COMPAREX Turkey Bilişim Teknolojileri Tic. A.Ş.

Bilişim

Genel Bilgiler

COMPAREX; lisans yönetimi, satın alma, teknik ürün danışmanlığı ve bulut tabanlı profesyonel hizmetler konusunda uzman global bir BT hizmet sağlayıcısıdır. 30 yıla yayılan tecrübesiyle COMPAREX; kamu sektörü, KOBİ ler ve büyük uluslararası kurumlara hizmet vermektedir. Portföyünde 3.000’den fazla tedarikçinin yazılım lisansıyla beraber danışmanlık ve profesyonel hizmetleri de barındıran COMPAREX Grubu; Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika’da 2.450’den fazla kişiyi istihdam etmektedir. COMPAREX Grubu’nun 2015-2016 mali yılı cirosu 1.909 Milyar € / 2.109 Milyar $’dır.
 
Özel sektör ve kamu kuruluşları olmak üzere yüzlerce kurumsal müşterisine İstanbul, Ankara ve Bursa’daki ofislerinde 75 kişilik seçkin çalışanı ve çözüm ortakları ile en iyi hizmet ve desteği sağlamakta olan Dataserv, Şubat 2016’da COMPAREX grubunun bir parçası oldu. Tüm finans, telekom, büyük kamu ve büyük sanayi firmalarını müşteri portfoyünde barındıran COMPAREX Turkey Bilişim Teknolojileri; kurumsal yazılım pazarının en önemli oyuncularından birisi haline geldi.

Microsoft, Amazon, VMware, Red Hat, Dell Software Group, HP Software, Software AG, McAfee gibi kendi alanında dünya lideri firmaların yazılım çözümlerini portföyünde barındırmakta olan COMPAREX Turkey, bununla beraber COMPAREX’in global olarak taşıdığı 3.000 civarında ürün ve çözümü Türkiye’nin en büyük kurumlarında projelendirmekte ve katma değerli çözümler ile piyasanın önemli başarı hikayelerine imza atmaktadır.

COMPAREX Turkey olarak; hızla değişen dünyadaki bulut, büyük veri, sosyal ağ ve mobilite odaklı çözümlerimiz ile müşterilerimize dünyadaki IT trendlerine ve kendi iç dinamiklerine uygun, yüksek katma değerli çözümler sunmak temel amacımızdır. Odaklandığımız diğer önemli bir konu da müşterilerimize, verimlilik ve maliyet odaklı olarak yazılım varlıkları yönetimi danışmanlığı sunmaktır. Belirli dönemde yapılan envanter yönetimi ve sürpriz sonuçları ile zaman ve para kaybetmek yerine, yazılım varlıklarınızı sürekli, güvenli, kolay bir şekilde yapabilecek firmanıza uygun metodolojiler sunmaktayız.

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 08.30 - 17.30

ÇALIŞAN SAYISI

Beyaz Yaka 50 - 74

KURULUŞ YILI

1984