Son Arama SonuçlarıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.cekok.com.tr 

ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.1953 yılında narenciye üreticisi olarak ticari faaliyetine başlayan Çekok Grup, her geçen yıl narenciye bahçelerine yenilerini ekleyerek üretim kapasitesini arttırdı ve 1982 yılında ikinci kuşağın katılımıyla grup şirketlerini oluşturarak dünyadaki pazarındaki yerini sağlamlaştırdı.

İzmit’te 30.000 metrekare alan üzerine kurulu ileri teknoloji ile donatılmış Çekok Entegre Tarım Tesislerinin  yıllık üretim miktarları 2004'te 65.000 ton ve 2005'te 70.000 ton olarak gerçekleşti.

Türk ekonomisinin geleceğinin tarımsal kalkınmadan geçtiğine inanan Çekok Grubu , bu anlayışa paralel olarak iç pazara verdiği önemin yanında ihracatta da aktif bir rol oynamakta. Üretimde verimliliği ilke edinen firma, gerekli kalite standartlarına uyan ülke bahçelerinde yetişen narenciye çeşitlerini komşu  ülkelere ve Batı Avrupa ülkelerine ihraç ederek ulusal ekonomiye ciddi oranlarda katma değer sağlamaktadır.

Bütün bunların yanısıra Çekok Grup, Muz ve çeşitli Egzotik Meyvelerin ithalatıyla müşterilerine dünya tatlarını sunuyor. Grup, müşterilerine daha kaliteli, raf ömrü uzun, daha lezzetli Muzlar sunabilmek ve rakiplerinin bir adım daha önüne geçmek  adına olgunlaştırma/sarartma hatalarını önleyen bilgisayarlı, tam otomatik teknolojiyle tesisini yeniledi.

