Etkin Tıbbi Cihazlar Servis Tic. Ve San. Ltd. Şti.

Sağlık, Tıbbi Cihaz ve Malzemeler, Medikal Ürünler

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.30

Kuruluş Yılı

1996

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.etkintibbi.com

Adres

Mimar Sinan Mh. 1358 Sokak No:9 A Konak / İzmir

HakkımızdaEtkin Tıbbi Cihazlar Servis Tic. Ve San. Ltd. Şti.

Firma Tanıtımı:

1996 yılında kurulan Etkin Tıbbi Cihazlar Servis Ticaret Ve Sanayi Ltd.Şti. tıbbi cihaz satış ve teknik servis hizmetleri ile iş dünyasına girmiştir. Toplamda 30 yılı aşkın süredir ilkeli, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen; üstlenmiş olduğu bölge bayilikleri kanalı ile özellikle radyoloji, anestezi, cerrahi, yoğun bakım, kadın doğum, çocuk ve sterilizasyon alanlarında reaktif ve sarf malzemelerin pazarlanması ve satışı ile cihazların teknik destek hizmetlerini başarıyla yürütmektedir.

Firmamız dünya çapında yeri olan, kaliteli, her açıdan söz sahibi firmalarla çalışmaktadır. Teknik servis ile birlikte ölçümleme hizmetlerini de başarıyla yürütmektedir. Deneyimli teknik servisimiz ile tüm Ege bölgesinde hizmetinizdeyiz.

Amaçlarımız:

Sağlık sistemimize olumlu yönde katkı sağlayacak başarılı çalışmaların ve uygulamaların tanıtılmasına, desteklenmesine katkıda bulunmak,

Bilgi ve deneyimlerin, sektörün çalışanları arasında paylaşımını sağlamak ve sistemin gelişmesine destek olmak,

Sektörün gelişmesini ve sunulan hizmetlerin kişi, kurum ve sistem bazında kalitesini engelleyecek tutum ve uygulamaların değişmesi ve sektör çalışanlarının sorunlarının duyurulması, çalışma alanlarının iyileştirilmesi yönünde karar mekanizmalarını harekete geçirmede öncülük etmektedir.