Kaftan Teknoloji Sanayi ve Yatırımlar A.Ş

Elektrik & Elektronik, Aydınlatma

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Bayram Yardımı
  • Yemekhane
  • Erzak Yardımı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.30

Cumartesi: 08.00 - 13.00

Kuruluş Yılı

2008

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 50-74

Mavi Yaka : 50-74

Web Site

www.okvolight.com

Adres

Mimarsinan OSB Kastım cad. No:22/B Melikgazi KAYSERİ

Hakkımızda

2008’de Kayseri Erciyes Teknopark'ta arge firması olarak temelleri atılan Kaftan Teknoloji Sanayi ve Yatırımlar A.Ş, başta aydınlatma ürünleri, elektronik ürünler, metal sanayi ve yazılımlar olmak üzere, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak faaliyet gösteren, Türkiye’nin önde gelen orta ve yüksek teknoloji sanayi kuruluşlarından biridir. 

Sanayi alanındaki ilk girişimini, 2010 yılında Kayseri'de kurulan Kayseri'nin  ilk düzenli, otomasyonel ve modern fabrikasıyla gerçekleştiren Kaftan Teknoloji, bugün 10.000 metrekare tek çatı altında toplanmış Anadolu'nun en büyük elektronik üretim tesisine sahip bulunuyor. Kaftan Teknoloji  ayrıca elektronik ürünlerinin yazılımlarını  Arge Merkezinde gerçekleştiriyor. 

Kaftan Teknoloji A.Ş , 100'e yakın çalışanı ve 10.000.000 TL ödenmiş sermayesi ve 2018 yılı itibari ile 25.000.000TL toplam yatırımı ile ülkesine, milletine faydalı ve geleceğe sağlam adımlar atan milliyetçi bir kuruluş profili sergiliyor.  

Kaftan Teknoloji A.Ş;  çağdaş, kaliteli ve verimli  yaşamın öncüsü olma hedefiyle sunulan ürün ve hizmetlerde standartları belirliyor. Kaftan Teknoloji A.Ş ayrıca spor alanındaki toplumsal hizmetleriyle sosyal gelişmeleri desteklerken, sürdürülebilir kalkınma ilkelerini; bütünsel kalite, çevre ve insan kaynakları yönetim sistemlerinden oluşan mevcut iş mükemmelliği modeliyle bütünleştirmeyi hedefliyor.


 

Kaftan Teknoloji Sanayi ve Yatırımlar A.Ş İş İlanları

(1 iş ilanı)