Betatech Medikal Cihazlar San.Müm.İç ve Dış Tic.Ltd

Medikal Ürünler

Genel Bilgiler

Betatech, 2008 yılında sağlık sektörüne yenilikçi ve yüksek teknoloji ürünleri kazandırmak amacıyla kurulmuştur.2009 yılında fıtık ve stres üriner inkontinans için polipropilen mesh, 2010 yılında adezyon bariyer, 2011 yılında ise intraperitoneal dual mesh, kısmi emilebilir mesh ve cerrahi insizyon drepleri için 93/42/EEC uygunlukları (CE Belgesi) alınmıştır.

Firmamız; önde gelen cerrahların danışmanlığında ürünlerin tasarım, araştırma, üretim ve satışında her geçen gün daha çok gelişim kaydedip, cerrahinin giderek karmaşıklaşan ihtiyaçlarına modern çözümler sunarak sektörün öncü kuruluşlarından biri haline gelmiştir.
Kaliteden ödün vermeyen üretim teknolojimiz, müşteri odaklı pazarlama yönetimimiz, tecrübeli ve donanımlı kadromuzla kısa sürede uluslararası kulvarda da kabul görüp 30’u aşkın ülkede temsil edilen firmamızın ülke ekonomisine katkıda bulunarak bir dünya markası haline gelmesi başlıca hedeflerimiz arasındadır.

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 09.00 - 18.00

ÇALIŞAN SAYISI

Beyaz Yaka 1 - 24

Mavi Yaka 1 - 24

KURULUŞ YILI

2008

Betatech Medikal Cihazlar San.Müm.İç ve Dış Tic.Ltd İş İlanları

Firmaya ait ilan şuan için yok Ancak yeni ilan çıktığında ilk sen haberdar olmak istiyorsan firmayı takip etmen yeterli.