Kiva Teknoloji Ltd. Şti.

Bilişim, Yazılım, Bilişim Danışmanlığı, Veri Merkezi

Genel Bilgiler

Kiva Teknoloji Ltd. Şti. 2009 yılında, bulut bilişim teknolojilerinin ve hizmet olarak yazılım konseptinin kurumsal ve kurumsallaşmak isteyen firmalara, bilişim altyapısı konusundaki kazançları ve yükselen potansiyeli doğrultusunda ürün ve hizmetler geliştirmek üzere kurulmuştur.

Her sektör ve her firma için değişen ihtiyaç ve operasyonel süreçlere uygun olarak yazılımların hızlıca özelleştirilebilmesi ve geliştirilebilmesi için "Kiva Cloud Application Development Platform" mimarisi üretilmiş ve bu platform üzerinde ilk iş uygulaması olarak KivaCRM geliştirilmiştir.

Kiva Teknoloji olarak, yazılım teknolojileri alanında her zaman en kararlı teknikleri kullanmakla beraber; üst düzey güvenlik ve test süreçleri, yüksek performans, kolay kullanıcı arayüzleri ve en iyi kullanıcı deneyimini sunmak temel ilkelerimizdir. Her yeni projede yaratılan inovasyonla beraber mevcut yetenekler sürekli olarak geliştirilmektedir. Kiva Teknoloji, optimizasyon ve inovasyon üzerinde harcadığı yoğun enerji ve kusursuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet kalitesi sayesinde, CRM ve iş uygulamaları çözümleri ile 40 farklı sektörde faaliyet gösteren kurumlara hizmet vermektedir.

  

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 09.00 - 18.00

ÇALIŞAN SAYISI

Beyaz Yaka 1 - 24

KURULUŞ YILI

2009

WEB SİTESİ