Çekok grup, son yıllarda, giderek artan iç ve dış talebe zamanında cevap verebilmek amacıyla kendi lojistik grubunu kurma yoluna gitti ve kendi frigo TIR filosunu oluşturdu. Böylece Grup, ürün yelpazesinde bulunan tüm mamülleri bahçe tazeliğinde müşterilerine ulaştırabilmekte ve Lojistik destek departmanı ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 18
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sevkiyat Elemanı Mersin ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Sevkiyat ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Mersin Fabrikasında görevlendirilmek üzere Sevkiyat Elemanı aranmaktadır.Sevkiyat konusunda en az 2 yıl deneyimli. Bilgisyar kullanabilen ve irsaliye kesebilecek. Dikkatli, disiplinli çalışan ve takım çalışmasına yatkın Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Mersin ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Forklift OperatörüÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Mersin/Erdemli fabrikasında görevlendirilmek üzere Forklift Operatörü aranmaktadır.Tercihen en az lise mezunu, Forklift Operatörü olarak en az 2 yıl deneyime sahip G sınıfı forklift sürücü belgesi olan. Tercihen sebze meyve veya gıda sektöründe deneyimi bulunan. Vardiyalı ve gece çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Dikkatli, hızlı ve pratik çalışabilen. Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknikeri/Teknisyeni Mersin ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Mekanik Teknikeri/TeknisyeniÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Mersin Fabrikasında görevlendirilmek üzere  Mekanik Teknikeri/Teknisyeni  aranmaktadır.Meslek Liseleri veya Teknik Liselerden mezun. Tercihen gıda sektöründe üretim tesisleri veya fabrikada çalışmış. Mekanik tamir, bakım, onarım, montaj, kaynak konularında tecrübeli Takım çalışmasına uygun, verilecek görevleri eksiksiz yerine getirebilecek. Çalışma sırasında iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uymanın önemini bilen. Dinamik, enerjisi yüksek ve iş disiplini bulunan. Vardiyalı çalışma düzenin uyum sağlayabilecek. Askerliğini hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tır Şoförü İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Tır ŞoförüÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Tır şoförlüğünde en az 3 yıl deneyimi olan. Tercihen frigorifik araç kullanımında deneyimli. Dijital ehliyeti olan, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip. Dikkatli ve sorumluluk sahibi. Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Engelli Personel Mersin ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Genel Başvuru Engelli PersonelÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Mersin Erdemli'de bulunan fabrikasında uygun pozisyon ve bölümlerde görevlendirilmek üzere Engelli Personel alımı yapılacaktır.Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az % 40 engelli raporu bulunan Dikkatli, sabırlı, iş disiplini olan ve takım çalışmasın yatkın. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da muaf.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Lojistik Muhasebe Elemanı İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Lojistik Muhasebe ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli. İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP bilen. B sınıfı ehliyetli olan ve aktif olarak araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Finans Uzman YardımcısıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Üniversitelerin MYO veya Lisans düzeyindeki ilgili bölümlerinden mezun. Finans ve muhasebe uygulamalarında bilgi sahibi, tekdüzen hesap planına hakimCari hesaplar ve banka operasyonları ve mutabakatlarında deneyimli MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, tercihen SAP bilen. İletişimi kuvvetli, iş konsantrasyonu yüksek ve takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, titiz, takipçi ve detaylara önem veren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Elemanı Mersin ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Sevkiyat ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Mersin Fabrikasında görevlendirilmek üzere Sevkiyat Elemanı aranmaktadır.Sevkiyat konusunda en az 2 yıl deneyimli. Araç, yükleme ve boşaltma işlemlerinin yapılması. Dikkatli, disiplinli çalışan ve takım çalışmasına yatkın Vardiyalı çalışabilecek. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Kontrolör İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Finansal KontrolörÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İktisat, Maliye veya İstatistik bölümlerinden mezunFinansal raporlama, analiz ve kontrol departmanlarında en az 2 yıl deneyimli.Finansal kontrol, denetim, analiz, bütçe konularında deneyim sahibi. Denetim şirketlerinde çalışma tecrübesi bulunan. MS Office programlarını özellikle Excel’i ileri düzeyde kullanabilen. Disiplinli ve dikkatli çalışabilecek; gizlilik ilkesini benimsemiş, sorumluluk bilinci yüksek.Analitik düşünebilen, detaycı ve sorgulama yönü gelişmiş. Tercihen iyi derecede İngilizce bilen. Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi Kocaeli ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Elektrik MühendisiÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun Elektrik tesisat uygulamaları konusunda en az 5 yıl deneyimli. Arıza takibi yapabilen ve gerektiğinde müdahale edebilecek. Fabrika üretim hattı ile sanayi tesisleri montaj ve bakım işlemleri konusunda deneyimliKoordinasyon becerisi yüksek, zaman yönetimi konusunda yetenekli. Ekip yönetimi konusunda tecrübeli. Seyahat engeli bulunmayan, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yükleme Elemanı İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Yükleme ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
En az ilköğretim mezunu tercihen lise mezunu Araçlara ürün yükleme ve boşaltma işlemlerini yapabilecek. Transpalet, şarjlı veya picker kullanmayı bilen. Dikkatli, disiplinli çalışan ve takım çalışmasına yatkın Vardiyalı çalışabilecek. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Elemanı İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Muhasebe ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Şirketimizin Genel Müdürlüğünde merkez muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere  Muhasebe Elemanı  aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli. Genel muhasebe alanında kariyer hedefi bulunan. MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP bilen. Sistemli çalışan, sorumluluk duygusu olan, dikkatli ve özenli. Öğrenmeye ve gelişime açık. İş ortamında kişisel ilişkilerini profesyonel ve iş odaklı bir şekilde sürdürebilen.Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ziraat Teknikeri Sakarya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Ziraat TeknikeriÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Sakarya Karasu’da bulunan Meyve Üretim Çiftliği işletmesinde görevlendirilmek üzere   Ziraat Teknikeri  alınacaktır. Üniversitelerin Ziraat Teknikerliği/Tarım bölümlerinden mezun. Bahçe Bitkileri veya Bitki Koruma konularında bilgi sahibi. Arazide çalışmanın gerektirdiği dönemsel yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek.Takım çalışmasına yatkın, iş konusunda özveri sahibi. Sakarya Karasu’da ikamet eden / edebilecek.(Lojman imkânı mevcuttur) Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ziraat Mühendisi (Bitki Koruma) Sakarya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Ziraat Mühendisi (Bitki Koruma)ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Sakarya Karasu’da bulunan Meyve Üretim Çiftliği işletmesinde görevlendirilmek üzere  Ziraat Mühendisi  alınacaktır. Üniversitelerin Ziraat Fakültelerinden, tercihen  Bitki Koruma bölümlerinden mezun.Zirai hastalıklar ve zararlılar konusunda bilgi sahibi, Çiftlik koşullarına alışık, adapte olabilecek deneyim ve tecrübeye sahip, arazide çalışmanın gerektirdiği dönemsel yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.Planlama, organizasyon, ekip yönetimi, raporlama konularında tecrübeli                    Sakarya Karasu’da ikamet eden / edebilecek.(Lojman imkânı mevcuttur) Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Veri Giriş Elemanı İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Veri Giriş ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Tuzla'da bulunan Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzereVeri Giriş Elemanı aranmaktadır.En az Lise mezunu MS Office programlarına hakim Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışabilen, Analitik düşünme yeteneği gelişmiş. Stok takibi yapabilecek. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Sevkiyat Elemanı İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Depo Sevkiyat ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Tuzla Fabrikasında görevlendirilmek üzere Depo Sevkiyat Elemanları alınacaktır.Sevkiyat alanında en az 2 yıl deneyimli Ürün yükleme ve boşaltma işlemlerini yapabilecek. Dikkatli, disiplinli çalışan ve takım çalışmasına yatkın Vardiyalı çalışabilecek. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Elektrik TeknisyeniÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Meslek Lisesi veya MYO Elektrik, Elektronik bölümlerinden mezun Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli. MS Office programlarını kullanabilen. İletişim becerileri gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın. Sorumluluk sahibi, dikkatli ve iş takip yeteneği gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Elektrik MühendisiÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun Elektrik tesisat uygulamaları konusunda en az 5 yıl deneyimli. Arıza takibi yapabilen ve gerektiğinde müdahale edebilecek. Fabrika üretim hattı ile sanayi tesisleri montaj ve bakım işlemleri konusunda deneyimliKoordinasyon becerisi yüksek, zaman yönetimi konusunda yetenekli. Ekip yönetimi konusunda tecrübeli. Seyahat engeli bulunmayan, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı