ASLANOBA GROUP

İnternet

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 150-199

Mavi Yaka : 150-199

Web Site

www.aslanobagroup.com

Adres

-

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

2006

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Hakkımızda

Aslanoba Grubu Vizyon ve Değerler

Vizyonumuz yaratıcı iş modelleri sayesinde, tüm paydaşları için büyük değerler yaratan, müşteri odaklı güçlü bir şirket olmaktır. Aslanoba Grubu olarak, müşteri odaklı, kaliteyi uygun fiyata sunan, yaratıcı iş modelleri ile fark yaratan, sürekli gelişime önem veren, güvenilir, tutarlı, topluma faydalı ve çevreye saygılı bir yapıya sahibiz. Bu değerler ile büyümeye hızla devam etmekteyiz.

Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Hasan Aslanoba

Paydaşları için değer yaratan, müşteri odaklı güçlü bir şirket olmaktan gurur duyuyoruz.
Yola çıktığımız günden bu güne; sürekli geliştirilmesine önem verdiğimiz iş modellerimiz ile kaliteli, güvenilir ve tutarlı olmayı, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ve girdiğimiz her sektörde fark yaratmayı amaçladık. Başarılarımızı, topluma faydalı ve çevreye saygılı ürünler/hizmetler geliştirmeyi gaye edinmeye borçluyuz.

Dünden Bugüne Aslanoba Grubu

2006 yılında kurulan Aslanoba Grubu tüketiciye verdiği değer ile hızla büyüme devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana, tüketiciye karşı üstlenilen sorumluluğun, ürünün tüm yaşam evresinde kaliteyi ön planda tutmak olduğu inancıyla tedarikçilerden rafa kadar olan her süreci en titiz şekilde yürütecek kadro ve altyapılar oluşturmuştur. Her yeni projeyi aynı heyecan ve titizlikle hayata geçirmektedir.