Kariyer.net OnuncuKat

10.kat'ta neler yapıyoruz?

Hedefimiz ne?

Türkiye’nin en büyük İnsan Kaynakları platformu olarak, hem sektörün gelişimine hem de İK profesyonellerinin yetkinliklerini artırarak onların kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak için 8 yıldır 10.kat seminerlerimizi düzenliyoruz.

Ne tür seminerler düzenliyoruz?

Sadece üye firmalarımızın çalışanlarının katılabildiği seminerlerimiz; İnsan Kaynakları, kişisel gelişim ve profesyonel gelişim kategorileri altındaki güncel konuları ele alıyor ve katılımcılarımız için ücretsiz düzenleniyor.

Seminerlerimiz nerede düzenleniyor?

Hem İstanbul’da hem de 12 bölge ofisimizde gerçekleştirdiğimiz sınıf seminerlerinin yanı sıra dilediğiniz yerden kolaylıkla katılabileceğiniz online seminerlerimizle dijital dünyaya da uyum sağlıyoruz. Sizden gelen talepleri değerlendiriyor ve seminerlerimizin içeriğini her geçen gün yeniliyoruz.

Her ay 1000’nin üzerinde İK profesyonelinin katıldığı 10.kat seminerlerimizde hala yerinizi almadıysanız hemen şimdirezervasyon yaptırın.

Kayıtlı rezervasyonunuz bulunmamaktadır.
Rezervasyon listenizi görmek için lütfen kullanıcı hesabınıza giriş yapın!
{{((currentPageRezervasyonlarim-1)*itemsPerPageRezervasyonlarim)+$index+1}} - {{rezervasyon.SeminerAdi}}
Tarih / Saat : {{rezervasyon.SeminerTarihi}} {{rezervasyon.BaslangicSaati}} - {{rezervasyon.BitisSaati}} Outlook Takvimine Ekle
Lokasyon : {{rezervasyon.LokasyonAdi}} Online
Katılımcılar
Rezervasyon No Katılımcı Adı Soyadı Rezervasyon Durumu Katılım Durumu İşlemler
{{katilimci.SeminerKatilimID}} {{katilimci.KatilimciAdiSoyadi}} {{katilimci.RezervasyonDurumu}} {{katilimci.KatilimDurumu}} {{katilimci.KatilimDurumu}}