*

10. Kat Hakkında

"Kariyer.net 10.Kat'ta, İK sektöründeki misyonumuzun bir devamı olarak; bu alanda çalışan herkesi ücretsiz eğitim hizmetlerimizden yararlandırmaya çalışıyoruz. Hem bireysel hem de kurumsal anlamda eğitime ve gelişime önem veren tüm müşterilerimizi de bu organizasyonlarımızda aramızda görmeyi umuyoruz.”

İK'nın kalbi burada atıyor

Kariyer.net 10. Kat, Kariyer.net tarafından tamamen toplantı, seminer ve eğitim amaçlı olarak tasarlandı.En son teknolojinin kullanıldığı merkezde,yıl boyunca kesintisiz olarak ücretsiz eğitimler, seminerler ve workshop'lar düzenleniyor. Kariyer.net 10. Kat'ta sayısız profesyonel eğitim alıyor, birbiriyle tanışıyor, bilgi alışverişinde bulunuyor. Kariyer.net 10. Kat, hem kişisel gelişime hem de kurumsal gelişime destek veriyor.


Siz konuyu söyleyin, biz eğitimi düzenleyelim.

İK dünyasını buluşturan Kariyer.net 10. Kat'ta çok farklı eğitim ve seminerlere rastlamak mümkün. Gündemdeki konulara dair, en güncel sorunlara değinen eğitimler, iş dünyasının ve medyanın bilinen isimleriyle sohbetler ve eğlenceli workshop'lara ek olarak sizin önereceğiniz konularda da etkinlikler düzenlenebiliyor.