CES. İleri Kompozit ve Savunma Teknolojileri A.Ş.

Üretim / Endüstriyel Ürünler, Savunma Sanayi, Plastik ve Ürünleri, Otomotiv, Havacılık

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 07.30 - 17.30

Kuruluş Yılı

2013

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 50-74

Mavi Yaka : 150-199

Web Site

www.ces.com.tr

Adres

Malıköy Anadolu OSB Mah. 12. Cadde No:20/A 06909 Sincan - Ankara - Türkiye

Hakkımızda

CES İleri Kompozit ve Savunma Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş, Sivil Havacılık, savunma ve balistik alanında faaliyet göstermektedir.

Ankara – Malıköy Anadolu OSB’de 17.000 m2 alan üzerine kurulu İleri Kompozit imalat fabrikasında faaliyetlerine devam etmektedir. Açık Grubu tarafından 2012 yılında satın alınan şirkete bugüne kadar 20 milyon doların üzerinde yatırım yapılarak Türkiye’nin önde gelen kompozit imalatçıları arasında yer alması sağlanmıştır.


Sivil havacılık alanında uçak ve helikopterler için yapısal monolitik ve sandviç kompozit parça imalatı ve alt montajı yapılmaktadır. Bunun yanı sıra kabin için parçaların yerli olarak geliştirilmesi ve üretilmesi çalışmalarını Turkish Cabin Interior (TCI) ve Turkish Seats Industries (TSI) ile birlikte yürütmektedir. TAI (TUSAŞ – Türk Uzay ve Havacılık Sanayii A.Ş.), Airbus, UTC Aerospace, Sikorsky, Kale Aero, THY Teknik, Turkish Cabin Interior ve Turkish Seats Industries gibi şirketlerin onaylı tedarikçisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız uluslararası havacılık kalite standardı olan AS9100 sertifikasına sahiptir, NADCAP onay süreci devam etmektedir. 


Savunma alanında geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan CES, askeri hava araçları için kompozit parçalar imal etmenin yanı sıra, zırhlı araçlardaki metal parçaları yeniden tasarlayıp kompozit olarak üretmesiyle de öne çıkmaktadır. Bu alanda FNSS, BMC, Otokar gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarına hizmet vermektedir. Aselsan, Havelsan ve Roketsan’ın da onaylı tedarikçisi olan firma, birçok önemli savunma projesinde aktif olarak yer almaktadır. 

CES. İleri Kompozit ve Savunma Teknolojileri A.Ş. İş İlanları

(1 iş ilanı)