Coldwell Banker Nokta

Gayrimenkul, Emlak İşleri

Adres

-

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Mavi Yaka : 1-24

Web Site

www.cb.com.tr/nokta

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 17.00

Cumartesi: 09.00 - 15.00

Kuruluş Yılı

2006

Sosyal ve Yan Haklar

  • Prim

Hakkımızda

2006 yılının başlarında kurulan Nokta Gayrimenkul 2017 itibari ile Nokta International Gayrimenkul A.Ş. ünvanı ile yeni yerinde her geçen gün güçlenen kadrosu ile büyümeye devam ediyor; Coldwell Banker Nokta Gebze, Darıca, Çayırova, Dilovası ve Şekerpınar bölgelerinde gayrimenkul sektöründe hizmet vermektedir. Coldwell Banker Nokta ofisi, her Coldwell Banker ofisi gibi Coldwell Banker etik kurallarına uyarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlayarak faaliyetlerini sürdürmeye ve büyümeye devam etmektedir. 

Coldwell Banker Nokta ofisi Gebze Belediyesi ve Medicalpark Hastanesi karşısı Bayramlar Plaza Faruk Güllüoğlu üzeri 4. Kat'ta yenilenen yüzü ile yakında hizmet vermeye başlayacaktır.

18 gayrimenkul danışmanı kapasitesi, 3 toplantı salonu,1 eğitim salonu ve modern yapısı ile faaliyete hazırlanan Coldwell Banker Nokta'nın hedefi; Kendi Bölgesin'de gayrimenkul danışmanlarının donanımlı olmasını sağlayarak, alıcı ve satıcıların en uygun portföyü en doğru fiyata alıp satmalarına aracılık ederek, mutlu müşteriler yaratmaktır.

Kocaeli'de Gayrimenkul Denince Akla Gelen İlk Marka
Coldwell Banker Nokta