Deyap Deniz yapı san ve tic. ltd.şti

Ambalaj, Diğer

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane
  • Kaza Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1992

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Mavi Yaka : 1-24

Web Site

www.deyap.com.tr

Adres

-

HakkımızdaDeyap Deniz yapı san ve tic. ltd.şti

DEYAP-DENİZ YAPI SANAYİİ LTD.ŞTİ. 1992 yılında korozyon önleme çalışmaları yapmak amacı ile   kurulmuştur. Korozyon önleme konusunda dünya lideri olan   Cortec Corporation’ un Türkiye, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetler distribütörü olan firmamız, 1994 yılında kendi tesislerinde lisans altında  VCI ürünlerini üretmeye başlamıştır.

Türkiye’ye VCI ürünlerini tanıtan ve konusunda öncü olan kuruluşumuz, 2500 m² kapalı sahada  VCI üretimini ISO 9001-2000 kalite sistemi altında kendi bünyesinde yapan tek VCI firmasıdır.

 DEYAP, üretici olmanın ve üretim kapasitesinin sağladığı avantaj ile; müşteri taleplerini zamanında yerine getirebilmekte ve müşteri istekleri doğrultusunda ürün üretebilmektedir.

 

DEYAP LTD., korozyon önleyici ambalaj malzemeleri olan VCI Filmi, PE Film Shrink film ve torba ürünleri üretimi ve  VCI kağıdı ve laminasyon ürünleri üretimi yapmaktadır. Ambalaj malzemeleri üretimi dışında 2003 yılında VCI yağlarının üretimine de başlanmıştır.

 

Sınai ürünlerin  korozyon koruması, stoklama ve ihracat nakliyesi sırasında korozyon koruması konularında; bilgi birikimi ve Amerikan   “ CORTEC CORPORATİON ” un know-how’u ile DEYAP LTD.ürün sağladığı firmalara ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu çalışmalar sırasında karşılaşılan sorunlar ve en uygun ürünün kullanılabilmesi için gereken hızlandırılmış korozyon testleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

 

Deyap, 2003 yılında ISO-9001-2000 kalite belgesini alarak kalite çalışmalarını belgelemiştir.

DEYAP LTD., üretiminin yanı sıra, çalışma konularında dünya liderleri durumunda bulunan firmaların Türkiye dağıtıcılığını yapmaktadır. Bu firmalar ve çalışma konuları:

 

THE CORTEC CORPORATION: Korozyon koruması konusunda çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen korozyon önleyici ürünler üretiminde lider bir kuruluştur.

Cortec , önem verdiği Ar-Ge  çalışmaları sonucunda , ambalaj malzemeleri, su ve yağ bazlı ürünler ve katkılar , pas çözücüler , elektrik-elektronik te kullanılan korozyon önleyicilerden beton içindeki donatı demirini koruyan kimyasallara kadar üçyüzü aşkın ürüne, elliden fazla da patente sahibidir.

 

MYKAL: Çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, doğal turunç solventleri içeren

(De solv.it) solvent ve su bazlı yüzey temizlik kimyasalları üretmektedir.