Entegre Harç Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1978


http://www.entegreharc.com.tr

Entegre Harç Sanayi ve Ticaret A.Ş.

 

“ 1978 yılında 18 müteşebbis tarafından İstanbul'da endüstriyel olarak kireç üretimi için kurulan Entegre Harç Sanayii ve Ticaret A.Ş, 1989'da Ata İnşaat Grubu tarafından devralınmış ve 1995'te % 50-%50 Ata İnşaat - Lafarge ortaklığına dönüşmüştür.

Entegre 1990 yılında ilk Çimento Esaslı Makine Uygulamalı Hazır Sıva "Sıvamatik"i, 1992 yılında ilk Alçı Esaslı Makine Uygulamalı Hazır Sıva "Alçımatik"i, 1996 yılında Çimento Esaslı Makine Uygulamalı İlk Renkli Sıva "Colormatik"i piyasaya sürmüştür.

2006 yılında %100 Ata Holding bünyesine katılan Entegre Türk pazarında yenilikçi yapısı ile Makine Uygulamalı Sıvalarda sektörün öncülüğünü üstlenmiştir. Sahip olduğu bu yenilikçilik ve öncülük anlayışını sürdürerek, 2005 yılında, toprağın verimliliğini attırmada faydaları tartışılmaz olan Tarım Kireci üretimine de başlamıştır.

Entegre’nin ürün yelpazesi; Cephe Uygulamaları,Teknik Harçlar,Kireç-Agrega ve Mantolama Paketi ürün gruplarından oluşmaktadır.

Hizmet anlayışında kaliteden ödün vermeyen Entegre 2003 yılında ISO 9001:2000 Kalite Belgesini almaya hak kazanmıştır. Entegre müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini, topluma ve çevreye olan duyarlılığını kendine bir öncelik olarak belirlemiştir. Üstün üretim teknolojisi ve kapasitesi, yeni yatırım ve fabrikaları kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile sektördeki ayrıcalığını sürdürerek, hizmet vermektedir.

Harcımız "İNSAN"...

İnsan Kaynakları misyonumuz, Çalışanlarımızın etkinliğini ve verimliliğini en üst düzeye çıkaracak insan kaynakları sistem ve süreçlerini geliştirmek ve uygulanmasını sağlamaktır.”

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üretim / Endüstriyel Ürünler,Yapı Kimyasalları


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30

Açıklama: Vardiyalar: 08:00-16:00 16:00-24:00 24:00-08:00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane
Kaza SigortasıEntegre Harç Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Sorumlusu İzmir ENTEGRE HARÇ SAN.VETİC.A.Ş.
Satış SorumlusuENTEGRE HARÇ SAN.VETİC.A.Ş.
1978 yılından bu yana Hazır Sıva, Kireç, Agrega, Teknik Harçlar ve Özel Ürünler alanlarında yapı kimyasalları sektöründe ilkleri gerçekleştirmiş olan Entegre Harç, gelişen pazar payı ve gerçekleştirilecek yeni yatırımları sebebi ile büyüyen satış organizasyonuna katılacak aşağıdaki niteliklere uygun İzmir Satış Sorumlusu arıyor.      Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,      Proje yönetimi ve bayi kanalı ile satış konularında sektörde deneyim edinmiş,     MS Office programlarını iyi seviyede kulanabilen,      Seyahat engeli bulunmayan,      B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,      (Erkek adaylar için) askerlik hizmetini tamamlamış,      İzmir de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Personeli İstanbul(Asya) ENTEGRE HARÇ SAN.VETİC.A.Ş.
Servis PersoneliENTEGRE HARÇ SAN.VETİC.A.Ş.
1978 yılından bu yana Hazır Sıva, Kireç & Agrega, Teknik Harçlar ve Özel Ürünler alanlarında sektöründe ilkleri gerçekleştirmiş olan Entegre Harç, gelişen pazar payı ve gerçekleştirilecek yeni yatırımları sebebi ile büyüyen Organizasyonuna katılacak aşağıdaki niteliklere uygun Takım Arkadaşı arıyor.*  En az lise (tercihen Turizm Meslek Yüksek Okulu veya Turizm Meslek Lisesi) mezunu,*  Tercihen en az 2 yıl deneyimli,*  Temsil yeteneği kuvvetli, misafir memnuniyeti bilincine sahip,*  Güler yüzlü, nazik, kişisel bakımına özen gösteren ve diksiyonu düzgün,*  Çözüm odaklı, güçlü bir takibe sahip, *  Öğrenmeye açık, sabırlı, hızlı ve özenli çalışan,*  Takım çalışmasına yatkın,*  İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,*  Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,Servis Personeli pozisyonlarında takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fiyatlandırma Uzman Yardımcısı (dönemsel) İstanbul(Asya) ENTEGRE HARÇ SAN.VETİC.A.Ş.
Fiyatlandırma Uzman Yardımcısı (dönemsel)ENTEGRE HARÇ SAN.VETİC.A.Ş.
1978 yılından bu yana Hazır Sıva, Kireç & Agrega, Teknik Harçlar ve Özel Ürünler alanlarında sektöründe ilkleri gerçekleştirmiş olan Entegre Harç, gelişen pazar payı ve gerçekleştirilecek yeni yatırımları sebebi ile büyüyen Organizasyonuna katılacak aşağıdaki niteliklere uygun Takım Arkadaşı arıyor.*Üniversite Ekonomi,İstatistik vb. bölümlerinden yeni mezun,*İletişimi güçlü, öğrenmeye açık,*Bilgisayar ve matematik bilgisi kuvvetli,*MS Office uygulamalarına hakim,*İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı