Etra Holding A.Ş.

Seramik - Porselen, Turizm, İnşaat, Hizmet

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2004

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 100-149

Mavi Yaka : 250-349

Web Site

www.etraholding.com

Adres

Atakent Mah. 4.cadde no:28 Etra Holding İSTANBUL-KÜÇÜKÇEKMECE

Hakkımızda

Ülkesi için emekle ve aşkla çalışmayı ilke edinen Etra Holding; gayrimenkul yatırım ve geliştirme, imalat sanayi, sağlık & hizmet ve turizm olmak üzere 4 ana sektörde faaliyet gösteriyor. Etra, tüm bu farklı sektörlerdeki iş kollarında yenilikçi çözümlere odaklanıp ülkesine katma değer yaratmak için var gücüyle çalışıyor.

            İlk olarak Etra, ana faaliyet alanı olan gayrimenkul yatırım ve geliştirme alanında Makro İnşaat şirketiyle yarattığı yenilikçi yaklaşım sayesinde sektörü geliştirirken aynı zamanda halkın duyduğu memnuniyet ile öncü ve güvenilir bir marka olmayı başardı. Hem yurt içinde hem de yurtdışında, altyapı ve üstyapı alanında yüksek mühendislik kapasitesi sayesinde bitmiş ve halen devam eden 16’dan fazla proje, 6 binden fazla markalı lüks konut, 1.200’ün üzerinde ticari ünite, otel ve birçok tesis ile toplam 3 milyon m² civarında tamamlanmış inşaat alanı bulunuyor. Son yıllarda bu alanda artan, şehirlerdeki nitelikli konut ve ticari talebe istinaden Makro İnşaat müşterilerine sadece kaliteli yapılar değil aynı zamanda mutlu yaşayacakları, keyifli ve sağlıklı bir yaşam kültürü de oluşturuyor.

            2004’te kurulan Decovita Seramik, Etra Holding’in 2023 vizyonu doğrultusunda ülkesinin gelişimine katkı sağlamak için sanayiye yaptığı yatırımı artırma amacında önemli bir konumda bulunuyor. Kendi kazancına odaklanmak yerine ülkesine kazandırmayı görev bilen Decovita, 2016 yılında Bilecik’te kurduğu son teknoloji ve tam otomasyonlu fabrikayla üretime başladı. Şirketin hedefi, porselen ve seramikte yüksek kalite ve ürün çeşitliliğiyle alanda bilinen bir isim olmaktı. Bugünse 40 kişilik Ar-Ge ve Ür-Ge ekibiyle birlikte 410 çalışanı bulunan Decovita,  24 saat üretim yapabilen fabrikasıyla porselen ve seramik alanında yeni değerler üreterek 35 ülkeye ihracat yapıyor.

            HerDem Sağlıklı Yaşam Köyü ile birlikte sağlık & hizmet alanına giren Etra Holding, büyüklerimize hak ettikleri sağlıklı, aktif, sosyal ve doğayla iç içe bir yaşamı sağlamayı amaçlıyor. Ülkesinin ilerleyişini kendini vazife edinen Etra Holding, bugüne kadar yaptıkları için büyüklerimize bir teşekkür mahiyetinde bu projeyi geliştiriyor. Önümüzdeki yıllarda ise bu köyü zincir haline getirerek sağlıklı yaşam kültürünü tüm Türkiye’deki büyüklerimize kavuşturmak hedefleniyor.

            Etra Holding kültürümüzün vazgeçilmez bir parçası olan misafirperverlik özelliği ile turizm sektöründe de ülkesini gururlandırdı ve Hampton by Hilton Kayaşehir 2017’de Avrupa’nın müşteri memnuniyeti en yüksek 2. oteli seçildi. Otel, 3. Havalimanı, Atatürk Havalimanı ve Avrupa Yakası’ndaki önemli sanayi bölgelerine olan yakınlığıyla yerli ve yabancı iş insanlarının tercihi haline geldi.
 
            Amacı, kazanımlarıyla ülkesinin ihtiyaçlarını önceliği haline getirerek daha iyi bir yaşam kültürü oluşturmak olan Etra Holding, sosyal sorumluluk projelerinde de en ön sırada yerini alıyor. Aynı zamanda Süper Lig’de Başakşehir Futbol Kulübü’nün ve Başakşehir’deki gençlerin rehabilitasyonunu sporla yapmayı hedefleyerek kurulan 1.Amatör Lig’deki Merkez Kayaşehir Spor Kulübü’nün ana sponsoru olarak spora desteğini devam ettiriyor. Avrupa’da başarılı olan güreşçilerimize ata sporumuzu devam ettirerek bayrağımızı gururla dalgalandırdıkları için elinden gelen her türlü yardımı yapmaya çalışan Etra Holding, üniversite düzeyindeki öğrencilere eğitim ve konaklamayla ilgili desteğine de devam ediyor.

            Etra Holding, öncü olduğu tüm alanlarda ülkesini ve bayrağını kendinden bir adım önde tutarak daha parlak yarınlara doğru emin adımlarla ilerliyor.