GEORG FISCHER HAKAN PLASTİK BORU VE PRO SAN TİC AŞ

Plastik ve Ürünleri

Adres

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1965

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Hakkımızda

GF HAKAN PLASTiK dünyanın lider plastik boru üreticilerinden biri olup, su ve gaz dağıtımında farklı malzemelerden üretilen boru sistemlerini en iyi kalite, servis ve fiyat anlayışı ile geliştirmekte, üretmekte ve satışa sunmaktadır. Üst yapı, alt yapı ve tarımsal sulama olmak üzere üç temel iş alanında faaliyet gösteren GF HAKAN PLASTİK sertifikalı ürünleri ile dünya çapında 5 kıtada 70'den fazla ülkede kullanılmaktadır.
 
GF HAKAN PLASTİK 10.000’den fazla ürün çeşidi ile kara ve deniz nakliye operasyonlarını başarıyla yönetmekte ve dünyanın her yerindeki  müşterilerinin  ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılayabilmektedir.


§ TARİHÇE


HAKAN PLASTİK  1965 yılında Karadeniz ailesi tarafından kurulmuştur. Kuruluşundan bu güne kadar olan süreçte yenilikçi bir yapı ile plastik boru sistemlerinin üretim ve satışını sürekli olarak arttırmıştır.


2002 yılında Türkiye'nin en büyük üç sanayi bölgesinden biri olan Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde (ÇOSB) en gelişmiş teknolojiye sahip modern bir tesis yatırımı yapmıştır. HAKAN PLASTİK üretim kapasitesini artırmak için ikinci fabrikasını 2012 yılında Şanlıurfa'da açmıştır, iki fabrikası toplam 170.000 m2'lik bir alana sahiptir.


2013 yılında, Avrupa ve Orta Doğu'nun öncü plastik boru üreticisi HAKAN PLASTİK dünyanın lider boru sistemleri üreticisi İsviçre kökenli GEORG FISCHER ile dünya çapında büyüme amacı doğrultusunda güçlerini birleştirmiş ve  “GF HAKAN PLASTiK” olarak eşsiz bir platform oluşturmuştur.


1802 yılında kurulan GEORG FISCHER' in genel  merkezi  İsviçre'de bulunmaktadır ve 32 ülkede 13.500 çalışanıyla 48'i üretim tesisi olmak üzere 125 şirketi bulunmaktadır. Şirket 2012 yılında 3.8 milyar İsviçre Frangı ciro yapmıştır. Georg Fischer GF Piping Systems, GF Automative ve GF AgieCharmilles olmak üzere üç ana faaliyet alanına sahiptir.


GF Boru Sistemleri, endüstri, yapı teknolojisi ve yardımcı uygulamalarda sıvı ve gazların taşınmasında kullanılan plastik boru sistemlerinin dünya çapındaki lider tedarikçisidir. 100’ den fazla ülkede 5.000 den fazla çalışanı ile GF Boru Sistemleri 2012 yılında 1.3 milyar CHF ciro elde etmiştir.§ GF HAKAN PLASTiK HAKKINDA


GF HAKAN PLASTiK Çerkezköy ve Şanlıurfa'da son üretim teknolojileri ile donatılmış 2 üretim tesisinde 730 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Genel merkezi Çerkezköy' dedir. Türkiye'de 6 Bölge Müdürlüğü, ofisleri ve depoları bulunmaktadır. 


Dünya çapında saygınlığı ile bilinen Fortune 500 sıralamasında Türkiye'nin En Büyük 500 Kuruluşu arasında yer alan GF Hakan Plastik ''İstanbul Sanayi Odası'' verilerine göre Türkiye'nin en büyük  500 şirketinden biridir. 

Titiz bir kalite kontrol yaklaşımı ve sürekli AR-GE çalışmaları sonucunda GF HAKAN PLASTİK ürünleri uluslararası kalite sertifikalarıyla onaylanmıştır. 1996' dan beri GF HAKAN PLASTİK sistem kalitesi BVQI  tarafından ISO 9001 ve ISO14001 sertifikaları ile belgelendirilmiştir. 

GF HAKAN PLASTiK, en iyi kalite ve hizmeti sunarak, ileri teknoloji standartlarında kullanıcı dostu ürünler üretmeye büyük önem vermektedir.