Lebib Yalkın Yayımları

Bilişim, Danışmanlık, Eğitim, Elektronik Yayıncılık

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1953

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Web Site

www.lebibyalkin.com.tr

Adres

Huzur Mahallesi, Barbaros Cad. No:78 4.Levent Sarıyer, 34396 İstanbul

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Hakkımızda

Kuruluşumuz 1953 senesinde yurdumuzun ekonomik ve sosyal açıdan hızla ilerlediği bir dönemde, kurucumuz Sn. Lebib Yalkın´ın ülkemiz iş dünyasına güncel mevzuatı hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlamasıyla faaliyetlerine başlamıştır. O yıllarda iş adamlarının kambiyo mevzuatına ilişkin bilgileri bulmakta çektikleri güçlüğü gidermek amacıyla başlayan hizmetler zinciri, Sn. Lebib Yalkın´ın ileri görüşlülüğü ve iş dünyasına daha geniş kapsamlı hizmet verebilme arzusuyla birleşerek, kısa zamanda genişlemiştir. 125 aboneyle başlayan iş, yoğun talepler sonucunda kısa sürede büyümüştür.

Halen 64 temel mevzuat konusunda hizmet veren firmamız, gerek basılı gerekse elektronik ortamdaki hizmetleriyle abonelerine güvenilir, hızlı ve doğru bilgiyi en iyi şekilde vermenin gururunu yaşamaktadır.
 
Basılı ortamda başlayan ve bugün 150 cildin üzerinde mevzuatı kapsayan faaliyetlerimiz, günümüzün ihtiyaçlarına uygun olarak, elektronik ortamda da devam etmektedir. Mevzuata daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilme ilkesiyle hazırlanan ve yürürlükteki tüm kanunlar, kanun hükmünde kararnameler, tüzükler ve yönetmeliklerden oluşan T.C. Külliyatını da kapsayan MEVBANK (Mevzuat Bilgi Bankası), 1996 yılından beri abonelerimizin hizmetindedir.
 
Ülkemiz mevzuat sektörünün öncü ve lider kuruluşu olarak verdiğimiz hizmeti Sn. Lebib Yalkın´ın bundan yıllar önce belirlediği ve bizlerin de titizlikle uygulamaya devam ettiği 3 temel çalışma ilkesine borçluyuz :  "İyi Hizmet, Çağdaş Yayımcılık Anlayışı ve Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti İlkesi".

LEBİB YALKIN YAYIMLARI