfak tezgahı, kompoze taş, düğme, modüler kabin, deniz araçları ve otomotiv parçaları gibi çok çeşitli ürünlerin imalatında kullanılırlar.

Turkuaz Polyester, iç ve dış pazarda saygın ve güvenilir bir distribütörlük ağına sahiptir. Günümüzde, 30’den fazla ülkeye düzenli olarak ihracat yapmaktadır. Turkuaz Polyester, dünya çapındaki dağıtım ağı sayesinde ürünlerini dünyanın her yerine ulaştırmaktadır. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Kimya

Firma web sitesi: www.turkuazpolyester.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Yemekhane
Kaza SigortasıTURKUAZ POLYESTER REÇİNE KİMYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.