GLOBAL ACADEMY

Eğitim, Eğitim Danışmanlığı

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

2010

Çalışan Sayısı

-

Web Site

http://www.globalkidsacademy.us

Adres

Kısıklı Caddesi 28, Altunizade, Üsküdar, İstanbul

Hakkımızda

Bilişim ve Teknolojinin hızlı gelişimi, birçok alanda olduğu gibi, yabancı dil öğretiminde de yepyeni olanaklar yaratmış bulunmaktadır.

Global Kids Academy Eğitim Portalının başlıca amacı, tüm bu olanakların ışığında, halihazırda GLOBAL ACADEMY bünyesinde bulunan mevcut çözümler ve hazırlanmakta olan Multilingual Super Kids Serisi ile çocukların ileride birden fazla yabancı dili akıcı olarak konuşabilmelerini sağlamaktır.

Çocuklar, yetişkin olduklarında, başta İngilizce olmak üzere, İspanyolca,  Fransızca,  Almanca,  İtalyanca ve Rusça gibi Avrupa dillerini akıcı konuşabilmeleri için, şimdiden konuşma ve konuşulanı anlamaya yönelik kalıcı bir beceri altyapısı oluşturacaklar.

Super Kids English, Multilingual Super Kids serisinin yayına alınan ilk uygulamasıdır. Onu İspanyolca,  Fransızca,  Almanca,  İtalyanca ve Rusça gibi diğer Avrupa dilleri takip edecek, sırayla ve belli aralıklarla yayına alınacaklardır.

Multilingual Super Kids serisi bilişimde son teknoloji olan Progressive Web uygulaması olarak hazırlandığından, hem akıllı telefon ve tablette, hem de bilgisayarda mükemmel çalışmaktadır.

Çocuklar, herhangi bir yetişkin veya öğretmen desteği olmadan, zaman ve mekandan bağımsız, bizzat uygulayarak, yabancı dilde konuşma becerilerini hızla geliştirmekte, konuşma ve konuşulanı anlamaya yönelik kalıcı altyapı oluşturmaktadırlar.

İleride, akıcı yabancı dil konuşabilmenin verdiği güven sayesinde, günümüz bilişim ve teknoloji çağında, kariyer basamaklarını hızla tırmanacak, bu dili hayatları boyunca severek, rahatça ve keyifle kullanacaklardır.