Egemen Alimünyum Dekorasyan İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

Alüminyum

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Cumartesi: 08.00 - 13.00

Kuruluş Yılı

1993

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Mavi Yaka : 50-74

Web Site

https://www.egemenaluminyum.com/

Adres

-

Hakkımızda

Biz Kimiz..

     1993 yılında faaliyetlerine başlayan Egemen Alüminyum Ltd. Şti. kurulduğu günden bugüne büyük projelere imza atan, alüminyum cephe sistemleri konusunda sektörün önde gelen cephe firmalarından olmuştur. Faaliyet gösterdiği tüm ürünler ile ilgili, konusunda uzman personeli, teknolojiyi yakından takip eden uygulama ve projelendirme alt yapısı ile, projelendirme den ithalata, imalattan montaja kadar hizmet veren Egemen Alüminyum Adana ’da bulunan fabrikası ile, kaliteli malzemeyi kaliteli hizmet ile bir arada sunmaktadır.

     En zor projelerde bile kendimize özgü sürdürülebilir tasarım ve detaylarla çözümler sunarak kısa sürede sektörde önemli bir yer edindik.. Çağımızın mimari yapılanma sürecinde siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için, günün teknolojik getirilerinden faydalanarak her zaman kendimize özgü yeni uygulama teknikleri, yeni malzemeler ve yeni sistem arayışları içerisine girmişizdir.

   Egemen Alüminyum; kompozit panel kaplama, kompakt laminat kaplama, strüktürel silikon cephe kaplama, kapaklı ve yarı kapaklı cephe kaplama, transparan planer sistem kaplama, ısı yalıtımlı ve yalıtımsız alüminyum doğrama, jaluzili ofis bölmeleri, otomasyon sistemi fotoselli otomatik kapılar, otomatik panjur sistemleri, seksiyonel garaj kapıları olmak üzere ürün yelpazemizi genişletmiş bulunmaktayız.         24 yılın vermiş olduğu tecrübe ile 70' e yakın işinde uzman elemanlarımız  ve  sürekli ilerleyen teknolojiye ayak uyduran makine parkımız ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

   

     Tavsiyenin en etkili reklam olduğu inancıyla birlikte dürüstlük, üründe ve hizmette kalite, zamanında teslimat, saygı, güven, sosyal sorumluluk ve ekip çalışması gibi ilkelerin bizi var eden değerler olduğunu gururla söyleyebiliriz.

Egemen Alimünyum Dekorasyan İnş. San. Tic. Ltd. Şti. İş İlanları

(1 iş ilanı)